0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #615 Prieš 1 metus »
Prie Gruodės prisidėjo ir Sakura. Abi jos šėliojo besisukdamos aplink laužą ir kvietė ją prisijungti. Tačiau Nelanna labiau norėjo paragauti tų skaniųjų zefyrų, apie kuriuos vis kalba mokiniai.
- Jūs šokit, aš geriau į jus pažiūrėsiu ir iškepsiu zefyrų. Jei norėsit ir jūs, tik pasakykit, - džiugiai pasakė varniukė.
Mergaitė perlipo per rąstą ir įsitaisė arčiau zefyrų maišelio. Išėmusi kelis minkštus rožinius saldumynus, užmovė juos ant iešmo ir ištiesė virš ugnies. Zefyrai šiek tiek pasilydė, jų kraštai parudavo ir apskrudo. Labai ilgai Nelanna nenorėjo jų laikyti virš ugnies, kad šie neištirptų. Tad kai tik pamatė juos esant tobulos spalvos su auksiniais kraštais, nustojo juos kepinti. Zefyrams šiek tiek atvėsus, vieną paragavo - skonis buvo tobulas.
- Gal kas norit paragauti? Labai skanūs!

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #616 Prieš 1 metus »
  Vega stebėjo kaip Gruodė šoka aplink laužą. Greitai prie jos prisijungė ir Sakura. Jos sukosi aplink laužą ir abi buvo be batų. Varniukei buvo labai keista žiūrėti į ramiai besisukančią Gruodę aplink laužą. Vis dėlto jai buvo tikrai smagu, kad Gruodei ugnis nebebaisi, nes buvo girdėjusi, kad ji jos bijo. Kodėl šoka Sakura Vegai buvo aišku. Draugė tiesiog be galo mėgo gamtą. Jos kvietė ir Nelanną, tačiau ji nenorėjo. Vega puikiai ją suprato. Varniukė šokti aplink laužą ir pati nenorėjo. Tačiau pajuto norą taip pat nusiauti batus. Rudaakė tą ir padarė. Išgirdusi Nelannos žodžius varniukė tik nusišypsojo.
- Jie tikrai labai, labai, labai skanūs! - pratarė varniukė ir užsimovusi dar vieną zefyrą ant iešmelio pakepė jį ir su šypsena suvalgė. Šis pavyko netgi geriau.
- Kuri pamoka jums labiausiai patinka? O kuri nepatinka?
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #617 Prieš 1 metus »
  Roma stebėjo kaip Sakura ir Gruodė šoka. Greitai žiūrėti nebegalėjo, nes panoro valgyti. Profesorė beveik visą iešmelį apkrovė zefyrais ir nemažai juos pakepusi suvalgė. Jie tikrai buvo labai skanūs. Roma nemanė, kad jie bus tokie skanūs, todėl labai apsidžiaugė. Profesorė išgirdo, kad Vega klausė kokios yra varnių mėgstamiausios ir nemėgstamiausios pamokos. Profesorė susimąstė kokia buvo jos mėgstamiausia pamoka tada, kai mokėsi paskutiniuose kursuose, tačiau nieko neprisiminė. Ji tuo metu išvis apie tai negalvodavo. Aš tikrai nebuvau išsirinkusi mėgstamiausios ir nemėgstamiausios pamokų? Na, taip išeina, kad tikrai nebuvau išsirinkusi mėgstamiausios ar nemėgstamiausios. Taip... Pagalvojo profesorė žiūrėdama į liepsnas, kurios, rodos, tuoj nebegalės išsilaikyti lauže ir atsiduso.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #618 Prieš 1 metus »
Prie Nelannos priėjęs jaunesnis varniukas, kurio ji nebuvo anksčiau mačiusi, paprašė zefyrų. Mergaitė atidavė jam visą iešmą su likusiais zefyrais, o sau pasiėmė kitą. Užmovusi dar keletą rožinės ir baltos spalvos skanumynų, palaikė juos virš ugnies, kol ir šie įgavo gražią auksinę spalvą.
Bevalgydama skanius zefyrus, Nelanna išgirdo Vegos klausimą apie mėgstamiausią pamoką.
- Man labiausiai patinka herbologija. Aš mėgstu gamtą, augalus ir jų teikiamas naudingąsias savybes. Mane žavi tai, kad augalus galima ne tik stebėti, bet ir panaudoti įvairiems tikslams, kad ir eliksyrams išvirti, - pasidalino mintimis varniukė. - Labiausiai nemėgstu pamokų, kuriose reikia naudoti lazdelę. Bet tik dėl to, kad man burtai nesiseka. Geriau jaučiuoti ten, kur lazdelės nereikia - su augalais, gyvūnais ar planetomis.
Mergaitei buvo įdomu, kokias pamokas mėgsta kiti varniukai. Šio koledžo mokiniai buvo imlūs mokslui, daugumai jų patiko mokytis, skaityti knygas ir domėtis įvairiais dalykais. Jai ir pačiai smalsu būdavo sužinoti kažką naujo ir jei kažką sužinodavo, labai apsidžiaugdavo, nes tai reiškė, kad diena nenuėjo veltui.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #619 Prieš 1 metus »
Sakura ir Gruodė smagiai linksminosi šokdamos aplink laužą, kol galiausiai penkiolikmetė šiek tiek pavargo. Nusivaliusi nuo kaktos prakaitą ji prisėdo ant vieno iš kelmų. Netoliese buvo ąsotėlis su vandeniu ir stiklinėmis, šviesiaplaukė atsigėrė.
- Gruode, o tu nenori gerti? - paklausė mergaitės.
Beveik visi koledžo draugai ir net vadovė siūlė Sakurai paragauti zefyrų ir sakė, kad jie labai skanūs. Mergina dvejojo. Buvo baisu, kad ragaudama cukrų neapnuodytų savo organizmo.
- Na, gerai, paragausiu kąsnelį to zefyro, - vis dėlto sutiko ir, uždėjusi vieną zefyrą ant iešmelio, pakepė jį ir paragavo. - Fui! - suriko ir netyčia išspjovė. - Oi, aš atsiprašau, - susigėdo dėl savo elgesio. - Tiesiog, na... Labai jau neskanu, - nusišypsojo. - Nors ne tai, kad neskanu. Nesuprantu, koks tai skonis. Tarsi visa burna būtų nutirpusi, - nusijuokė.
Netrukus mokiniai pradėjo kalbėti apie savo mėgstamiausias pamokas.
- Mano mėgstamiausia pamoka taip pat yra herbologija, - paantrino Nelannai. - Aš tiesiog užaugau su augalais, - šypsojosi. - O nemėgstu... Na, gal truputėlį nemėgstu nuodų ir vaistų pamokos. Nes bijau profesorės, - tyliai pridūrė. - O kaip tu, Vega? Kokią pamoką mėgsti labiausiai, o kokios nemėgsti? O jūs, profesore? Ar turėjote savo mėgstamiausią pamoką?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Sakura Levins »

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #620 Prieš 1 metus »
Gruodė sukosi ir sukosi. Viskas buvo puiku.
- Man tai labiausiai patinka Astronomija ir nuodai ir vaistai. Tik eliksyrus man patinka gaminti vienai. - Pasakė mergaitė. Apie nemėgstamas pamokas nutarė nekalbėti. Be to labai jau užduso.
Sakura atsisėdo. Ir paklausė ar ji nori gerti. Gruodė linktelėjo, bet ir toliau šoko. Mergaitė negalėjo sustoti. Kojos nešė ir nešė ją priekin. Ir antrakursė visai pavargo ir užduso.
- Aš... - Norėjo kažką sakyti, bet neįstengė. Pritrūko oro. Mergaitė pabandė sustoti, bet pastovėjusi kelias sekundes vėl pradėjo zuiti toliau.
Jai jau visai tai nepatiko.
- Negaliu sustoti. - Baimingai pasakė. Tada išsigando. Laimės jausmas pranyko. Bet vis tiek negalėjo nustoti šokti. Jautė laužo karštį.  Ir galvojo, kad tuojau supanikuos. Veide dabar atsispindėjo grynas siaubas. Noriu namo. Vėl pagalvojo. Noriu namo, kur saugu.
- Padėkit kas nors. - Pasakė iškeldama kumštį į viršų. Tikėjosi, kad kas nors supras, kad ji negali jo atgniaužti. Negali paleisti to akmenėlio. O kojos vis dar šokdino ją ir šokdino.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #621 Prieš 1 metus »
  Vega klausėsi draugių atsakymų apie mėgstamiausias ir nemėgstamiausias pamokas, o paskui išgirdo Sakuros klausimą.
- Man labiausiai patinka transfigūracija, bet man joje dažniausiai nesiseka. Taip pat patinka kerėjimas. O labiausiai nepatinka nuodai ir vaistai, nes taip pat bijau profesorės, - pratarė varniukė žvelgdama į ugnį. Tada pirmakursė išgirdo Gruodės pagalbos prašymą, o pažvelgusi į jos kumštį suprato, kad ji negali jo atgniaužti, o ir šoka ne savo noru. Ką daryti? Ką daryti? Mintyse pradėjo panikuoti varniukė.
- Profesore, gal žinote kaip padėti Gruodei? - baimingai paklausė varniukė, nes pati neįsivaizdavo kaip galėtų jai padėti, bet palikti jos likimo valiai negalėjo, todėl tikėjosi, kad profesorė žinos kaip jai padėti.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #622 Prieš 1 metus »
  Profesorė klausėsi apie kitų mėgstamiausias ir nemėgstamiausias pamokas.
- Aš neturėjau nei mėgstamiausios, nei nemėgstamiausios. Tuo metu tiesiog apie tai tiesiog negalvojau, - pratarė profesorė, o paskui išgirdo, kad Sakura bei Vega bijo nuodų ir vaistų profesorės. - O ką ji tokio blogo daro? Su ja dar normaliai suspažinti neteko, bet kažkaip jaučiu, kad ir neteks, - dar pridėjo tamsiaplaukė, o tada suprato, kad Gruodei nėra gerai. Tuo pačiu metu išgirdo ir Vegos klausimą.
- Nežinau ar tai padės, bet galbūt... Manau, kad tai galėtų padėti, tačiau nesu tikra, kad Gruodei iškart pavyks vėl save kontroliuoti. Arresto Momentum, - pratarė profesorė ir mostelėjo lazdele. - Depulso, - vėl tarė ji ir vėl mostelėjo lazdele, kad Gruodė nebūtų taip arti ugnies. Roma visai netroško, kad Gruodė įkristų į liepsnas.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #623 Prieš 1 metus »
Gruodė jautė, kad tuojau pradės panikuoti. Kojos, kurios nenustojo trypti nuneš ją kažkur į mišką ar dar kur nors. Bet tada profesorė ėmėsi veiksmų. Mergaitės kojos sulėtėjo ir dar ji nulėkė toliau nuo laužo. Kerai buvo smarkūs ir ji nukrito ant žolės. O krisdama netyčia išmetė akmenėlį. O kai jis iškrito jai iš rankos Gruodės kojos nusiramino.
Mergaitė prisitrenkė į žemę, nes nespėjo susilaikyti, kai kerai nunešė ją toliau nuo ugnies. Žinoma bent jau neįdribo tiesiai į laužą, prie kurio taip arti sukiojosi.
- Ačiū. - Tarė. Tada atsisėdo. Jautėsi pavargusi. O kai vėl pamatė akmenėlį ant žemės panoro jį paimti. Teko susitvardyti, kad to nepadarytų.
Ji atsikėlė nuo žolės ir priėjusi prie Sakuros klestelėjo jai už nugaros, kuo toliau nuo laužo.
- Jis kažkoks užkeiktas. - Pasakė draugei.
- Kažkoks akmuo, kurį radau prie ežero.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #624 Prieš 1 metus »
  Profesorė stebėjo kaip Gruodės kojos sulėtėjo, tačiau antrieji kerai ne tik nustūmė ją nuo laužo, tačiau ir nugriovė.
- Oi. Atsiprašau, - tarė profesorė ir nusišypsojo. Pasku išgirdo ką Gruodė sakė Sakurai.
- Užkeisktas? - tarė ir nuėjo prie jo. - Evanesco, - dar pridėjo bei mostelėjo lazdele ir akmenukas pradingo. Paskui grįžo ir atsisėdo. Toliau ivskas ėjosi gana ramiai. Nieko blogo nenutiko ir tai džiugino tamsiaplaukę. Profesorė išsikepė dar kelis zefyrus, kurie taip pat buvo pasakiško skonio. Maišelyje jų nebebuvo likę daug. Jau buvo ganėtinai tamsu, todėl laužas buvo vienintelis šviesos šaltinis. Dėl vėjo jo liepsnos plaikstėsi į visas puses ir atrodė, kad tuoj ką nors pasiglemž.
- Kaip jaučiatės mokydamiesi Varno Nage? Ar džiaugiatės šiuo koledžu? - pabaigai paklausė tamsiaplaukė.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 346
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #625 Prieš 1 metus »
Nelanna buvo sutelkusi visą savo dėmesį į zefyrų kepimą ir laužą, tad nepastebėjo, kad Gruodė pradėjo dar keisčiau elgtis, nei tuo metu, kai kvietė ją prisijungti ir kartu pašokti. Todėl, kai viskas nurimo ir Gruodė išsivadavo iš ją užvaldžiusio akmenuko gniaužtų, varniukė apstulbusi atsisuko į draugę.
- Ak, Gruode, man labai gaila, kad patekai į nesmagią situaciją dėl to akmenuko, - pradėjo sakyti Nelanna ir, atsistojusi nuo rąsto, priėjo arčiau. - Kaži kas jį ten numetė? Ir ko tas žmogus siekė palikdamas tokį pavojingą daiktą viešoje vietoje...
Nelanna labai susijaudino dėl to, kas nutiko. Jai buvo sunku patikėti, kad kažkas taip neatsakingai galėjo pasielgti. Aišku, ji neatmetė galimybės, kad tas akmenukas kažkam iškrito. Bet vis tiek - reikia atsakingiau prižiūrėti savo daiktus ir laikyti juos saugioje vietoje, ypač tokius pavojingus.
Mergaitė jau norėjo užkalbinti profesorę, bet ši paklausė pirma. Apie mokslą Varno Nago koledže.
- Varno Nagas man tarsi antrieji namai! - džiugiai pasakė Nelanna, akimirkai užsimiršusi, kas ką tik nutiko su Gruode. - Aš šiame koledže labai gerai jaučiuosi ir būčiau labai nusiminusi, jei kepurė mane būtų paskyrusi kažkur kitur. Neįsivaizduoju savęs jokiame kitame koledže.
Mergaitei buvo smalsu, ką kiti varniukai galvoja apie šį koledžą, ypač besimokantys čia pirmus metus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Nelanna Light »

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 611
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #626 Prieš 1 metus »
Mokiniai ir koledžo vadovė smagiai plepėjosi prie laužo, tačiau kažkas atsitiko Gruodei. Profesorė greit sutvarkė situaciją. Pasirodo, kad akmenėlis, kurį buvo paėmusi mergaitė, tikriausiai buvo užkeiktas. Apie tai pagalvojus šviesiaplaukę nukrėtė šiurpas, tačiau akmenukas jau buvo pradangintas. Hogvartse vyksta daug keistų dalykų, mintyse pagalvojo mergina.
- Stenkis neimti keistų, nežinomų daiktų, - patarė Sakura Gruodei, kuri atsisėdo už jos.
Nors paskui pagalvojo, kad tai juk buvo tik akmenėlis. Ne koks nors žmogaus dirbtinai sukurtas daiktas. Kiekvienas galėjo papulti į tokį pavojų.
Vėliau profesorė paklausė, kaip mokiniai jaučiasi mokydamiesi Varno Nago koledže, ar juo džiaugiasi.
- Man labai patinka šis koledžas, - pasakė starzdanė ir nusišypsojo. - Ne tik koledžas, bet visas Hogvartsas! Žinoma, būtų geriau, jeigu pilies nebūtų ir gyventume miške, - susimąstė. - Tačiau oras čia pakankamai grynas.
Jau buvo pakankamai vėlu. Laužas degė vis mažesne liepsna, o varniukai po truputį skirstėsi. Galiausiai ir Sakura atsistojo, padėkojo už šią šventę visiems, kurie dar buvo prie ežero, ir grįžo į pilį.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 436
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #627 Prieš 1 metus »
Mergaitė jautėsi pavargusi po šiandienos. Čia knibždėjo tiek žmonių ir tiek įvykių. O ji nebuvo prie to pratusi. Visgi vienatvė kartais Gruodei visai patiko.
Ir vis tiek dabar jautėsi visai jaukiai. jai patiko laužo spragsėjimas. Net patiko dūmų kvapas. Juk nuo ugnies dabar ji buvo toli ir nieko nereikėjo bijoti. Buvo gera, kad draugės dėl jos rūpinasi. Ir kai Nelanna atsisėdo šalia ir ėmė su ja kalbėtis Gruodė nusišypsojo jai.
- Dabar jau man viskas gerai. Žinai, gal jis ten jau gulėjo daug laiko. Ir aš jį tiesiog pastebėjau. - Vėliau kalba pasisuko apie kitus dalykus. Gruodė susimąstė apie šį koledžą. Jai patiko mokytis Varno Nage. Čia susirado draugių. Bet beveik visuose koledžuose ji turėjo draugų. Dori ir Alanas buvo iš kitų koledžų.
- Man irgi patinka, kad esu paskirta į Varno Nagą. Čia žmonės myli knygas, o man jos labai svarbios. Čia susiradau draugų. - Pamažu žmonės ėmė skirstytis. Išėjo ir Sakura. Gruodė jau irgi norėjo grįžti į savo kambarį. Taigi atsikėlė nuo žolės.
- Viso gero. Smagu taip pavakaroti. - Pasakė mergaitė. Ir patraukė pilies link.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #628 Prieš 1 metus »
Vegai buvo nesmagu žiūrėti į Gruodę, kuri nevaldomai šoko. Laimei, profesorė žinojo ką daryti ir greitai Gruodė save jau kontroliavo. Išgirdusi, kad akmenukas užkeiktas ją nukrėtė šiurpas. Užkeiktas? Su šiokia tokia panika pagalvojo varniukė. Jai buvo gaila draugės. Pati niekada nenorėtų atsidurti tokioje situacijoje. Rudaakė tikėjosi, kad ir neatsidurs. Varniukė suvalgė dar kelis zefyrus. Jie ir patys buvo labai skanūs, tačiau laužo liepsnos padarydavo juos tiesiog pasakiško skonio. Vien apie jį pagalvojus rudaakė nusišypsodavo. Paskui išgirdo profesorės užduotą kalusimą bei kitų atsakymus į jį.
- Aš labai džiaugiuosi, kad buvau paskirta į šį koledžą. Jaučiu, kad mano vieta yra tik čia. Niekur kitur. Džiaugiuosi šiuo kokedžu. Džiaugiuosi, kad čia mokosi protingi mokiniai. Bei džiaugiuosi, kad vieni su kitais nesielgia taip kaip klastuoliai, - tarė Vega ir nusišypsojo. Paskui pamatė, kad kiti jau išeina. Vega nusprendė ladaryti tą patį, nes jau buvo gana pavargusi.
- Viso gero. Buvo tikrai labai smagu, - tarė mergaitė ir išėjo.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #629 Prieš 1 metus »
  Profesorė klausėsi atsakymų. Jai buvo gera juos girdėti. Jau buvo pakankamai tamsu, bet viską gelbėjo laužas, kurio karštos liepsnos ne tik šildė, bet ir švietė. Jau reikėtų skirstytis. Dar išpuls pilnatis ir paaiškės, kad tarp mokinių yra vilkolakių. Pagalvojo tamsiaplaukė ir mintyse nusijuokė, tačiau tik mintyse. Roma žvelgė į beribį dangų. O tiksliau į danguje esantį žvaigždžių spiečių, kuris, regis, buvo nesibaigiantis. Profesorė pradėjo mąstyti apie dalykus, kurie visiškai nebuvo susiję su Hogvartsu. Iš apmąstymų ją pažadino garsas, kurio anksčiau negirdėjo. Na, girdėjo labai panašų, tačiau šiek tiek kitokį. Pažvelgusi į laužą ji pamatė, kad ugnis jau beveik užgeso. Todėl garsas ir buvo kitoks. Tai buvo kaip ženklas, kad jau reikia skirstytis, o tuo labiau kai kurie mokiniai jau buvo išėję.
- Na, manau, kad jau reikėtų skirstytis. Tuo labiau jau pakankamai tamsu. Ačiū, kad atėjote. Viso gero, - tarė ji ir užgesinusi laužą išėjo paskutinė.