0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Vanessa Williams

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Vaness pyktis atslūgo, kai Megan sutiko eiti kartu, bet ji neitin džiaugėsi kai ji išplūdo Metą. Vanessa alkūne kirto Meg per šoną ir gestais liepė atsiprašyti. Aš dar stengiuos... Ji gi neatsiprašys...
- Ai, maunam, iki susitikimo Mettai, - pamojo ji pro durų plyšį ir išėjo, - Aš manau, akd turėtume gauti pagalį savo pagalio power klanui, bet dar manau, kad mes elgiamės kaip pašvinkę švilpiai... - Vaness paspyrė kažkokį akmenuką kuris nukrito nuo sienos. Gal užlekiam į požemius? Gal ten tupi koks klastuolis ir nuobodžiauja? Pagalio power klano skiltis- išgelbėk draugą, kužda man, kad reikia... Ai... koks skirtumas, ania? Vesk tu...- Vaness grakščiai ištiesė ranką ir užsimerkė.

*

Megan Lanson

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
Megan susiraukė nuo smūgio. Voldi su Voldžiukais, kiek dar kartų ji mane trankys?! Klastuolė suprato ko norėjo Vanessa, bet to neparodė. Mergaitė tik abejingai gūžtelėjo pečiais, o jos veido išraiška tapo klausiama. Visi bruožai tiesiog rėkė ,,už ką?"
- Vanessa Williams, jei mes planuojam vykdyti klano užduotį reikia tai daryti tuoj pat. Klastuoliukas požemiuose palauks. Nors aišku galime parodyti savo didžiadvasiškumą ir pulti priešą be pagrindinio ginklo. Ar taip, ar taip aš noriu eit į lauką, - Meg pradėjo sukioti plaukų sruogą aplink pirštą, mergaitė valiūkiškai linktelėjo galva į tą pusę, kurioje buvo išėjimas iš pilies. - Sutinki? Ar ne? Ar taip? Ar gal?
Tardama kiekvieną klausimą Meg kas kart suplodavo delnais. Iš viso to gavosi linksmas garsų chaosas. Prie viso to mergaitė dar pridėjo ir kojos dunkstelėjimą į mirtos tualeto kabiną. Visas šis triukšmas tęsėsi keletą minučių, kol liko tik nestiprus aidas primenantis kas vyko ką tik. Susikaupusi veido mina vėl apgaubė Megan veidą.

*

Vanessa Williams

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Vanessa maždaug dvi minutes žiopsojo į Megan visiškai jos neklausydama ir nė nebandydama susikaupti. Ji vis pritariamai linksėjo, kur reikia ir kur nelabai. Netrukus ji papurtė galvą ir buku tonu paklausė:
- Kažką sakei? - Mergaitės po truputį kulniavo koridoriumi tolyn nuo tualeto.
- Žinai, man atrodo, kad mes elgiamės kaip mažvaikės... Kodėl negalime būti rimtos ir skirti darželį nuo mokyklos? Bet kartais pagalvoju, juk tai pirmas kursas, mokykla pilna nuotykių, kodėl gi nepasilinksminus? Kam sėdėti koledžo kambaryje apsikabinus kokį vadovėli, jei galima pasilinksminti, ir gerai praleisti laiką... Kartais nežinau kuriuo keliu pasukti. Bet katik sužinojau. VAROM PRIE GALIŪŪŪNOOOO!!! - Suriko mergaitė ir pasileido bėgti.

*

Megan Lanson

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Megan susierzinusi stebėjo Vanessą. Jos pasakymas ,,kažką sakei?" mergaitę tikrai supykdė ir ji tylėdama žingsniavo šalia jos.
- Vaje, vieną sekundės dalį jau maniau, kad pasielgsi kaip varnanangė. Na, bent jau pradėjai kalbėt kaip to koledžo asmenys. Išprotėt galima! - Meg sukikeno. - Okey, varom prie galiūno. Jaučiu grįšim kaip iš karo. Didžiosios patriotės, mat.
Klastuolė nusišypsojo pati sau. Ji manė, kad būtų tiesiog idealu pakeliui sutikti kokį nors grifą ir skaudžiai jam įgelti, žodžiu pasakyti kažką bjauraus. Mergaitę apėmė gana dažnai pasitaikanti būsena, kai viduje prisikaupia daug bjaurasties ir visą tą mėšlą ji išlieja ant kitų. Tai buvo lyg koks savaiminis ritualas, nes medžiaga viduje ilgainiui pradeda pūti jei nėra ,,persodinama'' kur nors kitur. Smalsiai žvalgydamasi aplinkuj, ir vis toldama nuo Mirtos tualeto Meg paklausė:
- Aš tiksliai nežinau kur tas medis yra, tad kaip bebūtų keista pasikliaunu tavimi ir oficialiai skelbiu, kad vedi tu!

*

Vanessa Williams

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Vaness nusišypsojo.
- Kartais jaučiuos kaip švilpė, elgiuos kaip grifė ir kalbu kaip varnanagė. Keista, manau, kad kažkas pripylė nuodų į mano maistą, o gal veikia aplinka ir mane supantys žmonės... - Supantys. Lopšyje. Vaness nusijuokė.
- Galiūnas. Kur tas reikalas yra? Man rodos, kažkur aplink mokyklą, eime, apsuksim ratą aplink pilį, tikiuosi tai netruks savaitės...- Vaness nusijuokė ir kaip kadaise griebė Meg už riešo ir pradėjo sparčiai lėkti išėjimo link.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Miriana atėjo į Mirtos tuoletą. Ji čia buvo pirmą kartą, tačiau apie šią vietelę girdėjo nemažai. Miirana priėjo prie kriauklės, atsuko čiaupą ir iš jo pradėjo bėgti tamsus vanduo.
- Kas čia per velniava?.. Turbūt seniai kas besinaudojo šia kriaukle,- numykė Miriana.
Greit vanduo tapo skaidrus ir švarus. Miriana nusiplovė rankas, ir ėmė apžiūrinėti tą vietą.
- Na, vietelė tikrai ne iš maloniausiųjų,- tyliai tarstelėjo Mi.
Įdomu, o kurgi ta vaitoklė Mirta? Būtų smalsu ją išvysti... Miriana išgirdo kūkčiojimus. Turbūt čia ir kūkčioja Mirta. Gal geriau man iš čia išeiti? Jai vienai čia bus geriau. Miriana nusisuko durų link ir nenorom išėjo.

*

Amanda Smeith

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
Išgirdusi daug paskalų apie Mirtos tuoletą Am užimta smalsumo užėjo. Na ir šiurpi vietelė. Priėjusi prie kriauklės ėmė ją apžiurinėti. Ar tikirai šis tuoletas nenaudojamas tik dėl tos Mirtos?Staiga Am išgirdo kažką dainuojant.
Nejaugi tai toji Mirta?
-Mirta?- Amanda paklausė. Nors jautėsi siaubinga kvailė.  Pasigirdo juokas.
Amanda apėjo visus kampus jos ieškodama . Pasigirdo baisus šurmulys gale. Am ten priėjusi nieko negirdėjo išskyrus tylą. Paspruko.
-Na jau.. Ir aš neliksiu čia viena. - Ir išskubėjo pro duris.

*

Oresta

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Pagaliau atėjusi mergaitė, nuskubėjo prie kriauklės,
 ir pradėjo kažka burbėti panosyje.
Praplovusi dėmę, mergaitė atsisuko į Jane.
- Taigi, ką gi tu galvoji? Kad aš maža nevėkšla? Na jau ne, taip nebus... - pradėjo savo tikrąjį charakterį rodyti OResta.

*

Jane Wess

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Jane nuobodžiai laukė kol ji plovėsi  dėmę.  Tuo metu vaikštinėjo
ir žvalgėsi.
Mergina baigusi, atsisuko ir tarė būtent tai ką Jan galvojo bibliotekoje.
-Vaje vaikelis supyko. Aš niekada taip negalvočiau tu juk esi nuostabi.- Meiliu balseliu tarė Jan.
-Tik jūs mulkiai švilpiai esate tokie kvaili. - Tarė Jan klastingai nusišypsojusi .
-Ką mane užmuši? Vaje aš ne taip savo mirtį įsivaizdavau.- Neva baimindamasi šnekėjo Grifė.

*

Oresta

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
-Žinai, aš mirties tau nelinkiu, bet mano tėvai linkėtų.
Na, bet aš per dauk į tėvus neatsigimiau,- kuo ramiausiai tarę Oresta,- nebijau nei tavęs, nei tavo minčių, nei pasakymų,-
 mergaitės plaukai darėsi šviesesni.
O dieve, nereikėjo man to pasakyti... Mano plaukai jau šviesėja. Nesitikėjau, kad man gali būti kaip ir tečiui. Reikia baigti dialogą, su ta Jane, kurią tik į požemius uždaryti ir kaankinti, tol kol... Ką aš šneku? Dėl ko aš tokia bjauri?
Mergaitė atsisėdo ant kriauklės, ir pradėjo žiūrėti į grindis.

*

Jane Wess

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Nuobodžiai išklausiusi Jan nustebo, merginos plaukai pradėjo šviesėti.
-Oi, kol sugalvojai atsakymą ,pražilai?- Garsiai nusijuokė mergina.
-O gal baigėsi jaunėjimo eleksyro galiojimas?- Vis dar smagindamasi šnekėjo Jane.
-Tavo tėvai vaje vaje. Nekišk tų savo prakeiktų tėvų čia, man vienodai šviečia
ką jie pasakytų ką jie pamanytų. Tu esi čia, o tavo tėvų čia nėra. Taigi.-
Mergina nusišypsojusi atsirėmė į sieną.
-Aš dar stebiuosi kaip ta kriauklė nesulūžo, tokia karvė atsisėdo - nusistebėjusi jan lėtai papurtė galvą.

*

Oresta

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Oresta nelabai klausė, ką mergina sakė, bet išgirdusi paminėtus tėvus, ji dar labiau užpyko.
- Tu, žaliaake bjaurybe. Kaip tu drįsti su manimi kalbėti išviso? O kodėl nešvariame tualete stovi? Į bendrajį kambarį neįleidžia?
Draugų neturi? O gal mamytė neleido su draugais būti, o tik įžeidinėti kitos žmones?

*

Jane Wess

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
-O kas tu tokia per ponia kad su tavim kalbėtis negalima?- nusikvatojo grifė.
-Vau, nežinojau kad skiri spalvas- paplojo jan- Šaunuolė, tu tokia gabi.
piktai nusijuokusi apsižvalgė.
-Visų pirma - Lenkdama vieną piršta tarė - tu taip pat šiame tuolete stovi nes kažkaip isipurvinai, gal jūsų švilpių bendrasis kambarys purvinas? O gal pirmą kartą maista pamatei ir apsidrėbei juo kad tėvam parodyt jog valgei?- lėtai palingavo galvą Jan.
-Draugų tu neturi, o aš nesu mulkių koledže ir tokių turiu. Tu net tarp tokių pačių idiotų nerandi sau vietos.-Nusišypsojo.

*

Oresta

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
-Aš žinau, kad aš apsidrabščiau. Todėl ir sėdžiu. Aš draugų, neturiu, nes man pirma diena. Taigi, neįžeidinėk manęs,- kuo ramiausiai pasakė Oresta, - nes aš to nemėgstu. O tu stovi su manimi, kad galėtum paižeidinėti, ar kas yra?- dar ramiau paklausė.
Keisti čia žmonės. Tikiuosi nevisi tokie.

*

Jane Wess

Re: Mirtos tualetas
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
-Ha, nejaugi manai kad aš, draugaučiau su švilpe? Man draugai tik klastuoliai. Na o grifiai tik koledžo hm..pažįstami. Varnanagiai atsimokusios žiurkės. O švilpiai, na o švilpiai yra tikra priešingybė varnanagiams.- Nusišypsojo .
- Taip ko gi man dar čia reikėjo ateiti?
-Gal pažaist su tavimi slėpynių?- Nuobodžiu balsu tarė.