0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

• II kursas
  • *
  • 80
  • Taškai: 102
  • Lytis: Moteris
  • higher further faster
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #780 Prieš mėnesį »
1. Ar mėgsti kalbėti apie save? Kartais  ;D
2. Miegas - laiko švaistymas, tačiau būtinas poreikis ar galimybė pasinerti į kitą pasaulį? Kodėl? Man miegas nėra laiko švaistymas, nes miegoti man patinka. O sapnuoju irgi nelabai dažnai.
3. Ar tavo sapnai turi kokius nors bendrus bruožus (pvz., dažniausiai padriki, dažniausiai ne apie tave ar dar kas nors)? Nežinau kodėl, bet labai dažnai sapnuoju labai senus laikus. Vieną kartą sapnavau, kad esu kažkokiam laive XVII amžiuje, o kitą kartą - viduramžius.
4. Apie ką kalbėtum nuėjęs pas psichologą? Labai dažnai jaudinuosi dėl visokių nereikšmingų dalykų, kurie tą akimirką atrodo nepaprastai svarbūs, todėl pas psichologą atėjusi visus juos iškločiau.
5. Kokį juokingiausią/smagiausią įvykį atsimeni iš mokyklos (nebūtinai su tavimi, bet kad būtum pats/-i matęs/-usi, net tik nuogirdos)? Labai daug juokingų įvykių esu patyrusi mokykloje, bet dabar visi kažkaip išgaravo.  :D

1. Ką veiktumei, jei šiandien būtų tavo paskutinė tavo diena, kai esi gyvas/a?
2. Ar tiki reinkarnacija ir karma?
3. Jei turėtumei laivą, kaip jį pavadintum?
4. Kokį turi visiškai niekam nereikalingą talentą?
5. Ar mieliau negalėtum šnekėti, ar girdėti?

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

• III kursas
  • *
  • 173
  • Taškai: 9
  • Lytis: Moteris
  • Varliokas
« Atsakymas #781 Prieš 2 savaites »
1. Ką veiktumei, jei šiandien būtų tavo paskutinė tavo diena, kai esi gyvas/a? Sakyčiau, kad skrisčiau į Pertą, tačiau kadangi skrydis trunka apie parą... :D Turbūt pasiimčiau papūgą ir važiuočiau į savo kaimą.
2. Ar tiki reinkarnacija ir karma? Kartais pasitaiko, kad pasakau ką nors apie tai (na, pvz., kad praeitame gyvenime gal buvau tas ar anas ir pan.), tačiau vis dėlto sakyčiau, kad ne.
3. Jei turėtumei laivą, kaip jį pavadintum? Uf, neįsivaizduoju, tačiau nemanau, kad duočiau žmogišką vardą.
4. Kokį turi visiškai niekam nereikalingą talentą? Kodėl šitas klausimas yra taip mėgstamas šitam žaidime? :D Anksčiau mokėjau kortų namelius statyt, seniai nebandžiau, nežinau, ar dar išeitų.
5. Ar mieliau negalėtum šnekėti, ar girdėti? Vienareikšmiškai šnekėti. Visų pirma, su mano šnekėjimo "sugebėjimais" tai nebūtų didelis nuostolis. :D Be to, nemokant šnekėt vis tiek galima normaliai bendrauti neprarandant muzikos, paukščių garsų ir t.t.

1. Ką darytum, jeigu gatvėj rastum piniginę su dokumentais ir grynaisiais pinigais joje?
2. Kaip dažnai kaitaliojasi tavo nuotaikos ir vidinė būsena?
3. Ar tave erzina, kai pastebi, kad tave kas nors kopijuoja (nusirašomi ND nesiskaito)?
4. Ar mėgsti leisti laiką viena(s)?
5. Vienas, vienišas, vienatvė. Kuo tau šios sąvokos skiriasi?
https://kableliokeliones.blogspot.com/

Blogas apie mano keliones.

*

Prisijungęs Domantas Varnanagis

• VII kursas
  • *
  • 215
  • Taškai: 73
  • Lytis: Vyras
  • Įsakinėti sau yra didžiausia valdžia
« Atsakymas #782 Prieš 2 savaites »
1. Ką darytum, jeigu gatvėj rastum piniginę su dokumentais ir grynaisiais pinigais joje? Nuneščiau į policiją.
2. Kaip dažnai kaitaliojasi tavo nuotaikos ir vidinė būsena? Dažnokai.
3. Ar tave erzina, kai pastebi, kad tave kas nors kopijuoja (nusirašomi ND nesiskaito)? Ne.
4. Ar mėgsti leisti laiką viena(s)?  Taip.
5. Vienas, vienišas, vienatvė. Kuo tau šios sąvokos skiriasi?  Skaičius,būsena,būsena.

1. Ką tau reiškia gyvenimas?
2. Koks didžiausias tavo nuopelnas?
3. Kur norėtum dirbti?
4. Kiek praleidi laiko IH?
5. Kas geriau tušinukas ar rašiklis?
– Po šitiek metų?
– Amžinai.