0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Klausimų turnyras
« Prieš 11 metus »
Taisyklės:
Visi norintys dalyvauti iki liepos 1d. 19:00 parašo man asmeninę žinutę. Konkursas prasidės liepos 7d.
Konkurso eiga tokia:
Jei užsiregistruoja 5> žmonių būna trys etapai. Pirmajame etape yra užduodami penki klausimai, bet nebūtinai klausimai. Gali būti minklės, mįslės sukti klausimai. Jie bus užduodami ne iš karto. Pradžioje yra duodama užuomina kada tas klausimas bus užduotas. Pvz.: tuo metu laikrodžio rodyklė sudaro statų kampą. O statų kampą rodyklės sudaro dažnai taigi nežinia kada aš tą klausimą užduosiu. Gal 12:15 dienos o gal nakties? Gal 9:30 ir t.t. Užuominos gali būti įvairiausios čia tik pavyzdys. Taigi tada kai jau užduodu klausimą į jį reikia kuo skubiau atsakyti. Pirmas atsakęs teisingai gaus 1tšk. Mažiausiai taškų surinkęs etapo gale kris iš žaidimo. Jei visi surinks po vienodai taškų tame etape niekas nekris, bet kitame etape jau kris du. Kiekviename etape taškai skaičiuojami nuo nulio. Jei žais 5< bus daugiau etapų ir gal net atsiras trečia vieta.

Informacijos papildymas (06.28)

Jau žinome kokiu laiku bus etapai: pirmas etapas prasidės liepos 7d. ir baigsis liepos 15d., antras etapas prasidės liepos 18d. ir baigsis liepos 24d., trečias etapas prasidės liepos 27d. ir baigsis rugpjūčio 2d. Laikas keisis jei keisis dalyvių skaičius. Pirmame ir antrame etapuose kris po vieną žmogų. Dėmesio keičiamas registracijos laikas registruotis galima tik iki liepos 1d. Konkurso pradžia išlieka tokia pat (liepos 7d). Klausimai nebus skelbiami šioje temoje! Jie bus skelbiami visame forume ir už jo ribų! Būkite budrus. Jei klausimas bus paskelbiamas už forumo ribų bus užuomina kur jis. Jei paskelbiama užuomina tai reiškia klausimas gali būti šiandien, rytoj arba poryt, bet ne vėliau. Atsakymus į klausimus būtina rašyti šioje temoje. Atsakymą spėlioti galima tol kol aš pasakysiu, kad atsakymas teisingas.

Informacijos papildymas (07.01)
Nes užsiregistravo šeši žmonės pridedama trečia vieta. Jos prizas 10g.

INFO (08.02)
Pradedama papildoma registracija į antrą etapą. Tie kurie dar nedalyvauja konkurse, bet labai nori gali registruotis į antrą etapą. Registruotis galima iki rugpjūčio 7d., antras etapas prasidės rugpjūčio 10d. Norintys dalyvauti rašo man į pm.
Info dalyvems
Sanguinary Black, Alfas Saneris, Christian Alfred de Shevrez de la Roya antrame etape nedalyvauja, nes surinko visi po 1tšk. ar daugiau. Jie iškart keliauja į trečią etapą!!!
Emille Lindsay, Ema Evans, Jane Abbott tęsia kovą dėl patekimo į trečią etapą!!!

Prizai:
III vieta- 10g
 II vieta- 30g
  I vieta- 50g

Dalyvių sąrašas

Raudona- iškritęs iš žaidimo
Žalia- dalyvauja žaidime
Mėlyna- perkeltas iš kart į trečią etapą (antrame gali nedalyvaut).

Taškai:
1. Emille Lindsay - 0
2. Sanguinary Black - 1
3. Alfas Saneris - 1
4. Ema Evans - 1
5. Jane Abbott - 1
6. Christian Alfred de Shevrez de la Roya - 2
7. Brigita Rudė - 1
Primenu vis dar galima nuskanuoti QR kodą ir atsakyti į lengva klausima ir labai labailengvai gauti 5 taškus. QR kdoą nuskanuoti galima online :) (nereikia nieko siųstis) Kodą rasite temos gale 6 puslapiuosį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė David Lockwood »

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #1 Prieš 11 metus »
Kažkaip man nelabai mintis... Reikėjo, bent apklausa paskelbt ar pnš., PS: o iš kur Tu galionų gausi ? ;]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Jane Abbott »
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #2 Prieš 11 metus »
Aš susitaręs su Arwen

*

Neprisijungęs Emille Ann de Flores

  • VII kursas
  • *
  • 263
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Everybody dies but not everybody lives
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #3 Prieš 11 metus »
o aš nieko prieš, vis šokia tokia naujovė ;D galiu dalyvaut, tik turiu vieną klausimą, tie užduodami klausimai bus HP tematikos ar kaip?
"Life is what happened to you, when you are busy making other plans" - John W. Lennon

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #4 Prieš 11 metus »
Klausimai bus ne HP tematikos. Na gal vienas kitas HP. Čia bus sukti klausimai. Panašiai kaip mįslės. Gali būti ir paprasti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 metus sukūrė Dovydas White »

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #5 Prieš 11 metus »
Labai sveikintina idėja :) Tikiuosi užteks aktyvumo ir dalyviams ir tau :)
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #6 Prieš 11 metus »
Kažkaip man nelabai mintis... Reikėjo, bent apklausa paskelbt ar pnš., pvz. o iš kur Tu galionų gausi ;DD
Viskas čia gerai. Bet koks aktyvumas forume dar niekam nepakenkė. Visi forumiečiai gali surengti konkursą, jei tik nori. Tik geriau, jei vienu metu vyktų tik vienas konkursas. Na, kad ilgesnį laiką kas nors vyktų :) O ne kad savaitę vyksta 3 konkursai, o po to 3 mėnesius tuščia.
Dovydas galeonus prizams gaus kaip ir visi kiti hogiečiai, kurie rengia konkursus - iš manęs ;) Užtenka tik atsiųsti man PM su suma, kiek galeonų reikia.

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #7 Prieš 11 metus »
Nea gerai, bet man šiaip įdėja nelabai, gal dėl keisto klausimo, mmm... na gerai pasiduodu, apie galeonų gavimą šiaip pasiteiravau, tiek numaniau. Aš tai turbūt ir dalyvausiu dėl smagumo, bet kažkaip vis vien nežinau ant kiek konkursas suplanuotas :] Dėkui už paaiškinimus ir pnš. ;]]] Nk blogo mintį neturėjau, tai vat ;]] Gerai, kad atsiranda forumiečių, kurie turį sumanymų ir juos vykdo :) (Sr jei vėl nugrybavau, man dar ankstus rytas ;DD)
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Neal Faris

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #8 Prieš 11 metus »
Prasidės liepos 7? O kiek laiko bus galima siųsti atsakymus? Nes 7 aš dar nebūsiu grįžęs, nebus galimybės atsakyti

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #9 Prieš 11 metus »
Ar supranti, kad konkurso esmė yra kuo greičiau rast klausimą ir į jį kuo greičiau atsakyti. O kelintą dieną grįši?

*

Neprisijungęs Neal Faris

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #10 Prieš 11 metus »
Ną aš gal ir spėčiau 7, tačiau jei geras oras, kiek žmonių sėdės savaitgali namuose? ;)

*

Neprisijungęs David Lockwood

  • Burtininkas
  • ****
  • 359
  • Lytis: Vyras
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #11 Prieš 11 metus »
Kas norės galeonų tas sėdės. Be to nereikia visą dieną sėdėti. Bus užuomina kada bus klausimas. O gal bus ryte? Vakare? Naktį?

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #12 Prieš 11 metus »
Tai liepos 5-ą ar 7-ą įvyks?  @)

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #13 Prieš 11 metus »
Žmonės, išmokyt skaityt... Registracija baigiasi liepos 5, konkursas prasideda liepos 7.
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Neal Faris

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Re: Klausimų turnyras
« Atsakymas #14 Prieš 11 metus »
Kas norės galeonų tas sėdės. Be to nereikia visą dieną sėdėti. Bus užuomina kada bus klausimas. O gal bus ryte? Vakare? Naktį?
Ną taip, bet mano nuomone, konkurso esmė yra ta, kad jame galėtų dalyvauti kuo daugiau žmonių. Jei oras geras, nori nenori, su draugais dauguma išvarys ar tai į gamta, ar prie ežero, tai paprastą dieną tikriausiai sulauktumei didesnio skaičiaus dalyvių