0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #30 Prieš 7 metus »
Sveiki, sveikinu naujais Hogvartso Mokslo metais! Su jumis Nuodų ir Vaistų pamokose jau septintus mokslo metus būsiu aš, štukametis Sorenas von Sjuardas. Tikiuosi, per šį laiką jums dar neįsiėdžiau iki gyvo kaulo ir šiemet vėl bendrausim, lavindami fantaziją eliksyrų kūrime.
Kaip visada, pasikartosiu - visada laukiu nuomonių ir pasiūlymų dėl pamokų, rėžkite savo nuomonę, ką turėčiau daryti, kad jums būtų dar įdomiau. Mano kabineto durys, be abejo, visada atviros mokiniams, ateinantiems čia bet kokiu tikslu rašyti RPG.

Tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę.

Vertinimas:
Klasės darbus vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Lietuvių kalbos taisyklingumą;
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.
Nenubrėšiu ribos, kiek galite gauti taškų pamokoje, nes tai priklausys nuo pamokos užduočių sudėtingumo ir skaičiaus, bonusų.

Namų darbus vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika.

Taškų bonusus skirsiu už:
- Pirmą postą pamokoje;
- Itin gerai parašytą ir originalų postą.

Taškų atėmimas už:
- Pastabų neskaitymą ir posto neištaisymą per savaitę;
- Neatėjimą į areštą;
- Nedarbą pamokoje;
- Per didelio šumo kėlimą pamokoje.

Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite bonusinių taškų, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.

Dėmesio!
1. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių, kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, savo pamokos rpg poste aš paskirsiu jums mažai taškų, bet realiai jų gausite daugiau. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Pastabos lauks savaitę, o jeigu per jas neišsitaisysite, mušiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atimsiu labai daug taškų arba neužskaitysiu jūsų rpg postų!

O dabar - registracija:
Vardas, pavardė, koledžas, kursas ir tai, ko tikitės iš NIV pamokų.
Beatrice Sandra Riddle, II kursas
Džeimsas Greywindas, IV kursas
Elena Gilbert, II kursas
Andromeda Thompson, II kursas
James Riddle, I kursas
Emma Wind, I kursas

Austin Brown I kursas
Emilijana McWelle, I kursas
Igoris Lorijanas-Greywindas
IV kursas

Dionė Veterfold, II kursas
Kiyomi Harley Bith, II kursas
Elna Klumpar, II kursas
Jasmin Berlin, I kursas
Nell Trix, I kursas

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #31 Prieš 7 metus »
Sveiki gyvi!
Jau aštuntus mokslo metus aš, štukametis pelėdinis vampyras Sorenas von Sjuardas  vykdysiu jūsų masinius nuodijimus ir giljotinavimus ir, be abejo, mokysiu to paties ir jus. Tai, kad man šitiek mokslo metų buvo suteikta teisė šustravoti su jumis kaip Nuodų ir Vaistų dalyko išmanovui ir profesoriui, aš laikau didžiuliu pasiekimu, taigi... Ačiū labai tiems, kurie už mane pabalsavo ir gerai atsiliepėte mokytojų įvertinimo apklausoje, ačiū už gerus atsiliepimus, nes šiaip jau, turiu pripažinti, rimtai abejojau, ar man beverta čionai grįžti. Na, užteks čia graudintis.
Ir, kaip kasmet, pabrėšiu - jeigu jums reikia pagalbos ar norite rašyti su kažkuo rpg - bet kada esate laukiami NIV kabinete arba mano pm.

VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę.

Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Lietuvių kalbos taisyklingumą;
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.
Nenubrėšiu ribos, kiek galite gauti taškų pamokoje, nes tai priklausys nuo pamokos užduočių sudėtingumo ir skaičiaus, bonusų.

Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą. Taškus minusuosiu už darbą ne į temą ir klaidas (skyrybos, gramatikos, stiliaus...)

Taškų bonusai mano pamokose bus skiriami už:
- Pirmą postą pamokoje;
- Itin gerai parašytą ir originalų ar labai ilgą ir įdomų postą.

Taškų atėmimas už:
- Vėlavimą į pamoką, rašymą už kitą asmenį, rašymą ne III vienaskaitos asmeniu ir ne būtajame laike (kitaip tariant už RPG taisyklių nesilaikymą).
- Neatėjimą į areštą;
- Nedarbą pamokoje;
- Per didelio šumo kėlimą pamokoje.
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai sužymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.

Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite bonusinių taškų, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.

KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių, kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, savo pamokos rpg poste aš paskirsiu jums mažai taškų, bet realiai jų gausite daugiau. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Pastabos lauks savaitę, o jeigu per jas neišsitaisysite, mušiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atimsiu labai daug taškų arba neužskaitysiu jūsų rpg postų!

ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas,

KITA SVARBI INFORMACIJA
Mąsčiau šiemet apie tokį dalyką, kaip kelios pamokos vienu metu, netgi galbūt atskiriems kursams. Ką manote apie tai?

Registracija:
Vardas, pavardė, koledžas, kursas.
Ko tikiesi iš NIV pamokų?
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?

Iš esmės tai reikalinga tik tam, kad pažiūrėčiau, kas lankys, ar turiu galimybių atskirti pamokas, ar verta daryti kelias, ir kad išgirsčiau jūsų nuomonę, kaip galiu patobulinti NIV pamokas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #32 Prieš 7 metus »
Vo, trylika žmonių jau užsiregistravo, atrodo, ačiū labai už pagyrimus. Taigi, nuo ryt, matyt, ir pradėsiu pamokas vest. Pradžiai sukursiu vieną, paskui tai vienai įpusėjus antrą, kad neturėtumėt iškart supuolusių visų pamokų. Arba išvis palūkėsiu, kol kiti mokytojai jus papuldinės su krūva pamokų pirmą dieną ;D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #33 Prieš 6 metus »
Sveiki visi!
   Laikas bėga greitai kaip haliucinatas iš nemokšos pirmakursio katilo, ir šit aš, štukametis pelėdinis vampyras, profesorius Sorenas von Sjuardas, jau devintus metus (nors ir ne iš eilės) noriu pasveikinti su naujų Mokslo Metų pradžia! Šiemet vėl būsiu jūsų mylimas egzekutorius Nuodų ir Vaistų pamokose.
   Labai ačiū jum už palaikymą ir laikymą, ačiū už atiduotus balsus profesorių įvertinimo apklausoje. Ačiū didelį reik pasakyt ir jums visiems, ir trim puikiems žmonėms – IH‘o Vizliams Dvyniams (iš didžiosios raidės) Igoriui bei Džeimsui, kurie ir man per tokį visai neilgą laiką tapo broliukais, ir rpg žmonai, o šiaip – labai gerai draugei ir nuo šiol – kolegai, Natalie, kurios antrinis personažas jums dėstys Apsigynimą nuo Juodosios Magijos. Be jų palaikymo šiemet į Hogvartsą grįžęs nebūčiau.
   Kasmet mano postas vis ilgėja ir prisipildo ir prasmingų, ir visai beprasmių žodžių. Bet kaip kas metais pabrėšiu – jeigu jums reikia pagalbos ar norite rpg, esate visada laukiami mano kabinete arba pm. Taip pat tikrai laukiu ir jūsų kritikos bei pageidavimų.

VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę. Deja, nuo šių mokslo metų esu priverstas pakeisti savo vertinimo sistemą ir pradėti naudoti naująją.

Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Lietuvių kalbos taisyklingumą;
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.

Paprastai pamokoje reikalausiu 3 praktinio darbo postų. Kiekvienas iš jų bus įvertintas iki 3 taškų:
 Du taškai už posto parašymą,
 vienas - už taisyklingumą.
o +1 tašką gausite, jeigu rašysite įdomius ir ilgus postus.

Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą. Taškai minusuojami už blogą darbą nebus, galite gauti nebent 0.

Taškų bonusai už pirmą postą mano pamokose skiriami nebebus dėl įsigaliojusių naujų taisyklių.

Taškų atėmimas už:
- Vėlavimą į pamoką, rašymą už kitą asmenį, rašymą ne III vienaskaitos asmeniu ir ne būtajame laike (kitaip tariant už RPG taisyklių nesilaikymą).
- Neatėjimą į areštą;
- Nedarbą pamokoje;
- Per didelio šumo kėlimą pamokoje.
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai pažymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.

Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite bonusinių taškų, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.

KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių, kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, savo pamokos rpg poste aš paskirsiu jums mažai taškų, bet realiai jų gausite daugiau. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Pastabos lauks savaitę, o jeigu per jas neišsitaisysite, mušiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atimsiu labai daug taškų arba neužskaitysiu jūsų rpg postų!

ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas,

KITA SVARBI INFORMACIJA
Mąsčiau šiemet apie tokį dalyką, kaip kelios pamokos vienu metu, netgi galbūt atskiriems kursams. Ką manote apie tai?

Registracija:
Vardas, pavardė, koledžas, kursas.
Ko tikiesi iš NIV pamokų?
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?

Iš esmės tai reikalinga tik tam, kad pažiūrėčiau, kas lankys, ar turiu galimybių atskirti pamokas, ar verta daryti kelias, ir kad išgirsčiau jūsų nuomonę, kaip galiu patobulinti NIV pamokas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #34 Prieš 6 metus »
Uždariau pirmąją Nuodų ir Vaistų pamoką. Kaip jau ir buvau rašęs aukščiau ir visi žinote, paklusdamas administracijos nurodymams, pakeičiau vertinimo instrukciją.
Teorinę pamokos dalį (atsakymą į klausimus) vertinau 0, 1 arba 2 taškais. Jeigu atsakėte į vieną klausimą - gavote 1 tašką, jeigu į abu - 2.
Ilgai mąsčiau, kaip vertinti praktinę pamokos dalį. Tikiuosi, jums tai tiks.
Kadangi paprastai praktinio darbo metu aš prašau jūsų parašyti 3 postus, už kiekvieną iš jų galite gauti 3 taškus. Vienas taškas - už posto parašymą, vienas - už jo nukreiptumą į pamokos darbą ir vienas - už taisyklingumą. Ir dar vieną tašką (kadangi pagal naujas forumo taisykles praktinėje pamokos dalyje galite gauti 10 taškų) gausite, jeigu jūsų postai bus ilgi ir įdomūs.

Nežinau, ar nauja vertinimo sistema jums tiks, parašykite savo nuomonę :)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #35 Prieš 6 metus »
Pranešu: antrąją NIV pamoką laikysiu iki liepos pabaigos, o rugpjūtį atidarysiu ir trečią, o jeigu labai pasiseks - gal ir ketvirtą.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #36 Prieš 6 metus »
Sveiki, gal nieks nesupyks už 4-ą iš eilės postą, bet noriu pateikt informaciją :)

Šiandien užbaigiau 2-ąją NIV pamoką, norėjau pravesti dar ir trečią, bet, atrodo, dėl laiko stokos to padaryti nepavyks - antrąją savaitės dalį būsiu išvykęs. Spėju, dar pavyks sukurti kokį namų darbą.

Kviečiu į areštą ateiti Anabetę Liz, kaip jau buvau kvietęs ir rpg poste.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #37 Prieš 6 metus »
Sveiki visi!
                                       
O dieve *persižegnoja* ir vėl von Sjuardas prirašė litaniją
                       
Wtf, ar jam viskas gerai           
                           
Laikas į pensiją, seni

   Vasara vėl susisprogdino kaip teroristė iš Islamo valstybės, artėja Mokslo ir Egzekucijų diena (rugsėjo 1-oji). Šiemet vėlgi kankinsitės (arba ne, jeigu savąją dalį jau atkentėjot arba vis dar nepraradot ėjimo į mokyklą džiaugsmo) žiobarų mokykloje ir čia - Hogvartse. Taigi, aš, štukametis forumietis, kraujo ir energijos vampyras, šiemet vėl kaip Nuodų ir Vaistų profesorius noriu pasveikinti jus su naujų Mokslo Metų pradžia!
   Tiesą pasakius, šitie metai man kaip ir ypatingi. Visų pirma, jeigu neapsiskaičiavau (o jei apsiskaičiavau - būtų itin gėda), aš gaunu garbę profesoriauti, nors ir ne iš eilės, bet jau 10-us Hogvartso metus (realybėje tai yra pustrečių metų, irgi nemažai). Gavau jūsų komentarus, kur įvertinote mano darbą ir noriu padėkoti už komplimentus ir ypač - už objektyvią kritiką. Todėl šiemet aš sušvelninsiu vertinimą ir pabandysiu padaryti pamokas įdomesnėmis, kad nereikėtų vien maišyti katilo. Labai ačiū jums už tai! :) Ir dar norėčiau labai padėkoti mylimam savo gimtajam ir vadovaujamam koledžui (aišku, jiems už tai lengvatų vertinime skiriama nebus) - grifiukams, ir ypač išskirtiniams tenykščiams veidams - Claudie, Klarei, Edgar bei Caroline'i, kurie man šiemet padėjo vėl rasti įkvėpimo ir drąsos tęsti profesoriaus darbą.
   Dar vienas žmogus anoniminiuose komentaruose pasakė, kad nusenau, nusibodau bei man laikas į pensiją... Nusprendžiau, kad, ko gero, esi teisus. Bet, deja, šįsyk aš pasielgsiu kaip negudrus ir, kiek man leis administracija, čia pabuvosiu ir paėsiu kantrybę. #SorryNotSorry #SorenasMokinasAnglų #SorenasIšsidirbinėja

   Kasmet mano postas vis ilgėja ir prisipildo ir prasmingų, ir visai beprasmių žodžių. Bet kaip kas metais pabrėšiu – jeigu jums reikia pagalbos ar norite rpg, esate visada laukiami mano kabinete arba pm. Taip pat tikrai labai laukiu ir jūsų kritikos bei pageidavimų.

VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę. Išbraukiau arba pakoregavau kai kuriuos punktus, tad galite peržvelgti.

Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.

Paprastai pamokoje reikalausiu 3 praktinio darbo postų. Kiekvienas iš jų bus įvertintas iki 3 taškų:
 Du taškai už posto parašymą,   
o +1 tašką gausite, jeigu rašysite įdomius ir ilgus postus.

Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą. Taškai minusuojami už blogą darbą nebus, galite gauti nebent 0.

Taškų bonusai už pirmą postą mano pamokose skiriami nebebus dėl įsigaliojusių naujų taisyklių.

Taškų atėmimas už:   
- Vėlavimą į pamoką, rašymą už kitą asmenį, rašymą ne III vienaskaitos asmeniu ir ne būtajame laike (kitaip tariant už RPG taisyklių nesilaikymą).
- Neatėjimą į areštą;   
- Nedarbą pamokoje;   
- Per didelio šumo kėlimą pamokoje. 
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai pažymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.
   
Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite bonusinių taškų, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.

KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių, kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, savo pamokos rpg poste aš paskirsiu jums mažai taškų, bet realiai jų gausite daugiau. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Pastabos lauks savaitę, o jeigu per jas neišsitaisysite, mušiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atimsiu labai daug taškų arba neužskaitysiu jūsų rpg postų!
         
ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui,

KITA SVARBI INFORMACIJA
                                                                                                                 
Registracija:                                                                                                   
Vardas, pavardė, koledžas, kursas.                                                                                     
Ko tikiesi iš NIV pamokų?                                                                               
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?

Iš esmės tai reikalinga tik tam, kad pažiūrėčiau, kas lankys, ar turiu galimybių atskirti pamokas, ar verta daryti kelias, ir kad išgirsčiau jūsų nuomonę, kaip galiu patobulinti NIV pamokas.
 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #38 Prieš 6 metus »
Pastaruosiuose namų darbuose, jeigu nepastebėjote, nebaudžiau už skyrybos bei rašybos klaidas. Tačiau peržiūrėjau dažniausiai pasitaikiusias ir nusprendžiau sukurti atskirą postą, kur surašysiu žodžius, kuriuose dažniausiai yra daromos klaidos - kad kitąsyk darydami NIV namų darbus turėtumėte kur pasitikslinti. Beje, šitą postą (na, ir pagrindinį savo šių metų postą) turėčiau nuolat papildyti kitais dažnai su klaidomis rašomais žodžiais.
                         
#LietuviųRaštingumoLabui

ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
Eliksyras*, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas.
           
*Beje, lyg ir nėra visiškai uždraustas ir kitoks rašymo būdas - ,,eleksyras", tačiau pirmenybė visgi teikiama aukščiau užrašytai žodžio formai. Informacija čia.
                 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #39 Prieš 6 metus »
Sveiki darsyk!                                                                                                                             
 
   Iš anksto atsiprašau už doublepost, skubu pranešt ir užpatentuot savo naują mintį.
   Kartais, ypač naujesni forumo nariai, mano, kad pamokose viską reikia atlikti tobulai ir tokiu būdu gauti taškų - tai pirma mano idėjos realizavimo priežastis, o antra - norėtųsi pabandyti pamokas padaryti nuotaikingesnes, įdomesnes, kad nereikėtų vien maišyti katilo (sužinojau, kad šią pastabą man davė Rosemarie, ačiū tau už tai), bet ir mąstyti, kaip padaryti kažką kita...
   Todėl sugalvojau papildomas rpg užduotis. Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - pavirinti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai.
   Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.

Ką manote apie šį atnaujinimą?                                                                                             
 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #40 Prieš 6 metus »
Sveiki visi!
Ką veiki?
Postinu į NIV skelbimų lentą   
Nu kiek dar galima ?......
Tradicijos lieka tradicijom   
Stok
Ne   
STOK
Ne   
NU BAIK
   
STOK, GIRDI?!
   
GIRDI?!!!!! 
   
   Mane jau trečia diena vienas žmogus spiria eit sukurt NIV pamokos. Šiandien jau sunkiai atsidusau ir įlindau į NIV temą, pirmas dalykas, kurį supratau, tai kad pamiršau sukurti savo tradicinį ilgą pranešimą. Antras dalykas - man užėjo smalsumas, kokias pamokas jau esu anksčiau pravedęs ir prie to pačio perskaičiavau, kiek metų iš tikrųjų profesoriauju. Tai iš pradžių buvau šokiruotas, kad apsiskaičiavau, nes, pasirodo, NIV pamokas vedu tik 10-us metus, bet profesoriauju - 11 metų. O pasirodo, kad trečiaisiais savo profesoriavimo metais vedžiau tik MGP. Galit patikėt, kad Hogvartso Nuodų ir Vaistų legenda kažkada buvo išdavęs savo dalyką?   
   Taigi, aš, štukametis NIV profesorius, pusštukametis GG vadovas, juodabarzdis pelėda Kalėda ir visų baugintojas visus noriu vėl pasveikinti su nauju sezonu, kuris prasidėjo gražiu laiku - Adventu, ir naujais darbais bei tikslais. Deja, šiemet už gerus ir blogus atsiliepimus arba kritiką padėkoti negaliu, nes administracija, deja, nepadarė profesorių įvertinimo anketos. Bet visuomet laukiu jūsų pastebėjimų - ar per pm, ar viešai - šioje temoje. 
   Bet vėlgi ačiū savo įkvėpėjams ir palaikytojams - raudonajai, bet ne sovietinei komandai - grifiukams (velniškai daug vardyt reikėtų), be kurių nebūtų tiek ūpo vėl grįžti ir grįžti į savo darbo vietą, ir kitiem smagiem snapam. Vienam turbūt podarbinės depresijos įveikt neišeitų ;D
   
   
   
   Kasmet mano postas vis ilgėja ir prisipildo ir prasmingų, ir visai beprasmių žodžių. Bet kaip kas metais pabrėšiu – jeigu jums reikia pagalbos ar norite rpg, esate visada laukiami mano kabinete arba pm. Taip pat tikrai labai laukiu ir jūsų kritikos bei pageidavimų.
   
VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę.
   
Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.
 
Paprastai pamokoje reikalausiu 3 praktinio darbo postų. Kiekvienas iš jų bus įvertintas iki 3 taškų:
 Du taškai už posto parašymą,   
o +1 tašką gausite, jeigu rašysite įdomius ir ilgus postus.
   
Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą. Taškai minusuojami už blogą darbą nebus, galite gauti nebent 0.
   
Taškų bonusai už pirmą postą mano pamokose skiriami nebebus dėl įsigaliojusių naujų taisyklių.
   
Taškų atėmimas už:   
- Vėlavimą į pamoką, rašymą už kitą asmenį, rašymą ne III vienaskaitos asmeniu ir ne būtajame laike (kitaip tariant už RPG taisyklių nesilaikymą).
- Neatėjimą į areštą;   
- Nedarbą pamokoje;   
- Per didelio šumo kėlimą pamokoje. 
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai pažymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.
   
Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite bonusinių taškų, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.
   
KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių, kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, savo pamokos rpg poste aš paskirsiu jums mažai taškų, bet realiai jų gausite daugiau. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Pastabos lauks savaitę, o jeigu per jas neišsitaisysite, mušiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atimsiu labai daug taškų arba neužskaitysiu jūsų rpg postų!
         
ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas...
   
KITA SVARBI INFORMACIJA
   Nuo pernai metų į savo pamokas įvedžiau naują dalyką - papildomas RPG užduotis.
   Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - užkaisti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai. Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.
   
Registracija:                                                                                                   
Vardas, kursas
Ko tikiesi iš NIV pamokų?                                                                               
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?
   
Iš esmės tai reikalinga tik tam, kad pažiūrėčiau, kas lankys, ar turiu galimybių atskirti pamokas, ar verta daryti kelias, ir kad išgirsčiau jūsų nuomonę, kaip galiu patobulinti NIV pamokas.
   
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Gabriella Eier

  • ***
  • 60
  • Lytis: Moteris
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #41 Prieš 6 metus »
Sveiki visi!
Taigi jau kaip daugelis turbūt žinote šį sezoną aš jums dėstysiu nuodų ir vaistų pamokas.
Vertinimas:
RPG pamokos metu galite daugiausiai gauti 12 arba 14 taškų.
Į šiuos taškus susidės: 
(skliausteliuose yra kiek daugiausiai galite gauti taškų)
-Taškai už teorinę dalį (2-4t.)
-Taškai už praktikos darbo originalumą (4t.)   
-Taškai už patį praktikos darbą (4t.)
-Taškai už gramatiką, leksiką, logiškumą (2t.)
Galiu pamokoje užduoti 1-2 teorinius klausimus.
Pamokos praktiniuose darbuose prašysiu priklausomai nuo temos 2 – 4 postų. Taigi jeigu neparašote vieno iš postų, jūs automatiškai niekaip negalite surinkti visų taškų.
Laisvojo stiliaus pamokose galite gauti iki 10 taškų. Bus užduodami 5 klausimai, o už kiekvieną iš jų galima gauti po 2 taškus.
Namų darbus kaip įprasta vertinsiu dešimtbale sistema. Jeigu tam tikri dalykai nebuvo minėti pamokoje, tai tada reikia sugalvoti patiems. Taškai minusuojami už darbus nebus, galite gauti nebent 0.
Jei postuose bus kažkokių tai klaidų (ypač dėl RPG taisyklių) raudonai po postu parašysiu, kas negerai ir iki pamokos galo turėsite laiko jį pataisyti. Pataisius gražinsiu bent pusę atimtų taškų.
Į ką dar turėtumėte atkreipti dėmesį:
- Nebūkite vunderkindais. Kaip jau matėte vertinsiu ir originalumą, tad darbas nebūtinai turi pavykti, kad gautumėte visus galimus taškus.
- Jeigu dalyvaujate praktinėje dalyje, savo postuose rašykite, kad esate klasėje jau nuo pamokos pradžios, t.y. nevėluojate.
Bent kartais patikrinkite savo postus pamokoje, ar neparašiau jums kokio nors komentaro.
Registracija mano pamokose nebūtina, tik prašyčiau, kad į až arba čia parašytumėte, ko norėtumėte iš NIV pamokų, kokias temas norėtumėte nagrinėti ar šiaip ką norėtumėte veikti.
Visiems sėkmingo sezono, daug taškų, ir tikiuosi susitikti su jumis NIV pamokose! Jei kas neaišku klauskite čia arba až.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Gabriella Eier »

*

Neprisijungęs Gabriella Eier

  • ***
  • 60
  • Lytis: Moteris
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #42 Prieš 6 metus »
Dėl teorijos, tai kaip ir sakė Vanilla, užduosiu tik vieną teorinį klausimą.
EDIT: šiek tiek susimaišiau. Taip, už vieną klausimą duosiu max 2 taškus, bet kartais galiu užduoti ir du. Pataisiau informacijos postą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Gabriella Eier »

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #43 Prieš 5 metus »
Sveiki visi!
Pernai kažkas nukniso mano tradicinį pasisveikinimą įžanginiam NIV poste ir perdažė NIV kabineto sienas.....

Girdi? 
M?
Mane vėl priėmė ;DDD 
?...
Už ką?...
Tu ir vėl?..

   Kol jūs šutot mokyklose, univeruose ar kur nors gamtoje, kur gražus kraštovaizdis, apsupti tų kažkokių invazinių šlykštynių musiukų ir uodų aureolės, Sorenas grįžo iš Havajų ir su dideliu entuziazmu rašė savo tradicinį NIV pasisveikinimo ir informacijos postą. Šiemet grįžtu į Hogvartsą jau dvyliktus metus, gražus skaičius, gal ties juo ir reikėtų sustot? ;D
   Beje, ačiū, kad nenugriovėt kabineto per tą sezą su nauja profesore, reikės tik persidažyt sienas į kalėjiminę pilką. Vien todėl šiemet aš ir vėl būsiu jūsų ištikimas kankintojas jau minėtame požeminiame kabinete (kai dar paspaus +30, tai dar ne taip bėgsit pas mane), kur jūs virsite eliksyrus arba eliksyrai virs jus bei jūsų nervus.
    Mąsčiau, kokią dar nesąmonę pasakyt, mat paprastai iš mano litanijų tikimasi itin daug šito gero, bet neprimąsčiau. Tikiuos, nesikeikiat, kad grįžau.
   A, dar kai kas. Ačiū grifiukams už palaikymą ir įkvėpimą grįžti į savo pamėgtą vietą, nors šiemet, rodos, jiems ir nevadovausiu, mat rupūžėkai susirado naują kulto objektą. Bet čia ne esmė.
   
   Ką pasakyt rimtesnio, tai sveikinu nemažą mūsų forumo dalį, kurią sudaro dvyliktokai, galėsit grįžt į forumą tęst mokymosi vidurinėje procesą.

   O dar rimčiau, tai pamokose bemaž viskas išliks taip, kaip buvo, lyg tai padariau porą korekcijų informacijoje, tai galite užmesti akį. Kaip visada drąsiai į čia arba man pm rašykite, kas negerai, ko norėtumėte ar ką reikėtų patobulinti. Kasmet mano postas vis ilgėja ir prisipildo ir prasmingų, ir visai beprasmių žodžių. Bet kaip kas metais pabrėšiu – jeigu jums reikia pagalbos ar norite rpg, esate visada laukiami mano kabinete arba pm.

VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę.
   
Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.
Pamokoje galite gauti iki 14 taškų (iki 4 už teorinę ir iki 10 už praktinę dalį). Visi postai pamokose turi būti rašomi pagal visas Forumo RPG postų taisykles. Į klaidas stengsiuos nekreipt dėmesio, bet vis tiek būtų fainiau, kad jų nebūtų :)
                     
Pamokoje už atsakymą į teorinį klausimą galima skirti nuo 0 iki 2 taškų:
0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.
   
Paprastai pamokoje reikalausiu 3 praktinio darbo postų. Kiekvienas iš jų bus įvertintas iki 3 taškų, vertinimas gali kiek keistis, bet žiūrėsiu į kūrybingumą, logiką, posto ilgį. Jei bus katastrofiškai daug klaidų, aišku, visų taškų negausit, bet pavienės klaidos pažymio nepaveiks.
Beje, mano pamokose galima kartkartėmis ir paplepėti, padirbti nesąmonių, nors tas neturėtų sugriauti visos pamokos eigos. Aišku, nepažadu, kad Sorenas jūsų nepasikvies pokalbiui po pamokų... ;D
   
Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą, tada jau atleistina. Taškai atiminėjami už blogą darbą nebus, galite gauti nebent 0.

Taškų atėmimas už:   
- Vėlavimą į pamoką;
- Neatėjimą į areštą (jeigu atėję į pamoką elgsitės nesąmoningai be išankstinio susitarimo su manim, būsite be perspėjimo pakviesti į areštą);   
- Per didelio šumo kėlimą pamokoje. 
- Jei pažeisite Forumo RPG taisykles, būsite tiesiog perduoti Magijos Ministerijai.
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai pažymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.
   
Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite daugiau taškų už įdomų postą, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.
   
KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Draudžiu rašyti postus, kuriuose rašote, jog vėluojate. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Nerašykite postuose to, ką kalba ar veikia kiti, jūs rašote tik už save! Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių. Kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, aš skirsiu taškus už kūrybingumą. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Postus galėsite ištaisyti iki pamokos galo, kada skirsiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atiminėsiu taškus arba neužskaitysiu jūsų RPG postų!

         
ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas...
   
KITA SVARBI INFORMACIJA
   Nuo pernai metų į savo pamokas įvedžiau naują dalyką - papildomas RPG užduotis.
   Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - užkaisti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai. Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.
   
Registracija:                                                                                                   
Vardas, kursas
Ko tikiesi iš NIV pamokų?                                                                               
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?
   
Registruotis nėra būtina, tačiau man įdomios jūsų nuomonės apie mano pamokas ir kaip galėčiau jas patobulinti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #44 Prieš 5 metus »
Sveiki visi

Pas tave kampe voras tupi
Palik
Tu išsivalyk savo kabinetą
Palik
Vorą palikt?
PALIK.

   Praslinko jau kelios dienos po mano tryliktojo profesoriavimo sezono pradžios, esu vis dar gyvas, reikia tikėtis, kad būsiu gyvas ir toliau, kad toliau kentėsit jūs, o ne aš (čia ne man reikia pajust 13-ųjų metų žiaurumą). Ir kad ir toliau būsiu užėmęs kabinetą, kad niekas neperdažytų sienų nei rožine, nei balta, nei juoda, nei dar kokia spalva. Nors pats byškį ne baisiau buvau pasielgęs su sienom, bet čia smulkmena.
   A, dar noriu pasveikint visus, kurie nebaigė mokyklos ir tęsia savo kankynę tenai. Bent jau rugsėjis gražus, bent kol neprasidėjo areštai ir Hogvartso iš požemių nedrebina pirmakursių nelaimės ir verksmai. Nors dar lyg tai nė vienas nepaliko invalidas nuo to... Bet gal po tiek laiko mokymosi pas mane pagaliau susprogdinsit tą mokyklą, hm? Ar bent jau porą žiobariškų, mūsų šaly jų skaičius vietom galėtų ir sumažėt... Jeigu kas, aš šitaip nesakiau.
   Kaip visada, dėl mano grįžimo kalti į darbo vietą stumiantys grifiukai, jiem už tai galima ir dėkot, nuperkant po kokį šokoladuką arba įpilant skanios arbatos. Ar pala... Hogvartse šitų dar nedraudžia? ;D Jeigu kas, rykit nesveiką maistą bei maištaukit ir toliau. Kalėjime bent skaniai šeria, kiek girdėjau. Ir psichų valgiaraštį papildysit.

VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę. Padariau kelias korekcijas.
   
Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.
 
Paprastai pamokoje reikalausiu 3 praktinio darbo postų. Kiekvienas iš jų bus įvertintas iki 3 taškų, vertinimas gali kiek keistis, bet žiūrėsiu į kūrybingumą, logiką, posto ilgį. Jei bus katastrofiškai daug klaidų, aišku, visų taškų negausit, bet pavienės klaidos pažymio nepaveiks.
Beje, mano pamokose galima kartkartėmis ir paplepėti, padirbti nesąmonių, nors tas neturėtų sugriauti visos pamokos eigos (jeigu norit kažkokias šunybes krėst, tai turi būt suderinta su manim).
   
Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą, tada jau atleistina. Taškai atiminėjami už blogą darbą nebus, galite gauti nebent 0.

Taškų atėmimas už:   
- Neatėjimą į areštą (jeigu atėję į pamoką elgsitės nesąmoningai be išankstinio susitarimo su manim, būsite be perspėjimo pakviesti į areštą);   
- Nepaklusnumą arešto metu.

Jei pažeisite Forumo RPG taisykles, būsite tiesiog perduoti Magijos Ministerijai.
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai pažymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.
   
Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite daugiau taškų už įdomų postą, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.
   
KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių, kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, savo pamokos rpg poste aš paskirsiu jums mažai taškų, bet realiai jų gausite daugiau. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Pastabos lauks savaitę, o jeigu per jas neišsitaisysite, mušiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atimsiu labai daug taškų arba neužskaitysiu jūsų rpg postų!

         
ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas...
   
KITA SVARBI INFORMACIJA
   Nuo užpernai metų į savo pamokas įvedžiau - papildomas RPG užduotis.
   Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - užkaisti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai. Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.
   
Registracija:                                                                                                   
Vardas, kursas
Ko tikiesi iš NIV pamokų?                                                                               
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?
   
Registruotis nėra būtina, tačiau man įdomios jūsų nuomonės apie mano pamokas ir kaip galėčiau jas patobulinti.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.