0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Baimės, fobijos
« Prieš 11 metus »
Dalinkitės viskuo, kuo tik bijote. ;)

Aš pats bijau aukščių. Taip. Būtent aukščių.

*

Neprisijungęs Severia Fry

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #1 Prieš 11 metus »
Bijau skausmo ir nevykusiai nugyvento gyvenimo.

Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #2 Prieš 11 metus »
kokio skausmo?

*

Neprisijungęs Severia Fry

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #3 Prieš 11 metus »
Fizinio. Pradedant dantų skausmu, baigiant kaulų lūžiais ir (o, siaube) gimdymo skausmais.

Beje, kalbant apie aukščio baimę... Man atrodo tiksliau vadint ją kritimo baime, nes pats aukštis juk neturėtų būt kažkas tokio. Aš irgi bijau kristi - skaudėtų :D

Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #4 Prieš 11 metus »
Ne. Gal mano atveju tai labiau derėtų sakyti ,,lipimo baime"(spėju, kad daugeliui, turintiems ,,aukščio" baimę, ji irgi tokia). Na, pavyzdžiui, reikia lipti į apžvalgos  bokštą(tie aukšti, metaliniai, kur laiptai grotuoti(uhh). Nors jeigu laiptai nėra tarpusavyje sujungti kuo nors daugiau, negu tais iš šonų einančiomis įstrižomis lentomis, ir matosi apačia, kaip čia: http://www.stepmaster.lt/media/image/laiptai/pusantriniai%20laiptai/laiptai_6408.JPG , tai man tada ir į mažytį, medinį priešgaisrinį bokštelį sunku užsikabarot). Galiu laisvai užlipti, jei po kojomis nesimato žemė. Bet jeigu matosi... Kojos nelaiko, sustingsta. Nors tiesa, gal čia tokia ir kritimo baimė.

Beje, ar žinojote, kad yra tik dvi baimės, su kuriomis gimstame? Tai aukščio ir didelių garsų baimė. Taip, toks mano pasiteisinimas, bet ką padarysi.

Ir kodėl žmonės bijo vorų? O ypač mergaitės? Ar čia nėra kokio nors stereotipo padarinys?

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #5 Prieš 9 metus »
Bijau to, ko negaliu logiškai paaiškint. Bijau tarkim, paranormalių reiškinių. Bet jeigu pvz sujuda kokia lempa, aš žiūriu į langą ir matau, kad jis praviras. Ir baimės išnyksta. Ir kirmėlių bijau. Ne žemėje gyvenančių, o žmogaus viduriuose (dėkui mano biologijos mokytojai už nuostabų dokumentinį filmą apie jas).
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Primrose Anna Volkova

  • I kursas
  • *
  • 19
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ne
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #6 Prieš 9 metus »
Turiu fobiją jau ko gero vabalams, vabzdžiams ir panašiems šlykštiems padarams :D dėl to vasara pats nemėgstamiausias metų laikas, atsipalaiduot visai nein :ss Naa.. Draugus bent prajuokinu  :DD

credit : @bluemavor

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #7 Prieš 9 metus »
Bijau vabzdžių ir roplių, taip pat gyvačių (ha, kokia ironija, o dar patekau į Klastūnyną!)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #8 Prieš 9 metus »
Aš žiauriai bijau vorų. Ir aukščio ;D

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 150
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #9 Prieš 9 metus »
Man kaip tik patinka aukštis :D Mėgdavau lipt aukštai į medžiu :D Dar labai, labai, labai bijau uždarų, ankštų patalpų. Manau, jog ši baimė atsirado kai įstrigau kambary pas kaimynus. Bandžiau langą atidaryt neatsidarė, o durys užsikirtusios. Kaimynas atėjo lengvai atidarė duris. Aš galvoju : Jūs, ką Hogvarstą lankėt? :D Šiek tiek ugnies bijau. Ar gal labiau pačio gaisro tikimybės. Dar viena baimė viešas pažeminimas :D
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #10 Prieš 9 metus »
Um... Didžiausia mano baimė turbūt-varlės ir rupūžės :D
Ir viešas pažeminimas. Bet ach, tam kurs mane pažemintų, gerokai atsirūgtų ;D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #11 Prieš 9 metus »
Bijau vienatvės ir mirties. Ypač blogai būna tada, kai negali užmigt ir į galvą lenda įvairios mintys apie egzistavimą. :D

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #12 Prieš 8 metus »
Aš tikrai keistų dalykų bijau :D na, skausmo baimė dar gana normali, realiai vorų irgi... bet turiu adatų baimę :D ne tų, su kuriomis siūna, bet skiepų, vaistų leidimo ir taip toliau. Kateterių dar paniškai bijau (dėkui gydytojams, kurie manęs su juo vos neužmušė). Ir neseniai įsigijau rankų išsipurvinimo baimę :/ patikėkit, nesaldus dalykas... aš netgi bijau traukti vynuoges iš vandens indo, tad naudoju tam reikalui šakutes. Bet ne tai, kad bijočiau liesti ką nors, ar dulkėmis išsipurvinti, ar tuo, ko nematau. Bet jeigu pamatau, kad per mano ranką bėga koks rašalas, tai panika būtų begalinė. Yra jau taip buvę per pamoką. Tada išbėgau ranką plautis ir gavau mokytojai aiškintis. Bet vis dėlto negalėjau paaiškinti, kodėl surikau tada. Tiesiog skysčių ir košių, užsidrėbusių ant rankos bijau, arba to jausmo. Bet tiesiog taip yra. Dabar bandau atsikratyti šios baimės. Vanduo kaip ir ne taip stresą kelia, nes ir indus reikia plauti ir taip toliau... bet vis dėlto. Jeigu nėra būinybės - su vandeniu rankų nešlapinu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Jekaterina Houly »
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #13 Prieš 8 metus »
Kažkaip pastaruoju metu, pradėjau žiauriai bijoti klounų. Vorų nebebijau kaip anščiau, bet dabar tiesiog nesveikai bijau klounų. Ar tik nebus kokia fobija iš to išsivysčiusi?
Ir labai bijau skausmo. Ir aukščio.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Baimės, fobijos
« Atsakymas #14 Prieš 8 metus »
Aš stengiuosi atsikratyti tų skysčių ir kitų dalykų ant rankų buvimo ir jų tepimo baimės, bet kol kas neišeina :/ vien pagalvojus, kad kokios sultys išsipila ant rankos, baisu pasidaro :/ čia irgi gal rimtai fobija?..
O su klounais gali būti Kaulrofobija.
Man tai greičiausiai yra Aichmofobija, Molizmofobija, Ataksofobija, Kserofobija ir Arachnefobija. Čia adatos, nešvara, išsipurvinimas, skausmas, vorai. Jeigu aukštis, tai Akrofobija. Iš interneto :)
Clever as devil and twice as pretty