0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #375 Prieš 3 metus »
Greitai berniuko adresu atkeliavo merginos  klausimas.
- Na, aš tiesiog taip pamaniau. Galvojau, kad galbūt netyčia tu būsi vaiduoklis, kurio aš ieškojau, - sumurmėjo vaikinas pažvelgdamas į merginą. Nors klausimas buvo tylus vaikinas jį išgirdo. Jo klausa buvo iš tiesų labai gera, tad kartais jis girdėdavo labai tylius garsus jei to norėdavo. Vaikinukas žinojo, kad čia yra mergaičių tualetas, tad suprato kodėl mergaitė taip į jį žiūri. Jis juk buvo berniukas mergaičių tualete. Vaikinukas atsidūso išgirdęs kitą mergaitės klausimą.
- Na, pavyzdžiui aš atėjau čia ieškoti vaiduoklio. Labai norėjau jį sugauti, tad atėjau į mergaičių tualetą ir apibarsčiau viską miltais jeigu vaiduoklis netyčia nuspręstų čia ateiti kai manęs nebūtų, bet šiaip tualete galima veikti daug dalykų, - tarė Ryan'as nejaukiai pasikasydamas savo pakaušį ir paveldamas savo violetinės spalvos plaukus.
- Taigi, kas tave atvedė į šį tualetą? Vaiduoklio paieškos ar atėjai čia atlikti visų reikalų. Na, žinai. Jeigu atėjai to tai aš išeičiau, - labai nejaukiai pasakė vaikinas tyliai atsidūsdamas. Iš tiesų ši situacija nebuvo vieną iš maloniausių.
There's no such thing as fate.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #376 Prieš 3 metus »
Fiadh visai sutriko. Apie kokius vaiduoklius galėjo kalbėti berniukas? O gal jam tiesiog stogas pavažiavo? Gala ir nebūtų pernelyg keista, jeigu jis jau lankosi mergaičių tualetuose.
- Ne, čia nėra jokio vaiduoklio, gali keliauti sau, - bandė griežtai pasakyti grifiukė, tačiau puikiai jautė, kad apgailėtinai nieko neišėjo. Jos "griežtas" tonas buvo panašesnis į bandymą neapsiverkti... Nors verkti čia tikrai nebuvo ko, Fiadh paskutiniu metu dažnai jautėsi taip, tarsi ašaros lauktų komandos, leidžiančios bėgti. Tai ją labai erzino, bet nežinojo, kaip galima situaciją pakeisti.
- Tualete galima veikti daug dalykų? - perklausė šiaurės airė. Kažkokiu būdu reikėjo negalvoti, deja, tai buvo itin sunku. - Ir kokius dalykus tu čia planuoji? Na, vaiduoklio neradai, bet vis dar esi čia.
Šviesiaplaukė nutilo. Kilo įtarimas, kad šitam berniukui tikrai yra ne visi namie.
- KIEK TAU DAR REIKĖS KARTOTI, KAD MAN TAVO VAIDUOKLIAI NEĮDOMŪS?! - staiga pratrūko Fiadh ir pati nustebo dėl tokio poelgio. - Ne tavo reikalas, ko aš čia atėjau. Bet jeigu jau taip nori, prašom, būk.
Ji įėjo į vieną iš kabinų ir garsiai užtrenkė duris. Dabar praėjo jaustis labai kalta, kad taip apšaukė vargšą berniuką.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #377 Prieš 3 metus »
Iš tiesų vaiduoklių ieškojimas buvo labai keistas užsiėmimas. Iš šono Ryan turbūt atrodė labai keistai ir kvailai, bet jam kažką veikti reikėjo ir plius jis kažkur girdėjo, kad čia Mirtos tualete yra vaiduoklių ar ko nors kito. Dabar jam buvo iš tiesų labai gėda, kad čia ayėjo mergaitė ir užtiko jį šitame tualete.
- Gerai, aš išeinu, - tarė vaikinas, mat jis šiek tiek bijojo vyresnių už save. Mergaitė nepasirodė labai draugiška, tad Ryan nusprendė, kad išeis iš čia. Nors jos balsas ir šiek tiek drebėjo ji vistiek buvo vyresnė už jį, o Ryan nuo pat mažumės buvo mokomas, kad vyresnių reikia klausyti.
- na, taip tualete galima veikti daug dalykų, - pratarė vaikinas lėtai. Jis pats tualete verkdavo ar grąžindavo savo riešus. - Čia aš nieko neplanuoju veikti, tad išeinu. Esu todėl, nes nesusirinkau visų daiktų, - pasakė vaikinas pagriebdamas žibintuvėlį, kuris kažkaip iškrito jam iš rankų. Ryan atsidūso.
- Man nereikia to kartoti... Aš labai atsiprašau, kad tave sutruukdžiau, - sumurmėjo berniukas kadangi jį aprėkė. Jam nepatiko kai ant jo būdavo rėkiama.
- Ne, nenoriu. Nežinau. Galbūt tau kažkas nutiko, kad čia atėjai, gal vaiduoklio atėjai ar net nežinau, - pasakė vaikinukas ir mergaitei dingus kabinoje jis nuėjo prie durų.
There's no such thing as fate.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #378 Prieš 3 metus »
Tai ir eik pagaliau užuot kartojęs, kad išeini suirzo Fiadh, kai berniukas pasakė, kad išeina, bet, rodos, neketino niekur eiti. Nepaisant to, kad buvo vyresnė ir galimai gąsdino keistuolį, mergaitė jautėsi itin nejaukiai.
Kai berniukas akivaizdžiai sutriko nuo to, kad buvo apšauktas, šiaurės airė pasijuto dar nejaukiau. Juk ji visai nenorėjo gąsdinti kažkokio mažo vaiko, kuris, atrodo, ir pats nežino ką daro. Tad ji stovėjo užsidariusi kabinoje ir nežinojo, ką daryti.
- Nenoriu? Nežinau? - tyliai pakartojo sau išgirstus žodžius Fiadh. Ji niekaip negalėjo suprasti, ar tas berniukas yra tiesiog itin keistas, ar nežino, kur atsidūrė, ar jam kažkas negerai. Iš garso atrodė, kad jis pagaliau išties eina link durų. Tai buvo tarsi mergaitės pergalė, bet ji vis tik norėjo išsiaiškinti, kokios problemos kamuoja tą berniuką. Tad ji skubiai atidarė kabinos duris ir pratarė:
- Palauk... Atsiprašau, nenorėjau tavęs apšaukti.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #379 Prieš 3 metus »
Ryan sunkiai atsidūso ir susirinkęs daiktus išėjo iš tualeto. Jis kažkos kvailys, nevisprotis. Iš viso jam reikia nebežiūrėti kvailų žiobarų sukurtų filmų, serialų ir panašių dalykų apie ateivius bei vaiduoklius. Juk jų nėra net nėra. Jų nėra! O jų ieškodamas vaikinukas atrodo lyg koks kvailys, keistuolis ar nevisprotis. Ryan išleido liūdną atodūsį. Jis visai norėtų paverkti, bet tualete buvo mergaitė ir ji aprėkė jį bei liepė išeiti iš tualeto. Vaikinukas būtinai turėjo tai padaryti ir nepasirodyti dar didesniu kvailiu prieš grifų gūžtos koledžo narę. Jones tiesiog priėjo prie šiukšlių dėžės ir išmetė miltus, bei keletą kitų dalykų, kurie buvo skirti vaiduoklių gaudymui. Jis pasiliko tik savo žibintuvėlį, nes juk jis reikalingas ne tik vaiduokliams. Greitai jis vėl išgirdo mergaitės balsą. Ryan sugrįžo atgal į tualetą.
- Nėra už ką atsiprašinėti, aš pripratęs, kad ant manęs rėkia nors man ir labai nepatinka, - tarė vaikinukas  sunkiai atsidūsdamas. Jis buvo šiek tiek liūdnas, bet nesvarbu. Jeigu rėkia tai rėkia.
There's no such thing as fate.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #380 Prieš 3 metus »
Fiadh išgirdo žodžius ir suprato, kad berniukas tebėra tualete. Ar tai vėl atėjo į tualetą. Ką gi, gal ir gerai. Gal jai jau būtų laikas išmokti mažiau verkti? Tiesą pasakius, kiek galima? Juk vis dėlto jau ne mažas vaikas. Tokios mintys tik sugraudino šiaurės airę. Jeigu ji jau nėra maža, atrodo, turėtų nebepaisyti motinos keistų reikalavimų. Vis dėlto buvo akivaizdu, kad ji savo gimdytojos paprasčiausiai bijo. Ir to pakeisti ji niekaip negalėjo. Kita vertus, o kas jos nebijotų?!
Išlindusi iš kabinos Fiadh bandė apsimesti, kad ji nenori verkti, kad yra geros nuotaikos ir kad čia esantis berniukas jai visiškai netrukdo. Gal reikia pradėti elgtis kiek draugiškiau?
- Ar ant tavęs dažnai šaukia, kad tu esi prie to pripratęs? - nustebusi paklausė šviesiaplaukė. Juk net ir ji nesugeba priprasti prie fakto, kad motina niekada nėra patenkinta. Kai tai įmanoma?! Ji priėjo arčiau berniuko ir susimąsčiusi žvelgė į vieną tašką. Nesuprato jo noro ieškoti kažkokių vaiduoklių, nebent... Gal jis ieškojo tos legendinės Mirtos? Tada gal ir būtų suprantama. Fiadh puikiai žinojo: jeigu jie čia iš tikrųjų ras kokį nors vaiduoklį, ji taip išsigąs, kad daugiau gyvenime nebenorės eiti į jokį tualetą. Vis dėlto ji negarsiai paklausė:
- Kokio tu vaiduoklio ieškojai? Gal tau padėti?
Žinojo, kad skamba idiotiškai, tačiau norėjo pasistengti būti bent kiek draugiškesnė.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #381 Prieš 3 metus »
Vaikinukas pradėjo mąstyti. O jeigu jis kažkada parašytų kokią nors knygą apie vaiduoklių gaudymą bei apie ateivius, kuriuos sutiko per astronomijos pamoką? Ne, jis nerašys jos. Juk niekas nepatikės tuo, o ir būti kaip tėtis vaikinas nenorėjo. Juk jo tėtis rašytojas ir gana žymus, tad jeigu vaikinas kadanors ir parašytų knygą visi knygų vertintojai pasakytų, kad čia jis ją išleido vien tėčio dėka. Berniukas tyliai atsidūso ir papurtė galvą, kad išvytų šias mintis.
- Taip, ant manęs dažnai šaukia mano sesuo ir mama kai esu namie. Mama šaukia todėl, nes mėgstu pasidaryti visokių nesąmonių, o sesė šaukia todėl, nes ji vyresnė ir tipo turi teisę, - pasakė vaikins ir pavartė savo gintariniai rudas akis. Jam tai labai nepatikdavo, bet jis susitaikė, kad sesuo ir mama tikrai rėks ant jo. Berniuko galvoje vis dar sukosi mintys apie vaiduoklius. Jis norėjo surasti tą vaiduoklį, bet abejojo, kad jam pavyks.
- Na, aš ieškojau Mirtos apie kurią sklando aug legendų. Atrodo, kad viską jau padariau, bet jeigu nori gali man padėti ieškoti kokios nors svirtelės ar ko nors. Na, žinai kaip per įvairius filmus rodo, - tarė vaikinukas ir šyptelėjo.
There's no such thing as fate.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #382 Prieš 3 metus »
Fiadh susimąstė. Tai, kad ant berniuko namuose šaukė, žinoma, nebuvo smagi naujiena. Vis dėlto... Gal geriau kai šaukia negu kai niekina tyliai? Juk jos mama garsiai nė žodžio nepasakys, tačiau mergaitė nuolat jaučiasi taip, tarsi būtų tik niekam nereikalinga šiukšlė...
- Jeigu tavo sesuo vyresnė, tai nereiškia, kad ji turi teisę šaukti, - pratarė grifė. Pati būdama vienturtė gal ir nelabai suprato, ką reiškia turėti brolį ar seserį, tačiau viena žinojo puikiai: jeigu turėtų jaunesnę sesutę ar broliuką, jį tikrai mylėtų, o ne šauktų... Tai buvo visiškai nesuprantama.
Netrukus berniukas patvirtino mintį, kad jis ieško ne ko kito, o Mirtos. Tai buvo šiek tiek nejauku, Fiadh pradėjo svarstyti galimybę tiesiog iš čia išeiti. Tai buvo nejauku, o jeigu Ryan'as nori ieškoti, ką gi, prašom. Bet ji į tai nesivels.
- Am... - nutęsė ji. Ką tik pasisiūlė padėti, o dabar ieško, kaip išsisukti? Ką gi, apgailėtina. Tačiau šviesiaplaukė puikiai žinojo, kad vaiduoklio rasti ji visiškai nenori. - Pagalvojau... Aš geriau eisiu ruoštis egzaminams, tikrai dar yra ką veikti.
Fiadh suprato, kaip apgailėtinai tai skamba. Berniukas tikrai supras, kad ji tik išsisukinėja. Deja, nieko protingesnio mergaitė nesugalvojo, tad tik murmtelėjusi "iki" išėjo iš tualeto. Tyliai uždarė duris ir skubiu žingsniu nuėjo Grifų Gūžtos bokšto pusėn.

*

domutis

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #383 Prieš 3 metus »
Domantas atėjo prie mergaičių tualeto durų. Tas tualetas dar vadinamas Mirtos tualetu. Pasak legendos prieš 50 metų šiame tualete žuvo mergina Elžbieta Waren ir nuo to laiko niekas neatlikinėją savo gamtinių reikalų dėl Vaitoklės Mirtos šmėkslos. Domantas būdamas didelis smalsuolis atėjo į šį tualetą pasižiūrėti kaip jis atrodo. Įėjus pro duris galėjai pamatyti baltą kriauklę pro ją buvo įėjimas į paslapčių kamabarį. Paskui budeles su tualetais. Tualete buvo šlapia ,o aplinkui skraidė Vaitoklė Mirta.
-Sveika Mirta kaip sekasi?,-paklausė Domantas.
Bet Mirta nieko neatsakė ir nuskrido savais keliais. Buvo šalta ir tamsu juk visgi vakaras.
-Lumos.
Lazdelės gale užsidegė lempelė ir pasidarė daug šviesiau nei ankščiau.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #384 Prieš 3 metus »
Mergaitė eilinį išlindo iš  megaičių kambario tik todėl, kad vėl pasiklystų. Tada bent su kuo nors pabendrauja ir nėra tokia vieniša. Aišku ji turi vieną tikrai gerą draugę. Su Liucija ji sutaria galima sakyti puikiai, bet viena draugė juk mažai.Galbūt aš vistik esu netinkamame koledže? Galbūt man nelemta būti čia. Galbūt paskirstymo kepurė suklydo?mąstė mergaitė lipdama laiptais aukštyn. Zoey nuotaika buvo subliuškusi jeigu taip galima sakyti. Ji nieko nenorėjo ir manė, kad jai nevieta Hogvartse. Juk per transfigūraciją ji pavadino salamandrą gyvate, o vėliau ji dar ir pabėgo nuo mergaitės. Aišku ją transfigūruoti pavyko, bet juk ji padarė net dvi dideles klaidas. Greitai ji priėjo atrodo Mirtos  tualetą. Čia buvo kažkoks septintakursis.
- Kąą tu veiki mergaičių tualete? - paklausė mergaitė drąsiu balsu. ji vyresnių nebijojo.

*

domutis

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #385 Prieš 3 metus »
Domantas išgirdo klausimą. Išsitraukė lazdelę ir staigiai atsisuko į žmogų. Tai buvo mergaitė tikriausiai pirmakursė.
-Tavo žiniai čia senai ne be mergaičių tualetas jis pramintas Mirtos tualetu todėl čia gali lankytis ,kas tik nori. Domantas pažino mergaitę tai buvo Zoey Ritcher Grifas su ja buvo susitikęs kambarėlyje po laiptais. Domantas dar pasakė:
-Ir aš čia atėjau apsižvalgyti planuoju ateiti čia mokytis.,-Su liūdesiu balse atsakė Domantas.
Jam juk tai paskutiniai metai mokykloje ,bet Domantas negalėjo nieko pakeisti.
-Ar tu iš Švilpynės koledžo?,-paklausė Domantas.
Domantas dar pridūrė:
-Prisimini mane aš Domantas Varnanagis mes buome susitikę kambarėlyje po laiptais.
Tik tuomet Domantas įsidėjo lazdelę į apsiaustą nenorėjo gasdinti mergaitės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #386 Prieš 3 metus »
Greitai į mergaitę atsisuko su atstatyta lazdele. Zoey reagavo gana greitai ir taip pat išsitraukė savo lazdelę ir atstatė ją prieš berniuką. Ji žinojo, kad septintakursis moka žymiai daugiau kerų, bet mergaitė sugebės kažkaip apsiginti.
- Na, taip tai Mirtos tualetas, bet ankščiau jis buvo mergaičių, - pasakė Zoey gana drąsiu tonu. Vaikinas jai buvo kaip ir matytas ar pažįstamas. Atrodo jie buvo susitikę kambarėlyje po laiptais, bet mergaitė nebuvo šimtu procentu tikra dėl to.
- Mokytis? O kodėl pasirinkai būtent šią vietą? - paklausė mergina ir susirišo savo plaukus į arklio uodegą. Ji kaip ir visada nešiojosi gumytę ant savo riešo, kad prireikus galėtų panaudoti.
- Taip, aš mokausi Švilpynėje nors nemanau, kad šis koledžas man tinkamiausias, bet nesvarbu. O tu atrodo iš Grifų Gūžtos? - paklausė Zo norėdama pasitikslinti.
- Taip, pamenu. tada atrodei kiek jaunesnis, bet bijau suklysti, - pratarė mergaitė kiek pasimesdama.

*

domutis

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #387 Prieš 3 metus »
-Galėtum lazdelę ir nuleisti neketinu tau nieko daryti.,-maloniai pasakė Grifas.
Domantas išgirdo ir kitą klausimą.
-Čia ramu,šalta ir niekas nesipainioja po kojomis aport Mirtos.,-Maloniai atsakė Grifas.
Domantas išgirdo ir kitą klausimą. Kas jai yra ,kad tiek vienu kartu klausinėja.
-Taip aš iš Grifų Gūžtos.,-Atsakė su menku pykčiu Grifas.
Išgirdo ir dar vieną klausimą. Kiek galima?
-Suklydai nebuvau jaunesnis.,Maloniai atsakė Grifas.
Domantas jautė ,kad darosi daug švelnesnis visiems. Gal man jau baigiasi paauglystė? Savęs klausė Domantas. Ir labai tuo džiaugėsi jei tai iš tikrūjų tiesa.
-Kaip sekasi kaip mokslai?,-Paklausė Grifas mergaitės.
Domantas prisiminė.
-Žinai kaip gali sužinot ar prikluasai tikrai tam koledžui?

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #388 Prieš 3 metus »
- Ohhh atleisk, pamiršau nuleisti ją, - pratarė mergaitė ir nuleido lazdelę. Tada įsidėjo lazdelę į kišenę.
- Supratau, - tarė mergaitė išklausiusi vaikinuko pasakojimo kodėl jis mokysis čia. Jai patiko bendrauti su vaikinu. Buvo įdomu klausyti apie ką jis kalba.
- O, na, tada gerai, - pasakė mergaitė. Ji girdėjo, kad vaikino tonas buvo piktas, tad nutilo ir nieko nebesakė. Po jos prisiminimų nepasitvirtinimo ji tik linktelėjo galva.
- Mokslai sekasi tikrai neblogai, o tavieji? - vistik paklausė mergaitė ir pasitvarkė savo plaukus. Jie buvo arklio uodegoje, bet kelios neklusnios sruogos vistiek krito ant akių.
- Nežinau, bet bent aš kažkur giliai širdyje it jaučiu, kad man netinka koledžas. Nelabai lyg ir pritampu savo koledže. Tau nebūna tokio jausmo? - Pasidomėjo mergaitė. Galbūt rado bendrasielį nepritampantį savo koledže.

*

domutis

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #389 Prieš 3 metus »
-Man sekasi gerai mokslai ištikrūjų galėtų būti ir geriau.,-Atsakė Domantas.
Domantas išklausė mergaitės žodžių.
-Tiesa sakant būna taip ir man atrodo lyg turėčiau priklausyti Klastūnynui ,bet jaučiu ,kad vistiek man vieta Grifų Gūžtoje.,-Pasakė Domantas.
Domantas džiaugėsi ,kad mergaitė įsidėjo lazdelę į kišenę. Na bent esu įsitikinęs ,kad ji nieko man nepadarys. Domantas atsisėdęs atsirėmė į baltąją kriauklę tiksliau ten yra įėjimas į Paslapčių kambarį. Grifas prisiminė ,kad pirmame kurse buvo atėjęs į Paslapčių kambarį. Domantas nusprendė pakelnoti daiktus su lazdele. Tad asistojo ir išsitraukė lazdelę.
-Tau nieko nedarysiu nebijok.,Atsisukęs į mergaitę su nuleista lazdele.
Grifas susirado knygą savo krepšyje. Nukreipęs lazdelę pasakė.
-Wingardium Levioza.
Knyga pakilo į viršų. Domantas skraidino knygą po tualetą. Užsižiopsojęs Grifas pajuto kaip kerai nutrūko.
-Au.,-Trindamas galvą iš skausmo.