0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Požemiai
« Atsakymas #300 Prieš 5 metus »
Keliaudamas po Hogvartsą Lukas nesugalvojo kur jam dėtis. Nes dar liko apie mėnesis žiemos. Tad naktys buvo šaltos, o šaltis baidydavo miegą, tad tekdavo kur nors dėtis. O tam geriausiai tiko Hogvartso kolidoriai. Besileisdamas žemyn Lukas praėjo pro kelias žiurkes, mokinius ir dar kažką. Nusileidęs į požemius klastuolis patraukė tolyn jais. Nes tikėjosi rasti kažką kas jam nekeltų baimės ar pasibjaurėjimo. Išgirdęs kažką tolumoje nusekė paskui tą garsą, bet nežinojo kas ten yra, nes deglai beveik nedegė, o tas kažkas buvo nusisukęs. Tad vaikinui liko tik sekti. Įdomu kur nueisim? Gal į normalesnę vietą. Įžengęs į kažkokią salę ar menę, ar sale ir menę kartu Lukas šiek tiek nustebo. Keista vieta. Vorantinkliai, aptrupėjusios lubos, šlapia. Baisu. Priėjęs arčiau žmogystos pamatė, kad ten Davina, apsuko ją ir pasisveikino.
 -Labas,- šyptelėjo Lukas. -Ir ką mes čia veikiam? Lunatiku apsimetame ar košmarai lenda?
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Davina Malburn

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Fight for your farytale.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #301 Prieš 5 metus »
Davina tyliai apžiūrinėjo keistą salę. Staiga už merginos nugaros pasigirdo žingsniai. Nejaugi ramybės net čia nebus?Paklausė ji pati savęs ir atsiduso. Kažkas sugreibęs už rankos apsuko ją ir plačiai šypsodamasis pasisveikino/
-Labas ir tau, Lukai.-Kiek lengviau tarė klastuolė šypteldama. Ji bent jau tikėjosi, kad neišgąsdino vaikino su savo pajuodusiais paakiais.-Košmarai, kaip visada.-sumurma mergaitė ir ima žvalgytis aplink.
Ši vieta buvo keistai įdomi, o ir Lukas atklydo čia ko gero ieškodamas veiklos.Susimąstė pirmakursė ir ėmė eiti tolyn. Palikusi vaikiną už nugaros Davina išsitraukė lazdelę ir sumurmėjusi burtažodį apšvietė dalį salės kuri buvo milžiniška. Kur ne kur nepatenkintos ėmė bėgioti pelės, o netoliese pasirodė ir vienas kitas voras.
Mergaitę apėmė šiurpas. Vorai nebuvo vieni iš mėgstamiausių gyvių, tačiau vis vien baugino..

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Požemiai
« Atsakymas #302 Prieš 5 metus »
Merginai pasisveikinus ir patraukus tolyn Lukas nusekė paskui. Įdomu kas čia vyko? Gal kvidičas? Spėju, kad čia tilptų kvidičo aikštė tad ir galėtų žaisti. Grifams būtų gal net per tamsu ir nejauku, o klastuoliams jauku, baugu ir smagu. Klastuolis stebėjo menę kurios lubos buvo išpuoštos įvairiausiomis spalvomis. Būtų įdomu pamatyti kaip jos ištikrųjų atrodo. Manyčiau reikėtų čia šiek tiek apsitvarkyti.
 -Spaina,- pradėjo vardinti kerus vaikinas. Dingo visi voratinkliai. -Kvadra,- pradingo visos dulkės. -Blazga,- visa salė imė spindėti. Na va dabar gražiau. Viskas spindi, nebėra dulkių, voratinklių. Bet vaikinas pastebėjo dar vaikštančius vorus ir žiurkes.
 -Mose, Spana,- tais kerais pradangino užsilikusias žiurkes ir vorus. Dingo parazitai tad nebesigirdės keistų garsų.
 -Gal nori pačiuožinėti ant ledo?- paklausė Lukas ir ištarė burtažodį kuris grindis pavertė ledu. -Ledka.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Davina Malburn

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Fight for your farytale.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #303 Prieš 5 metus »
Mergina salės lubose išvydo blankias spalvas. Lyg čia būtų vykę pokyliai ar šventės.Pagalvojo ji ir sustojo. Lukas ėmė murmėti burtažodžius kuriuos velniai žino kaip sužinojo ir išmoko. Keli žodeliai ir salė lyg nauja.
Davina atsisukusi į vaikiną pakėlė antakį ir klausiamai pažvelgė jam į akis. Dabar salė panašėjo į tuščią, tačiau gana prabangią menę požemiuose. Mergina nebūtų nustebusi jei jai būtų pasakę jog čia kadaise vyko prabangūs pokyliai, burtininkai žaidė stebuklingais šachmatais ar net didelės Hovartso šventės.
Klastuolis patenkintas nužvelgė menę ir paklausė ar nenorėtų pačiuožinėti. Mergaitei nespėjus atsakyti visos grindys apsitraukė tviskančiu ledu.
-Tu ką, gal uždraustąjam skyriui lankeisi?-paklausė Davina pasiremdama į sieną.-Tokių burtažodžių išmokstama tik paskutinėse klasėse, o ir tai ne visų.-sumurmėjo ji priekaištingai pažvelgdama į Luką.
 

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Požemiai
« Atsakymas #304 Prieš 5 metus »
-Na ne iš uždraustojo skyriaus, o gal ir iš jo. Na nežinau. Mano draugas kurio vardą amžinai pamirštų vaikšto naktimis per miegus ir kartais apsilanko uždraustajame skyriuje. O gal ir nesilanko nežinau. Tai jis mane išmoko burtažodžių kuriuos išmoko miegodamas. Ne tai ne Morisas. Tas tai jei naktimis vaikščiotu ir sužinotų burtažodžius vistiek jų nesakytų,- Lukas šyptelėjo iš Davinos veido.
Užsilipęs ant ledo klastuolis pabandė pačiuožti ir jam beveik pavyko, bet įsibėgėjęs vos nenugriuvo tad jei nenorėjo pajusti šalto ledo teko trenktis į sieną. Gal pačiūžas išsiburti? Bet vėl Davina pažiūrės nepatenkintu žvilgsniu ir ims aiškinti, kad aš per daug burtažodžių moku. Na bet su batais tai nepatogu čiuožti.
 -Achja,-ištarė vaikinas ir jo rankoje atsidūrė pačiūžos. Nusimetęs batus greitai apsimovė psčiūžas, kad nesušaltu jo kojos ir pabandė pačiuožti. Sunkiau negu aš maniau, bet teks išmokti.
 -Ei,- pašaukė merginą. -Eisi čiuožinėti ar stovėsi kaip stulpas?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Lukas Dubajus »
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Neprisijungęs Davina Malburn

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Fight for your farytale.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #305 Prieš 5 metus »
Davinai vaikinas elgėsi keistai. Ji papurčiusi galvą šyptelėjo. Melagis, apie jokį draugą jis nepasakodavo.Pagalvojo mergina dairydamasi aplinkui.
Nors žiema ir eina į pabaigą, tačiau vis dar lauke stūksojo begalė sniego, o ir ši menė dabar priminė užšalusį ežerą. Mergina prisilaikydama į sieną ėjo menės pakraščiais. Ji vis dar nesuprato kas ten viršuje nupiešta, tačiau klastuolė nutarė, kad išsiaiškins kiek vėliau.
Lukas išsibūrė pačiūžas ir ėmė kiek prastokai, tačiau čiuožinėti ant ledo. Davina persibraukė veidą delnu ir priekaištingai pažvelgė į vaikiną.
-Netikiu tavimi,-tarė mergaitė bandydama neparkristi ant ledo.-O ir čiuožinėti nemoku, nesugebu ir ne itin noriu.-Pirmakursė stengėsi neparkristi, tačiau galva buvo apsunkusi, tad ji suprato jog ko gero trūksta miego.
Mergaitė išsitraukė burtų lazdelę ir valandelę pagalvojusi tarė:
-Laverium Da La-ledas ėmė tirpti kelių metrų atstumu nuo jos.-Atleisk, kad mažinu tavo čiuožinėjimo erdvę, tačiau mano batai rudeniniai, o ir galvą ima keistai skaudėti.
Ji pažvelgusi į luka šyptelėjo ir į galvą toptelėjo geniali mintis. Prisiminusi vieną dar pradžioje mokslo metų mokytą burtažodį ji dalį ledo pavertė sniegu. Mergina pasiėmusi jo į saują ėmė mėtyti į Luką tebebandantį išlaikyti lygsvarą ant slidaus ledo.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Požemiai
« Atsakymas #306 Prieš 5 metus »
-Na aš nemeluoju. Mano draugas gyvena mano sapnuose tai gali tikėti gali netikėti,- nusijuokė Lukas.
Davinai ištarus kažkokį keistą burtažodį Lukas vos nenusijuokė.
 -Nieko, nieko. Tai gal tu išsimiegok? O ne slampinėk po požemius ir kolidorius.
Davinai ištarus dar vieną burtažodį Lukas gavo iš sniego į koją, vėliau į ranką. Iš kur čia to sniego radosi? Aš gi išbūriau tik ledą. Na greičiausiai čia Davina taip padarė.
 -Skata,- ištarė burtažodį klastuolis ir aplink jį atsirado sniego pilis su joje esančiu sniegu. Na ką pažaiskime sniego karą jei taip nori Davina. Vaikinas mėtė į merginą stengdamasis išvengti jos šūvių, bet Davina vis sugebėdavo į jį pataikyti. Vieną kartą pasižymėjo taiklumu ir sugebėjo pataikyti į Luko galvą.
 -Šaunuolė,- pagyrė Lukas. -Net aš nebūčiau pataikęs. Lukas pavargo gaminti ir mėtyti tad sumanė pasitelkti dar vieną burtažodį.
 -Snaga,- ištarė klastuolis ir sniego gniūžtės ėmė gamintis pačios jam beliko tik mėtyti jas. Bet vaikinui tai pasirodė nesąžininga tad taip pat padarė ir Davinai.
 -Snaga,- dar kartą ištarė Lukas ir pas merginą gniūžtės ėmė gamintis pačios. Smagu šiaip tai yra taip pasimėtyti. Ir naktis ilga nebepasidaro
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Požemiai
« Atsakymas #307 Prieš 5 metus »
Urtei ėmus lipti aukštyn Karen nusekė paskui ją, o užlipus laiptais aukštyn atsidūrė požemiuose. Puiku. Dabar galėčiau keliauti link klastūnyno koledžo bendrojo kambario, bet kažkaip nesinori palikti jos vienos dabar. Buvo visai smagu nuotykių patirti, tad gal dar jų rasime. Apsižvalgiusi aplinkui pastebėjo kažkokį piktoką paveiksle sėdinti žmogų kuris ant jų pyko keikdamas jas, kad prikėlė jį atidarydamos paveikslą.
 -O ką mums tame tunelyje reikėjo pasilikti, kad toks nepatenkintas esat? -piktokai paklausė Rasel ir net nenorėdama išgirsti atsakymą nusitempė merginą tolyn nuo to paveikslo. Tikiuosi, kad daugiau čia nereikės eiti ir vėl to piktojo paveikslo žmogaus susitikti. Eidama kolidoriumi Džekė dairėsi į šalis ir ieškojo ko nors kas patrauktų jos dėmesį ir būtų galima kažką nuveikti įdomaus, o ne vaikščioti kolidoriais ir dairytis į šalis. Pastebėjusi tą patį žmogų paveiksle, pasuko į kairę nuo jo ir užtiko kažkokią didelę menę kurioje pačiame jos viduryje buvo stačiakampė skylė, viename kampe apvalus daiktas kuris priminė dubenėlį, šiek tiek toliau aplūžusios durys ir visa tai merginai priminė baseiną?
 -Urte, -kreipėsi į grifę. -Čia ką baseinas?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė »

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • ****
  • 203
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Požemiai
« Atsakymas #308 Prieš 5 metus »
Taip taip taip. Patys tikriausi Hogvartso pilies požemiai. Šakės. Nano daiktai vidury ežero, o aš Hoge? Visai nieko, sakyčiau. Dar geriau, kad areštą gali duot už tokį nusižengimą. Juk tikriausiai gili naktis davar jau... Bet Urtės mintis nutraukė burnojantis senukas. Tipo kam jos jį žadinusios:
-Miegok, tik. Mes išeinam, nebetrukdysim.
Grifę klastuolė tiesiog nutempė nuo paveikslo. Bet ji nesipriešino. Buvo visai malonu, kai nereik pačiai mąstyti kur eiti. Bet kai grįžo merginos grįžo prie vis sar nenutilusio senio, vyresnėlė sunerimo.
-Miegok, gi sakiau tau!
Po kiek laiko priėjo kažkokią menę, kurią Karen Džekė pavadino baseinu.
-Baseinas? Tikriausiai žiobarų išradimas,-nusprendė grifė, niekad negirdėjus apie tokius. Menės vidury buvo negili skylė, dailaus stačiakampio formos. Šone matėsi čiaupai.
-Hmmm... Manau šits daikras būdavo vandens pripildytas,-ji kilstelėjo antakius ir patraukė prie kažkokių senai jau nenaudotų durų.
-Na ką, durelės. Kur mus nuvesit?
Šiaip ne taip atvėrus jas, mergina išvydo eilę dušo kabinų:
-O kas čia dabar? Tipo kažkas požemiuos maudosi?-nusijuokė. Bet žodis maudosi jai kai ką priminė.
-Na žinoma! Ten maudytis reikia.
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Požemiai
« Atsakymas #309 Prieš 5 metus »
Urtei imus stebėtis baseinu Karen irgi jį ėmė stebėti. Kaip būtų faina išsimaudyti. Gal ir Urtė norėtų.
 -Taip čia yra žiobarų dalykas, -patvirtino grifės žodžius. Jai ėmus eiti link durų Rasel nusekė paskui. Pravėrus duris priešais atsivėrė seni dušai.
 -Gal galėtume čia patvarkyti dušus, persirengimo kabinas ir tą patalpą su baseinu ir tada galėtume išsimaudyti? -pasiūlė vyresniajai merginai ir nieko nelaukusi ėmė tvarkytis.
 -Tu sutvarkyk merginų persirengimo kabiną ir dušus, o aš vaikinų, -sukomandavo ir iškėlusi pro duris įėjo pro kitas. Na ką galima jau apsitvarkyti ir išbandyti burtažodžius kuriuos manęs išmokė tėvai. Tad išsitraukė lazdelę ir ėmė ja mosikuoti:
 -Spaina, -aplinkui buvę voratinkliai dingo. -Blazga, -dušai ir persirengimo kabinos ėmė spindėti, tad ėmėsi tvarkyti dušų kabinų. -Dratyuer, -susitvarkė dušai, tad beliko tik spintelės. Priėjusi prie jų vėl panaudojo tą patį burtažodį ir spintelės gražiai susitvarkė.
Išėjusi iš vaikinų persirengimo kambario apsidairė aplinkui, o pasirodžius Urtei paklausė jos:
 -Gal gali tu sutvarkyti šitą patalpą? Aš šiek tiek pavargau nuo vaikinų persirengimo kambario tvarkymo.

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • ****
  • 203
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Požemiai
« Atsakymas #310 Prieš 5 metus »
-Aaa.... Nu jo, manau gal visai nieko būtų išsimaudyti. Bet žinai, nieko neturiu su savim. Jokio maudymuko ar rankšluosčio,-mergina kiek nustebo išgirdusi tokį keistą Karen Rasel Džekės pasiūlymą.
-Ir gerai. Sutvarkysiu,-šyptelėjusi įlindo į merginų persirengimo patalpą. Švystelėjo kelis burtažodžius ir patalpa sublizgėjo nuo švaros. Ir deglus užkūrė. Buvo taip gražu...
-Oiii... Kaip gražu.. Tikrai neatsisakyčiau pasinaudoti šita keista žiobarų pramoga. Juk tai viso labo milžiniška vonia daugybei žmonių iškalta grindyse.
Išlindusi pamatė klastuolę, kuri atrodė šiek tiek nusiplūkusi.
-Mhm, gerai. Atrodo sunkiai dirbai ir naudojai ne vien kerus,-paerzino mažesniąją. Ji staigiai mostelėjusi lazdele išvalė prišnerkštą baseiną ir grindis. Taip pat įšokus į jį Urtė pasukiojo kažką prie čiaupo ir ėmė tekėti vanduo.
-Oho. Įdomu kiek laiko lauksim, kol jis bus pilnas? Klastuolyt, o tu su rūbais maudysies? Šiaip vanduo ša...
Grifė staigiai nutilo kažką išgirdusi už vienos, pačios tamsiausios sienos.
-Rasel, manau ten kažkas yra,-parodė į sieną.
-Reikia slėptis. Šok į vandenį pas mane. Jo dar tik apie pėdas tėra.
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Požemiai
« Atsakymas #311 Prieš 5 metus »
Elijah kiek dvejodamas norėjo naktį pasivaikščioti po požemius apie kuriuos yra girdėjęs iš kelių mokinių, kurie kalbėjosi apie tai.. aišku neatsitiktinai.. Vaikinas paprasčiausiai klausėsi daugumos paauglių pokalbių koridoriuose, nes jam buvo labai nuobodu.. Tad šįkart panoro išbandyti požemius, juk vistiek miegot jis nenorėjo, tad iš bendrojo kambario pasiėmęs savo atsarginius rūbus, kurių jam reikėjo jai kartais ką sudorotu ir netyčia apsitaškytu krauju.. Na juk reikia turėti atsarginį variantą.. Juk ne pirmas kartas.. - mįslijo vaikis užtrenkęs bendrojo kambario duris..
Dabar jau jis keliavo koridoriu.. ir leidosi žemyn.. Taip kvapas buvo šlykštus.. o po kojomis ir visur aplink buvo drėgna, ropinėjo pelės.. vorai.. išties buvo nemažai voratinklių į kuriuos jaunasis vampyras "įkišdavo" galvą.. Beeinant gyliau užgirdo įdomų garsą.. Kažką kalbant.. Lyg ir dvi merginas, tačiau Chris' as nebuvo tikras, nes girdėjosi viskas labai neaiškiai turbūt dėl to, kad kažkur teka vanduo ar kažkas panašaus, tad šis pasileido brįsti ten, kur radosi dar du besišvaistantys mokiniai.. Einant link jų buvo galima manyti, kad eini link kažkokios menės.. Baseinas? Gal man vaidenasi? - pasitrinęs raudonas akis, kurios spindėjo tamsoje mąstė vaikis.. O netoli jo stovėjo ir dvi mergiotės.. Viena Elijah buvo matyta turbūt grifė, o kita visiškai nepąžystama ir be to ji mirko vandenyje...
- Sveikos, - ramiu tonu burbtelėjo grifas ir vėl nutylo.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Požemiai
« Atsakymas #312 Prieš 5 metus »
Urtei sutikus sutvarkyti milžinišką patalpą Karen apsidžiaugė ir nusijuokė iš jos pokšto:
 -Na tvarkiau tik su burtais, bet jie išsiurbė mano jėgas, tad ir esu pavargusi, -Rasel šyptelėjo ir ėmė stebėti kaip grifė lengvai sutvarkė milžinišką patalpą, nusileidusi į baseiną pasiukiojo čiaupą ir kaip iš čiaupo pradėjo iš lėto bėgti vanduo. Merginai pasakius, kad kažkas kažkur yra ir pakvietus lipti į vandenį Džekė greitai įšoko vidun ir neužilgo pasigirdo vaikino balsas.
 -Labas, -nedrąsiai ištarė. -Kas tu toks ir ko tau čia reikia, -bandė slėpti baimę, bet jai nelabai sekėsi. Šiek tiek įsidrąsinusi  atsargiai išlipo iš vandens ir ėmė apžiūrinėti vaikiną. Bet nieko daug nepamatė, nes visur dar tvyrojo tamsa. Negi negalima mums pabūti vienoms? Dabar dar jis užsimanys greičiausiai maudytis ir teks dalintis vienu baseinu.
 -Aš esu Karen, o ten Urtė, -tarė rodydama į vyresniąja mergina. -O koks tavo vardas? -paklausė. -Ir dar vienas klausimėlis. Tu irgi norėsi maudytis?
Uždavusi klausimus rudaplaukė ėmė laukti atsakymų į juos, bet vietoj jų sulaukė savo papūgos kuri irgi atskrido pasižiūrėti kas čia toks per žmogus atėjo.

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • ****
  • 203
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Požemiai
« Atsakymas #313 Prieš 5 metus »
Karen tuoj pat paklausė Urtės, ir nebijodama įšoko į baseiną šalia Urtės. Po kiek laiko išniro berniukas. Ir dar grifas. Čia kažkoks susirinkimas pirmakursių, apie kurį aš nieko nežinau? Pirmakursiai ėmė labintis, tad šeštakursė nusorendė irgi būti drąsi. Ir nerodyti baimės balse, kaip tą padarė klastuolė.
-Ei, sveikas.
Prieblandoje grifė bandė įžiūrėti, ką anas atsinešė, ir jos akys užkliuvo už gerai pažįstamų spalvų.
-Hm, tu kartais gal neatsinešei mano maudymosi reikmenų? Nes žinai, maniškės yra va lygiai tokiam pačiam krelšely kaip tavo. Galiu pažiūrėti?
Net nesulaukusi leidimo, ji išsiropštė iš baseino ir paėmė maišą. Šalia jo buvo kitas maišelis, ant kurio buvo gražiai išraityta ta pati pavardė kaip ir ant atvykėlio apsiausto.
-Tu Nihal, tiesa? Šitas manau priklauso tau,-ji ištiesė minkštą ryšulį.
-O šitas mano. Net pavardė užrašyta. Kur radai?
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Požemiai
« Atsakymas #314 Prieš 5 metus »
Elijah kiek nustebo, kai išvydo dvi asmenybes mirkstančias baseine.. Tačiau jos neatrodė tokios drąsios, nors ir apsimetė.. Jaunasis vampyras puikiai mokėjo užuosti baimę, kuri čia tikrai tvirojo ir puikiai jautėsi..
- Kokių dar reikmenų? Čia taip pasitinkate kitus? - kiek susierzinęs kalbėjo grifas.. - Tikrai? - atidžiau žvilgtelėjo į grifę.. ir ši ištraukė iš jo rankų maišą, kuriame turėjo būti vaikio drabužiai..
- Kokia dar Nihal..? Aš tau į moterį panašus, - piktu tonu šnekėjo Elijah.. - Aš Elijah.. - nutęsė Chris' as ir žvilgtelėjo į kitą merginą..
- Gal ir tavo maišą netyčia atnešiau? Be to ir aš tau į moterį panašus? - nusijuokė Elijah ir tęsė toliau, - radau bendrajame Grifų Gūžtos kambaryje.. Nežinau turbūt mūsų vienodi, - šyptelėjo vaikis ir žvilgtelėjo į merginą.. - Tai kaip spėju tu grifė? Be to gal prisistatysite, nes net nežinau su kuo aš bendrauju? - šyptelėjo Dawson' as ir jautė, kaip jo akys turėjo spindėti tamsoje.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“