0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Facebook
« Prieš 10 metus »

Turbūt net nereikia sakyt daug apie socialinį tinklą Facebook'ą, visi ir taip žinom.

Taigi. Ar turit facebook'ą? Ką apie jį manot?

*

Neprisijungęs Severia Fry

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Facebook
« Atsakymas #1 Prieš 10 metus »
Beveik būtinybė tas feisbukas... Buvau išsiregistravusi metams ar dviems, bet grįžau, kad galėčiau slapčia stebėti vieną žmogų. Paskui likau. Ką padarysi. Geriau būtų realiai bendrauti su žmonėmis nei šitaip.
Man labai įdomus reiškinys, kai žmonės kolekcionuoja feisbuko draugus, t.y. priima visų kvietimus, patys kviečia beveik bet ką. Paaiškinkit man kas nors, kam to reikia?

Re: Facebook
« Atsakymas #2 Prieš 10 metus »
Hmm. Šiaip manau, kad daug kas kaupia tuos draugus(nors būna žmonių, kurie turi 800+ draugų ir gali pasakyti, kad tai tikrai jų pažystami), kad parodytų, kokie kieti yra.


*

Neprisijungęs Severia Fry

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Facebook
« Atsakymas #3 Prieš 10 metus »
Įdomiai pasireiškia tas kietumas :D O kiek tu turi draugų, jei ne paslaptis? Man ir mano 78 atrodo per daug, bet senų pažįstamų mesti nesinori, tai kas, kad jau nebendraujam.

Re: Facebook
« Atsakymas #4 Prieš 10 metus »
Įdomiai pasireiškia tas kietumas :D O kiek tu turi draugų, jei ne paslaptis? Man ir mano 78 atrodo per daug, bet senų pažįstamų mesti nesinori, tai kas, kad jau nebendraujam.

Be abejonės, tas kietumas egzistuoja tarp mažų(facebook'o požiūriu), 10 metų amžiaus vaikų.

131, visi pažįstami.

*

Neprisijungęs Severia Fry

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Facebook
« Atsakymas #5 Prieš 10 metus »
Mano dvidešimtmečiai draugai kolekcionuoja draugus tūkstančiais. Nebe tas amžius, kad šitaip rodytum, koks esi populiarus ir geidžiamas :D Va, prisiminiau, kas mane feisbuke nervina labiausiai - stebėtojai, t.y. tie, kurie visiškai nieko nekomentuoja, niekam nespaudžia "patinka", nieko patys nekelia, net savo puslapį užsislaptinę, bet vis matau, kad būna prisijungę... Neteisinga šitaip :D

Re: Facebook
« Atsakymas #6 Prieš 10 metus »
Manau, kad yra žmonių, kurie facebook laiko dėl tam tikros gaunamos informacijos, pvz. klasės chat'o. Tačiau nemanau, kad jie patys labai žiūri tas kitų nuotraukas ir pnš.

Be to. Kam gi čia pergyventi dėl tų įvairių žmonių, atseit stebinčių kitus? Dėl facebook'o pergyvenk. Tas tai jau seka tave per visą tavo naršymą. Kadangi turiu programą, rodančią, kas dabar tave seka, tai galiu patvirtinti, kad netgi būnant forumas.hogvartsas.lt puslapyje tave seka facebook'as. Tiesą sakant, jeigu pamatai, kad ta svetainė sujungta su facebook'u ar kitu socialiniu tinklu(matai fanų puslapį, kaip dabar, gali postint komentarus), tai įtark, kad jis tave MATO.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 metus sukūrė George Smith »

*

Neprisijungęs Severia Fry

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Facebook
« Atsakymas #7 Prieš 10 metus »
Nežinau, manęs visiškai nejaudina tai, kad feisbukas mane seka. Arba kad google seka. Gyvenam tokioje visuomenėje, kur visi visus seka. Pripranti, matyt.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: Facebook
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Brielle Siri Devers »
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • ****
  • 203
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Facebook
« Atsakymas #9 Prieš 7 metus »
Gražu.
Kiek laiko užtrukai?
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Gipas Džeimsas Poteris

  • II kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
Ats: Facebook
« Atsakymas #10 Prieš 6 metus »
Nežinau, manęs visiškai nejaudina tai, kad feisbukas mane seka. Arba kad google seka. Gyvenam tokioje visuomenėje, kur visi visus seka. Pripranti, matyt.

Dabar internetu ir telefonu negalima naudotis bijant sekimo :). Tai mažai kas ir tesijaudina.

*

Erika Van Houten

Ats: Facebook
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
Turiu ,bet beveik nesinaudoju.

*

Neprisijungęs Pepper Patterson

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
Ats: Facebook
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Turiu. Šiaip šiukšledėžė, bet kartais pasėdžiu (labai retai) :D

*

Neprisijungęs Raya Maires

  • Burtininkė
  • ***
  • 50
  • Lytis: Moteris
Ats: Facebook
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Turiu Facebook, esu Interaktyviojo Hogvartso grupėje  ;D

Neypatingai seniai susiradau naujų funkcijų

Patinka kartais pasiskaitinėt

*

Neprisijungęs Elodie Gold

  • III kursas
  • *
  • 91
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: Facebook
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Gan neblogas tas Facebook'as. Pati, žinoma, turiu, nes didelė dauguma vyresnių pažįstamų žmonių, kaip giminės ar mokytojai, naudoja būtent jį. Neseniai sužinojau, kad kitose šalyse, pasirodo, jis nėra toks labai populiarus, kaip pas mus. :D O asmeniškai, gan dažnokai į jį nueinu, pastaruoju metu, labai patiko jo grupės, randu daug naudingos specifinės informacijos ir kitų dalykėlių ten.
B r i g h t o n ,  U K