0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Romilda Vein

Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Prieš 11 metus »
Manau, reikėtų sukurti tokią temą. Taigi. Bent jau mano manymu, visiems įdomu, kada gi kiti forumiečiai perskaitė tą pačią pirmąją knygą? Aš jas visas perskaičiau 2 klasėje, kai man buvo 8-eri metai. dabar man yra 10. @)

*

Neprisijungęs Elena Cholmondeley

  • VII Kursas
  • *
  • 447
  • Taškai:
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #1 Prieš 11 metus »
I - V perskaičiau I - III klasėje, o šeštą - penktoj.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Elena Venecis Cholmondeley »

Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #2 Prieš 11 metus »
Kažkada pradinėje per pamokas(sėdėdavo visa klasė ir pasislėpę skaitydavo) :D

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #3 Prieš 11 metus »
(sėdėdavo visa klasė ir pasislėpę skaitydavo) :D
Epic! Kai pradėjau skaityt kažkurią knygą (iš vėlesnių), mokykloj po maždaug pirmos pamokos pasijutau blogai ir išsiprašiau namo. Parėjusi iškart čiupau HP  ;D
Pirmą knygą perskaičiau tikriausiai 2001 m. (tada man buvo 14 m.)  (ronis_kvidicas) Jei kam įdomu, mano beveik visa istorija, kaip skaičiau HP knygas (tik be septintos), yra Hogvartsas.LT saite  (hermiona)

O kad skaitau HP7, įsirašiau ir į L2 title xD


*

Neprisijungęs Paulette Blanc

  • II kursas
  • *
  • 19
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #4 Prieš 11 metus »
Pirmąją HP knygą perskaičiau būdama 7-8 metų, o paskutinę 10- ties ( man dabar 15). Kai mokiausi pradinėj, prisimenu, kad dažnai kalbėdavom apie HP, nemanau, kad mano klasėje tuometinėje nebuvo neskaičiusių HP :)

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #5 Prieš 11 metus »
Turbūt panašiai kaip ir Arwen, pirmą knyga perskaičiau 2001. Atsimenu pažiūrėjau pirmą filmą ir užsimaniau knygos. Buvau 12 ar 13 metų :) O kaip aš paskui laukdavau kitų knygų. Kai tik tėvai nupirkdavo knygą skaitydavau neatsitraukdamas, kartais net per naktį. Nesvarbu, kad kitą dieną į pamokas :D
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #6 Prieš 11 metus »
Pirma kartą perskaičiau tiksliau mama perskaitė 4 metų :D ir užsitesė kol visas perskaičiau (nuo 4 dalies jau pats skaičiau) 2 metus :D
It's a totally over complicated statement here.

*

Maikas Homelis

Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #7 Prieš 11 metus »
Praėjusių metų vasara baigiau :)

*

Neprisijungęs Severia Fry

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #8 Prieš 11 metus »
Pirmą knygą gavau Kalėdoms, lyg ir 2000. Yra net nuotrauka su Kalėdų seneliu (ir Išminties Akmeniu, savaime suprantama), viskas kaip reikiant. Tada tikrai ne iš karto ėmiau ją skaityti. Neatsimenu, kas būtent paskatino atsiversti Harį Poterį, tikėtina, kad vis dažniau apie jį girdėdavau ir skaitydavau. Kai galiausiai atsiverčiau knygą, sustojau tik 72 puslapyje - kad pasakyčiau iš darbo ką tik grįžusiai mamai, kaip man ta knyga patinka - ir skaičiau toliau. Kitos turėjau laukti metus. Taip pat ir trečios, ketvirtos, penktos. Vienu žodžiu: knyga, metų pertrauka, knyga, metų pertrauka ir taip toliau. Po penktos sustojau, nes nusprendžiau, kad esu per daug suaugusi skaityti vaikiškas knygas. Tada man buvo dvylika ar trylika. Ir kol mano (ne)draugai toliau skaitė Harį Poterį ir net organizuodavo bendras filmų peržiūras, aš tyliai juos teisdavau - atseit, užaukit. Gyvenau laimingai ir ramiai, kol įstojau į universitetą. Jau fuksų stovyklos taisyklėse buvo įrašytas punktas: "Gerbti ir mylėti Harį Poterį". Paskui baisiausiai ir galbūt autoritetingiausias dėstytojas pasakė: "Jei niekada nenorėjot mokytis Hogvartse ar išgerti arbatos Hobitų trobelėje, jūsų vieta ne čia." Kai visa tai susidėjo, nusprendžiau per vasarą užpildyti savo nedovanotiną literatūrinę spragą. Šeštą knygą pasiskolinau iš buvusio klasioko, septintą - iš bibliotekos, ir skaitydama pačius paskutinius skyrius verkiau - juk siaubingai liūdna pabaiga... ar ne? Tai kas, kad prieš imdama į rankas paskutines dvi dalis jau žinojau, kas ir kada mirs (ačiū už tai internetui ir (ne)draugams). Visai šaunu pabaigti savo vaikystės knygas sulaukus dvidešimt metų.

*

Neprisijungęs Greg Saw

  • *
  • 18
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #9 Prieš 10 metus »
Perskaičiau du kartus. Pirma praeitais metais. Antra, prieš kelias dienas baigiau skaityt (man dvylika metų)
Užtrenkt duris garsiai tam, kad tyliai sugrįžt.  ~ Omerta

*

Neprisijungęs Elena Cholmondeley

  • VII Kursas
  • *
  • 447
  • Taškai:
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #10 Prieš 9 metus »
Pirmoj klasej :)

*

Neprisijungęs Grace Nicholson

  • V kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The sun, The moon, The truth
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #11 Prieš 9 metus »
Visas dalis perskaičiau turbūt būdama 5-6. Tada skaitymo greitis buvo lėtesnis, pačias storiausias gal 2 sav. skaičiau. Mėgstu atsiversti iki šiol, nes visas turiu namie. Tikrai kokį 10 kartų esu skaičius  ;D
-I'm a wizard.
-Prove it.
-Sorry, no magic outside Hogvarts!

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #12 Prieš 9 metus »
Jau fuksų stovyklos taisyklėse buvo įrašytas punktas: "Gerbti ir mylėti Harį Poterį". Paskui baisiausiai ir galbūt autoritetingiausias dėstytojas pasakė: "Jei niekada nenorėjot mokytis Hogvartse ar išgerti arbatos Hobitų trobelėje, jūsų vieta ne čia."
Awesome!  :o Gaila, kad pas mus tokio dėstytojo nebuvo...

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #13 Prieš 9 metus »
8- pirma dalis, o kitos 9.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Kada aš perskaičiau HP knygas?
« Atsakymas #14 Prieš 9 metus »
Pradėjau berods antroj klasėj, kažkaip ne pagal eiliškumą skaičiau. Pirma knyga iš HP serijos (ir beje, apskritai pirma fantastinė, kurią perskaičiau) buvo ,,Haris Poteris ir Azkabano kalinys". Man patiko ir tada jau skaičiau pagal eiliškumą :) O užbaigiau visas kažkur trečioj - ketvirtoj klasėj. Tiksliai nepamenu.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.