1
2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Stella Moon

 • I kursas
 • *
 • 9
 • Taškai:
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #345 Prieš 3 mėnesius »
-Na gerai. Paimkime šią knygą.- sušuko mergaitė.
Staiga Stellai viskas ėmė galvoje suktis lyg būtų galvos sutrenkimas, o galvos viduje viskas išsimėtę, kaip bardakas.
Tuomet mergaitė prisimerkė ir nespėjusi sumirksėti atsidūrė kažkokiame vien tik žolių plikame lauke. Paklausus Augustui kur mes? Grifiukė tiesiog tylėjo ir visur žvalgėsi, kaip kad būtų be sąmonės. Staiga atsitokėjusi prabilo:
-Kas čia per vieta? Kur mes?- drebančiu balsu ir kaip visada su daug burnoje esančių klausimų paklausė Stella?
Ji matė, kaip Ethanas nesuprazdamas žvalgėsi, o jo galva dirbo kaip traktorius į vieną ir į kitą pusę. Staiga mergaitė kažką labai toli išvydo ir parode berniukui pirštu.
-Tik pažvelk, ten lyg koks žiburys tolumoje!- spiegenčiu balsu sušaukė mergaitė ir nedelsiant atsistojo nuo žolės.
Tuomet laukė kol ką nors pasakys Augustas, ką dabar daryti ir kur eiti?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Stella Moon »

*

Neprisijungęs Augustas Ethanas Weston

 • II kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #346 Prieš 3 mėnesius »
Oras buvo gan vėsus, pūtė šiltas vėjelis. Danguje debesys buvo niūrūs ir tamsūs - artėja audra. Laukymėje, kurioje jiedu stypsojo, nebuvo nė mažiausio kalnelio ar įdubos.
- Na... - pradėjo Augustas, vis dar neatsigavęs po pirmosios kelionės Nešykle. - Mus kažkur nunešė šita Nešyklė, - parodė į nešvarią knygą. - Palauk!
 Jis čiupo knygą ir ėmė ją vartyti. Daugelis popierių buvo  prirašyti neaiškia kalba, kai kur buvo paveikslėliai, bet jie nieko nereiškė. Ethanas įpykęs sviedė knygą per laukymę ir iš karto pasigailėjo ją ten numetęs. Grįžti prie jos būtų buvę labai kvaila, tad jis taip ir liko stovėti.
 Audros debesys artėjo žaibišku greičiu, o žiburys tolumoje galėjo padėti, tad jis pradėjo bėgti nė neatsisukęs į Stellą. Pagaliau po kelių minučių jis pavargo, bet švyturys jau buvo netoli. Pabėgęs dar keletą metrų, berniukas sustojo. Prieš jį stūksojo senas, nelabai prižiūrimas namas. Virš durų degė lempa, kuri ir priviliojo du pirmakursius. Augustas atsargiai pabeldė į duris ir laukė atsako. Nieko. Jis pažvelgė į šalia stovinčią grifę, ir visai nenoromis pravėrė duris.
'-'

*

Neprisijungęs Stella Moon

 • I kursas
 • *
 • 9
 • Taškai:
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #347 Prieš 3 mėnesius »
Stella tiesiog stovėjo ir žiūrėjo ką daro Ethanas. Mergaitė visiškai nesuprato kas darosi taigi tiesiog stovėjo ir laukė kol kažką pasakys Augustas. Staiga jis pradėjo bėgti, o grifiukė palaukusi keletą sekundžių leidosi bėgti paskui berniuką. Žiburys spindėjo vis ryškesne spalva. Jie bėgo lygiu žolės paviršiu, kol po kojomis pasimatė akmeninis takelis. Jis buvo labai nešvarus ir nelygus. Pakėlusi galvą Stella išvydo didelį į dvarą panašų namą. Lauke spindėjo lempa, kurią grifė pavadino žiburėliu. Stella pamatė, kai į ją atsisuko ir žvilgtelėjo Ethanas ir nedrąsiai prieidamas prie durų pabandė jas praverti. Mergaitė iš susižavėjimo ir šiek tiek baimės žengė žingsnį link durų ir priėjo Augustui prie pat nugaros. Vaizdas nebuvo koks, tai neprižiūrėtas namas kuriame buvo pilna įvairiausių daiktų ir labai daug dulkių. Pirmakursiai taip ir liko stovėti tik įžengę pro duris.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Stella Moon »

*

Neprisijungęs Augustas Ethanas Weston

 • II kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #348 Prieš 3 mėnesius »
Pagaliau supratęs, kad tiesiog stovi vietoj ir nieko nedaro, atsargiai žengė per dulkėmis nuklotas namo grindis. Iš lauko žiūrint, tai būtų atrodę lyg nuostabus dvaras, bet viduje buvo panašu į lūšnelę. Kambariuose buvo pakankamai tamsu, todėl tam reikėjo šviesos.
- Lumos. - Berniuko lazdelės galas užsidegė nelabai ryškia šviesele ir jis žingsniavo toliau. Pasiekęs laiptus, Augustas atsisuko į mergaitę.
 Nespėjus nieko padaryti, iš viršaus atbildėjo senas namų elfas. Turėjo nukarusią, nešvarią paklodę vietoj rūbų. Kiauliškas veidas, atrodo, džiaugėsi matydamas svečius.
- Oo... Pas Urvį atėjo svečių! Urvis džiaugiasi matydamas žmones! - Spigiu balseliu prabilo elfas.
- Mes eee... Už lango audra, - pradėjo Ethanas, - atėjome pastogės.
 Elfas nukurnėjo laiptais viršun nieko neatsakydamas.
- Taigi... Ką dabar darysim? - Klausiamai pažvelgė pirmakursis.
'-'

*

Neprisijungęs Stella Moon

 • I kursas
 • *
 • 9
 • Taškai:
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #349 Prieš 3 mėnesius »
Mergaite pastebėjo jog Ethanas žvalgėsi ir ėjo tolyn per purvinas ir dulkėtas dvaro grindis. Grifė išgirdo tariant Ethaną burtažodį Lumos ir prieblandoje pasidarė šviesiau. Netikėtai atbildėjęs namų elfas priėmė pirmakursius kaip svečius. Augustas atsisukęs paklausė Stellos ką dabar darysim, bet Stella tik pajudino pečius ir nieko neatsakė.
- Nagi, prisėskite fotelin, tuojau išvirsiu arbatos ir paplepėsime.- su nuotaika atsakė namų elfas. Grifė bandė galvoti kaip iš čia išeiti ir išvis, kaip grįžti į Hogvartsą. Na, jau mergaitėi pradėjo lysti visokios mintys, o jeigu mes nebegrįšime į Hogvartsą, o jeigu...Staiga grifiukė pradėjo iš susijaudinimo minkyti savo rankas, lyg jas teptusi kremu. Akys pradėjo blizgėti. Po kelių minučių drebančiu tyliu balseliu Stella prabilo.
-Tai ką mes dabar darysim? Kaip grįšim į Hogvartsą, o jei išvis negrįšim?- mergaitė pasakė ką mastė, o Ethanas tikriausiai  suprato jog ji nerimauja.
- Man kilo idėja!- pasakė grifė. - Galėtume palaukti kol baigsis audra ir paklausti elfo, galbūt jis žino, kaip grįžti į Hogvartsą? Na, ką manai?
Pasakiusi savo nuomonę ir kol laukė atsakant berniuko Stella susimąstė: kurgi po galais užtruko elfas? Negi jis taip ilgai verda arbatą? Bet nesvarbu, taip dar geriau, mudu galėsime aptarti kaip grįžti namo. Stella šiek tiek nusiramino, jos akys nebe taip blizgėjo, ji laukė kol prabils Augustas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Stella Moon »

*

Neprisijungęs Augustas Ethanas Weston

 • II kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #350 Prieš 3 mėnesius »
Elfui iškurnėjus virtuvėn, Augustas nedrąsiai klestelėjo ant kieto fotelio. Jis apsidairė, lyg ir ieškodamas Urvio šeimininko.
- Aa... Ką? - Išsiblaškęs sumurmėjo, - Aišku, kad grįšim. Džiaukis, kad mes čis ne vieni, o yra tas elfas. - Berniukas net nepagalvojo, kad jie gali niekada negrįžti į Hogvartsą.
- Aš kaip tik tą ir ruošiausi daryti, - pridūrė jis.
 Iš kito kambario atbildėjo namų elfas, rankoje jis nešė padėklą, o jame kiurksojo trys nedideli puodeliai su garuojančiu skysčiu. Elfas šypsodamas pažvelgė į pirmakursius ir taip pat įsiropštė į krėslą.
- O kur tavo šeimininkas, Urvi? - Nerūpestingai paklausė Ethanas.
- Urvio šeimininkas, ponaiti, išvyko kelionėn. - Valandėlę palaukęs tarė.
 Dvivardis klausiamai pažvelgė į grifę.
'-'

*

Neprisijungęs Stella Moon

 • I kursas
 • *
 • 9
 • Taškai:
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #351 Prieš 3 mėnesius »
Grifė ilgai mąstė ar ragauti šios arbatos ar geriau ne, bet taip ir neišdrįso, tik mažą mažą gurkšniuką iš mandagumo. Elfas nuvedęs juos kuribu viename šone maža lova ir kitame šone maža lova. Liepė pamiegoti tačiau Stella niekaip negalėjo užmerkti akių, ją kankino nerimas. Išsitraukusi savo burtų lazdelę ištarė ,,Lumos" ir kambaryje truputi prašvito žibančia, mėlyno atspalvio šviesa. Pridengdama ranka, kad neprikeltų Ethano mergaitė dairėsi po kambarį ir aptiko knygų lentyną. Joje rado knygą užrašu ,,užburk mane" ir pirmakursę sudomino ši begalo stora žalia knyga. Vertė ir vertė puslapius, nieko įdomaus nerado... staiga Stella sustojo ir perskaitė užrašą ,,TELEPORTAVIMAS IR KAIP JUO NAUDOTIS".Buvo labai daug prirašyta ir ties vienu stulpeliu sustojo. Tyliai priėjo prie Augusto ir pradėjo jį žadinti.
 -Eii...kelkis!... Augustai kaiką radau.- mergaitė pašvietė su burtų lazdele jam į akį, jis prasimerkė.
 -Klausyk radau kai ką! -Užburkite šią knygą burtažodžiu ,,Teleportizimo Telehomoro" ir su burtų lazdele ją palieskite, kai sužibės ryški žalia šviesa. Tuomet pasakykite kur norite keliauti ir ji nukels ten kur reikia, kol neištarsite kur norite nukeliauti tol ji žybės savo ryškia akinančia šviesa.
-Na, pabandom?- pakėlusi akis nuo knygos tarė berniukui.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Stella Moon »

*

Neprisijungęs Fiadh o Ceallachain

 • III kursas
 • *
 • 100
 • Taškai: 56
 • Lytis: Moteris
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #352 Prieš 2 valandas »
Pagaliau pragaras, pavadinimu "Transfigūracijos pamoka" baigėsi. Kad ir kaip Fiadh stengėsi, ši pamoka nebuvo nė kiek geresnė už pirmąją. Nė per nago juodymą. Mergaitė tikėjosi, kad treniruotė šiek tiek padės jai jaustis drąsiau. Kur ten. Nesėkmės griuvo viena po kitos, o paniška profesoriaus Greywindo baimė nesėkmes, atrodo, padidino bent kelis kartus. Grifiukė puikiai žinojo, kad jeigu ne tas žmogus, tos pamokos nebūtų tokios nesėkmingos. Tačiau pasitikėjimo savimi stoka neleido Fiadh nė trupučio atsipalaiduoti.
Po pamokos šviesiaplaukė keliavo savo kambario link. Ji norėjo pasislėpti ten, užsidaryti ir daugiau niekada neišlįsti. Laimei, motina pernelyg nesidomi, kaip jai sekasi pamokos, svarbiausia, kad egzaminų pažymiai būtų kuo geresni. Neaišku, kaip viskas baigtųsi, jeigu mama sužinotų apie visas nesėkmes. Apie tai mąstydama Fiadh su siaubu suvokė: juk šiais mokslo metais teks laikyti egzaminą pas profesorių Greywindą. Jau galima įsivaizduoti, kaip jai ten seksis. O šitai mama sužinos... Mergaitė susigraudino ir galiausiai pravirko. Per ašaras nieko nematė, kol beeidama atsitrenkė į duris. Dėl kažkokių priežasčių pamanė, kad ji jau Grifų Gūžtos bokšte. Tad tyliai sumurmėjo slaptažodį ir įėjo. Tik tada suvokė, kad yra visai kitur. Apsižvalgiusi pamatė, kad yra tualete. Neatrodė, kad jis būtų itin dažnai naudojamas. Fiadh pagalvojo, kad ji tikriausiai legendiniame Mirtos tualete. Ji čia nebuvo buvusi. Galbūt būtų buvę smalsu, tačiau dabar buvo daug svarbesnių dalykų. Visų pirma, ji norėjo išsiverkti. Tad mergaitė atsisėdo į kampą ir nustojo tramdyti ašaras. Tos, tarsi tik to ir telaukusios, iš karto pasileido nevaldomais upeliais.

*

Prisijungęs Camille Cornet

 • I kursas
 • *
 • 25
 • Taškai: 11
 • Lytis: Moteris
 • .-.
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #353 Prieš 1 valandą »
Sunkiais žingsniais mergaitė žingsniavo iš Transfigūracijos kabineto. Ji buvo tokia pavargus, kad vos išsilaikydavo ant jų. Cornet norėjo būti, bet kokiame kitame koledže tik, kad jo vadovas nebūtu profesorius Greywindas. Nuo jo per kūną bėgdavo šiurpuliukai, o jo veidas šaltas. Taip atrodo lyg gyvenime jis nieko gražaus nematė. O apie egzaminus pas tą profesorių net baisu pagalvoti. Bijosi paklausti, nes klausimas tai tiesus ir greičiausias kelias tapti nevykėle. Bet klastuolei labai norėjosi prasmukti į uždraustą bibliotekos skyrių. Svarbiausiai jos plane nepasitaikyti ant profesoriaus, nes iš kart ji važiuos namo. Šviesiaplaukė žinojo, kad jis nelabai žiūri klastuolius, nes kai mokinė negrįžo naktį į savo kambarį nieks, net nepastebėjo. Staiga ji pamatė legendinį Mirtos tualetą. Įsiveržusi į tualetą, Camilla pamatė mergaitę vyresnę už ją. Ji verkė. Nežinojus ką daryti ji tik tarė:
- Labas. Neverk?
Cornet niekada nematė verkiančių žmonių ir visiškai nežinojo, ką daryti. Nors klastuolė galėjo ant jos užrėkti ir išvaryti iš tualeto, bet tuo metu klastuolė žinojo, kad tai ne laikas. Ji tik paklausė:
- Čia dėl profesoriaus?
veidas kuris apibūdina viska:
._.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019