0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Paveikslų galerija
« Prieš 12 metus »
Antrame Hogvartso aukšte yra paveikslų galerija. Pro ją praeina kiekvienas Švilpynės mokinys, einantis į didžiają salę. Galerijoje sukabinti patys brangiausi ir vertingiausi Hogvartso paveikslai. Antai aukštai kabo Merlino portretas, vienintelis pasiekęs šias dienas. tuo tarpu prie lango yra drobė, kurioje vaizduojamas Karolis II su pirmuoju magijos ministru po slaptumo įstatymo. Prie lango nuostabi Londono panorama, nors ir vaizduojanti jį per tuos siaubingus 1666m. O virš įėjimo į galeriją kabo paveikslas, žinomas kaip "Dumbldoro ir Grindevaldo kova". Pati galerija yra geltonai dažytomis sienomis, su geromis ąžuolinėmis grindimis bei lubomis, kuriose kaip ir didžiojoje salėje kabo žvakės, apšviesdamos Hogvartso šedevrus.
 
   ***

Christian stebėjo vieną paveikslą. "Dumbldoro ir Grindevaldo kova". Ne daug mokinių pastebėjo, kad jų naujasis mokytojas taip pat yra šiame paveiksle. Žinoma, paveikslas vaizdavo profesorių de Shevrez 66 metais jaunesnį. Plaukai anuomet dar buvo juodi, oda ne tokia suglebusi ir žinoma buvo mažiau raukšlių. Kerėjimo mokytojas atsiduso, atroda dar vakar stebėjo tą kovą. O dabar jau abiejų besikaunančiųjų nėra tarp gyvųjų. Profesorius dar kartą atsiduso.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #1 Prieš 12 metus »
Merė būtų ir toliau žingsniavusi į didžiąją salę,kai pamatė Kerėjimo profesorių.
- Laba diena,profesoriau de Shevrez,- mandagiai pasisveikino jaunoji burtininkė ir truputėlį iš mandagumo pritupė,- ką čia žiūrinėjat?
Mergaitė taip pat žvilgtelėjo į paveikslą. Jei neklystu,tai čia " Dumbuldoro Grindevaldo kova"? O gal ir ne? Nesvarbu. Kad ir kas čia būtų,vis tiek keista,jog mokytojas jį apžiūrinėja. Juk šio paveikslo nuotraukos įdėtos beveik visose knygose,kurios vaizduoja istorinę praeitį.
- Mokytojau,ar jums viskas gerai,atrodot truputį išvargęs ir pabąlęs?- rūpestingai pasiteiravo Smit.
Ji įdėmiai įsispoksojo į Kerėjimo profesoriaus gilias akis.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #2 Prieš 12 metus »
Senukas atsisuko į jauną mergaitę priėjusią prie jo.
- Malonu, kad teirajautės, - sušnibšdėjo magiškas profesoriaus balsas, tuo tarpu nė vienas jo veido raumenėlis nekrustelėjo - bet jaučiuosi gana gerai, - jo akys nuslydo mergaitės veidu, taip, tai buvp Merė for Trit, iš kerėjimo klasės - tai tarė jis paveikslas "1945", orginalas - pridūrė mokytojas - nors dauguma jį vadina tiesiog "Dumbuldoro Grindevaldo kova", žinai, taip papraščiau įsiminti.
Senukas mostelėjo ranka į paveikslą:
- Jį nutapė žymus magų dailininkas - A. Hučis. tapytojas jį padovanojo Dumbuldorui, kuris savo ruoštu prieš keturiasdešimt metų jį padovanojo man. O aš jį atidaviau mokyklai. - profesorius šyptelėjo paveikslui ir tęsė - taip jis ir atsidūrė čia.

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #3 Prieš 12 metus »
Aš vis dar dvejoju ar jam viskas gerai.... Tikrai atrodo išblyškęs... Bet jei jis sakosi,kad jaučiasi gana gerai... Tai gal ištikrųjų viskas normoj.... Chi,chi,chi... Merė suklususi išklausė trumpą paveikslo atsidurimo Hogvartse istoriją.
- Idomu.... Tai ištikrųjų šis A.Hučio paveikslas priklauso jums,tik jūs jį padovanojote mokyklai..?-  Smit kilstelėjusi antakį labiau paklausė savęs nei Kerėjimo profesoriaus ,- o tai kas tie žmonės paveiksle? Žinau tik kaikuriuos iš jų...
Ir jaunoji burtininkė nusuko akis į šalį.
Kalbėtis su mokytoju ne per pamoką,nežinau ar gerai... Bet juk niekas to nedraudžia... Ar draudžia? Ne.... Nesąmonė... Švilpiukė dar kartą pasuko galvą į profesorių de Shevrez. Ir laukė kada jis atsakys.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #4 Prieš 12 metus »
- Kas čia pavaizduoti? Ną ką pažiūrėsiu atidžiau.
Mokytojas iš savo chalato kišenės išsitraukė pensjė ir pabalnojo jomis savo nosį.
- Hmmm... čia Dumbuldoras, bet tai tu tikriausiai žinai, čia aišku Grindevaldas, - bakstelėjo pirštu į vyrą, kuris piktai raukėsi pamatęs Hogvartso direktorių. - čia Gulbertas, toks auroras, jį nužudė Voldemortas, kai iškilo pirmą kartą - mostelėjo profesorius ranka į žmogų už uolos - čia aš - tarė Christian ir sukikeno - dieva, koks jaunas tada buvau, o čia matai... tas vyras su siaubo perkreiptu veidu. Čia kvailys Fredis irgi auroras, jis buvo išdavikas, tarnavo Grindevaldui, jį po dviejų savaičių pakorė. - mokytojas atsiduso - kvailas vaikis buvo, nors gana geras kerėtojas. Čia irgi auroras, tik neatsimenu vardo - profesorius atidžiau įsižiūrėjo į žmogų. - Nors trenk man neatsiminsiu. O ten danguje, matai, ten atskrenda aurorai, Grindevaldas visą vietą buvo užkeikęs, kad negalėtum atkakti oru, bet jis kovą pralošė - senukas palinksėjo galva - taip, jis pralošė, paskui jį suėmė, nuvežė į Magijos ministeriją, iš pradžių apklausė mano kabinete, o paskui skubiai atvykę Vizengamoto teisėjai jį nuteisė.

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #5 Prieš 12 metus »
Mergaitė,kad ir kaip stengėsi įdėmiai klausytis,bet vis tiek keletą pavardžių jai praslydo pro ausis. Bet neskaitant to,ji viską suprato ir įsiminė.
- Profesoriau,aš tikrai nenoriu būti nemandagi,tačiau visa šita istorija gana nuobodi. Tad... ... gal aš jau eisiu.... Nes jei čia būtų kažkas intriguojančio tikrai su malonumu pasilikčiau ir paklausyčiau,deja taip nėra,- nuleidusi akis į žemę tarė Hogvartso mokinė.
Nelabai tu čia mandagiai.... Bet kitaip nemokėjau pasakyti... Ah.... Tikiuosi jis neįsižeis. Merė dar syki pažvelgė į Kerėjimo mokytojų.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Liliana Emerald

Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #6 Prieš 12 metus »
Liliana įbėgo į paveikslų galeriją uždususi ir susivėlusi. Ji katik perpykusiam filčui ištepliojo kabineto sienas marmaledu. Kai jis įsiutęs ėmė ją vytis koridoriumi, Lili nerado kitos vietos, tik paveikslu galerija, kur ją galėjo apginti mokytojas.
Pamačiusi dar kažkokią švilpyniukę tarė jai "llabas" ir prišokusi prie mokytojo ėmė prašyti
- Kalausykit, mokytojau, mane persekioja Filčas, gal galėtumėt mane apginti, maldauju...
Tada išlindo ponia Noris ir pasigirdo Filčo šlepsėjimas

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #7 Prieš 12 metus »
Staiga,mokytojui nespėjus pasakyti,prie jų pribėgo mergaitė. Irgi iš švilpynės.
- Na,profesoriau,tai gal aš jau eisiu. Jūs čia padėkite šitai mergaitei,o aš einu,- taip pasakiusi Merė,nenuėjo į Didžiąją salę,kaip buvo planavusi,o pasuko atgal į kambarius.
Ah... šis mokytojas toks nuobodus,galėtų pasakoti sušukdamas,kažką rankomis pamosikuoti,vis aiškiau būtų. Nors ko norėt,juk jis jau ne iš jaunųjų žmonių...
Taip begalvodama Smit žingsniavo koridoriumi,kai prie jos priėjo Filčas. Ir nieko nelaukdamas jai tarė:
- Ar nematei irgi iš Švilpynės mokinės? Neaukšto ūgio,tad labai neklusni. Aptaškė mano kabineto sienas marmaledu.
-A,mačiau. Ji nubėgo štai ten,- taip pasakiusi švilpiukė bedė pirštu į visai kitą pusę,ne ten iš kur atėjo.
- O,ačių,- tik tiek teišspaudė pasakyti Filčas.
O tuo tarpu,Merė jau spėjo pradėti žingsniuoti tuo pačiu koridoriumi.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #8 Prieš 12 metus »
Staiga lyg iš niekur išniro švilpė. Tuo tarpu kita mergaiytė, buvusi galerijoje išbėgo.
- Kalausykit, mokytojau, mane persekioja Filčas, gal galėtumėt mane apginti, maldauju...
Senukas pasižiūrėjo į atbėgusią mergaitę ir tarė:
- Tu bėk, jeigu Filčas per čia eis aš jį sulaikysiu.
Rodos švilpę tai nudžiugino. Profesorius apsidairė ir nusprendė traukti į didžiąją salę, nors Hogvartse jis jau saveitę, dar ten nė karto nevalgė... ai, bet pirma reikia sulaukti Filčo..

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Liliana Emerald

Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #9 Prieš 12 metus »
Mokytojas pasakė Lilianai begti, o jis sulaikys Filčą. Na, Lili buvo jam dėkinga bent už tiek.
- Labai labai jums dėkoju, mokytojau, žiauriai ačiū...
Lili nežinojo kur bėgti. Pažiūrjo ir kairėn, ir dešinėn, bet niekur nebuvo jokio sandeliuko.
Pasigirdo Filčo žingsniai ir bambėjimas
- Tuoj aš ją, tą tepliotoją pagausiu... Kad būtų kaip senais laikais - už grandinių palubėn...
Lili nustėrusi nubėgo į didžiąją salę

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #10 Prieš 12 metus »
Merė žingniavo koridoriumi.
- Ar viskas bus taip gerai,kaip visą laiką,kai susitikdavom?- garsiai svarstė Smit,- o jei jis jau spėjo pamiršti kas tarp mūsų buvo? Jei pamiršo mūsų nuostabias naktis stebint kartu žvaigždes? Bet ar taip gali būti. Kad žmogus,kuris tave taip mylėjo,pamiršo nuostabiausias akimirkas savo gyvenime. Pala,o jei jis apgaudinėjo? Ir visa ta meilė,visi pasisedėjimai stebint žvaigždes,tie apkabinimai? Jei jie buvo netikri?
Mergaitė ėjo ir šnekėjo. Jai visai nebuvo svarbu,kad ją gali kažkas girdėti. Galiausiai ji priėjo paveikslų galerija. Ir sustojo. Sustojo lyg niekur nieko. Bet ne, ji nebuvo kažkokia kvailė kuri šiaip sau eidama stovinuoja. Ji sustojo prie sienos,ant kurios kabėjo...
- Oho... Koks gražus ir tikroviškas paveikslas,- nusistebėjo švilpiukė.
Ji žiūrėjo į Ronalldo De Wallnie kūrynį. Paveiksle buvo pavaizduota dviejų žmonių figurėlės stebinčios nakties dangų. Nuostabu... Nuostabu.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #11 Prieš 12 metus »
Nikolajus įėjo į paveikslu galerija ir ėmė apžiurinėti paveikslus.Hm dauk paveikslų dauk.Prie vieno paveikslo Nikolajus pamatė Mere.
- Ei Mere ką veiki?- Tuo metu Dodhanhan'as garsiai prunkštelėjo ir dauguma į jį atsisuko.
- Dodhanhan'ai baik vaidinti.
- Bet šeimininke juk jūs prisiekėte su jais nedraugauti.
- Taip prisiekiau bet čia netiek draugiškas kiek mandagus klausimas.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Mere For Smit

  • IV kursas
  • *
  • 250
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Bėgdama sustojau ir pamačiau-gyvenimas nuostabus
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #12 Prieš 12 metus »
Merė vis dar svajojo,tik.... netikėtai išdygęs berniukas paklausė:
- Ei Mere ką veiki?
Tai buvo Nikolajus.
- O,čia tu Nikolajau... Ką čia veikiu..? Hm,- Mere pasimetė,-aaa... nieko,šiaip žiūrinėju,tai sakydama mergaitė pasitraukė nuo Ronalldo De Wallnie kūrynio.
Pala... Ar tik mes su Nikolajumi nesusipykę? A,taip,susipykę. Ah...
- Nikolajau,nepyk,kad mes šitaip su tavim. Tikrai,labai atsiprašau,- Smit atsiprašančiomis akimis pažvelgė į švilpiuką,- na,nepyk,okey? Viskas gerai. Daugiau taip nebus. Pažadu.
Ne,man ne depresija. Aš tik šiaip noriu nušokti nuo stogo. Ne man nereikia tavo šilumos,tik šiaip pirštai mėlynuoja... Man viskas gerai, aš tik šiaip visą naktį verkiau...

Kaltinau jį,kad jis per šaltas,per daug nutolęs ir paviršutiniškas. Bet jis padėjo man. Dabar aš panaši į jį - kažkiek šalta,kažkiek bejausmė,o gal ir paviršutiniška. Bet jis buvo teisus - taip neskauda.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O juk galėjo būt kitaip. Galėjom būti patys laimingiausi žmonės pasauly. Bet tas žodis "galėjom" man toks banalus... Jis netikras. To nebus. Tai tik žodis. Beprasmiškas žodis. Tu daugiau manęs neapkabinsi su savo šiltu kūnu, nebe sušildysi. Nebe paimsi savo šiltom rankom manųjų... Ir beje nebebus tų naktų,per kurias stebėjom žvaigždes. Naktų,kurios buvo nuostabios. Kurių nebeliko... Nebeliko ir tavęs. Tu palikai mane ir išėjai pas kitą. Verkiau kruvinom ašarom,bet nenusileidau. Atsistojau nors buvau suklupus. Nepasidaviau.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #13 Prieš 12 metus »
Nikolajus tik rimtai pažvelgė į Mere ir tarstelėjo:
- Aha jei tai būtu tiesa tada aš persijos prinsas.
- Pritariu šeimininke.- Dodhanhan'as bjauriai išsiviepė šiandien šeimininko įsakymu jis buvo juodžiausias visuose pasauliuose vilkas su kraujo raudonumo akimis.
-  Dodhanhan'ai šiaip liepčiau ją nžudyti bet tokiu atveju mane apkaltintu žmogžudyste ir dar paveikslai susiteptų taigi šiandien Mere tu dar saugi. Tai ką pasakysi išdavike?- Nikolajus paskutinį žodį ištarė taip tyliai kad niekas net jo demonas negirdėjo.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Paveikslų galerija
« Atsakymas #14 Prieš 12 metus »
Alfas pėdino į virtuvę,tačiau sustojo išgirdęs Nikolajaus ir Merės balsus.
Jis girdėjo kiekvieną jų žodį.Staiga išlindęs iš už kampo berniukas garsiai sukriokė:
-SUSTINK!
Kerai pataikė į Nikolajaus demoną.Jis sustingo iššiepęs dantis.
-Nikolajau,kaip jau sakiau nenorėjau kautis,tačiau išgirdau pakankamai.Atsiprašyk Merės.Neturi galimybių.
Reikėjo jį nužudyti.Dvikovoje.
-Kviečiu tave į dvikovą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Alfas Saneris »