0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sofija Orel

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #30 Prieš 4 metus »
Sofija sau pasidarė pramogą iš Kajaus, Dafydd ir Adelės ginčo. Stebėti buvo tiesiog smagu. Beviltiška, tiesiog beviltiška su jais...
Arkadijaus paskalas ir blevyzgojimus švilpė nurijo negirdom, jis aiškiai buvo per girtas suprasti šitų žodžių nejaukumą. Ir ji įtarė apie Olivijos ir profesoriaus...hmm...draugystę... Paskalomis netikėjo, bet ir ji eina į transfigūraciją, ne akla gi, matosi. 
 Staiga Kajus kažkur pradingo. Iš už tribūnos atskriejo kelios gniūžtės, paskui dar kelios. Viena pataikė švilpei į petį. Adelė regis ėmėsi ginybos, Olivija visą į tribūną patekusi sniegą grąžino savininkui, Dafydd pasielgė kiek per žiauriai: Aquamenti kerai vidury žiemos!, bet kita vertus nebūtų panašu į jį. Sofija pasėmė nuo turėklų saują sniego ir metė į klastuolį. Tumet sugraibė kišenėje lazdelę, jei kartais šis sumanytų ir jai pasiūsti kokį burtažodį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Sofija Orel »

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 407
 • Padlmiro jungtinė komanda, puolėjas.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #31 Prieš 4 metus »
Kol Arka su Olivia plepėjo apie gandus, šioks toks veiksmas vyko apačioje. Kajus mikliai išvengė Dafydd paleistos vandens srovės (klastuolis galėjo ir nerėkti). Nors vanduo švilpio nepalietė, nutraukė sniego gniūžčių skriejimą į mokytojų tribūną (buvo visai linksma mėtyti gniūžtes į žmones, kuriuos visus beveik pažįsti).
-O, labas, Wrena.- atsisuko atsiradusę įseserę, sukišo rankas į kišenes, nusišypsojo,- Nesitikėjau, kad išlysi į lauką...
Žodžių nepabaigė, nes sušvilpė oras ir sniegas ir gniūžtė trenkėsi į jo nugarą. Nereikėjo ilgai suprati, kas taip pasielgė: atsisukęs šešiolikmetis išvydo Adelę einančią link mokytojų tribūnos (o ji prieš tai gi sėdėjo toje tribūnoje?), vėliau juodos akys smigo į Olivios žalias (Olivia šūktelėjo, nusviesdama link jo sniegą).
Kajus sunkiai atsiduso ir pavartė akis.
-Rimtai?- skėstelėjo rankomis, tada pasisuko į Wreną ir tyliai nurodė, - Imk Adelę, aš - Olivią.
Žengtelėjo priekin. Nutolęs nuo mokytojų tribūnos nebuvo, tad aiškiai galėjo matyti susisėsusius hogvartsiečius.
Kajus pažvelgė į savo bendrapavardę ir vis nesuvokė, kaip ta, besimokinusi Prancūzijos burtininkų mokykloje, galėjo nešioti jo pavardę. Juk Winter nėra prancūziška pavardė, ar ne?
Kajus nusišypsojo grifei.
-Taigi, raganėji,- kuo ramiausiai prabilo,- Levicorpus!

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1767
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #32 Prieš 4 metus »
Vos tik Adelė sukišo keksiuką, Dafydd pradėjo spjaudytis. Tikrai neketino to daikto laikyti burnoje ilgiau nei būtina.
- Viople tu! - švepluodamas suriko klastuolis, burnoje vis dar turintis nemažą dalį keksiuko. Kuris, reikia pasakyti, buvo gana šlykštus. Jis atkreipė dėmesį, kad Olivia jį nužvelgė. Kas ten žino, ką ji sugalvos? Galbūt reikėtų elgtis atsargiau, o tai ir ta mergiotė sugrūs kokią nors šlykštynę į burną...
Tačiau pirmiausia reikėjo atkeršyti dviems žmonėms - Adelei ir Kajui. Dafydd susimąstė, kaip būtų geriausia tai padaryti. Kitų tribūnoje buvusių žmonių nepaisė.
Velsietis surinko nuo grindų išbarstytas keksiuko liekanas ir nusekė paskui Adelę. Palaukęs, kol ji švystelės gniūžtę, švystelėjo trupinius tiesiai jai į veidą. Vaikinas buvo tikras, kad jos akys ir nosis bus pilnos tešlos.
- Skanaus.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 428
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #33 Prieš 4 metus »
  Blondinė jau buvo toje vau-kokia-čiotka-chebra nuotaikoje, kai kažkas, o buvo tikėtina, jog Dafydd, švystelėjo keksiuko trupinius šiai į veidą. Valydamasi trupinius ir krapštydama juos iš akių, Ginger venose kraujas tiesiog virte virė. Patamsėjusios akys žengtelėjo vaikino link. Ir ji pasielgė kaip tikra neišauklėto vaikino kopija. Stumtelėjo, dar kartą kirto veidan (pirmasis kartas buvo kiek anksčiau, bet irgi tribūnose, tiksliau, laukymėje už jų) ir iškeikė visais jai žinomais keiksmažodžiais. Velnias ten ją ir težino, gal naujų prisigalvojo.
- Šįkart negydysiu, susitvarkyk pats savo jovalą,- pavartė akis ir nusibraukė kraujais aptėkštą ranką į ryžiko apdarus.- Idiotas,- suburbėjo ir apsižvalgė. Tikėjosi, jog niekas nematė šio mažo incidento.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • Herbologė
 • ****
 • 254
 • Lytis: Moteris
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #34 Prieš 4 metus »
 Apsimesti, jog jos nėra nemokėjo, tad nusišypsojo Kajui ir pasisveikino. Jog šis išeis į lauką buvo labiau tikėtina, tad nebuvo ko stebėtis. Imti Adelę? Pala ką? Netrukus į Olivią skriejo kerų dozė, o Wrena stipriau suspaudė rankoje lazdelę. Dar nežinojo ką darys, tačiau pradėjo ieškoti varnės, tačiau temstant visos figūros atrodė gan panašios.
 Prie Adelės buvo Dafydd. Šie stovėjo arti ir buvo nelabai patenkinti vienas kito draugija, bent jau taip spėjo švilpė - niekas nesutarė su klastuoliu. Ką daryt su Adele? Alder pagalvojo, jog nieko nenorėtų jai padaryti, o jei sugalvotų, greičiausiai nebūtų nei smagu, nei vėliau sėdėtų ramia sąžine. Jau ruošėsi kišti lazdelę į kišenę, tačiau persigalvojo:
 - Rictusempra,-  greitai nupiešė plunksną ore ir pasiuntė sidabrinės spalvos kerus klastuoliui.
Look around, look around at how lucky we are/ To be alive right now- Elizabeth Schuyler, "Hamilton"

*

Neprisijungęs Olivia Rose Winter

 • Burtininkė
 • ***
 • 69
 • Lytis: Moteris
 • actress
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #35 Prieš 4 metus »
Gal naujausi pletkai Livi tikrai išmušė iš vėžių. Faktas tas - kai pajuto atskriejant žaibą, lazdelės išsitraukti nespėjo. Kojos atsiplėšė nuo žemės, o ranka, nevalingai ieškodama ko užsitverti, surado tik šalia sėdinčiojo plaukus. Įprastai už tokius "baerius" skolinga neliktų, bet vėl teko sau priminti, kad čia niekas rimtai pulti neketino. Seniai neteko padurniuot. Visgi sugebėjo pagaliau išmuginti lazdelę, ir, o stebukle, nusileisti. Dar vienas stebuklas, kad rankoje neliko plaukų kuokšto.
 - Nepyk, bet niekuo kitu pagal paskirtį pasinaudoti negalėjau,- taisydamasi drabužius apžvelgė padarytą žalą. Pusilgė Arkadijaus šukuosena tebuvo sušiaušta. Išsišiepusi suglostė plaukus ir akimis susirado Kajaus figūrą.
 - O tau, berneli, ne taip pasisekė,- po nosim suburbėjo, nutaikydama lazdelę ne į bendrapavardį, bet į sniegą už jo. Keletas triukų, ir virš Kajaus pakibo dvigubai už jį didesnis sniego kamuolys.
- Nepatariu žiūrėt į viršų!- įspėjo, sulyg tais žodžiais lazdelės mostu nuleisdama sniegą žemyn. Patenkinta atsisuko į Sofiją, su kuria, neskaitant Dafydd nukenkimu užsiėmusios Adelės ir tik pasirodžiusios Wrenos, bendravo mažiausiai.
 - Ar jau laikas ieškot arbatos ir Išdžiovinimo kerų, ar dar kurį prajungiam?

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1767
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #36 Prieš 4 metus »
Adelė tikrai nebuvo nusiteikusi draugiškai. Tą Dafydd puikiai suprato, kai pajuto, kad iš nosies pasipylė kraujas. Teliko tikėtis, kad šį kartą blondinė jos nesulaužė. Nespėjęs atsitokėti klastuolis pajuto dar kažką. Nereikėjo daug laiko, kad suprastų: kažkas dar į jį paleido kerus, nes velsietis pradėjo juoktis, nors to daryti tikrai nesinorėjo. Apsižvalgęs pamatė į jį spoksančią kažkokią švilpę, kurios net nepažinojo. Dafydd skubiai pasitraukė toliau, kad galėtų ramiai palaukti, kol baigsis kerų veikimas. Kol yra jų veikiamas, tikrai nieko nepadarys, tą raudonplaukis puikiai suprato.
Pagaliau Dafydd pajuto, kad gali suvaldyti juoką. Kurį laiką dar norėjosi kikenti, tačiau jau galėjo valdytis. Jis išsitraukė lazdelę ir, nukreipęs ją į tą pačią švilpę, ištarė:
- Relasio!
Nieko nelaukęs jis atsuko ginklą į Adelę ir suriko kitą burtažodį:
- Levicorpus!
Nepaisant to, kad juoko gerai buvo išsivadėję, klastuolis negalėjo nesijuokti, kai pamatė, kaip "vioplė" paliko į orą.

*

kablelis

Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #37 Prieš 4 metus »
Stevie jautėsi ne ten pataikiusi. Iš ten buvusių mokinių ji beveik nieko nepažinojo. Kai kurie buvo matyti pamokose, tačiau kalbėtis teko, ko gero, su vienintele Adele. Deja ji, atrodo, rado įdomesnės veiklos nei bendrauti su grife. Stevie nužvelgė kitus. Pamatė, kaip Kajus kažkur išėjo, visa krūva kitų nuskubėjo jam iš paskos. Stevie nežinojo, ką daryti. Svarstė, ar nevertėtų eiti atgal į pilį, nes čia tikrai nebuvo šilta. Tačiau tada išgirdo tikrai daugiau nei vieną burtažodį, tad pasidarė įdomu, kas gi čia bus. Ji visai nenorėjo pati painiotis į tuos reikalus, tad tik atsargiai žiūrėjo.
Vis dėlto kai nelemtas ryžasis klastuolis pradėjo kerais švaistytis į visas puses, Green nesusilaikė. Ji iškišo galvą taip, kad ją matytų tiek Kajus, tiek Wrena, tiek Adelė ir suriko:
- Gal jau baikit?!

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 407
 • Padlmiro jungtinė komanda, puolėjas.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #38 Prieš 4 metus »
Pavyko! Bet trumpam ir netrukus ant jo galvos užkrito sniego lavina.
Purus sniegas užklojo švilpį, vos šis spėjo užsimerkti. Sniegas palietęs odą pradėjo tirpti ir tekėti už kaklo.
Kajus kelisyk mintyse susikeikė, pradėjo nuo savo drabužių purtyti sniegą, pykti, bet nieko doro nesugalvojo, kaip kerais atsikirti Oliviai.
Deja, to neprireikė. Kajus staigiai atsisuko į Wrenos pusę. Dafydd'ui pavykus greitai atsigauti nuo juoko kerų (Wrena buvo tikra šaunuolė, kad pasirinko kitą auką, nes kai Kajus išvydo kruviną klastuolio nosį, greitai suvokė kas taip pasidarbavo - Adelė), jis puolė abi Winterso drauges. Wrena buvo jo draugė-mergina-įseserė.
-Ar tu kvailas?!- prefektas it akis išdegęs nušvilpė tarp Dafydd ir Wrenos. Pulti iš dviejų frontų?!
-Protego!- sumosikavo lazdele. Juodos akys aršiai smigo į klastuolio rudas. Atmintyje iškilo susitikimas nedideliame namelyje prie ežero Aukštutiniame Fleglyje,- Liberacorpus - nukreipė kerus į Adelę, vildamasis, jog jų neprireiks varnanagei.
Galva tapo tuščia. Ko imtis? Iš mokytojų tribūnos kažkokia mergina suriko baigti šią nesąmonę (Kajus sumetė, kad ta šeštakursė Green, tad praleido pro ausis riksmą, nes bendraamžiai gi).
Lazdelė automatiškai sujudėjo. Dafydd kai ko nemoka.
-Silencio,- lūpos virptelėjo.
Kajus drąsiai žengė artyn penktakursio.
Akyse liepsnojo ryžtas, pagaliau realiai laimėti trečią dvikovą tarpjudviejų.
-Petrificus totalus!

*

Arkadijus Bagshawas

Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #39 Prieš 4 metus »
Arkadijus atkraginęs galvą nusijuokė bemaž kaip kitas šviesaplaukis. Rodos, jie abu buvo panašūs, o gal kaltas tas punšo butelys su šiek tiek ne to?
Sofi mąstė teisingai - Arkadijus iš tiesų buvo per daug apgirtęs, jog suvoktų ant kiek jo žodžiai buvo nejaukūs, tuolab, kas vyksta aplinkui ir kaip po velnių kažkas nusprendė pasinaudoti jo plaukais vieta...
Tas kažkas buvo Livi. Kai plaukai sugulė į vietas, vaikinas išsišiepė nutaikydamas patenkintas katino akis. Net šalčio nebejautė.
- Žinoma, Livi. - guviai sučiulbėjo butelį pastadymas ant mokytojų tribūnos suolo, o pats atsistojo. - žinoma. - tyliai tarė palinkęs prie raudonplaukės ausies ir čia adresatas buvo aiškus.
- Ehėhė, jaunimėli, raminkitės jūs ten apačioj! - atsitraukęs iš visų plaučių riktelėjo septyniolikmetis šiek tiek svyruojančiu žingsniu žengdamas pirmyn.
- Visai padūko! - sukikeno patraukdamas link laiptų, butelį palikdamas sniegui apdrėbti. - Ė, Livi, tas tavo mokytojas sakė tau kai ką perduot, ateik apačion. - švilpio balsas jau nuskambėjo tribūnos viduje ir šiam pritarė visa eilė girgždančių laiptų. Tai, kas vyko visai šalia jam buvo nei šilta, nei šalta.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Arkadijus Bagshawas »

*

Neprisijungęs Olivia Rose Winter

 • Burtininkė
 • ***
 • 69
 • Lytis: Moteris
 • actress
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #40 Prieš 4 metus »
Nors vienintelis pagėręs iš kompanijos sėdėjo šalia, apačioj netruko užvirti širdžiai miela velniava - Dafydd ėmėsi keršyti Adelei ir Wrenai, Kajus, kažin kodėl,  pasiuto ir ėmė svaidytis užkeikimais. Nereikėjo būti genijumi ir net psichologo išsilavinimo nebūtų prireikę, kad suvoktum, jog švilpį ir klastuolį vienija (ar skiria) kur kas didesnė bendra neapykanta, kurios viešai pademonstruojama tik nedidelė dalelė. Kilstelėjusi lazdelę jau baudėsi įsikišti, tačiau eilinį kartą išblaškė naujasis pažįstamas Arkadijus.
Juokdamasi nepastebimai atšlijo, suprask, tu gerokai padauginęs ir dar to nesuvoki. Vaikinas netrukus ėmėsi auklėti (žodžiais, bet ne veiksmais) apačioje siautėjančią liaudį, o po to vėl grįžo prie jos, akivaizdu, veldamas ne tik liežuvį, bet ir veiksmus.
 - ...pasakė geras dėdė, pažadėjo saldainį ir nusitempė mergaitę į krūmus,- atmetė raudonas garbanas nuo akių ir nuskenavo septyniolikinį švilpį. Įtartina.
 Pasiuntė kelis telepatinius signalus Kajui (kaip bebuvę, juo labiausiai pasitikėjo, jei tik galima taip pavadinti), kad pasistengtų išsaugoti tiek pat pilnų galūnių ir organų komplektų, kiek palikta ir nusekė paskui Arkadijų. Nors nerūpestingai ant klubo gulinti ranka čiupė lazdelę.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 428
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #41 Prieš 4 metus »
  Pakibusi ore Adelė nesugraibė lazdelės nei kelnių kišenėse, nei rankovėse, niekur. Lazdelė buvo paskendusi sniege. Blondinė jau buvo praradusi viltį, kad kažkas ją atkerės, tačiau staigiai šlumštelėjusi ant žemės pasirangė ir sudejavo iš skausmo nugaroje. Atsistojusi nusibraukė sniegą, papurtė galvą, išsikratė vandenį iš ausų nuo ištirpusio sniego. Sunkiai pasiėmė lazdelę nuo žemės. Praėjo akimirką kol susivokė, jog tiek švilpis, tiek klastuolis neapkentė vienas kito ir ruošėsi dvikovai. Kažkur nuaidėjo Stevie riksmas, tą mergina praleido pro ausis. Akimis sugaudė Dafydd, dar vis kraujuota nosimi, vėliau susirado Kajų, kuris drąsiai žengė link velsiečio. Norėjo dar kažką surikti, prašyti, jog liautųsi abudu, kad išsiskirstytų ir vienas stovėtų vienam kampe, o kitas kitam. Tačiau gerklė pasiliko užspausta. Tik dangaus mėlynė stebėjo kaip Kajus mosteli lazdele ir paleidžia kerus į klastuolį. Įsikišti buvo noro, tačiau lyg ir suprato, jog ši kova tik tarp jaunuolių. Atsidususi papurtė galvą, nusisukusi sugrįžo į tribūną, tik akimis pradėjo sekti kiekvieną tiek Dafydd, tiek Kajaus veiksmą ir tikėjosi, jog abu liks gyvi, gal tik kiek apdaužyti.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Menininkas
 • *
 • 1767
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #42 Prieš 4 metus »
Panašu, kad Kajus norėjo dar kartą įveikti Dafydd. O to klastuolis negalėjo leisti. Laimei, pirmieji kerai, kuriuos paleido švilpis, velsiečiui buvo jau pažįstami. Po to, kai jį taip negarbingai nutildė Miona, Dafydd teikėsi pasirodyti bibliotekoje ir pasidomėti, kaip apsiginti nuo šių kerų. Tad nesunkiai atmušė kerus.
- Nagi, bėk jau! - riktelėjo Dafydd, taip ir laukdamas, kada Kajus padarys tai, ką darė visą laiką iki šiol, kiek tik vaikinukai susidurdavo. Deja, šį kartą garbanius elgėsi visiškai kitaip, jis netgi artinosi. Išgirdęs dar vienus kerus, Dafydd nežinojo, ką daryti. Jis skubiai palenkė galvą, tad didžioji burto dalis pralėkė virš jo. Tačiau kažkiek spindulio, ko gero, vis dėlto kliuvo klastuoliui. Jis nesustingo visai, tačiau judesiai gerokai sulėtėjo. Burti buvo be galo sunku, tačiau raudonplaukis negalėjo nusileisti. Jis prisiminė, kaip pavyko panaudoti kerus Aukštutiniame Fleglyje, tad ėmėsi tos pačios praktikos. Pradėjo rėkti burtažodį beveik be pertraukos, tad kerai lakstė į visas puses:
- Impedimenta!
Sėkmės atveju turėjo nukentėti tiek Kajus, tiek Adelė, tiek Wrena. O galbūt netgi ir kas nors, tebesantis tribūnoje.

*

Neprisijungęs Sofija Orel

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #43 Prieš 4 metus »
Kelias akimirkas Sofija tik stebėjo tą lyg ir nedidelį mūšį apačioje. Galiausiai tribūną palikus ir Arkadijui su Olivija ji taip pat nusileido. Pradžioje burtažodžiai tebuvo juokavimo forma, nesiekiant nieko sužaloti, tačiau kuo toliau tuo jie darėsi pavojingesni. Galiausiai Kajus su Dafydd stojo į šiokią tokią dvikovą. Regis abu jau buvo ne kartą tai išbandę, mat jų susidūrimas visai netiko pokštui, jame nebuvo ir pirmosios dvikovos nedrąsumo, baimės nuskriausti. Ne... tai kaip jie svaidėsi burtažodžiais tegalėjo reikšti ilgai kauptą nepykantą ir norą nenusileisti, taip sakant atkeršyti.
 Švilpė išsitraukė lazdelę. Kadangi buvo tik antrakursė ir žemesnė beveik už visus čia esančius, prasmuko šiek tiek mažiau kliūdyta sniego ir kerų virtinės. Nors Dafydd paleisti impedimenta kerai per plauką jos nepalietė. Tai negali ilgiau tęstis – pamanė kilstelėdama lazdelę. Antrakursė stovėjo tribūnos metamame šešėlyje šiek tiek toliau nuo Adelės ir Wrenos ir per tris metrus nuo į dvikovą stojusio klastuolio ir Švilpynės prefekto. Kelias akimirkas ji tik spoksojo, šiek tiek virpėjo ranka laikanti lazdelę. Tuomet nutaikė ją taip, kad kerai nekliūtų kam nereikia ir ,išgirdusi Green raginimą liautis, bevei intuityviai riktelėjo:
Expeliarmus – vos paleidus kerus Lewellyn tuojau pat metė sekantį Expeliarmus Kajui. Dar nenuleidusi lazdelės spėjo pagalvoti, jog, jei nepataikys bus pasielgusi kvailiau negu kvailai ir tikriausiai užsitraukusi dviejų vyresnių mokinių rūstybę.

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • Herbologė
 • ****
 • 254
 • Lytis: Moteris
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #44 Prieš 4 metus »
 Kur tu čia įveiksi padarą, nepripažįstantį pralaimėjimo? Reikėjo tikėtis, jog nieko gero iš to neišeis. Jau buvo pakėlusi lazdelę ir pasiruošusi kurti skydinius kerus, tačiau atbėgo Kajus, kuris netrukus stojo į dvikovą, ne tokią gražią ir mandagią, kaip dvikovų klube. Alder iškart šiek tiek pasitraukė - su jos sėkme greičiau švilpiui reikėtų ją nuleisti nuo žemės ar atkeikti, negu kuo nors padės. Ruošėsi eiti į tribūnas, kur gal būt šiek tiek ramiau (gal būt, nes turint kompanijoje neprognozuojamą klastuolį ramu gali būti tik porą minučių). Stebėdama Dafydd pradėjo traukti link tribūnų, tačiau lazdelės pakelti nesuspėjo. Vienas... Du... Buvo patekusi į tokią vietą, kokia būna esant toliau nuo norimo sustingdyti objekto arba atmušus kerus, kai jie išsisklaido. Viskas. Jau tribūnose.
 
Look around, look around at how lucky we are/ To be alive right now- Elizabeth Schuyler, "Hamilton"