0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 167
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #45 Prieš 7 metus »
Aš žiauriai bijau vorų, bičių, vapsvų, tamsos, tarakonų, kai kurių vabalų, erkių, dėlių ir t.t :")
1

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #46 Prieš 7 metus »
Fobiją panišką turiu veidrodžiam ir šiaip atspindintiem paviršiam tamsoj. Šokių studijoj išjungus šviesą būtų mano didžiausias košmaras ir pabėgčiau klykdama.
Bijau suklysti, bijau klausti pardavėjų parduotuvėse ir scenos baimė ofc :D
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Alenya Ryan

Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #47 Prieš 6 metus »
Bijau vorų, erkių ir tamsos

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #48 Prieš 6 metus »
Ahh, tokių labai jau fobijų neturiu, tačiau bijau visokių skraidančių dryžuotų padarų (bičių, širšių, vapsvų, kamanių ir ect.). Net jei man nieko nedaro, tik skraido ir aš juos matau, vis tiek bėgu :D. Dar bijau suklysti, bijau būti viešai pažeminta ar kažkas panašaus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Caroline Wilding »
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Kaya Yew

  • I kursas
  • *
  • 33
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu valgyt
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #49 Prieš 4 metus »
paniškai bijau tamsos ir turiu klaustrofobiją

*

Neprisijungęs Gerda Marqeen

  • Burtininkė
  • ***
  • 111
  • Lytis: Moteris
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #50 Prieš 4 metus »
Aš tai paniškai bijau vorų, erkių, kraujo, klounų ir veidrodžių. Su aukščiu dar galima susitvarkyt... Turiu tokią vieną keistą baimę... Bijau iš namų darbų, savarankiškų ir kontrolinių darbų gauti 9 :D Parašykit man 2 - būsiu laiminga (beveik), bet jei parašysit 9 - pradėsiu klykti... :D
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Gerda Marqeen »
I'm more than a man, I'm a god

*

domutis

Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #51 Prieš 3 metus »
Mirties. Filmo ''Skambutis 3''.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

*

jacobsaeterhaug

Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #52 Prieš 3 metus »
Tripofobija- mažų skylučių baimė.

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #53 Prieš 3 metus »
Aš bijau šunų, tik svetimų (tuos kuriuos "pažystu", tarkim giminaičių šuo, tų nebijau). Ši baimė sustiprėjo, kai per vienas orientacijos varžybas, miške, pamačiau šunį, jis buvo man virš kelių, o kai bandžiau nuo jo pabėgti jis mane vijosi, gal kokius 50 metrų, o galiausiai dar smarkiai įkando ir į finišą grįžau smarkiai kruvina.
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Ala Poter

  • I kursas
  • *
  • 11
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Žirgai mano gyvenimas
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #54 Prieš 3 metus »
Turiu panišką tamsos ir klaunų baimę.

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #55 Prieš 3 metus »
Aš bijau šunų, tik svetimų (tuos kuriuos "pažystu", tarkim giminaičių šuo, tų nebijau). Ši baimė sustiprėjo, kai per vienas orientacijos varžybas, miške, pamačiau šunį, jis buvo man virš kelių, o kai bandžiau nuo jo pabėgti jis mane vijosi, gal kokius 50 metrų, o galiausiai dar smarkiai įkando ir į finišą grįžau smarkiai kruvina.
Nu va, šiandien (o tiksliau katik) mane vėl baisiai užpuolė šuo, tai nutariau papasakoti. O buvo taip:
Išėjau aš sau pasivaikščioti po kaimą ir... Ir viskas buvo gerai, iki kol nepriėjau tos vietos, kur būna net 2 baisūs šunys. (kad visą pasakojimą būtų paprasčiau susigaudyti, padariau du žemėlapius:)
1 žemėlapis (iš Google Maps (gali būti senas)):

2 žemėlapis (mano nupieštas):

Taigi, priėjau aš grynai tą kampą sodybos, kur būna 2 pikti šunys ir man kaip paprastai reika pereiti tuo labai siauru takeliu iki tiltelio per upelį ir viskas. Kažkaip šiandien aš kaip tik dvejojau ar eiti per ten, ar per aplinkui (kai einu per tą trupesnį variantą, visalaik prie pat tvoros pripuola šunys ir mane nežmoniškai gąsdina, gali įkasti. Bet jei pasislinkčiau toliau, įkirščiau į upelį). Tai žodžiu, pasakiau sau "Nu nieko man tie šunys per tvorą nepadarys" (paprastai taip nesakau, tiesiog einu). Ir grynai, kai tik perbėgau tą atstumą ir jau būnu kitoje tiltelio pusėje atsisuku pažiūrėti, kodėl šį kartą ant manęs joks šuo nelojo ir nepuolė ant manęs? Ir tada... Ir tada "numirštu" iš baimės - grynai, už kokio metro nuo manęs jau stovi tas didysis šuo. Aš pabandžiau eiti, bet jis tik bėgo ir lojo, bandė man įkąsti. Tada kažkodėl pradėjau bėgti. Nu galiausiai jis išsuko iš kelio, o aš nubėgau toliau. Supratusi, kad jo nebėra užlindau už kalvos ir pradėjau verkti, nes buvo labai baisu. Po kokių penkių minučių išgirstu kaip kažkas artinasi prie manęs ir netrukus vėl išlindo tas pats šuo (o aš jau buvau nusiraminusi). Tada vėl supanikavau ir pradėjau lėkti visu greičiu namo. Lėkiau net nežiūrėjau kada jis nustojo mane vytis. Lėkiau kol padusau, o kai jau padusau jo jau nebebuvo.

Žinau, kad šiuo post'u neišsakiau visko ką jaučiau, bet buvo tikrai LABAI baisu.


Ir kodėl mane šunys vejasi?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Nikolė Parker »
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Raya Maires

  • Burtininkė
  • ***
  • 50
  • Lytis: Moteris
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #56 Prieš 2 metus »
Klaustrofobija. Ankštų patalpų baimė. Žymima kaip psichinė liga. Kambaryje ar name būti nebijau, bet į dėžę ar po lova manęs neįkiš niekas. Tai tik tiek, daugiau nieko nebijau, nei aukščio, nei tamsos, o jei kalbant apie šunis, tai net ranką duočiau nukąsti.

*

Neprisijungęs Elodie Gold

  • III kursas
  • *
  • 91
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #57 Prieš 2 metus »
Paniškai bijau vorų. Pamačius kokį tai arba mini šokas, arba klykiu. :( O toliau tai pradinėse klasėse turėjau aukščio baimę, bet išaugau, dabar net patinka. Šiaip dar aplamai bijau vabzdžių, nes nenusimanau kurie kanda kurie ne, neatskiriu bičių nuo širšių tai labai bijau abiejų. Iš vabzdžių nebijau turbūt tik drugelių ir kamanių. :D
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Tori Apemantus Saeterhaug

  • I kursas
  • *
  • 18
  • Taškai:
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #58 Prieš 2 metus »
Turiu labai didelę fobiją viešajam kalbėjimui ir prieš didelę auditoriją nepakalbėčiau, taip pat turiu tripofobiją (mažų skylučių baimę).

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Baimės, fobijos
« Atsakymas #59 Prieš 2 metus »
Turiu, kaip jau minėjau, šunų baimę, ypač piktų, nedraugiškų, lojančių šunų. Taip pat turiu labai smarkią sugedusio, neišvirto ar dar kaip nors kitaip negero maisto baimę. Bet taip labai smarkiai bijau į burną įsikišti kiek kitokį nei įprastai kvapą turintį maistą, ant žemės nukritusį maistą ar net jei ant to maisto yra juodas ar kitokios spalvos taškelis. Tėvai dėl to ant manęs baisiai pyksta, bet nieko negaliu padaryti  :( Ai, dar turiu nemažą baimę visokiems fejerverkams, petardoms, ugniai ir taip toliau. Ypač baisu būna per užgavėnes, kai degina morę ir per naujuosius, kai visur aplinkui visi šaudo ir šaudo...