0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 159
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #60 Prieš 4 mėnesius »
1. Svajonių eliksyras: įdėta 10 snapučio žiedų (Arwen pamoka)
2. Ramybės gėralas: neįlašinta čemerių (HP saga)
3. Eliksyrų mišinys: eliksyras pervirtas (mano pamoka)
4. Liepsną slopinantis elikyras: įdėta 10 ledo kubelių (mano pamoka, Gruodės receptas)
5. Multisulčių eliksyras: plaukas įmestas gaminimo pradžioje (HP saga)
6. Spalvos keitimo eliksyras: peletrūnų stiebų ir beržų sulos mišinys įmestas į verdantį vandenį (Arwen pamoka)
7. Gyvosios mirties nuodas: gaminimo pabaigoje septynis kartus maišytas pagal laikrodžio rodyklę (HP saga)
8. Levitacijos eliksyras: katilas nuo ugnies nukeltas eliksyrui neįgavus violetinės spalvos (Arwen pamoka)
9. Vaistas nuo žagsėjimo: į katilą pirmiau įpilta ramunėlių nuoviro ir tik vėliau įdėta medaus (mano pamoka, Astridos (dabar Lumita) receptas)
10. Padidinimo eliksyras: nasturtų žiedlapiai sutrinti ne iki miltelių, o iki stambesnių dalių (Arwen pamoka)
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Agnesė Talmer

  • Nuodų ir vaistų profesorė
  • *
  • 14
  • „Gyvenimas yra įdomus“
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #61 Prieš 4 savaites »
Labas rytas, hogiečiai!

Naujas veidas pilyje, bet senas už ekrano ribų. Prašau labai neskriausti šios senutės, kadangi ji tikisi ir kitąmet jums dėstyti nuodus ir vaistus :D

Taigi, kaip įprastai pranešu svarbią informaciją apie pamokas ir namų darbus, jeigu turite klausimų susijusių su jais ar apskritai mano dėstomu dalyku, mielai atrašysiu į jūsų A.Ž. čia, forume arba discord'e (username: thatindigofairy)

Pamokos
  • Hogvartse vyksta daugiau nei 3 pamokos per metus, todėl reikėtų įsivaizduoti, kad mokiniai jau yra dalyvavę kažkokiose pamokose, pirmoji niv pamoka nebus pirma mokslo metų pamoka, tas pats galioja ir trečiajai niv pamokai.
  • Mokslo metais bus nagrinėjamos šios temos: rudens metu mokiniams bus dėstoma apie ingredientus, žiemos metu bus mokomasi virti eliksyrus, pavasario metu mokiniai mokysis atpažinti eliksyrus.
  • Pamokose leidžiu daryti nesąmones proto ribose, tačiau atidžiai skaitykite tiek mano, tiek kitų mokinių postus, kad įvykių seka būtų logiška. Jeigu kažkam nesiseka ir jis/ji neprašo jūsų pagalbos, palikite pagalbos dalį profesorei.
Pamokų reikalavimai
  • Pamokose norėčiau pamatyti parašytus bent 3 pranešimus, atitinkančius pamokos temą.
  • Mano vertinimo sistema lieka panaši į praėjusiais metais buvusią transfigūracijos pamokose:
    • Kiekvienas pranešimas vertas vieno taško, yra trys pranešimai? Turite 3 taškus.
    • Jūsų pranešimuose aiškiai atsispindi daromas pamokos darbas? Turite 7 taškus.
      Atliktas pamokos darbas nebūtinai turi būti sėkmingas, galite net tyčia viską sugadinti, tačiau nukrypdami nuo pamokos temos visų taškų negausite.
  • Pamokose galite dirbti tiek savarankiškai, tiek poromis ar grupelėmis po 3/4 žmones.

Pageidaujant arešto rašykite man į A.Ž. ir susitarsime dėl arešto tipo ir vietos. Tai nebūtinai gali būti įvykdoma per RPG, galime tiesiog paminėti vienoje iš pamokų, kad jūsų personažas buvo atlikęs areštą.

Sėkmės naujuose mokslo metuose,
jūsų Agnesė Talmer
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Agnesė Talmer »