0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Nichol Elkhai Syberg dvaras
« Prieš 12 metus »
Ten kur baigiasi Kenterfaulo skersgatvis stovi didžiulis senas namas aptvertas aukšta mūrine tvora kuri, atrodo, bet kada galinti sugriūti, tačiau vartai puikiai išsilaikę, jų spalva - juosva kaip ir visas šio namo eksterjeras. Atidarius vartelius kurie yra pasislėpę dešinėje tvoros pusėje, netoli nuo didžiųjų vartų kurių jau niekas seniai neatidarinėjo (burtininkai nevažinėja automobiliais, o karietos jau seniai išėjo iš mados...) gali pasigėrėti nuostabaus didelio namo išvaizda. Pastato durys - gal aštuonių metrų aukščio, jos atsiveria atpažinusios namų šeimininkus arba jei kas nors esantis viduje liepia įleisti svečią. Langai su įspudingais vitražais – kaip senovinės bažnyčios. Virš įėjimo yra vienas bokštas kurį Nikolajaus senelis pristatė ir įrengė ten savo dirbtuves. Viduje pastatas buvo įrengtas tiesiog pasakiškai: senoviniai šarvai kurie atstojo liokajus ir vykdydavo visus šeimininkų nurodymus, krištoliniai šviestuvai iš devyniolikto amžiaus pilies, visokios antikvarinės senienos, visos sienos nukabinėtos garsių šeimos narių portretais. Šiuose namuose buvo paslėptas ir vienas neįkainojamas burtininkų pasaulio reliktas – Eskaliburas, garsusis karaliaus Artūro kardas, tačiau niekas apart Nikolajaus tėvo nežinojo, kad kaip tik šiame name ilsisi kardas dėl kurio vargsta įvairūs plėšikai ir aukso gviešiantys žmonės.
Kieme buvo keli vaismedžiai, gražus fontanėlis, Nikolajaus mamos gėlynai ir kruopsčiai prižiurima veja kur atrodo galėjai išsitiesti ir praleisti kelias valandas kvėpuojant gaiviu rytmečio oru.
Name taip pat buvo didelė biblioteka sudaryta ne tik iš burtininkų veikalų, bet ir iš senovės žiobarų knygų. Bibliotekoje galėjai surasti viską: informacijos apie kerėjimą, senovės magus, žiobarų papročius, tradicijas, transfigūracijos vadovų, animagijos mokančių knygų, net Nikolajaus šeimą aprašančią knygą kuri buvo įrėminta į auksinius rėmus ir pastatyta vidury plataus stalo prie kurio galėjai ramiai atsipalaiduoti skaitydamas, tiesa šeimos istorija buvo labai retai liečiama ir pačiam Nikolajui niekas neleido, net prisiliesti prie knygos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Nichol Elkhai Syberg »
It's a totally over complicated statement here.