0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

thesimpsons

Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #165 Prieš 3 metus »
-Bet tuomet reiktų virti naktį ,kad niekas nematytų ir negirdėtų ,o juo labiau neužuostų. Ir aš nesu tikra ,kad man pavyks išvirti tokį sunku eleksyrą.
Erika pridūrė:
-Taip būtų įdomu apsikeisti ,bet čia rašo ,kad tik valandai ar net trumpiau tad nežinau ką reiktų daryti.,-Žiūrėdama į knygą tarė Erika.
Varniukė žiūrėjo į knygą ir skaitė plačiau apie multisulčių eleksyrą.
-Ir dar čia reiktų jį virti apie mėnėsį. Ir neįskaitau ingridientų.,-Tarė ramiai Erika.
Mergina kažką išgirdo.
-Esmeralda, slėpkis kažkas ateina.,-Susirūpinusi tarė mergaitė.
Pati Erika nubėgo už lentynos ir sulaikė kvėpavimą. Kad tik ne profesorius. Erika stipriai užsimerkė. Velnias knyga. Erika išsitraukė lazdelę ir tarė:
-Wingardium Leviosa.
Ir ją prisitraukusi prie savęs užvertė ir laikė apsikabinusi.

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

  • I kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekad nesakiau, kad su manimi praleistas laikas bus ramus
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #166 Prieš 3 metus »
- Aha, ingridijantai išblukę. Palauk, duok man tą knygą. - Esmeralda pradėjo garsiai skaityti. - Tai pasivirtimo eliksyras. Jis padeda pavirsti į kitą žmogų. Nepatartina multisulčių eliksyro pagalba bandyti pavirsti į gyvūną. Dėja, multisulčių eliksyras veikia tik valandą. Kad jį pasigamintum, reikia turėti to žmogaus, į kurį nori pavirsti, plauką. Multisulčių eliksyras pasižymi siaubingu skoniu. - mergaitė nusipurtė. -
Multisulčių eliksyro sudedamosios dalys:
Norimo zmogaus plaukas ar panašiai
Bumšlango odos skiautė
Dviragio ragų milteliai: 20g
Puslagumbių šaknis
Fenikso plunksna
Maža mėnulio akmens nuolauža - ji atsiduso nuo kiekio ir skaitė toliau. - Visas sudedamasias dalis dėkite iš eilės kas dvi minutes, intensyviai maišant prieš laikrodžio rodyklę. Tik nemakaluokit lazdelėm, nes galimas daiktas, kad jų daugiau nebepamtysit. Na va, man pavyko! - apsidžiugė Esmeralda, bet pasigirdo žingsniai ir ji su Erika pasislėpė už kitos lentynos laukdamos kol pasirodys žingsnių savininkas.

*

domutis

Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #167 Prieš 3 metus »
Naujai iškeptas profesorius patruliavo koridoriuose. Buvo naktis kažkur apie vidurnaktį. Įėjęs į biblioteką išgirdo krebždesį Uždraustajame skyriuje. Su lazdele rankoje nuėjo apžiūrėti. Buvęs Grifas išvydo apsiausto galiuką kyšantį už lentynos. Rudaplaukis priėjo arčiau.
-Erika Van Houten! Tai yra panele Van Houten! Ką čia darai tokią vėlią valandą!? Ar tu vien...-Apsisukęs išvydo kitą pažįstamą mergaitę- Panele Aukso Gija! KĄ JŪS ČIA DAROTE!?,-Suriko naujasis profesorius.
Išvydęs Erikos rankoje knygą suprato ,kad šios dvi mokinės kažką rezga.
-Iš Grifų Gūžtos ir Varno Nago atemu 20 taškų! O dabar grįžkite į bendruosius kambarius.,-Tarė rimtai mėlynų akių savininkas.
Erika tikrai neis ji manęs neklausys ,nes aš jai geras ir malonus pusbrolis ,o ne mokytojas.
-Panele Van Houten ir panele Aukso Gija privalėsiu jus abi parvesti į bendruosius kambarius. Vaiduokliai būs perspėti jei išeisite jūsų koledžai neteks 50 taškų.

*

Neprisijungęs Esmeralda Aukso Gija

  • I kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekad nesakiau, kad su manimi praleistas laikas bus ramus
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #168 Prieš 3 metus »
Domantas atėjo ir pradėjo barti mergaites ir taškų atėmė... Kol tas užsimerkęs kažką aiškino, Esmeralda lėtai ir tyliai knygą pastūmė už savęs. Ji žinojo, kad Domantas, tiksliau profesorius Domantas, ir buvęs jos geras draugas tikrai taip nepasielgtų. Juk ir ji ir Erika žinojo, kad šis profesorius nėra griežtas, o kaip tik atvirkščiai labai atlaidus ir nerūpastingas... Jis vis dar putojosi ir pyko. Esmeralda visai nebijojo Domanto ir šis bereikalingas pykčio rodymas jai atrodė ganėtinai juokingas, bet ji nenorėjo jo pertraukti, tad tik stebėjo ir laukė kol tas pagaliau nurims. Kadangi profesoriaus pamokslavimas truko laaabai ilgai ir buvo panašau, kad jis dar tikrai neartėja prie pabaigos, tad Esmeralda nusprendė negaišti ir pasigriebusi knygą, mostelėjo Erikai eiti kartu.

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 243
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #169 Prieš 3 metus »
 Šiandien Nikolė pagaliau pasiryžo sulaužyti taisykles ir įžengti į uždraustą skyrių. Jei reikėjo knygos "Higerco Bruco juodžiausios pranašystės", mat joje buvo atsakymas į amžinai jei rūpėjusį klausimą: Kas jos senelis? Tėvai niekad apie jį neužsimindavo. Mergaitė nusprendė veikti šiandien, per pietų pertrauką, kai visi grūsis didžiojoje salėje.
 Tą dieną panelei Parker visai nesisekė, ji vis jaudinosi ir galvojo apie pietų pertrauką, tad negalėjo susikaupti. Per nuodus ir vaistus ji supainiojo skysčius ir vietoj hipogrifo seilių įlašino neterlatorijos vandens, per magijos istoriją sumaišė goblinų sukilimo metus, o blogiausia, kad per transfigūraciją jos ežys net nebuvo panašus į ežį. Taigi po viso šito ir daugiau likus kelioms minutėms iki varpo dūžio, kuris reiškia pietų pertrauką, Nikolė net pradėjo abejoti ar jei tikrai reikia eiti į biblioteką.
 Nikol buvo taip paskendusi savo pesimistiškose mintyse, kad net nepastebėjo kaip atsitrenkė į magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorių. Nikolė pamanė, kad dabar tai jau viskas... Bet stebuklai! Profesorius tik pasidomėjo, kodėl ji ne didžiojoje salėje, o kai panelė negalėjo atsakyti, tik mikčiojo, jis šyptelėjo ir palinkėjo geros dienos. Tada apsisuko ir nužingsniavo savais keliais. Nikolė dar nulydėjo jį akimis, o kai jis išnyko nudūmė tiesiai į biblioteką.
 Bibliotekoje buvo tylu, atrodė per daug tylu, kad būtu tikra. Kai mergaitė nusiramino ir susikaupė jos galvoje nuskambėjo "Viskas Nikole, dabar metas vykdyti savo planą". Nikolė kaip ir planavo pirmiausia nužingsniavo apsimesti kad ieško knygos, po kiek laiko (kaip ji ir tikėjosi) priėjo susierzinusi bibliotekininkė "Viskas pagal planą!". Bibliotekininkė pradėjo savo įprastus grasinimus:
- Nešdinkis tutš tuojau! - paliepė ji. - Niekas neslampinės mano bibliotekoje!
- Atsiprašau, matot, aš tik ieškau knygos... Matot nelabai žinau koks ten jos pavadinimas... Lygtai kažkaip "Didieji...
- Viskas, gana! Nešdinkis, gana man tų tavo melagysčių! - pratrūko bibliotekininkė.
Nikolė apsimetė, kad nieko nesupranta, bet paklusniai nusliūkino prie durų. Staiga, prie pat durų panelė šmurkštelėjo į tarpą tarp lentynų. Bibliotekininkė susierzino, jau pradėjo eiti link tarpo į kurį Nikolė įlindo... Tik staiga mergaitė išlindo ir išbėgo pro duris jas palikdama atlapotas. Bibliotekininkė užvėrė duris ir nukurnėjo barti kitų vaikų.
 Nikolė atsipūtė "Uff... Vos pavyko ši plano dalis. Kaip gerai, kad Deizė apsivilkusi mano drabužiais pačiu metu pasirodė. Jei ne ji, tikrai būčiau įkliuvusi". (Tai Deizė išbėgo, ne Nikolė. Deizė žinojo, kad Nikolė šiandien bandys įvykdyti savo planą, tad atskubėjo jei padėti). Dabar Nikolei beliko paskutinė plano dalis - pakliūti į uždraustą skyrių. Laimei, jei žinai slaptą takelį, į kurį galima patekti pro tarpą, kuriame buvo Nikolė, be vargo išlysi prie didžiulio lango, nuo kurio iki uždrausto skyriaus belieka keli žingsniai. Nikolė tai žinodama, tuo ir pasinaudojo. Atsidūrusi prie uždrausto skyrio Nikolė transfygūravo netoliese esančią knygą į žibintą. Priėjusi prie uždrausto skyriaus spynos, sušnibždėjo Alohomora ir pravėrusi metalines duris žengė žingsnį į uždraustą skyrių...
 Staiga išgirdo kaip už nugaros nukrito ant žemės knyga. Nikolė staigiai apsisuko ir pamatė tarp lentynų pasislėpusę ir viską stebinčią jos geriausią draugę iš kito koledžo Jessicą Moony. Jos veidas buvo piktas ir nieko gero nežadantis. "Kaip aš jei viską paaiškinsiu? Juki prižadėjau jei nelaužyti taisyklių... Ar mes dar būsime draugėmis?" buvo pirmosios Nikolės mintys, ji labai bijojo.
 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Nikolė Parker »
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #170 Prieš 3 metus »
Veronika po lengvo sunkaus žygio, nusprendė nueiti į uždraustąjį skyrių. Uždraustasis skyrius mergaitę visados traukė ir ten atrodė visai įdomu. Užėjusi ten buvo daug knygų, išjungta šviesa ir vaikščiojo miela juoda katytė. Žinoma su Lumos burtažodžiu nebebuvo taip baugu ir bent matėsi knygos. Mokinė priėjo prie kačiuko ir pradėjo kalbinti.
- Ah, koks tu mielas kaip norėčiau tave pasiimti, aš kaip tik turiu juodą katę manau tave pasiėmus tikrai draugautumėte.
Veronika toliau glostinėjo katytę ir nusičiupo pirmąją knygą kurią rado. Knygos Veronikai buvo visiškai neįdomios, o ypač storos ir be paveikslėlių, vienintelė jos pusseserė Kristina buvo knygų graužikė, bet klastuolei knygos niekada nepakiši. Ji pastebėjo, kad prasivėrė durys. Įdomu.. kas čia atėjo?

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #171 Prieš 3 metus »
Švilpė ir vėl viena slankiojo po pilį. Pirmakursė norėjo išnagrinėti visą pilį, tačiau jos pasivaikščiojimas baigėsi ties biblioteka. Mergaitė nusprendė eiti į biblioteką ir ten apsižvalgyti. Ji praėjo pro senų knygų skyrių, pro transfiguracijos knygų skyrių, pro herbologijos ir galiausiai priėjo prie Uždraustų knygų skyriaus. Kažin, eiti ar ne? Vienuolikmetė galvojo, ką ten gero gali rasti, bet ir šiek tiek bijojo ten eiti. Jei jau iki čia atėjai - eik į vidų!
Michelle giliai įkvėpė ir pravėrė duris. Geltonplaukės nelaimei, ten buvo mergaitė. Ir ne bet kokia. Tai buvo ta pati klastuolė, kuri metė akmenį į veidą ir nustūmė nuo kalvos Uždraustąjame miške. Laimei, Rivera kišenėse turėjo kelis akmenukus, jei kartais ta mergaitė norės ką nors paleisti į švilpę.
Netrukus ji pamatė kačiuką šalia klastuolės ir nusišypsojo, nes kačiukas buvo tikrai meilutis.

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #172 Prieš 3 metus »
Pro duris įėjo ta pati švilpė. Veronika kiek tik įmanoma bandė ją išvengti, bet tos mergaitės žvilgsnis buvo atsuktas į jos naują katinuką. To klastuolė nenorėjo visiškai todėl patraukė katiną toliau nuo jos ir susipiktinusi išėjo paskaityti knygos. Knygoje nieko įdomaus nebuvo kaip ir visados, jai tas būdavo neįdomu. Mokinei švilpė pradėjo baisiai nervuoti, ji labai norėjo pabūti viena, bet jai kaip visada turi sutrukdyti. Iš viso pykčio mergaitė susinervino ir metė į švilpę knygą.
- Klausyk tu, tau būtina visą laiką man sutrukdyti? Tu esi pati didžiausia kvailė! Ir dar patarimas, nesiartink prie mano katino.
Rėžus tikrai žeidžiančius žodžius klastuolė atsisėdo ant fotelio kuris buvo uždraustajame skyriuje ir žiūrinėjo paveikslus.

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #173 Prieš 3 metus »
Švilpė, kaip ir galima tikėtis, nebuvo laukiama ir draugiškai sutikta klastuolės. Ji metė į geltonplaukę knygą. Laimei, šį kartą pirmakursė išvengė knygos ir išklausiusi tikrai nesveiko proto mergaitės pradėjo juoktis. Aišku, juoktis nebuvo iš ko, nes klastuolė nepasakė nieko juokingo, bet Michelle juokėsi labai stipriai, kad net pradėjo skaudėti pilvo raumenis.
- Aš kvailė? - dar labiau nusijuokė italė. - Vienintelę kvailę matau čia, sudribusią ant fotelio. Žinok sveiko proto žmogus nemėto daiktų į kitus.
Vienuolikmetė nusliūkino prie knygų ir atsistojo taip, kad ta, beprotė merga, nesumąstytų dar ko nors į ją paleisti.
Michelle susidomėjo knyga, kurios pavadinimas nebuvo aiškiai įskaitomas. Jis buvo parašytas kažkokia kita kalba, bet pirmakursė ją pasiėmė į rankas ir ėmė vartyti puslapius.

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #174 Prieš 3 metus »
- Ko tu čia juokiesi po paraliais!? Jai aš tau tokia juokinga tai žinok tuoj bus nebe juokinga, o verksi.
Veronika iš viso pykčio norėjo ją tiesiog pasmaugti. Bet kiekvienas žmogus burtininkas turi savyje bent kažkiek trupinėlio gėrio, todėl mergaitei pagailo tos švilpės ir nusprendė jos atsiprašyti.
- Žiūrėk, aš labai atsiprašau už tai jog mečiau į tave knygą, už tai, kad nustūmiau tave nuo kalvos, aš tikrai man atrodo išprotėjau.. Ir labai tikiuosi, kad man atleisi ir galėtume būti visai geros draugės.- Nedrąsiai pasakė Veronika.
Laukdama pirmakursė atsakymo pamanė, kad galėtų išburti savo raganiškais burtais kokių nors papuošalų, kaip ir mokė ją jos ragana mama.
- Lekundzė trundundzė bei kukundzė - ištardama lotyniškai sumurmėjo burtus Veronika.
Išsibūrė brangiausi karoliai su sidabru ir juos pateikė švilpei kaip atsiprašymą.
- Manau, kad man dabar atleisi? O be to koks tavo vardas?

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #175 Prieš 3 metus »
Švilpė vartė kažkokią knygą, kurioje nė menkiausias sakinys nebuvo parašytas anglų kalba. Viskas buvo lotyniškai.
Išgirdusi, kad klastuolės balse buvo susikaupęs begalinis pyktis, todėl pirmakursė tik nusišypsojo ir toliau klausėsi, ką ta merga pasakys.
Po kelių akimirkų Michellei išgirdus, kad Veronika jos atsiprašė, davė jai karolius, pasakė, kad būtų geros draugės ir paklausė jos vardo nusijuokė ir ištarė:
- Kaip čia pasakius... Mėtymas nuo kalvos, daiktų mėtymas į žmogų nėra pats puikiausias būdas susidraugauti, bet aš tau atleidžiu.
Mergaitė pažvelgė į klastuolės rankose esančius karolius.
- Ar čia man? Labai gražūs, - ištarė vienuolikmetė.
Geltonplaukė užvertė knygą, padėjo ją atgal į lentyną ir pridūrė:
- Aš Michelle, o tu Veronika, taip?

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #176 Prieš 3 metus »
- Taip, aš Veronika esu daugiau ragana nei burtininkė, tai va..
Veronika pamanė, kad reiktų mažiau sėdėti prie knygų ir pasilinksminti. Mergaitei labai patikdavo kviesti dvasias, taip ji ir pamanė, pasikvietė švilpę ir uždegė žvakes. Ji norėjo išsikviesti dvasią ,,Trocedero" ji paėmė lentą kuri iš kažkur buvo uždraustajame skyriuje ir liepė mergaitei sukryžiuoti rankas, kad pavyktų išsikviesti dvasią. Žvakės liepsnojo, o Veronika ištarė:
- Trocedero, ar tu čia?
Lenta apsisuko kita puse, o žvakių ugnelė lingavo dar greičiau.
- Taip jis čia! - Sušuko mokinė.
Tuomet ji paklausė:
- Trocedero, ar tu nori mus nuskriausti?
Žvakės stovėjo lygiai toje pačioje pozicijoje, o atsisukusi mergaitė į Michellę, pamatė, kad jai pradėjo bėgti kraujas.
- O jetus, tau viskas gerai?
Įdomu..įdomu..

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #177 Prieš 3 metus »
Pirmakursė kaip ir ruošėsi išeiti iš Uždraustojo skyriaus, bet išgirdo, kad Veronika pasakė, jog ji ne vien burtininkė.
- Tai kas tu tada?- paklausė švilpė.
Mergaitė pradėjo žiūrinėti knygų lentynas, kurių buvo daug... Jei tik mokėčiau lotynų kalbą...
Po kelių akimirkų geltonplaukė buvo pakviesta iškviesti dvasių.
- Na, kas gali labai blogo nutikti.., - atsakė Michellė ir atsisėdo šalia Veronikos.
Kas tas prakeiktas Trocedero? Pala, ir jis dar čia? Kaip ir visada, vienuolikmetė šnekėjosi su savimi ir viską stebėjo. Pamačiusi, kad kažkokia dvasia Trocedero yra čia, šiek tiek išsigando, nes buvo baugu žinoti, kad švilpę stebi kažkas, kuris yra nematomas...
Staiga Rivera pajuto skausmą savo žande. Skausmas sustiprėjo klastuolei paklausus ar dvasia nori mergaites nuskriausti. Italė savo ranka prilietė skaudantį žandą ir pajuto, jog ten kraujavo.
- VELNIAS!- suriko Michellė ir staigiai atsistojo. - Pala, tu žinojai, kad kažkokia dvasia gali mane sužeisti, taip?

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #178 Prieš 3 metus »
Buvo labai, labai blogai. Švilpė kraujavo, o Veronika nežinojo ką daryti, kadangi ji buvo ragana, todėl pabandė senovinį burtažodį kuris nuvalo kraujavimą.
- Het myrenda holje na kendzė tonkio y holė - lotyniškai sumurmėjo burtažodį Veronika.
Keista, bet kraujuoti Michelle nenustojo, o nuo to burtažodžio dar turėjo ir suimti skausmas. Klastuolė buvo nusivylusi, kad jai nepavyko burtažodis, bet stengėsi labai nepanikuoti ir toliau gelbėti kažkaip mergaitę. Dvasia "Trocedero" buvo dar uždraustajame skyriuje, bet išvaryti dvasias mergaitė kuo puikiausiai mokėjo. Ji išvarė tą piktą dvasią ir paėmė mergaitei už rankos.
- Viskas, einam į ligoninės sparną! Nes bus tik blogiau, ar tu nori pasilikti čia su skausmu didžiausiu?
Mergaitė jautėsi kalta, nes visą tą nesąmonę ji padarė. Reikėjo eiti kuo greičiau iš uždraustojo skyriaus, nes dvasia atrodė norėjo keršto už tai, kad ją išvarė. Blogai.. blogai..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Veronica Spellman »

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis skyrius
« Atsakymas #179 Prieš 3 metus »
Švilpė stovėjo ir nebežinojo ką daryti. Po kelių minučių ji nusprendė paieškoti ko nors savo kuprinėje, bet, nespėjus atsitūpti, Veronika ištarė kažkokius lotyniškus žodžius.
Pirmakursę suėmė toks didelis skausmas, kad Michellė sukniubo ant grindų ir užsiėmė už žando.
Geltonplaukė staigiai su dideliu skausmu pradėjo knistis savo kuprinėje ieškodama žiobariškų dalykų, kruie turėtų sustabdyti kraujavimą.
Po kelių akimirkų išgirdusi, kad klastuolė siūlo eiti į ligoninės sparną atsistojo, užsidėjo kuprinę ant pečių ir ištarė:
- Einam, nebegaliu daugiau ištverti.
Italė priėjo prie durų Uždraustojo bibliotekos skyriaus durų ir atsisuko į mergaitę.
- Eisi kartu su manim? Nes nelabai žinau kur ligoninės sparnas.
Vienuolikmetė išėjo iš Uždraustojo skyriaus tikėdamasi, kad Veronika eina kartu.