0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė
  • *
  • 591
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Prisijungimo ir personažo vardai
« Prieš 9 metus »
Jau ne pirmą kartą pastebiu, kad naujokai perka prisijungimo vardo keitimą ir pasikeičia jį. Kilo toks įtarimas, kad žmonės galvoja, jog pirkdami prekę už 5 galeonus gauna teisę pasikeisti personažo vardą. Tačiau taip nėra!

Prisijungimo vardas naudojamas TIK norint prisijungti prie forumo! Jis daugiau niekur kitur nefigūtuoja! Ši prekė naudinga tuomet, jeigu registruodamiesi įvedėte per lengvą ar per sunkų prisijungimo vardą (login/user/account name) ar dėl kitokios priežasties norit jį pasikeisti.

Personažo vardas naudojamas visur kitur. Tai Jūsų personažo vardas ir pavardė. Juo pristatote savo personažą, tuo vardu dalyvaujate forume. Jį pasikeisti galima tuomet, jeigu nusprendėte, jog pradinis Jums nebepatinka ar dėl kažkokios tik Jums žinomos ir svarbios priežasties. Personažo vardas kainuoja 30 galeonų, tad ne kiekvienas iškart gali tą prekę įsigyti. Naujokai neprivalo pirkti personažo vardo. Jie turi parašyti administracijai (forumo dešinėje pusėje apačioje), kad pakeistume. Arba susikurti personažo aprašymo bei atvykimo temas, kuriose figūruotų norimas vardas. Tada, pamačiusios tokią temą, pakeičiame personažų vardus nemokamai.

Prašau skirti šias dvi sąvokas ir nemesti savo galeonų į balą!

PASTABA: Vardai ir pavardės iš „Hario Poterio“ istorijos griežtai draudžiami! Pasirinkus vardą iš knygų ar filmų, administracija pasilieka teisę jį pakeisti savo nuožiūra.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė David Lockwood »
(hogvartsas2) Reikia pagalbos? Klausk šioje skiltyje arba IH grupėje Facebook'e  ;)Asmeninių žinučių neskaitau.