0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Vanessa Williams

Gluosnis galiūnas
« Prieš 14 metus »
 Gluosnis galiūnas - labai vertinga ir agresyvi magiškų medžių rūšis, kiekvieną rudenį numetanti lapus. Jie puola visus, kuriuos tik pasiekia savo šakomis. Jos medžiui yra kaip rankos, tad gydant sužeidimus reikia į tai atsižvelgti.
 Hogvartso apylinkėse Gluosnis galiūnas buvo pasodintas 1971 metais, siekiant paslėpti tunelį, vedantį į Žviegiančią būdą, kuriuo per kiekvieną pilnatį naudodavosi Remas Lupinas. Norint trumpam sustingdyti medį, reikia paliesti ant jo kamieno esantį gumbą. Taip pat po to, kai Haris Poteris ir Ronaldas Vizlis įskrido į Gluosnį galiūną su mašina, medis buvo taip sužeistas, kad dar ir dabar galima rasti savotiškų „randų“ jo žievėje.
 Anksčiau mokiniai žaisdavo žaidimą, kuriame reikėdavo paliesti Gluosnio galiūno kamieną, bet vienam mokiniui vos nepraradus akies, jis buvo uždraustas.

Vaness su Megan apėjo du ratus aplink pilį nerasdamos medžio. Jos jau buvo bepasiduodančios, bet Vaness šūktelėjo:
- Žėk, ten, pamiškėje, mūsų tikslas... - Ji nusijuokė ir iš paskutiniųjų jėgų pasileido bėgti. Visą tą laiką nuo tol, kada jos išėjo iš Mirtos tualeto, Vaness nepaleido Meg riešo.
- Na va. Grėssmingasis galiūnas gluosnis. Geras medukas, geeeras... - Vaness norėjo jį paglostyti, bet viena stora šaka panaši į kumštį grėsmingai pamosavo mergaitei prieš nosį. Vaness eksperto akimis apžvelgė medį ir pamatė nuostabią jauną šaką pačioje medžio viršūnėje. Ji energingai mosavo šen bei ten.
- Štai ta, - rodydama į šakelę, - bus kaip tik. Tu tik pažiūrėk, ji taip gerai lips prie užpakalio... - Tarė Vanessa ir nusijuokė.
- Na, ar tu pasiruošusi? Kopsim į patį viršų kartu, vistiek, šiaip ar taip, vien iš mūsų bus priplota prie žemės vos spėjus žengti žingsnį, tai kartu greičiau pasieksime... - nerūpestingai tarė ji ir gūžtelėjo pečiais, tada pamojo draugei ir pasileido prie medžio. Ji vikriai sukinėjosi nuo jaunų ir lanksčių šakelių, kurios tik ir taikėsi užtvoti margaitei. Netrukus ji buvo prie kamieno. Čia jos negalėjo pasiekti jokia šaka, tik pora nepatenkintų lapelių garsiai klykė,  o pats kamienas judėjo lyg sukdamas lanką.
- Eikš, Meg, visai nieko, gal jis dar neprabudo, - šnibždėjo ji lyg nenorėtų prikelti medžio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »

*

Megan Lanson

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #1 Prieš 14 metus »
Megan pakėlė galvą į medį. Jis jai pasirodė didelis. Šiurpiai didelis ir pavojingas. Balseliai galvoje rėkė trauktis ir grįžti atgal į pilį, bet kojos paklusniai stovėjo kaip stovėjusios, lyg įklimpusios į tirštą žemę.
- Tu vis dar manai, kad tai geras sumąnymas? - Nedrąsiai pasiteiravo Meg mindžikuodama vietoje. Kojos pagaliau galėjo judėti. Ji mažais žingsneliais priartėjo prie medžio ir nedrąsiai palietė šaką, ji sukrutėjo. Dar keli prisilietimai ir šakos, lyg per didžiulę audrą pradėjo siūbuoti. Megan stipriai užsimerkė ir pasileido į jų kratinį. Iš kelių gavo per galvą, viena tvojo per šonus, kol galiausiai neišlaikiusi pusiausvyros mergaitė atsidūrė pradiniame takše. - Aš manau, kad gal tu vis dėl to paimk tą šaką, o aš palauksiu.
Atidžiai rinkdama žodžius pasakė mergaitė. Kelias minutes ji patylėjo. Tu bijai. Esi visiška bailė. Blogiau už grifieną sojų padaže. Atrodė lyg medis kalbėjo jos galvoje. Kiekvienas atgarsis, skiemuo ar raidė atsimušė pasąmonės kertelėse ir išlėkdavo į nežinią. Megan giliai įkvėpė ir pabandė dar kartą, jau vikriau. Išvengus keleto šakų vis tiek liko ,,apvanota'' ir šiaip ne taip pasiekė vietą, kurioje buvo Vanessa.

*

Vanessa Williams

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Vanessa kvatojosi iš Megan ,,kelionės'' pas ją.
- Matosi, akd vaikystėje tu tupėjai ant žemės ir medžiais nelaipiojai... - Vaness sukikeno.
- Eime kartu, negi bijai, bus linksma, gal net iki samonės netekimo nuskils, tada galėsim į pamokas kiek laiko neiti... - Vanessa užsimerkė ir pajuto saldų nėjimo į pamokas skonį. Atsimerkusi ji šalia pamatė pagaliau prasibrovusią Megan.
- Taigi. Manau lipti pradėti reikia... Aa.... - Ji apsidairė, - Manau tereikia, gaudyti kokią patogesnę šaką... ir... ŠOKTI ANT JOOOOOOOooooooOooos.... - Vanessa jau skriejo ant šakos įsikibusi į ją kaip nukvakus koala. Mergaitė šaukė spiegė klykė, bet šakai buvo nė motais. Šaka greitais judesiais kratė svečią į šonus, aukštyn žemyn... Visai... Auč... Pakenčiama... Gal... Bet staiga šaka pakeitė kryptį ir iš pačio viršaus ėmė lėkti tiesiai į žemę. Vanessa užsimerkė ir įsikibo į šaką. Smūgis. Mergaitė gulėjo ant žemės. Be gyvybės ženklų. Po kiek laiko ji pradėjo vaitoti ir raitytis ant žemės kaip žuvis ant ledo. Ji iš paskutiniųjų kilstelėjo galvą ir tyliai tarė:
- Šaunu, pamėgink... Aš... prisijungsiu vėliau... - Jos galva trinktelėjo į žemę ir ji užsimerkė. Kažkur giliai širdyje ji džiaugėsi savo nesąmoningu žygiu. Mergaitė kaupė jėgas norėdama vėl šokti ant šakos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Vanessa Williams »

*

Megan Lanson

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
- Ohmajgašas.
Megan prisiminė kaip kalba žiobarų mergaitės ir nesąmoningai suprato, kad tas žodis tinka kaip tik situacijai nusakyti. Klastuolė žiūrėjo į Vanessą ir jai darėsi vis baisiau, ir baisiau. Jos galva neišnešė kaip galima norėti dar po tokio smūgio. Mes ančiukai kva kva kva, mes ančiukai kva kva kva... Meg į mintis lindo absurdiškos dainelės, bet ji nusipurtė ir atšokavusi link Vankos padėjo jai atsistoti.
- Kvanka, manau tave reikėtų parodyt kokiam nors profesoriuj. Tu atrodai nesveikai, - kaip visada. pamanė klastuolė kikendama ir toliau dėstė savo mintis. - Žinok vožeisi iš kokių gerų trijų metrų aukščio. Man irgi taip kažkada buvo kai iškritau iš medžio. Atrodė viskas super duperh, bet iš tiesų man sukrėtė smegenis. Ir nesijuok - tai totaliai nejuokinga.
Meg nustatė pasibaisėjusią veido išraišką nors giliai širdyje ji nuoširdžiai kvatojo. Įgimtas jausmas paėmė savo ir jai pasidarė velniškai juokinga, kad Vanessa taip linksmai sėdi ant žemės, su pamušta galva, visa pilna laimės ir nori dar kartą daryti tą patį. Žiūrėdama į tai lyg į spektaklį klastuolė ir pati norėjo pamėginti... pavaidinti. Viena jos pusė kategoriškai priešinosi tokiam žygiuj, o kita, ištroškusi nuotykių ir azarto spyrė ją elgtis taip. O ir pamokų nelankymas būtų buvęs nuostabus. Ką gali žinot, gal tai būtų kažkas panašaus lyg išeiti į dekretines atostogas - tu nieko nedirbi, bet tau moka galeonus (šiuo atveju taškus) už nieką! Mergaitės lūpose žaidė klastinga šypsena. Kelios akimirkos ir ji jau šoko norimos šakos link. Nepraėjo nė minutė kol smarkiai ją papurčiusi šaka nubloškė mergaitę žemėn. Rankose Meg gniaužė mažytį lapą, kurį pavyko nuplėšti nuo gluosnio galiūno. Jos galva keistai tvinksėjo, bet tai buvo nesvarbu.
- Che, 1:0 mano naudai. Aš turiu Mr. lapą, o tu tik paprasčiausią galvos sutrenkimą, - vyptelėjo klastuolė.

*

Vanessa Williams

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Vanessa padrybsojusi ant žemės geras dešimt minučių kilstelėjo galvą. O, pataikiau, mielas širdžiai reginys... Megan tuo metu kaip tik blaškėsi ant šakos. Vanessa nusijuokė ir pamėgino atsistoti. Jai sukosi galva, o susiėmusi už kaktos pamatė, kad ji yra kruvina. Kraujas... Toks... Grifiškos spalvos... Fūūū... Mergaitė žengė porą žingsnių. Vaizdas priminė gerą veiksmo filmą, kur katik į kaktą nušautas blogiukas šliaužia kelis žingsnius ir veidu negyvas plojasi į žemę. Vanessa vėl šiaip netaip atsistojo ir trindama skaudamą nosį žiūrėjo į lapu besidžiaugiančią draugę.
- Mege, aš atrodau visai normaliai, ania? Niekas net nepagalvotų, kad žaidžiau su medeliu? - Vaness atrodė gana apgailėtinai, uždžiūvusi kraujo srovelė nuo kaktos iki smakro, neblogai praskelta kakta, žemėtas veidas ir žolės stiebelis kyšantis jai iš burnos, taip pat sulenkti keliai ir svirduliuojantis kūnas priminė girtą kaip šlepetė senį. Ne tik girtą, bet dar ir sumuštą, savaitę griovy pragulėjusį senį. Aplinkiniai galėjo tik džiaugtis, kad mergaitės klynas nešlapias... Ir dantys rodos visi vietoj...
- Negi tu Megužėlę nori eiti ir palikti šį nuostabų gamtos sutvėrimą gluosnį? - Vaness bejėgiu rankos mostu parodė į medį, kuris susinervavęs ėmė dar labiau blaškytis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Vanessa Williams »

*

Megan Lanson

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
- Yo, gal einam. Iš čia. Kur nors. Kitur, - robotiški, ''kapoti'' žodžiai pasigirdo iš Meg lūpų. Mergaitė visa pasišiaušusi bejėgiškai pamostagavo lapu, kurio vertė nukrito žemiau nulio. - Tu, aišku eini iš karto į Klastūnyno požemius susitvarkyt išvaizdos, arba tiesiai pas Madam Pomfri dėl žaizdų. O aaaš.
Klastuolė padarė trumpą pauzę per kurią iš rankų išslydo gluosnio galiūno lapas ir lėtai pavėjui nuskrido link ežero. Prisimerkusi Megan stebėjo jį, kol liko tik mažas taškelis ką tik buvusio didelio daikto. Atsidususi ji ilgesingai nužvelgė medį su milijonais lapelių ir akies krašteliu žvilgtelėjusi į išnykusį turtą greitai nusisuko.
- Na, o aš, - toliau tęsė, atrodo prieš amžius nutrūkusią kalbą. - Aš kur nors pasivaikščiosiu. Pamąstysiu apie šį bei tą, na žinai.
Nusišypsojusi Meg pasitaisė mantiją. Ji atrodė tik šiek tiek labiau susivėlusi ir išsitaršiusi nei įprastai, tad tai jai nuotaikos visai nesugadino. Atvirkščiai, mergaitę apėmė didelis džiaugsmo priepuolis, kuris vis augo ir augo, kol atrodo galėjai apčiuopti laimę trykštančią per kraštus. Buvo nesvarbu, kad klastuolės nepateisino Pagalio Power lūkesčių. Bus dar  tų žygių pas tave, bjaurus medienos gabale. Pamanė Meg nužvelgdama grėsmingai atrodantį medį. Visa savo esybe jis bylojo, kad tuo netiki.

*

Vanessa Williams

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
Vaness papurtė galvą mėgindama atsigauti, bet tai tik padėjo jai išsitiesti ant žolės. Mergaitė atsistojo ir bejėgiškai pasisuko pilias link. Kelias buvo toooolimas. Minimum 500 metrų, kurie leisgyvei buvo padauginti iš šimto. Šakės. Nesugebėsiu... Nebent keturiom, arba su nakvyne... Ji pasikasė smakrą ir nušvelgė vietas tinkamas nakvynei, jas skyrė maždaug penki žingsniai. Manau sugebėčiau paėjėti keturis žingsnius ir pernakvoti prie to akmens, rytoj dar penki žingsniai kelionės ir apsistočiau po medžiu. Ji linktelėjo sau ir susvirduliavo. Tada pasisuko į Megan ir šyptelėjo. tada mostelėjo į pilį ir tarė:
- Na, tai aš maunu... Susitiksim kitais metais, tada jau turėčiau būti pilyje... - Vaness nusijuokė, nors tai buvo panašiau į gargimą.
- Keliauk su vėjeliu... - Vaness pradėjo savo kelionę į pilį niūniuodama kažkokią nesąmoningą melodiją.

*

Megan Lanson

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #7 Prieš 14 metus »
- Aha, su vėjeliu, škia, - atsidususi Megan atsistojo ir lėtais žingsniais patraukė pilies link. Klastuolei sekėsi šiek tiek geriau nei Vanessai, bet kojos vis tiek pynėsi ir taikėsi ją pargriauti. - Viens, du, trys. Viens, du trys.
Meg kaip armijoje pradėjo sau komanduoti. Kojas statė ji statė tiesiai ir nesibaimindama išsipurvinti, tad tokiu tempu po kelių minučių mergaitė jau buvo gerokai nutolusi nuo gluosnio galiūno. Reikėtų aplankyti Vanką, įdomu kaip jai sekasi. Po tokio medžio aptalžymo retas, kuris gyvas išliktų. Megan sukikeno keistu, spigiu juoku. Kadangi aplinkui buvo gana tylu klastuolė nusprendė padainuoti. Visą likusį kelią iki pilies Meg ,,žudė" aukštas natas, bei paukštelius, kurie skrisdavo kuo toliau, vos tik Megan prasižiodavo. Pasiekusi pastatą ji nutilo ir galiausiai visiems laikams atsisakė daininkės karjeros.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #8 Prieš 14 metus »
Miriana atitipeno prie Gluosnio Galiūno. Ji šį milžiną gluosnį matė pirmą kartą iš taip arti. Jis buvo labai didelis, gana garbios išvazdos, tačiau, kaip Miriana žinojo, jis buvo labai pavojingas. Jo milžinės susisukusios šakos tabalavosi į visas puses, norėdamas ką nors pritrenkti.
- Esu girdėjusi, jog jis yra pritrenkęs mokinį taip, jog jis atgavo samonę tik po mėnesio... Nenorėčiau, kad man irgi taip atsitiktų. Prieš pat egzaminus... Ir manęs į kitą kursą neperkeltų... Tuomet tapčiau tikru pajuokos obijektu,- nusipurtė nuo šių žodžių Miriana.
Tuomet ji susirado netoliese buvusį kelmuką, ant jo atsisėdo ir ėmė stebėtį Gluosnį Galiūną.

*

Alisa Vandormon

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #9 Prieš 14 metus »
Buvo tamsu.Nevisiškai,buvo vakaras,tačiau mėnuo jau švietė rausva spalva.Delčia.Puikus metas išsprukti iš pilies.
Žvyruotu takeliu sėlino Alisa.Lanksti it katė,ji baigė pasiekti tikslą-Uždraustąjį mišką.Netoliese savo raizgytomis šakomis mosikavosi Gluosnis Galiūnas.Ohoho...Būsiu sulaukusi draugijos.Kažkas pirmas pasisavino mano idėją.Mergaitei prisėlinus dar arčiau,pasimatė mergaitės uniforma.Grifė...Alisa,tarsi storos Gluosnio šakos,ėmė raizgyti kalbą,paniekos žodžius.Tačiau likus iki grifukės vos keliems metrams,Alisa sustojo,ir gerai įsižiūrėjo pirmakursei į veidą.Tikriausiai pirmakursei.Merginos akys buvo tokios...Tokios...Kitokios,nei kitų grifūkščių.Todėl Ali pradingo noras ir šaipytis.
-Labas,-bejausmiu veidu pasisveikino.-Ar išsdrįstum klastuolei pasakyti savo vardą?
O gal šito jai nereikėjo sakyti...Jeigu ji priėjo prie Galiūno,tai tikrai yra drąsi.Alisa,pati nenorėdama patikėti savo mintimis,tikino save susidraugauti su mergaite.
-Ką čia veiki?Pati viena slankioji čia?O gal rengiesi susikaupti ir pasiruošti egzaminams?
Alisa buvo apstulbusi-ji iš visos širdies meiliai nusišypsojo pašnekovei.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #10 Prieš 14 metus »
Miriana išgirdo žingsnius. Jie buvo lėti, tylūs, tačiau išgirdo, kaip užmynus koją trakštelėjo šakelė. Staiga kažkas prabilo, lyg ir pasisveikino.
- Labas,- sakė mergaitiškas balsas.
Po kurio laiko mergina ir vėl prabilo:
- Ką čia veiki? Pati viena slankioji čia? O gal rengiesi susikaupti ir pasiruošti egzaminams?
Miriana "suvirškino" merginos žodžius. Tuomet į ją atsisuko. Buvo matyti, jog tai - Klastuolė.
- Em... Sveika,- pasisveikino.
Po šiokios nejaukios tylos Miriana ir vėl prabilo:
- Na, tiesiog norėjau pamatyti garsūjį Gluosnį Galiūną. Tik tiek. Kaip matau jis - gana įspūdingas ,- šyptelėjo Miriana.
Tuomet Grifukė pažvelgė į Klastuolę. Jos akys buvo beveik neįmatomos, kadangi aplinka buva labai tamsi. Mergina buvo tamsaus gymio, tad iš šono atrodė gana kraupokai.
- Ak, atleisk, neprisistačiau. Aš - Miriana Lendal. Iš Grifų Gūžtos,- pasakė Miriana, o paskutinį sakinuką šiek tiek nutylėdama.
Jai nepatiko, jog ji pateko į Grifų Gūžtą. Ji turėjo. Ne - privalėjo patekti į Klastūnyną. Turbūt todėl jai taip lengva bendrauti su Klastuoliais...
- O ką tu čia veiki? Ramybės atėjai paieškoti?- draugiškai paklausė.




*

Alisa Vandormon

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #11 Prieš 14 metus »
Alisa gana nustebo,kad Miriana ją priėmė taip draugiškai.Tada prisimerrkė,bandydama geriau įsižiūrėti į veidą,bet susigaudė,kad tai nemandagu(mergaitė pati nesuvokė,kas jai darosi)ir atsitūpė šalia Grifės.
-Ne,ne ramybės,tiesiohg...Na,pamaniau,jog dar labiau patyrinėsiu Hogvartso apylinkes,o visi mano broliai ir sesė,kai aš dar buvau mažytė,man vis gyrėsi ir pasakojo legendas ir istorijas apie paslaptingą medį.Taigi atvykau čia,norėdama įsitikinti,kas pasakos,o kas-tiesa.
Klastuolė dar kiek pamąstė,ar išties Mirianai viską sakyti,ir nusprendusi dar arčiau pritipeno ir tyliai prabilo:
-Žinai,aš nesu nusistačiusi prieš grifus.Gal daugiau prieš švilpius.Nors tėvai visi sako:pakliūsi į grifų gūžtą,suterši šeimos garbę,ir taip toliau ir panašiai.Išties tai jie nenori,kad aš draugaučiau su jumis,grifukais.
Alisa atsiduso,bet nenorėjo kalbėti vien liūdnomis temomis.
-Tiesa,aš dar neprisistačiau.Mano vardas Alisa.Alisa Vondermon.
Mergaitė dar kiek padvejojo.Galbūt pagalvojo apie šeimą.Bet staigiai savo mintis nukratė šonan.Viskas,kas man brangu,tai dabar turbūt iš visų šeimos narių tik Rebeka.Vyrasnioji sesuo,kuri mergaite rūpinosi nuo pat kudikystės,vienintelė ji,dabar atrodė Alisai,myli pirmakursę.Ir nors atrodo,kad Rebeka mokėsi Klastunyne,ji visai miela.O gal kitiems žiūrint iš šono atrodo kitaip?
-O tu vienturtė?Tavo tėvai...Sveiki ir gyvi?-draugiškai pasidomėjo.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #12 Prieš 14 metus »
Miriana šyptelėjo. Ji atrodo pasimetusi.
- Aš augau tarp Klastuolių. Tėvai - buvę klastuoliai, tad tikėjosi, kad aš irgi tokia tapsiu, tačiau jie nežinuo, kuo aš tapau. Tiesiog tėvų nebeturiu. Jie žuvo, o gal ir nužudė juos, kai man buvo dveji. Nuo to laiko gyvenu pas tetą bei dėdę,- Miriana draugiškai šyptelėjo.
- Na... Gal žinai Vanessą? Vanessą Wiliams? Ji taip pat Klastuolė. Mes buvom vaikystės draugės. Visi taip pat tikėjosi, kad tapsiu Klastuole. Dėja, turiu juos nuvilti. Nors galbūt čia patekau, kad kai kuriuos Klastuolius pastatyčiau į vietą,- Miriana prunkštelėjo.
- Na, o kaip tavo tėvai?

*

Alisa Vandormon

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #13 Prieš 14 metus »
Alisa išgirdo,kaip Miriana pasakė,jog neteko tėvų.O varge...Nors dažnai skundžiuosi su tėvais,tai man dar pasisekė.Nors abu mano tėvai SIAUBINGI,laimė,kad juos turiu.
Tada išgirdo mergaitės klausimą.Net du iškarto.
-Taip,Vanessa...Esu apie ją girdėjusi.Tokia klastuolė,iš kurios turbūt turėčiau imti pavizdį.Beto,net nebūčiau pagalvojusi,kad jūs...draugės.Ir dar kadaise buvot geriausios.O mano tėvai...Minėjau,kad jie irgi klastuoliai.Mama dirba Magijos ministerijoje,tad nuolat skuba ir neturi laiko.O tėtis...-Ali linksmai nusiviepė,magalvojusi apie tėčio profesiją.-Na,jis dažniausiai maukia alų ir žiūri kvidičą.-paskui neištvėrusi ėmė juoktis.Netgi pamiršo,kad Miriana-grifė.Bet tai jau nebuvo svarbu.Jos surado bendrą kalbą,o tai šauniausia.
-O dėl tėvų-labai užjaučiu...-pagudė mergaitę.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #14 Prieš 14 metus »
Grifukė tyliai nusijuokė iš Ali tėčio.
- Tiesiog - tipinis tėtis,- šyptelėjo.
Ji išgirdo užuojautą dėl tėvų. Jau seniai su tuo susitaikiau... Nors, šiaip ar taip vis tiek viską reikia išnarplioti. Po egzaminų, per atostogas.
- Dėl tėvų - ne problema. Su tuo jau seniai susitaikiau,- draugiškai šyptelėjo.
Ji kaip Klastuolė - gana draugiška. Kaip ir Vanessa. Kadaise.
- Ką šiaip mėgsti?- paklausė Miriana Klastuolės, kadangi nebežinojo kuo užgožti šią tylą.