3

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alisa Jackson

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Don't let the muggles let you down
Ats: Varpinė
« Atsakymas #150 Prieš 3 mėnesius »
Pasimetusi dėl tokio netikėto draugiškumo, Alisa tik suraukė antakius. Gal čia kokia klasta?  Bet gi čia švilpis, jie per daug draugiški ir atviri, kad elgtųsi klastingai, čia tau ne saviškiai... Bent jau tikiuosi... Taip mąstė klastuolė, prieš tyliai sumurmėdama:
-Alisa...
Nelaukdama atsakymo taip pat užklausė:
- O koks tavo vardas?
Pūstelėjo vėjas ir mergaitė neišgirdo, ar vaikinas kažką atsakė, nes vėjas sušiaušė jai plaukus.
- Kad tave kur! - suurzgė klastuolė ir pradėjo krapštytis plaukus iš burnos. Susierzinusi dėl padarytos gėdos, ji jau suko link išėjimo, bet kažkas patraukė jos dėmesį prie šiaurinio lango. Ten tupėjo mažiausia jos kada matyta pelėdžiukė. Ji sunkiai atsiduso... Mergaitė visada norėjo pelėdos, bet jos tėvai sakė nupirks jai tik tada, kai baigs pirmą kursą. Ir tai, jeigu labai gerai baigs. O iki mokslo metų pabaigos dar tiek daug laiko... Iki tol jai teks siųsti laiškus per mokyklos pelėdas. O tos ne visada būna  draugiškai nusiteikusios, ji vis dar nešioja randą ant piršto, kur jai įkirto viena pikta pelėda, kai ji pirmą kartą buvo užsukusi išsiųsti laiško.
Alisa atsargiai palietė mažutę šiaurinę pelėdą, bet ta nušokavo tolėliau. Mergaitės lūpų kampučiai nusviro... Ji dar patrypčiojo toje pačioje vietoje ir tada prisiminė, kad ji ne vieną. Atsisuko ir paklausė:
- Čia tavo pelėda?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Alisa Jackson »
Sk. Laura

*

Prisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VI kursas
 • *
 • 229
 • Taškai: 12
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Varpinė
« Atsakymas #151 Prieš 3 mėnesius »
-O, būsi antra Alisa, kurią pažįstu. Mano vardas Kajus Arno. Gali kreiptis bet kurio vardu iš šių,- šyptelėjo,- Tačiau draugai paprastai kreipiasi Kajaus vardu.
Pasitaisęs kuprinę ant pečių, berniukas susiraukė.
-Ne, ne mano. Aš iš viso savo nuosavos pelėdos neturiu. Atrodo, gal Hogvartso pelėda,- išsakė garsiai savo nuomonę.
Vėjas dar sykį papūtė stipriau.
Kajus svajingai nužvelgė horizontą. Jis taip norėjo tapti animagu. O jei dar pavirstų paukščiu... Skraidymas jam buvo laisvė. Laisvė gyventi.
Kvidičą jis buvo įsimylėjęs ligi pat ausų ir neįsivaizdavo savo animago formos nesusijusios su oru ar skraidymu. Kajus buvo girdėjęs, kad animago forma priklauso nuo asmens vidinio pasaulio, tad jis šimtu procentu tikėjosi, kad į tai įeina norai, ir norai leis jam skraidyti ne tik pasikliaujant šluota, bet ir sparnais...
Girdėjo, skaitė, kad gynėjo ir animago forma yra tos pačios. Juk Džeimso Poterio gynėjas ir animago forma buvo ta pati - elnias. Animago forma ir gynėjas sutapo ir legendinės transfigūracijos profesorės - katė.
Kažin, ar jam pavykus išaukti gynėją, sužinos savo animago formą? Ei, gynėjo kerų nėra Hogvartso mokymosi programoje! Juk viską išnaršei! Nėra! Kaip tau pavyks tuos kerus išmokti vienam?! Jie per daug sudėtingi! Pala, o jei paprašius pagalbos?
Kajus sukando dantis. Ši mintis jam patiko, tačiau...kur ras suaugusįjį, kuris jam padės? Igoris, Mela bus užsiėmę. Emi? Nah, neišdrįs paprašyt pagalbos. Gal Claudie padėtų? A...ne.
Švilpynės vadovė?
Kajus susiraukė. Ne. Jam nei patiko, nei nepatiko toji magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė (visa laimė, kad tai bemaž trečias ar ketvirtas asmuo, dėstantis magiškų gyvūnų priežiūrą vadovauja Švilpynei. Tuoj jau tai taps tradicija). Mają Patvel jis laikė...ne, ją gerbė kaip profesorę, tačiau neišdrįstų jos pasiklausti pagalbos. Na, ir koks jis yra bailys.
Pala, o jeigu...- Kajaus galvoje nušvito lemputė.
Greitai dirsteldamas į Alisą, jaunesniąją klastuolę, paskubomis patraukė link išėjimo link.
-Turiu eiti, iki, Alisa! Tikiuosi dar susitiksim!- ir nudūmė laiptais žemyn.
Kita stotelė - pelėdynas?
Ar jis tikrai neketina mirti anksčiau laiko?
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019