0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 342
 • Lytis: Vyras
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
INTERVIU SU FORUMO NARIAIS!
Arba ir vėl kažkas pamiršo užsukti vandenį...
Šią karštą dieną pakalbinome forumo narę Raya Maires!

1. Ar atvykusi į IH susiradai draugų?
Raya: Labai daug. Prieš atvykimą teturėjau tik 2 draugus, o dabar jų yra labai daug ir visi tokie šilti, ištikimi. Aš juos myliu, jie mano šeima.

2. Kokia RPG rašymo aplinka tau artimiausia?
Raya: RPG dažniausia rašau vakarais, po dienos įspūdžių, arba rytais, tik išsiritusi iš lovos, kol liko įdomių sapnų nuotrupų. Kartais pasileidžiu gerai žinomų - Måneskin - dainų. Apsimuturiuoju paklode, taip man jaukiau. Rašau ramiai, laukiu gimstančių idėjų.

3. Kas įkvepia rašyti RPG?
Raya: Manau, kad labiausia įkvepia kitų įdomūs RPG. Tada tu bandai irgi parašyti ką nors gero ir prisėdi tai daryti. Aišku kartais pavyksta tikrai labai prasti post'ai.

4. Iš kur sužinojai apie IH?
Raya: Buvo tokia istorija: 2020-ųjų metų spalį internete ieškojau ko nors apie Harį Poterį ir sutikau IH prisijungimą. Pakvietė vakarienės - nubėgau. Tada dar ilgą vakarą prabuvau su šeima. Eidama miegoti viską uždarinėjau. Po kelių dienų vyko mini renginukas ir ten sutikau draugę, papasakojau, o ji jau buvo ten prisijungusi ir sakė, kad bus smagu. Kitą dieną po renginio aš prisijungiau ir IH'e esu iki dabar, man čia labai patinka, daug draugų, RPG.

5. Tikriausiai neapseisime be šio klausimo nei per vieną mano interviu, ar norėtum dirbti Magijos ministerijoje? Jeigu taip, kokiame lygyje?
Raya: Manau, kad visai norėtųsi pabandyti šį darbą. O lygis būtų gal 8. Juokauju, šiaip - 4, 5 arba 6 lygyje norėčiau dirbti.

6. Koks IH personažas tau artimiausias?
Raya: Geras klausimas. Pagal testą BuzzFeed - į Edgar esu panašiausia. O artimiausias personažas, tai Poliana Marker ir Isabelle Lodge. (Jessica'os mama ir sesutė)

7. Kvidičas - ką tau reiškia šis žodis ir ar norėtum sudalyvauti jame?
Raya: Kvidičas - skraidymas, jėga, galia, azartas. Labai norėčiau, kad ir žiobarų pasaulyje pavyktų žaisti Kvidičią. Norėčiau, kad kuris nors iš mano personažų mokėtų skraidyti šluota ir žaisti Kvidičą. Pati irgi norėčiau, tik nepavyktų...

8. Tavo abu personažai yra Grifiukės, ar nesigaili jog būtent toks koledžas tau iškirto? Ar norėtum jį pakeisti?
Raya: Jessica ir turėjo būti grifiukė, tad viskas pagal planą, o Raya, pagal idėją, turėjo būti varniukė, bet taip jau iškrito, kad ir ji grifė. Pirma buvo kiek erzinančiai, bet dabar - viskas gerai ir man patinka, kad ji tokia yra.

9. Įsivaizduok: vieną rytą atsibudusi prie savęs randi laišką kviečiantį mokytis Hogvartse. Kokia tavo reakcija?
Raya: Būtų - MAGIJA. Pirma tikrai nepatikėčiau, vėliau cypčiau iš laimės pusę dienos, drąskyčiausi iš džiaugsmo ir labai labai labai džiaučiausi.

Ačiū Raya už atsakymus!
Jeigu ir tu nori jog paimčiau iš tavęs interviu rašyk man į PM  :)
Interviu ėmė: Vegard Saeterhaug
 

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 825
 • Varliokas
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #46 Prieš 11 mėnesių »
Interviu su forumo dalyviais

Sveiki, IH‘iečiai. Paskutinį vasaros mėnesį prisiminkime ne taip seniai pasibaigusį nemažą forumo renginį. Pakalbinau Dvikovų Turnyro nugalėtojus: jaunesniųjų mokinių kategorijoje laimėjusią Christiną Granger ir vyresniųjų mokinių kategorijoje pergalę iškovojusią Heidi Mollson.

Ar ilgai galvojot prieš užsiregistruodami į DT, ar iš anksto žinojote, kad dalyvausit?

Christina: Aš neplanavau dalyvauti DT, nes man tai atrodė kažkaip sunku, nelabai norėjau, kad vertintų mano rpg. Bet persiskaičius taisykles, kitų post’us, pamaniau, kad būtų fainai. Tai ne, ne iš anksto.
Heidi: Galvojau tikrai neilgai, jau praeitais metais buvau pasiryžęs dalyvauti vyresniųjų kategorijoje.

Kas patiko ir nepatiko DT? Ar verta dalyvauti šitame renginyje?

Heidi: Nors tai ir nėra tik su DT susijusi problema, tačiau nelabai patinka tai, kad užsirašę žmonės vėliau nesudalyvauja, tad jų diskvalifikacija yra labiausiai patikęs dalykas, tačiau nieko dėl to nepadarysi. Vienaip ar kitaip, manau, kad šiame renginyje verta sudalyvauti.
Christina: Nepatiko tai, kad reikėdavo ilgai laukti kol įvertins ir praneš, ar laimėjai, ar dvikova tęsiasi. :D O patiko tai, kad gali rašyti savo veikėjo mintis, na, tarkim, kaip pavyzdžiui reaguoja į turnyrą ir panašiai, patiko prizas, ir ta intriga, ar pasiseks, ar ne. Manau, tikrai verta.

Ar tikėjotės laimėti turnyrą?

Heidi: Manau, tiek aš, tiek Alisa turėjom panašius šansus laimėti + šiais metais teko dalyvauti vos vienoje dvikovoje, tačiau to tikrai nelabai tikėjausi, ypač žinant mano sėkmę.
Christina: Netikėjau, kad laimėsiu. Maniau, jog po pirmo raundo pralaimėsiu arba būsiu diskvalifikuota.

Ką siūlytumėte DT daryti kitaip? T.y. kaip būtų galima patobulinti renginį?

Heidi: Ir todėl aš nepildau jokių formų :DD
Christina: Manau, kad viskas gerai. Nesugalvoju.
Heidi:  Kadangi laimėjau, tai nemanau, kad reiktų kažką keisti (jk).

Kaip randate motyvacijos kasdien rašyti postus? Ne renginio metu to nedarote.

Christina: Nežinau. Tiesiog rašau, nesvarbu, ar yra motyvacijos, ar ne.
Heidi:  Žinai, kad reikia, ir rašai. Tiesiog nesinori, kad dėl noro nebuvimo gaučiau diskvalfkę ir negalėčiau dalyvauti kitame DT.

Ar RPG renginiai daro kokią nors įtaką jūsų rašomiems RPG?

Heidi:  RPG renginiai bent man jokios didelės įtakos rašymui nepadaro. Na, aišku gali viename ar kitame poste pridėti, kad laimėjai DT, tačiau daugiau nieko.
Christina: Taip, duoda motyvacijos, padidina rašymo greitį.

Ar norėtųsi kažkokio aiškesnio renginio užbaigimo? Nugalėtojų kovos, baliaus (kaip BTT) ar vis dėlto DT tam yra per smulkus renginys?

Christina: Jo, norėtusi baliaus, su daug fenekų. Bet gerai ir taip.
Heidi:  Mano požiūriu, DT nėra toks svarbus renginys, kad jam reikėtų aiškesnio užbaigimo.

Kokie renginiai IH'e labiau patinka - RPG ar non-RPG?

Christina: Ir tokie, ir tokie. Visi renginiai kažkuom įdomūs.
Heidi:  Tikriausiai labiau RPG, nonRPG renginiuose labiau reikia komandinio darbo, kas kartais yra pakankamai sunkus dalykas, na nebent tai yra viktorinos, tuomet jie papuola į viršų.

Kaip manote, jeigu tektų DT dalyvauti realiai (t.y. jūs būtumėte tikri burtininkai), kaip jums ten sektųsi?

Christina: Elgčiausi panašiai kaip Christina, daug kalbėčiau, mažai galvočiau. Šiaip manau, kad jei reiktų vertinti, man sektusi 6/10.
Heidi:  Aš savęs burtininkų pasaulyje nematau kaip galingo burtininko, tad tikriausiai iškrisčiau po susidūrimo su rimtesniu.

Pabaigai po porą asmeninių klausimų. Heidi, ar turnyras (vyresniųjų kategorija) nebuvo per trumpas? T.y. ar norėtųsi pakovoti bent poroje dvikovų?

Heidi:  Norėjosi, kad būtų tekę kovoti daugiau, tačiau pasitaikė mažių metai, tad teko apsieiti su viena dvikova.

Christina, kuri kova labiausiai patiko/įsiminė ir kodėl?

Christina: Labiausiai patiko su Vegard. Smagus buvo tas jų ginčas ir pykčiai. Na, ir kadangi buvo finalas, buvo įdomu, kuris laimės.

Heidi, dalyvavai BTT, taip pat ir pernai DT. Kuo šių metų turnyras kitoks nei kiti RPG renginiai, kuriuose teko dalyvauti?

Heidi: Bent man, jis nelabai kuo skiriasi nuo kitų, na nebent tik simbolių ir postų skaičiumi.

Christina, kokie įspūdžiai po pirmo didelio RPG renginio IH'e? Ar dalyvautum RPG renginyje dar kartą?

Christina: Tai galiu pasakyti, kad tikrai fainai. Taip, dalyvaučiau.

Ačiū už atsakymus!

Tai buvo jau devintas kasmėnesinis interviu. Jeigu turite idėjų, pageidavimų jubiliejiniam interviu, galite drąsiai siūlyti parašydami man PM (geriau į Dafydd).
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 825
 • Varliokas
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #47 Prieš 10 mėnesių »
Interviu su forumo dalyviais

Sveikučiai! Ateinantį rudenį pasitinkame su Deoiridh susireikšminimo priepuoliu: interviu su dviem žmonėmis, glaudžiai susijusiais su mano pačios veikėja Elliw. Tiesą sakant, pati sau apsisunkinau užduotį, nes nemanau, kad būtų įdomu skaityti interviu apie mano veikėją, tad mąstant klausimus teko gerokai pasukti galvą. Atiduodu interviu skaitytojų teismui ne neLiuciją (Nikolę Parker) ir ne ne neLiuciją (Abigailę Nestrof)!

Jeigu realiai susitiktum su tokiu žmogumi kaip Elliw, ar taptum ne (nenene...) Liucija, ar kaip tik bandytum padėti?

Nikolė: Oho... Geras klausimas. Šiaip manyčiau, kad būčiau linkusi padėti. Aš tiesiog tokia esu, mėgstu padėti, pagelbėti bėdoje, o Elliw tai jau tikrai kad didelėje (teleskopinėje) bėdoje. Be to, kodėl nepabuvus Liucija, o ne neLiucija? :D
Abigailė: Tapčiau ne Liucija. Nemanau, kad sugebėčiau tiesiog eiti ir padėti saugoti teleskopą (?..).

Kaip reaguotum, jeigu kas nors pradėtų ant tavęs šaukti "Tai tavo kaltė!" nors visiškai neaišku, už ką?

Abigailė: Sutrikčiau ir paklausčiau, dėl ko aš kalta. Be abejo, dar pradėčiau putotis, jog tas žmogus, kuris mane apšaukė, yra psichiškai nestabilus.
Nikolė: Pirmiausia tai prisiminčiau Elliw ir Nikolę, tik nebūčiau Nikolė, kuri pradėtų pykti. Aš pirmiausia pasidomėčiau, kas nutiko, o tada - kodėl tai mano kaltė ir kaip galėčiau savo kaltę išpirkti ar šiaip pagelbėti. Na, o jei ir toliau man rėktų "Tavo kaltė!" ir nieko neaiškintų, tai tiesiog jį/ją ignoruočiau ir palikčiau.

Kaip manai, ar teleskopas gali praversti kokioje nors "ne į temą" pamokoje Hogvartse? Žinoma, neskaitant trankymo per galvą "bjaurioms mergiūkštėms."

Abigailė: Hm, tiesą sakant, nemanau. Vis dėl to teleskopas yra skirtas vienai ir vienintelei astronomijos pamokai.
Nikolė: Hmm.... O kas, jei transfigūruojam teleskopą į kokią nors varlę? Arba jei norim paturėti jį kaip draugą? Vis dėl to manau, jog teleskopas išties pravartus dalykas ne tik astronomijos srityje.

Ar IH (ir/ar konkrečiai Elliw) kaip nors pakeitė tavo požiūrį į teleskopus?

Nikolė:  Na, trankyti per galvas gal ne taip jau ir blogai. :D
Abigailė:  Taip. Nuo tada, kai paskaičiau Elliw post'us, man vos išgirdus žodį "teleskopas" galvoje skamba asociacijos apie galvų trankymą, visas ne Liucijas. Mane šis žodis, nuo tada, pradėjo tikrąja ta žodžio prasme trikdyti.

Ar IH „priverčia“ tave „ne į temą“ juoktis ar susieti, atrodytų, visiškai nesusijusius dalykus?

Abigailė: Be abejonių, taip! Teleskopas, vagis, galvų trankymas, varna. Išgirdusi šiuos žodžius pradedu sieti juos su IH'u, o niekas to nesupranta. Tikriausiai daug kartų mane yra palaikę nesveika. Na, bet "galvų trankymo" daug kas nenaudoja dažnai. Mano keistas nesveikumas dažniausiai pasireiškia išgirdus pirmus du žodžius.
Nikolė: O taaaaip! Pamenu, kai žaidėm su šeima Dixit ir aš padėjau kortelę ją užvadinus ten kažkaip apie IH, o kai nė vienas mano šeimos narys neatspėjo, susivokiau, kad juk nė vienas jų nėra IH'e. Šiaip būna ir tokių akimirkų, kai kas pasako ką nors, o aš nei iš šio, nei iš to pradedu krizent susiejus tai su IH. Manau visiems senbuviams (ir ne tik) tikrai taip būna...

Po vieną asmeninį klausimą. Nikole, ar turi įsimintiniausią Elliw ir ne neLiucijos pamoką ar epizodą?

Nikolė: Ach... Tokių tikrai turiu. Tik nuo ko pradėt? Manau, pirmiausia paminėsiu tą pirmąjį RPG, kur Nikolė tapo ne neLiucija. Puikiai prisimenu tuos Nikolės išrėktus žodžius "Aš tau ne Liucija! Aš neLiucija! Ne, tiksliau Nikolė!" (ar kažkaip panašiai, bet esmė ta), tada ne tik Nikolė, bet ir aš dar nesuvokiau, kad neLiucijų gali būti ir daugiau... Dar į įsimintiniausius įeitų tas RPG, kur Elliw ir Nikolė susitiko kerėjimo pamokoje, kur buvo ir geltonų dažų, ir dužusių veidrodžių, ir ne neLiucijų be plaukų, ir kur Elliw gavo iš teleskopo į galvą... Manau, kad tas liks visam laikui mano mėgstamiausias. Ai, vos nepamiršau to, kur Nikolė sutaisė dužusį teleskopą! Tik Elliw, begėdė, to neprisimena...

Abigaile, norint, kad Elliw nepamirštų ne ne neLiucijos, pažintį kartais reikia atnaujinti. Ką kitą kartą Abigailė darytų kitaip?

Abigailė: Nemanau, kad Abigailė kažką darytų kitaip. Elliw keistumas ją lygiai taip pat nervintų, kaip ir šį kartą. Nestrof dirgina tokie neįprasti žmonės, kaip Elliw.. Tad reakcija tikriausiai būtų tokia pati.

Įsivaizduok, kad tavo klasiokas atsineša į klasę teleskopą. Kaip reaguotum?

Abigailė: Geras klausimas. Probably pradėčiau juoktis. Arba labai sutrikčiau. O gal pajausčiau deja vu? Mažai tikėtina, kad kažkas iš viso atsineštų teleskopą į mokyklą, bet vis dėlto mano kurtos personažės mokykloje atsirado keistuolė, kuri atsinešė jį. So, tikrai pradėčiau juoktis.
Nikolė: :D Pirmiausia, manau, pamanyčiau, jog atsidūriau Hogvartse kartu su Elliw. Paskui kelis kartus pasitikrinčiau, ar tikrai kažkaip magiškai nepatekau į Hogvartsą, o tada turbūt apsikvailindama prieš visą klasę, surėkčiau "Elliw!". Na, o gal tiesiog su visais vadovėliais užsidengčiau galvą, tikėdamasi išvengti smūgio.

Jeigu pati atsineštum į klasę teleskopą, kokia, tavo nuomone, būtų klasės ir mokytojos/-o reakcija?

Abigailė: Tikriausiai pažiūrėtų kaip į nesveiką, ir viskas;D Nebent mokytoja paprašytų daiktus naudoti pagal paskirtį ir nesinešti į mokyklą. Na, bet čia "kas būtų, jeigu būtų.”
Nikolė: Aš - teleskopą?! Na jau ne, to tikrai nebus, o tai mane visi su Elliw sumaišys.... Na, o jei rimt kažkaip nutiktų, kad atsitempiu teleskopą vietoj kuprinės, tai manau bent vienas žmogus tikrai sumaišytų mane su Elliw - mano klasiokė, kurią irgi užregistravau į IH. Kiti klasiokai man mažiausiai rūpi, bet su va ta klasioke, manau, karštai pasijuoktumėme. Na, o mokytojai... Nežinau. Gal pamanytų, jog noriu pasidemonstruoti prieš kitus?

O ar norėtum atsinešti teleskopą (ar kokį kitą "keistą" daiktą) į mokyklą? Vien jau iš smalsumo.

Abigailė: Haha, tai aišku. Norėčiau pasijusti Elliw kailyje. Ir dar iki pilno įsijautimo trūktų kam nors trenkti per galvelę + išvadinti ne Liucija
Nikolė: Na, pirmiausia man reikėtų teleskopą įsigyti, tik tada galėčiau galvoti apie jo atsinešimą į mokyklą. Na, bet taip, iš smalsumo gal - kodėl gi nepabandžius suvaidinti Elliw? Tada netgi galėčiau tiksliai atsakyti į buvusį klausimą!

Vienu dviem sakiniais pratęsk „postą“ (iš savo veikėjo pozicijos): Teleskopas stovėjo ant stalo.

Nikolė: O dieve! Kaip tik šiąnakt sapnavau kaip rašau postą, prasidedantį būtent taip! :D Na, o jei pratęst, tai pratęst: Teleskopas stovėjo ant stalo. Tiesa, ne ant Nikolės stalo. O ant to niekam tikusio velnio žmogaus pavidalo stalo! Ir kodėl jis turėjo sekioti paskui nieko bloga nedarančią Nikolę? Juk ji to nenusipelnė! Tikrai ne! Beje, gal kada ir parašysiu kokį postą, prasidedantį būtent taip. :P
Abigailė: Teleskopas stovėjo ant stalo. Abigailė stebėjo jį ir mąstė, kodėl gyvenimas taip greitai gali apsisukti 180 laipsnių. Ir kodėl nuodų ir vaistų profesorė į varnę žiūri kaip į nepilno proto. Kas blogo yra atsitempti teleskopą į nuodų ir vaistų pamoką, jeigu neturi kur kitur jo pasidėt?

Vienu dviem sakiniais pratęsk „postą“ (iš savo pozicijos): Teleskopas stovėjo ant stalo.
Nikolė: O čia tai reik pagalvot..... Aš. Ką aš daryčiau? Ne Nikolė, o aš... Pas mane tiktai va tokios mintys, bet tęsinio kol kas nesugalvoju :/
Abigailė: Teleskopas stovėjo ant stalo. Kažkokia keista mergiotė į Magijos istorijos pamoką atsinešė žvilgantį teleskopą. Kam jai jis? Abigailė su šalia sėdinčia varne jau spėjo apkalbėti tą keistuolę. Ne kasdien tokių pasitaiko, tad tai buvo sensacija.
Nikolė: Teleskopas stovėjo ant stalo. Nikolė kiek sutriko prisiminusi, jog lygiai taip pat IH'e nutikdavo Elliw. Bet juk tai ne IH ir ne Hogvartsas, ane? Mergaitė atidžiai apžiūrinėjo astronomijos prietaisą galvodama, kam gi jo prireikė mokytojai ir ar ji tiktai neketina daužyt juo per galvas mokiniams.

Ačiū už atsakymus!

Tai buvo jubiliejinis - dešimtasis interviu su forumiečiais. Ar bus vienuoliktas, kol kas žino tik dievai. Bet jeigu turite idėjų, norų, pastabų ar šiaip ko nors, susijusio su šiuo ar ankstesniais mano publikuotais interviu, drąsiai rašykite asmeniškai.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 825
 • Varliokas
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #48 Prieš 9 mėnesius »
Interviu su forumo dalyviais

Didieji IH’o renginiai yra tikra laimė tokiems tinginiams kaip aš: ar yra dar paprastesnis būdas išsisukti nuo mąstymo, iš ko paimti interviu? Taigi šį kartą ne išimtis: skaitytojų teismui atiduodu kvidičo turnyro nugalėtojus - Klastūnyno kvidičo komandos žaidėjus: atmušėją Dori Mendel, gynėją Levandą Devyndarbę ir puolėjus Sofi Barbierato ir Indio Dellso. Komandos gaudytoja Elliw Gwawr Dwynwen Goff sudalyvauti interviu, deja, pamiršo.

Kaip atsidūrei kvidičo komandoje?

Indio: buvau priversta ir neturėjau jokio kito pasirinkimo.
Levanda: aš panašiai – tu man parašei, paklausei. Aš sutikau. Viskas.
Bet tu tai turėjai pasirinkimą.
Levanda: taip, aš turėjau pasirinkimą. Tu manęs paklausei, ar aš noriu. Aš pasakiau “taip”. Kodėl pasakiau “taip”, nežinau. Tuo metu turėjau laisvo laiko.
Dori: Kvidičo laukiau nuo pat pradžių, kai tik pradėjau rašyti RPG. Pamačiau, kad renginiuose yra toks dalykas ir tiesiog žinojau - norėsiu dalyvauti!
Sofi: Aš tiesiog norėjau, ir viskas turbūt.

Kokios buvo komandos stiprybės ir silpnybės?

Levanda: šitas geras, bet aš nežinau. Manau, stiprybė buvo ta, kad mes pakankamai greitai susibendravom. Ir bent aš labai džiaugiuosi, kad tu padėjai susivokti, kas vyksta, kaip rašyti ir pan., kad atitiktume visas taisykles. Manau, tai buvo stiprioji mūsų pusė. O silpnybės… Nežinau. Tokių, aišku, buvo, bet on the spot negaliu tiksliai įvardint.
Dori: Mūsų komandos stiprybė buvo Elliw personažo kūrėja, kuri jau žaidė ne vienose kvidičo rungtynėse. Kalbant apie silpnybes, galbūt pradžioje norėjosi daugiau žaidėjų bendradarbiavimo, bet jis atsirado vėliau.
Indio: manau, stiprybės buvo, kaip ir Levanda sakė, gera komunikacija ir sutarimas. Manau, kad pavyko gerai sutarti, nes nebuvo tokių, kurie manė, kad vieni yra viršesni už kitus ar panašiai, kaip buvo pernai, tik ne mūsų komandoje. Buvo toks geras jausmas – tartis su jumis visomis. O silpnybė galbūt tai, kad kartais viskas būdavo labai chaotiškai toje grupėje. Kartais būdavo sunku suprasti, kas ką daro, kartais nespėdavau visko skaityti. Sakyčiau, kartais nesusišnekėdavom.
Sofi: pritariu ir manau, kad tu mus suvienijai, ir mes tapom draugais. Ir buvo smagu. Silpnybės net nežinau, kokios. Buvo tokių, bet nežinau.

Klausimas Indio. Pernai buvai nauja žaidėja, šiemet – viena iš labiausiai patyrusių žaidėjų per abi komandas. Ar buvo skirtumas žaidžiant?

Indio: iš tikrųjų labai skyrėsi. Praeitais metais man labai nepatiko žaidimas, nes aš tiesiog pusės nesupratau. Kol supratau, kaip viskas veikia, beveik baigėsi žaidimas. O šiemet nuo pat pradžių viską žinojau ir kai atsirasdavo rezultatai, viską suprasdavau, nereikėdavo eiti skaityti taisyklių, aiškintis, raustis ir klausinėti kitų. Tai padarė žaidimą smagesnį. Nesakau, kad buvo labai smagus, bet padarė smagesnį. Tikrai labiau patiko šį kartą.

Klausimas Levandai, Sofi ir Dori. Ar kvidičas buvo tai, ko tikėjaisi?

Sofi: manau, kad taip. Aš ir tikėjausi kažko tokio: komandos, žaidėjų ir priešininkų žaidėjų. Manau, taip.
Levanda: nepasakyčiau, kad aš labai kažką įsivaizdavau, kaip viskas vyksta. Taip, aš skaičiau RPG, ir buvo susidaręs įspūdis, kaip visi rašo. Bet aš galbūt nesitikėjau to tokio bendravimo užkulisiuose, kokį mes čia turėjom. Nes vis tiek kai skaitai senų metų kvidičo rungtynių postus, viskas atrodo labai chaotiškai ir neatrodo, kad žmonės tariasi tai rašydami. Pasirodo, viskas vyko diskusijų būdu. Tad ar tai buvo tai, ko tikėjausi? Turbūt taip, nors nepasakyčiau, kad aš labai kažko tikėjausi. Tiesiog tikėjausi, kad galėsiu rašyti, atskleisti savo veikėjo charakterį. Manau, kad dalinai buvo tai, ko tikėjausi, bet pamačiau ir tą kitą pusę, kurios net neįsivaizdavau.
Dori: Iš tiesų taip, būtent taip kvidičą ir įsivaizdavau, nes buvau permetusi akimis ankstesnių rungtynių rezultatus. Gerai pagalvojus, buvo dar geriau, nei tikėjausi, nes toks azartas apimdavo, kai laukdavau kauliuko rezultatų.

Ar dalyvautumėt kvidiče dar kartą?

Indio: užduodi tokį klausimą, o aš žinau, kad kitais metais iš tavęs pasirodys klausimas, ar dalyvausiu kvidiče. Dabar pasakysiu, kad nenorėčiau, bet dalyvausiu. Nebepabėgsiu aš nuo to kvidičo, viskas.
Geras atsakymas.
Levanda: aš tai norėčiau, bet nežinau, ar galėsiu. Bet taip, buvo visai fun, ir aš galėjau labiau kažkaip prisijaukinti Levandą, kadangi su ja rašiau pakankamai mažai. Man kvidičas padėjo šiek tiek suprasti, ko aš noriu iš paties veikėjo, ir suprasti, kad jis nelabai turi charakterio, ir man reikia ties tuo padirbėti. Tuo man šitas žaidimas labai patiko.
Sofi: aš kitais metais dalyvausiu, nes man patiko, kaip ir Levanda sakė. Man patiko susibendrauti su kitais forumo dalyviais. Dėl to man kvidičas patiko, ir manau, kad kitais metais dalyvausiu.
Dori: Dalyvaučiau, bet norėtųsi, kad ir kitą kartą komandoje būtų IH'o kvidičą išmanantis žmogus.
Nuostabu, tada kitais metais man bus atostogos.

Ar po kvidičo jums kas nors pasikeitė forume?

Dori: Pakeitė ir net labai! Mūsų komanda bendrauja dar ir šiai dienai, kyla RPG idėjų. Bet čia vėl gi, kažkaip labiau norisi ne kvidičui dėkoti dėl to subūrimo, o mūsų komandos gaudytojai/Klastūnyno vadovui.
Indio: kadangi nebuvau aktyvi IH’e nei prieš kvidičą, nei žadu būti, nes yra žiauriai daug darbo. Šiek tiek atsirado noras parašyti RPG su jumis po kvidičo tą atskirą [jį galite rasti čia ]. Bet šiaip nemanau, kad kas nors mano rašyme pasikeis. Tikrai nuoširdžiai nemanau, kad aš labai aktyviai grįšiu, kaip anksčiau buvo.
Levanda: jo, pasikeitė. Postai turbūt patrumpėjo, ir labai dėl to džiaugiuosi. Kartais nelabai buvo ką rašyti, buvo toks pilstymas. Visada kai rašydavau, ne tik Hogvarste, visada turėdavau problemą su tuo, kad gali aprašinėti vaizdą, veikėjo charakterį, mintis. Visada būdavo sunku sugalvoti veiksmą, nors tai yra pagrindinis dalykas, kuris ir veža visą tavo kūrinį. Šiuo atveju visą veikėjų pasaulį. Po kvidičo, manau, šiek tiek prasilaužiau su šituo dalyku. Ypač dabar, kai rašom kerėjimo pamokoje. Toks šiek tiek thinking out of the box ir panašiai. Labiau leidau sau atsipalaiduoti rašydama, ko anksčiau nedarydavau. Manau, kad kadangi labai ilgą laiką nerašiau prieš kvidičą, man tai buvo naudinga pačiai. Prisėsti ir parašyti. Prisiminti, kaip tai daroma. Tad ar kas nors pasikeitė? Taip, pradėjau labiau rašyti. Ne tik Hogvartse, bet apskritai. Kas dar… Manau, kaip ir minėjau, mano veikėjo charakteris labiau pradės plėtotis, nes jis tokio neturi. Kvidičas atnešė daugiau minčių, kaip galėčiau sukurti Levandą, ko jai trūksta.
Sofi: mano postai pailgėjo, bet aš daugiau niekada nerašysiu 3000 simbolių posto. Niekada gyvenime. Viskas.
Kitais metais per kvidičą teks.
Sofi: deja.

Kaip jautėtės, kai sužinojot, kad rungtynės baigėsi, ir komanda laimėjo?

Indio: baisiai džiaugiausi, nes žinojau, kad jeigu reikės rašyti postą, tai turbūt mano veiksmas nueis šuniui ant uodegos, nes man būtų reikėję rašyti tą naktį, o aš jokiu būdu nebūčiau galėjus rašyti to posto. Tiesiog taip apsidžiaugiau, kad baigėsi, nes nenuvilsiu savo komandos, nes negalėčiau parašyti posto. Tad tiesiog žiauriai džiaugiausi.
Dori: Dėl pergalės jaučiausi puikiai, tačiau norėjosi, kad rungtynės truktų šiek tiek ilgiau.
Levanda: aš nesitikėjau, kad viskas taip greitai baigsis. Aišku, džiaugiausi. Ne vien dėl to, kad laimėjom – kaip ir visi, džiaugiausi dėl to, kad pasibaigė. Iš kitos pusės buvo labai keista, nes žinojau, kad bet kada gali baigtis, kad kažkas sugaus aukso šmaukštą. Bet tikėjausi, kad truks ilgiau, nes buvau pradėjus įsivažiuoti, ir atrodė, kad bus dar trys keturi postai, ir staiga viskas nutrūko.
Sofi: džiaugiausi, man buvo smagu, linksma. Aš taip pat džiaugiuosi, kad pasibaigė, ne tik dėl to, kad nebereikės rašyti postų ir praleisti daug laiko. Bet tiesiog dėl to, kad dabar galima džiaugtis pergale ir žinojau, kad pagausim šmaukštą mes, o ne varniai. Tiesiog žinojau, kad neprisidėsiu daug, bet buvo smagu ir linksma patirtis.

Kaip manot, ar jeigu realybėj žaistumėt kvidičą, ar sektųsi geriau nei sekėsi jūsų veikėjams?

Levanda: ne. Aš nemanau, kad iš viso realybėje žaisčiau kvidičą, nes bijočiau aukščio, bijočiau nukristi. Net jeigu žaisčiau, galbūt nebūtų tokių kurioziškų situacijų, bet kad geriau sektųsi? Vargu.
Indio: Indio yra liurbis. Esu linkusi manyti, kad aš esu mažesnė liurbė negu Indio, ir tikiuosi, kad sektųsi. Man patiktų aukštis, tos problemos neturėčiau. Man patinka azartas, greitis. Manau, kad sektųsi geriau, bet nesakau, kad būčiau geriausia komandos žaidėja – tikrai ne.
Sofi: aš irgi žiauriai bijau aukščio, todėl nemanau, kad sektųsi geriau, bet jeigu nebijočiau, manau, kad sektųsi geriau, nes čia viską lemia sėkmė, o žaidžiant tikrovėje toks sėkmės neliktų, nors sėkmė kartais gali labai padėti. Neturiu atsakymo į šitą klausimą. Ir taip, ir ne.
Dori: (juokiasi) tikrai ne. Aš ir ant tos šluotos atsisėdus metrą pakilti bijočiau.

Apsimeskime, kad nebijote aukščio. Jeigu reikėtų žaisti, kurioj pozicijoj norėtumėt žaisti?

Dori: Na, tiesiog neįsivaizduoju savęs žaidžiant to žaidimo, bet jeigu vis tik tikrai reikėtų pasirinkti, tai tokioje, kurioje būtų mažiausia tikimybė gauti muštuku per galvą. Tai čia gal gynėja kokia, ne? Palauk, kas gina lankus? Žodžiu, norėčiau ginti lankus, bet neginčiau kitų žaidėjų.
Indio: žinok, mano pasikeitė. Nežinau, ką sakiau praeitais metais, berods puolėja. Pagalvojau, kad norėčiau būti atmušėja, nes pas mane per tuos metus prisikaupė tiek pykčio gyvenime, kad aš mielai jį išnaudočiau daužydama tą muštuką į kitus. Aš taip gerai jausčiausi, tiesiog įsivaizduoju.
Levanda: manau, norėčiau būti gaudytoja. Man visai patinka atsakomybė, o ši pozicija turi pakankamai didelę atsakomybę. Kitas dalykas – paprastos taisyklės, tau reikia tiesiog sugauti kamuolį. Visi kiti tave gina. Manau, čia nebloga pozicija.
Sofi: aš dabar tapau puolėja dėl to, kad labai pavėluotai supratau, kad visos pozicijos yra išrinktos, ir man tik atiteko puolėja, bet šiaip norėčiau būti atmušėja, kaip ir Indio. Dėl to, kad man labai patiktų priešininkų komandai kokią mėlynę ant rankos ar veido įstatyt, būtų mėlyna. Smagu.
Indio: visi šitą skaitantys manys, kad mes turim rimtų pykčio problemų. Mes taip stereotipiškai… Labai negerai čia.

Ačiū už atsakymus!

Toks buvo vienuoliktasis interviu su forumo dalyviais. Ar Indio nemeluoja, galite pasitikrinti praėjusių metų interviu (cituoju: “Sužinojau, kad man negalima rašyti 3000 simbolių postų, aš neišnešu tiek tiesiog šitiek, negaliu, neberandu, apie ką rašyti.”) Šią akimirką idėjos kitiems interviu tiesiog terorizuoja mano smegeninę, tad tikiu, kad dar susitiksime. Kaip ir visada, komentarai, pageidavimai, kritika ir visa kita yra mielai laukiami.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 825
 • Varliokas
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #49 Prieš 8 mėnesius »
Interviu su forumo dalyviais

Dienoms vis trumpėjant ir, maža to, perėjus į žiemos laiką norisi kažko šviesaus ir linksmo. Ko gero, Hogvartso profesoriai man nepritartų, kad mano pasirinkti žmonės tinka šiam apibūdinimui, mat paverčia pamokas ne pačiomis maloniausiomis akimirkomis. Atiduodu jūsų teismui daugelio profesorių nemylimas, bet, ko gero, jų autorių itin mėgstamas forumietes - Meghan Natali Pritz ir Elodie Gold!

Kaip sugalvojate idėjas, ką jūsų veikėjos iškrės per pamokas?

Meg: Dažniausiai remiuosi pačia tema. Pavyzdžiui, IV Herbologijos pamokoje buvo paminėti šliužai. Todėl juos ir leidau paskraidyti. Arba III pamokoje buvo sniegas, nes reikėjo persvaros praeitos pamokos sprogimams.
Elodie: Na, tam dažnai prireikia daug sykių skaitinėti profesorių post'us, bet labiausiai tai bandau tiesiog įžvelgti bet kokius "kabliukus", kurie galėtų sudaryti negatyvios nuomonės įvaizdį, o jau nuo to rutulioju tolyn pagal veikėjo charakterį.

Ar geriau griauti pamoką vienam, ar su kompanija? Kodėl?

Elodie: Manyčiau, su kompanija, kadangi vienam reikia vis išmąstyt naujų idėjų, o šios turi limitus. O su kompanija galima ne vien pamokai ar profesoriui pakenkti, bet ir sudaryti arba sugadinti naujas pažintis tuo pačiu.
Meg: Su kompanija. Manau todėl, kad tada lengviau sugalvoti, be to, žmogus atrašys, todėl greičiau veiksmas galės vykti. O vienas nelabai ką prigalvosi. Pavyzdžiui, Meg pamokas griauna drauge su Dori, nes dviese smagiau.

Ar įsivaizduojate save, krečiančią tokias išdaigas realioje mokykloje?

Meg: Na, tokių išdaigų nepakrėsčiau, mat, kad ir kaip būtų gaila, nesimokau Hogvartse. Tačiau neneigsiu, kad realioje mokykloje esu iškrėtusi. Aišku, gal ne tokių žiaurių, mat nesu tokia drąsi kaip Meg, tačiau keletas pasitaikė... (angel)
Elodie: Oi ne, neišdrįsčiau tiek dėmesio į save atkreipti. :DD

Kaip reaguotumėte, jeigu būtumėte Hogvartso profesorės, ir kas nors pradėtų griauti jūsų pamoką?

Meg: Aš smagiai pasijuokčiau, nes pamokos pilnos išdaigų yra žymiai įdomesnės nei paprastos, o štai mano char'ai labai supyktų ir, tikriausiai, išdaigininkams ateitų paskutinioji sunkūs laikai.
Elodie: Na, kyla tik Elodie'iškos idėjos, tad turbūt prarasčiau kantrybę ir paleisčiau isterijas bei visiems papeikimus. ;D

O jeigu būtumėt mokytojos realiame pasaulyje?

Elodie: Stipriai aprėkčiau, o kantrybei neatlaikius tiesiog išeičiau (galimai ne tik iš klasės).
Meg: Priklauso nuo išdaigos ir jų dažnumo. Jei ne per didelė ir pasitaikiusi kartą per mokslo metus, tikriausiai tik įspėčiau, o jei būtų labai dažnos ir žiauresnės, tai pykčiau, rėkčiau, siųsčiau pas direktorę ir dar net nežinau ką. ;D

Ar, jūsų nuomone, pamokos yra laikas, skirtas tik mokytis, ar per jas reikia ir pasilinksminti? Kodėl?

Elodie: Manau, tikrai galima ir pasilinksminti. Nes aplamai mokyklos, ir magiškos, ir ne, visiems sudariusios pragaro įvaizdį, nors tikrai būna ir tų linksmų momentų buvime tarp daug bendraamžių, tai įdėjus šiek tiek geresnės nuotaikos į pamokas tikrai ir noro, ir geresnių rezultatų bus.
Meg: Pamokose turi būti persvara. Pagrindinis laikas skirtas mokslui, tačiau nepakenktų ir viena kita juoko pertraukėlė. Juk trumpam atsipalaidavus yra daug lengviau mokytis toliau, nei ištisas 45 minutes sėdėti nuleidus galvą ir kalti formules ar taisykles.

Per kurio IH’o profesoriaus pamoką pačios krėstumėte išdaigas?

Meg: Žinoma, kad Matthew. Tačiau manau, kad nevengčiau papokštauti ir pas Sabriną, o gal ir Rafael'į.
Elodie: Tikrai tik Sabrinos. <3

Per kurio profesoriaus pamokas nedrįstumėte krėsti išdaigų?

Elodie: Hm, sakyčiau, gal Ariellos, kadangi nesinori kiršytis su paprastesniais profesoriais.
Meg: Turbūt Ariellos. Ir Cessiondi bei Monicos, jei skaitosi senesni.

Ar galėtumėte paargumentuoti šiuos atsakymus?

Elodie: Na, nes ir pačiai, manau, jos pamokose tiesiog nuprotėčiau nuo tiek daug saldžiažodžiavimo ir beveik vimdančių įvairių smulkmenų
Meg: Na, pas Matthew ir Sabriną pokštauja Meg, todėl manau, kad ir pati išdrįsčiau, o kodėl Rafael'į pasakiau, nežinau. Manau, kad būtų visai smagu. O Ariella, Cessiondi ir Monicą per daug gerbčiau ne tik kaip profesores, bet ir kaip žmones, tad nedrįsčiau kažko krėsti. Be to, iš jų pamokų daug naudingų žinių būtų galima pasisemti, tad nesinorėtų praleisti tokią progą ir dar ją sugadinti.

Kurie Hario Poterio profesoriai būtų “tinkamiausi” ir “netinkamiausi” išdaigoms krėsti?

Elodie: Tinkamiausi, sakyčiau, kerėjimo profesorius (profesorius Flitvikas) ir profesorius Kvirlis, o netinkamiausi tai Hagridas ir Makgonagal.

Kodėl, tavo nuomone, Hagridas nebūtų tinkamas?

Elodie: Na, nes jis toks geranoriškas ir nuoširdus savo mokomajam dalykui bei mokiniams, kad tiesiog per gaila būtų. ;D

Meg: Tinkamiausi turbūt būtų Treloni, Ambridž ir Hagridas (nors pastorojo nenorėčiau skriausti). O netinkamiausia, žinoma, Magonagal.

Nebūtų baisu per Ambridž pamokas daryti nesąmones?

Meg: Yra posakis toks posakis: nepagautas - ne vagis. Baisu būtų tik įkliūti. O kadangi Ambridž labai dideliu protu nepasižymi, manau, sugebėčiau.

Kaip manote, kuri Hogvartse vedama pamoka yra pati tinkamiausia išdaigoms krėsti (neatsižvelgiant į profesorių)?

Meg: Manau, kad Herbologija arba kerėjimas. Herbologija, nes gali labai lengvai ką nors padaryti su augalais. O kerėjimas, nes gali pasiteisinti sumaišęs burtažodžius, arba ne ten pataikęs.
Elodie: Sakyčiau, kerėjimas, nes ten išmokstant vis naujų burtų galima juos iškart greitai pritaikyti išdaigų tikslams.

Ar, jūsų nuomone, yra kažkoks amžius, kada išdykauti ir krėsti nesąmones yra “nebetinkama”, “pernelyg vaikiška” ar pan.?

Meg: Tikrai ne. Išdaigos (aišku, nepavojingos žmogaus sveikatai) smagu būna visada. Pavyzdžiui, iškrėsti ką nors per gimtadienį, tarkim, priberti į balioną miltų ir liepti susprogdinti. Išdaigos neturi amžiaus limito.
Elodie: Tikrai ne!

Ačiū už atsakymus!

Galėjote šiek tiek susipažinti su Hogvartso išdaigininkėmis. Spėju (nors kas ten žino?), kad pasiūlius iškrėsti išdaigą galimai rasite savo veikėjui ar veikėjai draugę. Komentarai, pasiūlymai, klausimai, nuomonės ir visa kita kaip visada yra laukiami. Idėja kitam interviu kažkur plūduriuoja, bet jos taip pat visada yra laukiamos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith »
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 212
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #50 Prieš 8 mėnesius »
SKANDALAS: ŽIOBARŲ NAUJOVĖS KENKIA BURTININKŲ VISUOMENEI


     Jau kelios savaitės, kaip užuominomis girdite apie žiobarų technologijas, jų pažangumą ir pavojų mūsų nuolatiniam gyvenimui. Tačiau šiandien mes patikiname ir garantuojame šiuos faktus - tai ne melas! Būtent šiai žiniai skleisti pasamdėme savo geriausią korespondentę, kuri sužinojo visas naujienas, apklausė visus liudytojus ir parengė jums šį straipsnį.
     Ką turėtumėme žinoti apie žiobarų technologijas? Rašo mūsų korespondentė ir iškart atsako: Nieko, apart to, kad jos kelią grėsmę mūsų visuomenei! Visi pamena laikus, kai žiobarai patys gamindavo maistą, kaip jie vadina - užsiimdavo kulinarija, patys užsiimdavo medicina ir tapdavo gydytojais (tai žiobarų hileriai), patys pėsčiomis eidavo į darbus ar mokyklas, žaisdavo žaidimus: čiuožinėjimą ant ledo, šokinėjimą per gumą, šaradą ir kokių jie tik neprisigalvoja. Tačiau kas nutiko? JIEMS TAI PABODO! Tiems žiobarams viską daryti patiems pa-bo-do! Ne dėl kokios nors kitos, o būtent dėl šios priežasties jie pradėjo gaminti išmaniąsias technologijas, kurios turėjo jiems palengvinti gyvenimus. Iš pradžių lyg niekur nieko, tačiau dabar jos taip įsigalėjo, kad net baisu!
     Kas čia tokio jau baisaus? Jums dar kyla klausimas?! Baisisi korespondentė. Tuoj nebekils, kai išgirsite atsakymą - Žiobarų technologijos darosi per daug galingos. Kai ankščiau Magijos kiekis tiesiog nuslopindavo tas išmaniąsias technologijas ir jos nebeveikdavo, dabar viskas darosi kur kas baisiau. Žiobarų technologijos įsigalėjo taip, kad net gali aptikti Magijos pėdsakus, o ką jau kalbėti apie burtininką ar išvis - jų mokyklą?
     Geros žinios yra tai, kad iki šiol žiobarai, - nors ir turi tokią galimybę - dar nesužinojo apie burtininkus. Tiesa, pasitaikė porą atvejų, tačiau juos pasiskubino numalšinti Magijos ministerijos žmonės. Nenoriu jums suteikti netikrų vilčių, todėl sakau tiesiai šviesiai: burtininkų bendruomenei gresia demaskavimas!


LIUDININKAI
     Amanda Kotryna van Gandan pareiškė, kad "prieš keletą dienų gavau laišką iš ministerijos su įspėjimu, jog mano Magija buvo aptikta žiobarų išmaniųjų technologijų. Tiesa, keletos žodžių nesupratau, bet prisiekiu, gavau infarktą. Po to, kai Švento Skutelio ligoninė mane atgaivino, gavau žinių, jog viskas išspręsta, tačiau tai paliko man didelį šoką." Nuo šiol naudotis Magija Amandai kyla baimė, nors taip neturėtų būti - Magija mūsų gyvenimas, mūsų esybė! Žiobarai negali į mūsų kasdienius gyvenimus įvaryti baimę!
     Ponas Aklimbanas, užklaustas apie panašų įvykį, teigė, jog pas jį prisistatė žiobarų policija, o vėliau, kai jis kalėjo jų areštinėje, jo atvyko vaduoti Magijos ministerijos aurorai. Viskas baigėsi tuo, jog mažiausiai penkiolikai žiobarų buvo ištrinta ir pakeista atmintis, o Magijos ministerija nusprendė nebeslėpti įvykių, o įspėti Jus, burtininkai.


SAUGOKITĖS, JŪS GALITE BŪTI DEMASKUOTI ŽIOBARŲ TECHNOLOGIJŲ!
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 342
 • Lytis: Vyras
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #51 Prieš 7 mėnesius »
MAGIJOS MINISTERIJA. AR JAU TURIME PRADĖTI RUOŠTIS?
Magijos pasaulį visai nesenai supurtė žinia: Magijos ministro postą paliko Fasiras Von Sjuardas. Visiems pradėjo kilti klausimai: Kaip gyvensime toliau ir kas užims Magijos ministro vietą? Pasaulis skendėjo nežinioje, netrukus supurtė dar viena nauja žinia: Naujasis Magijos ministras (galbūt verčiau sakyti Magijos ministrė?) atsirado! Ministrės vietą užėmė Selena Isabella Lawrenz.
Selena Isabella Lawrenz
Naujoji ministrė su savimi atsitempė ir visą kraitį naujųjų Ministerijos darbuotojų, prie Ministerijos prisijungė Magiškųjų gyvūnų kontrolės departamento vadovė Aklina Novikoff ir Vizengamoto teisėja Britta Hailey Lawrenz. Dauguma sąmokslo teorininkų, teigia, jog gerbiamoji Britta į ministeriją pateko per giminaičius, bet ar verta tuo tikėti? Labai apgailėtina ir gaila, Ministrė poste neišbuvo nei metų...
Istorija pasikartojo? Vėl.
Ministro vieta ir vėl tuščia, kas užims ministro vietą vėl? Argi į ministeriją įkišime Hogvartso direktorė Arwen Evenstar? Su S.I.Lawrenz ministeriją paliko ir visi darbuotojai. Ministerija neturi nei vadovo, nei
Gera žinia! Ministrė atsirado.
Naujoji Magijos ministrė - Liucija Andersson su savimi į ministeriją atsinešė ir naujų darbuotojų. Prie ministerijos prisijungė Brett OConnor, Hydra Oušen, Noah Erick Wolhard, Noelė Angelica Harper, Veronica Spellman, Benjamin Dawson, Juzefas Levinsas. Bendrai linkime Magijos ministrei ir darbuotojams sėkmės darbe. O kaip gyvenimas klostysis toliau, žino tik vienas Merlinas...


*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 825
 • Varliokas
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #52 Prieš 7 mėnesius »
Interviu su forumo dalyviais

Sveiki, forumiečiai! Į Lietuvą atėjus žiemai nutariau pakalbinti du forumiečius, kurie, ko gero, jau turi įgiję super greitai atsakančio žmogaus etiketę. Ne, Dori tarp jų nėra, vis dėlto neseniai jau davė interviu. Šį kartą jūsų teismui atiduodu Alaną Senklerį ir Melody Moondragon!

Ar iki užsiregistruojant IH'e teko rašyti RPG?

Alanas: Ne. Niekada nerašiau. Rašydavau tik sau paprastus apsakymukus, ir viskas.
Melody: Tiesą pasakius, tikriausiai kad ne. IH buvo pirmieji mano RPG.

Alanai, ar dar teberašai apsakymus, ar perėjai tik prie RPG?

Alanas: Parašinėju kartais. Bet dabar man tiesiog įdomiau rašyti RPG, nes niekada nežinau, kas gali nutikti. Rašyti su kuo nors kitu tikrai man patinka. Bet šiaip kartais prisėdu prie savo seniau pradėtų rašliavų. :)

Melody, ar dar ką nors rašai?

Melody: Dažniausiai tenka rašyti įvairius rašinius ar pasakojimus lietuviu kalbos pamokoms... Karts nuo karto ir šiaip viena parašinėju, kuriu istorijas.

Kuris jūsų rašytas RPG jums labiausiai įsiminė?

Alanas: Kol kas, manau, yra du. Mano pats pirmasis RPG, kurį rašiau kartu su Dori Ežero pakrantėje, man atrodo. Tada truputį jaudinausi, nes apskritai man reikėjo kažkur metų laiko, kad pradėčiau čia rašyti, kur visi gali skaityti, ką rašau.O antrasis, kurį rašiau kartu su Henrieta. Nes tada Alanas gavo veidrodį su įkalinta dvasia, ir tai, manau, turės įtakos jo ateičiai. :)
Melody: Ou, sunkus klausimas... Tikriausiai, kad su Dori - ant seno sutriušusio suolelio, o vėliau persikėlėm prie laužavietės. Tai buvo vienas pirmųjų mano RPG, o ir su klastuole buvo tikrai įdomu rašyti. Ten Melody pirmąsyk pasipasakojo apie save, savo gyvenimą. O dar tie grifės melai, lazdelės netikėtas atsiradimas ir įvairaus skonio pupelės...

Iš kur atsiranda personažų idėjos?

Melody: Pačią Melody tiesiog stengiausi sukurti kaip tikrai įdomų ir išskirtinį personažą, per daug negalvodama. Taip pat dalis jos savybių atitinka ir pačią mane, tad ir galvoti teko mažiau. Melody dar nebuvo šanso atskleisti visas savo savybes. Kada nors ketinu susikurti dar vieną personažą, tačiau kol kas tam neužtenka galeonų, mat turiu dar daug ką supirkalioti grifei.
Alanas: Alanas gimė labai neapgalvotas. Aš sukūriau jo personažą, kažką apie jį trumpai parašiau ir dingau kažkur metams. Po to, kai staiga vėl atradau šią svetainę ir pagaliau pradęjau rašyti, jį ėmiau vystyti. O Auris atsirado visai netyčia. Taip išėjo, kad rašant RPG jis pradėjo labai plėstis, ir todėl jį ir sukūriau.

O kada manot, kad yra "tinkamas" laikas susikurti naują personažą?

Alanas: Gal reiktų iš pradžių labiau išvystyti pirmą personažą. Tada pamažu ateis eilė kitam. Be to, jei nori kurti antrą veikėją, manau, jau turi žinoti, kad norėsi čia praleisti daug laiko. Manau, kad dar būna taip, kad kartais personažas tavo mintyse atsiranda visai netyčia. Gal ką nors kuriant su kitais ateina kokia įdomi idėja.
Melody: Visų pirma, kai turi tam reikiamas sąlygas (viena iš tokių - pakankamas skaičius galeonų) Taip pat geriau pirma tinkamai išvystyti pirmąjį personažą (kam reikia tiek laiko, tiek nemažai RPG), o tik vėliau imtis kito.

Kaip manote, ar po kiek laiko skaitysite pirmuosius savo rašytus RPG?

Alanas: Net nežinau. :) Kiek atsimenu savo pirmus parašytus apsakymus, tai dabar man jie atrodo labai juokingi. :) Galbūt taip pat manysiu ir apie pirmuosius RPG.
Melody: Žinoma. Gal ne visus, tačiau paskaityti pačius pirmuosius RPG manau turėtų būti visai įdomu. Tada turi galimybę palyginti ankstesnius su dabartiniais RPG, pažiūrėti kiek patobulėjai ir gauti paskatinimą tobulėti dar labiau :)
Alanas: Bet šiaip jei forume rašysiu ilgai, tai vis tiek manau, kad po ilgesnio laiko būtų įdomu perskaityti savo pirmus RPG.

Kaip manote, kas lemia tai, kad daugelis forumiečių po kiek laiko pradeda mažiau rašyti (t.y. tai, kad krenta atrašymo greitis)?

Melody: Galbūt viena priežasčių galėtų tapti laiko trūkumas. Nes manau, kad dauguma forumiečių pradėjo savo gyvenimą IH vasarą ar per atostogas, o vėliau, atostogoms pasibaigus laiko RPG beveik nebeliko? Arba fal tiesiog atsibodo? (Nors, mano nuomone, nelabai įmanoma, kad IH galėtų kada nors atsibosti)
Alanas: Gal laiko trūkumas, kokie nors darbai, mokslai. Galbūt ateina toks metas, kai supranti, jog tai ne tau. Nes galbūt pasikeitė pomėgiai. Manau gali būti įvairių priežasčių.

Turbūt abi nesate dalyvavusios nė viename iš didžiųjų IH renginių. Kuris domina labiausiai?

Melody: Ko gero Burtų Trikovės turnyras. :D Tik, deja, dar neteko sudalyvauti ir bent jau pagal Hario Poterio knygas ir filmus pirmakursiai ar antrakursiai dar negalėtų dalyvauti. Nors kaip iš tikrųjų yra Interaktyviajam Hogvartse, dar nežinau.
Alanas: Kol kas mačiau tik Forumo rinkimus ir Helovino renginį. Dar skaičiau, kad yra Kalėdų nesantaika. Tai, man atrodo, ten būtų įdomu sudalyvauti. :)

O kokia būtų jūsų nuomonė apie kvidičą - renginį, kuriame dalyvaujama bent penkių žmonių komandomis?

Melody: Manau, gal ir būtų įdomu sudalyvauti. Labiausiai, ko gero, trokščiau tapti gaudytoja, tačiau tikriausiai tai būtų pernelyg didelė atsakomybė. Ir šiaip, kažkodėl kvidičas manęs nelabai traukia, nors kitų istorijas skaityti tikrai įdomu. O dar tie kauliukai ir spėjimai... O aš kaip žinia, nesu labai laimingas žmogelis...
Alanas: Kvidičas domina ir mane ir Alaną. :) Nes jis labai norėtų pažaisti. :) Kažkaip ar aš neradau, kur, ar ką, bet nežinau, kaip reikia patekti į komandą. O šiaip tai, manau, vis tiek gerai. Nesvarbu, kokio dydžio komanda, jei vyksta žaidimas. :)

Abiejų jūsų personažai yra grifai. Grifų Gūžta praėjusiame sezone užėmė paskutinę vietą turnyro lentelėje. Kaip manote, ko reikia, kad koledžas vėl atgytų?

Melody: Manau, daugiau vilties, aktyvumo ir mažiau tinginystės. :D Tiesa, pati užsistačiau tikslą, kad bent šiais IH mokslo metais kaip galėdama prisidėsiu prie Grifų Gūžtos taškais, tačiau vienas grifas nieko nepakeis. Tam reiktų, kad susivienytų VISI grifai ir tik tuomet pavyks iškovoti metų taurę.
Alanas: Tikriausiai grifų aktyvumo dalyvaujant pamokose ir darant namų darbus. Galbūt dar padėtų tai, kad Grifų gūžtos koledžo lentoje esančios temos atgytų. Gal tada Grifai taptų aktyvesni.

Ko palinkėtumėte tiems forumiečiams, kuriems tingisi rašyti forume?

Alanas: Linkiu, kad jų vaizduotės sparnai vėl išsiskleistų ir nuneštų juos ten, kur būtų galima pasisemti įdomių idėjų. Juk kartais pasvajoti yra taip gera. :)
Melody: Įkvėpimo ir nepaprastų idėjų! Juk jei turi briliantinę idėją, noras parašyti RPG pakyla kone trigubai ;)

Ačiū už atsakymus!

Neatmetu tikimybės, kad tai buvo paskutinis mano darytas interviu MŽ. O gal ir ne – niekada negali žinoti, kas nutiks ar pasikeis. Vis dėlto jeigu turi idėjų, su kuo norėtum paskaityti interviu, gali drąsiai rašyti asmeniškai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith »
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 342
 • If you want to keep a secret, you must also hide it from yourself
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #53 Prieš 7 mėnesius »
Ar girdi? Ar jauti?
Skamba Kalėdų varpai ir ataidi Naujųjų metų fejerverkai...

Šių nuostabiųjų švenčių proga, Magijos Ministrė Liucija Andersson ir visa Magijos Ministerija kviečia Jungtinės Karalystės ir Airijos Respublikos burtininkus į pokylį, kuris prasidės Gruodžio 26 dieną, Londono koncertų rūmuose.

Aprangos kodas - formalus. Žmonių srautą reguliuos bei užtikrins saugumą prie įėjimų įrengti aurorų postai.

Su bendruoju kvietimu draudžiama įsinešti lazdeles, skysčius bei kitas medžiagas į pokylio vieta. Atsisakant vykdyti budinčių aurorų reikalavimus, gali būti taikoma įkalinimo Azkabane iki trijų parų bausmė. Bus įleidžiami burtininkai nuo 16 metų.

Linksmų švenčių linki
Magijos Ministrė Liucija Andersson

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Liucija Andersson »
War is peace
Freedom is slavery
Ignorance is strength


*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 825
 • Varliokas
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #54 Prieš 7 mėnesius »
Didžiosios Hogvartso sniego žaidynės!

Žiemos sezonas, ko gero, yra labiausiai nuskriaustas (ar pagerbtas) tuo, kad neturi didžiojo renginio, kuris kartotųsi keletą metų. Ne išimtis buvo ir 2021 metai - Kalėdas forumiečiai galėjo paminėti sudalyvaudami naujame ir dar nematytame renginyje - Didžiosiose Hogvartso sniego žaidynėse. Suorganizuoti šį renginį prireikė maždaug mėnesio.

Iš anksto pateiktos taisyklės ilgiu toli gražu neprilygo kvidičui, tačiau klausimų, ko gero, sukėlė ne tiek ir mažai. Bene viso renginio metu forumo Discord serveris aidėjo nuo šauksmų “ne neLiucija [renginio organizatorė Hydra Oušen], esi?” Kai kuriems dalyviams galbūt kiek pakišo koją patirtis kvidiče (pavyzdžiui, tai, kad sniego žaidynėse pranešimo ilgis turėjo būti nuo 1000 simbolių, bet viršutinė riba nurodyta nebuvo - rašyk kiek nori), kai kurie patirtimi galbūt pasinaudojo.

Į renginį užsiregistravo aštuoni dalyviai: Dori Mendel, Elliw Gwawr Dwynwen Goff, Henrieta Poter, Noelė Angelica Harper, Džeimsas Peledinis, Melody Moondragon, Roma Keit ir Alisa Luna Bergman. Deja, pastaroji neparašė nė vieno pranešimo ir pagal turnyro taisykles po antrojo rato buvo diskvalifikuota.

Renginio formatas kiek priminė kvidičą: žaidėjai turėjo rinktis veiksmus ir atitinkamą kiekį skaičių. Veiksmo sėkmė priklausė nuo to, ar išridento kauliuko akučių skaičius sutampa su dalyvio spėjamais. Įdomu tai, kad pranešimo įvertinimas sudarė nemažą dalį taškų, kas skatino dalyvius rašyti net ir tuo atveju, kai negali atlikti veiksmų. Kitas išskirtinis bruožas buvo tai, kad nuo antro iki ketvirto rato atsiradusios kliūtys galėjo labai apriboti atliekamų veiksmų įvairovę. Tai galbūt apribojo laisvę rašyti, tačiau kartu ir suteikė įdomumo: nebuvo nė vieno dalyvio, kuris neišbandytų bent dviejų skirtingų veiksmų. Tai, kad iš anksto nebuvo galima žinoti, ar rytoj bus galima, pvz., mesti gniūžtę, vertė dalyvius pasukti galvas, kokį veiksmą kada atlikti geriausia. Skirtingas taškų kiekis už skirtingus veiksmus suteikė galimybę užsiimti skaičiavimais: ar verčiau spėti vieną skaičių ir pasisekus gauti 10 taškų? O gal geriau rinktis kitą veiksmą ir gauti mažiau taškų, tačiau turėti didesnę sėkmės tikimybę? Skaičiuoti buvo galima daug, tad reikėtų klausti dalyvių, ar šia proga pasinaudojo.

Ko gero, aktyviausia turnyro dalyvė buvo Melody: ji pirmoji sėkmingai paleido gniūžtę į Alisą, tad netrukus pati tapo taikiniu ir viso žaidimo metu nukentėjo netgi du kartus. Įdomu tai, kad be šių trijų su Melody susijusių sniego gniūžčių metimų daugiau nė vienas nebuvo sėkmingas.

Renginyje buvo visko: sėkmingų ir nesėkmingų sniego gniūžčių metimų, sniego tvirtovių statymo ir griovimo, kerų panaudojimo ir piktų šūkavimų. Vieni veiksmai davė taškų, kiti - padėjo parašyti reikiamo ilgio postus. Vis dėlto daugiausia taškų surinko ir prizines vietas renginyje užėmė šie dalyviai:


Elliw Gwawr Dwynwen Goff (37 taškai)
Dori Mendel (34 taškai)
Melody Moondragon (30 taškų)

Kaip matome taškų skirtumas tikrai nedidelis, taigi kiekvienas parašytas pranešimas pridėjo savo indėlį. Elliw ir Dori užimdamos pirmąsias dvi vietas garantavo savo koledžui papildomus 50 taškų. Melody su trečiosios vietos laimėjimu grifų sąskaitą papildė 15 taškų. Kiekvienas turnyro dalyvis taip pat gavo po atminimo ženklelį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith »
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 230
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #55 Prieš 6 mėnesius »

Hogvartse nebesaugu?

Dažnėjantys pranešimai apie Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje ir jos apylinkėse besišlaistančius nežinomus suaugusius asmenis kelia vis didesnį nerimą. Kol kas nepavyko nustatyti nė vienos tapatybės ar apsilankymo mokyklos teritorijoje priežasčių. Tai verčia tiek Hogvartso personalą, tiek Magijos ministerijos Magiškųjų įstatymų priežiūros departamento darbuotojus nerimauti ir griebtis kuo skubesnių priemonių.
Burtininkų seklių skyriaus ir saugumo departamento atstovai atvyko į Hogvartsą aptarti situacijos su mokyklos direktore Arwen Evenstar, tačiau iš pokalbio daug naudos nebuvo: panašu, kad jokios tikslios informacijos nėra žinoma. Vienas iš saugumo departamento atstovų pasiliko mokykloje stebėti situacijos. Kilus įtarimui, kad nepažįstamieji palaiko ryšius su profesoriais, pastarieji bus apklausti, o įrodžius jų ryšius su nepažįstamaisiais - ir svarstomi. Siekiant nesukelti bereikalingo nerimo mokiniams ir jų tėvams griežtesnė tvarka mokykloje nėra įvedama. Vis dėlto ministerijos darbuotojai yra pasiruošę atvykti į mokyklą ir bet kuriuo metu suteikti suteikti papildomą apsaugą.
Tyrimo metu Burtininkų seklių skyriaus darbuotojai išnaršė uždraustąjį mišką, tačiau įtartinų pėdsakų ar buveinių, kur gali slėptis nepažįstamieji, nepastebėjo. Kyla įtarimas, kad prie kylančių neramumų prisideda ir kai kurie Kiauliasodžio gyventojai. Siekiant išsiaiškinti prašalaičių tikslus Magiškųjų įstatymų priežiūros departamento darbuotojai apsistojo miestelyje incognito, taip tikėdamiesi jį neišgąsdinti, ir bando sužinoti ką nors daugiau. Kol kas konkrečios informacijos gauti nepavyko, tačiau tam tikros užuominos aptiktos. Manoma, kad Apkvaitėlio krautuvėlės savininkas padeda nepažįstamiesiems. Svarstoma laikinai neleisti mokiniams lankytis šioje parduotuvėje taip apsaugant juos nuo nepageidaujamo kontakto. Magijos ministerija sprendimą priims artimiausiu metu, ir jis bus praneštas Hogvartso personalui.
Jeigu iki moksleivių atostogų nebus konkrečių išvadų, aurorų štabas rengiasi atsiųsti grupę patyrusių aurorų, kurie saugotų mokyklą: burtininkų seklių skyrius pateikė tikėtiną prielaidą, kad mokyklai ištuštėjus prašalaičiai gali bandyti ją užimti. Atostogas Hogvartse praleidžiantys profesoriai bus informuoti ir perspėti apie galimą pavojų. Vis dėlto Magijos ministerija daro viską, kad išsiaiškintų padėtį kaip įmanoma greičiau ir neutralizuotų pavojų jam nespėjus sukelti realios grėsmės.
Visi mokiniai, susidūrę su nepažįstamais žmonėmis ar išgirdę įtarimų keliančius pokalbius raginami kaip įmanoma greičiau pranešti apie tai profesoriams, o šie - Hogvartso direktorei. Padarysime viską, kad jaunieji burtininkai ir raganos liktų saugūs.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):