4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

• 354
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
INTERVIU SU DŽEIMSO IR IGORIO KŪRĖJOMIS

Naujausias Magijos Žinių projektas – interviu su forumiečiais. Tikimasi, kad šie trumpi pokalbiai padės visiems geriau pažinti vienas kitą, ko pasekoje stengiamasi užtikrinti kuo draugiškesnę atmosferą forume. Pirmasis interviu – su gerai forume žinomų figūrų (Džeimso Greywindo ir Igorio Lorijano-Greywindo) kūrėjomis. Skaitytojai, norintys geriau susipažinti su pokalbių herojais, visada kviečiami anonimiškai jiems užduoti klausimus per Caroline Wilding. Atsakymai bus pateikti po savaitės. Šiai akcijai/projektui pasiteisinus, interviu bus imamas ir iš kitų narių. 

Šuo vs katė
Džei: šuo
Igis: katė
Carolin: Džei, kodėl šuo? Galvojau katė.
Džei: Labiau auginčiau kates, bet visgi man šunys nuo mažens patinka. O ir ciūckiu vadina 
Igis: O mane- katuku 
 Džei: Nes tu tokia ir esi!
Igis: Šiaip, man irgi patinka šunys, bet katės! Ah. Jos mielos, elegangiškos, lanksčios.
Greitos, vikrios.
Norima aplankyti pasaulio šalis
Džei: Kanada, Švedija
Igis: JAV, Norvegija
 Jūra vs kalnai
Džei: KALNAI. Jūra, smėlis - ne, ne, NOPE
Igis: kalnai
Miestas vs gamta
Džei: gamta da best
Igis: gamta
Arbata
Džei: žalia, su medumi
Igis: Am. Žalia arba žiobrelių arba ramunėlių su vienu šaukśteliu cukraus.
Džei: *čiobrelių, Igi.
Igis : Okey
Ambridž vs Filčas
Džei: Ambridž?..
Igis: Jezau :D Filčas, nes jis geresniai blogesnis variantas.
Turimi HP suvenyrai/daikteliai
Džei: Norėčiau turėti GG šaliką.
Igis: Norėčiau turėti ŠV šaliką.
Mėgstamiausias HP blogiukas
Džei: Fenriras Pilkanuguris. Tas vilkolakis.
Igis: blogiukas... neturiu tokio
Mėgstamiausias HP gyvūnas
Džei: Hipogrifas ir occamy
Igis slibinas ir thunderbird
Kur geriausiai rašosi? Kokioje vietoje?
Igis: Geriausiai rašosi tyloje, namie.
Paprastai ant lovos
Džei: Įvairiai. Kartais stovėdama, gulėdama, sėdėdama.
Bet namuose visgi.
Rašau vaikščiodama ratais
Carolin: o taip kaip įmanoma?
Džei: (juokiasi) paprastai.
Iš kur ateina idėjos? pokalbių, žmonių, vaizdų, muzikos (kokios?)   
Džei: Nuo mažens stebiu aplinką, viską. Tai dabar tiesiog daug ką išmislinu iš galvos. Bet ateina ir iš muzikos. Dažniausiai klausausi kokios lyrinės, epic ir pan.
Igis: Muzikos (paprastai iš pop, epic music (two steps from hell ect.)) Ir Hario Poterio ir Fantastinių gyvūnų filmų. Arba idėjos ateina berašant kokį postą.
Klausimas specialiai Igiui: tavo postuose dažnai atsiranda dainos žodžiai. Kodėl?
Igis: Na. Tai sunku paaiškinti. Daugelį savo kūrimų istorijų vaizduoju beveik kaip miuziklus. Man patinka kai veikėjai, nes atrodo, kad taip gali geriau savo jausmus išreikšti. O tas "veikėjų dainavimas" atėjas iš mažumės, kai savo pirmiesiams veikėjas skirdavau tokius bruožus ar gyvenimą aplinką, ko aš pati neturėdavau. Taigi, dažniausia jiei būna ekstravertai, kalbūs, moka dainuoti.
Klausimas specialiai Džei: kaip sukuri veikėjų charakterius? Ar įsivaizduoji juos kaip asmenybes, galinčias išlįsti iš tekstų?
Džei: Jei jie išlįstų, jie mane užmuštų (juokiasi). Nežinau kaip juos sukuriu. Tiesiog dėlioju savybes, bet pagrinde viskas ateina per veiksmą. Labiau norėčiau turėti geresnius piešimo gebėjimus, kad juos nupieščiau, o ne pamatyčiau. Nes turėčiau jaustis nekaip, žinodama ir matydama, kad iš kai kurių atėmiau bene viską.
Apie piešimą: kas dažniausiai gimsta iš popieriaus ir pieštuko? Augalai, gyvūnai, žmonės?
Igis: Na, man- greičiau gyvūnai. Bet esu linkusi labiau piešti daiktus, nes daugiausia laiko piešiu natiurmortus.
Džei: Pastebėjau, kad būdama žirgyne visados paišau augalus. Bet paprastai kažkas abstraktaus, kokie žvėrys.
Tada kokia technika? Kokios spalvos?
Igis: Pieštukas, tušinukas. Bet labiausiai myliu angliuką, nors su pastaruoju labai retai paišau. Spalvos pas mane yra šviesios. Paprastas pieštukas HB, 2B
Džei: paprastas pieštukas. Geriausias 2B
Ką pirma pastebi susitikęs/-usi su žmogumi
Džei: Veidą
Igis:  Veidą, akis
Carolin: o ką veide?
Džei: Net nežinau ką veide. Žandikaulio linijas? Ya, weird.
Igis: Žvelgiu į akis, nes man lengviau suprasti tą žmogų, bet paprastai kai kalbuosiu su jau pažįstamu žmogumi- nežvelgiu į jo akis.
Aprangoje: juoda/balta vs kitos spalvos
Džei: Kitos spalvos. Mėlyna my fav. Juodą/baltą palieku veikėjams
Igis: Kitos spalvos.
Šiluma vs šaltis
Džei: šiluma. Dėl to, kad pati nemėgstu šalčio, Džei taip pat, kai kurie praminė Snaigute.
Igis: šiluma
Pagal ką žmonėms duodate pravardes? pagal ką gaunate?
Igis: Pagal asmenybes, ar trumpinant vardą, kokį nors nutikimą. O kaip gaunu pravardes, reik paklausti tų, kurie jas man suteikia  paprastai gaunu vedinius iš savo vardo ar charakterio bruožų.
Kaip pvz.: Kornelijus ar Emilis 
Ar iš kokio nors veikėjo išsikirtinumo.
Džei: same

Chaotiškai sudėlioti klausimai, ilgi ir trumpi atsakymai, įvairios temos – šis interviu apima viską, kiek įmanoma apimti per maždaug pusvalandį pokalbio. Ir vienas, pabaigai paliktas klausimas: Kai įsivaizduojate Interaktyvųjį Hogvartsą toliau? Ko jam linkite? Ko tikitės?
Džei: Nežinau. Įsivaizduoju dar tobulesnį dizaino atžvilgiu ir modernesnį apskritai. Tikiuosi, kad pagaliau susilopysim atmosferą ir tapsime dar vieningesni. Ir šiaip, linkiu to, kad ir kaip tai banaliai skamba.
Igis: Forumą ateityje įsivaizduoju optimistiškai: taikų, ir kaip Džeimsas sakė - tobulesnį dizaino atžvilgiu. Norėčiau, kad ateityje baigtume visus ginčus, nesantaikas ir vėl būtume vieningi, draugiškesni. Nenoriu, kad visi peštųsi, nes juk, atėjom rašyti, gerai praleisti laiką. Linkiu sėkmės bei vienybės.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Caroline Wilding »
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Deisela De Blunden

• **
  • 5
  • Lytis: Moteris
  • Mielai bendrauju parašykite
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Keistos moteris prie Kiauliasodžio!!

Birželio 1 d. prie vieno iš Kiauliasodyje esančių namukų stovėjo dvi moteris. Vieną buvo garbanotais trumpais ir rudais plaukais, akys padažytos mėlynais akių šešėliais su juoda suknelę ir raudonais bateliais. Kita žemuogės atspalvio plaukais iki kelių, raudonomis lūpomis su juodai balta suknele ir kreminiais bateliais.
 Moterys yra nematytos! Keistai apžiūrinėjo žmones, vieną kitai kažką sakė. Dėl atsargumo MM norėtų jas apklausti.
 Jeigu taip pat matėte prašau pranešti MM. Ačiū. Viskas vyksta dėl gerųjų burtininkų gerovės.

• Hogvartsas.LT © 2007-2019