0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Tuneliai
« Atsakymas #45 Prieš 8 metus »
Emily vaikštinėjo Hogvartso koridoriais ir kažką įtemptai mąstė. Staiga ji pamatė praeinant kažkur jau matytą mergaitę. Antrakursė stengėsi prisiminti kur praėjusioji jai matyta ir dėl ko taip įstrigo jos atmintyje, bet kai jos atmintis galiausiai davė tinkamą rezultatą klastuolė jau buvo dingusi už koridoriaus sienos. Emily nusekė paskui ją vildamasi, kad atras kur tiksliai nuėjo mokinė - būtinai norėjo ją rasti. Šita mergaitė žinojo tai, ką Emily dar tik bandė išsiaiškinti - kaip valdyti juodąją magiją (šviesiaplaukė savo akimis buvo mačiusi nepažystamąją tai darant, ar bent jau ji galėjo prisiekti, kad matė). Po kelių minučių ėjimo ten kur ją vedė nuojauta mergaitė pagaliau atrado varnę (nors Emily buvo įsitikinusi, kad toji yra klasuolė) kažkokiame Hogvartso tunelyje, kuriame, kad ir kaip bebūtų keista, ji dar nebuvo buvusi. Turbūt čia retai kada užklysta mokiniai - pagalvojo mergaitė. Bet nuo to jai buvo tik geriau - šiam pokalbiui tiko pati nuošaliausia vieta, kokią tik galėjai rasti. Dabar, suradus nepažįstamąją liko vienintelis klausimas - kaip ją užkalbinti.
- Hm... Labas... Ką čia veiki viena? Tokioje nuošalioje vietoje... Bet gi tu iš klastūnyno, tiesa? Esu tave mačiusi... Kažkur... Bet kokiu atveju, norėjau susipažinti... Tu pasirodei... Hm... Draugiška... Mano vardas Emily, o tavo? - Kažkaip nelabai aiškiai ir rišliai pradėjo mergaitė.
Pažintis su ne itin draugiškai atrodančia klastuole (kaip manė Emily) ją truputį gasdino, bet kas jai beliko daryti - juk negalėjo ateiti ir tiesiog paprašyti, kad išmokytų ją tokio dalyko....
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Emily Arcanus »

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Tuneliai
« Atsakymas #46 Prieš 8 metus »
Lyg pažadinta iš miegų, Leila išniro iš savo minčių ir priešais savo akis pamatė kiek už ją vyresnę mergaitę.
- Labas, - pasisveikino ji net nesivargindama nusišypsoti. - Vaikščioju po pilį, jei nematai, o tu? Ne, kažką painioji. Aš ne iš Klastūnyno ir visai aš ne draugiška.
Mergaitės balsas skambėjo šaltai, bejausmiai, nors viduje mergaitė jautėsi gana gerai ir gal netgi džiaugėsi, kad turi su kuo pakalbėti.
- Leila, - menkai šyptelėjo mergaičiukė atmesdama į nugarą plaukus - ilgus, tiesius ir juodus lyg varno plunksnos, užkritusius jai ant pečių.
Varniukė nugara atsirėmė į sieną ir vieną koją sulenkė per kelį ir ja taip pat atsirėmė į sieną.
- Kodėl čia atėjai ir kreipeisi į mane? - nevyniodama nieko į vatą paklausė Snieguolė.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Tuneliai
« Atsakymas #47 Prieš 8 metus »
Kodėl čia atėjau? Vargu ar gera mintis būtų iš karto atversti visas kortas... O gal būtų? Vis gi nepanašu, kad jai patiktų į vatą vynioti mėgstantys žmonės... Dar kiek padvejojusi mergaitė atsargiai prabijo. Ji atidžiai sekė kokią reakciją išauks klasuolės žodžiai ir dėl visa pikta buvo pasiruošusi sprukti atgal, mat apsiginti antrakursė nesijautė turinti šansų.
- Matai, draugiškumas priklauso nuo to, ar tu pats nori būti draugiškas ir ar tau patinka žmogus, su kuriuo bendrauji, - pasakė mergaitė. - O dėl ko aš čia atėjau, tai... Na man atrodo mačiau tave anksčiau naudojant kažkokius burtus prieš voverę uždraustąjame miške. Nežinau, kas tai buvo ir įdomu pasidarė... Gal galėtum pasakyti kaip tą padarei? Klausiu tik šiaip - iš smalsumo...
Tiesa buvo ta, kad ji iš tikro nežinojo kokius konkrečiai burtus pirmakursė naudojo, tačiau viena buvo aišku kaip dieną - tai buvo juodoji magija. Juk kas daugiau jei ne ji galėjo priversti varkšą gyvūnėlį taip kankintis iš skausmo ir galiausiai palikti savo nelaimingą kūną, varnei jo nė nepalietus, jei ne ši magijos rūšis? Norėčiau ir aš taip mokėti. Panaudočiau kur nors... Pavyzdžiui prieš motiną... - tyliai mąstė mergaitė. Tačiau pagavusi savo mintis staiga jų pati išsigando. Kažkas su manimi ne taip. O gal kaip tik viskas darosi taip, kai ir turėtų būti?

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Tuneliai
« Atsakymas #48 Prieš 8 metus »
Sakyk gi pagaliau, kas čia tave atvedė, nestoviniavusi. pagalvojo varniukė.
- Aha, draugiškumas me, draugiškumas be. Visiems neįtiksiu ir aš to net nesistengiu padaryti. Tu matei, kaip aš treniruojuosi Uždraustajame miške?! - atsistojusi į gynybinę pozą, paklausė, arba sušuko Leila Sunshine. Rodos, neįvertinau jos gerai. Teks pakeisti nuomonę. Arba vaidinti, kad ten buvau ne aš, arba pasitikėti ir pasakyti jai savo paslaptį. Ir. Prisaikdinti. Ją. Tylėti. Nes jei prasitars kam nors, jai atsitiks tas pats, kas atsitiko ir tai voverytei. Ate ate. Vis dėlto mergaitė nusprendė neišsisukinėti.
- Ten buvo juodoji, Šėtono magija. Ne visi ją moka. Tai buvo "dovana" mano giminei. Mano visa šeimynėlė turi šias nuostabias galias, kurių net tinkamai naudoti nemoka. Todėl vakarais einu į Uždraustąjį mišką ir mokausi suvaldyti savo galias. Kodėl tau rūpi?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Leila Sunshine »

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Tuneliai
« Atsakymas #49 Prieš 8 metus »
-Mokaisi suvaldyti? Bet tu jas puikiai sulaikai mokykloje - niekada nemačiau jų iš tavęs prasiveržiant. Jei mokaisi jas suvaldyti, manau tau sekasi tikrai puikiai, - atsakė mergaitė.
Jeigu tai dovana ar prakeiksmas, tai ji tikrai nepamokys manęs tokių dalykų, nes aš paprasčiausiai neturiu tam reikalingų galių. Juo labiau, kad iš to, kaip atsiliepė apie savo šeimą panašu, kad savo "dovana" mergaitė nesidžiaugia ir tikriauiai smerkia tuos, kurie savavališkai ją naudoja.
- Manau tik labai geras žmogus gali norėti suvaldyti šitas galias, - kiek pamąsčiusi dar pridėjo klastuolė. - Nes visi kiti joms pasiduotų ir be saiko jomis naudotųsi visur ir visada, kol galiauiai juodoji magija juos visiškai užvaldytų. Tu esi kitokia, nes jai nepaklūsti - tu ypatinga.
Ir Emily iš tikro ėmė žavėtis varniuke. Taip, galbūt toji ir nebuvo labai draugiška, bet ne tai juk svarbiausia. Svarbu tai, kad ji buvo išskirtinai gerietė. Turbūt būsiu susidariusi visiškai klaidingą nuomonę tame miške - suprato ji. Ateidama į tunelį antrakursė tikėjosi atrasti juodosios magijos mokytoją, bet rado šį tą žymiai geriau - priežastį kodėl jos nesimokyti ir pavyzdį, kuriuo galėtų sekti.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Tuneliai
« Atsakymas #50 Prieš 8 metus »
- Mokausi.  Nematei, nes tavęs niekada nebuvo šalia manęs, - tyliai, paslaptingai, o gal ir šiek tiek liūdnai tarė mergaitė. - Buvau ir langą išdaužusi profesorės Evers kabinete.
Kodėl jai taip parūpo mano galios? Ar jai ko nors reikia iš manęs? Ar ji klausinės, klausinės ir paskui išduos kitiems? Jei jos toks tikslas, tada jos nebebus gyvųjų tarpe, mąstė kaip nugalabyti žmogų Sunshine.
- Kodėl tu manęs klausinėji? Juk tikrai ne dėl smalsumo.
O gal tas susižavėjimas tik suvaidintas? Gal jai kažkas liepė kažką sužinoti? Nors, ji neatrodo, lyg būtų kokia super super slapta agentė šnipė.
- Bet ne vien blogus dalykus galima su ja daryti. Su šia magija išgydžiau mergaitę iš savo koledžo. Tiesiog ši magija dažnai turi pasekmių ir jos toli gražu nėra geros.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Tuneliai
« Atsakymas #51 Prieš 8 metus »
- Nemanau, kad profesorė būtų labai supykusi dėl to - ji labai gera ir supratinga, - atsakė mergaitė. - Be to, išdaužti langą yra menkniekis, palyginti su tuo, ką būtum galėjusi padaryti, jei visiškai savęs nekontroliuotum...
Vėliau klastuolė akimirkai grįžo į tą naktį miške. Tada ji sužinojo kokią nuostabią turi mokytoją. Tą naktį ji suprato kiek daug aplink ją yra gerų žmonių, kurie visada pasirengę suprasi ir padėti. Dabar, tai prisiminus, antrakursei pasidarė labai gėda dėl pastarųjų savo veiksmų, kada ėjo į klastūnyno biblioteką, kambarį iki pareikalavimo ir galiausiai atsekė šitą mergaitę tikrai ne kokiais tikslais. Juk aš visiškai ne tokia. Niekada nebuvau blogiete ir nenoriu ja tapti... Jau nebe... Tik ne tada, kai aplinkui tiek daug nuostabių pavyzdžių. Kad ir šita mergaitė... Mokinė jau rimtai žavėjosi varniuke bei jos gebėjimu kontroliuoti save. Staiga atsibudusi iš apmąstymų mergaitė išgirdo Leilą klausiant, kodėl yra tiek klausinėjama.
- Kodėl aš tavęs klausinėju? Atleisk, jei tai pasirodė panašu į tardymą ar dar ką. Tiesiog negaliu atsistebėti kokios stiprios valios esi, jei gali šitas galias sutvardyti. - jau visiškai nuoširdžiai atsakė mergaitė. - Bet juk žinai, kad jei nenori gali neatsakyti į nei vieną mano klausimą. Gali išvis su manimi nebendrauti.
Arba galėtum mane nužudyti, jei panorėtum  - dingtelėjo antrakursei. Tačiau klastuolė mirties, nei skausmo nebijojo. Galbūt dėl to taip drąsiai ir jautėsi prie mergaitės, kuri galėjo jai padaryti turbūt bet ką.
- Tu išgydei mergaitę?! Bet juk tai nuostabu! - negalėjo atsistebėti klastuolė.
Galbūt ji būtų nustebusi mažiau, jei būtų žinojusi Jakateriną, mergaitę kurią laikė vienu geriausių žmonių visame pasaulyje, esant demonę. Galbūt tada ji jau būtų žinojusi, kad net ir tie, kurie labai artimai susiję su tamsos pasauliu gali būti net labai geri. Tačiau šiandien tai jai buvo naujiena, kuri privertė dar labiau gerbti šalia stovinčią Leilą.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Tuneliai
« Atsakymas #52 Prieš 8 metus »
- Ne, profesorė nesupyko, ji labai gera ir atlaidi. Bet ne tame esmė. Supranti, išdužusio stiklo gabaliukai sudarė pentagramą. Tai yra keista, -  nors kas čia keisto, visada kur nors lieka ta suknista velnio pentagrama... užbaigė savo mintis Leila Sunshine. - Tu neturėtum su manimi bendrauti, nes jei supykdysi, galiu tau padaryti bet ką. Viską. Galiu iš tavęs atimti gyvybę ir tai manęs net neišvargintų. Man reikia kažką naikinti, tai mano prigimtis, kurią bandau nugalėti, - kalbėjo varniukė atverdama savo vidaus dalelę visiškai nepažįstamam žmogui. Tikriausiai jautė, kad ja galima pasitikėti. - Pažiūrėk.
Mergaitė iškėlė delną virš grindų ir ant jos, regis, iš niekur atsirado akmenukai.
- Matai? Jie išsidėstė ne bet kaip, iš jų susidėliojo ta pati žvaigždė...

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Tuneliai
« Atsakymas #53 Prieš 8 metus »
Emily matė, kad Leila nusiminusi. Ji tikrai nesidžiaugė šita "dovana" ir akivaizdžiai pati bijojo savęs ir to, ką gali padaryti.
- Aš pasitikiu tavimi, - atsakė mergaitė.
Bijoti jai nebuvo ko.  Juk kas blogiausia gali atsitikti? Aš numirsiu? - tai jai būtų daugiau palaima nei bėda.. Vėliau varniukė parodė klastuolei iš akmenukų atsiradantį ženklą - atvirkščią pentagramą. Mergaitė buvo tvirtai įsitikinusi, kad tai tamsos jėgų ženklas. Bet juk tai netiesa. Antrakursė buvo daug skaičiusi apie šio ženklo reikšmes Hogvartso bibliotekoje, todėl žinojo apie tai labai daug.   
- Ženklai, kuriuos mums rodo aplinka visada kažką mums bando pasakyti - būtent dėl tos priežasties jie ir atsiranda. Tačiau kodėl manai, kad šitas ženklas būtent šetono simbolis? Juk penragrama turi žymiai daugiau reikšmių... Skaičiau, kad senais laikais tiek teisinga, tiek apversta pentagrama buvo naudojama kriksčionybėje (tik atsiradus satanistams jie pasiėmė apverstą pentagramą kaip savo simbolį). Bet iš tikrųjų pentagrama yra žymiai senesnis simbolis, nei kažkokia žiobariška religija. Ji buvo, kai dar pasaulyje nebuvo nei žiobarų,  nei burtininkų (pavyzdžiui Venera Žemės atžvilgiu per tam tikrą laiką nubrėžia idealią penkiakampę žvaigždę). Kalbant apie šito ženklo reikšmes - penkiakampis yra žmogaus proto, progreso, pažinimo simbolis. Dar daugiau - tai keturių stichijų sudarančių materiją ir penktosios – Dvasios – įkvepiančios gyvybę simbolis - teisingoje pentagramoje vienas smaigalis yra aukščiau kitų keturių – dvasingumas aukščiau materijos. Kai pentagrama apversta gaunasi jog materija yra aukščiau už dvasią. Na o apskritimas iš esmės yra tobula figūra, absoliuto, Dievo simbolis, todėl apie penkiakampį apibrėžtas apskritimas simbolizuoją žmogų kaip gerųjų aukštesniųjų jėgų dalelę, tai apsaugos simbolis. Taip, kad pentagrama simbolizuoja ne tik šėtoną (ir aš asmeniškai labai abejoju
ji išvis jį simbolizuoja), bet ir žmogiškumą, jo dvasingąją ir materialiąją pusę. Kadangi pentaklis visuomet apskritime, kokia puse jis bebūtų, pentagrama mums rodo, kad nepaisant mūsų vertybių ir sąmonės lygio esame Dieviškosios visumos dalelė.
Baigusi savo ilgą monologą mergaitė atsiduso - pasireiškiau čia kaip vaikštanti enciklopedija. Tikiuosi Leila dėl to nepalaikys manęs keistuole. Emily iš tikro labai norėjo, kad varniukė pasijustų geriau. Dėl to ji būtų viską padariusi.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Tuneliai
« Atsakymas #54 Prieš 8 metus »
Leila Sunshine išklausė Emily monologą apie pentagramą. Tai pentagrama gali būti ne tik velnio ženklas? Vadinasi, ši magija gali būti ne blogoji, juodoji, bet geroji? Vadinasi, šias galias galiu naudoti ne tik blogiems darbams daryti? Varniukė įgavo šiek tiek pasitikėjimo savo galiomis.
- Jėga, jei aš galiu naudoti savo galias ne tik blogiems veiksmams. Jėga, jėga, jėga! - džiūgavo juodaplaukė. - Bet kodėl tada visos pasekmės būna neigiamos? Kodėl kai aš išgydau ką nors, tam žmogui dar sunkiau būna? Žaizdos užsitraukia, bet pats žmogus nusilpsta. Įdomu, gal būtų tie burtai aprašyti kurioje nors iš bibliotekos knygų? Ką manai?
Leila pažvelgė į savo delną ir jame pradėjo liepsnoti... žalia liepsnelė.
- Stebuklinga, gražu... - nutęsė mergaitė, susižavėjusi žiūrėdama į delną. Žinoma, jį kiek perštėjo, bet grožis buvo pasakiškas.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Tuneliai
« Atsakymas #55 Prieš 8 metus »
Mergaitė, pamačiusi kad juodaplaukei šita informacija padėjo pasijusti geriau, išsišiepė iki ausų. Buvo gera matyti, kad naujajai draugei bent kiek lengviau. Vėliau, išgirdusi Leilos klausimą, mergaitė susimąstė. Ji buvo skaičiusi apie energijos valdymą - vieną galingiausių magijos rūšių. Tai, ką pasakojo varnė, buvo be galo į šią magijos rūšį panašu - energija, paimama iš bet kokios gyvybės ir perkeliama kitur arba sukonsentruojama ties kažkokiu konkrečiu veiksmu, kurį norima padaryti (šiuo atveju - išgydyti žaizdą). Tai paaiškintų, kodėl gydomoji nusilpo kai žaizda užsitraukė, bet, kiek Emily žinojo, tuo užsiimė tik labai galingi burtininkai, mat valdyti energiją - tai ne šiaip vingardium leviosa - šito magai mokosi kelis dešimtmečius, o neretai ir visą gyvenimą. Todėl klastuolė, įvertinusi, kad mažai tikėtina, jog jos teorija teisinga, nusprendė apie tai draugei nieko nesakyti.
- Taip, labai galimas daiktas, kad bibliotekoje yra apie tai rašanti knyga, - po kiek per ilgai užsitęsusios pauzės atsakė mergaitė. -  Tačiau tam reiks jų perversti begales, nes manau nesi linkusi apie tai paklausti bibliotekininkės?
Paskui mergaitė užsižūrėjo į pirmakursės delną, kuriame liepsnojo nepaprasto grožio ugnelė.
- Pulchritudo est in periculo, - tepasakė ji.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Tuneliai
« Atsakymas #56 Prieš 8 metus »
- Nemanai, kad bibliotekininkė gali slėpti tokią informaciją? Geriau susirasti burtais, ar dar kaip nors. Jei kas nors sužinos apie mano tokias galias (o apie jas jau žino vienas, du... keturi žmonės), tai man gali baigtis nelabai gerai. Supranti, kitokios galios nėra labai pageidaujamos Hogvartse, kur nenaudojama (beveik) juodoji magija, kur tik šviesūs ir geri burtai. Tiesiog pasaka, - baigė susarkazmindama.
Paskui vėl pažvelgė į liepsnelę delne.
- Šis magijos tipas, mano nuomone, yra jausmų magija.
Leila Sunshine pagalvojo apie meilę, įsimylėjelių poreles ir liepsnelė delne nusidažė skaisčiai raudona, kitaip sakant, meilės spalva.
- Matai? Jos spalva priklauso nuo jausmo, kurį aš įsivaizduoju ar patiriu. Ši magija turi daug rušių, o tu kol kas matei tik dvi. Norėsi pamatyt ir kitas? - užklausė varniukė. - Tik turėsi laikyti liežuvį už dantų.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Tuneliai
« Atsakymas #57 Prieš 8 metus »
- Juodoji magija panaudota geriems tikslams virsta baltąja magija. O tu ir neturi sakyti, kad ieškai informacijos apie savo galias. Gali pasakyti, kad tiesiog esi apie tai girdėjusi arba, kad reikia kokiai nors pamokai. Kad ir Apsigynimui nuo juodosios magijos, - pasiūlė mergaitė. - Arba, jei nori aš galiu paklausti, sakydama, kad reikia man. Nebent žinai kokie burtai šiuo atveju galėtų padėti?
Paskui mergaitės žvilgsnis vėl nukrypo į degančią švieselę, kuri netrukus pakeitė spalvą ir tapo visai tokia, kaip tradicinė žiobariška ugnis - raudona. Išklausiusi Leilos pasiūlymą klastuolė vėl prabilo:
- Su liežuvio laikymu už dantų problemų niekada neturėjau - man žymiai sunkiau jį iš ten iškrapštyti, - nusijuokė mergaitė. - Jei nori ir gali - parodyk man. Tačiau tik tuo atveju, jei tai darydama pati nenukentėsi, - pridėjo, mat įtarė, kad pirmakursės delne švytinti ugnelė jį degino.
Mažoji trumpam vėl nuklydo į apmąstymus. Iš kur vienuolikmetė tiek žino apie burtus, taip puikiai juos valdo. Ji sakė, kad jai tai įgimta, tačiau juk vistiek juos reikia išmokti valdyti...

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Tuneliai
« Atsakymas #58 Prieš 8 metus »
- Ne, aš susitvarkysiu pati, viskas gerai. - atsakė varniukė. Ji niekada nemėgo savo darbų ar problemų užversti kitiems. Kad ir kas bebūtų, ji tikėjo, kad susitvarkys pati. - Bet jei nori, gali palydėt į biblioteką. Jei nori, - pakartojo mergaitė.
Leila uždėjo delną ant kito delno su ugnimi, norėdama užgesinti ugnį. Tačiau ši tik dar labiau išplito ir pradėjo deginti riešus.
- O Dieve, ką... - sulig žodžiu Dieve, ugnis magiškai užgeso, lyg nebeturėdama deguonies, kad galėtų degti. - Nu va, nieko vėl nebesuprantu. Dievas, ugnis, mano nevaldomos galios... Aš toks blogas žmogus, reikia atsikratyti galių. Juk aš tok norėjau pasigrožėti ugnimi, o galios vėl sujaukė reginį. Tačiau kaip atsikratyti savo galių, jei jos įgimtos? Kaip jomis nebesinaudoti, jei aš jau net nebepajusdama jas pradedu naudoti... O dėl daugiau galių... Susitinkam kur nors, kur mažai žmonių. Gal žinai kokią gerą vietą, kad niekas mūsų nematytų? Visgi nemanau, kad čia tinkama vieta mano galioms "demonstruoti".

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Tuneliai
« Atsakymas #59 Prieš 8 metus »
- Noriu, - net nesuabejojusi atsakė mergaitė. - Mielai palydėsiu tave, o jei kartais vis dėlto reiks pagalbos ir padėsiu.
Emily šypsojosi. Buvo gera, kad bent kažką galėjo padaryti.
- O dėl vietos... Žinau vieną, bet ten sunku nusigauti. Yra tokia ola ežero dugne. Galbūt jau esi ten buvusi?
Paskui kiek patylėjusi mergaitė dar pasakė:
- Atsimink, kad neprivalai man to rodyti, daryk tai tik tada,  jei tikrai pati to nori. O jei ne - aš tavęs ir neversiu. O dėl galių - nenorėk jų atsikratyti. Su laiku išmoksi jas geriau valdyti ir viskas bus gerai. Galbūt ateityje jų dėka darysi nuostabius darbus... Tikrai, tikėk manimi - viskas bus gerai. Juk nieko stebėtino, jei dabar kartais viskas pakrypsta ne taip, kaip norėtum - tu dar labai jauna. Bet viskas yra išmokstama ir aš esu tikra, kad tau pavyks.
Klastuolė padrąsinančiai nusišypsojo draugei. Ji jautė, kad šalia jos stovi gražios sielos žmogutis, todėl buvo įsitikinusi, kad galiausiai toji išmoks savo galias nukreipti geriems ir tik geriems darbams, o tos nuo tada savavališkai daugiau nebepasireikš.