0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #180 Prieš 6 metus »
Pasak Einšteino, tamsa - šviesos nebuvimas. Bet juk yra vietų, kur šviesa tiesiog neįmanoma. Pavyzdžiui, šešėlis. Kad ir mažas, pagal žiobariškos fizikos dėsnius jis vis tiek turi būti. Kuo daugiau šviesos, tuo mažiau tamsos. Bet jos yra. Tas pats ir su žmogumi. Kuo daugiau gėrio, tuo mažiau blogio, liūdesio. Bet jo yra, turi būti, kad gamtoje vyrautų pusiausvyra. Pagal Carol filosofiją, kažkas Žemėje turės būti nelaimingas. Kad atsirastų toji visagalė pusiausvyra. Juk be liūdesio negali egzistuoti laimė? Nes nesuprastume džiaugsmo nepajutę liūdesio. Tai tebūtų nuolatinis jausmas, net nusibostų. O va liūdesio akimirkos padeda vertinti džiaugsmą. Tai, ką turime. Bet grįžkime prie visagalės pusiausvyros - jeigu liūdesys, juoduma nugramzdina žmogų, jis ima bijoti džiaugsmo. Nes mano, kad vėliau ateis skausmas. Taigi čia galime išskirti dvi žmonių kategorijas - kurie liūdėdami mano, kad tai pasibaigs ir ateis džiaugsmas, ir tie, kurie patirdami džiaugsmą mano, jog galiausiai vis tiek ateis liūdesys. Kuriai kategorijai priklausė Carol, nežinojo pati. Tiesą pasakius, jai (kaip ir visada) nerūpėjo. Rūpėjo tik kaip gauti tablečių, kurios palaikytų ją nors kiek normalesnę, nors akimirkai išvaduotų iš košmarų. Po teisybei, Carol psichika ir taip nebuvo tobula (paveldėjo kelis "defektus" iš senelių), tad jo indėlis tik artino merginą prie visiškos duobės. Aišku, tabletės irgi negerino padėties.
Negirdomis ji nuleido Edgar'o kažkokius išvedžiojimus apie pyktį. Dzin jau buvo ant visų tų pykčių. Neįdomu. Apatiškumas atėjo negirdomis, nejučiomis, bet ryžtingai ir užvaldė Carol. Tylėdama ji sukiojo juodų garbanų sruogą aplink pirštą, tuo pat metu kandžiodama apatinę lūpą. Tiesą pasakius, taip ji visada darydavo jam pernelyg įsismaginus. Kažkaip padėdavo nuo visko atsiriboti.
 - Taip, nežinai. Nežinai koks jausmas vakare matyti pabaisą sadistą, o ryte vieną iš rūpestingiausių matytų žmonių. Tai taip supainioja. Galiausiai nebežinai kuo tikėti, viskas susipainioja,- Carol nutylėjo, kad pati taip pasiklydo tarp savęs, kad nebesugebėjo nieko atsekti. Ir abejojo, ar dar kada sugebės.
Mergina tarsi jau buvo pasiruošusi papasakoti viską, iki paskutinės detalės, bet kažkokia jėga vis neleido. Carol dar kartą įkvėpė, iškvėpė, pabandė prabilti, bet vėl užsikirto. Tiesiog negalėjo. Negalėjo.
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #181 Prieš 6 metus »
Edgar'o pyktis neapleido, gal jis net augo su kiekvienu Carol žodžiu, prie kurio prisidėjo ir šioks toks jos sutrikimas. Tik skirtumas tas, kad palaipsniui jį vaikinas dabar užgniaužė savyje, jog neskleistų neigiamų emocijų prie pasimetusios draugės, o ir šiaip išliejamas pyktis į nereikalingą aplinką neduotų jokios naudos. Dabar visa tai, ko reikėjo grifui, tai ramiai atsisėsti ir sudėlioti savas mintis į vietas ir susigalvoti nuo ko jam vertėtų pradėti veikti.
Vaikino bendrakoledžė kalbėjo sunkiai, nutilus momentais norėjo imti kalbėti vėl, bet tarsi ją kažkas stabdydavo. Kamantinėti ją juodaplaukis galėjo ir jam tai daryti knietėjo ir gal kažkiek reikėjo daugiau pačios tos informacijos norint surasti tą "jį", tačiau apsiribojo ties to ką pešė. Jis nebenorėjo daugiau gluminti juodaplaukės. Jam pačiam spaudė širdį matant, kad šioji labai išgyvena. Išgyvena dėl kažkieno padaryto tyčinio poelgio, kuris kam jau kam, bet Jeffter'iui buvo nepriimtinas.
Dar kiek paaugliams prabuvus tyloje, ir praspoksojus, kur kas sau, penkiolikmetis nusprendė, kad jau tikriausiai, kaip ir laikas būtų sukti iš čia. Juolab, kad nebesigaudė jis laike, tik viena aišku buvo, jog tai jau labai vėlyva naktis.
- Palyginus daug šiandien nutiko, tad tikriausiai būtų metas pailsėti?- paklausęs ilgai atsakymo tamsiaplaukis nelaukė ir atsigręžęs į bendraklasę ištiesė jos link savo ranką šyptelėdamas, taip bent trumpam bandydamas nuvyti tą niūrumą, kuris jau užplūdęs netrumpai, - Eime, Hogvartso princese,- juokaudamas graužiau paragino penktakursę stotis ir eiti drauge, nors aišku nesitikėjo, kad tokie jo pasisakymai ją pralinksmins, per daug skaudžių prisiminimų ką tik buvo apšnekėta, ir kokie jie skaudūs buvo galėjai suprasti ne tik iš žodžių, bet ir regėdamas randus ant rudaakės kūno.
- Ir viskas bus gerai, nesijaudink. Viską sutvarkysim,- padrąsino savo vakaro pašnekovę veide išlaikydamas tą nedidelį šypsnį, kur jau buvo pasirodęs prieš tai, liko laukti Wilding atsakymo, besiklausydamas dar vis nenustojusio, tačiau aprimusio ir ramiai barbenančio į lauko palanges lietaus.


*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #182 Prieš 6 metus »
Velnu tyrinėdamas koridorius nuklydo į jam dar nematytą patalpą. Nors mokinui klaidžioti per atostogas buvo nelabai leidžiama.Hmmm, įdomu, o kokia paskirtis šio koridoriaus. Žvalgydamasis aplinkui pastebėjo, kad čia daug vorantinklių ir dulkių bei mėtėsį kelios lentos, kas rodė, kad čia senai kas lankėsi. Paėjas giliau šūktelėjo:
- AAAAAAAAŪŪŪŪŪ!!!!!!!. - Aidas nesklido koridoriumi ir pats koridorius buvo aklavietė. Pasiekęs patalpos pabaigą, smalsiai apčiupinėjo sienos akmenis manydamas rasias kokį paslėptą tunelį:
- Puiku, ši vieta puikiai tiks. - Nusiėmė jis nuo savo nugaros skrynią, kuria visur tampėsį, ir ją atidarė. Iš jos ištraukė ilgą žvakydę su žvake ir pasistatė šalia bei su degtuku uždegė. Ir vėl pasilenkęs prie skrinutės išsitraukė ilgą, net neaštrų geležinį kleimor klasės kardą. Šis daiktas buvo nei puoštas kokias ornamentais, nei dailintas, tik suraižytas. Labai senais laikais šį kardą naudojo riteriai treniruotėse arba turnyruose. Radagaskui, tuo labiau tokių metų, jis buvo persunkus, bet vaikis įstengė jį pakelti.  Ir vaikas juoliai ėmėsi treniruotis. Ne tam, kad išmoktų kovoti, o tam, kad sustiprėtų.  Kartas nuo karto jaunuolis tokiu daiktu mosuodamas  prarasdavo pusiausvyrą ir beveik pargriudavo, bet tai nesutrukdė uoliai jam toliau dirbti. Juk jis čia vienas ir tikrai joks asmuo
čia neateis.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #183 Prieš 6 metus »
Prasidėjus atostogoms mergina nusprendė patyrinėti visas patalpas ir susirasti nuošalią vietą papiešti. Jai patiko atrasti vis naujus ir nematytus kambarius arba koridorius. Jie visi slėpė praeities paslaptis. Betyrinėjant koridorius Luna įžengė į seniai apleistą koridorių. Kilstelėjus galvą mergina išvydo daugybė voratinklių,o kai kuriuose iš jų kabojo nebegyvi vorai. Visos koridoriaus grindys buvo nuklotos dulkėmis,jos ypač matėsi ten kur krito saulės spinduliai. Šiame koridoriuje buvo vos keli langai,todėl didžioji dalis skendėjo prieblandoje. Mergina priėjo prie vieno iš lango ir pažvelgė pro jį. Iš čia atsivėrė nuostabus miško vaizdas. Puiki vieta pabūti vienai. Luna nuvalė visas dulkes nuo palangės ir įsitaisė ant jos. Mergina atsirėmė į sieną ir išsitraukė savo knygelę su piešiniais ir pieštuką. Luna pradėjo piešti ir vos po kelių minučių ji išgirdo žingsnius ir netrukus pro ją praėjo vaikinas,regis,jis jos nepastebėjo. Luna nulydėjo jį akimis ir sekė jo veiksmus. Pasijutusi nejaukiai mergina dirbtinai sukosėjo bandydama perspėti vaikiną,kad yra nevienas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #184 Prieš 6 metus »
Berniukas išgirdo kažką sukosint koridoriuje ir labai nustebo.Negerai, negerai....negerai... Jis greitai užgesino žvakes ir viską sumetė į magišką dežutę. Jis kiek išsigando ir susigėdo. Susisuko į apsiaustą ir skrybelę užsivožė taip, kad tik matytusi šviesiai mėlynos akys. Iš lėto eidamas į priekį ieškojo sukosėjusio žmogaus. Ir tikrai po kiek laiko jis rado sėdinčią merginą ant palangės. Ji kažką piešė kažkokiojee knygelėje. Grifas nedrąsiai paklausė:     
- Labas, ką tu čia darai ir kas esi? - Teks būt atsargesniam, labiau atkreipti dėmėsį į palangias. Jei būtų priešiškai nusiteikęs padaras, jau būčiau negyvas... - Gal tu vaiduoklė? Kad čia sėdi. - Bandė kaip jau įprasta ir vėl nevykusiai pajuokauti. - Na, aš jau eisiu, netrukdysiu.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #185 Prieš 6 metus »
Mergina akylai stebėjo berniuką,kuris išgirdęs ją sukosint užgesino žvakes ir užsidėjęs apsiaustą priėjo prie jos. Luna neįžvelgė jo veido bruožų,nes visą veidą slėpė skrybėlė. Kodėl jis taip slepiasi?. Vienintelis dalykas ką mergina matė,tai šviesiai mėlynos berniuko akys.
-Labas,-merginos balsas buvo draugiškas,-aš Luna Gardner. Mokausi Varno Nago koledže,o tu?-Luna šyptelėjo,kai berniukas paklausė ar ji vaiduoklė.-Ne,aš neesu vaiduoklė. Tu tik nepastebėjai manęs,turbūt apie kažką mastei.-Mergina užvertė savo knygelę,kurioje piešė ir atsisuko į berniuką.-Norėjau pabūti viena ir papiešti,bet su draugija visada smagiau,o tu ką čia veiki? Be to,tikrai netrukdai,turbūt aš sutrukdžiau tau.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #186 Prieš 6 metus »
Velnu išgirdęs atsakymą prisistatė:                                                                                           
- Aš esu Radagaskas fon Velnu iš Grifų Gūžtos koledžo - Šiek tiek pagalvojęs. - Greičiausiai išsiblaškęs buvau ir dėl to nepastebėjau, kai blaškausi ir nervuojuos, visur imu skubėt ir į nieka nebežiūriu. Nors ir šiaip eidamas nežiūriu pro ką praeinu. O kas toje knygoje ir ką pieši? - Keista,
 ji atrodo gan rami ir iš jos sklinda rodos gerumas ir ramybė.
-O ką su draugyje galima čia veikti? Cha, cha, bent jau aš čia draugų nesivesčiau, nebent sutvarkyti visą šita koridoriu, jis gan perdaug apleistas.  Na aš čia buvau sugalvojęs pasitreniruoti ir pasipraktikuoti kardo valdyme. Na tikrai nesutrukdei, nors nepratęs aš prie nepažįstamų ir labiau mėgstu vienatvę, nes labiau taip galiu susikaupt. Kokiam kurse tu?

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #187 Prieš 6 metus »
Mergina linksmai nusijuokė iš berniuko atsakymo.
-Na,turėtum būti atsargesnis. Bet kas ir bet kada gali tave užpulti,o pasekmės gali būti skaudžios. Šioje knygelėje dažniausiai piešiu tai ką įsivaizduoju,-Luna atvertė knygelę ir pravertė kelis lapus. Viename iš jų puikavosi piešinys per visą lapą. Ant kelių klūpėjo angelas su pilkšvais sparnais. Jo galva buvo žemai nulenkta,o sparnų plunksnos apdegintos ir sulūžinėjusios. Prieš jį stovėjo juodas siluetas su demoniškais sparnais,-Taip,tu teisus,šis koridorius apleistas,bet kaip tik dėl to tu čia ir atėjai.-Luna šyptelėjo,-Jei draugai tikri,jie žengs koja kojon su tavimi,net ir į tokį koridorių.-Mergina ir vėl nusijuokė parodydama baltus dantis,-aš pirmame kurse,neseniai čia atvykau,o tu Radagaskai?
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #188 Prieš 6 metus »
Radagaskas susimąstęs žiūrėjo į Luną:
- Taip, turėčiau būti atsargesnis, nežine, kiek paslapčių slepia ši tvirtovė, bet didžiausią, manau, pavojų kelia patys šios mokyklos mokiniai. Kas ten žino, kokios tamsiausios mintys glūdi jų protuos. Be to, ką pieši? Gal gali parodyti? - Grifui atrodė, kad mergina kalba ne palei amžiu. Rodėsi, kad yra žymiai vyresnė. - Na aš specialiai čia neatėjau, tesiog užklydau klaidžiodamas. Galėtų būti nubraižytas mokiniams koks nors žėmėlapis arba galėtų dalinti lankstinukus su žemėlapiu. O dėl draugų taip, tik mano draugai žiobarai. Jiems čia negalima ir neįmanoma patekti... nebent, bet ne, nesvarbu. -                                                                                 
Jaunuolis pasidėjo ant žemės savo magišką skrinią ir ant jos atsisėdo. - Na, aš irgi nesenai čia atvykau, bet, manau, galiu save vadinti antrakursiu. Tau patinka Hogvartse?                                               

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #189 Prieš 6 metus »
Luna stebėjo Radagaską,kuris sėdėjo ant savo skrynios.
-Taip,niekada nežinai ką kitas galvoja,nebent moki skaityti mintis.-Mergina nuleido galvą į savo knygelę su piešiniais ir šiek padvejojo duodama ją jaunuoliui.-Taip,gali pasižiūrėti,-Luna ištiesė knygelę šypsodamasi,-aš mielai pasiimčiau tokį lankstinuką,nes bet kuriuo metu galiu kur nors ne ten nuklysti,nors galima tokį pasidaryti pačiam viską tyrinėjant,-Luna susimasčiusi pažvelgė pro langą ir vėl atsisuko į berniuką.-Iš tiesų dar nelabai pažįstu apylinkes ir čia besimokančius mokinius,bet čia mokytis norėjau visą gyvenimą ir manau,kad Hogvartsas greitai taps mano antrais namais. O tau ar patinka Hogvartse? Be to ar visą laiką taip slepi savo veidą?
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #190 Prieš 6 metus »
Velnu paėmęs Varnanagės  knygutę, atsargiai ją peržiūrėjo. Jam piešiniai atrodė be galo gražūs ir įdomus:                                                                                                                                                                                                               
- Lakią fantaziją turi ir gražiai pieši. Kaip visa tai sugalvojai nupiešti? - Baigęs vartyti atidavė atgal. - Na, tyrinėjant užima daug laiko, be to, nevisos patalpos ir koridoriai lengvai prieinami. Ir, be to, yra rizika pasiklysti taip, kad niekada nerasi išėjimo. - Palenkė galva ir pažvelgė į dulkėtas grindis ir savo odinius batus. Kiek pasitaisęs skrybelę vėl grįžo į normalią sėdimą padėtį. - Džiugu girdėti, kad čia tau patinka ir manau greitai viską pažinsi. Na, o aš nelabai pratęs prie aplinkos keitimo. Tai nelabai man čia patinka. Ką žadi veikti baigus čia piešti?  O dėl veido, taip, visą laiką slepiu, tai viena iš sąlygų kurių turiu laikytis.                                                                                                                     
                                                                                                                                               

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #191 Prieš 6 metus »
Luna stebėjo,kaip Velnu varto knygelę,o jam baigus vartyti,ji ištiesė ranką siekdama jos.
-Dėkui,-nusišypsojusi paėmė knygelę ir padėjo ją šalia savęs,-ankščiau piešdavau su mama,ji mokė mane piešti,kol galiausiai pati pradėjau viską piešti ir kurtis vaizdą,kurį noriu nupiešti. Iš pradžių buvo sunkoka,bet laikui bėgant pramokau. Be to yra dar daug detalių kur piešinius reikėtų patobulinti.-Luna perbraukė pirštais knygelės viršelį su staugiančiu vilku. Per vilko akį vingiavo randas primenantis siaubingas jo kovas.-Pasiklysti čia iš ties lengva,bet tikiuosi greitai pažinsiu visas vietas ir nebereikės klaidžioti. Be to manau tu taip pat greitai čia priprasi ir jausiesi daug geriau.-mergaitė šyptelėjo,-negalvojau apie tai,bet manau eisiu kur nors pasivaikščioti,o tu ką žadi veikti? Ir kokių sąlygų turi laikytis?
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Radagaskas fon Velnu

  • VI kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Nespręsk apie žmogų iš kaukės - " Kaukių Meistras"
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #192 Prieš 6 metus »
Grifas klausėsi toliau Lunos ir svarstė ką dar sakyti, o ko ne:                                                 
- Tai tu su mama meniškos sielos? Manau busi žinoma ir puiki dailininkė. O kartais trukumai, netobulumai  ir suteikia piešiniams prasmę, grožį. - Vaikiškai nusijuokė. - Na tikiuosi priprasiu ir, kaip jau minėjai jausiuos geriau. Na o aš grįšiu greičiausiai atgal į Grifų Gūžtos bokštą. Gal tave palydėt?  Na, o dėl sąlygų, tai turiu laikytis tam, kad įrodyčiau ir tapčiau skrynutės šeimininku. -Na, ką čia dar sugalvojus pakalbėti. Eh, gaila aš neturiu tokios fantazijos, galva nedirba. Pažvėlgė į langą, pro kurį matėsi gražus Uždraustasis miškas. Reiks, kada nors ir ten pasižvalgyti. Dar kiek apsidairė po koridoriu ir nusprendė, kad jau laikas grįžti į bokštą. - Na, jei tikrai sutinki, kad palydėčiau, tai galiu dabar, nes manau jau tikrai laikas grįžti į bokštus koledžų.                                 

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #193 Prieš 6 metus »
Luna kelias akimirkas tylėjo galvodama.
-Turbūt,-linksmai nusijuokė,-mano mamai taip pat patinka piešti,tačiau be mano mokymų ji retai kada piešia. Taip,trūkumai ir netobulumai kiekvieną paverčia išskirtiniu ir nepakartojamu. Na,o dėl dailininkės...nemanau,kad kad kada nors tapsiu žinoma dailininke,labiau norėčiau būti gera burtininke.-Mergaitės vaizduotėje iškilo jos tėvų atvaizdai.-Būtų malonu,-Luna nusišypsojo ir nušoko nuo palangės. Ji paskutinį kartą apsižvalgė aplink ir patraukė kartu su grifu link koledžų bokštų. Reikės kada nors čia dar sugrįžti prieš išeinant iš koridoriaus pagalvojo varnanagė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

  • V kursas
  • *
  • 100
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Ilgas nieko nenaudojamas nereikalingas koridorius
« Atsakymas #194 Prieš 6 metus »
Išgirdus tuos žodžius mergina liko nustebinta. Ta šlykštynė sklidusi iš bernioko burnos buvo tai, ko ji mažiausiai tikėjosi. Suvokus jų prasme Gvendolina apsiašarojo, pasijuto įskaudinta ir netikėtai įpykusi. Pyktis pamažu virto įniršiu ir Gvendolina žinojo, kad jei tuojau pat neišsinešdins iš bendrojo Klastūnyno kambario viskas baigsis blogai, labai blogai... Todėl dabar vedama adrenalino su lazdele rankoje ji lėlė mokyklos koridoriais. Nežinojo kur bėga, svarbiausia buvo atsidurti kuo toliau. Taip ir atsitiko. Ji atsirado ilgame koridoriuje, kuris buvo tamsus ir jungė pagrindinius pastatus. Jame buvo tylu ir ramu, nes dauguma mokinių tokiu laiku sėdi savo ar koledžų kambariuose. Gvendolina sustojo, koridoriuje girdėjosi duslus ir greitas jos kvėpavimas, tačiau už kelių sekunžių ji išgirdo žingsnius sau už nugaros. Išsigandusi ir pamaniusi, kad tam įžeidinėtojui negana ji atsisuko ir nieko nelaukusi sviedė jam Stupefy kerus.