0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Pramintas takas
« Prieš 12 metus »
Paslaptingas takas ėjo per kone visą mišką, šen bei ten pasitaikydavo išsišakojimai, tačiau visada daugmaž išlaikydamas tiesią kryptį, jei tik pasisekė rasti šį kelelį, iš miško išeisi, jei tik pakeliui nepakliūsi kokiam alkanam neregėtam gyviui į nagus. Šen bei ten takelis buvo pažliugęs, šen bei ten - žavingai apaugęs minkštutėmis samanėlėmis (nors geriau basomis neik, nes nežinai, kas gyvena jų viduje), galėjai takelyje atrasti ir žmonių, ir kentaurų, ir trolių ir dar visokių kokių pėdelių. Jei prasukdavai arčiau elfų kaimelių, tai dar užtikdavai ir žėrinčių dulkelių, mažyčių pėdučių ar netgi pamestų batelių. Apdairumu tos būtybės nepasižymėjo.
   Nepaleisk tako iš akių, nepaniekink likimo šanso - gal būtent jis tave ir išgelbės, atgal į Hogvartsą parvesdamas!

Viskas padengta baltu sniegu: rudenį lapus numetę medžiai, sušalusi žemė, pilies stogas… Jau buvo sutemę, bet žemę kiek apšvietė danguje kabantis mėnulis. Buvo pilnatis. Jane išsprukusi iš tyla gaubiančios pilies sėlino link Uždraustojo miško. Priėjusi prie seno, bet tvirto medžio kuris buvo didžiausiais iš visų kitų jo kaimynų, sustojo ir prisiminusi žiobariškus užsiėmimus, numetė kuprinę ir įsiropštė į medžio viršūnę. Iš ten matėsi puikiai. Mergaitė apžiūrėjo pramintus takelius. Jane pagalvojo eiti ilgu, tarp medžių besidriekiančių taku. Hmm kur jis? Gi lyg tarėmės susitikti prie šio medžio. Tik dabar jai toptelėjo, kad ji kiek per anksti atėjo. Ji trinktelėjo sau per galvą, dėl to, kad vėl apsimulkino. Deja neišsilaikiusi Jane krito žemyn nuo aukšto medžio. Jai pasisekė, kad nieko nesusižalojo, puraus ir gausaus sniego dėka. Dar žygis neprasidėjo, o ji jau save žudosi. Jos galva kiek sukosi, bet toliau nejudėjo ir bandė suprasti kas kur vyksta. Kažkur kažkas toli sušmėžavo, sušnarėjo, bet Jane į tai dėmesio neatkreipė. Ant jos nutūpė kažkoks baltas paukštelis ir į ją pažvelgė savo ryškiomis, raudonomis akimis.
- Štiš,- nuvarė skraidūną Jane. Jai jis nelabai patiko.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Jane Abbott »
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #1 Prieš 12 metus »
Tamsi figūra sėlina Uždraustojo miško link.Buvo žiema,tačiau žmogysta buvo užsimetusi apsiaustą.Jis tikrai neapsaugojo nuo šalčio,galbūt jis užsidėjo jį pasislėpti nuo pūgos...
 Alfas priėjo taką.Ant jo šmėžavo pėdos.Kelios žmogaus ir keletą keistų tripirščių pėdų.Tačiau grifis neišsigando.Reikėjo atlikti nuotykingą žygį.
 Staiga kažkas trinktelėjo.Pasigirdo tyli dejonė.Alfas nubėgo trinktelėjimo pusėn.
-Ar tau viskas gerai? Šokti iš tokio aukšto medžio...Beprotysė... - Grifiukas pasisuko į mokinę su geltonu šalikėliu.Alfas ją pažinojo.Tai buvo Jane.Puiki kvidičininkė.
-Na.Ar atpažįsti mane?- Alfas nusimetė gobtuvą.Pasirodė apibražytas,sužalotas ir liūdnai linksmas veidas.

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Taisyklės? Nemačiau
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #2 Prieš 12 metus »
Auksaplaukė mergaitė lėtai ėjo takeliu per tamsą. Jai apylinkės nebuvo matytos. Ji nežinojo nei kur takelis vedą, nei kaip grįžti į pilį. Cikada tiesiog ėjo todėl, kad visiškai nesuledytu...
Nejaugi pasiklydau? Pirma diena mokykloje ir jau spėjau pasiklysti... Velniava...
Netrukus ji pamatė dvi žmogystas prie medžio. Kiek kruptelėjo, nes nesitikėjo čia tokia valandą čia sutikti padarų. Netrukus Cikados veide pasirodė mažutė šypsenėlė, niekas net negalėjo nuspėti ką gi ji dabar pagalvojo. Mergaitė kuo tyliau pradėjo eiti link figūrų... Ji norėjo jų kai ko paklausti.
Galiausiai naujokėlė atsirado prie jų ir pažvelgė į juos su savo mielomis akelėmis. Mergaitė truputi raustelėjo, nes prie svetimų žmonių buvo be galo drovi.
- Atleiskite, - vos girdimu balseliu ištarė. - Aš pasiklydau, gal žinote kelią į mokyklą? - paklausė ji.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #3 Prieš 12 metus »
Ar aš kažką išgirdau? Ar man vaidenasi?.. Lapų čežėjimas...
-Atleiskite... - Išgirdo trečiakursis. - Aš pasiklydau,gal žinote kelią į mokyklą? - Paklausė balsas.Alfas nusprendė kai tai pirmakursė..
-Sveika,-Atsisuko jis,- Pirmiausia susipažinkim.Aš Alfas iš Grifų Gūžtos,o čia Jane.Iš švilpynės...
Pasakęs tai Alfas dirstelėjo į mergaitės uniformą.Ten spindėjo žalia ir sidabrinės spalvos.Tai reiškė tik viena - mergaitė klastuolė...
-Kaip matau tu iš Klastunyno.Nepamačiau klastuoliams įprastų bruožų,tad elgsiuos su tavimi kaip ir su savo koledžo draugais.Taigi.Koks tavo vardas? - Paklausė Alfas iššiepdamas savo ilgus ir aštrius dantis.

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Taisyklės? Nemačiau
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #4 Prieš 12 metus »
Cikada pažvelgė į bernelio akis. Akimis išnagrinėjo jo veidą. Ji atsiduso. Jame nepamatė nieko neįprasto, o gi ji tikėjosi ko nors... ne tokio žmogiško. Mergaitė sudrebėjo iš šalčio. Išgirdusi klausimą, atsiduso.
- Cikada, Cikada Scamaskry, - ištarė. - Aš naujokė, tad nelabai gaudausi kur kas yra, - atsiduso.
Tada Cikada pažvelgė į Jane. Nužvelgė ir ją, tai pat buvo paprasta burtininkė. Kaukštelėjo lėžuvių, manė ras hogvartse kitokių padarų, o ne tik tas būtybes kurias matė kiekviena dieną žiobarų pasaulyje.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #5 Prieš 12 metus »
-Spėju tikėjaisi kažkokių keistų akių arba užžėlusio veido.Na,kad būtų keista? Mes visi turime paslapčių... - Paslaptingai užbaigė Alfas.Iškart nusikvatojo iš savo pasakytos nesamonės.Vos neišsidavė esąs vilkolakis.Na pusiau...Jis niekada virsta vilkolakiu,tačiau tik kas kartą į mėnesį.Ir tada jis būna Uždraustajame miške.Šiandien - naktis kai Alfas virs vilku...Žinojo,kad tokiomis naktimis labai suaktyvėja akromantulos ir visokie kitokie nelabi padarai.Tikėjosi,kad Jane išsaugos šią paslaptį...
-Na,Cikada.Eik tiesiai link to nulaužto medžio,tada pamatysi keliuką.Tik žiūrėk atidžiai - jis dažniausiai būna pasislėpęs po lapais.Gali ten neiti ir eiti su mumis į mūsų nuotykį.Nebijok,tikriausiai tau nieko neatsitiks.Tikriausiai...

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Taisyklės? Nemačiau
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #6 Prieš 12 metus »
Dar kartą nužvelgė bernelį. Papūtė šaltas vėjas. Cikada dar labiau susitraukė.
- Apžėlusį? Na iš senolių tikėčiausi, o iš tokių jaunų žmonių plaukotumo nelabai tikiuosi, - šyptelėjo.
Mergaitė išgirdusiį atskaymą į klausimą, nežymiai linktelėjo. Išklausiusi kitą sakinio dalį išsišiepė.
Ir kur gi jie eis? Tikiuosi nesugalvojo ko nors...  Bet... Jie man nieko ir nepadarytu ir dar kai turiu savo lazdelę su peiliu... - pagalvojo.
- O, nuotykiai? Ir kas per nuotykis? Tikiuosi ne apie nešvankybes kalbat, - pasakė ir apsižvalgė.
Nusičiaudėjo. Čiaudėdama užsidengė burną. Sudrebėjo iš šalčio, ji jau baigė sušalti čia bestovėdama.


*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #7 Prieš 12 metus »
Jane gulėjo sniege nekrutėdama. Staiga iš viršaus pasigirdo balsas:
- Ar tau viskas gerai? Šokti iš tokio aukšto medžio... Beprotysė... - Jane kiek krūptelėjo, bet suprato ko čia esama.
- Aaa.. Ne... Nu gal kiek... Bet ne...- kažkokias nesąmones sapaliojo Jane.
- Na. Ar atpažįsti mane?- paklausė Alfas, tarsi kažko nekantraudamas.
 Taip atsistojusi tarė Jane,- puikiai atrodai,- nužvelgusi pridurė.
Švilpiukė pasiėmė savo kuprinę ir jau išsižiojo sakyti...
- Atleiskite, - Aaa? Kas čia? Suglumo Jane. - Aš pasiklydau, gal žinote kelią į mokyklą? - Jane žvilgtelėjo į tai tariusią žmogystą, ten stovėjo mergaitė.
- Sveika,- ėmė kalbėti Alfas,- Pirmiausia susipažinkim. Aš Alfas iš Grifų Gūžtos, o čia Jane. Iš švilpynės...
Jane tik linktelėjo galva, jai dar kiek sukosi vaizdas. Noro kalbėti nekilo.
- Kaip matau tu iš Klastunyno. Nepamačiau klastuoliams įprastų bruožų,tad elgsiuos su tavimi kaip ir su savo koledžo draugais. Taigi. Koks tavo vardas?- tarė Alfas klastuolei.
- Cikada, Cikada Scamaskry, - atsakė. - Aš naujokė, tad nelabai gaudausi kur kas yra, - atsiduso.
- Spėju tikėjaisi kažkokių keistų akių arba užžėlusio veido. Na, kad būtų keista? Mes visi turime paslapčių... - toliau kalbėjo Saneris.
Jane žvilgčiojo tai į šen bent ten, bet ji vis dar nepasitikėjo mergaite. Ji atrodė nepatikimai.
- Na, Cikada. Eik tiesiai link to nulaužto medžio, tada pamatysi keliuką. Tik žiūrėk atidžiai - jis dažniausiai būna pasislėpęs po lapais. Gali ten neiti ir eiti su mumis į mūsų nuotykį. Nebijok,tikriausiai tau nieko neatsitiks. Tikriausiai...- pasiūlė keliauvti kartu.
- Apžėlusį? Na iš senolių tikėčiausi, o iš tokių jaunų žmonių plaukotumo nelabai tikiuosi, - išgirdus šiuos žodžius Jane, net suprunkštė.
- Atsiprašau,- išlemeno Jane, su plačia šypsena veide.
- O, nuotykiai? Ir kas per nuotykis? Tikiuosi ne apie nešvankybes kalbat,- tarė Cikada.
- Ne, tikrai ne. Mes keliaujame patirti tikrų nuotykių, išbandyti jėgas, ar ne taip Alfai?-  atsigavusi išpiškino Jane.
Ji jau nekantravo eiti. Buvo pritarianti ir klastuolės prisidėjimui prie jų kelionės. Gi greit į žygį. Jau buvo pasiruošusi tam Jane.
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Taisyklės? Nemačiau
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #8 Prieš 12 metus »
Atsisuko į mergaitę kuri pagaliau prabilo. Išklausiusi jos atsiduso.
- Susidaro įspudis kad keliaujate į kalnus, - pasakė ir apsisuko ratu, kad visiškai nepavirstu į ledo statulą.
Dar kartą nusičiaudėjo ir dar kartą. Cikada norėjo nueiti į kokią nors pamoką, bet turbūt jos nevyksta, nes jei mokiniai yra lauke... Tai toli gražu kad pilyje ne vakėrliai vyksta ir ne pamokos. Nes ten iš kur ji atvyko, už vėlavima į pamokas buvo taikomos tikrai griežtos bausmės.
- O jūs, nebijote kad jumis gali pagauti kokie nors padarai? Nes miške jų pilna, - pasakė. - O mokytojų aš nematau aplink, tad nebus kas mus gelbės...

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #9 Prieš 12 metus »
- Susidaro įspudis kad keliaujate į kalnus, - tarė ramiai mergaitė, padarusi apsisukimą, vėl prabilo,- O jūs, nebijote kad jumis gali pagauti kokie nors padarai? Nes miške jų pilna ,-tarė. - O mokytojų aš nematau aplink, tad nebus kas mus gelbės...
- Tau mokytojų reikia,- nusijuokė Jane,- asmeniškai arešto gaut nenoriu,- susiraukė,- o mes ir keliaujam išbandyt savo drąsą ir jėgas,- pasikartojo Jane.
Ji po apsiaustu patrynė rankas. Darėsi žvarbu.
- Tai keliausi su mumis?- paklausė švilpiukė,- jau norėčiau eiti, nes mes visi čia už stingsim ir šiaip nesaugu taip stovėt, netoli pilies, dar kokia profesorė su savo augintiniais mus pamatys, girdėjau jau kai kas įkliūvo,- pašnairavo į Alfą.
Ji linktelėjo takelio pusėn, kur jau pati norėjo eiti.
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #10 Prieš 12 metus »
-Na einame...Turime daug paslapčių atskleisti.Iš tikrujų,Jane.Norėjau tau kai ką parodyti. - Grifiukas pasisuko eiti,tačiau prisiminė iš šalčio sumažusią klastuolę.
-Padarai? Patikėk,tu nenori sužinoti kas mus išgelbės.Na,ar eini?- Nė kiek nedvėjodamas paklausė berniukas.Jis pasitikėjo klastuole,nors jautė,kad Jane nepasitiki klastuole,tačiau grifiai neturi tokio jausmo - nepasitikėjimo.Bent jau Alfas.Jis to jausmo tikrai neturėjo.

((Būčiau parašęs ilgesnį postą,bet jus pakeitėt visa siužetą... :D ))

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Taisyklės? Nemačiau
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #11 Prieš 12 metus »
Cikada pakraipė galvą. Jai jie atrodė it paskutinei kvailiai, eidami vieni į mišką, vis gi jie buvo mokiniai. Silpni nieko neišmanantys mokiniai. Bet ką gi darysi, jau geriau su jais nei su dulkelėmis kurios nieko nedaro. Mergaitė atsiduso. Nusižiovavo.
Tikiuosi jie nemirs ir tuo pačiu nenusitemps manęs į kapus... - pagalvojo ir prikando lūpytę.
- Taigi, jau galime eiti, jei mirsite, vis gi, ne mano problema, - ištarė ir pažvelgė juos, lyg laukdama kol šie parodys kur eina.

*

Neprisijungęs Jane Abbott

  • Ragana
  • ****
  • 238
  • Lytis: Moteris
  • You want a pony, I want a dragon
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #12 Prieš 12 metus »
[[Jai ką sugalvosi pataisyk, vėl Sangu prisikabins ;D Man tai ir susijaukė, žinai aš jau į priekį post'us parašus turėjau :D]]
[[San: Trūksta, bet būna ir blogiau. Šį kart nesikabinsiu, bet koks aktyvumas sveikintinas ;)]]

- Na einame... Turime daug paslapčių atskleisti. Iš tikrųjų, Jane. Norėjau tau kai ką parodyti,- prabilo ir Alfas.
Norėjo?! Ką, nu gerai jeigu ji neištars žodžio per minutę, aš jau einu su Alfu. Nusprendė Jane.
- Padarai? Patikėk, tu nenori sužinoti kas mus išgelbės. Na, ar eini?- paklausė klastuolės Alfas.
Man jis jau labai keistas pasidarė. Paslaptys, paslaptys, paslaptys...
- Taigi, jau galime eiti, jei mirsite, vis gi, ne mano problema,- Pagaliau. Pergalingai pagalvojo Jane.
- Galvoji mes čia taip pirmą kartą ?! Nu gerai einam.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Sanguinary Black »
 
“I'll take crazy over stupid any day.” 

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #13 Prieš 12 metus »
((Atsiprašau,turiu valandėlei išvykti,nelaukit mano postų... :) )

*

Neprisijungęs Gaiva Devilaite

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Taisyklės? Nemačiau
Re: Pramintas takas
« Atsakymas #14 Prieš 12 metus »
Prunkštelėjo kai pamatė kad mergaitė supyko. Pradėjo kvatoti. jai buvo juokinga, labai juokinga, taip pasitikėti savo silpnomis jėgomis ir kas gi nesijuoktu...
Nužvelgė Janę. Ištirinėjo akimis jos veidą, bet nusprendė jai daugiau nieko nesakyt, kas žino gal dar užplauks koks debesėlis.
- Tai rodykit kelią į mirtį, - nejučiom paliepė. 
Akivaizdu kad jie eina į pasimatyma, mergelė ir bernelis, drauga? Nepasakyčiau... Bet ši mokykla... hm.. Nemanau kad sugebėtu turėti normales poras... - pagalvojo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Cikada Scamaskry »