0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Margarita Horn

  • I kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #15 Prieš 8 metus »
Kiek piktokai nuseka akimis varnanagius ir lengviau atsikvėpia kai ateina Melody.
- Tai manau va mes su Melodija eisim kartu,- pažiūri į Melody ir šypteli jai.
Pasiima savo leidimą ir amuletus. Pavarto juos rankose ir kažką mąstydama tyli.
- Beje, profesore, gal jūs kartu norite eiti?- nusijuokia Margarita,- gal galite pasakyti, nuo ko konkrečiai saugo šie amuletai ?
Klastuolė lėtai paliečia juos pirštų galiukais ir įdėmiai nagrinėja.
- Nors tiesa pasakiu gal geriau nežinoti. Dėkui, profesore. Einam, Melody?- Margarita pažiūrį į klastuolę ir stebi ją.
Galiausiai pamoja mokytojai ir išeina lengvu žingsniu iš kabineto.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #16 Prieš 8 metus »
Grifų naujokas tik gavęs namų darbų užduotį ir pamatęs jos reikalavimus iš karto paskubomis nuėjo pas profesorę McGonagall. Žaliaakis pabarbeno į duris. Paskui jas girgždančiai pravėrė ir linksmai besišypsodamas įkišo galvą pro tarpdurį į kabinetą. Pamatęs už savo reikmenimis nukrauto stalo sėdinčią profesorę pasisveikino - Laba diena!, ir įsliūkino į kabinetą. - Tikiuosi nesutrukdžiau? - mandagiai pasiteiravo berniukas priėjęs prie profesorės darbo vietos. Neustovėdamas vienoje vietoje žaliaakis sudėjo ranką ant rankos ir pradėjo kalbėti apie tai dėl ko jis čia atėjo: Atėjau, profesore, pas Jus dėl paskirtų namų darbų, kurie reikalauja Jūsų leidimo man įžengti į uždraustąjį mišką. Taip pat norėčiau gauti ir tuos saugojančius ar globojančius amuletus.

*

Neprisijungęs Chinatsu Ayiama

  • I kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Net ir beždžionės iškrenta iš medžio.
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #17 Prieš 8 metus »
   Miranda nusišypsojo mergaitėms ir leido pasiimti amuletus bei leidimus.
 - Jie saugo nuo visų pavojų, tykančių miške. Jei pasiklysite, pakratykite amuletą ir iš jos ištys mėlynas siūlas, kuris jus nuves prie išėjimo. Tikiuosi sulaukti ir rašinio tuo pačiu, už tai bus galima gauti papildomus taškus. Viskas aišku? Galite eiti, - mostelėjo ranka profesorė ir išleido Klastuolę su drauge. Tuomet pasisuko į atėjusį kitą mokinį. Grifas, iš pažiūros. Jie visi vienodi - nelankė pamokų ir darė namų darbus, bet mokytoja buvo maloni.
 - Ar turi žmogų, su kuriuo kartu eisi? - paklausė profesorė vaikinuko, reikalaujančio amuleto ir leidimo. Jeigu jis nori eiti vienas, iranda bus priversta jo neleisti, nes pati eiti negali - užduotis skirta dviems, arba dviems ir profesorei.

*

Neprisijungęs Jason Philander

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #18 Prieš 8 metus »
Jason'as eidamas iš Didžiosios salės į Grifų Gūžtos bendrąjį kambarį, staiga prisiminė, kad jam reikia nueiti iki Herbologijos mokytojos, paprašyti leidimo atlikti projektui. Jason'as apsukęs šalį aplink savo kaklą nuskubėjo laukan į šiltnamius. Pribėgęs prie durų stabtelėjo. Jis tikrai jaudinosi, nes tai buvo pirmas kartas, kai jis vienas ateina į mokytojos kabinetą ir dar kažko prašo. šiltnamio durys buvo pravertos, tai jis nieko nelaukdamas įėjo vidun. Tylu. Aplinkui tik daugybė augalų. Mokytoja sedėjo šiltnamio gale ir intensyviai kažką rašė. Jason'as priėjo arčiau ir galvojo, kaip tinkamai pasisveikinti, kad neįžeistų mokytojos. Staiga Jason'as tarė:
- Labas mokytoja, tai yra labas rytas, oi labas vakaras mokytoja, - išraudęs ir susigėdęs pasisveikino Jason'as.
- Norėjau paprašyti jūsų leidimo eiti kartu su jumis į Uždraustąjį mišką, kartu su manimi eis mano draugė Gabriela Montgomery.
Išpylęs visus žodžius Jason'as nekantriai laukė mokytojos atsakymo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Jason Philander »

*

Morishige

Ats: Kabinetas
« Atsakymas #19 Prieš 8 metus »
Jaunasis klastuolis tyliai pabeldė į duris ir įžengė į kabinetą, melsvos akys tarsi kažko ieškodamos, išsyk ėmė dairytis po patalpą. Jos galų gale sustojo ties vienu grifiuku, kuriam profesorė aiškino, jog namų darbui atlikti reikėjo partnerio.
-Sveiki,- Dio prakalbo, balsas vaikiškas ir gana duslus, tarsi būtų retai naudojamas. -Atėjau to amuleto, kurio reikia atlikti namų darbams, profesore,- blondinas pratęsė savo kalbą ir dar kartą demonstratyviai žvilgtelėjo į grifą. Žinoma, Dio niekad to nesakys, bet jis kelias minutes klausėsi už durų ir girdėjo apie kito vaikino problemą. Klastuolis nė už ką nesutiktų dirbti su mokiniu iš Grifų Gūžtos, tačiau šį kartą jis nusprendė padaryti išimtį, nes, tiesą pasakius, neturėjo su kuo daugiau eiti.

*

Neprisijungęs Rose Warwick

  • I kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #20 Prieš 8 metus »
Rose jau rušėsi į ANJM pamoką kai prisiminė kad reikia pasiimti leidimą iš herbologijos mokytojos.Eidama koridoriumi mastė kaip nepavėluoti į ANJM pamoką nes mokytoja labai pyksta kai vėluoji.Atėju į kabineta mokytoja nenustebo mane pamačiusi bet vistiek paklausė:
-Rose ko taučia reikia?
-Atėjau paprašyti leidimo eiti į mišką,-Rose tarė labai pasitikinčiu balsu.
mokytoja pasikuitusi tarp popieriū davė Rose leidima ir Rose nuskubėjo į ANJM pamoką.

[[Miranda: nerašyk už kitą veikėją, šiuo atveju mane. Pataisyk.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Miranda McGonagall »
After all this time?    Alwaise ;-( ;-( ;-(

*

Neprisijungęs Kota Lunalight

  • V kursas
  • *
  • 167
  • Taškai:
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #21 Prieš 8 metus »
Kaip visada, mažyčiais šokio žingsneliais, mažoji sidabraplaukė slinko herbalogijos kabineto link. Sustojusi prie durų, balerina pasitvarkė suknelę, timptelėdama žemyn melsvą, pūstą sijoną, patraukė plaukus nuo pečių ir pakėlusi baltą rankelę, tris kartus ritmingai pabeldė. Luktelėjusi minutėlę, Kota nedrąsiai įkišo vidun sidabrinę garbaną.
-Laba diena profesore,-pasisveikino šioji, tūptelėdama prieš vyresnį žmogų. Net pati Kota nežinojo, kodėl taip padarė - ar jai patiko tūpčiot, ar ji tiesiog norėjo parodyti pagarbą - matyt taip nesužinos. Menkai šyptelėjusi ji išsitiesė, paglostydama suknelės audinį.-Gal galėtumėte duoti leidimą keliauti  mišką?-nedrąsiai paprašė varnanagė, viltingomis akimis spigindama į profesorę.

*

Neprisijungęs Agnietė Harpija

  • III kursas
  • *
  • 16
  • Taškai:
  • Historia est magistra vitae - Cicero
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #22 Prieš 8 metus »
Agnietės neviliojo mintis, kad ji viena eis į profesorės kabinetą ir turės prašyti leidimo. Priėjusi kabineto duris, ji sustojo. Jos širdis plakė taip greitai, kad atrodė tuoj iššoks iš krūtinės. Bet Agnietė prispaudė savo dienoraštį su kuriuo dabar niekuomet nesiskyrė ir susikaupė. Ji prisiminė, ką jos močiutė visuomet sakydavo ,,Agniete, tu drąsiausia mergaitė kuria esu kada nors mačius. Prisimink tai."- sakydavo ji. Agnietė sukaupė visą savo drąsą ir pravėrė kabineto duris. Profesorė sėdėjo už savo stalo ir kažką įnirtingai rašė. ,,Atsiprašau, profesore, galima jus sutrukdyti?"- nedrąsiai paklausė Agnietė.-,,Turbūt pas jus buvo atėjau jau daugybė mokinių, bet man taip pat reikėtų leidimo eiti ieškoti Kalnų Niberijos. Ar galėtumėt man jį parašyti?" Profesorė pakėlė savo akis ir aš pamačiau kokios jos pavargusios. Iškart pasigailėjau čia atėjusi.

*

Neprisijungęs Ariana Levinson

  • I kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always. ♥
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #23 Prieš 8 metus »
Prie McGonagall kabineto priėjo 2 pirmo kurso varniukės. Tai buvo Ariana Levinson ir Britta Livit. Pastuksenusios į senas, medines duris, jos nustebo, kuomet šios pačios atsidarė. Kadangi aplink profesorę buvo apspitę daugiau mokinių, mergaitės pasitraukė į šoną, taip laukdamos savo eilės. Kuomet šios laukė savo eilės, Ariana iš nuostabos žiūrėjo į iškabintus paveikslus, kurie judėjo ir dar kalbėjo. Ji buvo apie tai skaičiusi prieš atvykstant į Hogvartsą, bet vaizdas gyvai, atrodė tiesiog įspūdingai. Pats kabinetas, buvo labai jaukus, erdvus ir tvarkingas. Ariana žavėjosi profesore McGonagall, mat ji buvo garbaus amžiaus, bet ji buvo pasitikinti savimi ir spindėjo energija. Pagaliau sulaukusios savo eilės, mergaitės nuėjo prie profesorės.
- Sveiki, profesore McGonagall. Aš Ariana Levinson, o čia Britta Livit. Mes iš Varno nago.- prisistatė ši - Norėjom paprašyti jūsų leidimo eiti į uždraustajį mišką. - mandagiai paprašė rudų plaukų mergaitė ir maloniai nusišypsojo

*

Neprisijungęs Andy Myracle

  • II kursas
  • *
  • 16
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #24 Prieš 8 metus »
Andy Atsisėdo į galą ir išklausė visą pamoką , jam tikrai pasidarė įdomu , kadangi augalais jis visada domėjosi . O kai mokytoja paklausė ,,kokie tai augalai ,, Andy išraudo .
Jis nelabai numanė apie augalus , tačiau jie jį labai domino. Mokytoja uždavinėjo namų darbus , Andy labai jais susidomėjo.
Pasibaigus pamokai Andy priejo prie mokytojos , paglostė žalialapį augalą  ir pasakė:
-Mokytoja galbt būtų galima gauti leidimą nueiti į tą mišką?
Kartais Dievas leidžia kam nors nukirsti šaką, kurios užsispyrusiai laikomės, kad suvoktume turį sparnus.

*

Neprisijungęs Kajus Stefanas Andersonas

  • VII kursas
  • *
  • 84
  • Taškai:
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #25 Prieš 8 metus »
Kajus Andersonas atskubėjo į profesorės McGonagall kabinetą. Jam iš paskos atbėgo Starkas. Ten jau buvo keletas mokinių.
- Laba diena, profesore. Atėjau pasiteirauti ar galėčiau gauti leidimą į Uždraustąjį mišką. Man tai labai svarbu. Mane labai domina augalai, jų ypatumai ir praktinis panaudojimas. Manau, jog vaikščiodamas po mišką sužinočiau daug, - nė nemirktelėjęs varnanagis išbėrė savo gerai apgalvotą melą. Prašau, leiskit man... Man to labai reikia... Jis įsmeigė vanagiškas akis į profesorę, tarsi bandytų ją užhipnotizuoti. Starkas sukaukė lyg ką blogo būtų pamatęs.
- Šššš Starkai. Žmonių negąsdink.
Vilkas į jį pažvelgė reikšmingomis akimis. Kas jam darosi? Dar išduos, kad mano ketinimai ne tie.

*

Neprisijungęs Chinatsu Ayiama

  • I kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Net ir beždžionės iškrenta iš medžio.
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #26 Prieš 8 metus »
   Miranda sulaukdama vis daugiau mokinių suprato, kad geriau palaukti, kol sueis visi norintys ir tik tuomet viską pradėti aiškinti. Kabinetas buvo didelis ir erdvus, tad visi mokiniai čia sutilpo. Jiems suėjus profesorė oriai apėjo aplink stalą ir nužvelgė mokinius.
 - Visi iš jūsų gausite leidimą eiti į Uždraustąjį Mišką. Taip pat ir amuletus. Kai tenai būsite, nebandykite jų nusiimti nuo kaklo, reikalausiu amuletus grąžinti, kad galėčiau peržiūrėti visą istoriją, ką jūs darėte. Taip, jie fiksuoja jūsų poelgius ir saugo nuo juodųjų padarų ir kitų pavojų, taip pat juos pakračius mėlynas siūlas jus parves namo. Taip pat aš žinosiu, jei amuletus nusiimsite. Jeigu bandysite kažką daryti miške savo tikslams - aš žinosiu ir jūsų koledžas neteks labai daug taškų, galbūt net penkiasdešimt, priklauso nuo to, kokią informaciją man praneš amuletas. Patikėkit, jų neatsikratysit niekaip ir tai tik dar labiau viską pablogins, - profesorė itin griežtai nužvelgė mokinius. - Suradę Kalnų Niberiją galite ją aprašyti - gausite papildomų taškų. Augalą iškaskite su šaknimis ir tuojau grįžkite pas mane. Tuomet jums bus paskirti taškai. Tikiuosi, viskas aišku. Už nusižengimus taškus atimsiu.
Moteris išbūrė amuletus ir raštus, leidžiančius mokiniams eiti į mišką. Apdalinusi visus profesorė mostelėjo ranka, leisdama jiems eiti.

*

Neprisijungęs Keitlin Gilbert

  • I kursas
  • *
  • 22
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • -After all this time? -Always♥
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #27 Prieš 8 metus »
Į kabinetą įlėkė dvi klastuolės. Cissy ir Keitlin.
-Atleiskit, profesore, bet mes neturime jūsų leidimo ir amuleto,- pareiškė Keitlin.
Mergaitės pajuto kaip mokytoja piktai į jas žiūri.
-Mes atsiprašom, bet kai jūs visiems dalijote raštelius ir amuletus mes nežinojome apie tai..- nuleido akis Cissy.

*Jeigu ji mums neleis vykdyti užduoties? Kas tada bus?* Galvojo Keitlin. Bet vis dėl to mokytoja joms išdavė leidimą keliauti į mišką. Ir žinoma davė amuletus.
-After all this time? -Always♥

*

Neprisijungęs Kajus Stefanas Andersonas

  • VII kursas
  • *
  • 84
  • Taškai:
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #28 Prieš 8 metus »
Kajus besiklausydamas mokytojos kalbos vis maloniai linkčiojo, ar negarsiai sumurmėdavo kažką, kas skambėjo kaip: žinoma, aišku, būtinai. Ot sena žiežula... Jei ji neteisėtai skaito mintis, aš sužinosiu. Starkas vėl puolė kaukti. Kažkoks keistas jis šiomis dienomis: nei iš šio, nei iš to pradeda kaukti kaip sugedus žiobariška signalizacija. Varnanagis paėmė iš mokytojos savo raštą ir amuletą, tačiau jo dar nesidėjo. Galbūt ką nors sugalvosiu. Net neabejoju, jog jos burtuose yra spraga. Viena ranka pakėlė vilkiuką ir priglaudė jį prie savęs ramindamas. Teks vėl jį prigirdyt raminamųjų gėralų... Tamsiaplaukis greitai, beveik nepastebimai paėmė Kotos ranką.
- Paskubėkime, turime daug ką nuveikti. - tarė ir išskuodė pro duris kartu išsitempdamas Kotą.

*

Neprisijungęs Estelle Dellal

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
Ats: Kabinetas
« Atsakymas #29 Prieš 8 metus »
Koni sužinojo kas užduota Herbologijos namų darbams ir nužingsniavo pas profesorę. Ji nutipeno mažais, kukliais žingsniukais iki profesorės kabineto. Ji laukė nesulaukė , kada eis į uždraustąjį mišką, tačiau ir truputį bijojo, jog sutiks ten baisių padarų kurie gali pasirodyti ne itin malonūs. Tačiau ji nuvijo savo baimę į šalį ir suprato: jei neįgaus drąsos, nieko nebus. Ji sukaupė visas jėgas ir tvirtai apsisprendė, kad ji tam pasiryžus.
Koni drąsiai žengė į tą pusę, kur buvo profesorės kabinetas. Jai atrodė, kad  ėjo visą amžinybę. Tačiau po kelių minučių  ji jau stovėjo prieš profesorės kabineto duris ir drąsiai žengė pro jas Koni tarė:
-Ar galėčiau gauti jūsų leidimą į uždraustąjį mišką?- ji tikėjosi jį gauti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Koni Rachel »