0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Giliai

Geriausi ir blogiausi mokytojai.
« Prieš 5 metus »
Sveiki visi! Pagalvojau, kad tokia tema čia netrugdytų. Taigi čia galite rašyti kokie mokytojai jums patinka ( relybėje) ir kokie nepatinka ir kodėl.
 Man labiausiai patinka lietuvių kalbos mokytoja, ji leidžia ir padiskutuoti, yra pakankamai griežta, bet nerėkia.
Nepatinka matematikos mokytoja, šaukia ant mokinių, duoda labai daug darbo ir labai daug namų darbų.

*

Neprisijungęs Amber Lee

  • III kursas
  • *
  • 25
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Labas aš kebabas
Ats: Geriausi ir blogiausi mokytojai.
« Atsakymas #1 Prieš 5 metus »
Patinka anglų (ji ir mūsų auklėtoja), matematikos (taip pat dėsto ir informatiką), istorijos. Nepatinka tikybos, lietuvių, muzikos.
happiness is not by chance, but by choice. -Jim Rohn

*

domutis

Ats: Geriausi ir blogiausi mokytojai.
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Aš pradinukas tai man labai patinka Anglų kalbos mokytoja ,nes ji labai supratinga.
O nepatinka Muzikos nes rašo pastabas dėl nieko.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Geriausi ir blogiausi mokytojai.
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Geriausia mokytoja: Muzikos, per jos pamokas gali neveikti nieko ir įskaita gaut.
Blogiausia: Matematikos, jinai pamiršo ,kas yra poilsis.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Heidi Hodonor

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
Ats: Geriausi ir blogiausi mokytojai.
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Matkes -gera
Lt- nekenčiu

Ats: Geriausi ir blogiausi mokytojai.
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Biologijos mokytoja yra labai supratinga ir maloni, o fizikos mokytoja yra Umbridge blogesnė versija (VN2) (GG2) (ŠV2) (KL2)
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Kleonas De la Gardie

  • Smuklininkas
  • ***
  • 39
  • Lytis: Vyras
  • Antraštė
Ats: Geriausi ir blogiausi mokytojai.
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Blogo mokytojaus neišskirsčiau į vieną ar kita pusę, nes tiesiog viena mokytoja per pamokas būna griežto charakterio, o būreliuose gera ir padedanti, kaip mokymo metodas. Geros mokytojos yra visos, bet turi skirtingus mokymo būdus prie kurių reikėtų apsiprasti.
Aš vis dar kalbu per miegus.
Aš vis dar sapnuoju.
Kaip galima tobula rimtis,
Kai mano protas toks triukšmingas?