0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Kompiuteriniai žaidimai
« Prieš 10 metus »
Neabejoju, jog čia yra žmonių žaidžiančių(ar žaidusių) kompiuterinius, konsolinius žaidimus, taigi dalinkimės patirtimi, patarimais, sentimentais ir dar bala žino kuo :D
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė George Smith »

*

Neprisijungęs Kaja Stark

  • *
  • 30
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I'm a high functioning sociopath.
    • Vita Est Illusion
Re: Video žaidimai
« Atsakymas #1 Prieš 10 metus »
Žaidžiu Amnesia: The Dark Descent. Kažkada mačiau kaip PewDiePie žaidė, tai susidomėjau. Labai faina, kai kur reikia pasukti galvą, kai kur išsigąsti.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #2 Prieš 9 metus »
Visiem siūlau pažaisti Katawa Shoujo. Atsisiunčiau, pagalvojau kad koks nors kvailas, ištvirkėliškas žaidimas, bet pažaidęs jaučiausi maždaug panašiai: http://i.imgur.com/SCelG.gif

*

Neprisijungęs Grace Nicholson

  • V kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The sun, The moon, The truth
Re: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #3 Prieš 9 metus »
Žaidžiu The Walking Died ir Wolf Amongus, dabar kaukiu naujų epizodų.  ;D
-I'm a wizard.
-Prove it.
-Sorry, no magic outside Hogvarts!

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #4 Prieš 9 metus »
Labai durnas, bet fainas žaidimas- nutmeg :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #5 Prieš 9 metus »
Gal kas nors iš čia League of Legends žaidžia? :D

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #6 Prieš 9 metus »
LoL žaidžiu su didelėmis pertraukomis.

O šiaip mano top 3 single player:
Age of Wonders serija (4 žaidimai)
Mass Effect serija (3 žaidimai)
Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy

Iš multiplayer: Quake 3/Quake Live. Esu quakeris ir tuo didžiuojuos :D
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Elena Cholmondeley

  • VII Kursas
  • *
  • 447
  • Taškai:
Re: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #7 Prieš 9 metus »
Tik wow'ą dešimties gal lošiau, toks tobulas buvo xd Vėliau jau ne žaidimai buvo galvoj.

*

Neprisijungęs Lawrence Cobain

  • I kursas
  • *
  • 14
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
Seniau žaidžiau labai daug ką: nuo galingų sp ar mp žaidimų iki paprastų naršyklinių ar NDS emulator. Tačiau daugiausia žaidžiau ant konsolių ( dabar taip pat, tik, kad jau laiko tiek nebėra.. ) Turiu Xbox 360 ir PS4.

*

Neprisijungęs Šarlotė Black

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
Ats: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #9 Prieš 4 metus »
LoL nesu dar nė karto žaidus bet jau mėgstamiausias game'as
"the legend of Zelda-Majora's mask"
Būtinai pažiūrėkit:
(pavadinimas ne link'as)
So basically this is the Legend of Zelda
XD ten tas video

*

domutis

Ats: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Visi jau žino ,bet GTA 5. Misijų nevykdau ,nes per žiauru. Ir žaidžiu šeip dėl laiko prastumimo.

*

jacobsaeterhaug

Ats: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
Minecarft
GTA 5
Detroit

*

Neprisijungęs Pepper Patterson

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
Ats: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Žaidžiu (jeigu tiksliau šiaip žaidžiau, nes dabar kai mokslo metai prasidėjo tai nebežaižiu, paskutinį kartą žaidžiau prieš kokius du mėnesius turbūt) Minecraft)) Dar turiu ,,Heroes of might and magic 4'', šiaip patarčiau, bet dabar niekur neįmanoma jo parsisiųsti iš interneto, nes prisimenu kad ieškojau ir nebuvo niekur, aš tai diskelį turiu, tai įsirašiau, bet žaidžiau jau seniai, reiktų pažaist, tik kad laiko nėra. Dar vienas žaidimas (irgi iš interneto neina rast, nebent mokamos versijos, bet ten naujasnės) ,,Age of emperies 2''. Tiek ,,Heroes'' tiek ,,Age of emperies'' seni žaidimai, jiem jau virš 20 metų turbūt, bet jie faini)) Šiaip dauguma žaidimų kuriuos aš žaidžiau vaikystėje (tai puse mano gyvenimo, xd) yra seni, maždaug 2000-ųjų metų ar net senesni, tai apie naujus žaidimus nieko pasakyti negaliu))

*

Neprisijungęs Vincent Lémery

  • IV kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • the dead know everything, but don't give a damn
Ats: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
Welp, aš nevadinčiau savęs geimere, bet. Minecraftas yra visų laikų meilė, or dar su tokiu nuostabiu garso takeliu, išvis adsjgh.
Esu mėginusi kažkada Dark Souls III, visai įdomu ir graži grafika, tik nusibodo, kai gal dešimt kartų miriau ten pat. Paskui prie šito negrįžau.
Pastaruoju metu su draugeliais susiskambijus discorde žaidžiam Among Us ir Human Fall Flat. Pastarasis labai linksmas vidury nakties, kurtas lietuvio (man atrodo, ten toks visai šeimos projektas buvo), plastelininiai žmogeliukai ir labai estetiškai maloni grafika. Tik kompiuteris labai nuo jo įkaista.
SEE YOU, SPACE COWBOY...

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Kompiuteriniai žaidimai
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
Mane nuo kokių šešių-septynerių užaugino Sims'ai (antri, pirmų, deja, nesu žaidus). Dar dabar pamenu kaip jie univere stipdavo, nes aplinka baisi :D
O šiaip be iki šiol kartais įsijungiamų Sims'ų mano širdy labai gražią vietą turi Minecraft'as, turbūt ilgiausiai mano turimas žaidimas. Vien muzika gali sugrąžinti vaikystės prisiminimus.
Toliau, kaip vieną iš mane pačią paveikusių žaidimų, padėčiau Undertale, kuris išėjo kai mano gyvenime nebuvo vien saulytės ir zuikučiai. Tada dar legendinis Skyrim, į kurį supyliau šimtus valandų prokrastinacijos. Pažiūrėjus į savo Steam library daugiau atrasčiau pamirštų, bet mylimų žaidimų, bet...
Niekas nepralenks Katino Leopoldo vasarnamio :D
Iki šiol jo dar neperėjau, bet bent jau diską esu išsaugojusi su originalia pakuote beveik tobuloj būklėj. Jei kas turit kokį walkthrough, mielai žvilgtelėčiau :D