0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Stela lyg dar turėjo eit ketvirtadienį. O daugiau nelabai žinau :) Nebent iš naujokų kas nors.
Šiaip įdomu :)

*

Neprisijungęs Emille Ann de Flores

  • VII kursas
  • *
  • 263
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Everybody dies but not everybody lives
Aš buvau trumpam užsukus, bet greit išėjau, mačiau tą vietą kur visi lakstė rankose nešdami šluotą  ??? Bet filmas tai laaabai įspūdingas buvo  ;D
"Life is what happened to you, when you are busy making other plans" - John W. Lennon

*

Freddy Moonhead

jeei būčiau buvusi Vilniuj, nuneščiau šluotą, turiu kažkur senai padarius. žiaaauriai gailiuos, kad anksčiau negrįžau. skaičiau ozo fb, kad dar galima bus ką nors laimėti. bet ar yra bent kas nors, žinantis KAIP? :DD

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Vargu ar įmanoma apskritai bus laimėt, jei tie konkursai bus tokio stiliuko, kur iš milijono parašiusių rinks vieną žmogų. :D
O šiaip pats renginys, tai toks primityvokas buvo. Gaila, kad prizai šiaip sau keliavo, beveik bet kam.
O filmas, tai nerealus. Buvo bent faina, kad visas renginys sukūrė atmosferą gerą filmui. Man tikrai tvenkėsi ašaros krūvoje vietų. O per šiandien jau atsisiunčiau visą garso takelį. Pati pirma daina - nežemiška - plaukai piestu stojasi. ^^

*

Freddy Moonhead

oooomgggg, aš laimėjau ženkliukus! facebook'e, ozo puslapy. tikraai nesitikėjau, dabar esu nesveikai nustebusi, tai pasidžiaugsiu čia :D

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Oho, sveikinu! ;) O kaip jie atrodo?

*

Freddy Moonhead

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?fbid=10150235682036540&set=a.164010326539.128001.158167926539&type=1&theater

bet hsssssh, man neparašė kur kreiptis dėl atsiėmimo, tai vakar parašiau į tą elektroninį paštą, kuris buvo paskelbtas kitiems nugalėtojams, dar neatrašė..

*

Neprisijungęs Loras Lanisteris

  • *
  • 432
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Didžiausia Dievo dovana - mirtis
Žiauriai kieti ženkliukai  ;D ir aš tokių norėčiau  :'(

I THOUGHT FIRST ALWAYS OF JUSTICE

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Juodai sveikinu :) Nes faina, kad laimėjo Hogietis!!! O ne šiaip kokia nukvaišusi mamytė, kuri neturi visą dieną ką veikt ir bando laimėti visuose įmanomuose faceb. konkursuose ;)

*

Neprisijungęs Daniel Raion

  • III kursas
  • *
  • 78
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Tikrai labai sveikinu! Nerealūs ženkliukai ;) Tas ypatingai didysis... Mmm... :)

*

Neprisijungęs Lurida Revendž

  • *****
  • 578
  • Lytis: Moteris
Oho, baltas pavydas :)

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Jėga! Smagu, kad kažkam iš tikrų HP fanų atiteko bent vienas prizas :) Aš beveik kasdien (vieną ar du praleidau, kai negalėjau būt prie kompo) dalyvauju, bet nieko nelaimiu :( Pikta, kad tokiu nenormaliu būdu sprendžia, kam prizus atiduot. Alohomorą ir kitus burtažodžius bet kas gali googlėj ar mūsų puslapyje rast. Bet tai neįrodo, kad jie verti HP atributikos ;)

*

Freddy Moonhead

ačiū už sveikinimus! bandykit dar, gal konkursų bus, gal pasiseks! aš tikrai nesitikėjau.. rytoj važiuosiu atsiimt >:)