0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • VI kursas
 • *
 • 95
 • Taškai: 81
 • Mūsų pačių norai tampa demonais ir puola mus(Abba Poemen)
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #390 Prieš mėnesį »
   Liepsnų liežuvių šešėliuose spindinčias auksines akis paslėpė akių vokai. Lėtai, sunkiai nusileido it kokia uždanga po įspūdingo ir nepakartojamo spektaklio. Jautėsi kiek pavargusi, jei tai išvis buvo būdinga vampyrams. Dešiniąją ranka švelniai spustelėjo nosies tiltelį, o tuomet lėtai atsimerkė. Nužvelgė ant stalo išmėtytas knygas. Laimei, didžioji dalis jų buvo užverstos. Mergina atsakingai ir kruopščiai perskaitė ir išmoko bei atliko viską, kas buvo paskirta. Net gi užmetė akį į sekančių pamokų skyrių. Niekad nebūtų pagalvojusi, kad ims taip kruopščiai mokytis.
   Kažkas trakštelėjo už nugaros. Vos matomai kryptelėjo galvą durų link. Pilnai neatsisuko pasižiūrėti, kas nusprendė išlaisvinti ją nuo karčių mokslo šaknų. Tikėjosi, kad vienas iš daugelio Hogvartso mokinių, kažkodėl nuojauta kuždėjo, kad tai bus grifas, netrukus prisistatys ir ateinančias kelias valandas praleis atitraukusi dėmesį nuo knygų, paprasčiausiai plepėdama su kitu mokiniu. Būtų tam visai nesipriešinusi, tačiau vietoj įprasto pasisveikinimo kambaryje nuskambėjo burtažodis.
   Staigiai stryktelėjo apsigręždama ir įsmeigdama žvilgsnį į kaltininką. Fandangas, tupėjęs ant sofos krašto, tyliai nukrito ten, kur visai neseniai sėdėjo jaunoji Von Sjuard, tik dabar šis visai nebuvo panašus į Marso sakalą. Magiškasis paukštis buvo paverstas sidabrine taure.
   Netikėdama savo akimis Sabrina kurį laiką stovėjo žvelgdama į augintinį - taurę. Turbūt neiškart suvokė, kas nutiko. Pirštai sugniaužė burtų lazdelę, mostelėjo šia panaikindama kerus. Sidabrinė taurė dingo, vietoj šio ir vėl tupėjo Marso sakalas.
   -Viskas gerai?
   -Regis, gyvas.-Paukštis snapu pasikedeno plunksnas, o tuomet it kulka šovė šeimininkei ant peties.
   Rudaplaukė kryptelėjo galvą. Auksinių akių pora įsmigo į pasirodžiusį vaikiną. Rauktelėjo antakius.
   -Immobulus,-mostelėjo lazdele,-ką sau manai šitaip elgdamasis?-balsas išdavė suirzimą, tačiau pati auksaakė išliko rami.

*

Neprisijungęs Domantas Varnanagis

 • VII kursas
 • *
 • 327
 • Taškai: 233
 • Lytis: Vyras
 • Įsakinėti sau yra didžiausia valdžia
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #391 Prieš mėnesį »
Židinys dėgė išmesdamas vieną kitą žiežirba. Grifas stebėjo merginos reakcija į paukščio pavertimą į vandens taurę. Domantas nesitikėjo ,kad mergina sureguos taip ramiai ,net Domantas klydo. Mergina paleido kerus. Grifas prieš kerus atsilaikė. Na gerai pakariaukime jei nori. Domantas niekaip neapsisprendė kokius kerus paleisti į merginą. Expeliarmus būtų labai bailu Avada Kedavra per žiauru ir azkabane pūti dar nenoriu. Nieko sugalvosiu. Vaikinas ilgai suko galvą kaip atkeršyti merginai. Eureka.
-Norėjau pajuokauti.,-Pasakė Grifas mintyse kurdamas keršto planą.
Galėtumėmė eiti į dvikovą na manau keršta pereis iki dvikovos. Domantas nusprendė panaudoti labai sunkius kerus. Nukreipė lazdelę į merginą ir tarė.
-Furnuculus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Domantas Varnanagis »
“Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.”- A. Dumbuldoras.

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • VI kursas
 • *
 • 95
 • Taškai: 81
 • Mūsų pačių norai tampa demonais ir puola mus(Abba Poemen)
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #392 Prieš mėnesį »
   Nepavyko. Kerai sėkmingai buvo atmušti ir, regis, metais vyresnis vaikinas nusprendė atkeršyti. Klausimas už ką? Juk tai jis pirmas panaudojo kerus prieš visiškai nekaltą Marso sakalą. Tiesa sakant, net pati mergina nebuvo jam nusikaltusi, jei šis norėjo pabūti vienas šiame kambaryje, pasimėgauti jaukumą skleidžiančiu židiniu, galėjo paprasčiausiai paprašyti. Jaunoji von Sjuard mielai būtų pasišalinusi ir pati, jei tik būtų žinojusi, kad čia pasirodys pamišęs grifas. Žinojo, kad grifai pasižymi drąsa, bet niekad nenumanė, kad drąsa gali priversti elgtis taip... idiotiškai. Nors galbūt tai visai nebuvo drąsa.
   -Protego,-dėbtelėjo į vaikiną. Skydiniai kerai puikiai apsaugojo merginą nuo antrojo burtažodžio. Jei apie tokią situaciją būtų išgirdusi iš ko nors kito, kai kas nors pasakojo anekdotus, būtų linksmai pasijuokusi, tačiau dabar pasirodęs vaikinas kėlė tik susierzinimą.
   -Nustok laidytis kerais,-suniurzgė dėbtelėdama į nepažįstamąjį. Neišpasakytas įžūlumas. Ir sumąstyk pulti iš pasalų niekuo dėtą žmogų bei jo augintinį.
   -Įprastai, kai žmonės nori pabūti vieni, kitų paprašo paprasčiausiai išeiti,-burbtelėjo mostelėdama lazdele. Visi merginos užrašai ir knygos burtų pagalba gražiai sugulė į Soreno dovanotą kuprinę. Kryptelėjo galvą žvilgtelėdama į šviesiaplaukį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Sabrina von Sjuard »

*

Neprisijungęs Domantas Varnanagis

 • VII kursas
 • *
 • 327
 • Taškai: 233
 • Lytis: Vyras
 • Įsakinėti sau yra didžiausia valdžia
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #393 Prieš mėnesį »
-Nustosiu,ir dar kartą sakau norėjau pajuokauti nepyk labai.,-Pasakė Grifas.
Gal jei pasiūlyt galeonų ,kad nebepyktų.
-Nesuprantu ką norėjai tuo pasakyti aš nenoriu dabar būti vienas.,-Labai naiviai tarė Grifas.
Kerai. Smagūmėlis.
Domantas įsidėjo savo beržinę lazdelę į Grifų Gūžtos uniforminį apsiaustą. Domantas atsisėdo į violetinę sofą. Sofa buvo minkšta ir netokia kaip praeitą kartą kai Domantas buvo pirmakursis ir čia lankėsi. Gal jei įtaisė naują sofą? Savęs klausė Grifas. Domantas iš apsiausto ištraukė tris galeonus ir nunešė merginai.
-Čia už moralinę žalą.,-Metė Grifas.
Ir dar pridūrė.
-Daugiau neturiu.
Vėl Domantas grįžo ant minkštosios sofkutės ir priguldamas pažvelgė į židinį.
“Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.”- A. Dumbuldoras.

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • VI kursas
 • *
 • 95
 • Taškai: 81
 • Mūsų pačių norai tampa demonais ir puola mus(Abba Poemen)
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #394 Prieš mėnesį »
   Kurį laiką tiriančiai stebėjo grifą. Šio koledžą išdavė uniforma, kurią pati Varno Nago mokinė buvo iškeitusi į kasdienius drabužius. Pamokos seniai pasibaigusios, o kankintis su uniforma dar ir ruošiant namų darbus - neketino. Tiesa, koledžo spalvos puikiai derėjo tarpusavyje, tačiau pirmenybė vis tiek atiteko kasdienybei.
   Pajuokauti? Tuoj tave patį paversiu buožgalviu ir paleisiu žuvims suryti.
   Šyptelėjo nuo tokios minties. Idėja žavėjo, tačiau nusprendė šią palikti nuošalyje.
   -Viskas gerai,-vos matomai kilstelėjo lūpų kamputį. Tylus atodūsis paliko rausvas merginos lūpas. Buvo taip įnikusi į namų darbus ir mokslus, jog nė nepastebėjo, kokia išvargusi jautėsi. Tik išvargusi jautėsi protiškai, o ne fiziškai. Neabejojo, kad paprašyta be jokio vargo būtų galėjusi subėgioti pirmyn ir atgal iki namų.
   -Nesvarbu,-papurtė galvą. Žvilgsnis nuslydo neseniai sofoje įsitaisiusio vaikino veidu, ištiesusiu jam kelis galeonus. Nieko nesupratusi rauktelėjo antakius, o tuomet kilstelėjo galvą į grifą.
   Čia už moralinę žalą...
   Žodžiai keistai nemaloniai nuskambėjo rudaplaukės galvoje.
   -Už bandymus papirkti yra baudžiama.
   Regis, Fandango nuotaika šiandien buvo itin gera. Sabrina tyliai sukikeno, o tuomet pastūmė "kyšį" vaikino link. Nematė prasmės savintis kieno nors pinigus.
   -Manau, tau jų labiau prireiks nei man,-šyptelėjo čiupdama savo kuprinę,-smagiai pasibūk,-paskutinę akimirką pradingdama iš kambario, mestelėjo per petį.

*

Neprisijungęs Domantas Varnanagis

 • VII kursas
 • *
 • 327
 • Taškai: 233
 • Lytis: Vyras
 • Įsakinėti sau yra didžiausia valdžia
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #395 Prieš mėnesį »
Mergina išėjo. O Domantas toliau liko gulėti prieš degančius židinio ugnies liežuviai. Kambarys buvo mielas akiai. Domantas buvo vienas kaip piršta didžiuliame kambaryje. Grifas buvo vienišius tad jam tai buvo ne problema.
-Kadangi esu vienas galiu papraktikuoti magiją.,-Sau pasakė Grifas.
Domantas išsitraukė lazdelę.
-Lumos Maxima.
Žinurėlis gražiai šokinėjo po kambarį ir džiugino akį Grifui. Domantas paliks šį žiburėlį iki to kol ateis kokie mokiniai ir šiuos kerus atšauks. Grifas nenorėjo daugiau naudoti kerų vien dėl to ,kad žibūrėlis neišsijungtų. Gal taip kerai ir neveikia ,bet nenoriu šiandien labai jau ir praktikuoti. Grifas nusprendė palikti šį kamabrį. Tad susirinko visus savo daiktus ir pasuko link Grifų Gūžtos bendrojo kambario.
“Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.”- A. Dumbuldoras.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • I kursas
 • *
 • 145
 • Taškai: 99
 • whoops
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #396 Prieš 1 dieną »
Vieną pavasario pavakarę Elliw išėjo iš bendrojo kambario, nes norėjo pasivaikščioti. Ji ištisas dvi valandas ruošėsi kerėjimo egzaminui. Sugebėjo išmokti burtažodį reparo. Nežinojo, kiek tai pravers egzamine, tačiau sugebėjo įsiminti, kad burtažodis naudingas tada, kai dūžta teleskopas. Žinoma, ji negalėjo būti tikra, kad prisimins, kai prietaisas bus eilinį kartą sudužęs, tačiau bent jau dabar ji būtų galėjusi savo didžiausią brangenybę sutaisyti.
Brangenybė, žinoma, buvo Elliw rankose. O kaipgi ši švilpė be jos?
Patenkinta savimi rudaplaukė ėjo koridoriumi. Kol kas nežinojo, kur eina - neturėjo jokio konkretaus tikslo. Labiausiai norėjosi išeiti į lauką, tačiau Švilpynės bendrojo kambario durys nebuvo šalia lauko durų, kas reiškė, kad Elliw taip paprastai į lauką neišeis. Ką gi, turės užtekti ir pilies.
Beeidama ji staiga atsitrenkė į kažkokias duris - laimei, teleskopas nenukentėjo. Kaip sugebėjau nepastebėti durų? paklausė savęs mergaitė, tačiau atsakymo į tokį sudėtingą klausimą neturėjo. Nors šis tikriausiai buvo pakankamai paprastas - tai buvo Elliw. Vis dėlto švilpė nutarė patikrinti, kas yra už tų paslaptingų durų, tad jas atidarė ir apsižvalgė.
Pirmiausia, ką ten pastebėjo, buvo židinys. Jame šiuo metu ugnis nedegė, tačiau atrodė labai jaukiai. O ugnį visada galima uždegti. Kiek padvejojusi Elliw įėjo vidun. Duris uždarė - ar bent jau jai taip atrodė.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko