0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Pasiūlik knygą
« Prieš 1 metus »
Tai aš nemanau kad šios temos jūs nesuprasite. Netgi atvirkščiai.
Taisyklės paprastos:
Tiesiog reikia parašyti kokia knygą tu rekomenduotų kitiems. O jeigu skaitei ankščiau rekomenduotą knygą tai gali ir įvertinti.
Tai aš pradėsiu. Aš rekomenduočiau Astrida Lingrent ,,,Brita Mari išlieja širdį''.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Brita Hedwig »
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

  • II kursas
  • *
  • 165
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pasiūlyk knygą
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Tiems, kas skaito angliškai, Cynthia Harrod-Eagles "War at Home" knygų serija. 6 knygos, kiekviena knyga skirta vieneriems metams 1914-1919 laikotarpiu. Apie Pirmą pasaulinį karą, tačiau ne apie tai, kaip kariauja, o kaip jaunimas naiviai išeina į karą, apie tai svajoja. Kaip jų šeimos laukia sugrįžtant. Ir kaip viskas pasikeičia, kai jie yra sužeisti arba parvažiuoja trumpų atostogų...
Sakau tiems, kas skaito angliškai, nes nežinau, ar yra išleista lietuviškai.
Turbūt pirmas forumo veikėjas, miręs du kartus.
Pirma mirtis
Antra mirtis

Rašantys paslapčių kambaryje: jeigu pageidaujate, galite naudoti kabančią negyvą Mulungu dvasią kaip NPC.

SKANAUS!

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: Pasiūlik knygą
« Atsakymas #2 Prieš 9 mėnesius »
Siūlau visas "Šauniojo penketuko nuotykių" dalis, "Tomo Sojerio nuotykius" ir "Krabatą".
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.