0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Florence Hailey Darcy

 • IV kursas
 • *
 • 27
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • don't waste your time or time will waste you
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #330 Prieš 1 savaitę »
  O iškvėpti visai nesinorėjo, tiesą sakant. Ar tikrai būtina? Gali amžinai čia pasilikti sustingusi, palaikytų kompaniją Mirtai, ir jos galėtų kartu vaitoti per amžius. Nereikėtų ir namo grįžti! Namo... Florencija nemanė, kad mokslo metų pabaigs šįmet lauks taip pat, kaip ir ankstesniais metais. Negalėtų mam-- Viktorijai pažvelgti į akis. Visa laimė, kad šioji nesiteikė išlydėti dukters į stotį, mat turėjusi svarbesnių reikalų. Įdomu, kokių? Keturiolikmetė abejojo, ar tikrai norėjo šitai sužinoti.
  Lėtai nuleidusi rankas, varnanagė išgirdo pažįstamą bei mielą balsą ir krūptelėjo. Instinktyviai atsigręžusi, išvydo atbėgančią Europą. Bet kurią kitą dieną Florencija Heilė būtų be galo apsidžiaugusi, tačiau tik ne dabar, ne tada, kai mažytis, saugus ir tobulas jos pasaulėlis vos prieš porą dienų sudužo į šipulius. Ką ji galėtų pasakyti draugei? Labas, gal jau netyčia žinai, ką veiksi per vasaros atostogas, ir norėtum mažiausiai trims mėnesiams tai veiklai pasikviesti ir mane?
 – Taip, – tepratarė, balsas užlūžo. Netinkamas laikas verkti, netinkamas, o kada tinkamas?
  Ketvirtakursė tvirtai sugniaužė kumščius, nagai smigo į delną. Užsiaugins ilgesnius, – nusprendė. Kad būtų skaudžiau. Skausmas išblaško.
 – Atėjau apsikirpti, bet kliudžiau veidrodį, todėl ir išsigandau, – rusvaplaukė sugebėjo išberti beveik neužsikirsdama.
  Tiesa, greičiausiai pati nebūtų tuo patikėjusi, tačiau negalėjo papaskoti draugei, kas iš tiesų nutiko. Juk tai reikštų didžiausią gėdą! Be to, ar akys anądien tikrai neapgavo? O gal reikėtų apsimesti, kad viskas gerai, net ir plaukai visai netrukdo? Atspindžiai ant šukių, deja, teigė visai ką kita.
 – O ko tu čia slankioji, juk jau pietų metas, ar ne? – mergaitė skubiai persibraukė pirštais akis ir pamėgino nukreipti temą.
no one's going to take me alive
time has come to make things right*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 100
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #331 Prieš 6 dienas »
Europa susirūpinusi žvelgė į Florenciją. Kas žino, ko ta keturiolikmetė mergužėlė būtų prisigalvojusi, jei Klastūnyno globotinė nebūtų laiku atėjusi į Mirtos tualetą. Atrodė, kad pats likimas čia atvedė keturiolikmetę, juk įprastai šios keistos ir bauginančios vietos vengdavo, o pati Mirta, tiesą sakant, ją netgi kiek nervindavo. Tiesa, kur ji?- susimąstė ir akimis apibėgo tualetą, ieškodama keistosios vaiduoklės.
-Na, taip. Pietų metas,- kiek susiraukusi į Florenciją žiūrėjo baltapūkė,- atėjau tik rankų nusiplauti, bet pamačiau tave. O tu, sakai, atėjai... apsikirpti?- kilstelėjo vieną antakį.- Aš tau padėsiu, juk tam ir yra draugai?- nenuoširdžiai šyptelėjo, juk puikiai suprato, kad bendraamžė visai ne šukuosenos atbėgo į tualetą darytis.- Kur gi tos žirklės?- pasilenkė prie kriauklės ir iš jos ištraukė žirkles.- Tu tik visai nesijaudink. Vaikų namuose...- sukando liežuvį. Europa buvo visai pamiršusi, kad taip ir nepasakė Florencijai, kur visą tą laiką prieš Hogvartsą gyveno,- dažnai kirpdavome plaukus viena kitai. Gali vadinti mane kirpėja Ziegler. Europa Ziegler,- tarsi rankose laikydama šautuvą, kaip buvo mačiusi filmuose, papūtė į žirkles. Bandė ir Džeimsą Bondą kopijuoti, tik nebuvo įsitikinusi, jog Varno Nago globotinė supras. Gal niekada nė nebuvo mačiusi?- Na, tai kokios šukuosenos, panele norėsite?- žinoma, plaukų rusvaplaukei klastuolė nekirps (nebent ji pati to norėtų), viskas buvo tik tam, kad Florencija pasakytų, ką gi iš tikrųjų čia veikė. Taip pat Europa norėjo ir pralinksminti mergužėlę, visgi jautėsi dėkinga už tai, jog parodė, ką reiškia leisti vasaros atostogas kur nors kitur.

*

Neprisijungęs Florence Hailey Darcy

 • IV kursas
 • *
 • 27
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • don't waste your time or time will waste you
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #332 Prieš 5 dienas »
  Minčių aidas liepė nagus ne šiaip užsiauginti, bet ir nusilakuoti, tarkim, raudonai. Gal plaukus irgi? Viktorija pasius! Tebūnie.
 – Kad jau pietų, tuomet skanaus, – beveik nuoširdžiai palinkėjo Florencija, negalėdama sau pripažinti, kad norėjo draugės atsikratyti. Tik trumpam. Tik tol, kol susidėlios mintis ar atras būdą visai nebegalvoti. – Vėliau prisijungsiu, pirmiau sutvarkysiu tai, – varnanagė žviltgtelėjo žemyn į kriauklę ir iš karto pasigailėjo. Ar visuomet atrodė taip prastai? Gal tik dabar? Šiaip ar taip, netinkamas metas rodytis viešumoje.
  Mergaitė stengėsi giliai kvėpuoti, nebežiūrėti į veidrožio šukes, kalbėti kuo trumpesniais sakiniais, kad tik neprasiveržtų rauda. Norėjo būti stipri, žiūrėti tiesiai Europai į akis, gal net taip spiginti, kad ji nusuktų žvilgsnį ir nepastebėtų, kaip arti verkimo ribos varniukė buvo. Net ir šypsenėlę pamėgino išspausti.
  Klastuolės veiksmas atrodė netikėtas. Pati Florencija tikrai nebūtų taip pasielgusi, nežinia, ar tikrai būtų vien išdrįsusi nusirėžti plaukus, bet gal ir neblogai, kad pasitaikė tokia ryžtinga siela?
   Išgirdusi apie vaikų namus, keturiolikmetė žioptelėjo. Kaip draugė galėjo tai nutylėti? O ar kitu atveju dabar tikrai būtų galėjusi vadintis drauge, – sukirbėjo klausimas. Mergaitė mėgino suvirškinti gautą informaciją. Vaikų namai jai visada atrodydavo prastos reputacijos vieta, juk kokie tėvai galėtų palikti savo atžalą? O kas, jei savo nevykusius genus perdavė ir vaikui?
  Tačiau priešiškumo Europai nesugebėjo pajusti. Juk ji ir liko tokia pati. Tiesa, negatyvumo visai ir nenorėjo; abejonių keliantys klausimai daugiausiai sukosi aplink žirkles. Ar ji leis šiai mergaitei iš vaikų namų kažką daryti su plaukais? Nežinia. Ar būtų leidusi prieš porą minučių? Tikriausiai. O ką reiškė tas keistas gestas? Ar Florencijai reikėjo to išsigąsti?
((– Išlaisvinkite savo vidinį šnai, kirpėja Ziegler, – kone uždainavo varniukė.))
 – Tu, oi, jūs profesionalė, jūs ir spręskite, kirpėja Ziegler, – pabrėždama kreipinį leptelėjo gerokai anksčiau, nei spėjo apsispręsti, ir kietai sučiaupė lūpas. Ar tik paskui neteks gailėtis? – Rėžk iki pečių, jei tik turi ūpo, – šypsnis pavyko labiau atsiprašymo nei linksmas. O kad jau pradėjo, tai iki galo.
no one's going to take me alive
time has come to make things right 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017