0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

medeina11

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #405 Prieš 2 metus »
- Alanai mes jau čia,- tvirtu balsu pasakė Gloria atidariusi tuoleto duris. Tuoletas atrodė beveik nieko išsiskiriantis nuo kitų, bet atidžiau pažiūrėjus buvo galima pamatyti neypatingai daug purvo.Na tikrai reikėjo pasiimti valymo priemones. Nustebusi pagalvojo mergaitė ir atsisėdusi  ant šaltų grindų apžvelgė tuoletą. Apie tą tuoletą ji žinojo iš vyresnių mokinių pokalbių ir tuo pačiu žinojo, kad šiame tuolete turėtų būti vaiduoklė Mirta. Kurios tada nebuvo nei kvapo. Varniukė neišgirdo Alano klausimo ir dėl to pradėjo savo kalbas:
-Gerai nuo ko pradėsime ? Ai be to perspėju, kad gali pasirodyti tokią vaiduoklė jeigu žinai vardu Mirta. Bet aš nežinojau kitos vietos ir čią mergaičių tuoletas.
Paskutinius žodžius antrakursė pasakė labai tyliai ir nuleidusi galvą, bet paskui pridūrė:
- Gali nebijoti čia mergaitės neateis.
Arba gali ir bijoti, svarbiausia yra išaiškinti tas runas.   

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1030
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #406 Prieš 2 metus »
Įdomus pasirinkimas. Mintyse šypsojosi berniukas sėsdamasis šalia Glorios. Grindys buvo šaltos ir gal lipnios. Bet šiaip vieta buvo gera. Niekas čia jų neužtiktų.
- Žinau apie šią vietą. - Trumpai pasakė. Žinoma žinojo. Juk praeitais metais su Dori lankėsi paslapčių kambaryje ir vos ten negavo galo. Gloria nežinojo, kad Alanas yra šnypštūnas ir dabar jis netroško jai pasakoti to nuotykio. Svarbiausia, kad šiame tualete jų nepasiektų senas bjaurus Salazaras Klastuolis. O tai juk žinoma neįmanoma.
Jis išsitraukė knygą, padavė vieną iš žodynų savo bendrininkei. Dar davė jai kelis lapus užrašams ir tušinuką užsirašyti. Tada išsitraukė lazdelę.
- Geminio. - Padaugino pasakų knygą su reikalingu puslapiu ir kopiją padavė jai. Taip patogiau bus versti.
- Na ką gi, pradėkim. - Pasakė ir įniko į darbą. Ir jau po kokio pusvalandžio ėmė dūsauti. Po galais, neišvertė nei trijų eilučių.

*

medeina11

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #407 Prieš 2 metus »
Vos gavusi lapą į rankas Gloria pradėjo versti paslaptingasias runas. Nors ir kaip mergaitė stengėsi, bet per pusvalandį išvertė tik kelias eilutes. Tokiais tempais nieko nebus. Pagalvojo garbanė ir pažvelgė į Alaną kuriam irgi nekaip sekėsi bei jis pradėjo dūsauti.
- Kiek išvertei,- norėdama prasiblaškyti ir patraukti akis nuo runų paklausė varniukė, bei vėliau pridūrė,- įtariu, kad ne daug aš pati tik kelias eilutes.
Galimai jis neišvertė daugiau negu aš ne bent jis turi kažkokių galių ir gali viską padaryti greičiau negu kiti. Arba aš pati esu tikra nevykelė. Kilo kvailoka mintis rudaplaukei ir ji toliau  pradėjo versti. Praėjus
maždaug valandai dvylikametė jau buvo išvertusi pusę lapo ir ten buvo parašyta:
Citata
Auksinis laikas skrieja vargonų žarnomis ir kalbos
gal  joms padeda. Žmogus viską stebi ir akys nebegali išvysti žaisliuko. O tuomet flamingas galvojo apie melsvus batukus kurie tada skrido į pasaulį. Visi šie sakiniai gali nuskraidinti žmogų į kai kurių žmonių nelauktą ir kai kurių žmonių išsvajotą vietą.
Kokios čia nesąmonės ? Sutrikusi savęs paklausė jaunoji Mechel ir tyliu balsu paklausė Alano:
- Kokius sakinius gavai išvertęs ? Aš tai visiškas nesąmones.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1030
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #408 Prieš 2 metus »
Ką išverčiau? Nieko.
- Nieko gero. - Pasakė Alanas ir vėl įniko kažką rašinėti. Po kokio pusvalandžio suprato, kad jis tiesiog paišinėja bele ką ir viskas.
- Nekenčiu tokių kruopščių darbų. - Sumurmėjo jis. Dar po kurio laiko Gloria paklausė ką gi jis turi.
- Parodyk ką ten tokio gavai. - Paprašė jis. Paties Senklerio lape tebuvo ne kažin kas. Nes mintys vis lėkė kažkur kitur. Jis jau pripaišė pusę puslapio. Paišė tiesiog bet ką, ir lapelyje atsirado neaiškūs ženklai ir ornamentai.
Na, bet buvo ir kai kas naudingesnio, jei taip galima pasakyti. Nes tie sakiniai buvo be sąryšio. Matyt nemoku gerai versti runų, tai gaunasi kaip kokiam Google vertėjui. Nusišaipė pats iš savęs.
Taip, nors buvo grynakraujis burtininkas, dėl savo draugysčių su žiobarais žinojo apie jų naudojamas technologijas, internetą ir visa kita.
Taigi, jo vertimas atrodė taip.
Citata
Aš esu vėjo nešamas. Laikas skamba kaip švytuoklė be vėjo. Dulkėtą naktį, kalbos turi pasklisti po pasaulį.

Jis nevertė nuo puslapio pradžios, nes juk tada jie su Gloria verstų tą patį. Taigi, ėmė tai daryti nuo vidurio. Alanas ištiesė jai lapelį, kad galėtų paskaityti kas parašyta.
- Į tuos kraigaliojimus nekreipk dėmesio. - Pasakė apie savo pripieštas nesąmones.

*

medeina11

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #409 Prieš 2 metus »
Suprantu tave. Pagalvojo Gloria išgirdusi Alano nusiskundimus. Jai jau irgi buvo pabodęs šis darbas ji norėjo veikti kažką kitą, kažką įdomesnio. Bet kadangi garbanė buvo iš tų žmonių kurių pabaigia pradėtus darbus suprantama ši situacija nebuvo nieko kitokia. Išgirdusi, kad grifas nori išvysti jos išverstas nesąmones mergaitė nusipurtė. Gal ji geriau dar sykį pagalvoja. Bet vis dėl to varniukė parodė lapelį kur buvo išversti sakiniai ir pusbalsiu pasakė:
- Žinau, kad čia nesąmonės, bet tik taip aš galėjau išversti,-perskaičiusi ką parašė Alanas šiek tiek nudžiugo.Na bent jau aš ne vienintelė gavau tikras nesąmones,- na.... aš manau, kad čia iš tikrųjų yra parašytos nesąmonės ir nors ir kaip jas verstum jos vis tiek išliktų nesąmonėmis.
 Bet jos turi kažkaip normaliai išversti ? Ar ne ?

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1030
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #410 Prieš 2 metus »
Alanas perskaitė tai, ką pavyko išversti Gloriai. Neatrodė geriau nei jo rašliava. Bet buvo šiokių tokių bendrumų. Kažkas apie kalbą ir laiką...
- Manau, kad mudu nemokam versti runų. Ne veltui jų mokoma ne nuo pirmo kurso ir šiaip... Yra skiemenų žodynas, yra įvairaus senumo runos, kurių reikšmė gali skirtis. Mes kažką darom ne taip. - Gal reikia kam nors išsiųsti tą lapelį, kas moka ir gerai supranta runas. Svarstė berniukas.
- Manai, kad verta tęsti šį vertimą? Jis neturi reikšmės, jis bevaisis. Man atrodo, reikia rasti ką nors, kas supranta runas ir gerai jas išmano. Tik nežinau kas galėtų pagelbėti. - Šeimos dvaro bibliotekoje buvo knygų su runomis. Bet kišti čia savo tėvų jis netroško. Gal reikia viską tiesiog palikti ramybėj? Išmesti tą lapą ir tiek?
- Galime pabandyti sugrįžti į tą kambarį už spintos. Aišku, ten yra psichas. Bet gal kaip nors? Mums reikia pasitreniruoti gynėjo kerus, tada gal ir gausis kas nors. Gal tame kambaryje kažką aptiktume? Kaip manai? - Bet mums tik dvylika metų. Ar tokio amžiaus burtininkai gali iškviesti gynėją? Alanas tuo abejojo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Alanas Senkleris »

*

medeina11

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #411 Prieš 2 metus »
- Pritariu tau, nes tikrai gaunasi tikros nesąmonės,- dar sykį skaitydama savo tekstą pasakė Gloria ir šiek tiek pagalvojusi pasakė,- gal netyčia pasiėmei knygą kurioje rašoma kaip taisyklingai versti runas ? Nes manau, kad tokia turėtų būti.
Iš tiesų ir nors kokia buvo smalsi mergaitė, varniukei labai nusibodo tas runų žaidimas. Ji tuomet tetroško grįžti į savo kambarį ir paskaityti ar netgi atsigulti į lovą ir pamiršti visą runų reikalą. Deja, deja mintyse nuskambėjo įkirus močiutės balsas. Mieloji Gloria visus pradėtus darbus reikia visada užbaigti. Ir tuomet garbanės galvoje iškilo močiutės figūra. Palik mane ramybėje juk tu mirus. Nusipurčiusi mintyse pasakė dvylikametė ir jau galėjo toliau ginčytis su įsivaizduojama močiutę, bet prabilo Alanas.
- Na nežinau, kiek žinau šie kerai labai sunks ir ne mokiniams kurie tik lanko antrą kursą. Bet gal reikėtų pabandyti,- savo mintimis pasidalino Mechel.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1030
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #412 Prieš 2 metus »
Runos įgriso iki gyvo kaulo. Alanas pastūmė viską į šoną. Nusibodo ir sėdėti ant šaltų nevalyvo tualeto grindų. O gal tiesiog jis neturėjo tokiems dalykams kantrybės.
- Tokios knygos nepaėmiau. Turiu tik žodynus. - Pasakė. Štai mintis mokytis iškviesti gynėją viliojo kokį tūkstantį kartų labiau, nei bet kokie vertimai.
- Gal šiandienai gana? Aš vis galvoju apie tą gynėjo reikalą. Galėtume susirasti kokią tuščią klasę ir pabandyti. Būtų neblogai turėti kauką, tada turėtume psicho pakaitalą. Na, o jei kada nors mums pavyktų iškviesti gynėją, galėtume dar kartą apsilankyti tame keistame kambaryje. Žinai, kol mes išmoksim jį iššaukti, pralėks daugybė laiko. Taigi, galėsime dar grįžti ir prie šių runų. - Alanas tiesiog degė nekantrumu lėkti iš čia.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Alanas Senkleris »

*

medeina11

Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #413 Prieš 2 metus »
- Gaila, būtume gal daugiau pasistūmėje į priekį jeigu turėtume tokią knygą,- nusivylusiu balsu pasakė Gloria.
Nors ir  mergaitės balsas skambėjo liūdnai, bet ji  kaip tik džiaugėsi, kad nereikės toliau versti runų. Kurios tikrai buvo labai įgrisusios. Tikriausiai ilgą laiko tarpą nebenorėsiu daugiau pažvelgti į runas. Pagalvojo garbanė ir išgirdusi Alano pasiūlima nė abejodama pasakė:
- Gerai tinka, man labai atsibodo tos runos. Bet dėl to gynėjo nežinau,- juk antrakursiai negali iškviesti gynėjų, bet pala Haris Poteris iškvietė gynėją būdamos trylikos. O labai greitai mums su Alanu irgi sueis tryliką, gal reiktų pabandyti. Po ilgos pauzės per kurią varniukė tarėsi su savimi pagaliau pasakė,- geriau pagalvojus aš sutinku mokytis gynėjaus užkeikimo dar nelabai žinau iš kur gausime kauką, bet kažką sugalvosime. Ir kada nori pradėti pamokas ? Šiandien ar kitą dieną ? Man jokio skirtumo nėra.
Viską pasakiusi dvylikametė pradėjo krautis daiktus ir tvarkytis tikėdamasi kuo greičiau išeiti iš to nejaukaus tualeto.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1030
Ats: Mirtos tualetas
« Atsakymas #414 Prieš 2 metus »
Ačiū dievui. Atsidūsėjo Senkleris ir ėmė krauti viską atgal į kuprinę.
- Gal ne šiandien? Gal kada vėliau? Jau vėloka. - Pasakė dėl ginėjo pamokų.
- Iš pradžių sugalvokim kur tai galime daryti. O aš pagalvosiu iš kur ištraukti kauką. - Dabar Alanas norėjo sugrįžti į savo kambarį. Atsigulti į lovą ir klausytis muzikos. Tada dar prisiminė Dingą. Šunį būtinai dar reikės išvesti laukan. Taigi berniukas suskubo keltis.
- Na ką, tai gal susitiksime vėliau? Arba susirašysim jei kas. Gerai? - Jis pakėlė kuprinę nuo žemės ir užsidėjo ją ant pečių. Vienoje iš kabinų išgirdo kažką lyg ir raudant. O ne, matyt Mirta. Pagalvojo jis. Dabar dar labiau užsikepė išeiti. Gaila žinoma, kad jiems nieko gero neišėjo išversti, bet tam yra dar daug laiko.
- Einam? - Paklausė jis.