0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

 • *
 • 432
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Mokytojų tribūna
« Prieš 12 metus »
Pačioje geriausioje, tribūnų vietoje yra paskirta speciali tribūna mokytojams. Joje sėdi tik Hogvartso profesoriai, kartais viešintys MM darbuotojai ir, žinoma, mokyklos komentatorius, palinkęs prie mikrafono. jam už nugaros visada sėdi direktoriaus pavaduotoja M. Makgonagal, cenzūruojanti komentuojančiojo žodžius. Tribūnoje aišku stovi auksinis krėslas mokyklos direktoriui, tuo tarpu mokytojai turi tenkintis netokiais patogiais paminkštintais suolais, nors paprasti mokiniai apie tokius tik pasvajoti galėtų. Iš mokytojų tribūnos atsiveria labai geras vaizdas, čia matosi abiejų komamndų lankai bei visa aikštelė, vienintelis tribūnos minusas, nelabai gerai girdisi komentarai, nes mikrofonai yra nukreipti nuo mokytojų tribūnos.
Hogvartso mokytojai čia labai mėgsta stebėti koledžų varžybas, mėgstamiausios mokytojų komandos grifų gūžta arba varno nagas, priklauso tik nuo apsisprendimo. Keletas mokytojų palaiko švilpynę, tuo tarpu už klastunyną serga tik du žmonės - klastunyno vadovas ir ūkvedys Filčas.

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

 • *
 • 432
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #1 Prieš 12 metus »
Christian sėdėjo tribūnoje ir atsipalaidavęs stebėjo rungtynes. Jo kaklas buvo padabintas mėlynai bronziniu šaliku. Lauke buvo gana šalta, tad de Shevrez buvo vienintelis mokytojas kol kas atėjęs į kvidičo mačą Klastūnynas - Varno nagas. Staiga netikėtai George perėmė kamuolį ir nuskridęs prie klastūnyno lankų įmetė.
- Šaunu, - sau po nosim sumurmėjo Christian ir ir lazdelės galo paleido mėlynas žiežirbas.
- Dešimt  nulis, varno nago naudai... ką tik įmetė George, vienas geriausių varno nago puolėjų. - Girdėjosi komentatoriaus žodžiai, kuris sėdėjo vos keli metrai nuo NIV mokytojo. Christian apžvelgė tribūnas ir vėl įniko į mačą, mat ką tik kamuolį perėmė klastunynas.

Taip lengva varniukams dar nebuvo(trečia raidė):
N

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Darja Nyx Verlaine

 • ***
 • 36
 • Lytis: Moteris
 • Of Love and Other Demons
Re: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #2 Prieš 12 metus »
- Atsiprašau, atleiskit... Gal galite praleisti?...
Darja kėlė nuo suolo savo kolegas, kadangi vėlavo į kvidičo varžybas, ir atėjo Varno Nagui įmetus pirmuosius taškus. Pagaliau atsisėdusi, Darja atmetė apsiaustą ir atsiduso. Kritlį turėjo Klastūnynas ir įmėtė. Niekada nesimokiusi Hogvartse ji nesirgo nei už vieną nei už kitą komandą. Tiesiog mėgavosi reginiu. Pažvelgusi į kairę pamatė savo kolegą, pažystamą, profesorių de Shevrez.
- Sveiki, profesoriau, stebite rungtynes?- paklausė ji Christian, kuris, rodos, jos nematė, kadangi labai susidomėjęs stebėjo žaidimą.

*

Vivien la Querto

Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #3 Prieš 6 metus »
Naujoji profesorė lėtai išėjo iš pilies. Jai nebuvo kur skubėti, reikalus visus ji jau sutvarkė, o šiuo metu eina pasižiūrėti kvidičo aikštės. Vivien visą gyvenimą mėgsta kvidičą. Jis geresnis už žiobarų krepšinį, futbolą ir tinklinį. Nors krepšinis šiek tiek panašus į kvidičą - ten irgi reikia įmesti kamuolį į krepšį ir pelnyti taškų savo komandai. Gal po dešimties, o gal daugiau minučių moteris įžengė į kvidičo aikštę ir apsižvalgė. Čia nuostabu toptelėjo jai. Moteris vis dar žvalgydamasi nuėjo prie tribūnų. Apėjusi tribūnas skirtas mokiniams, ji įžengė į mokytojų tribūnas, auksinis krėslas, komentatoriaus vieta ir paminkštinti suolai. Man patinka tarstelėjo mintyse profesorė ir atsisėdo ant suolų. Jie tikrai buvo gan minkšti ir vaizdas į kvidičo aikštę buvo nuostabus. Kurį laiką pasedėjusi, Vivien atsistojo ir tokiu pat lėtu žingsniu, kokiu buvo atėjusi, grįžo į Hogvartsą.

*

Neprisijungęs Hayato Shinohara

 • Menininkas
 • ****
 • 226
 • Lytis: Vyras
 • Viso pasaulio apgaulės taikinys
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
   Švilpiantis vėjas, sūkuriuojančios snaigės. Tipiškas nejaukus žiemos vakaras, jei tik nesėdi namie kur nors prie židinio. Nuo Uždraustojo miško per pusnis brido pagal savo amžių ir rasę (turiu minty, azijietis), gana išstypęs švilpis. Apsirengęs ne itin storą apsiaustą ir visą galvą apsisukęs švilpišku šaliku, kad matytųsi tik akys. Mat snapas šalo, o šalikėlis buvo pakankamai ilgas, jei tik sugalvoji, kaip jį netradiciškai panaudoti.
   Jei būtum pasekęs Hayato pėdsakais atbulai, būtum pasiekęs vieną sniego užpustytą trobeliūkštę pamiškėje. Pastebėtum, jog ji buvo kelissyk apeita, bandyta pasiekti vieną langą, tada kitą, bandyta praverti duris, bet ir tas nepavykę.
   O savo rankose japoniukas nešėsi kelis keistos formos daiktelius, kuriuos jam teko netyčia ten atrasti. Puikus atradimas, bent jau jo akimis.
MIORK SO KUNCHYOM
„Kažkas, išmeskit mane iš mano galvos/ Nekenčiu minčių, kurių negaliu paneigti“

*

Arkadijus Bagshawas

Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #5 Prieš 4 metus »
  Buvo vakaras ir šalo šikną mokytojų tribūnoje. Kodėl? Uždraustajame skyriuje per didelės eilės užsiversti ugninės butelį, kai egzaminai po truputį šliaužė ir šliaužė raitydamiesi prie tavo peties. Tarp kitko, tas paskutinis Švilpynės vyresnėlių vakarėlis Kiauliasodyje (kur tiksliai jau neprišilo atminties varžteliai) visiškai nepadėjo, net jei ir bučiavosi su visais vaikinais iš eilės.
  Pasikišęs po pažasčia uosio lazdelę, tarp pirštų spaudė Hogvartso virtuvės elfų taip mandagiai pasiūlytą moliūgų pyrago gabalėlį, o šalia kojos stovėjo pasukų punšo butelys. Ugninei pritrūko bapkių. Pritrūko, bet vakarinio džiaugsmo nesugadino, nes kai šalo visi galai, Švilpynės šalikas gaubė nosį, skruostus ir pečius. Panašiai apsitūlojęs buvo ir kitas siluetas, kuris ėjo bala žino kur ir bala žino kodėl.
- Labas rytas, kur blūdijam? - Arkadijus iškišo galvą virš mokytojų tribūnos suolų.

*

Neprisijungęs Sofija Orel

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #6 Prieš 4 metus »
Sofija suko ratus apie mokytojų tribūną kvidičo aikštėje. Ir kokį velnią ji čia apskritai veikia?! Nei ji tą kvidičą mėgo, nei grynu oru prie minus dvidešimt mėgavosi, apskritai jautėsi nekaip. Susiradusi duris švilpė pasuko rankeną, niekas nė nemėgino atsiverti ir atrodo, kad bandyta ne jos vienos, sniege vietomis mėtėsi pėdsakai. Dar geriau! Ji ne tik neaišku kodėl paryčiais trainiojasi kvidiččo aikštėje, bet ir yra tokia ne vienintelė! Antrakursė pamėgino Alochomora. Pavyko, užraktas spragtelėjo. Sugalvojo užsikarti iki pat tribūnos viršaus. Medinės pakopos verkšleno jai lipnat aukštyn. Staiga iš viršuje pasigirdo balsas. Kažkas sveikinosi. Tik neaišku ar su ja, ar tuo kas pripėdavo apačiose. Akimirkai mergaitė sustojo. Siekdama lazdelės ( tik dėl atsargumo, žinoma ). Apčiuopė kelis sausainius, obuolį. Tai ką paliko nuo pietų. Per ilgai nelaukusi ji vis dėl to pasiekė mokytojų tribūnos aikštelę.

*

Neprisijungęs Hayato Shinohara

 • Menininkas
 • ****
 • 226
 • Lytis: Vyras
 • Viso pasaulio apgaulės taikinys
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #7 Prieš 4 metus »
   Po teisybe, švilpis nepuoselėjo didelių vilčių sutikti kvidičo aikštėje daug žmonių - juk ne kokios varžybos. Nepuoselėjo sutikti nė vieno, nors jam ir vieno būtų pilnai užtekę. Visgi kažkodėl nuojauta atitempė jį būtent čia.
   Išgirdęs šūksnį, Hayato užvertė galvą. Šalikas nuo judesio smuktelėjo žemyn ir užkrito ant akių (mat apvyniota buvo ir kakta, ir nosis, ir burna, ir dar pusė kaklo, tikras pradedantis teroristas).
   - Labas vakaras, ai, šiaip sau, - atsišaukė Hayato po sekundėlės. Sakant šiuos žodžius normalaus pirmoko balsu, droviu ir nepasitikinčiu savim, tai skambėtų visai gerai, bet Hayato balsas buvo kažkaip įdomiai drąsus.
   - O ką tu ten darai? - nusiuntė žinią aukštyn ir pasitaisė šalikėlį, kad šis vėl gerai uždengtų veidą. Patraukė laiptais aukštyn, pas septintakursį. Iš čia ,,nedames".
MIORK SO KUNCHYOM
„Kažkas, išmeskit mane iš mano galvos/ Nekenčiu minčių, kurių negaliu paneigti“

*

Neprisijungęs Sofija Orel

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #8 Prieš 4 metus »
Tribūnoje šalo kažkos septintakursis. Iš šaliko matėsi – švilpis. Kažkur tam švilpiui prie kojų mėtėsi punšo butelys. Tribūnos laipteliai vėl sugirgždėjo, regis kažkas šaukęs iš apačios užsimanė čia užlipti. Sofija keikė save už visą šitą keistą sumanymą. Pirmiausia už tai, kad išėjo iš pilies, tada už tai, jog užsikorė šičia, galiausiai už tai, jog eilinį kartą nepasiėmė nei pirštinių, nei šaliko, nei kepurės ar kažko tokio ką žmonės dėvi žiema. Kurį laiką ji stypsojo nesuprasdama ar ją pastebėjo ar ne, galiausiai nusprendė, kad nepastebėjo.
– Labas rytas, – švilpė užsikirto, atrodo vienas mokinys sveikindamasis šaukė ,, Labas rytas", kitas ,, Labas vakaras". Tai kas dabar? Nusprendė, kad rytas. Ne, ji negalėjo taip ilgai blūdyti po biblioteką ir mokyklos kiemą, kad nepastebėtų kaip praėjo visa para. Nebent kur nors bus užsnūdusi?

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 407
 • Padlmiro jungtinė komanda, puolėjas.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #9 Prieš 4 metus »
Buvo velniškai šalta. Labai šalta. Labai labai šalta. Net taip šalta, kad Ok ledynas galėtų vėl sušalti it toliau netirpti. Pala, bet juk jis jau prarado ledyno titulą, ar ne? Tiek to. Ir Kajus toliau žergliono per sniegą link kvidičo aikštės.
Makufelyje švilpė vėjai, snygis viršijo leistiną ribą ir to pasekoje Kajus leido sau nieko neveikti. Aišku ir padurnavoti. Ir taip, durnaropių nerado virtuvėje. Ir taip, vėl skaitė žiobariūkščių trilerį, kai ką pavadino "žiaumuku", o kai kas kai ką "kepliuku".
Tiek to, jis nusišneka.
Atrodo prie mokytojų tribūnos buvo kažkoks juodai geltonas susirinkimas - Švilpynės prefekto antakiai išsirietė ir pakilo it vandenyno lygis. Wintersas susiraukė, jam rodėsi, jog kažką turėjo atpažinti ir pažinoti. Aha, Arkadijų prisiminė iš dovanėlių pakavimo, Hayato šiaip kažkur girdėtas, ir taip, mažasis koledžo spinduliukas - Sofija Orel - tikras stebuklas, kad visus atpažino iš nugarų.
Šešiolikmetis išsišiepė. Jo nieks nepastebėjo, tad skubiai užsiropštė ant tribūnos. Ne, žmogumi - voru nebuvo, tik šiaip sau mėgo papurkūrinti. Su transfigūraciniais kerais. Aišku.
Peršoko pertvarą ir atsidūrė tribūnoj. Švilpynės šalikas grėsmingai pasliko nuo kaklo, grasindamas nuslysti ant žemės.
-Sveiki, ko nemiegam?- pajuokavo, omenyje turėdamas apie tai, kad barsukai žiemą paprastai miega.  Pamirškim, kad žiema eina į pabaigą.

*

Arkadijus Bagshawas

Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #10 Prieš 4 metus »
- Ale, šiaip sau, sakai. Ataik čion, nori pabaigt? - į snigūriuojantį dangų švilpis iškėlė butelį tam siluetui apačion,- jau vidurius semia, nepabaigsiu.
Ačiū Merlinui, nereikėjo laukti, nes laiptai ėmė groti visais galais ir pluoštais, kai tuo tarpu septyniolikmetis susikėlė kojas ant tribūnos krašto ir pirštinėmis atsignybė pyrago kąsnį, tiesa, jau kiek apsnigtą. Laiptai toliau girgždėjo, balsų, regis, net patrigubėjo.
- Šiaip sau, su likimu šnekuosi kaip egzaminų nenoriu. Kiek fainuolių susirinko... Vadovės cukrinio diabeto nebijot? Dieve, kaip aš iš kelio jus vedu, ot, Kajau, daryk tvarką, prefektas esi. - nusijuokė Arkadijus atsikandęs pyrago bei ant kelio pastatęs butelį, liaudžiai ėmus rinktis aplink mokytojų tribūną. Nusimatė linksmas vakaras, gal net bus geresnis už tą Kiauliasodžio šėlsmą?
 - Laba diena, Sofija, vėl bibliotekoje buvai?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Arkadijus Bagshawas »

*

Neprisijungęs Olivia Rose Winter

 • Burtininkė
 • ***
 • 69
 • Lytis: Moteris
 • actress
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #11 Prieš 4 metus »
Tamsu, šalta, niūru, sninga, visi sėdi sukišę nosis (ir ne tik) į židinius. Lauke tuoj dangus su žeme maišysis. Pats tas oras vyptelėjo Olivija, pro puikiai pažįstamas landas besirabždindama lauk. Seniai įprato vakarus praleisti lauke ir, pageidautina, nuveikiant kažką (ne)naudingo visuomenei. Tą mielą vakarėlį patraukė kvidičo aikštės link. Vienplaukė, tik kad ne basa, baltai žaižaruojančiam peizaže išsiskirianti garbanų raudoniu ir tokios pat spalvos šaliku.
Ketino apeiti porą ratų teritorija, kai pamatė viena kryptimi vedančias pėdas ir, regis, neužrakintoje tribūnoje išgirdo balsus. Odą sugėlė šaltas metalas (kas šiais laikais dėvi pirštines?!), ir netrukus papuolė į tikriausią švilpių (tas Hogvartsas ir jo koledžai) sambūrį.
 - Labanaktis, ar taip užrūstinot koledžą, kad išspyrė iš lovų ir teks nakvot čia?- žalios akys stabtelėjo ties pasukų punšo buteliu, neaiškios kilmės daiktais kito švilpio rankoje, matyta pamokose Sofija ir pažįstamomis Kajaus garbanomis.

*

Neprisijungęs Hayato Shinohara

 • Menininkas
 • ****
 • 226
 • Lytis: Vyras
 • Viso pasaulio apgaulės taikinys
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #12 Prieš 4 metus »
   Šėtoniškų idėjų pilna Hayato galva net krestelėjo atgal, kai, matyt, šiek tiek įsigėręs septintakursis pasiūlė jam dangiško, atsiprašau, pragariško gėrimo. Kaipgi toks vaikis atsisakys? Užbildėjo laiptais aukštyn ir kaipmat klestelėjo ant suolelio prie septintakursio.
   - Be abejo, noriu, - palinksėjo galva pirmakursis, pasidėjo ant suolo plastikinį maišiuką su laimikiu, truputį apkasė jį sniegu ir abiem rankom suėmęs butelį užsivertė jį. Atrodė, matyt, kaip iš buteliuko pienu girdomas kačiukas, butelį suėmęs abiem silpnom letenėlėm. Vienas maukas, antras maukas, ketvirtas, septintas...
   - Čia tik tiek liko? - pasiteiravo Hayato. Kai išgirdo dar kelis balsus, nustebo, kad tas gėrimas taip greitai ėmė veikti. Visgi, rodos, tai nebuvo haliucinacija.
   - Koničiva, - kilstelėjo delną atėjūnams.
MIORK SO KUNCHYOM
„Kažkas, išmeskit mane iš mano galvos/ Nekenčiu minčių, kurių negaliu paneigti“

*

Neprisijungęs Sofija Orel

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #13 Prieš 4 metus »
Taip... Susirinkimas neeilinis. Štai sėdi septintakursis bando nugirdyti pirmakursį prefekto akivaizdoje. Tarp juodai geltonų šalikų šmėžuoja ( ir žinoma gera nuotaika tiesiog trykšta ) Winter, vienintelė ne Švilpynės koledžo atstovė čia. Antrakursė priėjo prie Hayato, kuris smagiai sau maukė iš butelio dideliais gurkšniais. Klestelėjo ant suolo už kokio metro. Tai vis dėl to dabar vakaras. – galiausiai suprato. Ant suolo ji pastebėjo kauburėlį, kažkas čia bus paslėpta. Švilpė to nelietė. Savo vaikišką smalsumą nuramino suvokimu, jog vistiek ilgai netrukus sužinos kas ten. Vėjo gūsiai ir sniego sūkuriai čia tribūnoje buvo dar šaltesni ir smarkesni. Neskaitant pamokų Sofija seniai bebuvo tokiame gausiame susibūrime, kilo klausimas – O kas toliau?
Ką ji ketina apgauti, vis dėl to tas jos vaikiškas smalsumas laimėjo – švilpė pasilenkė pasižiūrėti kas ten.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Sofija Orel »

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 407
 • Padlmiro jungtinė komanda, puolėjas.
Ats: Mokytojų tribūna
« Atsakymas #14 Prieš 4 metus »
Kajus sunkiai padūsavo.
-Kad ir bijočiau, vis vien gausiu tą cukrinį diabetą. Jei ne Hoge, tai bent namie,- nelabai žinojo, ar bendrakoledžiai žino, kad Melijandra yra jo globėjo sesuo.
-O Merline, Arkadijau!- staiga suskuto vykdyti prefekto pareigų Wintersas, kuris tik dabar suprato, jog Hayato maukė ne, nors pala. Pasukų punšas būna be laipsnių.
-Tikiuosi, punšas be laipsnių? - nepatikliai dėbtelėjo į Arkadijų, po to ir į Hayato, pasičiupęs butelį- Ir nesakyk, kad buvo su kažkuo maišytas.
Pauostė punšą. Lyg ir ne.
Atsisuko į neseniai ką tik pasirodžiusią grifę.
-Labas vakaras, Olivia,- pasisveikino. Grąžino butelį Arkadijui ir klestelėjo šalia Sofijos, kuri, rodos, dėl kažko smalsavo.
-Ne, Olivia, neišmetė,- po to tyliai pridūrė,- mane bet kados galėtų išmesti iš namų, ne vien tik iš koledžo.
Pasikašė beveik apsnigtą pakaušį.
-Ką veikiam?