0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

  • VI kursas
  • *
  • 176
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Dori pradėjo pasakoti visą tiesą apie tai, kas nutiko pamokoje. Tik nutylėjo, jog užrašu profesoriaus kaktą padabino Meg. Vietoj to apkaltino kažkokią grifę, apie kurią klastuolė niekad nebuvo girdėjusi. Žinoma, tuo stebėtis nereikia, mergina vargiai ir savo kvidičo komandos narius sugeba atpažinti, sutikusi koridoriuose, ką jau kalbėti apie kito koledžo išsišokelius. Kartais Marchetti pati susivokia, jog atrodo kaip ne iš šio pasaulio - visiškai nesusiorientuojanti šių dienų hogvartso dramose. Vienintelis guodžiantis dalykas - Elliw, mat Levanda jos tikrai nepasivys. Tad gali dėl to per daug nesijaudinti.
Profesorius, vis dar gaminantis būsimą tepalą, turėsiantį pagydyti raudonplaukės rankas, atskaitė merginoms moralą. Prieš porą metų pati klastuolė su juo būtų visiškai sutikusi. Juk merginos išties elgėsi neapgalvotai. Tačiau po visų "nelaimingų atsitikimų" pamokose, peštynių su Deo ir tos neaiškios situacijos su Juzefu, jos rankos neatrodė tokia didelė problema, negalinti palaukti. Juk kraujas jai iš pakaušio upeliu neteka, o ir koks velnias jos neapsėdo. Be to, madam Pomfri merginai priminė šaltą ir beširdį vaiduoklį, girdantį penktakursę neaiškiais vaistais ir vėpsantį priekaištaujančiu žvilgsniu kiaurą parą.
- Tie lapai sugeria rašalą, - tarstelėjo vengdama tiesmukai atsakyti, - profesoriaus veidas atrodė žymiai geriau nei mano rankos. 
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Dori stebėjosi Aurio gaminamu priešnuodžiu, mat šis ketvirtakursei priminė uogienę. Na, bent iki tol, kol į masę vyresnysis Senkleris prikrovė molio. Regis, profesoriui buvo juokinga, kad jo kolega, herbologas, sugebėjo nualpti per pamoką. Nors Mendel ir pati pradėjo šitą kalbą pakankamai sarkastiškai ir nors ir jautė, kad Matthew jos paprasčiausiai nekenčia, kažkodėl jai nebuvo malonu matyti kitų profesorių patyčias į koledžo vadovo pusę.
Tačiau kai Auris ėmė kalbėti apie Robertą, iš Dori makaulės iškeliavo visos mintys apie Matthew, Levandos rankas ir visa kita. Paauglę apėmė pyktis.
- Tikrai? - kiek raustelėjusi dėbtelėjo į Aurį, o po to kietai sučiaupė lūpas.
Sekundėlę patylėjusi vėl prabilo:
- Ir kas tą istoriją gerbiamam profesoriui papasakojo? Nes jeigu pati nuostabioji Roberta, tai ji, garantuoju, perdėjo apie mane, o nutylėjo apie save. Ar jūs žinojote, kad ji turi blusų ir iš pavydo kažkuo apliejo mano plaukus? - kilstelėjo antakius. - O Alanas su ja ar bendrauja? - netyčia paklausė.
Nors Dori ir stipriai gailėjosi savo poelgio per nuodų ir vaistų pamoką, dabar norėjosi dar kartą apkulti Robertą, o Alanui įkąsti taip, kad maža nepasirodytų.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1715
Baigęs su moliu vėl paėmė burtų lazdelę į rankas ir kuriam laikui pasinėrė į kerus. Vis murmėjo užkeikimus, o iš lazdelės liejosi rausvas spindulys į tą dubenį. Kai baigė apvyniojo dubenį paprasta maistine plėvele ir paliko pastovėti kokioms dešimt minučių. Tada pradangino visus gamybai skirtus daiktus. Stalas liko švarus, o ant jo stovėjo tas dubenėlis.
- Aha, tai dėjot jam tuos lapus ant veido. Ne, aš tiesiog nežinau ir ką pasakyti. Tai bet jei ir nusivalė tas rašalas, jo veidą juk paveikė lapai, kaip tavo rankas Levanda. - Matthew visgi herbologas. Tikrai žinos ką daryti. Gal net žinos daug paprastesnį būdą, nei čia aš naudoju. Na jam ir nesiseka...
- Gerbiamam profesoriui apie viską papasakojo turimi šaltiniai Dori. Labai užjaučiu tavo plaukus, bet kai puoli, gauni atgal. Tokie gamtos dėsniai. O apie tas išgalvotas blusas tu man jau pasakojai seniai. Dar praeitą pavasarį atsimeni? O ar ji bendrauja su Alanu nesidomėjau. - Praėjus dešimčiai minučių jis atvyniojo plėvelę. tepalas atrodė kaip ir turėjo atrodyti. Tąsus ir lipnus. Visiškai vientisa masė. Dabar reikėjo taip patvarkyti, kad Levanda galėtų prieiti prie to stalo ir nereiktų grūstis.
Vaikinas išstūmė stalą iš tos ankštybės ir išėjo pats. O staliuką pastūmė į savo vietą. Pats pasiliko prie durų.
- Levanda, padenk tepalu savo rankas. Dėk storu sluoksniu. Visur kur pažeidė tie lapai. Tada palauksim penkias minutes ir matysim kas bus. Tepalas tau turėtų susigerti į odą, o bėrimai pranykti.

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

  • VI kursas
  • *
  • 176
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Panašu, jog Dori ir tos kažkokios grifės santykiai buvo, lengvai tariant, komplikuoti. Profesoriui užstojus Robertą, Mendel, atrodė, tuoj paraudonuos iš pykčio. Levanda stebėjo visą jos ir profesoriaus ginčą vildamasi, jog kompanionė per daug neatitrauks Senklerio dėmesio nuo gaminamo tepalo. Visgi, kažkokios, jos neliečiančios dramos, dabar rūpėjo mažiausiai. Nors kažin, ar bendrakoledžė tai prisiminė.
Šiaip ar taip, per šį judviejų pokalbį raudonplaukė dar labiau įsitikino, jog klastuolės prieše tikrai nenorėtų tapti. Kas jau kas, bet supykusi Dori tapdavo žymiai pavojingesnė net už Deo, kuri sugebėjo praskelti merginos makaulę. Nors kompanionė vargu ar kada užsipultų jai nepatinkantį žmogų tiesiogiai, tačiau tikrai pasistengtų apsunkinti jam gyvenimą savo išdaigomis.
Profesoriaus paliepta, ji pradėjo storu sluoksniu tepti sau rankas. Net mikstūrai nepradėjus veikti, penktakursė jautė palengvėjimą. Panašu, jog pavyks išvengti ligoninės sparno, o ir merginos rankos atgaus pradinę išvaizdą. Tepalas maloniai kvepėjo ir nedirgino odos - kas buvo geras ženklas.
- Ačiū profesoriau, - tarstelėjo.
Pastoviniavusi kelias minutes ji vis dar jautė dilgčiojimą dilbiuose, o ir bėrimas nebuvo praėjęs. Ką tik Marchetti apleidęs nerimas vėl sugrįžo. Nejaugi tepalas nesuveikė?
- Amm, profesoriau, kol kas nematau, jog tepalas veiktų. Kiek dar reikės laukti? - jos balsas kiek užsikirto, o kažkur gerklėje įstrigo nevilties ašaros. Jai susinervinus rankas tik dar labiau pradėjo perštėti.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Dori džiaugėsi, nes jai pasirodė, kad Auris nebėgs skųsti merginų herbologui. Tačiau vis dėlto nuotaika buvo subjurusi, mat iš to, ką šnekėjo vyresnysis Senkleris, atrodė, kad Roberta sutaria ne tik su Alanu, bet ir su Auriu. Tai Mendel nepatiko.
- Ji tikrai turi blusų, - tyliai burbtelėjo. - Užtat ir nupjoviau jau tą plaukų sruogą, - susiraukė. - O ji man pavydėjo plaukų, todėl apipylė juos kažkokiu mėšlu.
Netrukus klastuolės akys nukrypo į pagamintą Aurio mikstūrą ir Dori prisiminė, ko čia visi susirinkę. Ji žiūrėjo, kaip Levanda tepėsi rankas Aurio gamintu priešnuodžiu to augalo poveikiui. Pačią pirmą akimirką keturiolikmetei pasirodė, jog bendrakoledžę apėmė lengvumas. Aišku, Dori tuo džiaugėsi, bet tuo pačiu širdyje pasijuto ir kažkoks nesmagumas, mat Juzefo tepalas nedavė jokios naudos. Žinoma, taip buvo tik todėl, kad mokinė paėmė ne tą buteliuką. Tačiau dabar Levanda, Mendel įtarė, plikiu ims dar labiau nepasitikėti.
Tačiau po sekundėlės kažkas pasikeitė ir Marchetti tapo susirūpinusi. Paklausė Aurio, kada tepalas pradės veikti. Dori akys viltingai nukrypo į Alano pusbrolį.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1715
Levanda pasitepė rankas, o Auris buvo bemaž tikras, kad viskas greitai bus pabaigta.
- Ai Dori, nereikia gerai? Ar tau būtų malonu, kad aš visai mokyklai skiesčiau panašias nesąmones apie tave? Kad visiems mokytojams ir mokiniams aiškinčiau kaip tu pastaruoju metu gadini savo pažymių vidurkį ir taip toliau? Iš Robertos šaiposi dėl tų tavo pasakų. Taip kad gana. O tai susipyksim. - Deja tepalas nesuveikė kaip turėjo. O Levanda regis ėmė smarkiai jaudintis. O kas jos vietoj elgtųsi kitaip? Pamanė vaikinas.
- Nurimk, viską mes čia sutvarkysim. Gerai, mes jau visi puikiai žinome, kad aš niekam jūsų neskųsiu. Prašau man pasakyti kas ten buvo per tepalas, kuriuo naudojotės iš pradžių. Galit nesakyti iš kur jį gavot, man reikia žinoti kas ten per tepalas ir kokia jo sudėtis. Na ar bent man reikia jo pavyzdžio. Ar jo dar turit? Gal jis slopina mano tirpalo veikimą.

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

  • VI kursas
  • *
  • 176
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Penktakursė vylėsi, jog į jos susirūpinimą, dėl tepalo veikimo, profesoriaus atsakys kažką panašaus į "nesijaudink, reikia tik dar truputį palaukti", tačiau šis irgi atrodė kiek susirūpinęs. Žinoma, atvirkščiai nei Levanda, profesorius nepuolė į neviltį ir, ačiū Merlinui, nenumojo rankomis, liepdamas apsilankyti ligoninės sparne.
Senkleris paklausė merginų, kokiu tepalu jos bandė išgydyti pabėrimą, tačiau nei Marchetti, nei, turbūt, kompanionė, neturėjo žalio supratimo, kokio velnio Juzefas buvo prikišęs į tą tepalą ir iš vis, nuo kokių baisybių jį reikėtų naudoti. Levanda vis dar jautėsi kiek suirzusi, dėl to, jog jos bendrakoledžė taip lengvai pasitikėjo kažkokio plikio įteiktu neaiškiu tepalu ir, negana to, be jokios sąžinės graužaties pasiūlė jo penktakursei.
- Turi Juzefo tepalo buteliuką? - sušnabždėjo Mendel į ausį, mat vienintelė išeitis suvokti, kokią nesamonę ji prieš tai buvo užsitepusi ant savo rankų, tai parodyti profesoriui indą su dar jame likusia mikstūra.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Dori karčiai susiraukė, kai Auris pradėjo ginti tą bjaurybę iš Grifų Gūžtos, Robertą.
- Roberta pirma pradėjo, - tirštokai užraudusi atsakė. - Ji yra sukta lapė. Veidmainė ir melagė, - mergina kietai sučiaupė lūpas.
Dori tiesiog šoktelėjo, kai Levanda jai sušnibždėjo klausimą apie Juzefo tepalą. Žinoma, bendrakoledžė nežinojo, kad profesoriui tas vardas kažką reikš. O pati spalvotaplaukė nenorėjo kenkti Juzefo ir Aurio bendravimui, mat žinojo, kad šie yra draugai. Mendel vylėsi, jog Auris nenugirdo, ką sakė Levanda.
Linktelėjusi klastuolė įdavė į rankas vyresniajam Senkleriui buteliuką su likusia mikstūra.
- Čia yra... - prabilo. - Na, aš turėjau labai daug visokių tepaliukų, bet nepasižymėjau jų ir tiesiog sumaišiau padavusi Levandai ne tą ir aš... Aš nenutuokiu, nuo ko šitas tepalas. Turėjau visokių. Paraudimams, sumušimams, nusibrozdinimams ir taip toliau...

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1715
Levanda kažką sušnabždėjo Dori į ausį. Auris nesigilino ką. Nors gal reikėjo tai padaryti. Pagaliau jo rankose atsidūrė tas tepalas, kurio prieš tai buvo pilna ant žemės. Jis atidarė buteliuką. Nematytas... Pagalvojo.
- Kur tavo protas Mendel? Po galais... - Popikčiai prabilo.
- Kaip taip galima aš nesuprantu... - Iš kur Dori gavo visą vaistinę tepalų Auris vis dar nesidomėjo. Bet reikėjo. Juk buteliukai nežymėti, vadinasi kažkas su jais ne taip.
- Labai norėčiau žinoti, iš kur pas tave atsirado visas hilerės arsenalas Mendel.
Jis vėl prisišaukė kelis indelius. Juose buvo skystis turintis atpažinti skirtingus eliksyrų tipus. Auris turėjo tokius, kurie turėjo atpažinti kaulų gaiviklį, tirpalą nuo nubrozdinimų ir sužeidimų, tirpalą nuo nudegimų, kokį nors nuodingą eliksyrą. Be to dar turėjo tokį, kuris turėjo parodyti tirpalą skirtą kenkėjams naikinti.
Po truputį to Dori tepalo jis sudėjo į kiekvieną iš indelių su skirtingais atpažinėjais. Jei šis tirpalas priklausė kuriai nors kategorijai, skystis turėjo pradėti putoti. Po minutės užputojo tas, kuris buvo skirtas kenkėjams žudyti. Auris labai nustebo.
- Nežinau koks tai tiksliai tepalas, bet... Na šitas yra skirtas naikinti kenkėjams. Gal blakėms, blusoms, utėlėms. Gal erkėms ar panašiems padarams. - Tada jis prisišaukė nedidelį indelį. Jame buvo slopintojas.
- Dabar išsitepk rankas šituo. Jis turi nuslopinti to Dori tepalo veikimą. Manau jis neleidžia veikti gydomajam tirpalui. O aš padarysiu tau naujo gydiklio Levanda. - Ir vėl prasidėjo viskas iš naujo. Vėl braškės, vanduo, molis ir taip toliau.
- O dėl Robertos Dori... Jeigu aš sužinau, kad tu toliau skatini ir skleidi patyčias apie ją, tai žinok... Ir dabar aš rimtai tau sakau. Aš pasistengsiu, kad šiais metais Klastūnynas neturėtų atmušėjos. Užuomena aiški? Jei toliau išsidirbinėsi, Šiais metais kvidičo nematysi.
Kai po kurio laiko pabaigė antrą porciją gydiklio pasakė.
- Na, bandyk antrą kartą. Jeigu dabar nepadės, nori ar ne, teks eiti į ligoninę. Vienaip ar kitaip gavai puikią pamoką. Kad pirštinės herbologijos pamokoje ne veltui. Ir prieš liesdama augalus turi jas užsidėti Levanda.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Auris Senkleris »