0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #450 Prieš 5 metus »
Ji pavargo. Pavargo nuo visko. Žmonių, pamokų (nors mokslo metai dar nespėjo įpusėti), aplinkos, rutinos ir visų kitų dalykų. Galiu ištverti tik slėpdama tai. Vis vien niekam nerūpi. Ak, taip. Dabar turiu ir papildomą problemą - tą kvailį. Bethany sustojo. Liko vos keletas žingsnių iki laužavietės, kur galėjo atsisėsti. Prisiminusi, jog vis dar stovėjo šlapia (dėkoti kai kam, net neketino), lengvai suraukė antakius ir bandydama nukreipti visą savo pyktį į žingsnius, galop atsisėdo priešais laužą. Khe kem, ką? *pasigirsta isteriškas juokas*. Duona. Kvaila duona. Negi neturi ką daugiau pasakyt, huh?
- Ne, man duona nepatinka, - užvėrė visus kelius šios temos link. Kažką sumurmėjusi, mergaičiukė atsiduso ir mostelėjo lazdele. Laužo liepsnos pamažu gyvėjo, o netrukus ir įsidegė, oranžiniai liežuviai siekė dangaus platybių.
- Ir nedėkok. Nereikia.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #451 Prieš 5 metus »
  Viską apgalvojus, Saimonas dar neatrodė visišku idiotu. Jis atrodė kaip tikrų tikriausias durnius, bet užtat ne idiotas. Pažanga, vaikinas gali didžiuotis.
  Žiūrint į degantį laužą buvo tikrai įdomu. Buvo tinkamas momentas tylumoje pasišildyti ir po to išsiskirti savais keliais. Aj ne, juk jam reikia viską sugadinti ir pasirodyti prieš gražią panelę koks jis blogas berniukas.
 - Nori triuko? - Pakėlė du kartus antakius ir pradėjo juoktis it kokia sena bobutė primenantį raganą. Pasijuokė kokias dvi sekundės, o po to sustojo. Saimonas parodė keistą gestą kuris nieko nereiškė, jis net pats nežinojo kodėl tai parodė, bet tai atrodė lyg vaikinas tipo kažką žino. Priėjęs prie laužo Daglasas-Braunas nurengė savo megztinį ir pradėjo lysti prie ugnies. Net nepastebėjęs, kad jo rankovės pradėjo degti. Keista, kad šlapios rankovės galėjo degti. Bet buvo toks jausmas, kad su Saimonu viskas gali būti. Tai su juo gali žuvėdros kautis, tai daiktai patys gesti jam tik prisilietus.
  Išsigandęs, jis pradėjo šokinėti kaip kokia beždžionė, bet greitai sustojo, kai jo rankovės užgeso.
 - Geras triukas ane? - Paklausė Bethany. - Net ne klausk kaip aš tai padariau, tai profų paslaptis. Ha, ha, ha. Pasakoju neprofei. - Ne, vaikinas galėjo tiesiog tylėti. Bet kodėl gi nepasirodyti ir idiotu?
 - Tai gal nori kartu ką nors paveikti? Tarkim galim pradėt laipioti po medžiais ar tarkim tiesiog pažaist tiesą drąsą. Mmm? 
 

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #452 Prieš 5 metus »
Bethany jautėsi šlapia. Iš dalies, tokia ir buvo. Mergaitė spoksojo į kylančius ugnies liežuvius, kurie užbūrė savo raudonumu. Kai jos kompanijonas prabilo, net nejuntamai pakėlė antakius. Jis visą laiką mikčiojo. Bet čia dabar! Kas čia, po galais per gudrybės?
- Parodyk tą triuką, - net pati nepajuto kaip menkai šyptelėjo, - hm, įdomu, - noriu zefyrų. Varnė norėjo pridurti apie jo juoką, tačiau nespėjo - staigiai pasklidęs, greitai ir staigiai dingo, o garso bangos nusinešė juoką tolyn vis tildamos. Pamatyto gesto reikšmės Bethany nežinojo, bet ir nesigilino. Jau ne kartą matė šį vaikį, rodantį neaiškius, arba prasmės neturinčius, gestus. Tačiau vardo nesakančiam berniukui, kitaip žiobarų protinguoliui, atsistojus šalia laužo, mergaitė visą dėmesį sutelkė į jį. Kai šio megztinis užsidegė, varniukė instinktyviai pasuko galvą kairiau, delneliu užsidengė lūpas, nors pro jas vis vien išsiveržė kikenimas. Megztinis greitai buvo užgesintas, o visas šis triukas mergaitei neatrodė kaip triukas - mokslas galėtų visa tai paaiškinti.
- Man ir nereikia žinoti kaip tą padarei, - žiūrėjo į jį, - juk tai tavo triukas.
Išgirdusi veiklų pasiūlymus, Bethany trumpai pamąstė ir smegenų vingiuose atrado idėją, kaip viską pakreipti sau reikiama linkme. Jis tikrai pasakė kartu? Ai, neprisigalvok, Beth... Irrr... Pažaiskim tiesą drąsią, pažaiskim. *linksmas kikenimas.*
- Mielai pažaisiu tiesą drąsą, kurios metu įsikabarosiu į medį, - tai vienas iš jos mėgstamų užsiėmimų, kai pabosdavo piešti ar augalams nereikėdavo priežiūros, - tik pirmiau pasakyk savo vardą. Jeigu ne, nežaisiu.
Ir ji nusišypsojo. Vėl.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #453 Prieš 5 metus »
  Tiesą drąsa skambėjo tikrai neblogai. Turbūt. Saimonas abejojo. Juk tiesiog medžių laipiojimai skambėjo geriau. Bet.. Tamsos noras žaisti būtent šį žaidimą. Tebūnie.
 - Simon Daglas-Braun. - Be jausmų ir netgi rimtai pasakė savo vardą, kas netgi kažkiek yra keistoka. 
 - Na, aš klausiu pirmas. Tiesa drąsa? - Paklausė Bethany ir pradėjo į ją žiūrėti.
  Klastuolis negalėjo suprasti, kodėl ši ragana kažkaip 'lenda' prie Saimono. Ne taip, kad labai lenda, bet kodėl ji nori bendrauti su tokiu kaip Simonu? Daglasas-Braunas net pats su savim nenorėtu bendrauti. Deja, čia dar viena jo didelė kankynė.
 - Jeigu rinksiesi tiesą, tai iškarto klausiu. Kodėl tu prie mane kabini? - Paklausė. Saimonas vis įtarinėjo Bethany, kad ji prie jo prisikabinėja. Na, niekas gi negalėtu atsispirti tokiam kaip Saimonui. Jis pats tai žinojo todėl ir vėl pradėjo įsivaizduoti, kad užsideda juodus akinius ir pradėjo jaustis "kietu". Ak, kokia vargšelė.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #454 Prieš 5 metus »
Laužo liepsnos džiovino rūbus, tiksliau, jų sritis, arčiausiai laužo ir šilumos. Tokių vietų buvo mažai, tačiau tai teikė vilties, jog jausis ne tokia šlapia. Be to, darėsi šalta.
Bethany net nustebo tiesiai, be užuolankų išgirdusi jo vardą ir net pavardę! Bet nustebimo neparodė, tik nežymiai linktelėjo. Tiesa ar drąsa?
- Tie... - jau išbėrė pusę žodžio, kai buvo pertraukta ir išgirdo klausimą, - sa.
Ką gi, metas apsvarstyti atsakymų galimybes. Pala, ko jis klausė? KODĖL AŠ JĮ KABINU?! Khe khem... Ponuli, ruoškis lėtam ir pamažu ateinančiam kerštui, chi chi. Varniukė visą šį laiką, kol tylėjo, žiūrėjo į smėlį, o galop ir į ežero vandenį, kuriame buvo išmaudyta.
- Pradėkime nuo to, kad aš tavęs nekabinu, - pabrėžė, - žmogus juk negali būti pakabintas, it koks rūbas į spintą, tiesa? - žaismingai prunkštelėjo. - Aš tiesiog su tavimi bendrauju. Turbūt nori žinoti kodėl, tad...
Jau norėjo iškloti kokia nelaiminga ji jautėsi, kaip nemiga ją kankindavo naktimis, kaip su ja niekas nebendrauja koridoriuose ir kaip ji visur sliūkindavo viena, tačiau nutraukė save. Kaip galima pasakoti tokius dalykus tam, kurio dar gerai nepažįsti?
- Tiesa ar drąsa? - it nieko nebūtų nutikę leptelėjo klausimą.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #455 Prieš 5 metus »
   Saimonas nepatikėjo Bethany žodžiais. Jis pats žino, kad niekas negalėtu atsispirti tokiam krasavčikui kaip jis. Daglasas-Braunas pasijautė it koks handsome guy. Ak vargšelė.
 - H-h-ha-haha. - Turbūt tai pirmas kartas gyvenime, kai žmogus juokdamas pradeda mikčioti. - B-b-bran-gutė n-nu-si-ra-mink. G-gal n-nori t-tėvelių lai-min-gojo gėr-im-o? - Paklausė Bethany.
 Išgirdus klausimą "tiesa drąsą", Klastūnyno globotinis dar gerai pagalvojo, ko jisai norėtu. Geriausiai pradėti nuo tiesos, o vėliau jau drąsą imti.
 - Renkuosi tiesą. - Pasakęs, net nežinojo ko tikėtis. Visgi, jam buvo gėda taip elgtis kvailai, todėl nusprendė būti bent kažkiek rimtu. Bet juk ji mergaitė! Ar kas nors bent galėtu patikėti, ant kiek tai sunku? Ant kiek sunku neatrodyti kvailiui ir normaliai bendrauti su gražią merginą. Tik drąsiausi nesupras.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #456 Prieš 5 metus »
Mergaitei viskas atrodė taip juokinga, tačiau ir graudu viename. Pati savęs nesuprato, kodėl sėdėjo netoliese to vaikio, kurio vardą galop sužinojo, juk galėtų tiesiog išeiti, gi jis ją nepakenčiamai erzina. Ir pats tiesos/drąsos žaidimas, dažniausiai žaidžiamas žiobarų vaikų ar jaunimo, Bethany atrodė nuvalkiotas. Išgirdusi jo reakciją į jos atsakymą, tik piktai debtelėjo ir atsistojo.
- Ne, aš jokio gėrimo nenoriu, - be visiškos šilumos šyptelėjo, - aš dar nesu alkoholikė. Teko girdėti, jog tavojo koledžo mokiniai pamokose vaikšto girti. Na, tai ne mano reikalas, - tik gūžtelėjo pečiais. Net nežvilgtelėjusi į Simoną, varnė striksėdama pasiekė artimiausią medį.
- Ar tiesa, kad bijai mergaičių? - atmetė plaukus atgal ir ėmė kabarotis kamienu aukštyn, rankomis laikėsi įsikabinusi į šakas. Palipėjusi kiek aukščiau, atsisėdo ant šakos ir žvelgė žemyn.
- Drąsa, - išpyškino.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #457 Prieš 5 metus »
  Simon susiraukė. Taip jis yra girdėjęs apie kolegų išdarinėjimą pamokose. Tai ten jie vemia per pamokas, mėto gyvates, mušasi pagalvėm, bet jis tuose dalykuose niekada nedalyvauja.
 - Tu dar nematei, kas vyksta pačiam koledže. - Pabrėžė žodį 'vyksta'. Tik pasakius, Saimonas išgirdo dar vieną klausimą, kuris jam buvo lyg su peiliu į nugarą. Daglasas-Braunas prarijo seiles ir keistu žvilgsniu pažiūrėjo į Bethany. Jis tylėjo. Tiesiog žiūrėjo į ją ir pats visas pradėjo drebėti. Įkvėpęs ir iškvėpęs orą, jis nusiramino ir prakalbo.
 - Pff, ne. - Atsigręžė. - Tiesą drąsa? - Paklausė merginos, o išgirdęs atsakymą, ji pradėjo galvoti, ką tokio jai sugalvoti. - A-aam.. Eik į ežerą ir išsimaudyk. - Pasakė patį pirmą mintį, kuris vaikinas buvo tuo metu sugalvojęs. Bet idėja buvo gera, klastuolis patogiai įsitaisė ir laukė kol Bethany eis maudytis.
- Tai ką, bijai? - Pašiepė mergaitę. 

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #458 Prieš 5 metus »
Bethany skeptiškai pažvelgė į Simoną. Tuomet gūžtelėjo pečiais, įsikabino į žemesnes šakas ir nušoko žemėn.
- Gerai, - dar kartą gūžtelėjo. - Tik nepamiršk saugot laužo. Gaisro ir dramų man nereik, - atmetė plaukus atgal ir ėmė eiti link ežero. Šalia laužavietės numetė lazdelę, bet ne per arti ugnies, tuomet dirstelėjo į berniuką.
- Tiesa ar drąsa? - spėjo išpyškinti, o vėliau drąsiai ir ryžtingai pasileido link vandens. Stabtelėjusi prie pat kranto, akimirką sudvejojo. Giliai įkvėpė ir iškvėpė, o tada greitai įlindo vandenin. Paėjėjusi, atsisuko į pilies pusę ir užspaudusi nosį, panėrė po vandeniu. Iširusi nusipurtė, greitai išlindo iš vandens ir mėlynomis nuo šalčio lūpomis, grįžo iki laužavietės.
- Tikiuosi, patenkintas... - piktai sumurmėjo.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #459 Prieš 5 metus »
  Saimonas atsikvėpė ir su ranka perbraukė savo plaukus. Jo žvilgsnyje galima buvo pastebėti susidomėjimą, kas bus toliau ir kaip Varno Nago koledžo globotinė darys užduotį. Klastuolis patogiai įsitaisė ir nusišypsojo. Žiūrint, kaip Bethany maudosi, jam tikrai buvo linksma. Visgi buvo rytas, todėl vanduo turėtu būti šaltokas. Nors kokie turbūt, juk Saimonas pats neseniai 'išsimaudė' su Bethany ežere ir žino ant kiek vanduo yra ledinis. Bet nuo to jam dar buvo linksmiau. Kaip keista, kad visai neseniai klastuolis jautė didelį diskomfortą šalia mergaitės ypač bibliotekoje, o dabar jis jautėsi drąsiai ir elgiasi taip, kaip jis yra. Nuo kada jie tapo tokie artimi?
  Kai Bethany pradėjo išeidinėti iš ežero pasimaudžius, klastuolis netgi nusivylė. Ne, ne. Turi pasimaudyti ilgiau. Apie tai pagalvojęs, klastuolis paėmė merginos ranką ir stipriai suspaudė. Ir vos pajėgė ją pastumti link vandens. Tai tikrai buvo sunku, mat berniukas neturi tiek jėgų, o tik normalus žmogus nesipriešintu. Bet kai Saimonas numetė Bethany į vandenį ir vėl, jis neišlaikė pusiausvyrą ir pats nukrito į ežerą ir visas sušlapo ir vėl. Nepraradęs šansą Daglasas-Braunas pradėjo taškytis vandeniu į mergaitę.
 - Drąsa! - Sušuko.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #460 Prieš 5 metus »
Jos lūpos buvo mėlynos ir ji beprotiškai drebėjo. Dantimis dar nekaleno, tačiau rankose nebuvo nei lašelio kūno šilumos, it vanduo būtų numušęs varnės kūno temperatūrą. Visa susigūžusi ji rūsčiu žvilgsniu stebėjo Simoną. Kai šis pagriebė už rankos, visai pasiuto.
- Ką tu darai?! Paleisk!- šiek tiek pasistūmėjo laužo link, tačiau buvo vėl pastumta vandens link, - NET NEBANDYK! - ėmė rėkti virpančiu nuo šalčio, balsu, - NE! TU PASIGAI...
Sakinio Bethany pabaigti nespėjo, mat paniro po vandeniu visiškai netikėtai. Ledinis vanduo plūdo į plaučius, o kiekvienas įkvėpimas sukėlė purslų bangą ir spaudimą krūtinėje. Vos tik išnirusi į paviršių, varnė ėmė sunkiai kosėti, tačiau sustojusi stovėjo vandenyje. Kai vaikis pradėjo taškytis, mergaitė dar nebuvo spėjusi atsigauti, plaučius dar degino, ši prispaudusi rankas prie krūtinės, visa drebėjo, o jos lūpos mėlo vis labiau ir labiau. Net oda ėmė balti.
- Nekenčiu tavęs! - įniršis smogė iš pasalų, o ji vos gaudė orą, - NEKENČIU TAVĘS, SIMONAI DAGLASAI-BRAUNAI!
Vos pastovėdama ant kojų, mergaitė išlipo į krantą ir keletą minučių pastovėjo nusisukusi nuo berniuko.
- Pabučiuok vieną iš arčiausiai esančių burtininkų, - spėjo išspausti sakinį drąsos ėjimui ir nieko nelaukusi kėblino artyn laužo. Atrodė, jog iki jo galybė mylių, tačiau liepsnų šiluma viliojo sustirusią varnę. Pakėlusi lazdelę nuo smėlio, išbūrė sau minkštą, pastelinės, alyvinės, spalvos pledą ir juo apsigobusi prisėdo priešais ugnį, bandydama sušilti ar bent jau nustoti drebėti. Kokią drąsą aš pasakiau? Pala... Ne. Ne, tu to nepadarei. BETHANY, TU TO NEGALĖJAI. Po šimts... Ji sėdėjo prie laužo ir nesidairė. Jai nerūpėjo, kur tas vaikis lakstė.
- Hm, įdomu, kas dabar bailys, - gana garsiai pamintijo, o akys it užburtos stebėjo į dangų kilusius liepsnos liežuvius. Stresas ir baimė paskęsti pamažu nyko.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #461 Prieš 5 metus »
  Berniukui žodžiai "aš tavęs nekenčiu" nieko nereiškė. Jam buvo nuo to tik dar linksmiau. Jis nuoširdžiai juokėsi ir niekada per pastaruosius metus nesijautė taip jaukiai ir maloniai. Jam buvo linksma ir gera.
 - Nuo 'nekenčiu tavęs' iki 'aš tave myliu' skirtumas yra tik vienas žingsnis! - Pašiepė mergaitę ir toliau pradėjo juoktis. Bet visgi nustoti tas maudynes reikėtu. Nes, klastuolio drabužiai sušlapo ir tiesiog persišvietė. Kas ir privertė jį nustoti linksmintis ir eiti prie laužo ir vėl, kur dar buvo kelios liepsnelės.
 - Ha, nedarysiu aš to. - Įkyriai tarstelėjo. Saimonas įsitikinęs tuo, kad jis tikrai tos drąsos. Visgi yra riba šio žaidimo. Ir ta riba yra peržengta.
  Su pamėlynavusiomis lūpomis, visas drebėdamas klastuolis lėtai tipeno prie laužo, kad ir vėl susišildyti. Turbūt tai taps šios dienos ceremonija, kur kas valandą klastuolis ir Bethany pasimaudo ne savo noru ir vėliau eina ir vėl šildytis.
 - Tai gal sugalvosi kitą norą? - Paklausė mergaitės, laukiant kitos drąsos. Žiūrint į degančią liepsną, po truputi šiluma prasiskverbė į berniuko kūną ir jam pasidarė jauku. Jis jau nebe toks sušalęs, kaip buvo ankščiau. Žiūrint į laužą, klastuolis kiek pagalvojo apie Bethany. Visgi negražus poelgis iš rudaakio pusės buvo. Jam netgi kažkiek pagraužė sąžinė.
 - Ar labai sušalai? Kaip tu? - Su rūpesčiu paklausė ir atsisėdo šalia Varno Nago koledžo globotinės, kur tarpas tarp jų buvo labai mažas. - Ar nepyksti?

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #462 Prieš 5 metus »
Akimirką Bethany netgi pamąstė apie galimybę šokti į laužą, tačiau tokiu atveju ji greičiau nusižudytų, negu sušiltų. Net ir tas pledas, išburtas lazdele, menkai tegelbėjo. Varniukė drebėjo toliau, lūpų mėlis tik tamsėjo, o laužas šildė tik paviršutiniškai, įniršio visiškai nemažindamas. Bethany nesiklausė ką jai šūkaliojo, net vieną, ledinę ašarą sustingusiais pirštais nubraukė. Vaikio juoko taip pat, regis, nepastebėjo. O kas, jeigu būčiau leidusi sau paskęsti? Priartėjus Simonui, mergaitė tik pasimuistė, bet į jį nežvelgė. Pati sau to neleido.
- Bailys, - vos girdimai sumurmėjo, mat praverti sustingusiais lūpas buvo baisiai sunku. Lazdelės rankoje nulaikyti nesugebėjo, ji nukrito ir švelniai susmuko smėlyje. Aš nieko nekeisiu. Mintyse Bethany atsakė, o jam, kadangi jos žiniomis berniukas minčių skaityti nemokėjo, papurtė galvą ir tik nuleido akis, kiečiau sučiaupė lūpas. Ji nei kiek nesušilo ir dėl to nesijaudino. Galvoje nuolat kartojosi ta akimirka, kai vos nepaskendo, o plaučiai ėmė degti, krūtinę ėmė spausti.
- Man viskas gerai, - nenorėjo dalytis atsakymais į pirmus du klausimus. Giliai širdyje troško viską išberti, tačiau įniršis ir pyktis to neleido. Jos balsas atrodė trapus ir netolygus. Pakėlusi akis nuo smėlio, Bethany įsistebilijo į ugnies liežuvius. Jie kažkaip sugebėjo apraminti mergaitę.
- Ar aš nepykstu? - kilstelėjo antakius ir galų gale pažiūrėjo jam į akis, - per tave aš vos NEPASKENDAU! - susitramdyti nepajėgė, - SUŠALAU TAIP, KAD MANO ODA PRARADO SVEIKA ATSPALVĮ, MAN BEPROTIŠKAI ŠALTA, NIEKAIP NESUGEBU SUŠILTI, - nutilo ir akivaizdžiai, giliai įkvėpė ir iškvėpė, - į šitą klausimą atsakymą, manau, jau supratai.
Net pati nesuprasdama ką darė, mergaitė atsistojo, pasitaisė nulėkti spėjusį pledą, pakėlė lazdelę ir dar atsisukusi sumurmėjo.
- Aš išeinu. Man jau gana, - tamsiai mėlynos lūpos suvirpėjo, ypač apatinė, - jeigu jau nori ką nors skandinti, susirask tą, kuris to norėtų.
Ir apsisukusi jau norėjo eiti pilies link, tačiau dėl sau nesuprantamų aplinkybių, sustojo.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #463 Prieš 5 metus »
  Saimonas pasigailėjo, kad paklausė mergaitės, ar ji nepyksta. Lyg ugnį benzinu gesino. Daglasas-Braunas tikrai išsigando jos ir nežinojo ką daryti. Kaip ją nuraminti ir ką tokio padaryti? Viską ką jis daro tik priverčia ją dar labiau pykti. O tai gal pas ją mėnesinės?
 - Išeini? O tai kaip žaidimas... - Tarstelėjo. Berniukui kilo puiki mintis ką padaryti. Jis net pats neįsivaizdavo, kaip jam užteks drąsos tam. Bet jis susiruošė tai padaryti ir padarys.
  Klastuolis įkvėpė gilyn oro. Sugniaužė kumščius. Buvęs šalia Bethany jau norėjo padaryti tai, ką norėjo. Bet nesugebėjo. Jam buvo pernelyg baisu. Jis buvo taip arti jos, kad turbūt Varno Nago koledžo globotinė galėjo išgirsti, kaip stipriai, garsiai ir greitai daužiasi jo širdis.
 - B-u-v-ai m-man pa-sa-kęs -drą-sa. - Vos sugebėjo tai pasakyti. Klastuolis užmerkė akis ir nežinia iš kur jis gavo tiek drąsos, bet jis pabučiavo merginą. Net nežinojo ar tai trūko labai ilgai ar ne, nes dėl didelės baimės vaikinas prarado sąmonę.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #464 Prieš 5 metus »
Ji jautėsi taip blogai, kad neberūpėjo ir kvailas žaidimas. Išvis, mergaitė kaltino save dėl visų šitų įvykių - galėjo į šitą pilies apylinkių pusę net neiti.
- Ak, žaidimas,- atsisuko, vis dar niršdama, - negi tikrai gaila, kad jam jau galas?
Pati nežinojo kodėl, bet laukė atsakymo, nors tokio net nereikalavo. Išties, varnė nejaukiai pasijuto, kai vaikis atsidūrė prie pat jos ir ėmė kažką, po vieną raidelę, paisyti. O bučinys prilygo pačiam didžiausiam košmarui. Mergaitė pradėjo muistytis ir vos tik pasitraukė išpūtė akis - nualpusio Simono palikt gi negalėjo.
- Ir ką man dabar daryt? - tarstelėjo sau, atsiduso ir labiau apsiglėbusi pledu, peržengė gulintį vaikį bei atsisėdo priešais laužą. Nualpusio nepaliksiu, gi. Eh, daugiau gyvenime nežaisiu tiesos - drąsos žaidimo. Hm, o yra kerai, kurie sušildo ar ištraukia drėgmę iš rūbų? Praverstų dabar. Mergaičiukė pasirėmė viena ranka smakrą ir įsistebilijo į vis dar rusenančią ugnį, lazdelę padėjusi prie šono.