0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Florence Hailey Darcy

 • IV kursas
 • *
 • 33
 • Taškai: 56
 • Lytis: Moteris
 • don't waste your time or time will waste you
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #330 Prieš 2 mėnesius »
  O iškvėpti visai nesinorėjo, tiesą sakant. Ar tikrai būtina? Gali amžinai čia pasilikti sustingusi, palaikytų kompaniją Mirtai, ir jos galėtų kartu vaitoti per amžius. Nereikėtų ir namo grįžti! Namo... Florencija nemanė, kad mokslo metų pabaigs šįmet lauks taip pat, kaip ir ankstesniais metais. Negalėtų mam-- Viktorijai pažvelgti į akis. Visa laimė, kad šioji nesiteikė išlydėti dukters į stotį, mat turėjusi svarbesnių reikalų. Įdomu, kokių? Keturiolikmetė abejojo, ar tikrai norėjo šitai sužinoti.
  Lėtai nuleidusi rankas, varnanagė išgirdo pažįstamą bei mielą balsą ir krūptelėjo. Instinktyviai atsigręžusi, išvydo atbėgančią Europą. Bet kurią kitą dieną Florencija Heilė būtų be galo apsidžiaugusi, tačiau tik ne dabar, ne tada, kai mažytis, saugus ir tobulas jos pasaulėlis vos prieš porą dienų sudužo į šipulius. Ką ji galėtų pasakyti draugei? Labas, gal jau netyčia žinai, ką veiksi per vasaros atostogas, ir norėtum mažiausiai trims mėnesiams tai veiklai pasikviesti ir mane?
 – Taip, – tepratarė, balsas užlūžo. Netinkamas laikas verkti, netinkamas, o kada tinkamas?
  Ketvirtakursė tvirtai sugniaužė kumščius, nagai smigo į delną. Užsiaugins ilgesnius, – nusprendė. Kad būtų skaudžiau. Skausmas išblaško.
 – Atėjau apsikirpti, bet kliudžiau veidrodį, todėl ir išsigandau, – rusvaplaukė sugebėjo išberti beveik neužsikirsdama.
  Tiesa, greičiausiai pati nebūtų tuo patikėjusi, tačiau negalėjo papaskoti draugei, kas iš tiesų nutiko. Juk tai reikštų didžiausią gėdą! Be to, ar akys anądien tikrai neapgavo? O gal reikėtų apsimesti, kad viskas gerai, net ir plaukai visai netrukdo? Atspindžiai ant šukių, deja, teigė visai ką kita.
 – O ko tu čia slankioji, juk jau pietų metas, ar ne? – mergaitė skubiai persibraukė pirštais akis ir pamėgino nukreipti temą.
no one's going to take me alive
time has come to make things right

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 106
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #331 Prieš 2 mėnesius »
Europa susirūpinusi žvelgė į Florenciją. Kas žino, ko ta keturiolikmetė mergužėlė būtų prisigalvojusi, jei Klastūnyno globotinė nebūtų laiku atėjusi į Mirtos tualetą. Atrodė, kad pats likimas čia atvedė keturiolikmetę, juk įprastai šios keistos ir bauginančios vietos vengdavo, o pati Mirta, tiesą sakant, ją netgi kiek nervindavo. Tiesa, kur ji?- susimąstė ir akimis apibėgo tualetą, ieškodama keistosios vaiduoklės.
-Na, taip. Pietų metas,- kiek susiraukusi į Florenciją žiūrėjo baltapūkė,- atėjau tik rankų nusiplauti, bet pamačiau tave. O tu, sakai, atėjai... apsikirpti?- kilstelėjo vieną antakį.- Aš tau padėsiu, juk tam ir yra draugai?- nenuoširdžiai šyptelėjo, juk puikiai suprato, kad bendraamžė visai ne šukuosenos atbėgo į tualetą darytis.- Kur gi tos žirklės?- pasilenkė prie kriauklės ir iš jos ištraukė žirkles.- Tu tik visai nesijaudink. Vaikų namuose...- sukando liežuvį. Europa buvo visai pamiršusi, kad taip ir nepasakė Florencijai, kur visą tą laiką prieš Hogvartsą gyveno,- dažnai kirpdavome plaukus viena kitai. Gali vadinti mane kirpėja Ziegler. Europa Ziegler,- tarsi rankose laikydama šautuvą, kaip buvo mačiusi filmuose, papūtė į žirkles. Bandė ir Džeimsą Bondą kopijuoti, tik nebuvo įsitikinusi, jog Varno Nago globotinė supras. Gal niekada nė nebuvo mačiusi?- Na, tai kokios šukuosenos, panele norėsite?- žinoma, plaukų rusvaplaukei klastuolė nekirps (nebent ji pati to norėtų), viskas buvo tik tam, kad Florencija pasakytų, ką gi iš tikrųjų čia veikė. Taip pat Europa norėjo ir pralinksminti mergužėlę, visgi jautėsi dėkinga už tai, jog parodė, ką reiškia leisti vasaros atostogas kur nors kitur.

*

Neprisijungęs Florence Hailey Darcy

 • IV kursas
 • *
 • 33
 • Taškai: 56
 • Lytis: Moteris
 • don't waste your time or time will waste you
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #332 Prieš 2 mėnesius »
  Minčių aidas liepė nagus ne šiaip užsiauginti, bet ir nusilakuoti, tarkim, raudonai. Gal plaukus irgi? Viktorija pasius! Tebūnie.
 – Kad jau pietų, tuomet skanaus, – beveik nuoširdžiai palinkėjo Florencija, negalėdama sau pripažinti, kad norėjo draugės atsikratyti. Tik trumpam. Tik tol, kol susidėlios mintis ar atras būdą visai nebegalvoti. – Vėliau prisijungsiu, pirmiau sutvarkysiu tai, – varnanagė žviltgtelėjo žemyn į kriauklę ir iš karto pasigailėjo. Ar visuomet atrodė taip prastai? Gal tik dabar? Šiaip ar taip, netinkamas metas rodytis viešumoje.
  Mergaitė stengėsi giliai kvėpuoti, nebežiūrėti į veidrožio šukes, kalbėti kuo trumpesniais sakiniais, kad tik neprasiveržtų rauda. Norėjo būti stipri, žiūrėti tiesiai Europai į akis, gal net taip spiginti, kad ji nusuktų žvilgsnį ir nepastebėtų, kaip arti verkimo ribos varniukė buvo. Net ir šypsenėlę pamėgino išspausti.
  Klastuolės veiksmas atrodė netikėtas. Pati Florencija tikrai nebūtų taip pasielgusi, nežinia, ar tikrai būtų vien išdrįsusi nusirėžti plaukus, bet gal ir neblogai, kad pasitaikė tokia ryžtinga siela?
   Išgirdusi apie vaikų namus, keturiolikmetė žioptelėjo. Kaip draugė galėjo tai nutylėti? O ar kitu atveju dabar tikrai būtų galėjusi vadintis drauge, – sukirbėjo klausimas. Mergaitė mėgino suvirškinti gautą informaciją. Vaikų namai jai visada atrodydavo prastos reputacijos vieta, juk kokie tėvai galėtų palikti savo atžalą? O kas, jei savo nevykusius genus perdavė ir vaikui?
  Tačiau priešiškumo Europai nesugebėjo pajusti. Juk ji ir liko tokia pati. Tiesa, negatyvumo visai ir nenorėjo; abejonių keliantys klausimai daugiausiai sukosi aplink žirkles. Ar ji leis šiai mergaitei iš vaikų namų kažką daryti su plaukais? Nežinia. Ar būtų leidusi prieš porą minučių? Tikriausiai. O ką reiškė tas keistas gestas? Ar Florencijai reikėjo to išsigąsti?
((– Išlaisvinkite savo vidinį šnai, kirpėja Ziegler, – kone uždainavo varniukė.))
 – Tu, oi, jūs profesionalė, jūs ir spręskite, kirpėja Ziegler, – pabrėždama kreipinį leptelėjo gerokai anksčiau, nei spėjo apsispręsti, ir kietai sučiaupė lūpas. Ar tik paskui neteks gailėtis? – Rėžk iki pečių, jei tik turi ūpo, – šypsnis pavyko labiau atsiprašymo nei linksmas. O kad jau pradėjo, tai iki galo.
no one's going to take me alive
time has come to make things right

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 106
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #333 Prieš 1 mėnesius »
     Bendraamžės Varno Nago globotinės atsakymas kiek suglumino baltapūkę. Rusvi Florencijos plaukai atrodė išpuoselėti ir branginami, tarsi iš puikiausių šukuosenų katalogų ištraukti. Nejaugi keturiolikmetė tikrai buvo pasiruošusi juos nusirėžti iki pečių vien tam, kad nereikėtų Europėlei išplepėti savųjų bėdų?
-Na, tuomet puiku,- gūžtelėjo pečiais ir poros burtų lazdelės mostų pagalba sutvarkė veidrodį.- Laikyk galvą šitaip,- švelniai pasukiojo Heilės ilgaplaukę galvą, kad šioji būtų idealioje pozicijoje.- Ar tu pasiruošusi?- paėmė į rankas žirkles ir lėtai artino jas prie rusvų garbanų,- jau tuooooj,- vis vilkino, duodama draugei laiko sugrįžti į sveiką protą,- aš tai padarysiu, juk žinai,- laikė žirkles taip, kad reikėjo tik suspausti rankenėles ir ilga sruoga nukristų ant šaltų tualeto plytelių,- kerpu,- Europa neblefavo ir nukirpo vieną sruogą. Nebėra kur trauktis, šitaip juk nepaliksi - ką tik įgytas kirpėjos statusas būtų visai sutryptas!
-Tikiuosi, kad patinka,- šyptelėjo, baigusi savo... šedevrą. Negalėjai sakyti, kad atrodė klaikiai, priešingai, juk tiek metų pati sau kirpusi plaukus (ha, nejau manėte, kad tokią puikią šukuoseną Europai daro brangiame salone?) keturiolikmetė įgijo patirties, tik, na, atrodė keistai. Juk klastuolė vis grožėdavosi riešutų spalvos garbanomis, kurios dabar negrįžtamai gulėjo po mergaičių kojomis.
-Eisime pietauti ar nori pabūti čia ir... pasikalbėti?

*

Neprisijungęs Florence Hailey Darcy

 • IV kursas
 • *
 • 33
 • Taškai: 56
 • Lytis: Moteris
 • don't waste your time or time will waste you
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #334 Prieš mėnesį »
  Iš tiesų Florencija dar nelabai suvokė, kas vyksta. Yra žirklės? Puiku, vadinasi, reikia kažką kirpti. O kas kliūva pirmiausiai? Ilgi plaukai. Nagi dar puikiau! Jei tą akimirką mergaitė nuoširdžiai nekentė savo rusvų garbanų, kas čia tokio jomis nusikratyti? Velniop vėliau pasibelsiančią savigraužą. Priimdami tokius sprendimus ilgai mąsto tik silpnieji, o argi tokia buvo jaunoji panelė Darsi, ryždamasi tam, kas itin supikdytų motiną?
  Varnanagė vangiai stebėjo, kaip Europa tvarkė veidrodį, tiesa, žvilgsnis buvo sutelktas vien į draugės rankas, jos lazdelę, bet tik ne į patį veidrodį. Ne, Florencija visai nebuvo pasiruošusi; pastaruoju metu atrodė, kad viskas lekia mažumėlę per greitai. Ji, keturiolikmetė, nebuvo pasiruošusi motinos išdavystės faktui, ir kuo labiau į tai gilindavosi, tuo didesnė neviltis apimdavo. Kad tik ašaros nepasirodytų! Nors gal tuomet ir gerai, kad bičiulė iš Klastūnyno čia atsirado pačiu laiku? Jei neklausinės netinkamų dalykų, galbūt rusvaplaukei pavyks nuvaikyti ne pačias linksmiausias mintis.
  Kurį laiką Florencija Heilė dar abejojo, ar Europa išdrįs pasikėsinti į plaukus, tačiau, akimirką nejučiomis žvilgtelėjusi į veidrodį, pamatė, kaip rusva jos plaukų sruoga žemyn. Dar beveik norėjo paprieštarauti, bet žodžiai užstrigo šiek tiek praviroje burnoje, bet tuomet buvo nurėžta ir visa kita. Varnanagė nebevirpančia ranka persibraukė plaukų galiukus. Tai buvo beprotiškai keistas jausmas, ir mergaitė nemanė greitai priprasianti prie tokio pasikeitimo.
  Tačiau amžinai vėpsoti Florencija negalėjo, mat šalia tebestovėjo bendramokslė, kuri, regis, buvo kur kas gyvybingesnė. Žinoma, varnanagė bent kol kas nieko nesiruošė jai pasakoti, nors tai ir atrodė mažumėlę neteisinga jos, kaip draugės, atžvilgiu.
 – Papietauti, – tesugebėjo leptelėti keturiolikmetė, tebespoksodama į savo atvaizdą. Vis dar apstulbusi ji pasukiojo galvą, ir plaukai it skraistė sukosi kartu. – Šaunus darbas, kirpėja Ziegler, – jau linksmiau pridūrė. Juk valgant jai nereikės kalbėti, o čia jau geras dalykas. Taip pat vylėsi, jog kitą dieną Europa galbūt nė nebeprisimins, kaip labai sutrikusią varnanagę čia aptiko.
no one's going to take me alive
time has come to make things right

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 106
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #335 Prieš mėnesį »
     Europa akylai stebėjo Varno Nago globotinės veido išraiškas. Pastarosios nepriminė pasišlykštėjimo ar nusivylimo, tad gal visgi Florencija nesigaili savo sprendimo leisti klastuolei nukirpti tas dailias riešutų spalvos garbanas, dabar jau gulinčias ant šaltų tualeto plytelių.
-Na, tai kaip?- kilstelėjo antakį baltaplaukė,- gal kada nors sulauksiu dar vieno jūsų vizito Europos Ziegler grožio salone?- šyptelėjo Klastūnyno globotinė ir jau buvo besiruošianti visam laikui sunaikinti ką tik nukirptus Heilės plaukus, tačiau nusprendė pirma atsiklausti draugės,- nori šias,- ranka mostelėjo į nukirptas sruogas,- pasilikti prisiminimui ar galiu jas išmesti?
     Dar sekundėlę, kitą apžiūrėjusi naują šukuoseną, Florencija visgi nepanoro išsilieti draugei, tad neliko nieko kito tik pėdinti į didžiąją salę ir prisikišti pilvus.
-Papietauti, tai papietauti,- gūžtelėjo pečiais ketvirtakursė ir, pačiupusi varnanagės riešą, nusitempė ją ten, kur ant stalų jau, ko gero, buvo sukrauti gardžiausi Hogvartso pilies šefų valgiai.

*

Neprisijungęs Ana Burtaitė

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai: 12
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #336 Prieš 1 savaitę »
Ana visiškai neturėjo ką veikti, tad sugalvojo aplankyti Mirtą. Ji norėjo šiek tiek parizikuoti. Nuėjusi į Mirtos tualetą ji pašaukė Mirtą:
- Mirta gal galėtum ateiti? Aš norėčiau tau palaikyti kompaniją ir pasišnekėti su tavimi.
Mirta išlindo iš tualeto, perskriejo kiaurai mane ir piktu žvilgsniu įsispitrijo į mane. Aš tariau jai:
- Nežiūrėk taip piktai į mane, aš tesiog neturėjau sau veiklos ir pamaniau gal su tavimi pasišnekučiuosiu.
Mirtos žvilgsnis tapo ne toks piktas ir ji aukštu balseliu prašneko:
- Tai apie ką norėtum pasišnekėti? Gal apie draugus? Gal apie pamokas? Gal apie Hogvartso istoriją? O gal apie mane ar tave?
- Ne, ne, ne. Norėčiau paklausti kodėl tu visą laiką būni būtent čia, tualete?
- Šito tau nesakysiu!- atrėžė ji.
Ana susimąsčiusi išėjo iš Mirtos tualeto.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017