0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

 • ****
 • 360
 • Lytis: Moteris
 • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
INTERVIU SU DŽEIMSO IR IGORIO KŪRĖJOMIS

Naujausias Magijos Žinių projektas – interviu su forumiečiais. Tikimasi, kad šie trumpi pokalbiai padės visiems geriau pažinti vienas kitą, ko pasekoje stengiamasi užtikrinti kuo draugiškesnę atmosferą forume. Pirmasis interviu – su gerai forume žinomų figūrų (Džeimso Greywindo ir Igorio Lorijano-Greywindo) kūrėjomis. Skaitytojai, norintys geriau susipažinti su pokalbių herojais, visada kviečiami anonimiškai jiems užduoti klausimus per Caroline Wilding. Atsakymai bus pateikti po savaitės. Šiai akcijai/projektui pasiteisinus, interviu bus imamas ir iš kitų narių. 

Šuo vs katė
Džei: šuo
Igis: katė
Carolin: Džei, kodėl šuo? Galvojau katė.
Džei: Labiau auginčiau kates, bet visgi man šunys nuo mažens patinka. O ir ciūckiu vadina 
Igis: O mane- katuku 
 Džei: Nes tu tokia ir esi!
Igis: Šiaip, man irgi patinka šunys, bet katės! Ah. Jos mielos, elegangiškos, lanksčios.
Greitos, vikrios.
Norima aplankyti pasaulio šalis
Džei: Kanada, Švedija
Igis: JAV, Norvegija
 Jūra vs kalnai
Džei: KALNAI. Jūra, smėlis - ne, ne, NOPE
Igis: kalnai
Miestas vs gamta
Džei: gamta da best
Igis: gamta
Arbata
Džei: žalia, su medumi
Igis: Am. Žalia arba žiobrelių arba ramunėlių su vienu šaukśteliu cukraus.
Džei: *čiobrelių, Igi.
Igis : Okey
Ambridž vs Filčas
Džei: Ambridž?..
Igis: Jezau :D Filčas, nes jis geresniai blogesnis variantas.
Turimi HP suvenyrai/daikteliai
Džei: Norėčiau turėti GG šaliką.
Igis: Norėčiau turėti ŠV šaliką.
Mėgstamiausias HP blogiukas
Džei: Fenriras Pilkanuguris. Tas vilkolakis.
Igis: blogiukas... neturiu tokio
Mėgstamiausias HP gyvūnas
Džei: Hipogrifas ir occamy
Igis slibinas ir thunderbird
Kur geriausiai rašosi? Kokioje vietoje?
Igis: Geriausiai rašosi tyloje, namie.
Paprastai ant lovos
Džei: Įvairiai. Kartais stovėdama, gulėdama, sėdėdama.
Bet namuose visgi.
Rašau vaikščiodama ratais
Carolin: o taip kaip įmanoma?
Džei: (juokiasi) paprastai.
Iš kur ateina idėjos? pokalbių, žmonių, vaizdų, muzikos (kokios?)   
Džei: Nuo mažens stebiu aplinką, viską. Tai dabar tiesiog daug ką išmislinu iš galvos. Bet ateina ir iš muzikos. Dažniausiai klausausi kokios lyrinės, epic ir pan.
Igis: Muzikos (paprastai iš pop, epic music (two steps from hell ect.)) Ir Hario Poterio ir Fantastinių gyvūnų filmų. Arba idėjos ateina berašant kokį postą.
Klausimas specialiai Igiui: tavo postuose dažnai atsiranda dainos žodžiai. Kodėl?
Igis: Na. Tai sunku paaiškinti. Daugelį savo kūrimų istorijų vaizduoju beveik kaip miuziklus. Man patinka kai veikėjai, nes atrodo, kad taip gali geriau savo jausmus išreikšti. O tas "veikėjų dainavimas" atėjas iš mažumės, kai savo pirmiesiams veikėjas skirdavau tokius bruožus ar gyvenimą aplinką, ko aš pati neturėdavau. Taigi, dažniausia jiei būna ekstravertai, kalbūs, moka dainuoti.
Klausimas specialiai Džei: kaip sukuri veikėjų charakterius? Ar įsivaizduoji juos kaip asmenybes, galinčias išlįsti iš tekstų?
Džei: Jei jie išlįstų, jie mane užmuštų (juokiasi). Nežinau kaip juos sukuriu. Tiesiog dėlioju savybes, bet pagrinde viskas ateina per veiksmą. Labiau norėčiau turėti geresnius piešimo gebėjimus, kad juos nupieščiau, o ne pamatyčiau. Nes turėčiau jaustis nekaip, žinodama ir matydama, kad iš kai kurių atėmiau bene viską.
Apie piešimą: kas dažniausiai gimsta iš popieriaus ir pieštuko? Augalai, gyvūnai, žmonės?
Igis: Na, man- greičiau gyvūnai. Bet esu linkusi labiau piešti daiktus, nes daugiausia laiko piešiu natiurmortus.
Džei: Pastebėjau, kad būdama žirgyne visados paišau augalus. Bet paprastai kažkas abstraktaus, kokie žvėrys.
Tada kokia technika? Kokios spalvos?
Igis: Pieštukas, tušinukas. Bet labiausiai myliu angliuką, nors su pastaruoju labai retai paišau. Spalvos pas mane yra šviesios. Paprastas pieštukas HB, 2B
Džei: paprastas pieštukas. Geriausias 2B
Ką pirma pastebi susitikęs/-usi su žmogumi
Džei: Veidą
Igis:  Veidą, akis
Carolin: o ką veide?
Džei: Net nežinau ką veide. Žandikaulio linijas? Ya, weird.
Igis: Žvelgiu į akis, nes man lengviau suprasti tą žmogų, bet paprastai kai kalbuosiu su jau pažįstamu žmogumi- nežvelgiu į jo akis.
Aprangoje: juoda/balta vs kitos spalvos
Džei: Kitos spalvos. Mėlyna my fav. Juodą/baltą palieku veikėjams
Igis: Kitos spalvos.
Šiluma vs šaltis
Džei: šiluma. Dėl to, kad pati nemėgstu šalčio, Džei taip pat, kai kurie praminė Snaigute.
Igis: šiluma
Pagal ką žmonėms duodate pravardes? pagal ką gaunate?
Igis: Pagal asmenybes, ar trumpinant vardą, kokį nors nutikimą. O kaip gaunu pravardes, reik paklausti tų, kurie jas man suteikia  paprastai gaunu vedinius iš savo vardo ar charakterio bruožų.
Kaip pvz.: Kornelijus ar Emilis 
Ar iš kokio nors veikėjo išsikirtinumo.
Džei: same


Chaotiškai sudėlioti klausimai, ilgi ir trumpi atsakymai, įvairios temos – šis interviu apima viską, kiek įmanoma apimti per maždaug pusvalandį pokalbio. Ir vienas, pabaigai paliktas klausimas: Kai įsivaizduojate Interaktyvųjį Hogvartsą toliau? Ko jam linkite? Ko tikitės?
Džei: Nežinau. Įsivaizduoju dar tobulesnį dizaino atžvilgiu ir modernesnį apskritai. Tikiuosi, kad pagaliau susilopysim atmosferą ir tapsime dar vieningesni. Ir šiaip, linkiu to, kad ir kaip tai banaliai skamba.
Igis: Forumą ateityje įsivaizduoju optimistiškai: taikų, ir kaip Džeimsas sakė - tobulesnį dizaino atžvilgiu. Norėčiau, kad ateityje baigtume visus ginčus, nesantaikas ir vėl būtume vieningi, draugiškesni. Nenoriu, kad visi peštųsi, nes juk, atėjom rašyti, gerai praleisti laiką. Linkiu sėkmės bei vienybės.

 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Caroline Wilding »
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Deisela De Blunden

 • **
 • 5
 • Lytis: Moteris
 • Mielai bendrauju parašykite
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Keistos moteris prie Kiauliasodžio!!

 Birželio 1 d. prie vieno iš Kiauliasodyje esančių namukų stovėjo dvi moteris. Vieną buvo garbanotais trumpais ir rudais plaukais, akys padažytos mėlynais akių šešėliais su juoda suknelę ir raudonais bateliais. Kita žemuogės atspalvio plaukais iki kelių, raudonomis lūpomis su juodai balta suknele ir kreminiais bateliais.
 Moterys yra nematytos! Keistai apžiūrinėjo žmones, vieną kitai kažką sakė. Dėl atsargumo MM norėtų jas apklausti.
 Jeigu taip pat matėte prašau pranešti MM. Ačiū. Viskas vyksta dėl gerųjų burtininkų gerovės.

*

Neprisijungęs Džonas Lukas Viljamsas Greywindas

 • Kvidičininkas
 • ***
 • 55
 • Lytis: Vyras
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #17 Prieš 4 mėnesius »
Nr.1-2019žiema
skiltis
Politika

MAGIJOS MINISTERIJA NĖRA PAJĖGI APSAUGOTI MŪSŲ VISUOMENĘ
      Ak, ta Magijos Ministerija! Šauniai įkurta 1707-aisias, ji buvo mūsų saugumo motina, mūsų tvarkos sergėtoja, mūsų meilės puoselėtoja jau daugybę dešimtmečių, tačiau, deja, laikai keičiasi...
      Kai tik į ministro kėdę neaiškiomis aplinkybėmis įsėdo vos aštuoniolika (!) metų sulaukęs jaunasis Fasiras von Sjuardas, tiesą sakant, tik ką neseniai atšventęs savąjį gimtadienį, burtininkų Britanija prasmiro slibinšūdžiais kaip reikiant. Jau tada žurnalistų bendruomenė sukruto - kas tai? Senojo von Sjuardo, buvusio Hogvartso nuodų ir vaistų profesoriaus, itin gerbiamo ir net sulyginamo su pačiu Albu Dumbldoru, įtaka? O gal pradingusios pirmosios eliksyrininko žmonos Gabriellos palikimas? Juk visus metus iki pasikeitimo Magijos Ministeriją ir visą Didžiąją Britaniją valdė būtent ši nepaprasto grožio ragana. Tačiau, kaip bebūtų, kad ir kokie tikri ar netikri tėveliai teatrodytų galingi ir žinomi, jaunasis mūsų ministras kuo aiškių aiškiausiai nemoka valdyti šalies! Jo valdoma Ministerija tėra tik apsisnarglėjusi, slibinų vėjaraupiais aplipusi kvėša, anokia didvyrė. O jūs, gerbiami “Magijos žinių” skaitytojai, manote kitaip? Palaukit, maloningieji, pasilaikykite savo lazdeles!


NEFUNKCIONUOJANTI MINISTERIJA
      Štai, puikus pavyzdys - ministro surinkta departamentų vadovų komanda, tokia marga ir tokia nepastovi, jog NET KELIS KARTUS Ministerijoje pilnai teveikė tik KETURI departamentai! O kur užkeiktasis Magiškųjų nelaimių ir katastrofų departamentas, kuris per atsinaujinusios Ministerijos veiklą tebuvo užimtas tik VIENĄ kartą? Šiuo metu šalyje mūsų jaunuomenė - čia aiškiai prisidėjo ir suprastėjusi Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos edukacijos kokybė - kerais draikstosi kone kiekviename žingsnyje vos tik palieka pilies sienas (prisiminkime kad ir tą “Magijos žinioms” praneštą incidentą, kuomet du nepilnamečiai mokiniai, - vardai redakcijai, deja, nežinomi - pabėgę iš mokyklos į Aukštutiniame Fleglyje esantį apleistą namą, pliekėsi kone mirtinoje dvikovoje). O šių, aišku, niekas nesustabdo. Kas, jei toks chuliganiškas elgesys pasieks Žiobarus? Kas mus gelbės? Neegzistuojantis trečiasis lygis, norite pasakyti, gerbiamas ministre?
     
APGAILĖTINAS PERSONALAS
      O dar tų departamentų darbuotojai!... Jau daugelį metų, šie atrodo kaip vargana “Ražas-5” šluotų partija, kuriai trūksta ne tik Flitvudų kotų tepalo, bet ir sidabrinių žirklių nušiurusiems virbams apkarpyti. Tokie prasti, o svajonėse trokšta prilygti aukščiausio lygio sportinėms šluotoms. Antai, kad ir jų vadovai: Magiškųjų žaidimų ir sporto vadovei Elridei Endlercat - tik dvidešimt, o į Ministeriją buvo priimta aštuoniolikos kaip ir ministras. Ji augina smulkųjį mėlynąjį slibiną, jos tėvai - žiobarai, kurių niekada nepažinojo. Kaip tokios nestabilios psichikos asmuo gali būti atsakingas už magiškąjį sportą ir dar net negimęs burtininkų visuomenėje? Tuo tarpu aplink šeštojo lygio vadovę Melijandrą Juliją Lorijan (23), buvusią Londone įsikūrusios konditerijos krautuvėlės darbuotoją (kas parodo išties žemą Lorijan kvalifikacijos lygį) ir praėjusių metų Hogvartso profesorę (įdomu, kas jai padėjo papulti? Brolis, nusipelnęs Švilpynės narys, buvęs kvidičo komandos kapitonas, prefektas, profesorius ir vadovas?) sklando gandai, kad ši - vilkolakė. Matyt, panelė Endlercat paveikė tiek Lorijan, tiek von Sjuardą savo hagridišku susižavėjimu itin pavojingais žvėrimis, nes būtent šie ėmė auginti po vieną audrapaukštį sau, kuris priskiriamas Magijos Ministerijos XXXX kategorijai ir dar geba magiškai kurti audras. Verta paminėti, jog septintojo departamento vadovės gyvūnėlis ir galima Magiškojo transporto galvos rasė - XXXXX kategorijos nariai, kas reiškia burtininikijos žudikus, itin pavojingus, mirtinus ir neįmanomus treniruoti ir PRIJAUKINTI. Ar mūsų gerbiamas ministras kažko imasi? Žinoma, kad ne! Bet čia dar ne viskas - ką tik neseniai, prieš metus lyg iš basilisko vidurių išdygo kažkada Paslapčių departamentui dirigavusi Gabrielle Salliete Dévertes (38). Šiuo metu ji - Magiškųjų gyvūnų kontrolės departamento vadovė. Galbūt solidus amžius ir ankstesnė darbo patirtis Ministerijoje šią buvusią Burtų Trikovės Turnyro Biobetonso čempionę paverstų idealia darbuotoja šioje kvailių užeigoje, jei ne keli dalykėliai. Ponia Dévertes ankstesnį departamentą paliko dėl pašlijusių nervų ir vėliau laisvu laiku tyrinėjo kitus pasaulius, kas automatiškai yra absurdiška ir rodo smegenų pašalinimą pradanginimo kerais. Ponia, gal laikas apsilankyti atsinaujinusioje Šventojo Skutelio magiškų ligų ir traumų ligoninėje? Ir šiaip, ši moteris nežinia kur vaikšto, ką daro, o jos pavaldiniai amžinai skundžiasi kaip jų vadovė eina iš proto. Malonumo dirbti jai nulis ir dar nuolat verkšlena dėl prasto atlyginimo. Ir galų gale paskutinis, bet ne prasčiausias yra Nojus Erikas Amneta (26) - ketvirtasis (per septynis metus) Aurorų štabo viršininkas, kėdę perėmęs iš kvaištelėjusios Melisos Keyes. Pirmasis faktas, kuris krenta į akis, yra tai, kad Amneta - visai kaip Dévertes - lyg ir viskas būtų gerai, jei ne tie dalykėliai. Amneta kilęs iš Lietuvos, jis net nėra Didžiosios Britanijos pilietis. ir čia sukyla šleikštulys - kaip svetimšalis gali būti atsakingas už svetimą šalį? Ar jis žino ko norime mes, tie, kurie gimėme šioje žemėje? Visai kaip ir Lorijan (pusiau rusė, pusiau amerikietė), ir Dévertes (prancūzė) - ar jos žino? Galbūt mūsų gerbiamasis ministras nori sukurti tarptautišką profesionalų aplinką, bet jis klišai meta kritlį jau visas rungtynes. O Amnetai galima klijuoti ne tik nepatikimo asmens lapelį, bet ir dar kai ką. Kol jis trynėsi dešimtajame lygyje kaip aukščiausiasis Ministerijos teisėjas, dabartinis Aurorų viršininkas turėjo neaiškų romaną su tuometine antrojo departamento vadove, minėtąja nuprotėjusia Keyes. Sutapimas, jog po to Amneta užėmė jos vietą? Gal buvusi Ministerijos darbuotoja pabėgo, nes atsirado vaikas? Deja, bet nežinome, ar tai buvo apgalvotas konkurentės pašalinimas iš šiltos vietos Ministerijoje ar tik neišvengtas susikomprimitavimas visuomenės akivaizdoje, bet yra BET. Ar tai yra pavyzdinio darbuotojo paveikslas? Tikrai ne. Tai yra valdžios ištroškusio vyro atvaizdas, kuriam nusispjauti į raganų teises.

VERDIKTAS
      Penki vadovai, penki departamentai. Štai ką mums siūlo magijos ministras von Sjuardas dabar jau skaičiuojantis dvidešimt penktuosius metus. Itin margą, kraupiais gandais apipintą ir abejotiną reputaciją bei gebėjimus, prastą psichinę būklę ir žiaurius pomėgius turinčią raganų ir burtininkų grupę jis pakišo po savo mirtį nešančiu testralio sparnu ir davė valdyti mūsų valstybę. Purvakraujė, vilkolakė, ligonė, goduolis ir vaikas, nesugebantis atlikti pavesto darbo. Dauguma departamentų neveikia. Tokia Magijos ministerija jokiu būdu nėra pajėgi apsaugoti mūsų visuomenę nuo dabarties ir gresiančių ateities pavojų: nesutramdomų psichų, pamišusių kentaurų, šmirinėjančių trolių ir nepatenkintų vilkolakių. Mielieji skaitytojai, ar mes verti tokios valdžios? Aš manau, kad ne.

“Magijos Žinių” žurnalistas Brodvinas Abatas Jaunesnysis.

(09)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Džonas Lukas Viljamsas Greywindas »
"Magijos Žinių" straipsniai yra RPG papildymas. Tęsiant R. Nepasėdos pradėtą stilių, jų nereikėtų priimti kaip už gryną galeoną. B. Abatas Jaunesnysis - šio veikėjo žurnalistinis slapyvardis.
"Bailiai miršta keleriopai anksčiau už savo mirtį, drąsūs su ja susitinka tik kartą."
- Šekspyro "Julijus Cezaris"

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

 • Magijos Ministras
 • *
 • 1012
 • Lytis: Vyras
 • Jie stovi prie mano namų - jau beveik kaip dekoracija.
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #18 Prieš mėnesį »
AKTUALIJOS
Koronavirusas jau Hogvartse

2020 m. balandžio 1 d. Brodvinas Abatas Vyresnysis

   Dėl koronaviruso trims savaitėms stabdoma įprasta Hogvartso edukacinė veikla. Pamokos bus vykdomos mokinių miegamuosiuose, naudojantis įvairiais eliksyrais ir magija, sukeliančiais kolektyvines sėdėjimo pamokose haliucinacijas, bei tikintis, jog tai nesukels ilgalaikių problemų su proteliu. Mokinius aptarnaus dar neužsikrėtę elfai, po pamokų bus leidžiama po vieną teleportuotis į lauką, nuo artimesnio sąlyčio su kitais mokiniais saugos Nustūmimo magija.
   Akilanda neserga, kad ir ką besakytų.

Pranešame apie kitus svarbius laikinus pakeitimus Hogvartse:
1) Pelėdynas izoliuotas įtarus, kad apsikrėtę klastuoliai siunčia grifams apčiaudėtus meilės laiškelius.
2) Uždraustojo skyriaus knygos laikinai išgabentos iš Hogvartso, pastebėjus padažnėjusį grifų įsilaužinėjimą į Keršto skyrių.
3) Už miegojimą virtuvėje ant kruopų atsargų bus baudžiama trimis savaitėmis gyvenimo be saldumynų.
4) Į Švilpynę pradėti tiekti antidepresantai, NIV kabinetas laikinai paverstas nukentėjusių dėl sumažėjusio cukraus kiekio švilpių gaivinimo palatomis.
5) Varno Nago moksleiviams skirtos papildomos saldumynų premijos už išlikimą ramiems, knygos gabenamos tiesiai į lovas.
6) Transfigūracijos kabinetas laikinai paverstas Apsinuodijimo šokoladu palata.
7) Kosėti griežtai draudžiama. 

   Taip pat Magijos ministerija apgailestauja pranešdama, kad lankytojai nebus priimami bent iki birželio pirmosios. Ministerijos darbas laikinai perkeliamas į Havajus, kur užtikrintai toliau vyks pilnu pajėgumu. Ministras ir departamentų vadovai su žiniasklaida bendraus per židinius ir gynėjus. Kiekvienai porai žurnalistų bus leidžiama užduoti tik vieną klausimą.
   Pranešama, jog lankučiai ir gnomai viruso neplatina.

   Krikščionims šiandien patariama nesimelsti ir Marvel komiksų gerbėjams nežiūrėti filmų
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Fasiras von Sjuardas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“