0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #15 Prieš 12 metus »
[[ Nesupykau, susiraukti tai tikrai ne tai, bet nesvarbu. Su debesėliu tai prajuokinai ;D ]]
Cikada pradėjo kvatoti. Jane kiek suglumo ir jai tai jai ne per labiausiai patiko. Bet stengėsi to neparodyti. Staiga mergaitė pajuto veriantį klastuolės žvilgsnį. Kas jai darosi?!  Tik prasitark. Labai jau piktai atrodanti pirmakursė, gal kokių turtinguolių mokykloj mokėsi seniau. Sau galvojo Jane.
- Tai rodykit kelią į mirtį,- paliepė Scamaskry.
- Čia,- sumurmėjo Jane ir žengė į tamsiu taku.
Švilpė iškėlė lazdelę ir sušnabždėjo:
- Lumos,- takelis silpnai apsišvietė, dabar bent matėsi visokie išsišakojimai, kūpstai,- manau tokios šviesos užteks dar akromantulų priviliosim, su visais vienu metu susitikt nenorėčiau.
Ji dabar ėjo arčiau Alfo, jai klastuolė kėlė šiokį tokį šiurpą. Pala, o ji, bent kiek burti moka, nu tikiuos.
- Alfai, tu kažkoks man keistas...- nei šiaip, nei taip tarstelėjo jam tyliai Jane.
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Taisyklės? Nemačiau
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #16 Prieš 12 metus »
Striktelėjo ir lėtai nuėjo paskui mergaitę. Žvalgėsi aplink. Jautė palengvėjima vaikščiodama. Dėptelėjo į juos.
- Ak, jei čia pasimatymas, tai tikrai atleiskite, - šyptelėjo ji ir eidama apsisuko.
Jos akutės užkliuvo už keistai atrodančio medžio, tamsoje jis atrodė kaip tikras trolis, bet jis anaiptol nebūtu išgasdinęs mergaitės. Mergaitės kuri dievina dvasias ir siaubo istorijos bei filmus.
Ak, būtu gerai, kad dabar išnirtu koks pjūkliukas... ar vilkas... - pagalvojo šypsodamasi.
Mergaičiukė tiesa pasakius, nelabai ir tikėjo kad čia galima sutikti kokių pavojingų padarų. Nes jei tokie mokiniai eina nieko nebijodami, tai turbūt kad miške tikrai nėra kanibalų, vilkolakių, vampyrų ir kitokiausiu padarų.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #17 Prieš 12 metus »
-Čia tikrai ne pasimatymas.Aš turiu...Nesvarbu,-rausdamas tarė Alfas. - Tau tai tikrai nėra svarbu.Mes čia atėjome nemirti,mes atėjome čia išbandyti savo jėgas.Tikiuosi rasime akromantulų.Išmokau naują burtažodį kuris padės mums...Įsiminkite jį - Lochericus...
 Trijulė ėjo kelias minutes.Staiga visi sustojo it įbesti,nes visi kartu išgirdo keistą,šiurpų garsą. Tai buvo urzgimas.Vilkai...O kaip aš nekenčiu vilkų...Nekenčiu,nekenčiu,nekenčiu...Kuo greičiau su jais susitvarkysime tuo bus geriau.Ir man ir kitiems...
-Vilkai,-Tyliai murmtelėjo grifiukas. - Nekenčiu vilkų...Petrificus Totalus! Incarcerous!-Grifiukas šovė aklai,nežinodamas kur jie,tačiau tikėjosi,kad jie slėpėsi krūmuose,kur Alfo kerai pataikė.

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #18 Prieš 12 metus »
[[ Aš turbūt jau ryt prisėsiu :)]]
Jane klausėsi tylos tik staiga ji išgirdo pašaipų klastuolės balsą:
- Ak, jei čia pasimatymas, tai tikrai atleiskite.
Mhhh... Vos tramdydama pykti ėjo Jane.
Čia tikrai ne pasimatymas.Aš turiu...Nesvarbu,- nuraudo Alfas,- Tau tai tikrai nėra svarbu. Mes čia atėjome nemirti ,mes atėjome čia išbandyti savo jėgas. Tikiuosi rasime akromantulų. Išmokau naują burtažodį kuris padės mums... Įsiminkite jį - Lochericus...
Kažkur pasigirdo urzgimas. Mergaitė atsisuko į Cikada ar ji tik nepokštauja, bet ne tai buvo iš tikrųjų. Klastuolė taip pat stovėjo sustingusi.
-Vilkai,-sumurmėjo grifas,- Nekenčiu vilkų...Petrificus Totalus! Incarcerous!- ir pradėjo Alfas svaidytis kerais.
 Jane taip pat neatsiliko:
- Arresto Momentum, Deprimo, Inflatus...- šaudė kur buvo tik girdėjus urzgimą.
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Taisyklės? Nemačiau
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #19 Prieš 12 metus »
Cikada dar kartą apsisuko eidama. Nelabai jai rūpėjo ką sako berniukas. Mergaitė sustojo kai išgirdo urzgimą. Pauostė orą lyg koks šuo, bet kraujo kvapo neužuodė, tad nusprendė kad tai tėra tik nepavojingi gyvūnai. Kai bernelis paleido kerus, mergaičiukė kiek kruptelėjo.
- Gi tai tebuvo šuniukai, - išrėžė pasipiktinusi. - Ne kentauras ir ne medūza, - susiraukė. - O tu leidi į juos kerus, į vargšus augintinius... - sumurmėjo ir pažvelgė į tuos krūmus į kuriuos šovė Alfas.
Pamatė kad ir mergelė paleido kerus. Jai ši situacija pasirodė juokinga.
- Aklai šaudote, nejaugi norit užmušti vargšus šuniukus? Gal jie tenori maisto?

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #20 Prieš 12 metus »
-Ar tu kvaila? Augintiniai Uždraustajame miške...Taip,jie nori maisto,tačiau jie nori mūsų! Mes jų maistas! Jie negavę šviežios mėsos nežinau kiek laiko...Be to kentaurai nėra blogi,o medūzos iškarto nepaverčia mūsų akmenimis...Taigi tu suklydai tris kartus: Jie nori mūsų,kentaurai ir medūzos nėra geri ir mes jų nenorime užmušti.Tam būtume panaudoję nedovanotinus kerus,kurie yra uždrausti! Nagi...Jei gailiesi vilkų tai jau gali pasišalinti,nes mes tiktai norime apsiginti ir įgauti praktikos,o ne...Na net nežinau.Gailėtis vilkų...
 Grifis atsiduso,nes urzgimas baigėsi.Arba jų kerai pataikė,arba vilkai nustojo urzgti ir stengsis juos suvilioti vėliau...Jis atsisuko į Cikada ir piktai išrėžė:
-Nesitikėjau,kad klastuoliai tokie jautraširdžiai...Maniau,kad tau patiks juos numaldyti.Na,regis klydau.Kaip visada,Alfai.Kaip visada...

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #21 Prieš 12 metus »
Visame šiame įvykių sūkuryje pasigirdo Cikados balsas:
- Gi tai tebuvo šuniukai, - pyktai tarė,- Ne kentauras ir ne medūza. O tu leidi į juos kerus, į vargšus augintinius... - Jane tai išgirdusi vėl suprunkštė.
- Aklai šaudote, nejaugi norit užmušti vargšus šuniukus? Gal jie tenori maisto?- pasigirdo vėl pasipiktinusios klastuolės šauksmas.
Kur gi ne.
- Ar tu kvaila? Augintiniai Uždraustajame miške... Taip, jie nori maisto, tačiau jie nori mūsų! Mes jų maistas! Jie negavę šviežios mėsos nežinau kiek laiko... Be to kentaurai nėra blogi, o medūzos iškarto nepaverčia mūsų akmenimis... Taigi tu suklydai tris kartus: Jie nori mūsų, kentaurai ir medūzos nėra geri ir mes jų nenorime užmušti. Tam būtume panaudoję nedovanotinus kerus, kurie yra uždrausti! Nagi... Jei gailiesi vilkų tai jau gali pasišalinti,nes mes tiktai norime apsiginti ir įgauti praktikos, o ne... Na net nežinau. Gailėtis vilkų...
Jane pritariamai linktelėjo, bet dabar suvokė vieną dalyką.
- Gal jau abu nešūkautumėte, aš nenoriu, viso miško čia susivilioti. Ir šiaip, Cikada, nebūk tokia bjauri, čia Uždraustasis miškas ir turime laikytis iš vien. Jei nežinojai čia pilna visokių baisių būtybių ir čia ėjome ne tam, kad pražūtumėm dėl kažkokios vienos pasipūtusios ožkos.
Jane pastebėjo, kad jau nebeurzgia vilkai ar kiti miško gyviai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Jane Abbott »
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #22 Prieš 12 metus »
-Aš norėčiau suvilioti visą mišką.Būtų daug kautynių ir įbrėžimų,ir svarbiausia - daug patirties ir ištvermės,-tyliai nusikvatojo Alfas,paklausęs Jane pasiūlimo.
-Pasipūtusi ožka?-Grifiukas nesugebėjo sulaikyti gausaus ir linksmo juoko.Pasipūtusi ožka...Nagi...Kodėl man taip juokinga..? Kodėl..?
 Kai pagaliau grifiukas nustojo juoktis ir Jane su Cikada pyktis jie vėl pradėjo eiti.Nieko kelyje nepasitaikė.Nei siaubūnų,nei gamtos kliūčių.O svarbiausia - siaubūnų mokytojų.Grifiukas tikrai nenorėjo būti pagautas kokio nors seno,nukvankusio mokytojo.Jis daug kartų ėjo į mišką ir daugelį Alfą visada pričiupdavo.Kartais mokytojas,o kartais ir mokiniai...Neprašyti mokiniai.
-Jane.Nežinau ar galiu tavimi pasitikėti.Labai noriu,tačiau...Na nežinau...Žinau,kad atrodau keistai,taip ir yra - jaučiuosi keistai,-Grifiukas kalbėjo pašnibždom,kad negirdėtų Cikada. - Taigi atsakyk ar patikėsi ir niekam to neišduosi?

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #23 Prieš 12 metus »
Jane išgirdo į atsakymą į jos kalbą:
- Aš norėčiau suvilioti visą mišką. Būtų daug kautynių ir įbrėžimų, ir svarbiausia - daug patirties ir ištvermės,- ir tai paskęs jis pradėjo juoktis,- Pasipūtusi ožka?,-Pasigirdo dar garsesnis ir nuoširdesnis juokas.
Jis tikrai drąsus, bet pagalvojus, visas miškas tai šimtai akromantulų ir dar tūkstančiai kitų gyvių, kaip vilkų, net ir trolių ar paprastų, milžiniškų vorų. Nenustebčiau jei koks slibinas čia užklydęs būtų. Įjungusi galvą, mąstė Jane. Mergaitės akys nukrypo į Cikada. Ji nemėgo pyktis, bet ir nemėgo piktų klastuolių. Kelias buvo ramus. Jane pėdino su visais iš lėto, sekdama kiekvieną, garsą ar kvapą. Ji nebijojo jų tykančių pavojų.
- Jane. Nežinau ar galiu tavimi pasitikėti. Labai noriu, tačiau... Na nežinau... Žinau, kad atrodau keistai, taip ir yra - jaučiuosi keistai,- Grifiukas kalbėjo labai tyliai,- Taigi atsakyk ar patikėsi ir niekam to neišduosi?
Švilpė nustebusi pažiūrėjo į Alfą, nors ir šiandien atrodė be proto keistai, bet dabartinė situacija jau buvo nesuvokiama protu.
- Nebijok ne esu toks žmogus kuriam ką nors pasakius, viską išpliurps. O šiaip atsiradus Hogvartse jau tikiu viskuo,- taip pat tyliai pasakė Jane. Ji susirūpinusiomis akimis nužvelgė jauną vaikiną,- esmė ta jai nenori tai nesakyk nieko, nieks neverčia, gi nuo to nepriklauso mūsų tolimesnis kelias.
Ji padrąsinamai šyptelėjo Alfui ir nužvelgė keistai ramų mišką.
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #24 Prieš 12 metus »
Nepriklauso mūsų tolimesnis kelias? Ar ji juokauja..? Ji tikriausiai nežino kur mus veda...Gal geriau aš jai to nesakysiu...
-Na gerai.Pamirškime tai...Tiesiog eik... - Nespėjęs užbaigti sakinio grifiukas staigiai atsisuko.Ten stovėjo keletas akromantulų.Tiksliau didžiulių akromantulų.Ne,ne - jos buvo milžiniškos.Alfas nebuvo tokių matęs.Kiek kartų buvo Uždraustajame miške,nebuvo pasitaikiusių tokių nenormaliai didelių vorų.
-Incendio!Lochericus!-Pastarieji kerai pataikė į vieną vorą.Jis išleido juokingą garsą,susmuko ir daugiau nebeatsikėlė.Grifiukas apsidžiaugė,tačiau nebuvo daug ko džiaugtis.Juos apsupo gera dešimtis šiek tiek mažesnių vorų...

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Taisyklės? Nemačiau
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #25 Prieš 12 metus »
Cikada klausėsi jų pokalbio. Kai išgirdo kad ją pavadino ,,pasipūtuse ožka'' kiek prunkštelėjo. Jos tai nė kiek nesupykdė, ko, ko, bet į tokiu idiotų  žodžius dėmesį kreipė mažiausiai.
Maži, nesubrendėliai, - pamanė ir šyptelėjo.
Stebėjo juos šypsodamasi, kaip jie kuždasi ir t.t.
Jie ne pora, išties, tik geri ,,draugai'', gal jie tokių savo apgailėtinu pasakymų apkvailintu darželinuką, bet mane... Tiesiog juokinga manyti kad patikėsiu. - pagalvojo ir apsisuko eidama. Kai jau buvo apsisukusi pamatė kad bernelis užmušė milžinišką vorą ir juos greit apsupo mažesni voriukai.
- Tiesiog nuostabu, - burbtelėjo. - Užmušei jų vadeiva ir dabar jie jus suės, - lėtai tarė ir vėl apsisuko.
Išsitraukė savo lazdelę. Pamosavo ja lyg peiliu.
- Ir vis gi - tai menkas dalykas, - susiraukė, kalbėdama apie lazdelę. - Mm... Tai kokie tie nubloškimo kerai? - paklausė.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #26 Prieš 12 metus »
-Na va.Pagaliau pasireiškė tavo klastuoliški bruožai ir pesimistiškas mastymas...Jau gali dingti iš čia,nes tu mums tikrai nepadėsi nugalėti šios vorų armijos.Be to manau,kad tau nereikia nubloškimo kerų,nes jie neveikia ant akromantulų.Naudok ugnies kerus,nes šie vorai bijo šviesos ir ugnies...
 Staiga grifiukas užuodė keistą,bjaurų kvapą.Degė didžiulė akromantula.Ji keistai urzgė ir klykė,maskatavo kojomis,tačiau niekas jai nepadėjo.Tikriausiai čia galėtum pritaikyti taisyklę "Kiekvienas už save".
 Voras pradėjo lydytis ir dar garsiau klykti.Grifiukas to negalėjo pakęsti.Norėjosi išgelbėti pabaisą,tačiau ji būtų jo nepagailėjus.Sučiuptų ir prarytų net nekramčiusi.Alfas nusipurtė nuo tokios minties ir šovė dar keletą kerų:
-Stupefy! Confringo!-Sustingdymo kerai pataikė,tačiau voras tik nusipurtė ir toliau grėsmingai artinosi.O susprogdinimo kerai nepataikė.Grifiukas niekada nebuvo taiklus.
-Reducio!-Šie kerai pataikė į didžiausią likusį vorą ir šis sumažėjo iki kelių colių dydžio.Na vis šis tas...

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #27 Prieš 12 metus »
Jane išgirdo pašnabždomis jai ištartus žodžius:
- Na gerai. Pamirškime tai... Tiesiog eik...
Bet greitu laiku pasigirdo laidomi burtažodžiai iš Alfo ir elementari pašaipa iš klastuolės. Jane greit užgesino lazdelę ir surėkė:
- Flipendo,- ir vienas akromantulas apsivertė aukštielnikas. Mergaitė išgirdo ir Alfo atsakymą į kvailą Cikados išsireiškimą.
- Flipendo kerai juos nužudo, ANJM pamokos, Alfai,- šyptelėjo Jane.
Juos supo krūva jauniklių akromantulų, kurie neatrodė itin draugiški.
- Inflamarae!- sušaukė Jane, tai buvo kažkas su ugnim,- o jei bijo šviesos Lumos Solem nepadėtu?- greitomis paklausė Jane.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Jane Abbott »
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #28 Prieš 12 metus »
-Tikrai? Na,nesvarbu.Nemėgstų ANJM pamokų.Mokytojas toks keistas ir...Na...Keistas,-Šypsodamasis užbaigė Alfas. - Ir Lumos Solem? Nežinau,niekada nesu bandęs,bet..Visada būna pirmas kartas.
 Grifiukas susiraukė tarsi jam būtų kažkas nepavykę...Ir tada jis suriko:
-Lumos Solem!-Burtažodį ištarė tvirtai,tačiau niekada nebuvo jo bandęs tad jam nepavyko. -Lumos Solem!-Šie kerai nepasidavė ir grifiukas nusprendė viską mesti.Šiek tiek supykęs,kad nepavyko tokie paprasti kerai jis piktai užrėkė:
-Na,matote,kad man nepavyksta! Kodėl jūs to nedarote? Ar norite,kad mus suėstu? Prakeiktos panelės... - Grifiukas nusisuko ir net nežiūrėdamas ir nieko nesakydamas paleido kerus į akromantulą.Milžinas apvirto aukštyn kojomis.Alfui atvipo žiauna. Juk net kai kuriems šeštakursiams nepavyksta bežodžiai kerai.O štai trečiakursis juos atliko puikiai...
-Ar matėte? - Tyliai paklausė grifis

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #29 Prieš 12 metus »
Alfas paskubomis atsakė į Jane klausimą. Jis nebuvo tikras dėl Lumos Solem.
- Lumos Solem!- išgirdo surinkant Alfą taip tris kartus iš eilės.
- Na, matote, kad man nepavyksta! Kodėl jūs to nedarote? Ar norite, kad mus suėstu? Prakeiktos panelės... - Pasigirdo keiksmai ir tada iš niekur nieko nukrito negyvas akromantulas.
- Ar matėte?- paklausė Alfas. Jane linktelėjo. Ji liko galutinai nustebinta. Ji nieko nesakė, tik pagalvojo kiek sugebėjimų, paslapčių slepia Alfas.
- Lumos Solem,- sušuko Jane, ji jau buvo daugelį kartų išbandžiusi šiuos kerus, tik dažnai jie kaip ir Alfui nepavykdavo.
Ji tik užsimerkė ir meldė, kad šie kerai suveiktų, jei jie iš vis pavyko.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Jane Abbott »
 
“I'll take crazy over stupid any day.”