0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Olivia Legrand

  • Magizoologė
  • ***
  • 55
  • Lytis: Moteris
  • Fallen Angel of the night
Ats: Požemiai
« Atsakymas #345 Prieš 4 metus »
Nepažįstami koridoriai, milžiniška mokykla atrodė lyg neįveikiamas ir nesuprantamas labirintas. Tamsių kaštoninių plaukų savininkė klaidžiojo mokyklos platybėse neįstengdama iš pirmo karto atrasti reikiamų kabinetų pamokoms. Mergaitės nuo pat gimimo nelydėjo sėkmė. Galbūt dėl jos įžūlaus ir paiko charakterio, galbūt tiesiog gimė netinkamu metu. Vienas žingsnis, antras žingsnis, trečias žingsnis ir patalpą užliejo aklina tamsa. Velniava. Rodos, žengė tik kelis žingsniu nesibaigiančiu koridoriumi, o jau atsirado nežinia kur. Požemiai? Rimtai? Papurčiusi galvą, mažoji Legrand piktai pavartė akimis. Kitas jos amžiaus vaikis, greičiausiai, būtų tiesiog išsigandęs ir nešęs kojas tolyn, kiek įmanoma greičiau, tačiau mažąją Liv užvaldė tik paikas pyktis. Dar to betrūko, jog šioji pasimestų, - puiku.. nuostabu.. FANTASTIŠKA.. - patyliukais burbuliuodama sau po nosimi kištelėjo ranką į mantijos pašonę ir trūktelėjusi ją aukštyn išsitraukė burtų lazdelę, tačiau ir čia nesėkmė. Tamsiuoju požemiu pasigirdo aido lydimas trenksmas. Visos knygos iš mergaitės rankų, it druska, pasipylė ant šaltų ir, rodos, betoninių grindų. Juodaplaukė pakėlė akis ir beviltiškai persibraukė veidą laisva ranka, kurioje jau nebebuvo nė vienos knygos. Žingsnis atgal, ištiesta burtų lazdelę ir pasigirsta mergaitiškas balsas balsas, tariantis puikiai pažįstamą burtažodį, - Lumos, - patalpa šiek tiek nušvinta, tačiau tolėliau įžiūrėti vis vien buvo sudėtinga. Persibraukusi garbanotus plaukus ir užsikišusi nepaklusnią tamsių plaukų sruogą už ausies, Liv pasilenkė ir giliai atsidususi pradėjo rankioti išsimėčiusias knygas, per daug dėmesio nekreipdama į pašalinius garsus. Juk čia požemiai. Vandens kapsėjimas atsiduodantis aidu, keisti ūžesiai - visiškai normalu tokiai kraupiai patalpai. Nieko neįprasto, kas išgąsdintų mažąją prancūzaitę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Olivia Legrand »
     
~ With her sweetened breath, and her tongue so mean She's the angel of small death and the codeine scene ~


*

Lukas Duff

Ats: Požemiai
« Atsakymas #346 Prieš 4 metus »
Duff atrodė, kad blogiau jau būti nebegalėjo, o labiau bijoti nebeįmanoma. Per požemius nuaidėjo didelis trenksmas ir sunkus atodusis. Čia trolis! Jis ateina manęs! Tėti! Mama! Gelbėkit! Luke širdis kalatojosi taip stipriai ir greitai, kad atrodė tuojau iššoks iš krūtinės. Tokį jos darbą buvo galima sulyginti tik su plaktuko ir vynio darbu.
 Lukas sunkiai gaudė orą. Atrodė, kad visas deguonis esantis patalpoje buvo įsiurbtas su dulkių siurbliu. Kuo daugiau berniukas stengėsi įkvėpti, tuo mažiau gaudavo. Nedaryk gėdos savo tėvui ir susiimk po paraliais! Vidinis balsas stengėsi užmotyvuoti ir duoti drąsos klastuoliui, tačiau šis visas įsitempęs ir sustiręs vis dar stovėjo ten pat.
 Galiausiai praėjus 10 minučių berniukas pirmą kartą pajudėjo. Duff vikriai pasilenkė ir nuo žemės pakėlė savo burtų lazdelę, bei ją nukreipė į tą pusę, kurioje girdėjo keistokus garsus.
-Kas tu?! - Luke stengėsi nesudrebinti savo balso, tačiau tai nepavyko ir dabar jo klausimas nuskambėjo labai bailiai, - Pasirodyk ir prisistatyk! Kitaip teks panaudoti Avada Kedavra kerus! - mažojo klastuolio balselis vis dar drebėjo. Didžiulis panikos priepuolis patirtas prieš tai, jau buvo praeityje, tačiau baimė niekur nedingo ir dar ilgai nesiruošė pradingti.
 Absurdiškiausia tai, kad Luke grąsino, bet pats žinojo jog yra tik bailus, bejėgis, išlepintas, turtingų tėvelių sūnelis. Klastuolis net nežinojo kaip veikia Avada Kedavra kerai ir kokios spalvos jie yra. Kam aš ėjau į požemius? Koks aš kvailys! O dar ir į uždraustąjį mišką norėjau nueiti!

*

Neprisijungęs Olivia Legrand

  • Magizoologė
  • ***
  • 55
  • Lytis: Moteris
  • Fallen Angel of the night
Ats: Požemiai
« Atsakymas #347 Prieš 4 metus »
Pabaigusi rinktis patalpoje išmėtytas knygas, mergaitė vieną jų pastebėjo suplyšusią. Na va, puiki pirmoji savaitė mokykloje. Teks pasidomėti magija, kuri sutvarkytų perplyšusį viršelį. Gūžtelėjusi pečiais netrukus tamsiaplaukė išsitiesė ir sulaukusi bailaus balso, kuris aidėjo priekyje, tačiau visai netoliese, Legrand vos sulaikė juoką. Tiesa, pirmąją sekundę mergaitė krūptelėjo balsui pasklidus per požemius, tačiau ne iš baimės. Tai buvo labiau natūralus, žmogiškas refleksas, kuomet staiga kažką išgirsti patalpoje, kurioje tokių garsų neturėtų būti, mat įtarimas kilo, jog požemiais mokiniams tikrai negalima slampinėti. Iš balso atlikus analizę, galima buvo drąsiai teigti, jog vaikis berniukas ir ne ką vyresnis už pačią Olivią. Galbūt metais ar dviem, bet tikrai ne daugiau, - ar jau turėčiau bėgti? - nusijuokusi kiek įžūlokai paklausė mergaitė ir sunėrė rankas kryžmai, ant laikomu knygų. Sulaukusi grasinimo iš išsigandusio vaikio, ši net prunkštelėjo, - puskvaiši, ar bent žinai kaip tie kerai veikia? - papurčiusi galvą kiek su ironijos gaidele paklausė mergaitė ir nerukus nukreipė šviečiančią lazdelę į garso šaltinio pusę, kas apšvietė šviesų nepažįstamojo veidą ir itin tamsias akis. Akys iš tolo atrodė tamsiai pilkos, galbūt dėl prieblandos, galbūt iš tiesų vaikis paveldėjo kraupią akių spalvą. Kiek susivėlę ir garbanoti plaukai matėsi net ir tolumoje, - baik musikuotis ta lazdele. Galiu lažintis, kad be Lumos, tu nieko su ja nesugebi padaryt, - pavarčiusi akis rimtu balsu pareiškė mergaitė kiek sučepsėdama lūpomis. Situacija iš ties atrodė juokinga. Įprastai viskas vykti turėjo atvirkščiai - tamsos išsigandusią mergaitę išgelbėtų narsus jaunuolis, bet.. Panašu, jog šiuo atveju narsiojo jaunuolio pareigas turėjo atlikti jaunoji žydraakė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Olivia Legrand »
     
~ With her sweetened breath, and her tongue so mean She's the angel of small death and the codeine scene ~


*

Neprisijungęs Mark Fraceller

  • V kursas
  • *
  • 58
  • Taškai:
  • Esu kažkas tarp bejausmio žmogaus ir perdėtai emocionalaus lavono.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #348 Prieš 4 metus »
 Vos pradėjęs lankyti Hogvartsą, Mark prisiminė tikrąją savo prigimtį, kuri skelbė, kad jis - tikrai nėra geras berniukas. Pamokos jam visai patiko, todėl rudaakis bent kol kas nenorėjo jų gadinti, bet kas jam uždraus iškrėsti kokią šunybę naktį, kai niekas nemato? Kiek tamsiaplakis žinojo (o iš tiesų nežinojo beveik nieko), mokytojai, kaip ir mokiniai, naktimis miega, todėl niekas manęs nepričiups.
 Mark jau įprastais lėtais ir tyliais žingsniais nupėdino į požemius nė kiek nesibaimindamas, kad jį kas nors gali pamatyti.
 Vos po kelių žingsnių požemiuose vėl puikiai pasižymėjo Mark'o nemokšiškumas: jis vos nenusisuko galvos užkliuvęs už kažkokio akmenėlio. Kad tave kur, Merlino barzda! Ir kaip aš taip sugebu?
 Ganėtinai gražus našlaitis per savo pyktį net nepajuto, kad kažkas jį seka, ir tą daro gan akivaizdžiai.
Klaidžiojau naktyje ieškodamas atsakymų.


*

domutis

Ats: Požemiai
« Atsakymas #349 Prieš 3 metus »
Kaip visi Hogvartse jau žino Domantas Varnanagis yra tikras smalsuolis ,nes vaikšto po Hogvartsą kaip po namus tai ten nueina tai tą apžiūri.Ir vieną dieną Domantas nusprendė keliauti į požemius.O kodėl?O šeip.Šovė į galvą ir eis.Išėjes Domantas iš Grifų Gūžtos bendrojo kambario pasuko link požemių.Į požemius Domantas keliavo gal kokią valandą.Atėjes ir nusileidęs į požemius  Domantas išsitraukė lazdelę ir pasakė:
-Lumos.
Lazdelės gale užsidegė šviesa.Požemiuose buvo šalta drėgna ir šlykštu.Domantas girdėjo kaip daužėsi Domanto širdis.Keista ,nes Domantas nei kiek nebijojo ir nesijaudino.Tuomet išgirdo žingsnius tada  Domantas jau persigando kad neateitų koks profesorius ir nepradėtų pirmakursio barti už šlaistymasi po mokyklą.Bet tai buvo daug blogiau ,nes prie Domanto atėjo vienas iš Klastūnyno mokinių.Domantas nei mokiniui iš Klastūnyno nei juo labiau Klastūnynui neturėjo jokio nepagarbos ženklo ir pykčio.Mokinio Domantas nebuvo nė karto akyse regėjęs.Mokinys atėjo ir pasakė:
-Klausyk ,o ką čia tu veiki mūsų požemiuose?
Domantas atsakė:
-Atėjau pasižiūrėti esu smalsus tad buvo įdomu ateiti pasižiūrėti.
Mokinys su panieka pasižiūrėjo į Grifą ir metė:
-Gerai tada aš varau iki.
Domantas apsoliučiai nieko nesuprato.Bet nekreipė dėmesio ir toliau keliavo po šiurpiuosius požemius.Ant vienų iš durų buvo užrašyta ''Klastūnyno vadovas'' ,bet Domantas nusprendė toliau vykdyti savo ekspediciją po požemius. Ir galvojo:Tegul kas nors ateina
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Požemiai
« Atsakymas #350 Prieš 3 metus »
Ryan pabodo sėdėti kambaryje ir skaityti knygą, tad jis nusprendė, kad laikas pirmajai kelionei po Hogvartsą naujuosiuose mokslo metuose. Tad vaikinas pasiėmęs Trėjų išėjo iš savo kambario. Jam vienam nelabai patiko klaidžioti Hogvartse ir Trėjus tarp kitko buvo labai geras pašnekovas. Švilpis žingsniavo kartu su savo augintiniu ir greitai priėjo požemius. Vaikinukas kiek pamąstęs nusprendė, kad eis ten nors Trėjus nedegė noru ten eiti. Jie lėtai pradėjo leistis laiptais. Pakeliui sutiko kažkokį susiraukusį Klastūnyno mokinį. Klastuolių Ryan'as nelabai mėgo, bet jeigu reikia galėjo su jais bendrauti. Greitai Jones apsupo tamsa. Jis pradėjo mąstyti ką daryti ir galiausiai nusprendė panaudoti burtus, kad nusišviestų kelią.
-Incendio, - pasakė ir padarė reikiamą rankos mostą, kad kerai pavyktų. Taip jis uždėgė žvakes. kadangi per atostogas jo tėtis liepė jam labai daug praktikuotis kerus, užkalbėjimus ir panašiai vaikinas pradėjo visai nebogai valdyti lazdelę. Eidamas jis pastebėjo kažkokį berniuką stovintį prieš jį. Dėl visa ko Ryan pasiruošė lazdelę, nes jis nežino ar tas berniukas draugiškas.
- Labas. Ką tu čia veiki? - paklausė jaunasis švilpis. Prie pat jo atsistojo Trėjus ir dabar Ryan'as atrodė it grėsmingas burtininkas.
There's no such thing as fate.

*

domutis

Ats: Požemiai
« Atsakymas #351 Prieš 3 metus »
Prie Domanto atėjo berniukas jis buvo iš Švilpynės koledžo ir laikė lazdelę priešais Grifą.Domantas galvojo kodėl visi taip prieš mane blogai nusiteikę?Ir Švilpis paklausė:
- Labas. Ką tu čia veiki?
Domantas pirma paprašė ir pasakė:
-Nuleisk lazdelę aš tau nieko nepadarysiu ir aš čia vaikštinėju aš esu didelis mokyklos smalsuolis ir bėja aš Domantas Varnanagis iš Grifų Gūžtos ,o gražus katinėlis kuo vardu ir kas tu toks?
Kol laukė atsakymo Domantas vėl paklausė
-Ar tu uždegei žvakes?
Tuo metu Domantas pasakė
-Nox.
Ir lazdelės gale užgeso šviesa ,nes ir taip šviesu buvo.
Tuomet per požemius perskrido Kruvinasis Baronas Klastūnyno koledžo vaiduoklis ,o su Kruvinuoju Baronu kartu nuskrido ir Dručkis Vienuolis Švilpynės koledžo vaiduoklis. Bet Domantas nekreipė dėmesio ir toliau laukė Švilpio atsakymo.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Požemiai
« Atsakymas #352 Prieš 3 metus »
Ryan stebėjo Grifų Gūžtos koledžo mokinį. Jis neatrodė labai pavojingai, tad vaikinas turbūt galėjo nsibaiminti nors galvoje vis skambėjo tėčio žodžiai,;Visada viskam būk pasiruošęs. Nesvarbu ar kitas atrodo pavojingai ar ne. Greitai ir pats berniukas patvirto Ryan'o mąstymą. Jones nuleido lazdelę, bet į kišenę jos neįsidėjo. Dar Grifas pasakė, kad Ryan'o katinas gražus, tad berniukas prunkštelėjo, o drakoniukas suraukė savo antakius(jeigu žinoma jis tokius tik turėjo) ir mintyse Ry paklausė:
Ar galiu tam neišprususiam ir mgp pamokų nelankiusiam berniukui parodyti kas esu?
Ne, tikrai ne atsakė jam mintyse Jones ir dar papurtė savo galvą.
- Čia ne katinas, o drakoniukas ir jo vardas Trėjus. O aš esu Ryan ir mokausi Švilpynės koledže. Čia atėjau, kad pašniukštinėčiau Hogvartsą, - pasakė berniukas. Jis stebėjo Domantą. Berniukas jam buvo nematytas, tad matyt jis yra pirmakursis.
- Taip, aš jas uždegiau, - atsakė į pirmakursio klausimą antrakursis.
- Taigi tu čia vienas? - pasidomėjo ir staiga pro juos praskrido Kruvinasis Baronas ir Dručkis Vienuolis. Dar Ry gailėjosi, kad Hogvartse neveikia technika ir jis neturi fotoaparato. Juk galėtų vaiduoklius grįžęs namo parodyti savo mažajam broliukui.
There's no such thing as fate.

*

domutis

Ats: Požemiai
« Atsakymas #353 Prieš 3 metus »
Domantui Švilpis pasirodė labai nemalonus. Domantas nesuprato jog tas ''kačiukas'' yra drakoniukas vardu Trėjus.
-Atsiprašau nežinojau ,kad jis drakoniukas.
Su liūdesiu atsiprašė Domantas Ryano. Ir kokio reikalo jam taip atkirtinėti pamanė Grifas.vTuo metu Domantas irgi išsitraukė lazdelę jei Švilpis pultų kerais. Domantas ne legilmantikas ,kad žinotų kas dedasi žmonių galvose. Domantas dar palaukė gal Ryan ką nors Domantui pasakys ,bet Domantas nusprendė nelaukti ir pasuko link požemių išėjimo ir keliavo į Grifų Gūžtos bendrajį kambarį atlikti nebaigtų namų ,o paskui gal keliaus į biblioteką gal į Didžiają salę gal dar netgi pats nežinojo ko ten eis ir ką ten veiks. Tad ir ten ir patraukė eiti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Požemiai
« Atsakymas #354 Prieš 3 metus »
Mergaitė ėjo laiptais vis žemyn ir žemyn.Kol pagaliau pasekė požemius.
-Mes jau čia ,čia kažkur turėtu būti  mano užrašinė,-pusbalsiu pasakė Vovere Erikai.
Požemiai buvo labai tamsūs ir šalti.Pirmakursė pasiėmė lazdelę ir pasakė:
-Lumos.
Deja šviesos buvo per mažai ir beveik nieko nesimatė.Tad ji dar syki pabandė kitokį burtažodį:
-Lumos Maxima.
Šį kartą šviesos buvo kaip tik ir ji galėjo apsidairyti aplink.
-Nesijaudink mes čia nebūsim ilgai ir tikrai nesuspėsi sušalti,-ramiai pasakė varniukė.
Jeigu nerasiu panaudosiuAccio kerus ,bet dar noriu paieškoti. Svarstė pirmakursė.Ir priėjusi nuodų ir vaistų kabinetą ėmė dairytis gal kažkur jį čia pametė.Aš juk atsitrenkiau šalia kabineto jis turėtu būti kažkur čia . Galvojo mergaitė. 
Pasaulis mane stebina.

*

thesimpsons

Ats: Požemiai
« Atsakymas #355 Prieš 3 metus »
-Tikiuosi ,kad nesušalsiu.,-Pasakė Erika.
Po mergaitės panaudotų šviesos kerų Erika paklausė:
-Ar gali mane išmokyti tiek kerų kiek tu moki?
Mergaitė labai norėjo mokėti daugiau nei Lumos, Tergeo, Oculus reparo. Šie kerai irgi naudingi ,bet su jais neapsiginsi. Varniukė padėdama ieškoti žvalgėsi ,kad pamatytų užrašinę.
-O kaip tavo užrašinė atrodo?,-Paklausė Varniukė.
Erikai nuo šalčio pradėjo gelti kojas. Įdomu kaip Klastūnyno mokiniai čia gyvena? Savęs klausė Varniukė. Įdomu ar Voverei ne šalta. Mergaitė prisiminė ,kad moka padaryti taip ,kad pasikeistų arba atsirastų rūbai. Varniukė išsitraukė lazdelę. Ir padėjo prie Varno Nago ženkliuko. Erika buvo su kailinukais.
-Matai aš sergu labai reta liga. Todėl man reikia būti šiltai.,-Pasakė liūdnai Varniukė.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Požemiai
« Atsakymas #356 Prieš 3 metus »
Mergaitė toliau dairėsi ir pastebėjo ,kad Erikai darosi šalta.Kuo greičiau reikia surasti užrašinę kol dar nevieną nesušalom. Mąstė pirmakursė.Po to ji išgirdo mergaitės klausimą ir ramiu balsu atsakė:
-Galiu ,bet būtent kokio tipo kerų ,nes jų yra visokiausių.
Atsakiusi pajuto ,kad ir jai darosi šalta.Po kiek laiko išgirdo dar vieną klausimą ir pusbalsiu atsakė:
-Ji yra violetinė visą knygą juosia mėlyną žvaigždžių juostą.Ir dar yra maža auksinė spynelė,-viską konkrečiai išaiškino Vovere.
Pasakiusi pamatė ,kad Erikai vis šalčiau ir šalčiau.Aš dar galiu pakentėti ,bet Erika abejoju ar gali. Po kiek laiko ji pastebėjo ,kad varniukė išsiburė kailinius.Ir prašneko apie savo ligą.Baisu ,kad ji serga reikia kuo greičiau rasti tą užrašinę. Po to Vovere pastebėjo kažką požemių dugne žibančio.Ir bėgte nubėgo prie tos vietos ir pamatė keistus auksinius raktus ,o šalia jų buvo jos užrašinė.Ir laimingą pasakė:
-Erika radau užrašinę ,bet šalia yra kažkokie raktai.
Pasaulis mane stebina.

*

Erika Van Houten

Ats: Požemiai
« Atsakymas #357 Prieš 3 metus »
-O man jokio skirtumo koks kerų tipas man svarbu išmokti.,-Maloniai atsakė Erika.
Mergaitė dar labiau pradėjo šalti. Puiku ,kad radai.
-Raktai?.,-Nesuprato varniukė.
Geriau ,kad tu neieškotum durų su kuriais atrakinsi. Erika galvojo gal nueiti į biblioteką ,kad išmokti kerų. Bet galbūt išmokys Vovere. Mergaitė priėjo prie vietos kur gulėjo raktai ir užrašinė.
-Tai gal čia raktai nuo tos spynelės ant užrašinės?,-Paklausė varniukė.
Erika suprato ,kad paklausė visiškos nesąmonę ,bet reikia juk pabandyti. Erikai kilo noras pasiimti nuo sienos fakelą ,kad šušilti. Bet jeigu taip padarysiu bus peržengta riba. Gal kokius Incendio kerus paleisti į ką nors ,kad sušilti? Erika jau norėjo trauktis lazdelę ,bet suprato ,kad neturi jokio dalyko kurį galėtų padegti.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Požemiai
« Atsakymas #358 Prieš 3 metus »
-Na yra daug burtų tipų ,bet gal geriau juos reikėtu mokintis ne čia,-pusbalsiu siūlė varniukė, bei pridūrė,-galima mokintis ir dabar.
Jau reikėtu eiti juk artėja vakaras. Galvojo pirmakursė.Po kiek laiko ji išgirdo Erikos spėjimą.Ir tyliai paprieštaravo:
-Čia tikrai ne jie mano yra mažesni ir be to aš juos turiu savo kambaryje.
Viską pasakiusi ji pradėjo eiti link laiptų per kuriuos ji turėtu išeiti iš požemių.Vovere pradėjo juos apžiūrėti ant kitos pusės buvo parašyta.
Citata
Marint Lee
.Gal čia kažkoks vardas ar dar kažkas . Ir atsuko raktus Erikai bei pasakė:
-Gal esi mačiusi šį vardą man jis yra girdėtas ,bet neprisimenu kur.
Mergaitė vis mąstė apie jį ir pagaliau atsakė:
-Gal nori eiti į biblioteką tuo pačiu galėsiu tave pamokyti burti.
Nagi prisimink kur buvau juos girdėjusi.
Pasaulis mane stebina.

*

thesimpsons

Ats: Požemiai
« Atsakymas #359 Prieš 3 metus »
-Puiki įdėja ,nes čia nežmoniškai šaltą.,-Pasakė virpančiu balsu varniukė.
Erika galvojo ,kad tuoj pavirs į ledą.
-Galim greičiau iš čia dingti man siaubingai šalta.,-Virpančiu balsu tarė varniukė.
Pagaliau iš čia dingsime.
-Tikrai nesu mačiusi šio vardo ,bet palauk mama kažką minėjo ,bet tikrai nepasakysiu ką.,-Pasakė varniukė.
Su iš šalčio suledėjusiomis kojomis Erika lipo siaurais požemių laiptais į viršų. Šaltukas spaudė vis labiau. Jausmas ,kad sergu liga kuri padeda sušalti ,o ne numirti kaip gyvuliui. Pasiekusi viršų Erika paklausė:
-O bibliotekoje bus šilta?
Mergaitė dabar galėjo įsitaisyti prieš Varno Nago bendrajame kambaryje esančio židinio ,bet kaip varniukė nesimokys. Mergaitė patraukė link bibliotekos.