0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Nicole White

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Persirengusi sausais drabužiais Nicole nusliūkino į biblioteką.Susirado knygą apie Trolių atakas ir ėmėsi nuobodaus,bet jai patinkančio darbo-skaityti.Mergaitei patiko knygos,bet ypač-romanai ir nuotykiai,iš kurių gali sužinoti plačiau magijos pasaulį.Švilpukė įsigilino į knygą ir nepajuto,kaip greit praėjo laikas.Mergaitei knyga pasirodė neperlabiausiai įdomi.Tuomet ji rausėsi lentynose,surado dar tris jai nelabai "kimbančias" knygas.Tai apie Drakonus ir slibinus,tai apie vandens gyvius,tai apie burtininkų buities gyvenimą.Ir pagaliau surado jai tinkančia-apie narsuolį Gorbotėjų,kuris,pasitelkęs savo drąsa ir gudrumu,sugebėjo apgauti juodosios magijos žinovus,kitaip tariant-blogį.Bėgo valandos,slinko lėtai,bet Nicoles netrikdė nei pašaliniai garsai,nei alkanas ir gurgiantis skrandis.Mergaitė žvilgtelėjo į laikrodį-beveik pietų metas.Ji išskaitė net 4 valandas!Švilpė užvertė knygą sustojusi įdomiausioje vietoje ir išgirdo lėtus žingsnius.

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
Soport išsidžiovinusi rūbus ir iš naujo apsirėdžius įslinko į biblioteką. Čia turėjo būti ir Nicolė. Iš lėto ir tyliai slampinėdama po biblioteką, mergaitė pamatė savo draugę sėdinčią ant vienos nušiurusios kėdės prie ilgo ir vientiso stalo, prie kurio buvo pristatyta ar ne dvidešimt kėdžių. Soport apsidžiaugusi pradėjo skubėti prie draugės, bet vienoj lentynoj pamatė ją sudominusią knygą apie fėjas, tad jos žingsnis sulėtėjo, ir galiausiai visai sustojo. Mergaitė pasiėmė tą knygą ir pajudėjo link draugės. Ši jau buvo užvertusi knygą.
-Labukas,- pasisveikino Soport ir šlestelėjo šalia,- taip ir maniau, kad jau būsi čia. Ar jau išsausėjai? Neskauda gerklės ar dar ko?
Soport akys nukrypo į užverstą knygą.
-Ką skaitai?

*

Nicole White

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
Nicole išgirdo žingsnius.
-Labukas,-maloniai šyptelėjo ir atstūmė greta esančią kėdę.-Ką skaitau?Apie Gorbutėjų,drąsų magą,kuris kaunasi su kažkokių padaru...Nespėjau perskaityti.O tu ką pasiėmei?-mergaitė pasilenkė pažiūrėti,koks knygos viršelis.
-O!Fėjos!Juk tu irgi fėja,ar ne?Prie ežero nespėjai papasakoti apie fėjų gyvenimą...Gal galėtum dabar?Beto,tu klausei,ar nesušalau.Žinok,laimei,ne.
Nic atsilošė ir pasirąžė.Rankos ir kojos buvo sustirusios dėl ilgo skaitymo.

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Soport susidomėjusi apžiūrinėjo mergaitė knygą, kol ta pasakojo apie ją ir padėjusi pasiėmė savo.
-Na ne visai aš fėja. Tik pusiau, jeigu man bus lemta, ar kaip ten, tiksliai net pati nežinau, tai septyniolikos metų, kai būsiu pilnametė gali būt, kad pavirsiu fėja. Fėjos, dėl išvaizdos, tai turi sparnus, su kuriais gali skraidyti, bet tik iki tam tikro amžiaus, pavyzdžiui, iki na penkias dešimt metų. Fėjo gyvena trumpiau negu burtininkai, ir jų gyvenimo ilgį lemia aplinka. Tarkim, kur šilta ir daug gamtos, ten fėjos gyvena ilgiau, o mes su mama gyvenam pakankamai šiauriau, todėl bent jau jos gyvenimas bus trumpesnis už tėvo. Fėjos turi savo magiją. Jos turi kitokių galių, jos gali bendrauti su gamta, supranta medžių kalbą, gyvūnų elgesį ir t.t. Jos moka neskriausdamos gamtos, gauti iš jos tokių gėrybių, apie kokius burtininkai tik gali pasvajoti, užtat fėjų eliksyrai, milteliai ir kitoki magijos pagalbininkai yra labai brangūs ir vertinami. Aš mamai parašiau laiškelį, kad atsiųstų, man kokių burtų fėjų, tai kai atsiųs galėsiu ką nors parodyti. Fėjos netgi turi kitokius burtažodžius, jos gali pagydyti sudėtingesnes žaizdas, negu burtininkai, priklausomai dar nuo fėjos galių, kai kurios fėjos-lyderės, gali prikelti iš mirties kai kurius augalus ir gyvūnus, deja ne žmones ar kitas fėjas. Fėjų gyvenimas yra labai platus, galėčiau pasakot ir pasakot, bet nežinau kiek tau tai įdomu ir ką norėtum sužinoti.- Soport  nusišypsojo. Jai buvo smagu kalbėti apie fėjas, nes pati labai troško kuo greičiau ja tapti.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
Profesorė atėjo į biblioteką. Kadangi vienas mokinukas, Qranei einant iš Trijų šluotų į pilį vos nepataikė astronomikei į galvą, ji buvo nekokios nuotaikos. Ypač esant prie vaikų. Moris apžvelgė biblioteką. Ten buvo tik vaikai. Aišku, bibliotekininkės neminėsim. Ji taip pat atrodo tarsi vaikas. Omg... Nesamonė. Ir kur man dabar rasti tą knygą? Aišku, bibliotekininkė nežinos, nes ji, turbūt nėra net nosies įkišusi į Uždraustajį skyrių. Žinoma, ta knyga Uždraustajame skyriuje... Profesorė ilgai nestoviniavusi, greitu žingsniu ėjo prie Uždraustojo skyriaus, įsisukusi į savo mantiją. Jau darant skyriaus duris, tarp profesorės ir durų išdygo figūra. Tai buvo bibliotekininkė. Ji tarė:
- Na ką, pagaliau pagavau tave, mergyt.
- Ką čia man sakot? - pasipiktinusi pasakė Qrane.
- Jau daugelį kartų tave vis pastebėdavau, kaip vis čia įlįsdavai. Pagaliau tave sučiupau.
Astronomikė pasipiktino dar labiau, nusiėmė nuo galvos gobtuvą ir piktai dėbtelėjo į bibliotekininkę.
- Ak, atleiskit, sumaišiau jus su...
- ...mokine? - užbaigė moteriškės mintį. - Aš tikrai neturiu noro su jumis diskutuoti, tad tik pasakysiu, kad geriau įsitikintumėt, prieš apkaltindama profesorę. O dabar atleiskit, neturiu laiko. Turiu eiti.
Qrane apėjo bibliotekininkę ir įžengė į Uždraustajį skyrių. Prieš tai dar pamatė akies krašteliu, kaip bibliotekininkė susigėdusi nueina...

*

Nicole White

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
Nicoles dėmesį trumpam nukreipė atėjusi astronomijos profesorė.Ji nejučiomis sukikeno,bet tikriausiai niekas to nepastebėjo.Tuomet bandė surasti savo atminty,ties kur baigė šnekėtis su Soport,ir galiausiai prisiminė.
-Na,taip,fėja būti tikriausiai labai įdomu...-ji niūriai pasižiūrėjo į savo apyrankė,ant kurios puikavosi šluotos atvaizdas.Gal jai pasakyti?Jau ilgą laiką bendrauju,nepastebėjau,kad ji kažkokia...kitokia.Kad gali būt paslapčių išplepėtoja...
-Ps,-tyliai sušnarpštė ir apsidairė.-Paklausyk.
Mergaitė vos girdimai atstūmė kėdę,atsistojo,apvaikščiojo visą biblioteką.Visuose koridoriuose apsisukiojo.Ir ne dėl to,kad ieškojo kokios knygos.Dėl to,kad tyrinėjo aplinką.Aplink buvo  tylu tylu.Net per nelyg tylu.Nicole kiek prisimerkusi vėl grįžo prie stalo,prisėdo greta Soport ir vos ne pašnibždomis ėmė kalbėti:
-Tau turiu papasakoti vieną dalyką.Atsimeni tą dieną,kai susitikome pelėdyne...Be abejo,atsimeni.Poto,kai mes išsiskyrėm,aš nuėjau į Švilpynės kambarius...Ir užmigau.Buvau baisiai išvargusi.Susapnavau,kad aš naktį bėgau iš pilies į mišką apsirengusi kvailu klouno kostiumu.Man susimaišė kojos ir kritau.Virš manęs atsklendė didžiulis juodas debesis...-mergina pritildė balsą.-Kažkoks balsas šaukė,kad atiduočiau Kartografą...Nesupratau,kas tai.Ir dabar,tiesą pasakius,nelabai...Aš tariau,kad neatiduosiu,o balsas pasakė,kad mane teks nužudyti...-Nic nurijo karčią seilę ir patylėjusi tęsė.-Tada atsibudau.Atsibudau,nuėjau į Kiauliasodį...Ten pamačiau vienoj kavinukėj,kaip mušos keturi burtininkai...Dėl kažkokios apyrankės...Įėjau į vidų,bet jiems buvo nė motais-kažkas svarbiau.Ten,viršum vieno staliuko,kabojo rožinis skritulys,kuriame buvo apyrankė...Nuojauta pasakėkad turėčiau ją pasiimti.Buvau kvaila,pasiėmiau...Gal todėl prie ežero ir atrodžiau keistai-viskas dėl šio papuošalo.Kai skilo ledas,po vandeniu man už rankos pačiupo Vandenis-šaukė,kad duočiau Kartografą...Nesuprantu...Griebė būtent už apyrankės...Suprantu,nereikėjo vogti svetimų daiktų,-švilpė giliai ir kaip įmanoma ramiau įkvėpė oro.Tada vėl užsižiūrėjo į apyrankę.
-Nesu tikra...Ne,tikrai nesu...Bet kodėl tas Vandenis čiupo būtent už tos apyrankės?Gal..Tiesiog sutapimas?O gal man jau akyse vaidenasi?
Nicole užmerkė akis ir švelniai papurtė apsunkusią galvą.Tada ją padėjo ant knygos ir ėmė kažką mąstyti.

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
Soport nusišypsojo draugei. Tačiau ši sutriko. Staiga atsistojo ir ėmė vaikščioti po biblioteką liepdama klausyti jos. Soport jos ir klausėsi, tačiau nieko negirdėjo išskyrus mergaitė žingsnius. Šiai sugrįžus Soport patempė lūpą. Hmm... ko ji ieškojo? Ir ką man reikėjo klausyt? O gal ji patikrino ar nieko daugiau bibliotekoj nėr? Soport pašnairavo, kai jos draugė pasilenkus ėmė pasakot. Ji labai tyliai šnekėjo, tad Soport vos suprato viską, ypač, kad ji kalbėjo susijaudinus ir vos gaudydama kvapą. O jos istorija buvo tikrai neįtikėtina. Mergaitė papasakojo apie kažkokią tai stebuklingą apyrankę, kurią kiti vadina kartografu ir kaip ją baugina įvairiausi sutvėrimai. Soport pasibaisėjo.
-Kokio velnio tu ją vogei?! Dieve, tu dar tik pirmakursė, o jau vagi iš suaugusių burtininkų!-Soport pritildė balsą,- juk jie tave galėjo nužudyt, jei būtų pamatę... Bet...Įdomu.
Mergaitė akimirką susimąstė ir pasukiojo apyrankę ant draugės rankos.
-O tu išsiaiškinai, kodėl ji vadinama kartografu? Ar bent žinai, ką reiškia šitas žodis?
Soport įsižiūrėjo į šluotą nupieštos ant apyrankės.
-Gal čia koks stebuklingas daiktas, kurį galima paversti šluota. O gal čia slapta nešyklė, kuri bet kuriuo tai momentu tave gali kažkur nunešt. Gal tu jos geriau nenešiok ant rankos, o kur kitur saugiau įsidėk. Juk ji gali būti ir užkeikta, kad tave paveiktų juodoji magija, ar dar velnias žino kas. Juk skaitai knygas, matai ko tik nesideda šiam pasaulį.
Soport niūriai dėbtelėjo į draugę. Ji nebuvo patenkinta, kad Nicolė įsivėlė į kažkokią aferą, bet Soport jai privalėjo padėti, atskleisti paslaptį ir galbūt sunaikint ar grąžint kažkam apyrankę.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
Profesorė, nešina knyga po pažastimi, atvėrė girgždančias dureles, kurios skiria biblioteką nuo Uždraustojo skyriaus. Išėjusi ir užvėrusi dureles, ji apžvelgė biblioteką. Niekas nepasikeitė. Dvi merginos, turbūt pirmakursės ar antrakursės šnibždėjosi, ten, gana tolėliau sėdėjo penketas moksleivių. Jie vartė knygas. Turbūt ruošiasi kokiai nors svarbiai pamokai... Atrodo kaip kokie šešto ar septinto kurso... Į astronomikę bibliotekininkė žvelgė baikščiai. Kai Qrane pagavo jos žvilgsnį, moteriškė iškart nuleido akis. Gėdyjasi... Ilgai nestoviniavusi, profesorė priėjo prie vienos lentynos, ant kurios buvo užrašyta: "Astronomija. IV - VII kursas". Gal pasiimt, kokį skaitalą paskaityt, prisimint senus, gerus laikus... Neee... O kam? Geriau, kai bus tam tikras laikas, teks išbandyti šią knygą - pažvelgė profesorė į knygą, kurią laikė po mantija.- Apie ją niekas neturi sužinoti. Nebent tas, kuris padėtų man ją atverti. Ir jau žinau, kas tai galėtų būti...
Qrane nusisuko, apimta minčių, su kuriomis negalėjo skirtis. Ilgai nestoviniavusi, ji apsisuko ir išėjo iš bibliotekos.

*

Nicole White

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
-Nereikėjo,žinau,-piktai suurzgė.Tada pro nosį tarsi drakonas išleido "garus".
-Nežinau,kodėl ją pasiimiau!Neįsivaizduoju!Mane tarsi užvaldė piktoji dvasia!-išsiliejo ant draugės,bet po to nurimo.
-Žinai,tau vertėtų žinoti.Tokia jau aš esu.Noriu būt visad nuotykių ir naujienų viduryje...Kartais pasielgiu nekorektiškai...Kartais padarau kvailą darbą...Kvailai pasielgiu...Bet aš jau tokio būdo,-ji nutaisė vargšelės veiduką.
-Tik jau tu ant manęs nepyk,gerai?
Dar to betrūko...Juk man jokia draugė nepaprieštaraus...Turiu savo nuomonę...Kad ji būtų man sesė...Mama...Mama,kuri manimi rūpinasi ir myli...Nicole stipriai užsimerkė,vėl atmerkė apsunkusius vokus.
-Gal ir vertėtų ją nusimaut...Gal ir vertėtų...Gal...Gal...-Nic tarsi užstrigo lyg kokia plokštelė.Ji išspaudė šypsenėlę.Gal ir menkutę,bet nuo jos,kaip nuo kokios velos,lengvai galėjai tarsi užsikrėsti ir pats nusišypsoti.
-Neįsivaizduoju,kas tas Kartografas.Gal tai net nesusiję su apyranke...Su šia...-mergaitė įkvėpė gaivaus oro gurkšnį ir tuomet nusiviepė plačia plačia šypsena.Ji garsiai nusijuokė,tačiau neatrodė,kad natūraliai.
-Žinai,aš įsivaizduoju.Aš viską įsivaizdavau.Yra tik vienas paaiškinimas-mano begalo,begalo išlavėjo fantazija.Ne,išlakė...Išlakė...Ai,koks čia skirtumas,-mergina šyptelėjo jau kiek tikroviškiau.
-Faktas!Nėra čia ką aiškintis!-su trenksmu dėjo rankas ant stalo ir garsiai,vos ne paniekinamai nusikvatojo.Bet minčių gilumoj kyšojo vienintelė mintis-o kas,jei tai tiesa?

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
Soport išsigando, kad draugė nuo jos nusisuks ir užsiims šita nesąmone viena. Bandydama ištaisyti situaciją, pasitaisė plaukų sruogą, pakrapštė smakrą ir tarė:
-Neišsigalvojai tu, ir aš nepykstu ir nekaltinu tavęs. Atleisk man, jei tau taip pasirodė.
Soport nunarino galvą galvodama ką dar pasakyti. Ji jautėsi pavargusi. Nors buvo dar tik ankstus popietis. Kaip greit laikas prabėgo. Tik ką atrodo susitikom ant laiptų, o jau pabuvojom ir ežere ir štai sėdim sausos vėl bibliotekoj. O dar ta jos paslaptis. Reik kažką sugalvot. Ne veltui aš tam varno nage atsidūriau. Turiu išmastyt. Tyliai pasilenkusi prie draugės tarė:
-Čia sėdėdamos nieko neišmastysim, geriau eikim paieškoti žodyno ir išsiaiškinti kartografo reikšmę. Gal apie tai kokia legenda yra.
Soport paėmė draugės ranką ir ją draugiškai spustelėjo. Tuomet pažiūrėjus į jos akis pabandė išskaityti ką ši galvoja, deja jos akys buvo nusiminę, be jokių aiškių žiburiukų. Soport nusuko galvą, paleido draugės ranką, atsirėmė į stalą ir atstūmus kėdę atsistojo. Nuėjusi už posūkio atsirado prie užsienio literatūros knygų. Deja tai jos nedomino. Mergaitė praėjo. Praėjus dar kelis posūkius aptiko enciklopedijas. Išsitraukusi jų tiek, kad galėtų panešti pasiėmė ir nusinešė prie artimiausio stalo. Jei ką rasiu susirasiu Nicolę, o gal ji mane ras, jei ateis į šią vietą. Mergaitė ėmė skaityti turinį. Suradusi žodžius senovės prietaisai mergaitė atsivertė knygą. Ten buvo kalbama apie žvakes ir kitokias degančias medžiagas. Pravertusi kelis puslapius nieko nerado, tad užvertė knygą ir pasiėmė kitą. Taip prasidėjo nuobodžios, bet kartu ir įdomios paieškos. Soport vis rasdavo knygose pieštukais prirašinėtų burtažodžių, tad vis juos užsirašinėjo ant pergamento. Diena rodėsi niekad nesibaigs. Pravertusi enciklopedijas Soport jas padėjo į vietą ir ėmė ieškoti magijos istorijos knygų. Susiradusi reikiamas lentynas vėl prisikrovė krūva knygų ir nusinešusi prie stalo ėmė jas vartyti. Ten buvo rašoma apie nykštukų ir žiobarų susidūrimus, apie goblinų kovas, apie slibinus ir t.t. Mergaitė buvo pravertus gal aštuonias storas knygas, kol pagaliau vienoj rado žodį kartografas. Deja, nei apie jį nei nieko nebuvo parašyta. Tik tarp dviejų sakinių apie vandenius buvo lyg netyčiai įrašytas žodis kartografas. Hmm... keista... Mergaitė atidėjo knygą į šoną ir ėmė vartyti kitas.

*

Nicole White

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
Nicole su nenudildoma šypsena stebėjo Soprt.
-Hm,maniau,kad tau bus tarsi įžeidimas,jei paprašysiu pagalbos.O pasirodo,tu pati pirma imiesi iniciatyvos.
Soport padėjus knygą Nic ją dar kartą perversdavo,tiksliau,peržiūrėdavo turinį.Staiga jos akis užkliuvo už vienos knygos,kurią vartė varnanagė.
-Duokš!-skubiai suriko ir,vis dėlto mandagiai,pasiėmė knygą.Ten buvo nupieštas didis vandenis.Greta jo parašyti keli sakiniai.

Citata
Vandenių išpuoliai būdavo pavojingi žmonių,o ypač mokinių,gyvybėms.Vieni vandeniai būdavo silpnesni,kiti-stipresni ir greičiau susidorodavo su burtininkų kūnais,nes dažnai jie naudodavo Kartografus.
Vandeniai šešioliktame amžiuje buvo sukėlę maištą prieš žiobarus.Deja,žmonės išmirė,prieš tai papasakodami savo vaikams ir anūkams.Šie papasakodavo savo vaikams,o jų vaikai-savo.Taip ilgus amžius sklandė ne gandai,o tikros kalbos apie tokias būtybes tarp žiobarų.Burtininkystė dar nebuvo taip pažengusi,kad sugebėtų išplauti žiobarams atmintis.Bet to ir neprireikė.
Paprasti žmonės pasakydavo prieš mirtį savo palikuoniams visa tai.Bet kadangi tokios kalbos sklandė daugiau nei ketruirs šimtus metų,devynioliktajame amžiuje žiobarai vandenius įsiminė kaip pasakų būtybes.Kai žmonių vaikai paklausdavo kėblaus klausimo,į kurį burtininkas nežinodavo atsakymo,pridėdavo truputį meninės tiesos,kad kalbos skambėtų gražiau.
Šiaip ar taip,burtininkai žino,jog vandenių reikia saugotis kaip jokių kitų gyvių.

Nicole tylai pasiskaičiusi nepatikėjo.Skaitė dar,ir dar,ir dar,tarsi mėgindama suprasti,kur čia šuo pakastas.
-Naudodavo katografus...Naudodavo katografus...-mergaitė apsidairė,ar nieks nemato,ir iš knygos išplėšė visą puslapį,įsikišo į kišenę ir užvertė knygą.
-Tu nieko nematei,-ironiškai tarė.Bet juokauti laiko nebuvo.
-Žinai,aš manau,kad mes čia turėtumėme sugrįšti naktį.Kadangi knygoje rašoma:...kiti stipresni,jiems padėdavo Kratografai...nelabai panašu,kad ta apyrankė yra kovojanti pireš blogi.Priešingai.Manau,jos reikšmę surastume uždraustajame skyriuje.-Nic pakėlė abu antakius aukštyn.
-Tu su manim?

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
Soport stebėjo Nicolę, šiai skaitant Magijos istorijos knygą. Mergaitės akys karštligiškai bėgiojo po eilutes ir Soport atsistojus žvilgtelėjo draugei per petį.
-Hmm... Neaiškiai čia rašoma, paieškosiu daugiau,- ir kol draugė skaitinėjo knygą Soport pervertė dar kelias.
Nicolė išplėšė iš knygos puslapį ir tarstelėjo, kad reik naktį ateit į uždraustų knygų skyrių. Soport patiko nuotykiai, truputį, bet eiti į uždraustą skyrių tai buvo jau visiškas absurdas. Juk nebe reikalo jis pavadintas Uždraustuoju skyriumi. Soport papurtė galvą:
-Negi manai niekur daugiau nerasim apie juos informacijos?
Ir Soport lyg tyčia atsivertė dar vieną knygą, kurioje buvo nupiešti du burtininkai, o tarp jų virvutė. Soport nuleido akis ir perskaitė:
Citata
Xa. burtininkai K.Liccuim ir M. Narow nusprendė sukurti magišką daiktą, kuris padėtų burtininkams lengviau kovoti prieš žemesniųjų formų būtybes. Kadangi tuo metu vyravo tamsieji amžiai apie jų sukurtą daiktą žinojo vos vienas kitas burtininkas, bet ir tie niekam neprasitarė, nes bijojo būti išvadinti bepročiais. Magiškas daiktas buvo pavadintas kartografu ir buvo naudojamas sunaikinti piktiems namų elfams, nykštukams ir pan. būtybėms. Deja XVI a. kartografas pradingo. Daugiau duomenų apie tai nėra.
Soport padavė paskaityt draugei. Informacija buvo įdomi, bet pakol kas nenaudinga. 
-Nebent...-Soport lėtai ištarė,- būt galima susieti, kad XVIa. jį būtent ir pavogė vandeniai. O kas jei jie jį ir turi? Bet pala, sakei, kad jie reikalavo, kad tu jį atiduotum. Bet juk apyrankė nėra magiška. ar yra? Gal geriau ją nunešti patikrint kokiai profesorei?

*

Nicole White

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
Stojo tyla.Nicole ilgai skaitė knygą,stengdamasi įsigilinti į žodžius.
-Sunaikinti piktiems namų elfams?-išsiviepusi paklausė.Tada pamąstė.
-Gal tu teisi.Gal kadaise ši apyrankė priklausė vandeniams...Bet neturiu nei žalio,nei raudono supratimo.Vienoje knygoje rašoma,kad vandeniai lengviau susitvarkydavo su burtininkų kūnais,o kitoje-kad buvo skirta naikinti blogį.Susimaišiau...Nicole ilgai ilgai galvojo ir kažką sugalvojo.Tylutėlai nustebusia veido mina ėmė šnekėti:
-O gal blogiems burtininkams jis padeda daryti blogus darbus,o geriems gerus?Nes abi knygos skirtingos...Ir jei ta apyrankė buvo pakliuvusi blogiui į nasrus,o dabar atiteko man...-mergaitė atsiduso ir apsidžiaugė tiek daug išnarpliojusi.
-Žinai,šiandienai bus per daug nuotykių.Gal nuesim kitą...Ne,dar kitą.Kitą savaitę...Iki tol stengsius kuo daugiau sužinoti apie tą Kartografą.Tai gal jau eime?Nes nuo knygų galvą skaudą,-nusišypsojo.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Arwen Evenstar »

*

Neprisijungęs Soport Agneu

  • IV kursas
  • *
  • 65
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Soport stebėjo beskaitančią draugę. Mergaitė atrodė nesuprantanti.Paskui pagaliau sumąstę. Soport jai atsakė:
-Na gal tiesiog nereikia mums suprasti, kad būtinai gėriui ar blogiui, gal buvo sukurta apskritai naikinti, sutvarkyti, o kas kam panaudoja, tai čia jau savininko reikalas. Kūrėjai galbūt galvojo taip sudrausminti blogiukus, vandeniai atrado, kad su ja gali naikinti žmones, na tai ir naudojo tam. Galbūt jis turi ir daugiau magiškų galių, kurias tu atrasi.
Soport nusižiovavo.
-Tu teisi, galim jau eiti į Didžiąją salę ir į koledžus, nes jau temsta,- mergaitė žvilgtelėjo pro langą.
Jos draugei pasakius, kad nuo knygų skauda galvą Soport pašnairavo. Švilpukė.
Mergaitė pakilo ir padėjo knygas į lentynas. paskui įsikibo draugei į parankę ir abi išėjo iš bibliotekos.

*

eclipsea

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
Mergaitė įėjo į biblioteką ir vos vos nešūktelėjo iš nuostabos. Biblioteka buvo milžiniška!
Modetė nagalėjo tiksliai nusakyti kokio ji dydžio. Ji priėjo prie bibliotekininkės:
 - Laba diena.
 - Sveika. Ar kokios knygos ieškai? - paklausė šioji.
 - Ne, tiesiog užėjau apsidairyti, šiaip paskaitinėti. Nors tiesa sakan galėtumėt padėti. Norėčiau paskaityti "Hogvartso istoriją".
Bibliotekininkė paaiškino kaip rasti Modetės ieškomą knygą.
 - Ačiū.
Bibliotekoje Modetė praleido begalę laiko. Jai čia patiko. Ji visad jautė silpnybę knygoms. O čia jų tokia galybė! Artėjant darbo pabaigai mergaitė pasiėmė skaitytąją knygą ir išskubėjo į bendrąjį kambarį.