0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Lobių atkeikėjas
 • *
 • 1644
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #15 Prieš 4 metus »
Suknistai šalta, bet Dafydd kažką veikė lauke. Ir netgi kvidičo aikštėje. Nors tas prakeiktas žaidimas siejosi tik su Adele Ginger, per kurią klastuolis kažkada paleido į lauką kamuolį ir po to ilgai vargo, kol jį sugavo.
Be tikslo šliaužiodamas po aikštę vienoje iš tribūnų klastuolis pamatė žmones. Bent keli iš jų, atrodo, ryšėjo Švilpynės koledžo šalikus. Pagalvojęs apie Kajų velsietis piktai nusišiepė ir patraukė ton pusėn. Nežinojo, ar pažįstamas švilpis bus čia. Jeigu bus, tai tik geriau, bus smagiau. Dafydd artinosi prie grupelės. Netrukus išgirdo balsus. Berods išskyrė ir Kajaus balsą. Raudonplaukis išsišiepė. Išsitraukė lazdelę, bet netrukus vėl pasidėjo atgal. Ko gero, iš jo visi tik ir tikėtųsi puolimo. Tad klastuolis pasielgė priešingai: ramiai priėjo prie mokinių ir ironiškai pratarė:
- Sveikučiai!

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 428
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #16 Prieš 4 metus »
  Žema blondinė lėtai puškavo per sniego pusnis. Kažką vis kramtė. Keksiukas burnoj. Kokių keturių ar penkių dienų senumo. Neskanus, bet skrandžiui visai pagelbėjo. Akimis užmatė nemažą grupelę mokytojų tribūnoje. Pakėlė antakius, sekundėlei prasižiojo, čiut neišmetė keksiuko iš burnos, susilaikė. Pasitaisė megztinio rankoves, kad šios bent kiek dengtų jos pirštus, priėjo prie grupelės.
- Sveikiii,- gana džiugiai pasisveikino Adelė ir pavėlė savo dar labiau nutrumpintus plaukus.
  Pavartė akis pamačiusi Dafydd ir draugiškai alkūne kumštelėjo jam į šoną. Pastebėjo kelis pažįstamus. Keista šypsena nepaliko Ginger veido. Mėlynos akys nužvelgė kažkokius nematytus švilpius. Jautėsi kiek priglušus. Lyg kas būtų paleidęs į galvą kokią nors taburetę. Ne, ne. Galvos neskaudėjo. Tik šiaip, priglušusi blondinė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Adelė Ginger »
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

kablelis

Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #17 Prieš 4 metus »
Pagaliau Stevie išlindo į lauką ir žiemą. Nors šiuo metų laiku jai miške nebuvo ką veikti, mergina nutarė, kad užtenka sėdėti pilyje ir reikia prasiblaškyti. Dėl pačiai nežinomų priežasčių ji patraukė kvidičo aikštės link. Beeidama mąstė apie čempionatą, kuriame, deja, žaidė tik vienerias rungtynes. Ir tai ne itin sėkmingai. Tačiau koledžas taurę laimėjo, o tai buvo svarbiausia.
Grifė patraukė per aikštę, kai staiga sustojo. Kadangi nevyko rungtynės ar kitas renginys, vadinasi, čia bus tuščia ar beveik tuščia. Kai taip šalta, kažin ar daug kas ryšis eiti į lauką. Tad galima apžiūrėti visad smalsumą kėlusią mokytojų tribūną. Prisiartinusi Stevie apstulbo: ten buvo pilna žmonių. Maža to, dauguma jų buvo švilpiai, su kuriais Green beveik neturėjo reikalų.
- Sveiki, - nustebusiu tonu pratarė ji.

*

Arkadijus Bagshawas

Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #18 Prieš 4 metus »
Nepažįstamas pirmakusis suskato šleptelti šalia ir rankytėmis suėmęs butelį skaičiuoti gurkšnius, kol šalia kiurksiantis Arkadijus pabaigė pyragėlį.
- Tik tiek vaikel, - atkraginęs galvą į juodą žiemos dangų sukikeno iš lūpų iškreipdamas keistą šypsnį, kuris tik dar labiau praplatėjo, kai Kajus šaukėsi Dievo, pasičiupęs butelį.
- Žinoma. - tarė nenulaikydamas lūpų juoko, nes puikiai žinojo, jog pasukų punšas buvo šiek tiek kitoks prefekto galvos skausmui.
- Sofijaaa, tu mane ignorini, - pastebėjęs, jog ši linksta prie vienuolikmečio kauburėlio, užkudukavo,- aš klausiu ar tu buvai biblėj, ei. Amnetų nematei, ką? Čia klausimas visiems,- pridūrė nusijuokdamas į Wintersų klausimus,- galėjo mane išmest, su mielu noru ir ne, Kajau, ką veikt? Mes ir taip veikiam, šnekamės. - skenuodamas patrauklią raudonplaukę septintakursę malė švilpis. Jau norėjęs prasižioti ir mesti užklausą apie gandus atsiradusiai grifei, buvo nutrauktas taip ir neprasižiojęs.
- Dieve, kiek šaikos. - pasirodžius varnei, klastuoliui ir dar vienai grifei nusistebėjo suplodamas rankomis,- maisto turit?

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Lobių atkeikėjas
 • *
 • 1644
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #19 Prieš 4 metus »
Vilką mini, vilkas čia, kaip sakoma. Tik šį kartą užteko pagalvoti, nereikėjo net minėti garsiai. Su tokiomis mintimis Dafydd žvilgtelėjo į iš paskos atsivilkusią Adelę.
- Net jeigu ir turėčiau maisto, kodėl turėčiau duoti tau? - atšovė klastuolis visai nepažįstamam švilpiui. Raudonplaukis jau gailėjosi, kad čia atsirado. Mielai būtų šliaužęs atgal, bet suprato: tada tikrai atrodys, kad jis kažko bijo. Tad velsietis nieko nepaisydamas prasigrūdo pro kelis mokinius ir susiradęs laisvą vietą atsisėdo. Jis pažvelgė į kažkokį Švilpynės mažių. Tas irgi neatrodė matytas, tačiau turėjo plastikinį maišelį, kuris penkiolikmetį visai sudomino.
- Ir ką gi mes čia turime? - be galo saldžiai paklausė Dafydd.

*

Neprisijungęs Olivia Rose Winter

 • Burtininkė
 • ***
 • 69
 • Lytis: Moteris
 • actress
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #20 Prieš 4 metus »
Nepažįstamas japoniukas ramutėliausiai skaičiavo gurkšnius iš butelio, kuriame, Kajaus siaubui ir savininko džiaugsmui, buvo tikrai ne švęstas vandenėlis.
 - Gerai, kad tik tiek, o tai nekuriem jaučiu nedaug reikia,- nusijuokė atsisėsdama šalia vyriausiojo švilpio.- Prisistatysi?
Regis, atsitiktinai susiėjusi chebrytė po truputėlį lipdėsi ir maskavo nustebimą, mat, greičiausiai, ketino netrukdomi pabūti vienumoje, o ką rado? Ji - švilpių sueigą. Pasisuko į Kajų, mintyse gretindama jį ir Melijandrą aną pamoką.
 - Negi kada prisidirbi tiek, kad kyla grėsmė lėkti iš namų?- kilstelėjo antakius, nužvelgdama švilpio profilį. Vis dar keistai pažįstamą.
Gavo akimirką bent įsidėmėti čia esančius, kad po to susitikus koridoriuj nenuleistų liustro ant galvos, kai vienas po kito įžygiavo nuo antros Transfigūracijos pamokos nematytos fizionomijos.
 - Nesimiega?- nužvelgė keksiuku užsiėmusią Adelę, nustebusią Steevie ir japoniuko nešuliais susidomėjusį Dafydd.- Prisijunkit, kuo daugiau, tuo areštai smagesni.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Olivia Rose Winter »

*

Neprisijungęs Sofija Orel

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #21 Prieš 4 metus »
Sofijos susidomėjimą Hayato turtu išblaškė Arkadijaus klausimų tirada.
– Buvau buvau, aš toj bibliotekoj! Regis ten prasėdėjau ilgiau negu planuota. – kiek susierzinusi atsakė, antrąjį sakinį sumurmėdama. Pasitrynė akis. Pagalvojo, kad išprotėjo.
– Ir ko tokių ten tokių nemačiau? – dar pridūrė nelabai supratusi paskutinį septintakursio klausimą.
Išgirdusi nesėkmingus Kajaus bandymus apsaugoti jaunąją kartą nuo girtuokliavimo sutramdė juoką. Tuomet pakilo nuo suolo ir žengė prie tribūnos krašto. Pasilenkė, pažvelgė žemyn. Aikštė buvo žaviai tuščia. Visi kas netingėjo iškišti nosies į lauką buvo sulipę čia. Keturspalvės vėliavos nerimastingai blaškėsi vėjyje. Švilpė truktelėjo apsiausto kraštus ir po jais paslėpė pamėlusias rankas.
– Sveiki, sveiki. – pasisveikino su keliais jau nebe netikėtais atėjūnais. Pasirodžius Dafyd, Adelei ir Stevie antrakursė tikrai pamanė, jog dar vienas asmuo ir tribūna įlūš neatlaikiusi jų svorio, tačiau mergaitė nebūtų pasakiusi, jog atsitiktinių vienišių susirinkimas jai nepatiko.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 428
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #22 Prieš 4 metus »
  Mergina apžiūrėjo kiekvieną asmenį, esantį tribūnoje, silpnai nusijuokė. Ramiai pasirėmė į lyg ir kažkokią atbrailą ar turėklą, pati tiksliai nematė, nelabai rūpėjo.
- Užsičiaupk, Dafydd, vėl elgiesi kaip mulkis,- vyptelėjo blondinė, nebuvo pikta, buvo toje noriu-paerzinti-Dafydd nuotaikoje.
  Keistai nusišypsojo stebėdama raudonplaukę ir švilpį. Tiesa, toji mergina Adelei baisiai priminė jos idiotę tetulę Melisą, iš išvaizdos, žinoma.
- Turiu keksiuką, pusę jo,- nutylėjo tą dalį apie kelių dienų senumą.- Meh, kaip įprastai,- gūžtelėjo pečiais. Tikrai nesimiegojo.
  Lėtai pripuškavo prie Kajaus. Išrietė antakį, menkai nusijuokė. Varnei pasirodė, jog vaikinas kiek per stipriai sureagavo į jaunėlį, maukiantį bala žino ką. Hm, o gal grįžti į kambarį ir vis dėl to bandyt užmigt? Ee, nee, nenoriu.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Lobių atkeikėjas
 • *
 • 1644
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #23 Prieš 4 metus »
- Pažiūrėk į save, žiople, - rėžė Dafydd, galiausiai nesusilaikęs. Nesuprato, ko Adelė prie jo kabinėjasi, tačiau jeigu jau ji tai daro, klastuolis tikrai neliks nieko neatsakęs. Jis žiūrėjo, kaip varnė artinasi prie Kajaus. Du didžiausi idiotai šitoje idiotų landynėje nutarė velsietis, tačiau atsistojo ir nusekė Adelei iš paskos. Nebūtų galėjęs pasakyti, kodėl tai darė. Negi vien dėl to, kad mergiotė paminėjo kažkokį keksiuką? Tokie menkniekiai neturėtų sudominti klastuolio. O vis dėlto paskui blondinę jis prisiartino prie Kajaus.
- Pasidalinsi keksiuku? - vėl nutaisęs šlykščiai saldų balselį paklausė Dafydd. Jis kvailai žiūrėjo į Adelę ir laukė jos atsako. Puikiai žinojo, kad jis nebus draugiškas. Bet kam rūpi?

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 407
 • Padlmiro jungtinė komanda, puolėjas.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #24 Prieš 4 metus »
Kajus smalsiai nužvelgė naujai atėjuosius. Atpažinęs Dafydd, mintyse sudejavo, mat tasai, rodos, tik rodos, buvo jo šešėlis ir jį sekiojo, kur tik jis nueidavo. Arba tai tik nejaukus atsitiktinumas, tačiau vis vien su atėjusiais pasisveikino. Šypsena šiek tiek praplatėjo, pasirodžius Adelei, švilpis tyliai pasidžiaugė, kad iš įvaizdžio, varnei - viskas gerai.
Pavartė akis, išgirdęs Olivios klausimą.
- Aha,- bet į smulkmenas nelindo.
Ignoruodamas Dafydd saldų balselį dėl keksiuko (keksiukų buvo iki kaklo prisirijęs, ačiū Melai), tačiau pro jo akis nepraslydo šiek tiek anksčiau Dafydd gretinimasis prie Hayato. Kaip prefektas, norėjo apsaugoti visus švilpukus, net ir tuos kurie maukia "pasukų punšą".
Kajus susiraukė nuo klastuolio žodžių.
-Dafydd, patylėk,- pyktelėjo šis, mat neapkentė kaip tasai galėjo kalbėti su Adele, kuri visai neseniai kentėjo per transfigūracijos pamoką (!). Tačiau vargais negalais, nurijo besitelkiantį pyktį ir pažvelgė į Olivią ir Arkadijų. Iš jų nesulaukęs normalaus atsako, ką galima kartu veikti, šoktelėjo ant kojų. Taip, gal dabar nebuvo minus dvidešimt, bet tikrai buvo šalta. Atsiduso ir tada peršoko tribūnos pertvarą. Pažiro pusnys į šalis, ir iki kelių įsmigo į sniegą.
O tada viskas įvyko greitai: Kajus bėgtelėjo tolyn, greitai pasilenkė prie sniego, sumynkė sniego gniūžtę ir tada paleido į esančiuosius mokytojų tribūnoj. Po to atskriejo dar kelios ir dar kelios. Tiksliai nesitaikė, mat visi buvo kaip silkės statinėje.

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • Herbologė
 • ****
 • 254
 • Lytis: Moteris
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #25 Prieš 4 metus »
 Kvailiausia ką galima padaryti spaudžiant beveik minus dvidešimties laipsnių šalčiui - išeiti į lauką. Lįsti iš pilies tokiu oru, kai Akro net nepažiūrėjęs per langą susiriečia į labai storą spurgą ir miega, buvo visiškai neprotinga. O Akro juk norvegų miškinė katė. Norvegija gerokai šiauriau. Bent jau nepatingėjo apsivilkti paltuko ir apsivynioti kaklo storu šaliku.
Kvailiau už išėjimą į tokį šaltą orą galėjo būti tik patraukimas į kvidičo aikštę, kurios įprastai vengė. Ir išgirdus balsus nešiaušti atgal į Hogvartsą.
Iš kur tiek drąsos atsirado? Kažkas krito. Sniegas sučežėjo ne po jos kojomis. Viskas. Pamatė mane. Dabar bus blogiau nei ištvert naktį su akhamanomis. Garsas, lyg pataikius sniego gniūžtę į medieną. Wrena nenusprendė ar griebtis lazdelės, ar lipdyti sniego gniūžtę.
Look around, look around at how lucky we are/ To be alive right now- Elizabeth Schuyler, "Hamilton"

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Lobių atkeikėjas
 • *
 • 1644
 • Lytis: Vyras
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #26 Prieš 4 metus »
- O tu tai tik ir šnekėk, - rėžė Dafydd Kajui. - Juk mes čia visi ir susirinkome pasiklausyti tavo išminties.
Klastuolis garsiai prunkštelėjo. Jis nemėgo, ko gero, absoliučiai visų šios mokyklos žmonių. Na, gal išskyrus vieną, nors pats nenorėjo to pripažinti. Tačiau šitas švilpis buvo kažkuo ypatingas. Tikriausiai tuo, kad Dafydd jo nekentė kažkaip ypatingai. Vien jau nuo buvimo toje pačioje patalpoje darėsi negera. Ar bent jau velsietis taip sau aiškino.
Ir staiga Kajus dingo. Dafydd net sutriko, tačiau tuo pat metu vis dar laukė keksiuko iš Adelės. Tuo momentu, kai pasirodė dar viena švilpė, jai iš paskos atskrido kelios sniego gniūžtės. Klastuolis iš karto suprato, kur dingo Wintersas. Raudonplaukis išsitraukė lazdelę ir nukreipęs ją į tą pusę, iš kur skriejo gniūžtės, riktelėjo:
- Aguamenti!
Kaip būtų gerai, jeigu vanduo pasiektų tą bailį ir jis sušaltų!..

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 428
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #27 Prieš 4 metus »
- Ar aš tau nesakiau užsičiaupt?- Adelė sugrūdo klastuoliui į burną tą pasenusį keksiuką. Šiandien nesileis įžeidinėjama.
  Kajui dingus iš mėlynakės akiračio Adelė to labai nesureikšmino, tačiau parskridus kelioms sniego gniūžtėmis ji susiprato. Parazitas. Linksmai pagalvojo mergina.
  Prie grupelės prisijungė dar viena švilpė. Adelei ne vieną kartą matyta. Lyg ir Wrena. Blondinukė draugiškai šiai nusišypsojo. Nepažinojo jos, tačiau ji pasirodė varnei gana miela panikė.
- Dafydd, tu visai nupušęs?- Taigi, susargdins žmogų... Ožys nelemtas.
  Pati rankų į sniegą kišt neturėjo noro, pirštinių neturėjo. Vis dėl to kiek pasitraukė nuo mokytojų tribūnos, perlipo per atbrailas ir tamsoje bandė įžlibinti Kajaus siluetą. Rankomis suformavo iš sniego kamuoliuką. Uh, šalta. Užmačius vaikino siluetą, paleido į jį jos vienintelę suformuotą gniūžtę. Nežinojo, pataikė ar ne, tačiau ruošėsi grįžt į tribūną. Ne, daugiau jokio sniego be pirštinių.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Arkadijus Bagshawas

Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #28 Prieš 4 metus »
- Ale, bachūriukas, ko toks piktas? Aš tik paklausiau. - skėstelėjo Arkadijus rankomis nužvelgdamas klastuolį. Raudonplaukei grifei klestelėjus šalia, vaikinas atkišo ranką išsišiepdamas:
- Arkadijus Bagshawas, malonu susispažinti, o tu taa..- Sofijos susierzinimas nutraukė žodį,- geeerai, Sofi. - nutęsė praklausydamas mergytės klausimą, akies kampučiu užmačius keistą varnės šypsnį judviem su garbane sėdint,- gerai, gerai.
Ir vaikiukai ėmėsi veikti, kad net Arkadijus nesuspėjo reaguoti kas kur kam ką ir su kuo. Net šalančios šiknos nebejautė. Veiksmas nusirideno su sniego gniūžtėmis ir kitais kvailiojimais, apačioje pasigirdo dar vienos žmogystos žingsniai (šita tribūna tuoj įluš!), o švilpis vis pirštu suko ir vėl susižvejoto pasukų punšo butelio kaklelį.
- Šita... - atsisuko į grifę dėliodamas besipinantį liežuvį, kai apačioje nuskambėjo kerai,- tu ten ta su tuo profesorium? - nuskambėjo kreivas šleivas klausimas, bet esmė išliko aiški. Pareina gandai.

*

Neprisijungęs Olivia Rose Winter

 • Burtininkė
 • ***
 • 69
 • Lytis: Moteris
 • actress
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #29 Prieš 4 metus »
Ir kuo gi daugiau Dafydd užsiims, jeigu ne žmonių kantrybės ir pakantumo bandymais, kurie, reikia pasakyti, paprastai klostėsi jo naudai. Prunkštelėjo, kai Adelė be skrupulų klastuolį tikrąją to žodžio prasme užkišo - ne pirmos jaunystės keksiuku.
 - Ė, mažinam apsukas, o tai nekuriem užčiaupti maisto pritrūksim,- nužvelgė nerimstantį vaikinuką, tuo pačiu apdairiai svarstydama, ką dar būtų galima sukišti jam gerklėn - ir tikrai ne iš sausainių perspektyvos.
Šalia sėdįs jaunuolis netruko prisiminti etiketo - dabar jau žinojo tiek vardą, tiek pavardę. Tik batų numerio trūksta.
 - Be galo malonu, gerbiamasis,- gestai ir tonas toks, kad madam Levė netikėdama žiopteltų, tačiau akyse, kaip visada, šokinėjo velniai.- Olivija. Livi. Vinter, jei jau pagal tvarką.
Tribūna pasipildė dar viena (švilpiška) figūra, o tuo tarpu Kajui pabodo tupinėti vienoj vietoj greičiausiai nervinantis, kokio brudo užgėrė tas pirmakursis. Kaip švilpis ir dar prefektas anas biški per smarkus... Užsigalvojojo - gniūžtė pralėkė kliudydama plaukus.
 - Prašaisi?!- Livi nesitaikydama lazdele pasiuntė sniegą atgal Kajui. Neslėpė pritarimo tokiai įvykių eigai - būtų ir pati veikiai nusikrausčiusi žemyn paskui Adelę, jei ne Arkadijaus žodžiai, dėl kurių neišgirdo ir Dafydd dirbamų nesamonių.
 - Ale ir pletkų bobos jūs, hogvartsiečiai... Šitokios paskalos, ir dar apie mokytoją,- palingavo galvą kaip tikėjimą jaunimu praradus bobelė.- Jei taip, tikiuos, nepavydi?