0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

• 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Magijos Žinios
« Atsakymas #15 Prieš 4 metus »
INTERVIU SU DŽEIMSO IR IGORIO KŪRĖJOMIS

Naujausias Magijos Žinių projektas – interviu su forumiečiais. Tikimasi, kad šie trumpi pokalbiai padės visiems geriau pažinti vienas kitą, ko pasekoje stengiamasi užtikrinti kuo draugiškesnę atmosferą forume. Pirmasis interviu – su gerai forume žinomų figūrų (Džeimso Greywindo ir Igorio Lorijano-Greywindo) kūrėjomis. Skaitytojai, norintys geriau susipažinti su pokalbių herojais, visada kviečiami anonimiškai jiems užduoti klausimus per Caroline Wilding. Atsakymai bus pateikti po savaitės. Šiai akcijai/projektui pasiteisinus, interviu bus imamas ir iš kitų narių. 

Šuo vs katė
Džei: šuo
Igis: katė
Carolin: Džei, kodėl šuo? Galvojau katė.
Džei: Labiau auginčiau kates, bet visgi man šunys nuo mažens patinka. O ir ciūckiu vadina 
Igis: O mane- katuku 
 Džei: Nes tu tokia ir esi!
Igis: Šiaip, man irgi patinka šunys, bet katės! Ah. Jos mielos, elegangiškos, lanksčios.
Greitos, vikrios.
Norima aplankyti pasaulio šalis
Džei: Kanada, Švedija
Igis: JAV, Norvegija
 Jūra vs kalnai
Džei: KALNAI. Jūra, smėlis - ne, ne, NOPE
Igis: kalnai
Miestas vs gamta
Džei: gamta da best
Igis: gamta
Arbata
Džei: žalia, su medumi
Igis: Am. Žalia arba žiobrelių arba ramunėlių su vienu šaukśteliu cukraus.
Džei: *čiobrelių, Igi.
Igis : Okey
Ambridž vs Filčas
Džei: Ambridž?..
Igis: Jezau :D Filčas, nes jis geresniai blogesnis variantas.
Turimi HP suvenyrai/daikteliai
Džei: Norėčiau turėti GG šaliką.
Igis: Norėčiau turėti ŠV šaliką.
Mėgstamiausias HP blogiukas
Džei: Fenriras Pilkanuguris. Tas vilkolakis.
Igis: blogiukas... neturiu tokio
Mėgstamiausias HP gyvūnas
Džei: Hipogrifas ir occamy
Igis slibinas ir thunderbird
Kur geriausiai rašosi? Kokioje vietoje?
Igis: Geriausiai rašosi tyloje, namie.
Paprastai ant lovos
Džei: Įvairiai. Kartais stovėdama, gulėdama, sėdėdama.
Bet namuose visgi.
Rašau vaikščiodama ratais
Carolin: o taip kaip įmanoma?
Džei: (juokiasi) paprastai.
Iš kur ateina idėjos? pokalbių, žmonių, vaizdų, muzikos (kokios?)   
Džei: Nuo mažens stebiu aplinką, viską. Tai dabar tiesiog daug ką išmislinu iš galvos. Bet ateina ir iš muzikos. Dažniausiai klausausi kokios lyrinės, epic ir pan.
Igis: Muzikos (paprastai iš pop, epic music (two steps from hell ect.)) Ir Hario Poterio ir Fantastinių gyvūnų filmų. Arba idėjos ateina berašant kokį postą.
Klausimas specialiai Igiui: tavo postuose dažnai atsiranda dainos žodžiai. Kodėl?
Igis: Na. Tai sunku paaiškinti. Daugelį savo kūrimų istorijų vaizduoju beveik kaip miuziklus. Man patinka kai veikėjai, nes atrodo, kad taip gali geriau savo jausmus išreikšti. O tas "veikėjų dainavimas" atėjas iš mažumės, kai savo pirmiesiams veikėjas skirdavau tokius bruožus ar gyvenimą aplinką, ko aš pati neturėdavau. Taigi, dažniausia jiei būna ekstravertai, kalbūs, moka dainuoti.
Klausimas specialiai Džei: kaip sukuri veikėjų charakterius? Ar įsivaizduoji juos kaip asmenybes, galinčias išlįsti iš tekstų?
Džei: Jei jie išlįstų, jie mane užmuštų (juokiasi). Nežinau kaip juos sukuriu. Tiesiog dėlioju savybes, bet pagrinde viskas ateina per veiksmą. Labiau norėčiau turėti geresnius piešimo gebėjimus, kad juos nupieščiau, o ne pamatyčiau. Nes turėčiau jaustis nekaip, žinodama ir matydama, kad iš kai kurių atėmiau bene viską.
Apie piešimą: kas dažniausiai gimsta iš popieriaus ir pieštuko? Augalai, gyvūnai, žmonės?
Igis: Na, man- greičiau gyvūnai. Bet esu linkusi labiau piešti daiktus, nes daugiausia laiko piešiu natiurmortus.
Džei: Pastebėjau, kad būdama žirgyne visados paišau augalus. Bet paprastai kažkas abstraktaus, kokie žvėrys.
Tada kokia technika? Kokios spalvos?
Igis: Pieštukas, tušinukas. Bet labiausiai myliu angliuką, nors su pastaruoju labai retai paišau. Spalvos pas mane yra šviesios. Paprastas pieštukas HB, 2B
Džei: paprastas pieštukas. Geriausias 2B
Ką pirma pastebi susitikęs/-usi su žmogumi
Džei: Veidą
Igis:  Veidą, akis
Carolin: o ką veide?
Džei: Net nežinau ką veide. Žandikaulio linijas? Ya, weird.
Igis: Žvelgiu į akis, nes man lengviau suprasti tą žmogų, bet paprastai kai kalbuosiu su jau pažįstamu žmogumi- nežvelgiu į jo akis.
Aprangoje: juoda/balta vs kitos spalvos
Džei: Kitos spalvos. Mėlyna my fav. Juodą/baltą palieku veikėjams
Igis: Kitos spalvos.
Šiluma vs šaltis
Džei: šiluma. Dėl to, kad pati nemėgstu šalčio, Džei taip pat, kai kurie praminė Snaigute.
Igis: šiluma
Pagal ką žmonėms duodate pravardes? pagal ką gaunate?
Igis: Pagal asmenybes, ar trumpinant vardą, kokį nors nutikimą. O kaip gaunu pravardes, reik paklausti tų, kurie jas man suteikia  paprastai gaunu vedinius iš savo vardo ar charakterio bruožų.
Kaip pvz.: Kornelijus ar Emilis 
Ar iš kokio nors veikėjo išsikirtinumo.
Džei: same

Chaotiškai sudėlioti klausimai, ilgi ir trumpi atsakymai, įvairios temos – šis interviu apima viską, kiek įmanoma apimti per maždaug pusvalandį pokalbio. Ir vienas, pabaigai paliktas klausimas: Kai įsivaizduojate Interaktyvųjį Hogvartsą toliau? Ko jam linkite? Ko tikitės?
Džei: Nežinau. Įsivaizduoju dar tobulesnį dizaino atžvilgiu ir modernesnį apskritai. Tikiuosi, kad pagaliau susilopysim atmosferą ir tapsime dar vieningesni. Ir šiaip, linkiu to, kad ir kaip tai banaliai skamba.
Igis: Forumą ateityje įsivaizduoju optimistiškai: taikų, ir kaip Džeimsas sakė - tobulesnį dizaino atžvilgiu. Norėčiau, kad ateityje baigtume visus ginčus, nesantaikas ir vėl būtume vieningi, draugiškesni. Nenoriu, kad visi peštųsi, nes juk, atėjom rašyti, gerai praleisti laiką. Linkiu sėkmės bei vienybės.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Caroline Wilding »
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Deisela De Blunden

• **
  • 5
  • Mielai bendrauju parašykite
« Atsakymas #16 Prieš 4 metus »
Keistos moteris prie Kiauliasodžio!!

Birželio 1 d. prie vieno iš Kiauliasodyje esančių namukų stovėjo dvi moteris. Vieną buvo garbanotais trumpais ir rudais plaukais, akys padažytos mėlynais akių šešėliais su juoda suknelę ir raudonais bateliais. Kita žemuogės atspalvio plaukais iki kelių, raudonomis lūpomis su juodai balta suknele ir kreminiais bateliais.
 Moterys yra nematytos! Keistai apžiūrinėjo žmones, vieną kitai kažką sakė. Dėl atsargumo MM norėtų jas apklausti.
 Jeigu taip pat matėte prašau pranešti MM. Ačiū. Viskas vyksta dėl gerųjų burtininkų gerovės.

*

Neprisijungęs Džonas Lukas Viljamsas Greywindas

• Kvidičininkas
  • 60
  • Lytis: Vyras
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Nr.1-2019žiema
skiltis
Politika

MAGIJOS MINISTERIJA NĖRA PAJĖGI APSAUGOTI MŪSŲ VISUOMENĘ
      Ak, ta Magijos Ministerija! Šauniai įkurta 1707-aisias, ji buvo mūsų saugumo motina, mūsų tvarkos sergėtoja, mūsų meilės puoselėtoja jau daugybę dešimtmečių, tačiau, deja, laikai keičiasi...
      Kai tik į ministro kėdę neaiškiomis aplinkybėmis įsėdo vos aštuoniolika (!) metų sulaukęs jaunasis Fasiras von Sjuardas, tiesą sakant, tik ką neseniai atšventęs savąjį gimtadienį, burtininkų Britanija prasmiro slibinšūdžiais kaip reikiant. Jau tada žurnalistų bendruomenė sukruto - kas tai? Senojo von Sjuardo, buvusio Hogvartso nuodų ir vaistų profesoriaus, itin gerbiamo ir net sulyginamo su pačiu Albu Dumbldoru, įtaka? O gal pradingusios pirmosios eliksyrininko žmonos Gabriellos palikimas? Juk visus metus iki pasikeitimo Magijos Ministeriją ir visą Didžiąją Britaniją valdė būtent ši nepaprasto grožio ragana. Tačiau, kaip bebūtų, kad ir kokie tikri ar netikri tėveliai teatrodytų galingi ir žinomi, jaunasis mūsų ministras kuo aiškių aiškiausiai nemoka valdyti šalies! Jo valdoma Ministerija tėra tik apsisnarglėjusi, slibinų vėjaraupiais aplipusi kvėša, anokia didvyrė. O jūs, gerbiami “Magijos žinių” skaitytojai, manote kitaip? Palaukit, maloningieji, pasilaikykite savo lazdeles!

NEFUNKCIONUOJANTI MINISTERIJA
      Štai, puikus pavyzdys - ministro surinkta departamentų vadovų komanda, tokia marga ir tokia nepastovi, jog NET KELIS KARTUS Ministerijoje pilnai teveikė tik KETURI departamentai! O kur užkeiktasis Magiškųjų nelaimių ir katastrofų departamentas, kuris per atsinaujinusios Ministerijos veiklą tebuvo užimtas tik VIENĄ kartą? Šiuo metu šalyje mūsų jaunuomenė - čia aiškiai prisidėjo ir suprastėjusi Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos edukacijos kokybė - kerais draikstosi kone kiekviename žingsnyje vos tik palieka pilies sienas (prisiminkime kad ir tą “Magijos žinioms” praneštą incidentą, kuomet du nepilnamečiai mokiniai, - vardai redakcijai, deja, nežinomi - pabėgę iš mokyklos į Aukštutiniame Fleglyje esantį apleistą namą, pliekėsi kone mirtinoje dvikovoje). O šių, aišku, niekas nesustabdo. Kas, jei toks chuliganiškas elgesys pasieks Žiobarus? Kas mus gelbės? Neegzistuojantis trečiasis lygis, norite pasakyti, gerbiamas ministre?

APGAILĖTINAS PERSONALAS
      O dar tų departamentų darbuotojai!... Jau daugelį metų, šie atrodo kaip vargana “Ražas-5” šluotų partija, kuriai trūksta ne tik Flitvudų kotų tepalo, bet ir sidabrinių žirklių nušiurusiems virbams apkarpyti. Tokie prasti, o svajonėse trokšta prilygti aukščiausio lygio sportinėms šluotoms. Antai, kad ir jų vadovai: Magiškųjų žaidimų ir sporto vadovei Elridei Endlercat - tik dvidešimt, o į Ministeriją buvo priimta aštuoniolikos kaip ir ministras. Ji augina smulkųjį mėlynąjį slibiną, jos tėvai - žiobarai, kurių niekada nepažinojo. Kaip tokios nestabilios psichikos asmuo gali būti atsakingas už magiškąjį sportą ir dar net negimęs burtininkų visuomenėje? Tuo tarpu aplink šeštojo lygio vadovę Melijandrą Juliją Lorijan (23), buvusią Londone įsikūrusios konditerijos krautuvėlės darbuotoją (kas parodo išties žemą Lorijan kvalifikacijos lygį) ir praėjusių metų Hogvartso profesorę (įdomu, kas jai padėjo papulti? Brolis, nusipelnęs Švilpynės narys, buvęs kvidičo komandos kapitonas, prefektas, profesorius ir vadovas?) sklando gandai, kad ši - vilkolakė. Matyt, panelė Endlercat paveikė tiek Lorijan, tiek von Sjuardą savo hagridišku susižavėjimu itin pavojingais žvėrimis, nes būtent šie ėmė auginti po vieną audrapaukštį sau, kuris priskiriamas Magijos Ministerijos XXXX kategorijai ir dar geba magiškai kurti audras. Verta paminėti, jog septintojo departamento vadovės gyvūnėlis ir galima Magiškojo transporto galvos rasė - XXXXX kategorijos nariai, kas reiškia burtininikijos žudikus, itin pavojingus, mirtinus ir neįmanomus treniruoti ir PRIJAUKINTI. Ar mūsų gerbiamas ministras kažko imasi? Žinoma, kad ne! Bet čia dar ne viskas - ką tik neseniai, prieš metus lyg iš basilisko vidurių išdygo kažkada Paslapčių departamentui dirigavusi Gabrielle Salliete Dévertes (38). Šiuo metu ji - Magiškųjų gyvūnų kontrolės departamento vadovė. Galbūt solidus amžius ir ankstesnė darbo patirtis Ministerijoje šią buvusią Burtų Trikovės Turnyro Biobetonso čempionę paverstų idealia darbuotoja šioje kvailių užeigoje, jei ne keli dalykėliai. Ponia Dévertes ankstesnį departamentą paliko dėl pašlijusių nervų ir vėliau laisvu laiku tyrinėjo kitus pasaulius, kas automatiškai yra absurdiška ir rodo smegenų pašalinimą pradanginimo kerais. Ponia, gal laikas apsilankyti atsinaujinusioje Šventojo Skutelio magiškų ligų ir traumų ligoninėje? Ir šiaip, ši moteris nežinia kur vaikšto, ką daro, o jos pavaldiniai amžinai skundžiasi kaip jų vadovė eina iš proto. Malonumo dirbti jai nulis ir dar nuolat verkšlena dėl prasto atlyginimo. Ir galų gale paskutinis, bet ne prasčiausias yra Nojus Erikas Amneta (26) - ketvirtasis (per septynis metus) Aurorų štabo viršininkas, kėdę perėmęs iš kvaištelėjusios Melisos Keyes. Pirmasis faktas, kuris krenta į akis, yra tai, kad Amneta - visai kaip Dévertes - lyg ir viskas būtų gerai, jei ne tie dalykėliai. Amneta kilęs iš Lietuvos, jis net nėra Didžiosios Britanijos pilietis. ir čia sukyla šleikštulys - kaip svetimšalis gali būti atsakingas už svetimą šalį? Ar jis žino ko norime mes, tie, kurie gimėme šioje žemėje? Visai kaip ir Lorijan (pusiau rusė, pusiau amerikietė), ir Dévertes (prancūzė) - ar jos žino? Galbūt mūsų gerbiamasis ministras nori sukurti tarptautišką profesionalų aplinką, bet jis klišai meta kritlį jau visas rungtynes. O Amnetai galima klijuoti ne tik nepatikimo asmens lapelį, bet ir dar kai ką. Kol jis trynėsi dešimtajame lygyje kaip aukščiausiasis Ministerijos teisėjas, dabartinis Aurorų viršininkas turėjo neaiškų romaną su tuometine antrojo departamento vadove, minėtąja nuprotėjusia Keyes. Sutapimas, jog po to Amneta užėmė jos vietą? Gal buvusi Ministerijos darbuotoja pabėgo, nes atsirado vaikas? Deja, bet nežinome, ar tai buvo apgalvotas konkurentės pašalinimas iš šiltos vietos Ministerijoje ar tik neišvengtas susikomprimitavimas visuomenės akivaizdoje, bet yra BET. Ar tai yra pavyzdinio darbuotojo paveikslas? Tikrai ne. Tai yra valdžios ištroškusio vyro atvaizdas, kuriam nusispjauti į raganų teises.

VERDIKTAS
      Penki vadovai, penki departamentai. Štai ką mums siūlo magijos ministras von Sjuardas dabar jau skaičiuojantis dvidešimt penktuosius metus. Itin margą, kraupiais gandais apipintą ir abejotiną reputaciją bei gebėjimus, prastą psichinę būklę ir žiaurius pomėgius turinčią raganų ir burtininkų grupę jis pakišo po savo mirtį nešančiu testralio sparnu ir davė valdyti mūsų valstybę. Purvakraujė, vilkolakė, ligonė, goduolis ir vaikas, nesugebantis atlikti pavesto darbo. Dauguma departamentų neveikia. Tokia Magijos ministerija jokiu būdu nėra pajėgi apsaugoti mūsų visuomenę nuo dabarties ir gresiančių ateities pavojų: nesutramdomų psichų, pamišusių kentaurų, šmirinėjančių trolių ir nepatenkintų vilkolakių. Mielieji skaitytojai, ar mes verti tokios valdžios? Aš manau, kad ne.

“Magijos Žinių” žurnalistas Brodvinas Abatas Jaunesnysis.

(09)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Džonas Lukas Viljamsas Greywindas »

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

• 1177
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
AKTUALIJOS
Koronavirusas jau Hogvartse

2020 m. balandžio 1 d. Brodvinas Abatas Vyresnysis

Dėl koronaviruso trims savaitėms stabdoma įprasta Hogvartso edukacinė veikla. Pamokos bus vykdomos mokinių miegamuosiuose, naudojantis įvairiais eliksyrais ir magija, sukeliančiais kolektyvines sėdėjimo pamokose haliucinacijas, bei tikintis, jog tai nesukels ilgalaikių problemų su proteliu. Mokinius aptarnaus dar neužsikrėtę elfai, po pamokų bus leidžiama po vieną teleportuotis į lauką, nuo artimesnio sąlyčio su kitais mokiniais saugos Nustūmimo magija.
   Akilanda neserga, kad ir ką besakytų.

Pranešame apie kitus svarbius laikinus pakeitimus Hogvartse:
1) Pelėdynas izoliuotas įtarus, kad apsikrėtę klastuoliai siunčia grifams apčiaudėtus meilės laiškelius.
2) Uždraustojo skyriaus knygos laikinai išgabentos iš Hogvartso, pastebėjus padažnėjusį grifų įsilaužinėjimą į Keršto skyrių.
3) Už miegojimą virtuvėje ant kruopų atsargų bus baudžiama trimis savaitėmis gyvenimo be saldumynų.
4) Į Švilpynę pradėti tiekti antidepresantai, NIV kabinetas laikinai paverstas nukentėjusių dėl sumažėjusio cukraus kiekio švilpių gaivinimo palatomis.
5) Varno Nago moksleiviams skirtos papildomos saldumynų premijos už išlikimą ramiems, knygos gabenamos tiesiai į lovas.
6) Transfigūracijos kabinetas laikinai paverstas Apsinuodijimo šokoladu palata.
7) Kosėti griežtai draudžiama. 

Taip pat Magijos ministerija apgailestauja pranešdama, kad lankytojai nebus priimami bent iki birželio pirmosios. Ministerijos darbas laikinai perkeliamas į Havajus, kur užtikrintai toliau vyks pilnu pajėgumu. Ministras ir departamentų vadovai su žiniasklaida bendraus per židinius ir gynėjus. Kiekvienai porai žurnalistų bus leidžiama užduoti tik vieną klausimą.
   Pranešama, jog lankučiai ir gnomai viruso neplatina.

Krikščionims šiandien patariama nesimelsti ir Marvel komiksų gerbėjams nežiūrėti filmų
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Fasiras von Sjuardas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

• Žurnalistė
  • 837
  • Varliokas
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Interviu su forumo dalyviais

Prieš dvejus metus sulaukėme pirmojo interviu su dviem gerai forume žinomomis figūromis. Deja, antrojo interviu sulaukti nepavyko, tad nutarėme atgaivinti šią tradiciją. Interviu yra planuojami reguliariai. Jeigu turite idėją klausimui, žinote, su kuo interviu norėtumėte perskaityti ar norite, kad interviu paimčiau iš jūsų, parašykite man asmeninę žinutę. Šį kartą jūsų teismui atiduodamos dviejų koledžų – Švilpynės ir Varno Nago – senbuvės narės: Roana Amneta ir Luna Gardner.

Kokioje aplinkoje geriausiai rašosi?

Roana: Geriausiai rašosi, kai yra motyvacijos ir laisvo laiko. Aplinka? Būna skirtingai, tačiau didžioji dalis mano pranešimų yra parašyta per kompiuterį ir klausantis kokios nors muzikos.
Luna: Pirmiausia man reikalinga ramybė. Nors esu pratusi viską daryti su muzika, tačiau rašant RPG man reikia tylos. Kas liečia aplinką, turbūt geriausia ir patogiausia rašyti per kompiuterį, būnant savo kambaryje.

Ranka visai nerašot?

Roana: Mokykloje tekdavo dažnai rašyti ranka, tačiau baigus mokyklą pirmumą teikiu užrašų kūrimui telefone ar kompiuteryje. Tačiau darbe vis tik tenka kažką rašyti ranka, mat telefonu darbo metu naudotis negalima.
Luna: Ranka rašau tik tuomet, kai esu priversta. Kur kas labiau mėgstu ką nors užrašyti telefone ar kompiuteryje.

Kokioje HP pamokoje labiausiai norėtumėt sudalyvauti (realiai) ir kodėl?

Roana:  Kalbant apie Poterio laikus, norėčiau sudalyvauti nuodų ir vaistų pamokoje, mat Sneipas yra įdomi asmenybė kaip profesorius ir man atrodo, kad jo pamokos yra įdomios.
Luna: Turbūt MGP. Gyvūnai yra dalis mano gyvenimo, o patyrinėti naujus, fantastinius gyvūnus būtų nuostabus nuotykis ir nepamirštama patirtis.

Kokią vietą jūsų gyvenime užima kelionės?

Roana: Keliauju beveik kasmet nuo 6-7 metų amžiaus. Kelionės man yra atsipalaidavimas nuo gimtinėje paliktų rūpesčių ir kažko naujo pažinimas ar atradimas.
Luna: Jei kalbėčiau apie keliones, kurios trunka kelias valandas automobilyje, lankant kitus miestus, tuomet tokios kelionės yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Kalbant apie keliones į kitas šalis... Na, keliauti pradėjau visai neseniai ir to keliavimu pavadinti negalėčiau, mat tai buvo atostogos, bet vis tiek buvo įsimintina.

O kokia planai šiai - neįprastai - vasarai?

Roana: Susitaupyti pinigų.
Luna: Man, kaip ir daugeliui, corona sugadino didžiąją dalį planų. Planavau vasarą dirbti, tačiau dabar retai įmonei reikia darbuotojų, tad turbūt grįšiu į sporto klubą ir mėgausiuosi paskutine vasara, kai nekankina egzaminai ar sesijos.

Grįžkime prie IH. Nė viena iš jūsų nėra naujokė. Kas skatina likti forume?

Roana: Švilpiai ir neturėjimas ką veikti laisvu metu.
Luna: Daugybė priežasčių. Pirmiausia, dievinu savo personažus, kiekvienas savaip atspindi mane. Kita priežastis – bendravimas su žmonėmis ir pagaliau galiu išlieti visas savo mintis.

O iš kur atsiranda idėjos personažams? Kalbu tiek apie vardus, tiek apie jų istorijas, tiek būdo bruožus ir panašiai... Juk nepaisant to, kad visuose personažuose yra jo autoriaus, kartais jie būna tikrai skirtingi.

Roana: Mane dažniausiai įkvepia kitų kurti personažai. Tiek forumo, tiek iš knygų. Tačiau būna ir išimčių. Pavyzdžiui, Roaną sukūriau visai spontaniškai - užteko vienos nuotraukos ir atsirado idėja po idėjos. O štai visai naują savo personažę - Emerisę – brandinau gana ilgai. Ieškojau įkvėpimo Nevilio Nevėkšlos istorijoje ir kitų forumiečių pranešimuose, tačiau paskutinę minutę pakeičiau beveik viską ir yra dabar būtent toks veikėjas.
Luna: Turbūt didžioji dalis idėjų atsirado iš matytų filmų, serialų ar skaitytų knygų. Ne, kopijuoti tikrai nekopijuoju. Dažniausiai idėją išrutulioju kitaip. Perkuriu ir pasuku ta linkme, kuri būtų palanki man. Personažo charakterį sukuriu palaipsniui. Jis, kaip ir aš pati, tobulėja kiekviename naujame RPG, bėgant laikui. Skirtingumą turbūt lemia tai, kad turėti kelis tokius pat personažus būtų nuobodu. Be to, norisi išbandyti visus įmanomus charakterius, kaip pvz. Luna nė nemirktelėjusi gali suvaryti kardą kitam į nugarą, o štai Davina... Ji kitokia, verčiau nukentės pati nei leis kitam.

O ar turite kokį nors įsimintiniausią RPG? Jeigu taip, kodėl jis toks?

Luna: Įsimintiniausio ne, dažniausiai įstringa atskiros RPG dalys, kurios dėl vienos ar kitos priežasties užsilieka atmintyje.
Roana: Man įsimintiniausiu turbūt liks kvidičo varžybos 2019 rudenį. Pirmiausia dėl to, kad tai buvo vienintelės varžybos, antra - šiame RPG yra vienas (ir turbūt vienintelis tokio ilgio) mano pranešimas, parašytas per telefoną.

Luna, gal turi kokį pvz.?

Luna: Tau uždavus klausimą, galvoje prasisuko tiek daug rašytų RPG, kad net nežinau. Su kiekvienu personažu skirtingai. Su Luna akimirksniu iškilo rašytas RPG Ūdrų Žabanguose su Igiu ir Temi. Su Davina Soreno NiV pamoka, kai jai ir El teko kovoti su zombiais. Įsimintinas RPG. O su Sabi... Ech, čia jau viskas su Sorenu.

O ar yra koks nors įvykis IH'e, kurį įsiminėt?

Luna: Ak, žinoma. Praėjusių Kalėdų renginys, kai varniukams teko puošti didžiąją salę bei vytis Grinčą, pavogusį dovanas.
Roana: CSI Hogvartsas. Manau niekada nepamiršiu tos kankynės su skaičiais.

Et, gaila, kad negalėjau ten sudalyvaut... Kokią naujovę įvestumėte IH'e?

Luna: Turbūt palengvinčiau taisyklę su rasėm.
Roana: Buvo kažkada tame pasiūlymų trello tab'as, vėliau kažkur dingo. Man labai patikusi mintis buvo daily quests. Jeigu forumiečiai už juos gautų galeonų, manau, būtų didesnis aktyvumas, mat daugelis naujokų atėję pamato, kad reikia pinigų, o rpg rašyti dar nepribrendę. Jeigu būtų kokie daily quests "paskaityk rpg tokioje ir tokioje temoje" ar panašūs, manau naujokai įsivažiuotų, pradėtų patys rašyti ir liktų forume. Deja, abejoju, kad tai realu įvykdyti.

Įsivaizduokite, kad galite susitikti su savo veikėjais. Ką visi kartu veiktumėte?

Roana: Oi. Manau man, Roanai, ir Nojui tektų prižiūrėti ir gaudyti Emerisę, o Tristanas pamokslautų ką nors Amirai. 
Luna: Įdomus klausimas. Tarsi susitikčiau su savimi, kurios kiekvienas bruožas įkūnytas į atskirą žmogų. Būtų keistai smagu, tačiau, ką veiktume, net neįsivaizduoju. Galbūt pirmiausia išklausyčiau ir pasikalbėčiau.

O kaip manot, kaip sektųsi, jeigu reikėtų visiems kartu, pavyzdžiui, pabėgti iš pabėgimo kambario?

Luna: Manau, visai neblogai, nors Luna ir arši, o Sabrina - sarkastiška, pabėgti vis tiek turėtų pavykti.
Roana: Na, tada manau būtų šioks toks sandėris "pagal nutylėjimą" - vienas prižiūri Emerisę, Amira slapčia klausosi kitų, o kiti aptarinėja planą, kaip ištrūkti.

Pabaigai šiek tiek filosofijos. Kaip įsivaizduojate pasaulį po 30 metų?

Luna: Niekada apie tai negalvoju. Ateitį palieku ateičiai, kaip jau bus, taip, tačiau... Galbūt žmonės ims kitaip žvelgti į pasaulį, į vienas kitą. Įsivyraus taika. Žinau, kad tai per daug optimistiška, bet kam nors reikia tikėtis geriausio.
Roana: Manau, kad nuo dabar mažai kas pasikeis.  Na, atsiras koks nors Iphone 31 Plus gal, bet 30 metų yra nedidelis laiko tarpas, abejoju, kad įvyks kažkas tokio wow - perverčiančio pasaulį. Nebent kai kuriose gyvenimo sferose įsivaizduoju procesų palengvinimą. Tas pats mokslas - jau dabar daug kur galima paskaitose naudotis kompiuteriu, manau po 30 metų tas bus leista ir mokyklose. Rašyti ranka toli gražu ne visiems patinka ir sekasi, nes kartais tiesiog nesugebi gražiai rašyti ir vėliau tavo keverzonės neįskaitomos.

Nepaisant to, kad Luna ateitį palieka ateičiai, paklausiu vis tiek. Kaip įsivaizduojate IH po 5 metų?

Roana: Tokį patį kaip dabar. Labai tikiuosi, kad daugelis dabar esančių žmonių vis dar liks forume ir po penkių metų galėsim prisiminti šiuos laikus su nostalgija.
Luna: Pirmiausia, tai turbūt nebebus daugelio dabar IH esančių žmonių. Tokia mintis šiuo metu kelia liūdesį, bet galbūt bendravimas nenutrūks su jais. O šiaip... Nemanau, kad kas nors labai akivaizdžiai pasikeis.

Ačiū už atsakymus.

Toks buvo mūsų pokalbis. Tikimės, kad jis padėjo sužinoti ką nors naujo apie šias dvi forumo dalyves, o galbūt netgi pakišo RPG idėją? Primenu, kad su interviu pasiūlymais galite susisiekti asmeniškai.
Iki kitų susitikimų!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith »
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight

*

domutis

« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Pirmakursio Grifo mirtis.

Vakar 23:30 mirė mokinys vardu Harold Namber. Šiuo metu jis yra Hogvartso vaiduoklis.Jis nušoko nuo Astronomijos bokšto ir numirė. Taip manoma ,nes jo lavonas buvo rastas prie bokšto ir jis buvo stipriai sužalotas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

*

• Žurnalistė
  • 837
  • Varliokas
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »

Po pirmojo interviu su Švilpynės ir Varno Nago atstovėmis tikriausiai nereikia daug spėlioti, su kuo galima laukti interviu šį mėnesį. Du forumiečiai, vienas ilgokai įkalbinėtas (sutiko paskatintas teorinės 200 galeonų skolos), kitas – išsigandęs to, ką pats palaikė grasinimu. Pristatau jums Klastūnyno atstovą arklių mylėtoją ir salos „užgrobėją“ Luką Dubajų ir Mioną Herą iš Grifų Gūžtos.

Kaip atsiradai IH‘e?

Miona: Prieš kelerius metus „Wattpad“ platformoje esančio profilio aprašyme pamačiau nuorodą į forumą. Susidomėjau, paspaudžiau, pamėginau, bet greitai palikau. Po kurio laiko, gal po pusės metų, nuobodžiai leidžiant vasarą vėl sumąsčiau grįžti.
Lukas: Prieš kažkur 3 metus mano klasiokė ėmė kalbėti apie šitą forumą iš pradžių kelis mėnesius tik klausiausi, o po to ir pats sumaniau ateiti čia.

Kas skatina likti IH‘e?

Miona: Nemėgstu numesti darbo jo nebaigusi. Noriu geriau užpildyti tiek Mionos, tiek Enolo gyvenimo istorijos (hm) spragas. Aišku, Enolas beveik be jokios istorijos, kas man, na, nelabai patinka.
Lukas: Prieš kokius metus būčiau pasakęs faina atmosfera, bet dabar dar prisidėjo ir nenoras palikti nebaigtus RPG.

Kadangi abu esate Magijos ministerijos darbuotojai, pakalbėkime apie tai. Ar darbas MM yra toks, kokį įsivaizdavote?

Miona: Tiesą sakant, nedaug ką ir įsivaizdavau. Maniau, kad labai trūks laiko, tačiau didumą dalykų spėju, sudėtinga nėra, o prie popierizmo pripratau, nors iš pradžių maniau, kad būtent tai galiausiai užmuš mano norą čionais dirbti. KItaip tariant, viskas net geriau, nei galvojau prieš dirbdama MM.
Lukas: Įsivaizdavau kažką sudėtingesnio, na aišku pačioje pradžioje taip ir buvo, bet dabar, tai nėra taip sunku.

Kodėl būtent su šiuo veikėju nuėjai į MM? Lukai, nenorėjai Mayros sužadėtinio leisti jai į kolegas?

Miona: Pagal viską, Enolas jau kuris laikas sukosi restoranų versliuke, o Miona kažkokių ryškesnių tolimesnių planų, baigus Hogvartsą, nelabai ir turėjo. Be to, su Miona esti daugiau progų pasinaudoti šia jos darbo vieta ir RPG klausimu.
Lukas: Prisipažinsiu, net nežinau, kažkaip ši vieta Morisui atrodė tinkamesnė negu profo, o su Luku buvo tas pats, tik kad atvirkščiai.

Ar tapimas MM nariu jums ką nors pakeitė forume (požiūrį į jį, davė naujų RPG galimybių ir pan.)?

Miona: RPG minčių atsirado daugiau ir rašliavojimų klausimu tapau kiek aktyvesnė. Anksčiau kitų žmonių RPG skaitydavau, palyginti, mažai, o dabar tai tapo mažne mano darbu. Tad taip, iš tiesų, pakeitė ir tikrai ne vieną dalyką.
Lukas: Niekada negalvojau, kad tapimas MM nariu man kažką pakeis forume ir taip neatsitiko. Kadangi Morisas RPG atžvilgiu yra atstumtasis, tad su juo ir nepasimatė kažkokio pokyčio RPG atžvilgiu.

Kalbant jau ne apie MM, o bendrai apie IH. Kokį nutikimą yra itin smagu prisiminti?

Miona: Sudėtingas klausimas, tiesą sakant. Na, kažko konkretaus nelabai galiu pasakyti. Vienas iš naujesnių, šypseną keliančių RPG akimirkų buvo toji, kai Domantas Sabrinai siūlė galeonų už moralinę žalą
Lukas: Tikriausiai tektų rinktis iš vienų renginių kuriuose teko dalyvauti ir kurių nėra HP sagoje. Na, o smulkiau net negaliu atsakyti.

Ar turite savo RPG, kuris labiausiai patiko ar įsiminė? Papasakok apie jį.

Miona: Sunku nuspręsti, kuris vienas labiausiai patiko. Be to, save vertinti irgi yra sunku. Bet galgi neseniai galiausiai pabaigtas RPG Didžiojo gluosnio pakrantėje - šitas į galvą tuo klausimu atėjo pirmiausia. Patiko, kaip konkrečiai ir plačiai buvo aprašytas Dafydd vidinis pasaulis, patiko ir tai, kaip galėjau ir aš jau raštu pasigilinti į Mionos jausmus.
Lukas: Tokio, kuris labiausiai patiko, dar neturiu, galbūt dar jam neatėjo laikas ir teks laukti, kol toks atsiras.

Į kokią HP pamoką norėtumėte nueiti (realiai) ir kodėl?

Miona: Visos pamokos žavios ir į visas norėtųsi nueiti, tačiau pirmoj vietoj vis tik pastatyčiau Transfigūraciją. Įdomu būtų savom akim stebėti, kaip kažkas realiai virsta kažkuo kitu. Be to, gana naudingas dalykas: nereikalingą daiktą gali paversti kažkuo reikalingu. Ir, šiaip, atrodo toks praktiškai jokiam mūsų mokyklose mokomam dalykui neprilyginama pamoka, dėl ko tat atrodo dar įdomiau.
Lukas: Tikriausiai tai būtu MGP. Mane realiame gyvenime traukia gyvūnai, tad naujų gyvūnų pažinimas ir prisilietimas prie jų būtu fainiausias dalykas.

Jeigu galėtumėt suburti visus savo veikėjus, ką visi veiktumėte?

Miona: Abu mano veikėjai turi kažkokią mano dalį, bet, vis viena, jei imam juos kaip realius asmenis, tai esam siaubingai skirtingi. Labai gerai pagalvojus (bet nieko geresnio nesugalvojus), tai manau, kad tempčiaus kur nors į gamtą. Jie abu tokie prie apmąstymų linkę, tai paspoksot į žvaigždes, manau, tiek jiems, tiek man patiktų.
Lukas: Morisas veikiausiai bandytų kažką išaiškinti Lukui apie gyvūnus. Aš tikriausiai būčiau prie tų dviejų ir klausyčiausi jų pokalbio, karts nuo karto įsiterpdamas į jį. Na, o Heidi dar yra naujokas šiame tarpe, tad ką darytų ji, net negaliu įsivaizduoti.

Ką tik baigėsi MMB. Ar veltumėtės į panašų reikalą realiame gyvenime?

Miona: Jei kiltų maištas, o pačių maištininkų ideologija ir priemonės jai įgyvendinti prieštarautų mano moralinėms vertybėms, galimas daiktas, kad stočiau į gynėjų gretas.
Lukas: Į tokį reikalą velčiausi tik ant bajerio ir jeigu būtu faina kompanija. Na, o kitu atveju būčiau namuose ir užsiiminėčiau kažkokia veikla.

Ar rašote už IH ribų? Jeigu taip, ką?

Miona: Prieš IH'ą rašiau, ir nemažai, palyginti. Tačiau atėjusi į forumą laiko tam neberadau. Dabar retsykiais prisėdu, pabandau kažką suregzti, tačiau, net jei tuo metu ir pajaučiu, kad, va, šitą galimai tęsiu, vėliau pakilusi jau nebegrįžtu prie to teksto. Orientuojuosi į fantastiką, bet, manau, reikėtų išmėginti ir kažką kita. Galbūt čia ir slypi mano rašymo krizės priežastis.
Lukas: Už IH ribų rašiau tuomet kada man buvo kokie 7 metai. Esu parašęs vieną mini knygutę apie viščiukų nuotykius. Po kiek laiko bandžiau daryti komiksą jau apie kiaulės nuotykius, bet tuomet jau buvo išblėsęs noras kažką rašyti, tad tai ir liko nepabaigta.

Eilėraščių nerašote?

Miona: Ne. Kas kas, bet šitai man tikrai nesiseka.
Lukas: Rašau nebent tada, kada būna užduota lietuvių pamokų metu.

Ačiū už atsakymus.

Tokie štai du žmonės dirba Magijos ministerijoje. Kaip užsiminė Lukas, Morisas yra atstumtasis RPG atžvilgiu, tad, manau, galite kas nors su juo susisiekti! Kaip visada, jeigu turite idėjų klausimams arba žmonėms, iš kurių galima paimti interviu, galite rašyti žinutę. Taip pat jeigu norite, kad paimčiau interviu iš jūsų, nes man daugiau niekas nėra skolingas 200 galeonų...

*

• Žurnalistė
  • 837
  • Varliokas
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »

Pristatome dar vieną – jau trečiąjį – interviu su Interaktyviojo Hogvartso dalyviais. Šį kartą atėjo profesorių eilė. Jūsų dėmesiui pristatome Hogvartso balandėlius – buvusį klastuolį ir dabartinį koledžo vadovą, apsigynimo nuo juodosios magijos profesorių Marką Moore ir buvusią Varno Nago mokinę, transfigūracijos profesorę Adelę Ginger.

Į kokią HP pamoką norėtumėte nueiti realybėj ir kodėl?

Adelė: Gal, gal... Ne, gerai, aš nežinau. Nors šiaip, sakyčiau, transfigūracija ta pati. Bet nežinau, kodėl.
Markas: Aš sakyčiau ANJM, nes realiai tenai lavonai ir mušiesi, man labai tie dalykai patinka ir toje pamokoje jie realiai yra.

Kas skatina likti IH‘e?

Adelė: Mane tai nebaigtos istorijos ir, ir nežinau. Na, šiaip mano aktyvumas dabar truputį mažėja kažkaip, bet... Ir planavau labai daug kartų apleisti, bet žinai, vis kas nors spiria į šikną ir turi toliau tenai būti.
Markas: Neturėjimas ką veikti gyvenime.

Jeigu galėtumėt suburti visus savo veikėjus, ką veiktumėt visi kartu?

Adelė: Aš nežinau. Aš matau tokį vaizdą, kad aš su Melisa būtume tokios atsi‘chill‘inusios, nes Melisa šitą gi... Truputį vartojanti. Buvo. Aaa... Adelė tiesiog. Nežinau. Ką Adelė veiktų, nežinau, tiesiog stovėtų kaip stulpas. Tada Emetas su manim ir Melisa loštų kortom. O Juan‘as mums ten pamokslus skaitytų, kokie mes nusidėjėliai ir panašiai.
Markas: Bandyčiau padaryti, kad jie tarpusavy nesipeštų.

Tai jie muštųsi, o tu skirtum?

Markas: Panašiai. Na, gal Liucija kur kampe verks, bet tu Marytę suvaldyk, gerai?

Kokį nutikimą iš IH‘o yra itin smagu prisiminti?

Markas: Aš tai sakyčiau ta ateities būrimo pamoka, man atrodo, antram sezone, kai buvau forume. Kai Mayra padegė Roanos apsiaustą ar bandė padegti ir tiesiog mokytoja kaip ir bandė mus priverst nesusipešt.
Adelė: Aš nežinau iš tikrųjų. Neįsivaizduoju. Gal kai... Nežinau. Ai! Galbūt kai pradėjo kita Melisa man siuntinėti į asmenines žinutes kačiukų fotkes. Ir tada mes susijungėm per Facebook‘ą ir tada jinai ten pradėjo spaminti kačiukais.

Ar turi RPG, kuris labiausiai patiko/įsiminė? Papasakok apie jį.

Adelė: Na, pas mane, pavyzdžiui, aš būna, kad rašau, ir atrodo o, kaip kietai, o po kažkiek laiko perskaitai ir galvoji „kokia nesąmonė.“ Tai kažkaip iš to nelabai galėčiau kažko pasakyt, bet, manau, Melisos ir Elijo, nes aš šitą jų viską net rodžiau mamai ir jinai perskaitė ir buvo tokia buvo wow, na tipo, kaip banalu. Aš tokia: haha, jo. Bet šiaip tai jo, manau, šitas, nes per Gabrielle man kažkaip galbūt per ją šiek tiek mano rašymo stilius pasikeitė ar kažkas tokio, bet aš nežinau. Gal dėl to toks įsimintiniausias, nes kita linkme ėjo visa istorija ir... Mane rašymas su ja pastūmėjo permąstyti, na, kažkoks plaukiojantis dalykas buvo, bet visai kietai.
Markas: Gal tokio vieno RPG negalėčiau išskirti iš tų visų, nes realiai aš juos vis tiek kuriu kaip platesnę istoriją ir etapais dabar. Dabar jau jie kažkaip susiję, ypač mano veikėjai – kaip jie toliau gyvena. Vienos įsimintiniausios istorijos nėra.

Pereikime prie meilės istorijos. Kuo yra susiję kiti jūsų veikėjai?

Adelė: Emetas... Kaip ten, pala... Aš nepamenu, kas buvo. Ai, Emetas su Marku susipažino bare. Tai čia jisai prie to yra. Aš nežinau, čia tiesiog buvo tokia mintis eit ir pradėt rašyt kažką. Juan‘as tai Adelės globėjas... Iš visų galų jie ten susiję, nežinau, kaip pasakyt.
Markas: Su Emetu buvo taip, kad buvo su Marku keli įvykiai ir galiausiai Emetas apsigyveno pas Marką bute. Markas susipažino su Adele, o tas kunigas yra Adelės globėjas.
Adelė: Aš prisiminiau, kas yra Emetas su Marku! Jų gi ten ta... Ką mes ten galvojom?
Markas: Buvo ten Marko ir Adelės peštynės. Markas permiegojo su Emetu ir po to graužėsi, kad reikia grįžti pas Adelę... Ten tokia drama.
Adelė: O Emeto kas ten... Tėvas su Marko motina buvo susidėjęs kažkada. Tai dar ir taip susiję.

O Melisa?

Adelė: Melisa pagal idėją yra ten už jūrų Adelės tetulė. Ji sužinojo, kad Adelė prasidėjo su profesorium ir tada visa nėščia atsivilko pasimušti su Marku.

Klausimas Markui: kuo jam patiko Adelė, ne pati stabiliausia asmenybė?

Markas: Iš pradžių... Aš šiaip net nežinau, kodėl būtent. Na, Markas sutiko Adelę, nes norėjo jai padėti. Bet kas nutiko po to, kai jie buvo palatose, aš kaip ir iki šiol nelabai atseku, kodėl. Atrodė, kad bus vienkartinis dalykas, tiesiog susitiko ir praėjo. Marko šeimoj yra toks dalykas, veikiantis kaip psichozės rūšis, kad jis tiesiog su vienu žmogumi, kaip obsesija praktiškai. Netgi yra juokaujama, kad Marko proprosenelis keliavo per pusę salyno, kad sau pasivogtų žmoną. Kai tas įvyko, jo elgesys pasikeitė, tada stengėsi tą elgesį sąmoningai slopinti, kad jai nepakenktų. Jis matė ją kaip savo gyvenimo viską, jis bandė ją pasigrobti, kad kiti negalėtų prieiti, nes ji yra jo, priklauso jam. Bet paėmus dabar, gal dėl to ta tokia santykių krizė, nes Markas bando tą savo elgesį slopinti ir pasikeisti ir, kiek suprantu, Adelei tas nelabai tinka ir patinka.

Klausimas Adelei: kuo jai patiko Markas, turintis keistų polinkių į, pavyzdžiui, kapines, juk pasimatymas kapinėse nėra super romantiška?

Adelė: Adelei tuo metu labai reikėjo artimo žmogaus, ir jinai nusprendė, kad profesorius tam puikiai tinka. Na, ne tai kad „o, puikiai tinka“ kaip koks daiktas, bet šiaip. Kažkaip taip susisiejo, kad, na, nežinau iš tikro, man labai hot yra Timothee Chalamet, todėl pasirinkau, kad Markas būtų jos čiūvas. Bet šiaip nežinau, kada jinai ten jį įsimylėjo, o kas dabar ten vyksta, tai irgi nesuprantu, kažkokias nesąmones daro panikė...

Kuo skyrėsi romanas Adelei esant mokine ir jau profesoriaujant?

Markas: Gal nebent tas, kad realiai jų santykiai nebeturi būti tokia paslaptimi, nes du profesoriai yra normaliau negu profesorius ir mokinė.
Adelė: Kai jie buvo profesorius ir mokinė, buvo daugiau to adrenalino ir panašiai, kažkas tokio santykiuose, kur norisi tuos santykius išlaikyt, nes yra kažkoks tikslas. O dabar tai toks „jo, gerai“, banaliai toliau jau eina.

Gal tuomet buvo įdomiau rašyti, kai Adelė dar buvo mokinė?

Adelė: Sakyčiau, kad jo, na, bent jau aš turėjau, ką parašyti, kad, pvz., o, koks šūdas, jeigu kas sužinos. O dabar tiesiog toks... Neturiu net ką parašyt apie tai.
Markas: Gal tiesiog sunkiau vystyt pačius santykius. Ir dabar kai rašom, daugiau vyksta pačių santykių aiškinimosi ir pykčių tarp veikėjų. Ko anksčiau nelabai būdavo.

Jeigu realybėj pamatytumėte tokią porą, ar jie jums būtų graži, „faina“ pora?

Markas: Kur yra tas RPG Kiauram Katile tam kambary, tai visai normali „faina“ pora jie buvo. Beveik.
Adelė: Jie abudu nėra stabilūs. Ta prasme visiškai. Vienas ten obsesijomis ir viskuo kitu, Adelė su savo panikos priepuoliais ir bla bla bla, ir kaip jai ten viskas blogai, nors viskas ten jai gerai turėtų būt, bet pagal idėją į Adelę aš įdėjau dalį savęs, man kažkaip nebūtų keista, bet kartu ir nebūtų malonu žiūrėti į du tokius žmones kartu.

Kaip manot, kuo baigsis ši meilės istorija?

Markas: Mes turim planų kažkokių?
Adelė: Aš pamenu, kaip prašiau, kad ji man nesakytų, kada Markas piršis Adelei. Kad net aš nežinočiau. Tai aš taip galvoju, ai, gal taip niekad ir nesipirš. Ir bus toks... Na... Pakibę santykiai.

Iš kur turit įkvėpimo tiek rašyti? Adelei dar esant mokinei kalėt RPG vieną po kito.

Markas: Neturėjimas ką veikt gyvenime.

Bet kitiems taip greit neatsakinėjai. Čia, būdavo, surašydavot visą RPG per naktį.

Markas: Na, tiesiog yra būna istorijos, kur yra veiksmas, aišku, kas vyksta, ir yra kitos, kurios remiasi veikėjų išgyvenimais ir aplinkos aprašymais. Tokius sudėtingiau rašyt. Buvo tie RPG maratonai, tiesiog eina vienas po kito veiksmai, labai greitai ir lengvai susirašydavo savaime.
Adelė: Man buvo tas, kad aš nenoriu, kad nutrūktų ta grandinė, tai man nesvarbu, su kuo, bet kad su kažkuo iš jos veikėjų rašyt.

Gal norit dar ką nors pasakyti ar palinkėti?

Adelė: Čia visai ne į temą, bet. „Kuku“ yra prancūziškas pasisveikinimas, ne gegutė (rašoma coucou).

Ačiū už atsakymus!

Galima spėti, kad Adelės pastebėjimas apie „kuku“ buvo atsakas į apie tai buvusį klausimą viktorinoje, mat interviu buvo imtas iš karto po jos (ką teko gerokai nuvėlinti, mat viktorina užtruko bent man netikėtai ilgai). Dar kartą primenu, kad turintys pasiūlymų, su kuo norėtų paskaityti interviu ar besisiūlantys patys, gali man parašyti asmeninę žinutę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith »

*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

• Šluotų meistras
  • 259
  • Mamma mia!
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
TOP5 IH siužeto skylės

Viešai pasirodydamas ant scenos pamiršai viską, ką norėjai pasakyti? Nusigėrei iki šliaužiojimo ant žemės? Nakvodamas palapinėj su draugais bemiegodamas pripasakojai būtų ir nebūtų istorijų? Cha, yra čia ko gėdytis. Tikrasis siaubas, priverčiantis rašytojus sulįsti iš sarmatos po žemėmis, yra siužeto skylės. Būtent todėl visai malonu pažiūrėti, ką pridirba kiti – šiame straipsnyje ir pamėginsime įsigauti į penkias gigantiškas skyles Interaktyvaus Hogvartso rašytojų istorijose.

5. Biologiniai Greywindų virsmai
   Djevelenas – šitą sąvoką, kaip buvo prisipažinęs pats jos autorius Džeimsas Greywindas, pačiam teko ilgokai mokytis. Djevelenai, jei ką, yra vampyro, vilkolakio ir vendigo (google it) mišrūnai, kitaip dar vadinami Pragaro šunimis ne vien todėl, kad turi savy šuniškos prigimties, bet ir todėl, kad iš tiesų yra Pragarui (ir tokiems Slapstūnams) pavaldūs (truputis informacijos čia ir čia). Nepavydėtina situacija, na, bet fantazija nesunkiai gali sudėti tris minėtas antgamtines būtybes į vieną, tame problemų fantastų forumo nariai matyti neturėtų. Problema slypi kitur.
   Po kurio laiko Greywindų rasė tiesiog dingo – djevelenai virto žmonėmis. Niekam ne paslaptis, kad tam tikra prasme rasę pasikeisti gali (ačiū, Michael, ilsėkis ramybėj), bet tik jau ne visą su tuo susijusią organizmo struktūrą be rimtesnių priežasčių. Kokia bacila galėjo suvalgyti jūsų rasę? Gal galima gaut skiepų, kol nepradėjo banga ristis per forumą?

4. Vienišės metamorfozė
   Turbūt nepatikėtumėt, jei pasakyčiau, kad prieš 12 savo gyvenimo metų rašaluotapirštė sudėtingiausią vardą Hogvartse turinti nusikaltėlė Gabrielle Saliette Devertes, mėgindama bent su kuo nors pasikalbėti, šlaistėsi gatvėmis ir užkabinėjo žmones, prieš trejus dar dalino velniaižin kokiais būdais susižvejotą informaciją kairėn dešinėn bei turėjo realių finansinių problemų, neleidžiančių net išvykti paatostogauti kokioj užsienio šaly.
   O tada – matyt, ji tikrai talentinga šantažo ir minios valdymo srityse – bam ir tapo turbūt pirmosios tokios organizacijos forume, „Krikštamotės“ mafijos, valdove ir ėmė švaistytis AŠTUONŽENKLĖMIS sumomis vergų aukcionuose (taip, šitokių forume irgi yra).
   Įdomus faktas – kaip anksčiau, taip ir dabar Gabrielle tebesiskundžia pinigų trūkumu. Galima pakūrinėti teorijų, kur ji išleidžia ir mafijos uždarbį, ir ministerijos algą (mat nuolat kaltina ministrą kaip šuniui pamėtomais varganais galeonais). Taupo ant kojos operacijos? Perka rašalą? Žarsto jai dėmesį skiriantiems jaunuoliams?.. Išeitų, kad ne krikštamotė, o cukramotė.

3. Štukametis Hogvartse
   Visi žinojo istoriją apie vampyrų imperatorę – Marią Blackwood, kuri, išvydusi įsikliopintą berniuką besibučiuojantį su neaiškia mergaite, staiga įgijo „tikrąjį“ savo vampyrišką pavidalą, bet mažai kam krito į akis tragiška skylė Soreno von Sjuardo gyvenimo istorijoje.
   XV amžiaus pabaigoje jis gimė Anglijoje, šeimai persikrausčius mokėsi, o vėliau ir dėstė Durmštrange, vėliau šiaip malėsi po pasaulį šen bei ten. XX amžiaus pabaigoje, būdamas ne kažką kerėtojas, tačiau tikrai puikus eliksyrininkas, perdozavo (!) Jaunystės eliksyro, todėl netyčia gavo laišką iš Durmštrango, grįžo mokytis, ir, blogiausia, vėliau išvyko į Hogvartso Burtų Trikovės turnyrą (pirma ir antra užduotys), po kurio liko mokytis Hogvartse bei (dieve mano) nusikabino ir vedė beveik 500 metų už save jaunesnę klastuolę. Kai ši jį išdavė su moksleiviu, išsiskyrė, neilgai trukus susirado kitą žmoną, daug panašesnio amžiaus (tik 300 metų skirtumas), deja, ana irgi veikiai pakratė kojas, o prieš mirtį svajojo apie kitą.
   Liūdnoka dėl senio, bet vis tiek iškyla klausimas, ar jiedvi bent numanė.

2. Auroras iš kanalizacijos
   Ambicingas, išdidus, įnoringas, inteligentiškas, bet visuomet prastos nuotaikos ir savo šeimos laikomas šiukšle klastuolis Dafydd Carwynn Llewellyn, kurį tik Miona Hera sugebėdavo paveikti kaip švitrinis popierius... Nebuvo atskleidžiama, kaip gerai jis mokėsi, tačiau iš tikrųjų buvo itin nuovokus veikėjas. Iš Hogvartso išmestas už konfliktus su mokiniais ir profesoriais, įsilaužimą į vieną kabinetą bei nelegalią prekybą lazdelėmis bei psichotropinėmis medžiagomis. Po šito, kai, regis, pasibaigė galimybės uždarbiauti, klastuolis prasmego į Londono kanalizaciją, kur gavo bent stogą virš galvos bei šiokio tokio pilko, bėgiojančio ir uodeguoto maisto.
   Turint mintyje liūdną tragiško personažo praeitį ir faktą, kad netgi mergina jį atstūmė, su tuo viskas būtų gerai, bet... Iškart iš kanalizacijos išlipęs jis staiga evoliucionavo į AURORĄ. Dievaži, Darviną tai sužavėtų labiau nei beždžionės. Be abejo, naujai ministeriją užėmusi mafija galėtų į darbą priiminėti padugnes, bet tik jau ne tokius neaiškius depresuotus jaunuolius.

1. Ekskursijos į Azkabaną
   Kas būtų galėjęs pagalvoti, kad vienas labiausiai Švilpynės mylimų vadovų ir keksiukų propagandos skleidėjų galėtų taip pasielgti su geraširdžiu pagrindiniu savo veikėju – Igoriu Lorijanu Greywindu? Avery, jau minėto „Krikštamotės“ klano atstovė, susitarė su reikiamais žmonėmis, prieštaravusiais Igorio santykiams su Emilijana (vilkolakis ir sirena), nes šie kėlė grėsmę vilkolakių bendruomenei JAV, jog Igoris būtų kuriam laikui užkonservuotas Azkabane. Šituo siekta, kad Igorį išlaisvinus Lorijanai stotų Avery pusėn Magijos ministerijos mūšyje. Primenu, jog Voldemortui žlugus Azkabaną saugoti ėmė aurorai, nebe psichai (šie buvo perėję į Voldemorto pusę, tad nebelaikomi patikimais). O į Azkabaną Igoris ir atvežtas be ministerijos žinios, ir išvežtas. Good job, aiškiai nurodyta, kur slypi valstybės saugumo skylės.
   Beje, girdėjau, kad greitu metu Lorijanai į Azkabaną pradės rengti keliones, reklaminiai plakatai įtartinai panašūs į tokio Praeities Žvalgo. Gal su britų aurorais susitarti taip pat lengva, kaip su Ukrainos pasienio sargais?

Jei manai, jog straipsnis turėtų būti papildytas, parašyk man asmeninę žinutę. Lauksiu!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Bastiano Zuccarelli »
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

• Šluotų meistras
  • 259
  • Mamma mia!
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
AKTUALIJOS
Nužudymas ministerijoje
Cenzūruota Michail‘o Redwind‘o 2020-08-19

Su didžiausiu liūdesiu ministerija pranešė, jog vakar be žinios dingo Magiškųjų įstatymų priežiūros departamento darbuotoja Fiadh o Ceallachain. Reiškiame gilią užuojautą be galo atsidavusios darbui bei kolegų mylėtos nenusakomai linksmos merginos artimiesiems su viltimis, kad ji atsiras.
   Į paieškas įsitraukė visas Aurorų Štabas su naujai išrinktu vadovu Dafydd Carwynn Llewellyn priešaky, tačiau įtariama, jog moteris buvo nužudyta. Įtariamųjų sąraše yra asmenų, dirbančių ministerijoje, bei ministerijos lankytojų.
   Ministerija reikalauja visų, kas gali suteikti apie panelę o‘Ceallachain naudingų tyrimui žinių, prisistatyti į Aurorų Štabą. Įtariama, jog siaučia liaudies priešai, pavaldūs senajai monarchistinei ministerijai. Žinantys, bet informacijos nesuteikiantys asmenys irgi bus laikomi liaudies priešais.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Bastiano Zuccarelli »
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

• Žurnalistė
  • 837
  • Varliokas
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »

Pristatome jau ketvirtąjį interviu su forumo dalyviais. Šį kartą išankstinius planus sujaukė pageidavimų koncertas: vienas žmogus pasisiūlė pats, kitą pasiūlė anonimas. Jūsų teismui pristatome naujai iškeptą kerėjimo profesorių Domantą Varnanagį ir Magiškųjų gyvūnų kontrolės departamento vadovę Gabrielle Salliete Dévertes.

Kas skatina likti IH‘e?

Domantas: Galbūt maloni atmosfera ir noras susikurti kuo daugiau personažų ir postų.
Gabrielle: Man patinka rašyt ir labai faini žmonės ten. Aišku, iš tų, su kuriais realiai pradėjom rašyt 2014 metais ir paskui 15-tais metais, yra pasilikęs tiktai Sorenas ir dar Rosemarie iš maždaug 2015. Tai tokių, kad kažkas ten labai pasilikę būtų, nėra, bet visad labai faina, kai ateina naujų žmonių, tokių kaip Domantas, pavyzdžiui. (juokiasi) Žiauriai linksma. Žmonės labiausiai, ir man patinka rašyt. Jo, ir dabar ten kadangi su Ministerija gaunasi prisirišimas ir nesinori palikti kažkokiems nekompetentingiems asmenims.

Kokį nutikimą iš IH yra itin smagu prisiminti?

Domantas: RPG su ANJM profesoriumi, kai Domą pakabino už lango ir kai Domas norėjo atimti iš Moore lazdelę.
Gabrielle: Hm. Nežinau. Jų labai daug yra buvę turbūt. Pirmieji mano RPG labai juokingi ir labai keisti, tai juos visada yra linksma nueit paskaityt. Bet tokio kažkokio labai konkretaus turbūt net nėra. Nežinau, gal tas pirmas mūšis, kurį... Kada jisai čia vyko? 2015 metais? Neprisimenu. Pirmas mūšis, kurį aš iš esmės ir suorganizavau, bet nebuvo labai didelio organizavimo ten. Buvo labai faina, kad visi žmonės labai greitai sušoko iš parašė. Senais laikais būdavo dar visokie konkursai, buvo RPG „Miss Hogvartsas“, tarsi mados konkursas, ir Gabrielle buvo viena iš teisėjų. Ir Sorenas buvo vienas iš teisėjų. Buvo labai linksma. Ir buvo dar vienas įvykis, berods per Velykas, ne, per balandžio pirmąją. Sumaišė veikėjų vardus, t.y. prisijungi ir esi ne Gabrielle, o kažkas kitas, ir Sorenas buvo gavęs vieną mano veikėją – Firielę. Tuo metu ji buvo elfė ir jis su kažkuo kitu parašė RPG, kuris buvo labai juokingas. Detalių neprisimenu, bet kažkas susiję su varškės pyragu.

Jei galėtum suburti visus savo veikėjus, ką veiktumėte?

Domantas: Hogvartso iškyla gamtoje.
Gabrielle: O dieve, nežinau. Tikrai nežinau. Neįsivaizduoju, ką visiems būtų galima veikti. Jie tokie žiauriai skirtingi. Iš vienos pusės jiems kažkokios bendros veiklos atrasti... Ką aš žinau. Mintys eina, kad gal eitų į barą, bet yra vienas, kuriam 12, tai į barą turbūt nelabai, bet galėtų būti variantas, o šiaip tai ką aš žinau. Neįsivaizduoju. Ir aš nežinau, ar aš pati labai norėčiau juos sutikti, gal kokius du (Aurorą ir galbūt Eliją, bet irgi tokia abejonė). Aurorą visai norėčiau sutikti, man atrodo, mes visai sueitume, visai išeitų draugauti.

Ar turi RPG, kuris labiausiai patiko / įsiminė? Papasakok apie jį.

Domantas: Tas pats RPG su Moore.
Gabrielle: (tyla) Hm. Dabar tas nesenas, kur rašėm šiltnamiuose su Sigurdu, jis toks ilgas gavosi ir visai linksmas. Čia toks iš labai naujų. O šiaip... Ką aš žinau. Nežinau, niekas nešauna į galvą. Gal net nėra tokių. Tas, kur su Elijum ir Melisa ten toks ilgas gaunasi dalykas, labai dramatiškas, tai tas visai įsimena. Jis prasidėjo Šv. Skutelio ligoninės kavinėj ir toliau ten tęsėsi per kažkieno namą Londone ir dar kažkur jie nukeliavo.

Į kokią HP pamoką labiausiai norėtum nueiti realybėje ir kodėl?

Domantas: ANJM. Būtinai turėtų dėstyti Moore, nes jo pamokos labai labai įdomios ir nenuobodžios.
Gabrielle: Kerėjimą. Transfigūracija gal irgi visai nieko, nes ten dalykus paverti ir panašiai, bet į kerėjimą, nes čia toks atrodo legit visiškai magiškas dalykas: padarai, kad kas nors skraidytų, ar pas tave atskristų, ką aš žinau. Kieno nors kojas paverti želė ar kažkas tokio. Žiauriai kieti dalykai.

Pereikime prie jūsų bendrų RPG. Domanto RPG su Kaidenu.
Ar planuojate tęsinį? Kaip manai, kokia galėtų būti užduotis, kurią duos Kaidenas?

Domantas: Tęsinio artimiausiu metu nedarysime, manau. Manau, užduotis bus sunki, be kerų ir susijusi su prekiavimu.

Ar planuojate tęsinį? Ar turi užduotį, kurią Domantas turės atlikti?

Gabrielle: Tęsinio neplanuojam turbūt, Domantas man rašė, klausė, kas čia bus per užduotis, atrodė susijaudinęs. Šiaip aš nežinau, negalvojau, kokia galėtų būti ta užduotis. Bet dabar jis yra profesorius, tai kažką su tuo gal, bet kol kas nėra tokio konkretaus plano.

Galėtų klientų surasti lazdelėms pirkti.

Gabrielle: Visai šauni idėja! Galima apie tai pasvarstyti.

Domanto RPG su Gabrielle.
Kaip pasielgtum atsidūręs jos vietoje? Sakykime, tu esi suaugęs ir pamatai labai daug geriantį septyniolikmetį?

Domantas: Atimčiau iš jo butelį ir duočiau gerus penkis antausius kaip bonusą.

Kaip realybėj reaguotum, jeigu ateitum į barą ir pamatytum, kaip kažkoks vaikas geria?

Gabrielle: Tikriausiai ignoruočiau. Nežinau, many nėra motiniško instinkto, kad pulčiau rūpintis, ką jis čia daro, turbūt ignoruočiau, gal kam nors pasakyčiau. Nežinau, barmenui ar kam, kad „ė, žiūrėkit, šitas gal per jaunas čia būti“ ar kažkas tokio. Jeigu turėtų šalia draugų, gal jiems pasakyčiau, bet tikriausiai nesakyčiau nieko, ignoruočiau. Na, o jeigu būtų labai linksma, tai pasijuokčiau.

Domanto RPG su Aurora.
Ar kviestum merginą į tokį pasimatymą (žvakės, vakarienė, romantika, o aplinkui daug visokio šlamšto)?

Domantas: Taip, visi argumentai tinka. Įvairovės juk reikia. Bet šiaip to nedaryčiau.

O kokį darytum?

Domantas: namelis ant ratų ant jūros kranto ir romantika.

Ar norėtum tokio pasimatymo: su žvakėm, vynu?

Gabrielle: Ne, tokio pasimatymo nenorėčiau. Tokie pasimatymai manęs visai nevilioja ir kažkada su kažkuo iš draugų šnekėjau, kad tobuliausias pasimatymas būtų toks, kur, na, gal ne pirmas, bet antras, trečias, dešimtas... Kur tiesiog kartu nueitumėm pamiegot pietų miego, nes man kažkaip taip būna, kad kai susitinku su žmonėm nebe pirmą kartą ir jeigu man baisiai patinka potencialus interesantas, mane žiauriai pradeda imti miegas. Tai tokio su žvakėm ir ten kažkuo... Gal kokį vieną kartą ir kokia nors proga, bet šiaip tai ne.

Domanto RPG su Vincentu.
Koks tavo paties santykis su gyvatėmis?

Domantas: Mėgstu gyvates labai, ateityje planuoju įsigyti.

Kaip reaguotum sutikusi žmogų su gyvate ant pečių?

Gabrielle: Aš turbūt gerokai paspoksočiau, bet jeigu realiai su tokia gyvate, tai ką aš žinau, tai susirūpinčiau, kad jis jos nepaleistų, jeigu ji nuodinga ar kažką. Gal nešnekėčiau, nebendraučiau ir neičiau artyn. Gyvatės man patinka iš toli.

Rašėt 4 RPG su Gabrielle. Jos keturi veikėjai, tavo visada tas pats – Domantas. Kuris RPG buvo įdomiausias/priimtiniausias? Gal kažkuris iš jos veikėjų yra artimiausias Domantui?

Domantas: Galbūt su Gabriele kavinėje. Ne, manau, artimumo nėra.

Su Domantu rašėt keturis RPG. Jo veikėjas tas pats, tavo – visi skirtingi. Kuris RPG tau buvo lengviausias ar įdomiausas, kuris char‘as artimiausias Domantui?

Gabrielle: Su Gabrielle tikriausiai, nes buvo žiauriai linksma rašyt, nes jis ten išsidirbinėja, o aš galiu parašyti vos ne nuoširdžią reakciją ar kažkas tokio. Labai sunku buvo su Vincentu, tai net ir nebaigėm.

Ar norėtum tokio profesoriaus kaip Domantas (veikėjas)?

Domantas: Ne. Jis kaip žmogus ne toks, tad man nepatinka, kad jis pasipūtęs perkeltine prasme. Ir jo pamokos nėra įdomios ir dar pavojingos
Gabrielle: Ne, atsiprašau, bet ne, nenorėčiau. Reikės pažiūrėti pamoką ir tada spręsti, bet jaučiu, kad nelabai norėčiau. Ant pasijuokimo tai gal visai jo, bet šiaip ne.

Ar norėtum dirbti komandoje su tokiu žmogumi kaip Gabrielle (veikėja)?

Domantas: Taip. Kaip char‘as ji įdomus ir geras žmogus.
Gabrielle: (atsidūsta) Gal. Komandoj žiūrint kokioj, bet man atrodo, kad mes abi būtume tokios efficient ir šūdo nemaltume. Arba jeigu maltume, tai ne nuolat. (juokiasi) Turbūt, nežinau. Visai įdomu būtų pabandyt, bet man šiaip komandoj dirbti nelabai patinka, nebent žmonės labai užsidegę ir motyvuoti, tada jo.

Ačiū už atsakymus!

Kaip ir visada, jeigu turite pasiūlymų, iš ko paimti interviu, ar norite, kad paimčiau iš jūsų, rašykite asmeniškai.

*

• Žurnalistė
  • 837
  • Varliokas
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »

Penktasis interviu, ko gero, nieko nenustebins: šį kartą kalbinau daug aistrų sukėlusio kvidičo čempionato nugalėtojus – Grifų Gūžtos komandos žaidėjus. Pati būdama komandoje interviu iš savęs vis tik neėmiau, tad atiduodu teismui gaudytoją Klarę Konę Karter, gynėją Ashton Hughes, atmušėją ir komandos kapitoną Adam Green ir puolėją Cristal Daunt.

Kaip atsidūrei kvidičo komandoje?

Asthon: Aš jau nebe pirmą kartą žaidžiu kvidičą, bet pasiūlė man, tai ir atsidūriau čia.
Cristal: Šiaip pati neįsivaizduoju, kaip tai įvyko, tiesiog parašiau, norėjau, ir viskas.
Klarė: Deoiridh įviliojo. (juokiasi) Ne, šiaip visai noro buvo, bet, bet, bet, jo, Deoiridh buvo organizatorė.
Adam: Kaip čia pasakius. Iš tiesų tai norėjau ir plius nelabai turėjau laiko šiais metais aš čia žaisti, tačiau nutiko taip, kad buvau davęs pažadą sesutei, tai yra Deo. O nesilaikyti pažadų būtų labai labai negražu, be to, nenorėjau, jog grifai praleistų šias rungtynes.

Kaip manai, kas lėmė Grifų Gūžtos pergalę?

Cristal: Sėkmė. Daugiausiai sėkmė, dar, aišku, geri postai Klarės, bet pagrinde manau, kad sėkmė su kauliukais.
Adam: Mh... Sunku pasakyti, nes čia labiau sėkmės reikalas. Bet vis dėl to, mūsų komanda visą laiką buvo pozityvi, visi draugiškai sutarėme, nesipykome, palaikėme vieni kitus. Jei ir nepasisekdavo, tekdavo nenusiminti ir bandyti sėkme kitame rate. Na ir be to... Klarė tapo mūsų didvyre. Ji pastebėjo šmaukštą, o vėliau jį ir sugavo, kas nulėmė raudonųjų pergalę, tačiau galiu pasakyti, kad draugiškumas bei motyvacija iš komandos draugų nulėmė mūsų laimėjimą.
Asthon: Kadangi mes esam labai gera komanda, mes susitarėm viską ir susiplanuojam taip, kad visiems pavyktų parašyti.
Klarė: Manau, kad komandiškumas.

Klausimas Ashton‘ui ir Klarei: kuo šios kvidičo rungtynės buvo ypatingos?

Asthon: Man tai buvo dar nebandyta pozicija ir tai, kad niekas labai ilgai niekaip nepagavo šmaukšto ir kad teko rašyti be veiksmų.
Klarė: Nežinau. Manau, kad buvo ypatingas tuo, kad mes labai komandiškai veikėm, ta prasme, labiau nei kitais kartais.

Klausimas Cristal ir Adam‘ui: ar kvidičas buvo tai, ko tikėjotės iš jo?

Cristal: Visiškai ne. Tikėjaus, kad bus žiauriai daug veiksmo, tipo kad aš per vieną ratą tris kartus kritlį įmesiu. Taip nebuvo, bet aš taisykles perskaičiau tik valandą prieš tai, kai man reikėjo postą rašyt. Taip normaliai perskaičiau. Bandžiau skaityti anksčiau, bet kažkaip nėjo, tai vėliau nusprendžiau perskaityti. Aišku, per vėlai, bet... Ir šiaip tikėjaus, kad bus daugiau veiksmo.
Adam: Na, čia labai komplikuota. Pačioje pradžioje buvo labai sunku, tas susipažinimas su taisyklėmis, jų supratimas, tačiau vėliau, kai žaidimas įpusėjo, pasidarė truputį lengviau. Kvidičo taisyklės  buvo perprastos, nors kartais atrodė, kad pasiduosiu, nes tikrai nusibodo, o ir laiko nelabai buvo, tačiau po kiek laiko vėl atsirasdavo motyvacija, įkvėpimas, turbūt dėl to, jog norėjau, kad grifai laimėtų. Nors, tiesa sakant, tikėjausi kažko įdomesnio ir logiškesnio.

Kokios buvo didžiausios komandos stiprybės ir silpnybės?

Klarė: Silpnybė tai spamas. (juokiasi) Stiprybės tai, kad nebuvo jokių pykčių. Sutarimas, komandiškumas.
Cristal: Stiprybės tai komandinis darbas, aišku, pykčių nebuvo, kad viską susitart sugebėjom. O silpnybės?.. Realiai tai nežinau. Nebuvo.
Asthon: Komanda yra labai draugiška ir labai lengva tartis ir bendrauti su žmonėm, jeigu reikia, visada padeda. Jeigu nesupranti ko nors, iš karto paaiškina, kokį veiksmą atlikti, nes tai yra labai svarbu, kadangi galima skirtingai ginti ir pulti. O kai komanda susitaria, tai išeina daug linksmesnis ir įdomesnis žaidimas.
Adam: Uch... Aš nežinau dėl silpnybių, bet kalbant apie stiprybes, tai, manau, kad komandai didžiausias pliusas buvo susikalbėjimas tarpusavy. Bendruomeniškumas, draugiškumas, o taip pat ir pagalba vieni kitiems. O juk tai, manau  ir yra svarbiausia. O kalbant apie silpnybes, tai aš tikrai nežinau ir neįsivaizduoju.. Neturiu atsakymo. Nebent gal, tik tas motyvacijos trūkumas ir nebeturėjimas ką rašyti, bet čia labiau žiūrint iš mano pozicijos. Ne visiems taip buvo, tad tikrai nežinau.

Kokios naudos davė kvidičas?

Cristal: Sužinojau, kad man negalima rašyti 3000 simbolių postų, aš neišnešu tiek tiesiog šitiek, negaliu, neberandu, apie ką rašyti. O šiaip tai susipažinau su Ashton‘u, Adam‘u, kadangi nelabai rašo, tai nežinojau, kas tokie yra, o dabar matau. Ir šiaip patiko tas komandinis darbas su jumis visom. Smagu buvo toj kvidičo grupėj.
Asthon: Aš jau buvau pradėjus rašyti mažiau, o kvidičas mane pastūmėjo rašyti ilgesnius postus, nes tu žinai, kad turi kasdien parašyti postą, kad ir kas benutiktų, tu turi jį parašyti. Tad manau, kad dabar pradėsiu daugiau rašyt (bet aš nepažadu, kad atrašysiu).
Adam: Didžiausia nauda, tai susipažinau su žmonėmis, apie kurių egzistenciją žinojau labai mažai. Dėl to tikrai labai džiaugiuosi. Taip pat supratau, kad parašyt ilgą postą ne taip paprasta, reikia kur kas daugiau kūrybiškumo, tad manau, kad mano rašymo skills‘ai truputį pagerėjo. Mh... Ai, ir dar... Asmeniškai aš esu žiauriai happy dėl to, jog kvidičas išmokė pasikliauti savo nuojauta, galbūt reiks tai pritaikyt praktikoje.. :DD
Klarė: Manau, kad padėjo iš naujo atrasti komandą, kad grifai nepabyrėtų vėl. Toks vienintelis labai didelis pliusas.

Ką kitose rungtynėse asmeniškai darytumėte kitaip?

Adam: Kitaip? Jaučiu, kad visiškai nieko, nors labai abejoju ar dar žaisčiau, nes tai atima daug laiko, bet jei reikės, komandos niekada nepaliksiu bėdoje. Na ir žinoma, liksiu toje pačioje pozicijoje, nes tikrai labai smagu.
Cristal: Galbūt... Aišku, taisykles iš naujo paskaityčiau anksčiau. Pasigalvočiau, ko aš noriu iš savo veikėjos, kokios būsenos. Nes dabar jos nuotaika į vieną pusę, į kitą, tas labai keičiasi. Mažiau rašyčiau apie savo jausmus ar tai, ką Cristal valgė vakarienei, o daugiau grynai apie tą kvidičą.
Klarė: Greičiau šmaukštą pagaut reiktų.
Asthon: Padėkočiau administratoriams, kurie nuo dabar pakeitė taisykles, ir vargšelis Ashton‘as nebe taip kentėtų dėl kursų skirtumų.

Kokioje pozicijoje norėtumėte žaisti realybėje?

Cristal: Ooo. Koks geras klausimas!
Klarė: (duoda komandos draugėms pagalvoti) Manau, kad norėčiau žaisti puolėjos pozicijoj. Dėl to, kad tas komandiškumas, komandos draugo turėjimas toj pačioj pozicijoj turėtų būt smagu.
Cristal: Norėčiau būt puolėja, nes atrodo, kad veiksmas verda, kai esi puolėjas, nes kai esi koks gaudytojas, tai vienas kažkur nuošaly kažką gaudai, o puolėjas tai grynai yra komandoj, visas veiksmas vyksta aplink juos. Aišku, dar visai norėčiau kritlį pamėtyt į lankus, nes gal visai taikli esu realiam gyvenime. Cristal tai nėra, bet gal aš esu.
Asthon: Aš tai nemanau, kad iš viso kvidičą žaisčiau, nes turiu labai silpnas rankas. Galvoju, gal tiktų gaudytoja, bet aš per daug bijau tos atsakomybės.

Aš supratau, kokia aš esu brutal, nes aš tai būčiau atmušėja, kad galėčiau į snukius kam nors padaužyt.

Asthon: Aš tai bijočiau, kad neatmuščiau.
Klarė: Aš pagalvojau irgi, bet pagalvojau, kad esu labai kliša ir iš to nebūtų labai naudos.

Adam: Ech.. Nežinau, iš tiesų, manau, kad ir realybėje likčiau toje pačioje pozicijoje, kurioje žaidžiau dabar. Man atrodo, kad svaidyti blokštu tą kamuolį būtų labai smagu, na ir saugu, nes juk galima labai lengvai apsisaugoti nuo muštuko, nereiktų „prisiploti“ prie žemės ir susilaužyti kaulų.

Ačiū už atsakymus!

Reikia pastebėti, kad Cristal nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kurioje susitikome dėl interviu, prie kurio ji prisijungė per skambutį, dėl aido palaikė kažkokiu rūsiu ar garažu. Close enough but yet so far kaip sako australai. Kaip ir visada, jeigu turite idėjų, su kuo interviu norėtumėte perskaityti ar norėtumėte, kad paimčiau iš jūsų, parašykite asmeniškai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith »

*

Magdelė

« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
                                                          MAGIJOS ŽINIOS
                                             KAS DEDASI MAGIJOS PASAULYJE?
                                     AR VĖL SUGRĮŽO TAS KURIO NEVALIA MINĖTI?

Trečiadienį, dešimtą valandą ryto ponia Maginfors, keturiasdešimties metų moteris, gyvenanti netoli Kiauliasodžio miestelio, aptiko ,,Trijų Šluotų’’ užeigoje kelis nužudytų burtininkų ir vienos raganos kūnus . Atvykusi Magiškoji Policija nustatė,kad magai nužudyti žudomaisiais kerais. Kaltininkai dar nerasti, bet Magijos ministerija, jau nustatė, kad žudikai pateko į vidų per užrakintas duris pasinaudoję Alohamora (durų atrakinimo) kerais. Madam Rosmerta, užeigos šeimininkė nerakindavo durų, nes niekada nesitikėjo išpuolio.
-Net nežinau, kodėl keli lankytojai liko užeigoje, nes išeidama jų nemačiau.
Ministerija taip pat dar neišsiaiškino, kodėl nužudytieji liko užeigoje iir kodėl madam Rosmerta jų nematė.

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

• VI kursas
  • *
  • 212
  • Taškai:
  • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
MAGIJOS ŽINIOS, KARŠČIAUSIOS NAUJIENOS
DVIEJŲ VYRŲ SUSIGRŪMIMAS

Gavome naujienų ir skubame jas aprašyti. Vakar, kai vyko teismo posėdis Kembridže, garsus žurnalistas Stojakas Bendrinas suskubo sudalyvauti posėdyje ir viską aprašyti. Prie įėjimo į Magiškąjį Teismą, vyrą pasitiko Fodrikas Bendžerinas. Jis teigė, kad Stojakas neturi teisės dalyvauti šiame posėdyje, bet Stojakas manė kitaip ir bandė prasmukti į vidų, kol tuo tarpu duris laikė Bendžerinas. Tada abu vyrai išsitraukę lazdeles pradėjo kovą, kokius kerus jie naudojo nėra žinoma. Taip pat nėra žinoma kaip baigėsi jų susigrūmimas, bet Magijos Ministerija po poros dienų gavo skundus iš Fodriko Bendžerino, kad jis po abiejų vyrų susigrūmimo liko labai sužeistas ir silpnos sveikatos. Bet Stojakas Bendrinas teisinasi, kad nenaudojo jokių kerų kurie būtu atitikę pono Bendžerino nurodytus skausmus. Todėl greitai bus rengiamas teismas dėl abiejų vyrų poelgio.

Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti

*

Magdelė

« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
                                                                 Magijos žinios
                                           .Naujausios žinios apie nužudytuosius Kiauliasodyje
Prieš savaitę  ,,Magijos žiniose’’ buvo išspausdintas straipsnis  apie tris ,,Trijuose šluotose’’, Kiauliasodžio smuklėje rastus burtininkų kūnus. Ministerijai pavyko išsiaiškinti magų vardus: Vedera Foloder, Nadilis Šungrybis ir Bredis Kadras.
 Taip pat buvo išsiaiškinta, kad Madam Rosmertai, smuklės šeimininkei į vakarinį kavos puoduką suklaidintas burtininkas nepastebimai įbėrė rūko begonijų ir Rosmerta nematė bet kokių žmonių, užsibūrusių parskiedimo kerais, taigi Madam nematė pasislėpusių juodųjų magų. Deja, dar vis nežinoma, kas kaltininkai.
 Šiuo metu tiriama, kodėl tiek daug pastarųjų žmogžudysčių įvyko būtent Kiauliasodyje. Gal būt kalta apsauga?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Willy Phoenix »