0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

 • III kursas
 • *
 • 526
 • Taškai:
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #420 Prieš mėnesį »
Apsimetinėti ir vaidinti - Elioto arkliukas. Taigi kai tą pradėjo daryti Auris, jis sutriko. Neabejojo tėčio draugą viską suprantant. Jis vis dėlto nėra kvailas. Bet kam reikia šitokių kalbų? Kam jam apsimesti, kad viskas įdomu?
- Tu ir taip viską žinai, tad tau nebūtina matyti! - šūktelėjo dvylikametis. Taip, atsakė visai protingai, bet netrukus galėjo pereiti prie įdomesnės temos - Aurio praeities. Ir, žinoma, mamos su tėčiu praeities.
- O mama arba tėtis yra gavę areštų? - paklausė. Neįsivaizdavo, kaip tai galėtų nutikti, bet prisiminė pokalbį su tėčiu. Jis anksčiau buvo kitoks. Gal ir mama ką nors yra pridirbusi? Būtinai jos paklaus, bet dabar reikėjo išspręsti šią situaciją.
- Tai nėra uždrausta. Mes nepažeidėme jokių taisyklių, - nekaltai pasakė. Tiesą sakant, neįsivaizdavo, ar taip ir yra. Arešto metu teko perrašinėti dalykus, kurių negalima, tik tai nereiškė, kad Eliotas juos įsidėmėjo. Bet dabar tik nekaltai stebėjo tėčio draugą ir laukė, kada jis pagaliau teiksis išeiti, ir jie galės tęsti nutrauktą pamoką.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1906
Ats: Požemiai
« Atsakymas #421 Prieš mėnesį »
- Tai kam tada melavote, kad tai transfigūracija, jei nepažeidinėjate mokyklos taisyklių? Na, dabar jau teks papasakoti koks čia ritualas. - Išeiti sužinojęs, kad jie atlikinėja ritualus tikrai nesiruošė. Pirma, turės arba parodyti, arba papasakoti kuo gi čia užsiėminėja tokį ankstyvą rytą šiuose požemiuose.
- Nežinau, paklausk mamos ir tėčio. - Jie vis kartojo, kad nieko uždrausto nedarė. Kartojo ir kartojo ir tas reiškė, kad deja berniukų sąžinė kažin ar yra labai tyra. Ir ką tu sau galvoji ponaiti ką? Galvojo apie Eion. Na palauk tu man dar. Ritualų rodytojas atsirado.
Raudonplaukis tylėjo ir neragino jų pasakoti. Tiesiog stovėjo ir laukė. Jie galės čia stirksoti, kad ir iki pavasario. Bet jis tikrai neišeis tol, kol sužinos kokius gi ritualus čia jie bandė atlikti.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

 • VI kursas
 • *
 • 799
 • Taškai:
 • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #422 Prieš 4 savaites »
Kam to reikia? Kam reikalingas šitas pokalbis, nors Auris viską supranta? Galėtų skirti jam areštą, Eliotą paleisti, o tada jie pasikalbėtų. Taip, būtų velniškai nemalonu, bet vis geriau nei dabar.
- Atsiprašau, - sumurmėjo vaikinukas. Kur dingo visas jų tarpusavio supratimas? Aišku, kad jam ši situacija nesmagi, tad kodėl Auris viską dar labiau apsunkina? - Mes nebūtume visko darę iki galo. Būčiau tik parodęs, ir tiek, - dar pridūrė vildamasis, kad profesoriui to užteks. Bet kur jau ten jam užteks - akivaizdu, kad Auris užstrigo čia ilgam. Turbūt teks viską papasakoti. Taigi vos girdimai tarstelėjo: - Norėjau parodyti Juodųjų Dūmų ritualą. Tik parodyti, ir tiek. Jam įdomu, - dar bandė teisintis, nors juste juto, kad nuvylė tėtį. Nuleido galvą ir laukė kažko. Ne, Auris turbūt nepradės rėkti ar muštis. Bet jis nusivylęs, o tai buvo dar blogiau. Eion norėjo skradžiai žemę prasmegti, bet žinojo turintis kažkaip ištverti šitą bjaurią situaciją.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

 • III kursas
 • *
 • 526
 • Taškai:
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #423 Prieš 4 savaites »
Ką?! Kodėl Eion viską išpliurpė? Dabar Auris viską sugadins ir, maža to, papasakos mamai ir tėčiui! Eliotas nepatenkintas spoksojo į vyresnį vaikiną ir piktai sukryžiavo rankas ant krūtinės. Jis būtinai norėjo viską išbandyti. Žinoma, gerai, kad Eion pasakė esą jis tik parodys. Gal tada Auris pyks mažiau. Bet reikėjo iš viso patylėti!
- Aišku, nepažeidinėjame mokyklos taisyklių. Mes mokomės, - kuo ramiausiai ištarė berniukas. - Jeigu jau to nebegalima daryti, ko iš viso čia važiuojame?
Žinoma, jis pats į Hogvartsą važiavo tikrai ne mokytis. Na, bent jau ne to, ką teoriškai turėtų mokytis. Eliotui daug svarbiau nuotykiai, draugai ir pramogos. Bet prireikus jis tikrai gali apsimesti esą labai sunkiai mokosi, ar ne? Dabar kaip tik tai ir bandė daryti.
- Būtinai paklausiu! - patenkintas šūktelėjo ir jau beveik ėjo dabar pat parašyti laiško mamai. Bet nugalėjo smalsumas apie Aurio praeitį, tad dar paklausė: - O ką tekdavo daryti areštų metu? Už ką juos gaudavai? Ar buvo profesorius, kuris areštą skirdavo dažniausiai?
Eliotas žibančiomis akimis stebėjo mėgstamiausią profesorių ir, regis, visai pamiršo, kad jis juos pričiupo nelabai geroje situacijoje.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1906
Ats: Požemiai
« Atsakymas #424 Prieš 2 savaites »
Ko visko? Klausė, bet tik mintyse ir toliau laukė, kol Eion atsakys. O kažkodėl manė, kad jis atsakys. Ir kai pagaliau tas įvyko pajuto pasipiktinimą tuo, ką išgirdo. Bet ne, jis nepuls skeryčiotis. Vyrukas ėmė skaičiuoti mintyse. Vienas... Du... Trys... Skaičiavimas ramino.
Užtenka jau to, koks kaltas Eion atrodė dabar. Ne, Auris ant jo nešauks ir nepasakys dar ko nors. Kad nusiminė dėl jo elgesio ar panašiai. Eion ir pats tą žino. Na, o į Elioto klausinėjimus nekreipė jokio dėmesio. Viskas bernužėli, man gana. Dabar jau kvies Dafydd pokalbiui. Jie nelaužo mokyklos taisyklių? O ką gi jie daro?
- Eion, norėsiu su tavimi rimtai pakalbėti šiandien. Einam į mano kabinetą. Eliotai, eik į savo kambarį. Gana apsimetinėti, kad nesupranti kas yra mokyklos taisyklės. Kas išvis yra taisyklės. Viskas skirstomės. - Nutarė dar palydėti Eliotą į bendrabūtį, o tada su Eion traukti į savo kabinetą.