0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roana Amneta

• III kursas
  • *
  • 146
  • Taškai: 30
  • Lytis: Moteris
Ats: Paveikslų galerija
« Atsakymas #270 Prieš 3 mėnesius »
Naujoji Amnetų šeimos atstovė negalėjo patikėti tuo kas įvyko vos prieš kelias dienas. Ją iš paprastų, žiobarų vaikais pripildytų vaikų namų globon pasiėmė burtininkų šeima. Ir ne bet kokia. Juk dar visai neseniai Roana sėdėjo astronomijos ir kerėjimo pamokose su Jasmine, dabartine jos seserim, nors jai vis dar sunku pripažinti tačiau Eimi Amneta dabar yra jos mama, nors ir netikra, bet mama. Buvo tikrai keista žinoti, kad ji vėl turi namus. Kiek sakė Eimi, tai Claudie ir Džesei ji greitu metu išsiųs laiškus, paaiškinančius viską. O kai Roro grįš vasara į naujus namus, galės normaliai susipažinti su visa šeima. Ilgai nelaukusi "mama" gražino juodaplaukę mokyklon(ji beveik savaitę praleido Londone, vaikų namuose).
Pirma naktis, grįžus mokyklon. Dėvėdama pikachu pižaminį kostiumą, netikėtai gautą iš naujosios globėjos - tiesiog mašinoje išbūrė. Buvo paklaususi ko mergaitė norėtų, o Roana leptelėjo pirmą kas atėjo į galvą. Juk ne kasdien tave įsivaikina ir visos mintys apsiverčia aukštyn kojom. Vis tik, ši pižama Amnetai patiko. Ir naujasis vardas taip pat. Tie "Miročka, Miročka" jau iki gyvo kaulo įgriso. Žiūrėdama į savo juodas šlepetes, šlepsėjo koridoriais, kol neatsidūrė prie uždarų durų. Grįžti atgal nesinorėjo. Atidarė duris. Čia buvo daug tamsiau nei paprastame koridoriuje, matyt langai uždengti užuolaidomis. Tamsą ji mėgo. Pasiremdama sienomis ėjo toliau, gilyn į patalpą. Atrodo, ji čia viena. Pakeliui apčiuopusi ne vieną ir ne du rėmelius, suprato jog atsidūrė paveikslų galerijoje. Nežinia kiek laiko juodaplaukė ėjo pasiremdama sienom, bet pagaliau radusi duris ištrūko iš kambario, taip ir nesupratusi bei nesužinojusi, kad buvo ne viena.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Roana Amneta »

*

Neprisijungęs Claudia Otilia Stephalt

• III kursas
  • *
  • 46
  • Taškai: 23
« Atsakymas #271 Prieš 3 mėnesius »
Vėlus vakaras, Claudia tipeno koridoriumi iš bibliotekos su šusniu knygų rankose, į vieną iš jų ji įsigilinusi įdėmiai skaitė greičiausiai ten Transfiguracijos knyga. Claudia turbūt taip įnikusiai skaitydama nepastebėtu jei ir kiltu čia pat gaisras.
Praeidama pro tamsią paveikslų galerija mergaitė išgirdo bruzdesį, kuris spengiančioje koridoriaus tyloje buvo girdėti kaip koks riaumojantis trolis. Užvertusi labai ją dominančią knygą ji stabtelėjo ties šia galerija. Pažvelgusi į paslaptinga ir baugia tamsą ji tylutėliai pravėrė duris, šios bjauriai sugirgždėjo, vos vienu lazdelės mostu Claudia galerijoje įžiebė visas lepmpas. Išsižiebus lempom matė daugybę paveikslų ant sienų, keletą suoliukų ir beveik pačiam galerijos vidurį stovėjo mergina atsisukusi nugarą į Claudia ši tarsi sustingo Claudiai įjungus lempas galerijoje, mergaitė  matė pasivėlusius nepažįstamosios plaukus, chalatėlį ir šlepetes. Kodėl ji sustingus? Gal mano, kad aš kokia mokytoja ją netyčios arba tyčiom čia užtikusi?
Claudia norėjo nutraukti klaikią įtampa, ji įsivaizdavo kaip mergaitei su chalatėliu baisu jei ji mano, jog Claudia kokia mokytoja, tad nieko nelaukusi tarė:
-Amm... Aš nemokytoja, ir niekam nesakysiu, kad tu čia. Aš tik netyčiom čia užklydau, mane patraukė kažkoks sambruzdis čia ir tiek...tai gal aš jau ir eisiu- dar šiektiek pastovėjusi Claudia apsisuko ant kulno ir jau drožė lauk.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Claudia Otilia Stephalt »
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Auksė Marietta Hale

• III kursas
  • *
  • 113
  • Taškai: 63
  • Don't care about the person that I might be
« Atsakymas #272 Prieš 3 mėnesius »
Kažkas, atrodė, netgi priartėjo prie šio slapto kampelio, kuriame dabar sustingusi iš baimės, stovėjo Auksė. Uf, bent jau praėjo. Mergiūkštė tamsoje įsistebilijo į neaiškų paveikslą ir suraukė antakius. Marietta galbūt ir toliau kaip tikra idiotė žiūrėjusi į paveikslą ir nieko nemačiusi, tačiau užsižiebė šviesos ir prisimerkusi Hale netgi atšoko - paveikslas, į kurį ji spoksojo buvo portretas ir dabar jis ėmė garsiai žiovauti bei nepatenkintas burbėjo, nes ji pakėlė iš miego. Mergiūkštės akys nukrypo link durų. Kažkas juk turi būti, pačios šviesos neišsižiebs. Ir taip, ji buvo teisi. Auksė pamatė turbūt pasimetusią mergaitę, kuri pamažu traukėsi atgalios.
- Ne, neik! - sušuko ganėtinai garsiai ir pati dar labiau nusigando, - neik, tikrai. Prašau. Gal norėtum čionai pabūti, šiek tiek, mm?
Varno Nago globotinė bandė pasirodyti kuo mandagesnė, tačiau pati suvokė, kad tai atrodė panašiau į maldavimą. Ryt eisiu kai ko ieškoti. Ieškoti vieno asmens, kuris mane pažįsta. Kuris mane išklausys. Padės. Ir galbūt padėsiu jam pati. Nežinau kuo. Bet tikrai nėra nieko baisiau, kaip netekti sesers, brangaus žmogaus, artimo. Nepatyriau to savo kailiu, tačiau skausmą žinau.

*

• III kursas
  • *
  • 46
« Atsakymas #273 Prieš 3 mėnesius »
šiektiek pastovėjusi Claudia apsisuko ant kulno ir jau drožė lauk...
Tačiau ją sustabdė tos nepažįstamos mergaitės balsas nuskambėjes tarp šių paveikslų. Claudia sustojo, apsigrežė ir jau žiojos sakyt, bet žodžiai užstrigo gerklėje Najaugi?!...Najaugi tai Auksė Marietta Hale? Mergina neseniai praradusi seserį?- dinktelėjo mintis, juk ši žinia buvo patyliukais apskriejus aplink visą mokyklą. Claudia pajautė liūdesį ir užuojautą jai, tačiau kažin ar mergina su susivėlusių plaukų kupetėlę bus laiminga kai visai nepažįstama mergina pareikš užuojautą už mirusią sese, nors to kaip ir neturėjo sužinoti pašaliniai mokiniai. Ne aš geriau dabar dėl šito patylėsiu-komandavo sau Claudia.
Mergina sugrįžo į paveikslų galerija pas kolkas dar gerai nepažįstamąją. Nenorėjo jos palikti vienos, norėjo būti draugiška.

*

• III kursas
  • *
  • 113
« Atsakymas #274 Prieš 3 mėnesius »
- Turbūt... Žinai, kad aš Auksė, - pirštukais lietė dailų paveikslo rėmą, - Auksė Marietta Hale.
Ji nedrąsiai šyptelėjo. Akimis vis dar žiūrėjo į stabtelėjusią užklydėlę. Bent jau suprato, kad tai mergaitė.
- Na, daugelis, kiek supratau, žino, kad mirė viena mano giminė, - Hale akimirką sulaikė kvėpavimą, o tuomet įkvėpė oro, - tačiau mirė ne mano sesuo. Ją nužudė mano senelis, tačiau tai mano pusbrolio sesuo. Painus reikalas, - nesmagiai šyptelėjo, tarsi nepriimtų viso to į širdį, - mano pusbrolis - klastuolis. Berods, šeštakursis. Dylan'as.
Auksė atsisėdo. Mergiūkštei nerūpėjo, jog grindys šaltos, kad dabar buvo nakties metas ir ką ta neaiški persona pagalvos.
- O kas tu, beje? - padėjo delnus ant kelių ir pakėlė akis į mergaitę, kurią, kiek prisiminė, matė pirmąkart. Arba neatkreipė dėmesio. Susivokusi, kad galbūt plaukai susivėlę, šiaip taip pabandė juos sutvarkyti.

*

• III kursas
  • *
  • 46
« Atsakymas #275 Prieš 3 mėnesius »
Claudia labai susikaupus klausėsi Auksės. Po valandėlės prisėdo šalia mergaitės, jai buvo gana keistą ir pribloškiama sužinoti tiesą. Tad ji tik sumurmėjo:
-Amm.. Aišku..Užjaučiu...- žinojo, jog ta tyla dabar skelndantį tarp jų negera tad jau su visai kitokia intonacija pridūrė:
-Aš- Claudia Otilia Stephalt, antrakursė iš Grifų Gūžtos. Malonu susipažinti. - mergaitė su nedidelia šypsena veide ištiesė ranką Auksiai ir nekantriai laukė ką ši darys.
Claudiai giliai širdyje buvo šiektiek gailą Auksės ji neteko savo giminės, kurią kaip ji minėjo nužudė jos senelis. Ar gi taip galima?- nedavė ramybės šis klausimas Claudiai.
Ji visdar laukė ištiesusi ranką ir tikėjos, kad Auksė tai pat atsakys, neignoruos jos ar neapsimes, jog nemato, Claudiai būtu nemalonu, taciau ji suprastu jei Auksė bendrauti nenusiteikusi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Claudia Otilia Stephalt »

*

• III kursas
  • *
  • 113
« Atsakymas #276 Prieš 3 mėnesius »
Sėdėdama ant grindų ji tarsi paslapčia stengėsi stebėti mergaitę, kuriai ėmė pasakoti tai, dėl ko ją pačią brolis nudėtų. Pagal Gabrielių, savo brolį, (bent jau galvojo taip) išdavė visiškai nevertam ir dar nepažįstamam (!) asmeniui, kuris galėjo paskleisti daugiau gandų ir taip toliau... Bet Auksei tai visiškai nereiškė, tuo labiau, kad vis labiau jos seseriška meilė jam, blėso. Toks gyvenimas, nieko nepadarysi. Marietta lėtai atsistojo, rankas pasivalė į švelnią medžiagą ir paspaudė mergaitei ranką, kuri galop prisistatė bei išspaudė jai užduojautos žodžius.
- Malonu susipažinti, Claudia, - trumpai šyptelėjo vis dar spausdama jai ranką, - na, aš taip pat antrakursė, tačiau iš Varno Nago. Išties, ačiū už užuojautą. Taigi... Ką veiki nakties metu, kad jau nemiegi?

*

• III kursas
  • *
  • 46
« Atsakymas #277 Prieš 3 mėnesius »
Atsikėlus Auksiai Claudia širdy nedrąsiai džiaugėsi, jog vis dėl to Auksė jai ištiesė ranką. Tačiau klausimas po malonaus rankų pasispaudimo atėmė trumpam iš Claudia žadą, kaži ką iš tikro ji čia veikė. Visi tie įvykiai ką tik nutike taip susuko ir sumaišė jei galvą, jog ji net sugebėjo užmirštis ko taip vėlai nemiega. Ir staiga ji prisiminė, prisiminė, jog ji tipeno iš bibliotekos, su šusniu knygų ir tiesiog jos dėmesį patraukė bruzdesys paveikslų galerijoje, tačiau pala kur jos knyvos dabar.
-Na aš tiesiog ėjau iš bibliotekos, ir brazdėjimas šioje galerijoje patraukė mano dėmesį. - Claudia atsikvėpė- Gal kartais matei kur aš padėjau savo knygų šūsnį? Eime gal pažiūrėti, gali būti pqlikau prie galerijos durų.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017