4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Marcus Green

• III kursas
  • *
  • 182
  • Taškai: 100
  • Lytis: Vyras
  • Jūs esate visiški bepročiai.
Ats: Balkonas
« Atsakymas #345 Prieš 3 dienas »
   Marcus'as nutilo, mat šaipytis iš mirusių artimųjų nebuvo jo mada. Tokiems dalykams, jo galva, reikėjo išlaikyti pagarbą. Netgi tas šiurkštus komentaras jau buvo ant ribos arba beveik peržengęs ribą.
   - Ramiau, ramiau, aš tik klausiu, negi jums, varnams, svetimas smalsumo jausmas? - paklausė Marcus gal juokaudamas, o gal rimtai. Balso tonas nebuvo nei šiurkštus, nei pašaipus.
   - Tai su kuo tu man liepei dažyt, su tuo ir dažau, - gūžtelėjo pečiais Marcus, apsimesdamas kiek įsižeidusiu. Labai stengėsi sulaikyti šypseną, bet nuo pastangų net pradėjus virpėti skruostų raumenims, ši visgi išsprūdo. Išdavikė.
   - Kam tą vargšiuką užmušt? Sadiste tu, - pasišlykštėjęs metė Adelei grifas. Su apsimestine meile, nors viduriai persisuko, dviem pirštais Green'as suėmė rožinį padarėlį ir kyštelėjo arčiau varnos snapo.
   - Pasižiūrėk, koks mielutis, - leptelėjo šelmiškasis grifų dvynys, pirštu prisiversdamas paglostyti plačią ir šlykščią kirmino galvą. - Ei, tu tik nenukrisk, ar varnos ir skraidyt moka? - nusivaipė Green'as, pamatęs, kaip vyresnė už jį moksleivė vos nenusivertė į ežerą kaip sūris lapei į snapą, vis tik jautėsi atsakingas ir mergaitę sučiupo už rankos. Ne, ne už nudažytos, o už švarios. Apdairus tai buvo vaikis.
   Netikėtai kirminas susirietė, norėdamas žabtais pasiekti Marcus'o pirštą. Berniukas tykštelėjo jį ant grindų.
   - Ot, bjaurybė, kąst nori, - sumurmėjo Marcus, timptelėdamas Adelę toliau nuo balkono turėklo.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

• V kursas
  • *
  • 165
  • Taškai: 75
  • Lytis: Moteris
  • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: Balkonas
« Atsakymas #346 Prieš 2 dienas »
  Blondinė pakraipė galvą. Smalsumo jausmas? Nieko nebesakė. O vėliau nusišypsojo. Ha, vis dėl to nemoka apsimest įsižeidusiu šikniumi.
- Aš sadistė?!- riktelėjo.- Tas kirminas sadistas, jis galėjo nuėst mano plaukus, kurie ir taip kaip šieno krūva vos laikosi ant mano makaulės,- išpyškino ir valėsi ranką ir veidą į marškinėlius.
  Dažų pateko ir akis, jas pradėjo graužti. Nusikeikė dar kartelį, tačiau sava burtų lazdele nusiplovė tą jovalų nuo mielo snukelio.
  Adelė atsitraukė dar labiau ir jeigu ne Marcus’o ranka, ši jau būtų tikrai būtų paskraidžiusi virš ežerėlio. O Ginger mergiotę tikrai pykino, visas skrandžio turinys jau buvo užstrigęs gerklėje, vos laikėsi ne atpylusi ant berniūkščio.
- Patrauk tą padarą man nuo veido,- sumurmėjo ir laisva ranka nusibraukė ištryškusią ašarą, kuri atsirado vos prasidėjus pykinimui.
  O tas menkas timptelėjimas nuo turėklų kiek išmušė Adelė iš stabilios padėties (aha, tokia jau ir stabili, pakibusi ant turėklų beveik) ir ši atsitrenkusi į grifą tėškė abu žemėn. Ir ji buvo virš jo. Ant Marcus’o. Ir tikėjosi, jog vos lengvumas nesulaužė šito lieso berniūkščio. Pasijutus ne itin malonioje padėtyje pabandė atsistoti. Vis dėl to susidūrė akis į akį, nosis į nosį su jaunesniu berniuku. Haha, mamos straipsnis apie pedofiliją. Nusiridenusi nuo vaikinuko vargais negalais atsistojo ir pasitvarkė drabužius.
  Balkonas atrodė kaip po karo, rožiniai dažai aptėškę visus turėklus ir grindis, o ten dar ir tas šlykštalas šliaužiojo, kurį varnė su koja stumtelėjo ir šis išdribo pro balkoną. Lengviau atsidususi pasisuko į mėlynakį.
- Taip ir gulėsi ar man tave pakelt?- pakėlė antakius.- Manau, laikas šį brudą plaut nuo mano galvos.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.

• Hogvartsas.LT © 2007-2019