0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Charlotte Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 115
  • Lytis: Moteris
  • It is what it is.
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #540 Prieš 7 metus »
Begalvodama, kokios spalvos plaukų norėtų, Charlottė net nepastebėjo, kad prie jos priėjo kažkokia mergaitė. Tik šiai pasisveikinus ir uždavus klausimą, varniukė pakėlė akis į ką tik prie jos atėjusią mergaitę.
-Labas. Taip, tai aš. O tu turbūt esi Claudie? - supratusi, kad tai greičiausiai ta pati mergaitė, kuri jai parašė laišką, Charlottė nusišypsojo. - Apie ką norėjai su manimi pasikalbėti?
Laukdama mergaitė atsakymo, Charlottė pastebėjo ant jos apsiausto esančią Grifų Gūžtos emblemą. O, įdomu. Per šiuos metus Hogvartse dar nebendravau su nei vienu grifiuku. Smagu, kad dabar bus proga pabendrauti,- pagalvojo.
Tačiau tuoj pat varnė pastebėjo ir kai ką daugiau - šioji mergaitė turėjo žydras akis ir kaštoninės spalvos kiek banguotus plaukus, o jos veido bruožai buvo šiek tiek panašūs į mergaitės, kurios nuotrauką jos sesė Alisa jai bibliotekoje parodė prieš kelias savaites. Negi tai... Ne, negali būti. Turbūt man jau maišosi žmonių veidai - ją ko gero tiesiog mačiau Hogvartse ir supainiojau su ta pussesere iš fotografijos. O be to, juk daug žmonių turi rudus plaukus ir žydras akis. Tai tikrai negali būti ji, - keistas mintis iš galvos bandė išmesti varniukė.
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''



*

Neprisijungęs Alisa Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
  • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #541 Prieš 7 metus »
Alisa Faun atėjo į biblioteką ir pastebėjo savo seserį besikalbančia su kažkokia mergaite. Gal tai ji? Gal čia toji Claudie?- svarstė antrakursė.
-Na, jei nepaklausi nesužinosi.- tyliau sau po nosia pasakė švilpiukė. Kai ji priėjo arčiau dviejų mergaičių ji pamatė Claudie veidą. Pala, nejaugi tai ji?- Alisa galvojo apie mergaitę kurią rado šeimyninėje nuotraukoje prieš kelias savaites. Buvo visai kaip ta mergaitė iš nuotraukos. Tik aukštesnė ir vyresnė.- galvojo mintyse Alisa.
-Labas, tu Claudie?- paklausė garsiai Alisa. Išgirdusi atsakymą švilpė nustebo ir pažvelgė į savo sesę. Jų abiejų žvilgsniai bėgiojo tai šen, tai ten nieko nesuprasdami.
-Gal atsisėskime?- pasiūlė mergaitė. Alisa paskubomis išsitraukė iš kuprinės tą nuotrauką. Nuo tada ji pati nežinodama kodėl nešiojosi tą nuotrauką. Juk Hogvartso pilis didelė, nežinai kada pamatysi būtent tai ko ieškai...
Jos šiek tiek linksmai pasišnekučiavo ir priėjo prie rimtesnės temos.
-Bet mes nesame tikros, kad būtent tu esi mūsų pusseserė.- logiškai paklausė Alisa. Ji pažiūrėjusi į abiejų mergaičių akis suprato, kad visos galvoja tą patį.
-Galbūt reikėtų paieškoti įrodymų.- vienintelė ką nors pasiūlė Alisa.- Turiu pas save kambaryje giminės medį, bet nepilną. Galbūt juo galėtume pasinaudoti?

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #542 Prieš 7 metus »
-Sveikos. Taip, aš Claudie. Kaip supratau, jūs esate Charlottė ir Alisa. Taip, aš dėl to jus ir pasikviečiau. Matot, aš neseniai buvau susižeidus ir ligoninėje praradau sąmonę. Tada pasirodė mano mama ir pasakė, kad aš turiu dvi pusseres. Prisipažino, kad yra ragana, nors anksčiau to neminėjo. Ir dar... Prieš dingdama pasakė, jog viską sužinosiu ten, kur viskas paslėpta. Aš nes neįsivaizduoju, kur galėtų tai būti...- Po ilgos litanijos Claudie nurijo seilę.- Gal jūs turit tokių minčių?
Grifė atsargiai paėmė Alisos atsineštą nuotrauką. Tada šiek tiek pagalvojo. Galiausiai atidavusi tarė:
-Taip, tai turbūt buvau aš. Vaikystėje lygiai taip pat šypsojausi. Taip, kad dantukai būtų šiek tiek matomi. Tik klausimas- kodėl nieko neprisimenu?
Kodėl? Juk nepamenu jų visai. Gal kas nors ištrynė mano atmintį?- Tada mergaitė prisiminė apie giminės medį.
-Alisa, nemanau, kad ten būsiu. Jei jau vienuolika metų nuo manęs visa tai slėpė, tai turbūt apsisaugojo. Kad tik žinočiau, kur yra viskas paslėpta...
Claudie labai susijaudino. Jos pulsas padažnėjo bent dvidešimčia tvinksnių. Pandydama jį nuraminti, grifė stengėsi ritmingai kvėpuoti.
-Bet dėl viso pikto gal atnešk žemėlapį. Tada tikrai įsitikinsim.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Charlotte Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 115
  • Lytis: Moteris
  • It is what it is.
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #543 Prieš 7 metus »
Pamačiusi, kad į biblioteką atėjo ir jos vyresnioji sesė Alisa, Charlottė nustebusi išplėtė akis. O kai ji priėjo prie jos ir mergaitės iš grifų gūžtos, jai galvoje šmėstelėjo mintis, kad ir jos sesė buvo pakviesta susitikti. Nieko nesuprasdama varnė klausiamu žvilgsniu žvilgtelėjo į savo seserį.
Netrukus grifiukė pasakė, kad jos vardas Claudie. Trys mergaitės draugiškai pasišnekučiavo, o tada pradėjo kalbėti apie tai, dėl ko Claudie jas pasikvietė. Netrukus visoms paaiškėjo, kad gal būt jos iš tiesų yra pusseserės. Iš jų visų kiek sutrikusių žvilgsnių buvo galima suprasti, kad nei viena neįsivaizduoja, kaip išsiaiškinti tiesą.
Alisa pasisiūlė atsinešti giminės medį, bet Claudie pasakė, kad greičiausiai jos jame nebus.
-Hm.. Gal tavęs jame ir nebus, bet gal būt jame bus kokie nors bendri mūsų giminaičiai. Turbūt tik taip galėsime išsiaiškinti tiesą. - trumpai pagalvojusi, varnė kalbėko toliau, - Arba galėtume parašyti mūsų visų tėvams, bet abejoju, kad  jie ką nors paaiškins. Jeigu tavo mama, - kreipėsi į Claudie, - norėjo, kad tu pati išsiaiškintum tiesą, turbūt nieko nesakys ir mūsų tėvai. - kiek pagalvojusi, dar pridūrė, - Žinote, ne tiek įdomu tai, ar mes tikrai pusseserės, nes manau, kad visos pastebime tam tikrus giminės panašumus, tad galime būti beveik tikros, kad esame giminės. Nea, įdomiausia tai, kodėl, - ji pabrėžė šį žodį, - tėvai tai nuo mūsų slėpė.
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''



*

Neprisijungęs Alisa Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
  • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #544 Prieš 7 metus »
Išklausiusi kitų mergaičių nuomonių Alisa atsiduso. Nejaugi viskas taip sunku???
-Taip, aš irgi manau, kad gal rasime bendrų giminaičių... - pritarė Charlottei Alisa.
Ji patrynė akis ir pažiūrėjo į Claudie. Gerai įsižiūrėjus matosi jų panašumai. Tokia pat plaukų spalva, akių spalva. Bet nuvijusi tokias mintis ir galvodama, kad tik fantazuoja ji atsistojo ir palikusi visus išbėgo pro duris. Ji lėkė per pilį lyg vėjas ir lėkdama galvojo visokias net pačias keisčiausias mintis apie tai ką pasakė Charlotte. Ką jie galėjo nuo mūsų slėpti?- galvojo Alisa. Ji nė nepajautė kaip jau ir vėl sėdėjo šalia sesės ir Claudie.
-Štai taip... Šito medžio kraštai nusitrynę, bet vis šis tas. Bet nuo ko pradėti? Mes nė nežinome iš kurios pusės tu esi mums pusseserė, Claudie... Galbūt reikia ieškoti pagal koledžą.... Ta prasme žiūrėti kokiame koledže mokėsi mūsų seneliai ir t.t.- išsakė savo mintis Alisa.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #545 Prieš 7 metus »
Pamačiusi, kad giminės medis jau atneštas, Claudie nuliūdo.
-Aš nežinau kokiame koledže mokėsi mano mama... Gal pirma parodyk, kur jūsų motina. Gal kaip nors atseksim.
Kad aš žinočiau, kur viskas paslėpta... Tada viskas būtų daug aiškiau...
-Gal jūs žinot, kur viskas paslėpta? Būtų visą informaciją rasti lengviau. Nors... Manau mūsų lauks nuotykis.
Grifė neturėjo ką pasakyti. Bet paskui prisiminė:
-Ar žinot, aš turiu seserį. Ji kitais metais pradės eiti į Hogvartsą. Ir... Manau ji turi Klastūnynui būdingo charakterio. Jei... Jei pasirodytų, kad mes esam pusserės, o ji patektų į Klastūnyną, tai... Manau būtų gan keista.
Supratusi, kad nieko gero nepasakė, pirmakursė užsičiaupė. Geriau patylėsiu ir neprsisidarysiu gėdos... Ir taip jau mane įsiminė kaip labai plepią...
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Charlotte Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 115
  • Lytis: Moteris
  • It is what it is.
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #546 Prieš 7 metus »
Charlottė tyrinėjo ką tik sesės atneštą giminės medį. Prisiminė, kad kažkada jau yra jį mačiusi, tačiau visada mėgdavo ir vėl į jį pasižiūrėti. Claudie parašė parodyti, kuri iš medyje pavaizduotų moterų yra jų mama.
-Ši, - ji bedė savo pirštu į vieną nuotraukoje jaunai atrodančią moterį. Jos siauros lūpos šypsojosi. Mėlynos akys buvo prasimerkusios kiek daugiau negu įprastai, nosis buvo iškelta į viršų. Jos rudi stambiomis garbanomis sugarbanoti plaukai krito jai ant pečių, ir fotografijoje jų mama atrodė kaip tikra karalienė. Varniukė pajuto, kad labai jos pasiilgo.
-Ji mokėsi Varno Nago koledže, - nusišypsojo.
-Kur viskas paslėpta? Ne, nežinau. Kiekvieno žmogaus mintyse? - supratusi, kad pasakė nesąmonę, mergaitė susigėdo. - Na, tikrai neįsivaizduoju.
Netrukus Claudie pasakė, kad turi sesę.
-Ne, nebūtų nieko keisto, jeigu ji patektų į Klastūnyną. Juk gebų ir charakterių būna įvairių. Beje, būtų netgi įdomu. Viena grifiukė, viena švilpiukė, viena klastuoliukė ir viena varniukė - giminės, - šelmiškai nusišypsojo.
Pasakiusi viską, ką norėjo, ji įsispoksojo į giminės medį. Kuo daugiau žiūrėjo, tuo labiau suprato, kad jau beprotiškai pasiilgo namų. Ak, jau tuoj egzaminai... O tada atostogos. Tikėkimės, kad namai nebus per daug pasikeitę.
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''



*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #547 Prieš 7 metus »
Grifė žvilgsnį nubedė į Charlottės parodytą moterį. Ji buvo panaši į mamą, tik šiek tiek skyrėsi veido bruožai, o galimos pusseserės motino lūpos buvo šiek tiek plonesnės nei jos. Gal... Gal tikrai jos yra mano pusseserės? Tikrai nenustebčiau. Mes gan panašios...
-Jūsų mama,- prabilo Claudie.- Ji panaši į mano mamą. Tik maniškės lūpos šiek tiek storesnės, o veido bruožai kampuotesni. Bent jau man taip atrodo. Gaila, kad nežinau iš kokio koledžo mano mama. Klastūnynas ir Grifų Gūžta beveik visiškai skirtingi...
Šaunuolė, Claudie. Tiek daug kalbėjai ir rodos dar nenusišnekėjai. Retai taip būna. Na, reikia stengtis toliau.
Kadangi nebeturėjo ką pasakyti, ji ramiai sėdėjo ir galvojo. Nors ir buvo apie ką mąstyti, kartais mintys nulėkdavo šiek tiek kitur. Ji galvojo apie mamą. Kodėl gi ji nepaliko užuominos? Hogvartsas... Taip. Gal ji čia paliko užuominą? O kas, jeigu... O jeigu užuomina čia pat, mums po nosimis, bet jos mes nepastebime? Pirmakursės akys krypo į knygų lentynas. Ten buvo daugybė knygų, bet viena patraukė jos dėmesį. Ji buvo ryškiai bordinės spalvos. Iš tolo švietė užrašas ,,HOGVARTSO ISTORIJA". O jeigu...
-Klausykit, aš sutinku, kad skamba gan keistai, bet gal tai susiję su Hogvartso istorija? Gal būtent bibliotekoje mes ir gausime atsakymą?
Belaukdama sesučių atsako ji nervinosi. Atrodė, kad pasakė nesąmonę. Bet gal tai pravers?
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Kia Scarler

  • II kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I solemnly swear I am up to no good.
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #548 Prieš 7 metus »
Iki mokslo metų buvo telikusios kelios dienos ir per tas dienas Sky norejo kuo geriau išnagrinėti visą mokyklą. Su tėvų prašymu ji pasiliko mokykloje iki mokslo metų pradžios. Šiandien ji norėjo aplankyti biblioteką.
Vos užėjus į vidų jos nosį pripildė knygų ir pergamento kvapas ir aplinkui tegirdėjai tylų puslapių vartymą, šnabždesius ir batų cypsėjimą. Pati biblioteka atrodė visai jauki, vienintelis trūkumas buvo tai, kad beveik kiekviename žingsnyje grindys sugirgždėjo. Sky pradėjo vaikščioti tarp lentynų, kol pamatė labai keistą skyrių - jis buvo žymiai tamsesnis už kitus ir keisčiausia buvo tai, kad į jį neleido įeiti milžiniška spyna, pakėlusi akis į viršų mergaitė pamatė užrašą "Uždraustasis skyrius". Apsisukusi mergaitė į kažką atsitrenkė, pakėlusi akis pamatė su kuo susidūrė - savo koledžo vadovu! Ji jam nusišypsojo ir padėjo surinkti knygas, nukritusias ant grindų. Surinkusi visas knygas Sky atidavė jas vadovui
-Štai jūsų knygos...- visa išraudusi mergaitė išėjo iš bibliotekos.  Na ir pirmą įspūdį padarei...Atsargiau kitą kartą pagalvojo sau mergaitė ir nužingsniavo toliau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Sky Scarler »

*

Neprisijungęs Alisa Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
  • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #549 Prieš 7 metus »
Alisa ramiai klausėsi sesers ir Claudie pokalbio. Alisai kilo toks pats klausimas kaip ir Claudie: Kur viskas paslėpta? Pirmoji Švilpiukei į galvą atėjusi mintis buvo Kambarys iki pareikalavimo,  bet kur ten ieškoti? Tačiau netrukus išgirdo Claudie žodžius.
-Su Hogvartso istorija? Gali būti. - pasakė Alisa.- o gal kartais žinai kelintais maždaug metais tavo mama lankė Hogvartsą?
Alisa nuėjo prie knygų lentynų. Po pat akimis jai pasimaišė sena, apdulkijusi knyga "Burtininkų giminių istorija".
-Gal tai galėtų pagelbėti?- atsisuko rudaplaukė ir parodė Charlottei ir Claudie knygą. Alisa atsisėdo šalia jų ir atvertė knygą. Pirmiausia ėjo turinys, kuris buvo labai ilgas. Pagal abėcėlę Švilpiukė nuėjo ligi F raidės. Faulan, Faulicius, Faumanin, Fenonsius...
-Kodėl čia nėra Faun? - nustebusi apžvelgė mergaites Alisa.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Alisa Faun »

*

Neprisijungęs Charlotte Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 115
  • Lytis: Moteris
  • It is what it is.
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #550 Prieš 7 metus »
|Šiame RPG aš vis dar rašau kaip mokinė|

--

Charlottė sėdėjo ir klausėsi ką kalbėjo Claudie ir jos sesutė. Tiesa, pati Charlottė beveik nieko nekalbėjo. Jos galvoje. žinoma, sukosi įvairios mintys. Negi.. negi kažkokia knygiūkštė gali mums padėti išsiaiškinti savo šaknis? Tai skambėjo labiau negu neįtikėtinai. Galimybė, kad išsiaiškins ar yra pusseserės iš Hogvartso istorijos yra lygi tam, kad Charlottė kada nors susirastų vaikiną. Taigi, galimybė lygi mažiau negu minus dvidešimt penkiems tūkstančiams procentų. Nors, žinoma, dažniausiai knygos tik padeda ieškoti atsakymų, bet pačios jų nepasako. Visai kaip kai kurie žmonės...
Išgirdusi, kad Faun pavardės knygoje nėra, garbanė sutriko. Kaip tai nėra? Negali būti.
- Ką? Ta prasme, nėra? Duokš man, pasižiūrėsiu, - lyg žvėris iš sesės rankų pačiupo storą Hogvartso istoriją.
Atsivertusi reikiamą puslapį, tamsiaakė ėmė pirštu braukti per kiekvieną pavardę iš ,,F'' raidės. Ir tikrai, Faun pavardės nebuvo. Kas, po galais, čia dedasi?
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''



*

Neprisijungęs Grantacija Gerietė

  • VI kursas
  • *
  • 97
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kaip nėra jūros be bangų,taip gyvemino-be liūdesio
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #551 Prieš 7 metus »
Gran įėjusi į biblioteką puolė prie stalo ir metusi kuprinę ant kedės išsitraukė dienoraštį,ne savo,o kažkieno kito,mergaitė dar neisiaiškino kieno.Atsivertusi kitą puslapį,ten kur pabaigė ji pradėjo skaityti.
Citata
1967m. Kovo 18d.
Tai,tu grįžai pas mane?Ar ne?Šiandiena,mes su draugais iš Grifų Gūžtos susirinkome bibliotekoje prie penktos lentynos.Ji vadinama šnibždesių lentyna,žinai kodėl?Nes toje lentynoje sudėtos knygos pasakoja savo istorija,išreiškia jausmus,kūriuos išreiškė ir skaitytojai.
Mergaitė atsisuko į vietą,kur yra lentynos.Pasižiūrėjusi į vietą,kur tusi būti penkta lentyna ji nieko nepamatė.Jokios lentynos...Tik takas praėjimui į kitą lentyną...Mergaitė nusiminė,kad jos jau nebėra...Tad toliau skaitė.Bet jos dėmesį kažkas patraukė.Kažkas buvęs bibliotekoj.

*

Neprisijungęs Rokas Sviper

  • V kursas
  • *
  • 303
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • noriu valgyt, miegot ar verkt
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #552 Prieš 7 metus »
Varnis atėjo į biblioteką. Kuprinėje nešėsi dvi knygas, vieną grožinės literūros ir vieną žinyną. Pirmiausia vaikinas nuėjo prie lentynos kurioje buvo žiobarų literatūra ir pradėjo rinktis knygą. Šita turėtų būti įdomi, bet gaila, kad pirmos dalies nėra. Tikriausiai kažkas paėmė. Juodaplaukis žengė žingnį ir apžiūrinėjo kitą lentynos šoną. paimsiu šitą. Tada Rokas nuėjo prie ketvirtos lentynos, kur buvo sudėti žinynai, enciklopedijos, atlasai ir kita mokslinė literatūra. Varnanagiui reikėjo susirasti runų knygą, norėjo pramokti bakidi runų ir ieškojo knygos prie raidės B. Radęs knygą pasiėmė ją į rankas ir jau norėjo eiti prie bibliotekininkės stalo, bet staiga į jį kreipėsi kažkokia mergaitė.
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Neprisijungęs Grantacija Gerietė

  • VI kursas
  • *
  • 97
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kaip nėra jūros be bangų,taip gyvemino-be liūdesio
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #553 Prieš 7 metus »
Mergaitė pamatė vaikinuką stovintį prie bibliotekinininkės stalo ir krepėsi į jį.
-Ei tu,taip tu.Ateik truputėli.
Gran nenorėjo atrodyti nemandagi,bet jai pasirodė,kad ji tokia ir buvo.Grant prikando lūpą ir tęsė toliau.
-Klausyk,nenorėjau pasirodyti nemandagi,bet man reikia pagalbos,kur čia penktoji lentyna,jeigu įdomu kam,tai štai,-mergaitė varniui atkišo dienoraštį,kurį skaitė.
Mergaitė nužvelgė vaikinuką ir atsiduso,turbūt pasirodė kvailai ir visiškai neprotingai.Gal jai tiesiog atsiprašyti ir pasiėmus dienoraštį pabėgti?O gal pasilikti ir išklausyti ką atsakys?Gran nusprendė pasilikti ir suspaudusi kumsčius po stalu ji laukė tolimesnio vaikino atsakymo.Ji nurijo seiles ir pasiruošė pašaipiui atsakymui.

 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Grantacija Gerietė »

*

Neprisijungęs Melisa Keyes

  • Burtininkė
  • ****
  • 229
  • Lytis: Moteris
  • net durniam aišku, kad metalas neskraido
    • wattpad
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #554 Prieš 6 metus »
Basomis pėdomis Melisa įžengė į biblioteką. Merginos nosį pasiekė senų knygų kvapas, o ausis lapų šnarėjimas. Žingsnis po žingsnio ir garbanė priartėjo prie aukštos lentynos, kurioje sudėtos knygos apie augalus. Pasistiebus ji pabandė pasiekti vieną knygą, bet jai tai nelabai pavyko.
-Man prireiks kėdės,-tyliai sumurmėjo Melisa ir pradėjo dairytis kokios nors kėdės.
Pamačiusi paprastą, ąžuolinę kėdę iškart ją paėmė ir pastatė šalia lentynos. Užsiropštusi ant jos, pabandė dar kartą pasiekti knygą, kurios jai reikėjo, bet pajuto, jog krenta ir neturėdama už ko pasilaikyti, pagriebė už keleto knygų su kuriomis krito žemėn.
-Auč,-suinkštė ir su skausmu nugaroje atsistojo.
Gražiai sudėjus knygas į krūvelę ant stalo, pastatė kėdę į vietą. Dar kelis kartus bandė pasiekti knygą, kurios jai reikėjo, bet ir vėl nesėkmingai. Praradus viltį, kad jai pavyks pasiimti tą knygą, Melisa prisėdo ant kėdės, kuri buvo prie stalo ir rankomis pasirėmė galvą.
-Gal paprašyti kieno nors pagalbos?-klaustelėjo savęs mergina.
Garbanė apsižvalgė aplinkui, bet nepamatė nė vieno mokinio ar profesoriaus. Ar šioje bibliotekoje nieko nėra? Ak, taip, gali būti už kitų lentynų. Melisa atsistojo ir pradėjo ieškoti žmogaus, kuris jai padėtų. Kol kas ji sutiko tik porą pirmakursių mergaičių, kurios buvo labai žemos ir nebūtų suteikusios jai jokios pagalbos. Paėjusi dar keletą žingsnių, ji pastebėjo vaikinuką, kuris atrodo buvo vyresnis už ją.
-Ej, vaikine, gal galėtum padėti man paimti knygą? Aš per žema, todėl nepasiekiu,-priėjusi arčiau paklausė ir tikėjosi sulaukti teigiamo atsakymo.
Kai žiūriu aukštyn, nors neturiu akių.