1
5

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nihal Eris

• III kursas
  • *
  • 112
  • Taškai: 10
  • Nusišypsok ir būk šviesa kitiems
Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #360 Prieš mėnesį »
Nihal su smalsumu laukė, kada prisės prie stalo ir sau ramiai perskaitys laišką, kurį jai atsiuntė kažkas, kieno adresatas nebuvo nurodytas. Mergina degė smalsumu, noras greičiau atplėšti tą pageltusį popiergalių buvo toks didelis, kad net ši nepastebėjo, kaip atsirado bibliotekoje.
Susiradusi jaukią vietelę skaitymui, mėlynplaukė dar kelias sekundes vartaliojo vokelį savo delnuose. Nežinojo kaip tinkamai jį praplėšti, nepažeidžiant pačio laiško. Nes šis rodosi parašytas buvo prieš gerus dešimt metų, o nuo stovėjimo kokioje spintelėje labai sudulkėjęs ir pasenęs, jog pats laiškas esantis voko viduje prilipo prie voko, todėl plėšti reikėjo labai atsargiai. Tad ši atsargiai nuplėšusi viršų, pagaliau ištraukė baltą popiergalių, kuriame buvo daug prirašyta.
Kas man galėtų tiek daug rašyti, - pamąstė violetinių akių savininkė ir nukreipė savo akis į juodai prirašyta baltą popieriaus lapą.
Beskaitant grifė nekartą buvo priversta nustebti, o paskutinė frazė, ją privertė šoktelėti.
- Pusseserė? Iš kur aš ją galėčiau turėti? Ir išvis kas rašo? - Sau tyliai burbėjo po nosimi. Mergina neatrodė labai patenkinta, nes kažkas, kas neprisistato parašo laišką, kuriame teigia, kad šioji turi giminaitę, kuri taip pat mokosi Hogvartse? Dabar jai tik vienas žodis sukosi galvoje ir tai buvo - nesąmonė.

*

Neprisijungęs Gerda Marqeen

• II kursas
  • *
  • 50
  • Taškai: 10
  • Lytis: Moteris
  • Esu pedantė. Bet gal kas nors norėtų sutvarkyti mano darbo stalą?
Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #361 Prieš mėnesį »
 Gerda buvo visiškai pavargusi. Ji mokslams atidavė visą save, todėl tam, kad ji atsigautų reikėjo paprasčiausio knygos paskaitymo kokioje nors jaukioje vietoje. Kaštonplaukė čiupo pirmą pasitaikiusią knygą.
- Dabar teliko susirasti jaukią vietą skaitymui, - tyliai sumurmėjo pirmakursė.
Ilgai ieškoti nereikėjo – vienuolikmetė greitai surado patogų, jaukų laisvą krėslą, puikiai tinkantų skaitymui. Idealiai jauki vieta skaitymui! nudžiugo žalsvai pilkų akių savininkė ir klestelėjo į krėslą. Visai netoli jos sedėjo mėlynplaukė, jei Gerda neklydo, turėjo violetinės spalvos akis. Kiek neįprasta, bet gražu šyptelėjo vienuolikmetė.
- Sveika, - vienuolikmetė pasisveikino su šalia esančia mergina, kuri skaitė laišką, ir, kaip spėjo varniukė, buvo giliai susimąsčiusi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Gerda Marqeen »
I'll find you in the darkness.

• Hogvartsas.LT © 2007-2019