0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #315 Prieš 4 metus »
Dauguma paveikslu vaizdavo mūšį. Kiekviena kart Camilla atsidūsavo. Išgirdus kažkokį balsą klastuolė pašoko:
- Labas.
Kiek sutrikusiu balsu tarė:
- Taip neblogi tik, kad vienodi.
Mėlyna plaukė vėl žvilgtelėjo į paveikslus ir tarė:
- Ką čia veiki?- paklausė šaltu balsu.
Šiandien klastuolė nebuvo nuotaikoje šiltai kalbėti. Viskas nervino antrakurse. Mėlyna plaukė vėl žvilgtelėjo į varnanagę:
- Nemanau, kad šie paveikslai tokie geri,- patylėjus ji vėl tarė,- geriau pasakyk savo vardą.
Cornet pati net nelabai suprato, kodėl šiandien pyktis liejasi, bet antrakursė bandė jį sulaikyta, kad nepratrūkti rėkti. Cornet vėl nužvelgė paveikslą ir gyliai atsiduso kažką sau praburbėjus po nosimi ir atsisukus į mergaitę nusišypsojo.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Giliai

Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #316 Prieš 4 metus »
 Neatrodė, kad klastuolė būtų gerai nusiteikusi. Tai truputį sutrikdė Lėją. Varnanagė dar kartą, tik įdėmiau pasižiūrėjo į merginą. Ši jai pasirodė kažkur matyta. A, taip ji buvo herbologijoje. Prisiminė Lėja. Mergina nelabai suprato ko čia stovi, juk ruošėsi patyrinėti pilį. Ji jau ruošėsi eiti, bet ją sustabdė klastuolės klausimas.
- O ką negaliu čia bū... Na tiesiog išėjau pasivaikščioti - Susigriebė Lėja, nesuprasdama kodėl susinervino. Ir štai pašnekovė pasakė, kad paveikslai nėra geri. Kam sakyti, kad daiktas neblogas, jai paskui iškart sakai, kad nelabai. Galvojo varnanagė, nors ir pati neturėjo aiškios nuomonės.
- Aš Lėja Vils. O tu? - mergina atsakė į klastuolės užduotą klausimą. Klastuolei nusišypsojus Lėja jau visai nežinojo ką apie ją galvoti.
- Gal jau eisiu... - Tyliai sumurmėjo ji. Eidama pro klastuolę Lėja užmynė šiai ant kojos. Ji tuoj pat ėmė atsiprašinėti.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #317 Prieš 4 metus »
išėjo pasivaikščioti nuo tokios minties klastuolė užvertė akis. Po to Camillai pasirodė, kad šį mergina jei kažkur matyta ir išgirdus vardą klastuolė linktelėjo ir tarė:
- Camilla Cornet
Antrakursė pajautė kaip varnanagė jei užminė ant kojos, ir išdavus skausmo garsą mėlyna plaukė tarė:
- Kita kart prašau buk atsargesnė.
Keista, bet prancūzė nerėkė ant jos, o ramiai tarė. Pastačius koją klastuolė nurijo seilė ir paėmė ją už drabužio ir patraukė prie savęs:
- Viskas gerai,- raganaitė paleido Lėja,- ar tu mane bijai?
Cornet žinojo, kad gal būt ji gąsdina žmones, todėl tiesiai šviesiai paklausė. Po minutėlės tylos antrakursė tarė:
- Be to aš tave mačiau Herbologijos pamokoj.
Ir bakstelėjo pirštu į varnanagės petį, žiūrėdama tiesiai į akis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Camille Cornet »
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Giliai

Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #318 Prieš 4 metus »
Klastuluolei, kaip Lėja dabar žinojo vardu Camilla, paklausus ar Lėja jos bijo mergina truputį sutriko.
- Na... Ne... A... Nebijau...- tyliai sumurmėjo varnanagė. Ji bijojo įžeisti pašnekovę.
- Na,  aš tave ten irgi mačiau. - Atsakė Lėja į Camillos pastebėjimą. Vis dėlto keisti tie klastuoliai. - Pamastė varniukė. Kai klastuolė ją bakstelėjo į petį Lėjos kantrybė baigėsi.
- Ar gali elgtis normaliai?! Ar būtina elgtis taip įžūlūliai?! - Užsipuolė klastuolę Lėja. Kaip išprotėjus - Dar pagalvojo. Varniukė nutilo ir atsikvėpė. Ji suprato, kad pasielgė ne visai tinkamai. Tačiau pradėjus nusileisti neketino.
- Suprantu, kad gal tau bloga diena, bet tvardykis, nes išsitrauksiu lazdelę. - Lėja palietė kišenėje esančią lazdelę. Gretai pasigailėjo, kad paminėjo lazdelę, nes nenorėjo burti. Dabar liko tikėtis, kad Camilla nepaseks jos pavyzdžiu ir neišsitrauks lazdelės.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #319 Prieš 4 metus »
Klastuolė žiūrėjo į mergaitė keisdama veido išraišką. Camilla bandė iš visų jėgų nepaleisti kerus į merginą arba ištraukti iš kišenės paprastą žiobarišką peilį. Mėlyna plaukė gali apsiginti ir be magijos, bet tuo tarpu varnanagė išeis su praskelta galvą. Po minutėlės tylos Milla norėjo ramiai tarti, bet iš pykčio antrakursė pradėjo rėkti:
- Aš nenormali žinau, kad elgiuosi keistai, bet tu iš vis kantrybės neturi, taip bakstelėjau na ir ką tau nepatinka prisilietimai!- Gyliai atsikvėpus prancūzė išsiėmė lazdelę lyg sakydama ar ji tikrai nori pasimušti kerais. Bet po pauzės mergaitė tarė,- gerai padarom tokias taisykles, iki tol kol kažkas pasiduos, bet ar tu nori muštis dėl kažko?
Vis dėl to klastuolė pati norėjo pasižiūrėti kaip varnanagė į tai sureaguos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Camille Cornet »
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Giliai

Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #320 Prieš 4 metus »
Klastuolei išsitraukus lazdelę Lėja giliai įkvėpė. Na štai, prisiprašiai dabar turėsi burti. - truputį pyktlelėjus ant savęs pagalvojo mergaitė. Ji suprato, kad tėvai nebūtų labai patenkinti jos elgesiu, be to yra varnanagė, o toks elgesys šiam koledžui nelabai tinka.
 Tačiau viską ką mastė, Lėja judesiais ar veidu neišsidavė. Ji nusprendė jokiu būdu nenusileisti pašnekovei. Klastuolei pradėjus rėkti Lėja stebinamai ramiai tarė:
- Na, manau, kad tu labiau nervuota. Be to man tikrai įdomu kaip tu elgtumeisi, jai pradėčiau tave baksnoti. - Mergina pati nusistebėjo ramiu savo tonu. Klastuolei pasiūlius salygas Lėja atsistojo į kovos poziciją ir pakėlus lazdelę tarė:
- Gerai, tol, kol kuri nors pasiduos.
- Be to kaunuosi ne dėl daiktų, o dėl garbės. - Bemaž oriai pridūrė ji.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #321 Prieš 4 metus »
Camilla gyliai atsiduso. Nerimas buvo. Klastuolė nenorėjo pralaimėti. Nuleidus lazdelę mergaitė tarė:
- aš pasiruošusi tikiuosi kad ir tu.
Nuėjus atgal ir davus ženklą, kad ji pasiruošė mėlynos akys nužvelgė tiesiai į varnanagęe akis. Seniai mokinė nenaudojo burtažodžius kad apsiginti. Cornet norėjo sulaukti ir iš kitos mokinės ženklą ir nepasirodyti tą kuri nepaiso taisyklių. Bet mėlyna plaukė abejojo ar kita mokinei svarbios šios taisyklės. Milla jau laukė kai galės paleisti kerus, bet vis žiūrėjo į mergaitė. Kumščiai buvo stipriai suspausti ir rankos drebėjo. Jei norėjosi jau pradėti ir greičiau baigti. Klastuolė pyktis vis didėjo ir tuo pačiu mėlynos akys žiūrėjo tiesiai. Jei ji nieko nepadarys per dešimt sekundžių aš ją nutrenksiu tarė galvoje mergina ir pradėjo skaičiuoti.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Giliai

Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #322 Prieš 4 metus »
Klastuolė atrodė pasiruošusi. Lėja jau nebesuprato kokie jausmai joje virė, ten tikrai buvo nerinas dėl savęs ir dėl to, kad nesužeistų priešininkės, jaudulys, gal truputis pykčio ir naujai iškilusi sąžinės graužatis. Varnanagė matė, kad priešininkė nekantrauja pradėti ir vos neištarė ,, tai kodėl pati pirma nepradedi?!".
- Taip, aš irgi pasiruošus, - Stengdamasi kuo ramiau, atsakė Lėja į klastuolės sakinį.
 Mergina jau visai nebenorėjo kautis. Argi varnanagiai taip elgiasi! sau priekaištavo ji. Atsakymas akivaizdžiai buvo ,, ne", o Lėja nenorėjo pavesti savo koledžo, tačiau kelio atgal nebuvo.
 Mergina bandė nuvyti priekaištus sau ir pasitelkti kovos įgūdžius. Nusprendė kaudamas bent nesužaloti priešininkės, tada iškėlus lazdelę sušuko:
- Expelliarmus!

*

Neprisijungęs Dorotėja Hopes

  • Burtininkė
  • ***
  • 169
  • Lytis: Moteris
  • Grožis pakeičia tikrovės tekstūrą
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #323 Prieš 3 metus »
Dorotėja klaidžiojo koridoriais su tokia išraiška ant veido, jog galėjai pamanyti, jog ji nieko nevalgė nuo Merlino laikų. Buvo pietų metas, o pirmakursė jau porą valandų klaidžiojo koridoriais bandydama atrasti išėjimą. Tie nelemti laiptai! Koks genijus sugalvojo, jog įrengti besisukiojančius laiptus mokykloje yra puiki idėja? Pasukusi porą kartų į kairę vietoj dešinės, mergina atsidūrė pirmą karta regimame koridoriuje prikabinėtame paveikslų. Negalėjo skųstis, paveikslai buvo įstabaus retumo ir kitokiomis aplinkybėmis varniukė būtų valandas praleidusi gėrėdamasi įstabiais meno kūriniais ir jų tapymo technikomis. Tačiau dabar, gurgiančiu iš bado pilvu, tikrai ne tas buvo Doros galvoje. Mintyse skraidė kotletai ir moliūgų sultys. Bet prieš pasiekiant išsvajotąją didžiąją salę, teks įveikti šį labirintą.

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #324 Prieš 3 metus »
Cristal mėgstamiausias užsiėmimas buvo slampinėti po pilį ir ieškoti naujų vietų. Ir štai ji, prisikimšusi pilną pilvą pietų kepsnio, su didžiausia šypsena veide, tyrinėjo mokyklos koridorius. Pasukus į dešinę prieš grifiukės žalias akis atsivėrė ilgas ir platus koridorius, nukabinėtas įvairaus dydžio paveikslais. Cistal visuose pilies koridoriuose matė daug paveikslų, tačiau šie skyrėsi nuo kitų. Sukabinti jie buvo labai tankiai, auksinės ir bronzinės spalvos rėmai teikė galerijai prabangos įspūdį. Bet žaliaakė koridoriuje buvo ne viena. Priėjus arčiau ji pamatė tamsių rudų plaukų mergaitę, kiek sulysusią ir išbalusią. Nieko nelaukdama Cristal priėjo prie nepažįstamosios ir su šypsena iki ausų prisistatė.
- Labas, aš Cristal.
my morning face:

*

Neprisijungęs Dorotėja Hopes

  • Burtininkė
  • ***
  • 169
  • Lytis: Moteris
  • Grožis pakeičia tikrovės tekstūrą
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #325 Prieš 3 metus »
Dorotėja net pašoko nuo ją pasiekusio nepažįstamo balso. Ji jau penkioliką minučių stovėjo koridoriuje išsišakojančiame į dvi dalis ir bandė priversi savo nuojautą pasireikšti patariant jai į kurią pusę sukti. Kai nereikia tai yra, o kai reikia tai nerasi, vis labiau irzo ji. Iš tiesų jos santykis su savo "nuojauta" buvo tvirtas kaip plunksna. Nuo pat atvažiavimo į Hogvartsą ji bandė jį ugdyti, tačiau kol kas aiškiai nesisekė.
Varnė atsisuko ir už savęs pamatė išsišiepusią grifę. Tiesiog nuostabu, kompanijos labiausiai ir trūksta, pamanė ji. Vis dėl to ši mergaitė galėjo būti jos vienintelė išeitis iš šio prakeikto koridoriaus todėl ji išspaudė priverstinę šypseną.
-Malonu, aš Dorotėja, bet gali vadinti Dora. Gal žinai kaip man dingti iš šio Merlino pamiršto koridoriaus ir atsidurti Didžiojoje salėje, kol iš bado nepradėjau griaužti plytų sienose?

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #326 Prieš 3 metus »
Išgirdusi Cristal skardų balsą mergaitė krūptelėjo. Jai atsisukus pora pilkų didelių akių susmigo grifei į veidą. Mergaitė neatrodė labai patenkinta nauja pažintimi, tačiau vis tiek prisistatė. Iš kalbėjimo tono Cristal sugalvojo, kad jos nauja draugė turbūt yra iš Varno Nago. Dorotėjai paprašius pagalbos rasti kelią atgal į Didžiąją salę, Cristal šiek tiek nuliūdo, nes norėjo daugiau patyrinėti naujai atrastą vietą, tačiau priėjo išvadą, kad šis koridorius niekur nedings, (greičiausiai, nors Hogvartse viskuo derėtų abejoti) o naujų draugų Cristal būtų tikrai neprošal susirasti, net jei jie nebuvo taip gerai nusteikę kaip grifė.
- Eime, Dora, - labai drąsiai besijausdama ką tik sutiktą mergaitę vadinant trumpiniu, Cristal kreipėsi. - Parodysiu išėjimą, nors nelabai suprantu kaip tu pati jo neradai, juk jis čia pat, už kampo.
Jausdamasi kaip didvyrė, Cristal vedė naują draugę išėjimo link.
my morning face:

*

Neprisijungęs Dorotėja Hopes

  • Burtininkė
  • ***
  • 169
  • Lytis: Moteris
  • Grožis pakeičia tikrovės tekstūrą
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #327 Prieš 3 metus »
Grifai... Dorotėjai tai buvo vienintelis koledžas kurio ji iki galo nesuprato. Jie tarsi visiškai atskira burtininkų veislė. Niekada nesuprasi ko jie iš tavęs tikisi ar reikalauja. Net naujai nepažįstamai sutikus parodyti išėjimą varnė pajautė kažkokį užslėptą motyvą, kažką ko ji nežinojo. Ar turėčiau bijoti? Kokia tikimybė, jog ši, atrodo panašaus amžiaus į ją mergaitė, būtų užsislaptinusi juodos magijos garbintoja? Oj, nebūk juokinga, tau paranoja, nusišaipė pati iš savęs pirmakursė. Bet vis dėl to ne pro šal išsiaiškinti ką ši grifė veikė vieną atokiausiame mokyklos kampelyje.
-Taigi... Kaip tu čia atsidūrei?- ji turėjo valdyti balsą, jog šis nedrebėtų. Dorotėja, tu tikra bailė.

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #328 Prieš 3 metus »
Varniukė atrodė, jog jautėsi nejaukiai. Tarsi kažko bijotų ar būtų labai pasimetusi. Bet tada prisiminė, kad visi Varno nago mokiniai yra panašūs. Tylūs ir šiek tiek užsidarę. Dorotėjai uždavus klausimą Cristal jautė, kad jos balsas dreba, dėl to nusprendė, kad mergaitei yra vėsoka.
- Pavalgius pietus nenorėjau eiti atgal į bendrąjį kambarį. Be to man labai patinka tyrinėti Hogvarstą, čia kiekvieną dieną galima rasti naujų vietų, taigi nusprendžiau paslampinėti koridoriais, - į Doros klausimą atsakė Cristal.
Grifiukė turėjo daugybę klausimų Dorotėjai, bet suslaikė nuo jų, nes manė, kad taip dar labiau įbaugins varnę. Vis dėl to, nusprendė, kad pilkaakė pasijus geriau, jei užsives pokalbis.
- O koks buvo tavo kelionės tikslas, prieš pasiklystant? - stengdamasi išsklaidyti nejaukią įtampą kvailą klausimą uždavė Cristal. Dieve, tikiuosi ji nepamanys, kad aš ją tardau.
my morning face:

*

Neprisijungęs Dorotėja Hopes

  • Burtininkė
  • ***
  • 169
  • Lytis: Moteris
  • Grožis pakeičia tikrovės tekstūrą
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #329 Prieš 3 metus »
Dorotėja kiek atlaidžiau pažiūrėjo į grifę, kuri atrodė jai padeda tik gerų ketinimų vedama. Atsakymas į klausimą atrodė normalus ir suprantamas. Ji laisvai šyptelėjo ir pasiruošė būti pajuokos objektu.
-Patikėk aš ne bailė, tiesiog mane išgąsdinai,- nusijuokė varnė. -Norėjau eiti į Didžiąją salę, bet laiptai pasisuko ir štai aš čia,-ji šyptelėjo tarsi parodydama, jog galima juoktis. -Žinau labai kvaila, bet aš pirmakursė ir visai nesigaudau. Prieš mokslo metų pradžią prašiau tėčio nupiešti žemėlapį, bet jis norėjo, jog turėčiau tokią pačią patirtį kaip jis ir išmokčiau susigaudyti pati. Štai aš ir čia. Kaip tu išmokai susigaudyti?
Ji matė, jog Cristal nuoširdžiai įdomu ir kiek atsipalaidavusi prisiartino arčiau eidama koridoriuje.