0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Jane Wess

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Dieve kokia nevėkšla. Pavartė akis mergina.
-O taip žinoma žinau. Jis 4-ame aukšte. -Klastingai nusišypsojusi tarė.
-Vojei atleisk pamiršau, jus regis nesate drąsūs kad eitumėte į uždraustajį, nebent- Susimąstė Jan.
-Daiktą...- Kur ji taip isipurvino? Nevėkšla Dar kartą mintyse pakartojo.
-Eime , į mirtos tuoletą.- Dirbtinai nusišypsojusi atsitraukė nuo mergaitės ir pradėjo eiti.

*

Oresta

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
Oresta kreivai pasižiūrėjusi į mergaitę, greičiausiai suprato, ką galvoja.
Ne... Jeigu ji galvoja, tai ką aš manau, jai geruoju tikrai nesibaiks...
Dar truputeli apsidairiusi, pasitaisiusi plaukus, mergaitė nuėjo paskui Jane.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Oresta »

*

Neprisijungęs Xantoria Taraxanum

  • Burtininkė
  • ***
  • 127
  • Lytis: Moteris
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Oresta kreivai pasižiūrėjusi į mergaitę, greičiausiai suprato, ką galvoja. Ne... Jeigu ji galvoja, tai ką aš manau, jai geruoju tikrai nesibaiks... Mergaitė nuėjo paskui Jane.

[[[Šį kartą 2 eilučių nepakaks. Dar bent 3 turi prirašyti.]]]
Disclaimer: Ideas and opinions expressed by Xantoria are fictional and in no way represent the real person behind this character.

*

Inkognito

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Ozas stovėjo atsirėmęs į sieną, prie pat bibliotekos durų. Jo žavus veidas, buvo paslėptas sidabrinių plaukų, kurie slėpė jo veidą nuo viso pasaulio. Ozas pasitaisė plaukus, kad jie nekristų ant jo ramaus veido. Jo akyse, skirtingai nei veide, matėsi rūpestis ir kažkokia keista širdgėla, kuri netiko su jo idiotiškai linksmu charakteriu. Ozas, vis dar remdamasis į sieną, susmuko, padėdamas savo nuostabų užpakaliuką ant grindų. "Gyvenime yra akimirkų, kurios pakeičia visą gyvenimą." Taip man kartą pasakė Abelis. "Žinios, ne visada yra geras dalykais, kartais jos gali sužeisti ir netgi pribaigti žmogų." Taip man yra pasakęs tėtušis. Taigi atėjo laikas pasirinkti. Ar aš ir toliau stengsiuosi ignoruoti viską kas vyksta aplinkui mane. Juk turėjo būti priežastis išsiųsti mane į šitą mokyklą. Ozas iš lėto atsistojo ir paėjęs kelis žingsnius atsidūrė prie bibliotekos durų. Jis, pirštų galiukais švelniai palietė rankeną. Nuo pat atvykimo į šią mokyklą, aš gyvenau tarytum sapne, kuris niekaip nesibaigė, jeigu aš ir toliau save apgaudinėsiu, kad nesu burtininkas, tada sapnas virs košmaru. Tada aš nesuprasiu ką man norėjo pasakyti Abelis ir kas iš tiesų esu aš ir mano šeima. Prieš mane yra du keliai: pirmas, kad iš manęs niekad neišeis geras burtininkas, grįžti namo į įsivaizduojamai normalų gyvenimą, kitas, tai pripažinti kad esu burtininkas, suprasti aplink mane esantį pasaulį ir tai ką kiti nuo manęs nori nuslėpti, net jeigu galų gale būsiu įskaudintas. Taigi, kurį kelią pasirinkti? Ozas tyliai kikendamas pradėjo lenkti durų rankeną. Atleisk, Alisa, bet aš dar negrįšiu namo... Jis lengvai atidarė duris ir įėjo į biblioteką. Liūdnai ir rimtai nužiūrinėdamas knygų lentynas, mąstė apie tai, kaip pasikeis jo gyvenimas. Pirmiausia, turėsiu apsimesti idiotu, aš nenoriu, kad kiti mokiniai manytų, kad aš galiu tapti jų varžovu. Tokie dalykai, tik pridaro problemų. Antra, man reikės mokytojos, kuri mane išmokintų magijos, nes per pamokas negalėsiu labai reikštis. Aš noriu tapti galingu, bet taip, kad to niekas nesužinotų. Taip bus daug smagiau. Ozas pasiėmė kelias magijos knygas pradedantiesiems, jas užregistravo pas kažkokią seną bobą, kuri jam nepatiko ir tas jausmas buvo abipusis, ką jis nusprendė iš jos veido išraiškos. Vaje, vos nepamiršau. Man teks kiek pakeisti išvaizdą. Iš kišenės išsitraukė kvadratinius, storais rėmais akinius, kuriuos jam buvo padovanojęs tėtušis. Užsidėjo juos ir susišiaušė plaukus, paversdamas juos panašius į kupetą šieno. Patenkintas nauju moksliuko įvaizdžiu išėjo.

*

Brek Terrat

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Brek sau linksmai atskubėjo į biblioteką. Įejusi labai nustebo dar seniai tiek knygų nebuvo mačiusi vienoje vietoje. Dažniausiai skaytydavo mamos knygas kurias jai davė Teta.  Brek net neapsižvalgiusi į biblioteką iškarto nuskubėjo prie lentynos, užkliuvusi už kažkurios lentynos iškrito viena knyga, Brek pasilenkė paimti ir pamatė jog tai tą pati knyga kuria labiausiai mėgsta, kuri liko dar nuo tada kai mama ją skaitė, Brek nustebino tai kad iškrito būtent ši knyga ir būtent tai jog šioje bibliotekoje tokios senos knygos. Ji žinojo jog hogvartsas jau sena pilis, bet vistiek negalėjo sustabdyt virpulio pilve kuris džiugino ir tuo pačiu stebino. Padėjo knygą į vietą ir ėmė apžiūrinėti kitas knygas. Brek labai mylęjo knygas jautėsi lyg būdama tarp kažko pažįstamo ir mielo. Paėmusi pačią pirmą knygą kuri pasitaikė, pradėjo ją skaitinėti. Knyga vadinosi Baladės Norinės "Vėjai pamiškėje" Pradėjusi skaityti pradžią net nepastebėjo jog skaito jau aštuntą puslapį. Nuostabi knyga. Pamanė sau Brek šyptelėjusi nuėjo prie moters kuri sėdėjo prie stalo ir kažką įtemptai rašė , Brek nenorėjo trukdyt tad atsisėdo prie stalo ir atsivertė knygą.
-Na, Brangute jau išsirinkai?- nusišypsojo moteris.
-Taip, Vėjai pamiškėje, padėdama ant stalo knygą pasakė pavadinimą.
Moteris matyt kai Brek sėdėjo nematė iš kokio koledžo ši, tad paprašė prisisatyti.
-Vardas pavardė ir koledžas.
-Brek Terrat . Varno nagas.- Nusišypsojo šiltai Brek ir laukė kol bibliotekinkė rašėsi lapelyje. Užrašiusi padavė Brek knygą ir palinkėjo įdomiai skaityti.
-Labai ačiū ir iki pasimatymo.- Nusišypsojo ir iškubėjo pro duris nešina knyga.

*

siga

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Kamilė įžengė pro duris.Apsidairė.Biblioteka buvo erdvi.Mergaitė nusičiaudėjo.
-Apči!
Uch,gal bibliotekai reikia valytojo?Tiek daug knygų,ir visos dulkinos!
Kamilė apėjo biblioteką ir sustojo prie lentynos,kurioje švytėjo užrašas:''Knygos pirmakursiams.''
-Aha,ką mes čia turime...Informacinė literatūra,mitai,grožinė literatūra...Aha!
Kamilė čiupo mėlyną knygą "Vėjas medžiuose",bet pamačiusi suplėšytą viršelį,padėjo atgal.Kitų įdomių knygų,jos manymu,nebuvo.Ji dėl viso pikto pasiėmė ploną knygą "Meilės sala" ir kiek storesnę "Nimfodėjaus puota".Mergaitė pasiėmė knygas ir tiesiu taikiniu nuėjo prie ežero,ketindama ten ramiai paskaityti.

*

Sara Parkinson

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
Gal ir nekokia mintis nueiti į biblioteką?? Hmmm, bet jau, kad atėjau tai užeisiu.. Neskubančiu rankos mostu Sara atidarė duris. Taki buvo bibliotekos durys. Purvinos nučiupinėtos bibliotekos durys. Iš kart pakėlus akis nuo tokių pačių purvinų bibliotekos grindų gailėjai pamatyti daugelį lentynų kurias užpildė įvairių įvairiausios knygos. Būtent tai ir pamatė Sara. Tik ji nežinojo ko čia atėjo. Jai nereikėjo nei knygos, nei ko nors kito. Betikslis vaikščiojimas ir tiek. Sara apsimetė, kad domisi knygomis ir apėjo knygų lentynas. Taip pat apsimetė, kad nerenda jai reikiamos knygos. Tad supykusi apsuko kulnus tiesiai į duris ir šovė lauk pro duris. Nesuprantu savęs kodėl aš taip darau?? Gal man pasimaišė ar ką? Nei iš šio nei iš to ji ėmė juoktis.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Ats: Biblioteka
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Miriana atėjo į biblioteką. Ten ji priėjo prie kėdės, užkabino ant jos mantiją ir ėjo ieškoti knygų. Man reikėtų knygų apie goblinus. Įdomu, kur jos yra.... Miriana priėjo prie lentynos ir ėmė ieškoti raidės „G“. G,g,g... Kur ji... Goblinai.... Štai. Miriana išsitraukė knygą, kurios pavadinimas buvo „ Goblinų valdžia“. Miriana greit pravertė knygą. Joje nebuvo daug paveiksliukų, tačiau jų užtenka tiem, kas moka naudotis knyga. Mergina paėmė knygą į rankas, nusinešė prie stalo, kur netoli kabėjo Mirianos mantija, atsivertė knygą, išsitraukė užrašų knygutę ir ėmė rašyti.
   Faktai ir bruožai apie goblinus:
•Goblinai yra gana irzlūs, lengvai supyksta.
•Goblinų dažniausia darbovietė – įvairūs bankai. Pavizdys – Gringotso bankas.
•Praeityje goblinai yra sukilę prieš burtininkus.
•Taika tarp burtininkų ir goblinų nėra stabili.

Tai užsirašiusi, Miriana nunešė knygą, užrašų knygutę įsidėjo į krepšelį, užsidėjo mantiją ir išėjo iš bibliotekos.

*

Megan Lanson

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Megan pravėrė sunkias bibliotekos duris ir įėjusi burbtelėjo trumpą pasisveikinimą moteriai, sėdėjusiai netoli popieriais bei knygomis nukrauto stalo. Aha! Tai štai kaip atrodo panelė Blogas Burnos Kvapas ir jos dulkėse skendinti tvirtovė. Pamanė Meg ir dėmesingai apsižvalgė. Patalpa skendėjo prietemoje, deglai blausiai degė ant sienų parodydami krūvas dulkių skraidančių ore. Liepsnelės šokčiojo mergaitės akyse kol galiausiai ji sukruto veikti.
- Graži diena ateiti į biblioteką. Kaip kažkada sakė mano pažįstama: kai manai, kad labai labai nuobodžiauji - nueik į biblioteką ir iš karto pakeisi nuomonę! - Garsiai kalbėjo sau klastuolė paslapčiomis šnairuodama į bibliotekininkę. Pastaroji tik pavartė akis ir vėl įbedė savo kumpą nosį į knygelę priešais. Tik pamanykite, ,,Kaip rasti savąjį burtininką ant baltos šluotos"! Och, ta užkietėjusi senmergė tikisi rasti kokį nelaimėlį, kuris pasirašytų mirties nuosprendį ir susidėtų su ja? Šventas Voldi, reikės pasidomėti ar jos protėviai ne goblinai ar troliai. Klastuolė tyliai sukikeno ir rankos mostu nusiėmė apsiaustą, kuris greitu metu atsidūrė ant senos pakabos tarp daugybės kitų, su spalvotomis emblemomis priekyje. - Jums leidus einu pagadinti porą knygų.
Galantiškai pridūrė mergaitė ir greitu žingsniu atsidūrė tarp daugybės lentynų saugančių storas burtininkystės meno ir ne tik mokančias knygas. Pirštais braukdama per knygų nugarėles sekcijoje su raide ,,K" Megan staiga rado būtent tą kurios reikėjo. Tiksliau, kurią skaitė bibliotekininkė. Apynaujė knygelė šleikščiai rožiniu viršeliu ir sidabrinėmis raidėmis turėjo tikrai patraukti daugumos dėmesį. Čiupusi norimą skaitalą klastuolė atsisėdo prie stalo, viduryje bibliotekos, ir atsivertė pirmąjį puslapį. Rožė Van Miailina dėstė slapčiausias vyrų sužavėjimo paslaptis kaip tik galėdama aukštindama savo knygiūkštę. Pasak moters ,,Kam turėtų rūpėti goblinų karų trilogijos, vampyrų medžioklės ypatumai ar kitokie bulvariniai skaitalai, kai per tą laiką gražiausi ir nuostabiausi magai būna vedžiojami už nosies tikrų žiežulų? Griebkite šią knygelę ir galėsite drąsiai teikti, kad dalies savo gyvenimo nenuleidote vėjais. Rašydama šią knygą ir naudodamasi savais patarimais sudariau ilgiausią eilę jaunikaičių prie savo širdies, kurie dėl manęs būtų saulę ant lėkštutės patiekę." Purtydamasi nuo šleikštulio besikaupiančio burnoje Meg toliau skaitė veikalą. Tik akimirkai ji pakėlė akis ieškodama kokios nors mergaitės ar berniuko su kuriais galėtų persimesti pora žodžių. Megan ausis staiga pasiekė priepuolį varantis kikenimas iš bibliotekininkės lūpų. Įsikniaubusi į knygelę ji kvatojo vis žvilgtelėdama į tekstą ir valydamasi juoko ašaras. Bibliotekininkė murmėjo po nosimi neaiškius žodžius susijusius su viralais, nuostabiausiais burtininkais ir senais, sudarydama tikrą žodžių maišalynę. Neištverdama Meg prunkštelėjo priversdama moteriškę surimtėti, arba eiti išsijuokti į tualetą. Meg taip pat buvo ne pro šalį nueiti į tualetą. Neišsijuokti, o išsivemti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Megan Lanson »

*

Alisa Vandormon

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
Alisa sunkiai pravėrė stiklines duris.Jos netik sunkiai darėsi,bet Ali viena sveika ranka taip pat nepajėgė greitai suktis.Durys pagaliau prasivėrė,o mergaitė vos neišsitėškė ant šaltų bibliotekos grindų.Ta nukvakus Pomfri užraizgė man ranką bintais,visokiais skudurais ir dabar negaliu pasijunti!Grrrr...
Alisa nosies tiesumu nulėkė prie pirmakursiams skirtų enciklopedijų.
-Aha,gerai,prieš egzaminus man reika pasiimti knygą apie...Magiją!
Ko man reikia...Apie žiobarus.Jų aš niekaip nesuprantu.Žžž...Žvaigždės...Žvieglys.. .Ne,per toli nuėjau.Man reikia....Žio...Žio...Žiobarai,štai!Apie žiobarus Alisa rado dvi knygas.Viena vadinosi ''Pamąstymai apie žiobarus'' ir ''Žiobariška enciklopedija pirmakursiams".Nors mergina nenorėjo atrodyti kaip moksliukė,pasiėmė abi knygas.Pravers.Dabar dar vienas dalykas,kurio aš niekad nesupratau...ANJM.Netrukus klastuolės rankose atsirado dar kelios knygos:"Kokia tavo ateiris?","Stebuklingosios žolelės ir augalai","Limax ir kiti neįprasti burtažodžiai pirmai klasei",Paprastoji magijos teorija".
Ji, panaši į varnanagę ,priėjo prie bibliotekininkės,kui buvo neta koja išlipus iš lovos,ir su sunkiu nešiniu prisėdo prie vieno staliuko.Netrukus pastebėjo bevaikštančią klastuolę.
-Hei!-smagiai suriko.-Kokios knygos ieškai?

*

Megan Lanson

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Megan pakėlė galvą nuo knygos. Prieš ją sėdėjo Alisa su keliais sunkiais skaitalasi ir bandė nevykusiai ją užkalbinti. Vangiai šyptelėjusi Meg apsidairė. Keli varniukai nekantriai diskutavo apie požemiuose vyksiantį Helovyno vakarėlį. Tai, sekundės dalį, nutraukė mergaitės mintis. Vakarėlis? Ar jie juokauja?! Kol aš čia tūnau vyksta kažkoks nuostabus party? Švenčiausioji Bellatrix, šalin knygas kai laukia linksmybės. Mhm, gal reikėtų ir ją pakviest... Klastuolės akys vėl nukrypo į Ali. Galiausiai mergaitė, po trumpos pauzės, nusprendė prabilti.
- Aš jokios knygos neieškau, kaip matai jau skaitau, - išsišiepusi pradėjo Megan sukdama plaukų sruogą aplink pirštą. - ,,Kaip surasti pasakų magą ant baltos šluotos". Supranti, bibliotekininkė parekomendavo. Mhm, o tu ką čia skaitai? Seki varnių pavyzdžiu ir kremti mokslus? - Klastuolė sukikeno ir atgalia ranka čiupo pašnekovės rankose esančią knygą. - Nuooobodu, ačiū gal kitą kartą.
Žiovaudama pasakė Meg ir padavė knygiūkštę atgal. Jos žvitrios akys žvelgė į mergaitę su susidomėjimu ir nepatiklumu. Jos galvoje kirbėjo begalės sakinių, žodžių, šauktukų ir kablelių, kuriuos ji greitai galėjo paversti į suprantamą kalbą. Meg pasidarė šiek tiek nuobodu sėdėti bibliotekoje tad ji norėjo jau skrieti iš patalpos kur nors kitur. Pirmoje vietoje buvo užrašytas paslaptingasis vakarėlis. Nelaukdama kol pašnekovė prabils mergaitė vėl prasižiojo kažką kalbėti.
- O tu žinai apie tą Helovyno vakarėlį? Kiek girdėjau jis vyksta, o aš baisingai noriu nueiti. Tiesiog nuostabu, kad spėjau iš namų atsivežti nesenai pasigamintą kostiumą - jis man puikiausiai tiks. Ach, turbūt dar neprisistačiau. Aš esu Megan, bet gali vadinti Meg ir jokiu būdu ne Mege, nes čia toks kaip ir v.i.p. pavadinimas, - garsus prunkštelėjimas nuaidėjo per visą, tyloje skendinčią biblioteką. Tas slegiančias tylos akimirkas skaidrino skardus mergaitės balsas, lyg tyras vanduo kokiam nors ištroškusiam nelaimėliui. - Ir kiek žinau tu dar nepasakei man savojo vardo, ar ne?

*

Alisa Vandormon

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Alisa padėjo galvą ant didžiulės knygų krūvos.
-Tikrai ne.Varnos tai kiekvieną dieną mokos,o aš noriu vistiek į kitą kursą pereit,tad tenka...-mergaitė išklausė,ką pabaigė sakyti Megan.
-O taaaip.Vakarėlis...Maniau,kad jiss vyko prieš kelias dienas!Ak taip...Grifė man melavo.Ir kai nuėjau pas kvailę Pomfri,tai aplinkuj nė gyvos dvasios!Išties,nebuvo jokios dvasios!O juk pasak jos,Helovynas...
-Tiesa,-Ali buvo supykusi ant grifukės.-Aš Alisa.Kaip matai,iš Klastunyno.Ir neturiu nė trupinėlio proto.
Jei išties tu įsitikinusi,kad Helovyno vakarėlis jau dabar,tai sutikčiau eiti drauge.Bet pirma turėsiu nueit į bendrąjį kambarį,kad pasidėčiau knygas,ir susirasčiau kokį kostiumą.Turiu vieną kažkokį,atrodo,bet nežinau,ar jis tinka.
Klastuolė dar apžvelgė biblioteką.Ten makalavosi kažkokie grifai ir vienas švilpis.
-Taigi,Meg,aš jau eisiu.Jei nori,einam kartu.Negaliu praleisti siaubo vakarėlio.Ir progos pagąsdinti dundukus švilpius,-tai pasakiusi ji pakišo koją švilpukui,bet šis pasuko kitu keliu.

*

Megan Lanson

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
- Ate ate, Tinki Vinki. Ate ate, Lelia, atee... - Staiga Meg apsižvalgė pajutusi keistus žvilgsnius smingančius jai į veidą. Gash, ką aš čia nusišneku? Klastuolė nejaukiai permetė akimis auditoriją ir pastebėjusi, kad Alisos bibliotekoje jau nė kvapo mergaitė susiruošė eiti ir pati. - Bibliotekininke, ačiū už šiltą priėmimą!
Sumurmėjo Meg lėtai sėlindama prie išėjimo. Jos veido išraiška pasikeitė tik tada kai išgirdo piktą bibliotekininkės toną, liepiantį padėti paimtas knygas į vietą. Yeah, yeah. Suirzusi mergaitė nutėškė paimtą knygelę kur papuola ir greitu rankos mostu užsidėjo apsiaustą. Nuo medžiagos dvelkė maloni šiluma, kuri greičiau migdė nei šildė. Yay, į vakarėlį, nors ir pavėluotai. Pasitaisiusi apykaklę Megan užsisagstė paskutines sagas ir užsidėjo gobtuvą. Jo viduje vis dar buvo kažkokių neaiškių lapų bei žolių ir tai tikrai neteikė komforto.
- Knygą padėjau, nieko neimu, ačiū, viso, - blogo. - Gero!
Nusišypsojusi Megan greitu žingsniu pasileido bėgti iš bibliotekos į Helovyno vakarėlį. Apsiaustas plaikstėsi į šonus nors mergaitė ir prilaikė jo skverną. Posūkis. Dešinėn, kairėn. Vos neatsitrenkusi į sieną klastuolė dingo, palikusi mažas, nykias bibliotekos dureles gale.

*

AmelijaGryn

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Amelija linksma atšuoliavo i biblioteka. Reikia susirasti keleta knygu prieš prasidedant pamokoms, kad nuejusi i pamokas nesijausciau kvailesne už kitus - susimaste mergaite. Ji nubego prie nuodu/vaistu skyriaus ir surado knyga apie kulinarija. Kažin kaip ji cia pateko?
Mergaite atsiverte knyga:
Citata
Kaip paruošti tikrai skanius patiekalus nanaudojant magijos? Pono Knight'o patarimai:
  • Naudojimasis virykle
  • Gaisro gesinimas
  • Tikrinimas ar maistas neužnuodytas
ir kiti patarimai tik šioje žiobariško maisto gaminimo knygoje...
Hmm... gal ir įdomu susimastė mergaitė... užmiršusi ko čia atėjo pasiėmė knygą ir nuėjo prie stalo paskaityti...

*

Eva

Ats: Biblioteka
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Eva atskubėjo į biblioteką. Pasilabinusi, su keliais draugais, puolė prie lentynų ieškoti "Tūkstantis magiškųjų gyvūnų". Niekur nerasdama knygos, varniukė bumbėjo.
- Nėra...
Atsiduso ir priėjo prie paskutinės lentynos. Pagaliau Eva rado knygą. Pavarčiusi ją, Evė įsitikino, kad tai ta knyga kurios ieškojo. Padėjusi ją ant stalo, sutvarkė biblioteką. O kai atsisuko imti knygą, jos neberado. Apsidairiusi, Eva pamatė vaikiną, kuris jau ėjo prie išėjimo su jos knyga.
- Ei! - sušuko ji ir puolė prie berniuko. Atėmė knygą ir paaiškino, jog knyga jos. Susiraukusi mergina išėjo  iš bibliotekos.