0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #15 Prieš 12 metus »
Ne,šiandien esu gerietė. Nežinau kaip bus rytoj,bet dabar nesipyksiu. 
- Išdavike? Tu laikai mane išdavike?- Merė išpūstomis iš nuostabos akimis pažvelgė į ją skaudinantį berniuką,- Išdavikė. Hm,gal tai ir geras žodis mane apibūdinanti,čia jau ne man spręsti.
Mergaitė netikėtai atsisėdo ant šaltų,marmurinių grindų ir atsiremė į sieną. Išdavikė. Išdavikė. I-š-d-a-v-i-k-ė. Išdavikė. Šitie žodžiai jai vis skambėjo ausyse. Išdavikė. Aš esu išdavikė. Na,ką,teks susitaikyti su naująja manimi. Aplinkiniai nori,jog būčiau išdavikė,okey.... Jiems spręsti.
Paveikslų galerijoje švietė lempos. Nors už lango buvo giedra ir saulėta,šviesos vis tiek degė. Gal jos norėjo savo švytėjimu pradžiuginti Mere. Gal..? Bet vis tiek ne ką labai ir tepadėjo. Juk švilpiukė buvo sugniuždyta. Sugniuždyta to,kad ją,jos koledžo draugas įžeidė. Tai nebūtų taip skaudu,jei tai būtų sakęs klastuolis,bet žodį ''Išdavikė" ištarė švilpiukas. Ir staiga ji išgirdo žodžius:
- SUSTINK.
Juos ištarė Alfas ir nukreipė link džino.
- Kviečiu tave į dvikova,- dar kartą prabilo grifiukas.
- Ne,Alfai,nereikia. Gana,- Merė pravirko,- Viskas. BAIGIT.
Mergaitė pradėjo rėkti nesavu balsu:
- BAIGIT! KIEK GALIMA PYKTIS? UŽTEKS!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Mere For Smit »
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #16 Prieš 12 metus »
- Pirmiausia Alfai mano demono tokie kvaili kerai nesustingdo. Beje  Dodhanhan'ai neblogai vaidini.
- Ačiu šeimininke.- Dodhanhan'as atlaisvino raumenis ir atrodė vėl paprastai.
- Antra Alfai nebandyk man priešintis. Trečia tu pravirkdysi Mere o tu dar vadiniesi jos vaikinu niu, niu, niu.- Nikolajus nusikvatojo.
- Bet jei nori... Dodhanhan'ai pamokyk jį.-  Dodhanhan'as akimirksniu suregavo ir pasiuntė į Alfa ledinį vėja kuris po kelių sekundžiu virto lietumi o poto ugnies sūkuriu.
- Na kaip patiko? Nebijomite niekas aš tik išsiurbiau jo energija.- Dodhanhan'as išsišiepė.
- Šaunuolis aš geriau nesugalvočiau. Na ką ar dar nori kautis? Jei nori tai tau nesiseks beje nužudysi mane mano demonas taps nelemtai galingas ir tave nužudys.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #17 Prieš 12 metus »
-Mere,neverk.Tu dar nesupratai,kad mes nesusitaikysim? Atsiprašau ...Be to,Nikolajus norėjo liepti tave nužudyti.Aš to neatleisiu.Niekam.
Alfas pakėlė lazdelę ir nukreipė į Nikolajų.
-Atstok džine.Jei ne-tavo šeimininkas žuvęs,o tu išgaravęs.
Berniukas pribėgo prie Merės ir tarė:
-Jei nori-žudyk mane,tačiau palik Merę ramybėje.Ji tau nieko nepadarė kvaily.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #18 Prieš 12 metus »
- Kiek nesupratai sakinio Alfai? Aš pasakiau mielai nužudyčiau bet nežudysiu nes galiu ištepti paveikslus beto aš ne žudikas.
- Pritariu šeimininke jis menko proto bet kai jį ižeisime tada jis pasidaryt įsiutes ir mirtinais kerais mus nužudys. Bet valdve jei mirštama šalia džino tada įsikūnijama į jį.
- Žinau  Dodhanhan'ai bet Alfas nežinojo to ir dar nežinojo kad jei smoks burtą mano džinas jį lengvai atmuš.
Nikolajus atsisėdo ir pradėjo mastyti. Kai pamastė išsiėmė lazdele ir parideno link Alfo.
- Ar to užteks? Beje nelaužyk lazdelės nes tau tai nesibaiks geruoju nes mano džinas labiau mėgsta fizines o ne magiškas linksmybes.- Nikolajus nusyšipsojo savo džinui.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #19 Prieš 12 metus »
-Ir vistiek nesupranti Nikolajau? Tave sustingdžius,surakinus,nužudžius ar kažkas panašaus,tavo džinas dings,nes tu prarandi visas magiškas galias-kaip ir džinas.Na pabandykime...
-Petrificus totalus!
Dvigubi kerai nuskriejo šalia Nikolajaus ausies ir sutrupino kažkokį paveikslą.
-Ups ... Netyčia.Na nesvarbu,tai buvo tik pabandymas...
Alfas parideno lazdelę atgal į berniuko delnus.
-Kaip jau sakiau.Dvikova.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #20 Prieš 12 metus »
Nikolajus net nesiruošė imti lazdelės.
- Čia tu Alfai nesupranti džinai yra atskiros butybės gali net Dante pasiklausti jis visko žinovas.  Dodhanhan'ai atrodo teks man į tave įsikūnyti.
- Šeimininke ar jūs išprotėjote?
- Deje ne  Dodhanhan'ai neišprotėjau bet reikia dinkti ar tavo magija mus gali iš čia išskraidinti? Elfai tai gali čia keliauti oru tai ir tu turėtum galėti.- Nikolajus greitai šoko pasiėmė lazdelę ir iškarto atsitraukė.
- Žinoma šeimininike.- Tik tai pasakes  Dodhanhan'as prisilietė prie Nikolajaus ir jie abu dingo. Nikolajus matė daugybe planetų kol galiausiai jie atsidūrė kaškur mokykloje.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #21 Prieš 12 metus »
-Grįžk kvaily!-Suriko Alfas žinodamas,kad Nikolajus galbūt savo bendrajame kambaryje. - Et,galėtu jis grįžti.
Galbūt reikėjo jį nužudyti...Ar bent jau sustingdyti...,-galvojo Alfas.
Jis priėjo prie Merės.Ji tebeverkė,nors labiau kukčiojo.Berniukas nušluostė rankove jos akis.
-Nagi,Mere.Suprask-mes esame nesutaikomi priešai...Man įdomu dėl ko.Nors man jis nepatiko nuo pradžios ...
Alfas sustingo.Žinojo dėl ko jo nekentė Nikolajus.Ir dėl ko Alfas nekentė jo.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Alfas Saneris »

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #22 Prieš 12 metus »
Mergaitė tik dabar liovėsi verkusi. Ji negalėjo pakęsti barnių kuriuose kovodavo jos draugai,vieni prieš kitus. Nors,Merė vis dar dvejojo,ar Nikolajus jos draugas.
- Alfai,tu tikrai kaltas dėl mano ašarų,bet ne tik tu. Dar ir Nikolajus. Jūs abu kalti,kad pešatės kaip kvaileliai. Bet ką aš galiu padaryti? Nieko,- Merė nusuko akis nuo Alfo,- geriau papasakok,kas atsitiko,jog jūs susipykote? Pasakok,nors tai ir yra ilga istorija. Man nesvarbu,noriu viską žinoti.
Man tikrai bus įdomu,sužinoti ko jie nepasidalina...
- Beto,Alfai,ačiū,kad neleidai manęs įžeidinėti. Labai ačiū. Ne daugelis už mane stoja... Ačiū,- švelniai pratarė Smit.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #23 Prieš 12 metus »
-Na jei jau taip nori...Tik žinok,kad ilgai pasakosiu.Na po mokslo metų pradžios puotos aš nuėjau į koridorių.Jame nebuvo nė vieno mokinio,tačiau atėjo Nikolajus ir pradėjo į mane laidyti kerus.Sustingdymo ir panašiai...Na ir užvirė kova.Jis išsprogdino grindis ir mes atsidūrėme keistoje vietoje.Labai keistoje.Na mus gaudė visokios pabaisos ir...Na pati supranti.Mus užpuolė šiknašaudis pliurzis.Jis jį susprogdino,tačiau nuo sprogimo bangos milžiniškas akmuo užkrito ant manęs...Jei jis nebūtu jo susprogdinęs viskas būtų gerai...Dabar tai svarbiausias dalykas.Nors dar tas kvailas demonas.Tiesiog išprotėjęs...
Alfas pažvelgė į vietą kur dingo Nikolajus.Jau kelis kartus šiandien galvojo: "Nikolajau,grįžk.Prašau.
-Na,manau Nikolajus pavydi.Dėl mūsų,-nesklandžiai užbaigė berniukas.

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #24 Prieš 12 metus »
- Alfai,ar tu man nemeluoji..? Kodėl Nikolajus taip iš niekur pradėjo į tave laidyti kerus? Kodėl?- Merė visiškai susipainiojo,- ir kodėl jis mums pavydi..? Juk jis turi Ameliją....
Nieko nebesuprantu. Pavydas,iš niekur laidomi kerai... Taip nebūna. Ah,jei Alfas man nepaaiškins,tai susipainiosiu taip,kad tų mazgų nebeatrišiu.
Saulė buvo aukščiausiame taške,tad paveikslų galeriją užliejo didelė saulės šviesa. Joje buvo labai karšta,tad Merė nusivilko megztuką. Užsirišo jį ant juosmens ir pakilo nuo grindų.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #25 Prieš 12 metus »
-Nežinau,-Alfas gūžtelėjo pečiais. - Aš tikrai nežinau kodėl jis laidėsi kerais į mane.Jis tik pradėjo "Tu!" ir tai įvyko.Na nesvarbu...Mere jei žmogžudystė nebūtu nusikaltimas jis būtu tave nužudęs! Manau apie jį nereikėtu pranešti mokytojams...Nenoriu,kad ant mano pečių kristu tokia kaltė.Tiesiog nenoriu...
Alfas pažvelgė į laiptus ir prisiminė ėjęs į virtuvę.
-Mere,kodėl tu čia stovėjai? Klausiu tik iš smalsumo...

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #26 Prieš 12 metus »
Kodėl aš čia stovėjau..? Aaa...
- Aš... ...aš čia stovėjau,nes... ,- Merė labai pasimetė,- tiesiog svajojau...
Svajojau... Pfff.... Geriau nesugalvojau ar ką?
- Žinai,aš jau eisiu,- Smit nusišypsojo ir nuėjo į bendrąjį kambarį.
O Alfas taip ir liko stovėti nieko nesuprasdamas.
Kokia aš negailestinga. Palikau jį čia taip sedėti. Bet aš turiu apgalvoti savo mintis. Suprasti jų pykčių priežastį,suprasti savo jausmus. Tikiuosi,kad Alfas nesupyks ir supras mane... Ir rytoj su manimi susitiks.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Elena Cholmondeley

  • VII Kursas
  • *
  • 447
  • Taškai:
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #27 Prieš 12 metus »
Elena atlapojo duris ir įėjo į koridorių. Tada ėmė eiti tiesiai, tiesiai, tiesiai... NUSIBODO. Elena jau norėjo suktis atgal, kai pamatė koridoriaus gale mažas dureles. Pro jas galėjo
tilpti tik elfai. Tačiau grifė degė smalsumu ir ėmė bėgte bėgti link radinio.
**
Įėjusi į vidų, mergaitė truputį nusiminė.
-Paveikslų galerija. - išsižiojo. - Gal man čia reikia pasitreniruoti su burtais? O taoip, Elena, tu išmintė... - tarė ji sau ir išsitraukusi lazdelę nukabino vieną paveikslą, jį išmetė į orą,
o pati staigiai užsimojo lazdele ir tarė:
-Vinggardium leviosa.
Ir paveikslas ėmė pamažu kilti, kilti... Bet tada Elena kažką išgirdo. Tikrai išgirdo? Ji bėgte bėgo link durų, tačiau nespėjo, tas KAŽKAS sustojo, buvo labai arti...
-Colloportus. - sušnabždėjo grifiukė, supratusi, kad už durų vaikšto elfas.
**
Elfas patraukė duris. Neatsidarė. Jis dar kartą patraukė duris, tik tris kartus smarkiau. Neatsidarė. Elfas nepatenkintas nušlepsėjo. Elena smarkiai atsiduso.
-Alohomora. - trakštelėjo spyna ir durys atsidarė. - Deltrius... - paveikslas, į kurį buvo nukreipta lazdelė, dingo.
-Deprimo, diffindo... Duro... Engorgio... Geminio...
Elena vis burė, burė... Bet tada išgirdo žingsnius. VĖL. Ji netekusi kantrybės pasileido bėgti.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #28 Prieš 12 metus »
Alfas tyliais žingsniais įėjo į paveikslų salę.Buvo apsirengęs kaip ir paprastai: Juodas apsiaustas su Grifų Gūžtos emblema,rankovės buvo atsmauktos,kad Alfas galėtų laisviau judinti rankas per dvikovą su Jordan.
 Berniukas šiek tiek bijojo,nes niekada neturėjo TIKROS kovos.Tik šiaip,paprastas vieno užkeikimo koveles...
Ši naktis bus įspūdinga.Ir man ir tam varnanagiui.Kvailas,pasipūtęs,išdidus,bjaurus...
 Išgirdęs trepsėjima grifiukas apsisuko. Pamatė Jordan,atrodantį įšdidžiai ir kovingai.
-Sveikas,jau galvojau neateisi...Viskas šiek tiek nuobodu.Na,pradekim?-Nusišypsojo Alfas.
Berniukas atsitraukė toliau,nusilenkė ir iškėlė lazdelę.
-Tik neišsprogdinkime visko,okey?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Alfas Saneris »

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #29 Prieš 12 metus »
Krept... Krept...
Vanduo tyliai lašėjo nuo sienos ant grindų. Jau susidariusi didelė bala bylojo ūkvedžio nepastabumą. Tačiau Jordan užsimerkęs stovėjo atsišliejęs į sieną ir nekrutėdamas tiesiog stovėjo. Jo mintys buvo ramios. Jokio didžiavimosi ar baimės. Buvo tiesiog tuščia. Vaikinas nekartojo mintyse visų burtažodžių, kuriuos mokėjo. Jis tiesiog buvo ten, tarytum statula. Sunertos jo rankos atidengė nuogas plaštakas, iš kurių tik viena buvo laisva - kita sugniaužusi laikė lazdelę. Tačiau Jordan nebijojo, jog kas nors jį užpuls staiga. Tolumoje pasigirdo ramūs žingsniai. Jie sustojo būdami visai šalia septintakursio. Varnanagis atsimerkė ir blausioje - vien kelių deglų šviesa - apšviestoje galerijoje pamatė teisėją. Abiturientas linktelėjo vyriškiui. Tuomet pasitraukė nuo sienos keliais žingsniais vis dar sunėręs rankas ant krūtinės. Neužilgo pasigirdo kiti žingsniai. Jordan pakėlė galvą ir pažvelgė į atėjusį vaikiną. Aš ir... pradinukas? Cmmon, people. Nužvelgęs berniuką nuo galvos iki kojų susidarė vaizdą, jog jam daugiausia 13 metų. Taigi, antrakursis matyt... Ir ką man su tuo vaiku daryt? Juk negarbinga skriaust jaunesnį...
- Jordan Storey, Varno Nago mokinys. Septintakursis,-  prisistatė labiau teisėjui, o ne oponentui.