0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • VII kursas
 • *
 • 406
 • Taškai: 4
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
Ta kelionė pas kažkokį eliksyrininką užkrėtė mergaitę jaudulingu džiuguliu. Bet toji vasara dar buvo taip toli.
- Tikrai? Ar jis tavo giminaitis? Nuostabu. Jei tėvai man leis ten važiuoti. - Pasakė ji. Bet jau tvirtai pasiryžo, kad įkalbės tėvus leisti jai važiuoti pas tą eliksyrininką. Ne vien dėl to, kad gal jis rastų jai pagalbos dėl randų. Bet dar todėl, kad norėjo jį apipilti visokiais klausimais. Jei išdrįs žinoma. Reikės perlipti per save, kad neliktų ten tiesiog sėdėdama ir tylėdama. Juk to žmogaus ji niekada nematė.
Kitas merginos pasiūlymas atrodė tiesiog nuostabus.
- Gerai. Einam. Reikės padėkoti Akilandai, kad mane čia atvijo. - Pasakė visai pralinksmėjusi Gruodė.
Ir jos išėjo. Nusileido laiptais žemyn ir apžvalgos bokštas pasiliko tuštutėlis.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • Vaiduoklis
 • ***
 • 151
 • Skanaus!
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #46 Prieš 6 mėnesius »
Mulungu paprašė kažkokios profesorės, kad ant sienos prie didžiosios salės durų pakabintų raštelį, kviečiantį visus pirmo-trečio kurso mokinius pirmą mokslo metų penktadienį susitikti apžvalgos bokšte. Praėjusiais metais pavyko susirasti draugą - būtent tokiu vaiduoklis laikė Walguną. Taip pat ir Adrijas jam patiko. Vis dėlto to buvo maža, tad afrikietis nutarė surengti susipažinimo vakarą. Žinoma, pačiam nebus lengva, mat anglų kalba vis dar kėlė daug nepatogumų. Per vasarą berniukas beveik pamiršo visus išmoktus žodžius, mat čia visai nebuvo su kuo pasišnekėti. Kažkodėl su vaiduokliais bendrauti nebuvo lengva.
Dabar jis skraidžiojo apžvalgos bokšte ir vylėsi, kad kas nors pasirodys. Bent vienas vaikas turi ateiti, ar ne? Mulungu tiesiog norėjo susirasti draugų, tad nekantriai laukė ko nors ateinant. Visada puikiai sutaręs su aplinkiniais nenorėjo pripažinti, kad jam tapus vaiduokliu kas nors pasikeis. Taigi neabejojo jau visai netrukus turėsiantis naujų draugų.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

 • III kursas
 • *
 • 182
 • Taškai: 19
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #47 Prieš 6 mėnesius »
Kaja žinojo, jog penktadienį vaikai, kurie mokosi pirmame, antrame arba trečiame kurse, susitiks apžvalgos bokšte. Mergaitė eiti neketino, tačiau paskutinę akimirką apsigalvojo. Vis tiek nebuvo ką veikti. Nei vienas jos įrenginys taip ir neįsijungė, net tada, kai ji drįso panaudoti ir tą keistą dalyką - burtus.
Žinoma, Adams nežinojo, kur yra apžvalgos bokštas. Tačiau vienas vyresnėlis grifas ją palydėjo iki pat laiptų.
- Ačiū, - padėkojo mergaitė ir užlipo į bokštą.
Vienuolikmetė labai nustebo, nes vieta buvo negraži. Atrodė apleista, netvarkinga. Man nepatinka čia, pamanė. Bokšte matėsi pora nedidelių langelių. Pažvelgus pro vieną jų atsivėrė gražus vaizdas, bet ir šis mokinės ne itin domino.
Hogvartso pilis nelabai patiko Kajai. Viskas čia buvo taip senoviška. Trūko šviesos. Tiek pačio apšvietimo, koridoriuose čia degė deglai... Tiek paprasčiausios baltos spalvos, nes čia nebuvo net baltų lubų. Ji girdėjo, kad Klastūnyno ir Švilpynės koledžai yra labai žemai, todėl džiaugėsi bent tuo, kad nėra nugrūsta į kokį nors rūsį. Tačiau ir Grifų Gūžtos bendrasis kambarys bei miegamieji neatrodė labai jaukiai, bet lova, mergaitė turėjo pripažinti, išties patogi. Bėda ta, kad kambaryje be Kajos gyveno dar nemažai mergaičių ir tai kėlė šiokį tokį diskomfortą. Tačiau iš kitos pusės, Kaja tokioje vietoje būtų bijojusi miegoti viena.
Apžvalgos bokšte trynėsi holograma. Kiti mokiniai tikino, kad Hogvartse yra vaiduoklių. Bet Kaja netikėjo. Jie negali būti tikri! Gal ji veikia kaip interneto ryšys? O gal kaip pakrovėjas? Gal palaikius prie jos išmanųjį telefonas įsijungs? Kilus tokiai minčiai Kaja nuėjo prie hologramos, iš kišenės išsitraukė savo telefoną ir pridėjo jį prie to netikro berniuko pilvo. Iš tikrųjų tai mergaitė nelabai nusimanė, kaip veikia technologijos, bet žinojo, kad jos skleidžia bangas. Ypač tos, kurios neturi nei laidų, nei elementų. Juk jos negali veikti iš niekur nieko! Tad jeigu holograma skleidžia bangas, galbūt tos bangos padės įjungti telefoną.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

 • V kursas
 • *
 • 143
 • Taškai: 39
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #48 Prieš 6 mėnesius »
  Walgunas matė raštelį, kad į apžvalgos bokštą kviečiami visi pirmo - trečio kurso mokiniai, todėl ir pats panoro ateiti. Kelis draugus jis turėjo, tačiau panoro susirasti jų daugiau.
  Atėjęs jis pamatė Mulungu ir Kają. Ji bandė vaiduokliu įjungti telefoną.
- Labas, Mulungu! - džiaugsmingai sušuko, o tada atsisuko į Kają. - Juk sakiau, kad šie čia neveikia. Ir patikėk - vaiduokliai tam tikrai nepadės, - pasakė. Apžvalgos bokšte jam patiko. Vaizdas pro langus čia labai užburdavo. Taip, nebuvo labai jauku, tačiau tai grifui per daug nerūpėjo. Buvo ir keistų paveikslų, tačiau jie Walgunui taip pat patiko. Buvo labai gražūs.
- Mulungu, kaip praleidai vasarą? - paklausė draugo. Walgunas Mulungu išties laikė draugu, tačiau žinojo, kad su juo bendrauti sunku. Vis dėlto jam tai nerūpėjo, nes Mulungu buvo jo draugas. Vis dėlto tikrai buvo sunku, todėl jis dažniausiai iš visų jėgų stengdavosi susikalbėti su vaiduokliu.
- Kaip sekasi su anglų kalba? Aš bandžiau mokytis tavosios, tačiau pernelyg sunku. Tikiuosi kada nors mane jos pamokysi, - nusišypsojo Grifų Gūžtos koledžo atstovas.

*

Neprisijungęs Daniel OSullivan

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #49 Prieš 6 mėnesius »
   Daniel radęs raštelį apie susitikimą eiti norėjo tik dėl to, nes galėjo susirasti ten draugų. Pirmakursiui reikia
susirasti palaikymo, kad būtų lengviau. Buvo smagu žinoti, kad susitikime nebus vyresnių mokinių, Daniel'iui būtų buvę nelabai jauku.
   Taigi Daniel jau žingsniavo link apžvalgos bokšto. Buvo labai gražus penktadienis. Atėjęs jis pamatė vos kelis vaikus ir jie elgėsi itin keistai. Mergaitė, vardu Kaja bandė kišti mobilaus telefono pakrovėją į vaiduoklį. Na aišku! Ji juk net nenutuokia, kas yra vaiduokliai! Bet anksčiau už jį prie jos priėjo Walgunas ir ją sudrumstė. Vis dėl to, atrodė, kad Kaja nelabai suprato.
 - Kaja, čia yra vaiduoklis, o ne rozetė ir ne holograma. Tu niekada tokio neregėjai, bet jis čia toks nevienintelis. Patariu į kiekvieną nekrauti telefono,- Daniel nusijuokė ir pažiūrėjo į vaiduoklį. Apie jį žinojo tik, kad jo vardas Mulungu ir daugiau nieko. Jis neatrodė kaip kalbantis angliškai, bet malonus ir bendraujantis,- Aš Daniel,- jis prisistatė Mulungu ir Walgunui.

*

Neprisijungęs Ikelas Garver

 • II kursas
 • *
 • 29
 • Taškai: 34
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #50 Prieš 6 mėnesius »
  Pamatęs raštelį, kad rengiamas mokinių susitikimas Ikelas nusprendė ateiti. Žinojo, kad ten nebus didelių vaikų ir tai jį džiugino. Norėjo ramiai susidraugauti su bendraamžiais, tačiau paskutinę akimirką pradėjo dvejoti eiti ar ne. Vis dėlto noras susirasti draugų nugalėjo ir berniukas traukė bokšto link.
  Įveikęs didelį kiekį laiptelių Ikelas atsidūrė bokšte. Čia nebuvo jauku, todėl jam iškart per kūną perbėgo šiurpas. Staiga noras susipažinti dingo. Jis pamatė vaiduoklį, todėl pajuto norą bėgti. Vis dėlto net to nesugebėjo daryti. Atrodė, kad kojos tiesiog prispaustos prie grindų.
  Po kiek laiko jis susivokė, kad jei čia stovės gali būti blogai. Vaiduoklis neatrodė pavojingas, tačiau Ikelas buvo girdėjęs, kad vaiduokliai tik žudo. Jis pasitraukė į kamputį, tačiau ir ten nebuvo gerai - buvo pilna vorų. Berniukas jau norėjo surikti, tačiau pabijojo net tą padaryti. Galvojo, kad taip vaiduoklis jį pastebės ir tiesiog praris. Taigi, jis drebėdamas iš baimės tyliai stovėjo patalpos kamputyje. Nusprendė, kad kentėti vorus geriau nei atiduoti savo gyvybę vaiduokliui.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • Vaiduoklis
 • ***
 • 151
 • Skanaus!
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #51 Prieš 6 mėnesius »
Kad bokšte pirmiausia pasirodė mergaitė, nebuvo labai gerai - jų Mulungu vis dar prisibijojo. Na, nebijojo, tiesiog pirmojo genties medžiotojo vyriausias sūnus nelabai turėjo apie ką su mergaitėmis šnekėtis. Ji nė nepasisveikino, o tai sutrikdė. Bet šiandienos idėja buvo susirasti draugų, taigi Mulungu pasisveikino pats:
- AČIŪ!
Neįsivaizdavo, kodėl toji nepažįstama mergaitė priėjusi prie jo bandė kažką priglausti. Kai gyvieji pereidavo perregimą kūną, nebūdavo labai malonu, taigi Mulungu kiek atsitraukė. Stengėsi to nepadaryti pernelyg staigiai - dar betrūko, kad būtų palaikytas nemandagiu.
Laimei, tuo metu atėjo Walgunas, tad nuotaika iš karto pasitaisė.
- WALGUNAI! - kaip ir visada garsiai pasisveikino vaiduoklis ir priskrido prie geriausio draugo. Plačiai jam nusišypsojo ir ištiesė ranką pasisveikinti. Nors žinojo, kad to padaryti nepavyks, nes jis yra vaiduoklis, vis tiek norėjo parodyti tą "europiečiams" įprastą gestą. Draugo klausimų nesuprato, bet vienas iš jų buvo apie anglų kalbą. Į jį kažką atsakyti galėjo, tad užbaubė:
- SUNKU!
Netrukus priėjo dar vienas berniukas, tad Mulungu jau buvo visai patenkintas. Nusišypsojęs nė kiek ne tyliau prisistatė:
- MULUNGU!

*

Neprisijungęs Kaja Adams

 • III kursas
 • *
 • 182
 • Taškai: 19
Ats: Apžvalgos bokštas
« Atsakymas #52 Prieš 6 mėnesius »
Netrukus į apžvalgos bokštą pradėjo rinktis vaikai. Du iš jų mergaitė jau pažinojo. Tai Walguną ir Daniel.
- Bet ar čia tikrai tikras vaiduoklis? - paklausė ji bendrakoledžių berniukų. - Man mano senoje mokykloje sakė, kad vaiduoklių nėra.
Tačiau Kaja vis dėlto patraukė telefoną nuo hologramos. Ir, kas nei kiek nenustebino, telefonas vis dar neįsijungė.
- Jai tikrai kažkas negerai. Šitai hologramai, - žiūrėjo į technologiją, kurią kiti vadino Mulungu. - Kalba nesąmones ir šaukia. Gal kažkur yra garso reguliavimo mygtukas?
Kaja ir vėl prisiartino prie hologramos. Ji apie hologramas irgi nelabai ką išmanė. Bet nutuokė, kad ant pačios hologramos kaži, ar bus mygtukų, tačiau vis tiek nusprendė patikrinti. Pabandė paliesti hologramą. Ranka perėjo kiaurai jos petį. Pasijuto šaltis.
- Oi. Kažkaip keista. Man rodos, ji sugedusi. Ar nežinote, kaip padaryti, kad kalbėtų tyliau?
Kaja pati atsitraukė nuo Mulungu. Gal čia ne holograma, o kažkoks naujoviškas dirbtinis intelektas. Gal operacinės sistemos pavadinimas - Mulungu?
- O koks tavo vardas? - paklausė berniuko, kurio nepažinojo. Jis buvo kampe.