0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nihal Eris

 • III kursas
 • *
 • 112
 • Taškai: 40
 • Nusišypsok ir būk šviesa kitiems
Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #360 Prieš 10 mėnesių »
Nihal su smalsumu laukė, kada prisės prie stalo ir sau ramiai perskaitys laišką, kurį jai atsiuntė kažkas, kieno adresatas nebuvo nurodytas. Mergina degė smalsumu, noras greičiau atplėšti tą pageltusį popiergalių buvo toks didelis, kad net ši nepastebėjo, kaip atsirado bibliotekoje.
Susiradusi jaukią vietelę skaitymui, mėlynplaukė dar kelias sekundes vartaliojo vokelį savo delnuose. Nežinojo kaip tinkamai jį praplėšti, nepažeidžiant pačio laiško. Nes šis rodosi parašytas buvo prieš gerus dešimt metų, o nuo stovėjimo kokioje spintelėje labai sudulkėjęs ir pasenęs, jog pats laiškas esantis voko viduje prilipo prie voko, todėl plėšti reikėjo labai atsargiai. Tad ši atsargiai nuplėšusi viršų, pagaliau ištraukė baltą popiergalių, kuriame buvo daug prirašyta.
Kas man galėtų tiek daug rašyti, - pamąstė violetinių akių savininkė ir nukreipė savo akis į juodai prirašyta baltą popieriaus lapą.
Beskaitant grifė nekartą buvo priversta nustebti, o paskutinė frazė, ją privertė šoktelėti.
- Pusseserė? Iš kur aš ją galėčiau turėti? Ir išvis kas rašo? - Sau tyliai burbėjo po nosimi. Mergina neatrodė labai patenkinta, nes kažkas, kas neprisistato parašo laišką, kuriame teigia, kad šioji turi giminaitę, kuri taip pat mokosi Hogvartse? Dabar jai tik vienas žodis sukosi galvoje ir tai buvo - nesąmonė.

*

Neprisijungęs Gerda Marqeen

 • IV kursas
 • *
 • 93
 • Taškai: 27
 • Lytis: Moteris
 • Noriu matyti šypseną tavo veide.
Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #361 Prieš 10 mėnesių »
 Gerda buvo visiškai pavargusi. Ji mokslams atidavė visą save, todėl tam, kad ji atsigautų reikėjo paprasčiausio knygos paskaitymo kokioje nors jaukioje vietoje. Kaštonplaukė čiupo pirmą pasitaikiusią knygą.
- Dabar teliko susirasti jaukią vietą skaitymui, - tyliai sumurmėjo pirmakursė.
Ilgai ieškoti nereikėjo – vienuolikmetė greitai surado patogų, jaukų laisvą krėslą, puikiai tinkantų skaitymui. Idealiai jauki vieta skaitymui! nudžiugo žalsvai pilkų akių savininkė ir klestelėjo į krėslą. Visai netoli jos sedėjo mėlynplaukė, jei Gerda neklydo, turėjo violetinės spalvos akis. Kiek neįprasta, bet gražu šyptelėjo vienuolikmetė.
- Sveika, - vienuolikmetė pasisveikino su šalia esančia mergina, kuri skaitė laišką, ir, kaip spėjo varniukė, buvo giliai susimąsčiusi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Gerda Marqeen »
I'll find you in the darkness.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 402
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #362 Prieš 7 mėnesius »
  Dar vis įpykusi varnė sėdėjo ant šaltų grindų, pakėlė patamsėjusias akis į bernioką, atsivilkusį dar kokią niekam tikusią zbitką iškrėst.
- Nesiartink,- suniurzgėjo.
  Ir nesuprasi, kokia ten širšė jai įgėlė, jog užsipuolė Marcus’ą. Ai, tiksliai, MARCUSAS NORĖJO UŽMUŠTI JUOS ABU SAVO IDIOTIŠKAI PAVOJINGU VAIRAVIMU. Akys akimirksniu sprogte išsprogo, išgirdus atsiprašymą.
- Pala, pala. TU KĄ TIK MANĘS ATSIPRAŠEI?!- klyktelėjo iš nuostabos.- Nagi, nagi. Kur čia šunėkas pakastas, a?
  Vis dėlto nusprendė priimti nelabai noriai išsakytą atsiprašymą, paprastai linktelėjo, draugiškai kumštelėjo į petį. Akimis apibėgo išgriautą biblioteką, dar buvo likę keletas lentynų, tačiau žalia-juodaplaukė jau buvo nusivariusi nuo kojų, tad paprasčiausiai žingsniuoti beveik iš vietos išėjusių durų link. Stabtelėjo sekundėlei. Atsigręžė į savo šio vakaro draugelį, pamojo ranka.
- Aš miegot,- ir jau buvo bežengianti pro duris, kai vėl sustojo.- Ir galbūt varom kartu į Kiauliasodį savaitgalį? Labanakt.
  Net nesulaukusi atsakymo uždarė už savęs duris ir pranyko koridoriuose.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

 • Šluotų meistras
 • ****
 • 259
 • Lytis: Vyras
 • Mamma mia!
Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #363 Prieš 6 mėnesius »
   Marcus'as sunkiai atsiduso ir nežymiai pakraipė galvą. Dramos karalienė. Jausmų Černobylis. Ašarų krikštamotė. Vaikis sustojo pagarbiu atstumu nuo Adelės, tarytum ji (arba pats) sirgtų koronavirusu, apie kurį pastarosiomis dienomis tiek gausiai skamba visi kampai, nors tada, kada buvo pradėta griauti biblioteka, šito dar nebuvo.
   - Nu atsiprašiau, nu, - mažumėlę sutrikęs sumurmėjo Green'as. Gal mažumėlę ir negreeniškas poelgis tat buvo, ne onarus, nevertas jo... Bet galgi vertas jos?
   Ji atleido stebėtinai greitai ir lengvai. Grifiukas priėmė kumštelėjimą į petį kaip patikinimą, kad jau viskas gerai, nors čia anaiptol ne jis buvo kaltas. Bet tai pernelyg daug džiaugsmo nesuteikė - kaip greit supyko, kaip greit atsileido, taip greit ir vėl gali supykti. Varnėčkos regimai nesiskundė proto trūkumu, tačiau savitvardos - dar ir kaip.
   - Eee... - sutrikęs sumurmėjo raudonojo koledžo atstovas, bet durys trinktelėjo it mergina būtų bijojusi išgirsti atsakymą. Ar neigiamą, ar teigiamą, vaikis nedrįso spėlioti. Galgi labiau neigiamą, kitaip tokių dalykų nesiūlytų. Nusišypsojęs bibliotekos griuvėsiams staiga suprato, jog rizikinga čia dar likti, o išgirdęs moterišką spiegimą nėrė pro duris ir pats.
   Šįkart sėkmingai, uf.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

 • III kursas
 • *
 • 139
 • Taškai: 62
 • Lytis: Moteris
 • You don't find Urla, Urla finds you
Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #364 Prieš 5 mėnesius »
Cristal buvo pavargusi, tačiau miegoti eiti nenorėjo. Buvo vėlyvas vakaras, kai ji nusprendė nueiti į biblioteką ir paskaityti iš namų atsivežtą romaną. Kambaryje buvo tamsu, bet pirmakursė tingėjo jungti šviesą. Pačiupusi knygą nuo lovos nuskuodė bibliotekos link. Bibliotekoje daug mokinių nebuvo ir tai grifei labai patiko. Jai patiko tyla, patiko skaityti ramybėje. Tačiau atsivertus knygą ji suprato, kad tai ne jos pradėtas romanas. Tai buvo mokyklinis vadovėlis, "Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti". Visiškai apstulbusi mergaitė nematė kitos išeities, tik pradėti skaityti vadovėlį, nes mintis grįžti į bendrąjį kambarį Cristal nežavėjo. Susiradusi jaukų kampelį ji klestelėjo į patogią sofą, atsivertė vidurį knygos ir įniko skaityti. Kažkada šitos informacijos vis tiek prireiks. Kurį laiką Cristal skaitė ir knyga atrodė visai įdomi, bet tada pradėjo vis dažniau žiovauti, akys pačios merkėsi, miegas ėmė viršų. Mergaitė matė, kad tuoj užmigs, tat staigiai išsibudinusi pašoko nuo sofos ir išėjo iš bibliotekos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Cristal Daunt »
Home is where the waves are

*

Neprisijungęs Sho Ishi

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #365 Prieš 4 mėnesius »
Sho nebuvo viena iš tų žmonių, kurie turėdami laisvo laiko eitų į biblioteką skaityti knygų. Bet šiandien ji jautėsi kitaip. Jos natūraliai hyperaktyvus charakteris buvo kažikur dingęs ir pirmakursė tenorėjo atsipalaiduot. Mergaitė pasitikinčiu žingsniu nuėjo į biblioteką, o įėjusi sustojo tik prie sporto knygų. Kurį laiką atidžiau stebėjus lentyną tai, tarsi tai būtų priešininkų komandos pakėlėjas, ji pagriebė kelias knygas apie kvidičą ir nuėjo atsisėsti į artimiausią laisvą fotelį. Ir skaitė. Taip, Sho Ishi ištikrųjų susidomėjusi skaitė knygą.
Po poros valandų skaitymo ji, su įkvėpimu akyse užvertė knygą ir įsistebeilijo tiesiai prieš save. Taip. Kitais metais aš būtinai žaisiu kvidičą. Pagalvojo mergina. Vėl taikysu į libe... Mergina vos susilaikė garsiai nenusijuokusi. Sho, susiimk! Čia juk kvidičas... Gynėja, taip, taikysiu į ginėjos pozicija. Libero instinktai padės. Neleisiu kamuoliui įkristi pro lankus, taip, kaip neleidau kamuoliui paliesti žemės pradinėje. Sho atsistojo vis dar šypsodamasi kupina pasitikėjimo šypsena. Taip. Jūs manimi didžitės teta ir Haruyama.

*

domutis

Ats: Jaukus kampelis skaitymui
« Atsakymas #366 Prieš 3 mėnesius »
Jaukus kampelis skaitymui buvo Hogvartso mokyklos bibliotekoje kampe.Kampelyje stovėjo du minkštučiai krėslai labai nudėvėti.Domantas pasiėmes keletą knygų atsisėdo ir pradėjo skaityti.Mintyse galvojo Keista labai didelis privatumas.Bibliotekoje sukiojosi daug mokinių,mokytojų ir kitų darbuotojų ,bet Grifas į tai nekreipė nė menkiausio dėmesio.Knygą Domantas tai įnirtingai skaitė ,kad nepamatė kaip ant kito fotelio prisėdo dar vienas Grifas.Keista ,bet Domantas Grifo nepažinojo ir dėl to labiausiai liūdėjo ,nes per tuos mokslus jau nebežino kas dedasi mokykloje.Domantas knygą baigė skaityti vėlai beveik visi buvo išėje liko tik Domantas.Jaunuolis nunešė knygą į vietą ir pasuko link Grifų Gūžtos bendrojo kambario.