0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #105 Prieš 1 metus »
Buvo pirmadienio naktis. Rugsėjo pradžia, tad didžioji dauguma laiką leido miegamuosiuose jau arba miegodami, arba bendruosiuose kambariuose bendraudami su išsiilgtais draugais. Rugsėjis nebuvo tas metas, kai didelė dalis mokinių šlaistydavosi Hogvartso koridoriais. Tam dar - ne laikas. Būtent dėl šios priežasties Mendel pasirinko šią naktį. Jai reikėjo kai ką patikrinti.
Robis Maikvaidas, vaikinas, iš kurio tamsiaplaukė praeitais metais pirkdavo cigaretes, pavasarį baigė mokyklą. O vakar šeštakursė nugirdo kalbas, kad jis cigaretes laikydavo tuneliuose ir kad buvo prigautas profesorių, todėl jas ten paliko. Nežinojo, kur, tačiau paieškoti buvo verta. Ne, Dori jau neberūkė. Tačiau parduoti cigaretes - kodėl gi ne? Jeigu ji jas ras, tai galės užsidirbti papildomo pinigėlio.
Kol kas paieškos buvo bevaisės, be to, atrodė, kad Dori nelabai žinojo, į kurią čia dabar pusę beeiti. Pasijuto šiek tiek pasimetusi ir jau norėjo panaudoti kerus, kurie priverčia burtų lazdelę veikti kaip kompasas. Bet netoliese išgirdo žingsnius. Pašvietusi lazdele nieko nepamatė. Tačiau juto, kad kažkas yra.
- Kas čia? - paklausė toliau švietaliodama.

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #106 Prieš 1 metus »
Palengva ėjo valandos, tačiau Delfė niekaip negalėjo užmigti. Į galvą vis lindo įkyrios mintys, tad Švilpynė koledžo mokinė palengva atsikėlė iš savo šiltos lovos ir nusprendė šiek tiek pasivaikščioti po pilį. Mergina buvo jau šeštakursė, tad norėjo praleisti daugiau laiko tyrinėdama pilį, o ne nuolat vaikščiodama savo koledžo bendrajame kambaryje.
Delfė nusprendė pasukti tunelių link, nes neprisiminė, kad kada ten buvo. Tikiuosi, kad nepasiklysiu... pagalvojo švilpė ir nusišypsojo. Negali būti taip sunku tiesiog pasivaikščioti po tunelius, ar ne?
Staiga mergina pamatė netoli šviečiančią lazdelę ir išgirdo balsą. Delfė taip pat išsitraukė lazdelę ir pašvietė. Pamačiusi juodaplaukę merginą Delfė sutriko, bet nusišypsojo.
- Labas, - pasakė ji. Tą akimirką nesugalvojo nieko geresnio.
Šešiolikmetė nesitikėjo nieko pamatyti, tad išėjo su savo pižama ir basomis kojomis, tačiau dabar stovint prieš kitą žmogų pasidarė gėda.
- Aš... Delfė. Kas tu? Ką tu čia veiki? - švilpė pabandė nusišypsoti stipriau ir įsmeigė savo mėlynas akis į nepažįstamąją.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #107 Prieš 1 metus »
Po kelių akimirkų į Dori buvo pašviesta burtų lazdele. Ir pasisveikinta. Prieš ją stovėjo kažkokia Delfė, kurią Dori gal kada nors akyse ir matė, tačiau asmeniškai nepažinojo.
- Labas, - pakankamai pasimetusiu balsu atsakė tamsiaplaukė.
Ji nužiūrėjo sutiktą merginą. Ši vilkėjo pižama ir buvo basomis kojomis.
- Dėl Merlino, ir tu neavi batų? - paklausė galvodama apie Sakurą. - Kas jums visiems darosi? Gal nauja mada? - pavartė akis.
Pati Mendel atrodė kuo įprasčiausiai. Juoda mantija ir tokios pat spalvos batukai.
- Aš Dori. Aš esu Dori. Šeštakursė iš Klastūnyno. O tu iš kokio koledžo? Prašau, tik nesakyk, kad iš Varno Nago, - atsiduso.
Nes tada turėsim muštis. Juk turėsim muštis, ar ne? Taigi visi varniai, kuriuos pažįstu, išskyrus Gruodę ir Sakurą, yra bjaurybės, galvojo mintyse.
- Aš čia... Slampinėju. Tiesiog. Šiaip. Man patinka, - apie cigaretes mokinė nutarė neprasitarti. - O tu čia ką veiki? Gal lunatikuoji? - išpūtė akis dar kartą nužvelgdama merginą ir siedama jos pasivaikščiojimą su apranga.

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #108 Prieš 1 metus »
Persimetus keliais žodžiais, Delfė pasijuto drąsiau. Ji vis dar šypsojosi bandydama parodyti, kad ji draugiškas žmogus, tačiau nenorėjo, kad juodaplaukė pamanytų, jog Delfė pakvaišusi lunatikė. Turbūt taip ir atrodė basomis kojomis ir su pižama.
- Ir aš, - atsiduso Delfė. - Nežinau, tikriausiai pamiršau juos užsiauti. Vis tiek nėra šalta.
Basomis vaikščioti tikrai nebuvo patogu ir šilta, tačiau švilpė nutarė to neparodyti.
- Ne, aš ne iš Varno nago, - švilpė nusijuokė skambiu juoku. - Aš iš Švilpynės! Ir aš irgi šeštakursė.
O kas blogai su Varno nagu? Maniau, kad ten visi draugiški?
- Aš... galima sakyti negalėjau užmigti ir nutariau pasivaikščioti. Nieko įdomaus. - pasakė mergina. Kaip banaliai tai skambėjo! Ar negalėjau sukurti nieko įdomesnio?
Delfė nusišypsojo Klastūnyno koledžo mokinei ir pasuko į kitą tunelio pusę. Vis tiek nebežinau ką jai pasakyti. Tačiau kelias minutės paėjus ji netyčia ant kažko užlipo. Pamačiusi, kad tai viena cigaretė, Delfė pasibjaurėjo ir apsidairė. Daugiau nieko aplink nematė, tik keletą akmenukų ir netoli dar kelias cigaretes.
- Dori! - negarsiai pašaukė Delfė. - Ten kažkas primėtė cigarečių, galbūt reikų pasakyt kokiam profesoriui?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #109 Prieš 1 metus »
Visa šita situacija atrodė kiek keistoka. Kaip galima pamiršti apsiauti batus, jeigu nesi Sakura? Delfė klastuolei šypsojosi, tačiau Mendel šypsena neatsakė. Ji nebuvo pratusi šypsotis nepažįstamiems. Nors šiuo metu norėjosi turėti daugiau draugų, o ne priešų.
Tad šeštakursė nusprendė, kad vertėtų pasiūlyti šiai švilpei ką nors nuveikti, jeigu jos abi šiąnakt neturi rimtų planų. Bet, Dori nustebimui, Delfė ėmė ir nuėjo. Mendel kilstelėjo antakius. Keistuolė. Gal tikrai lunatikuoja?
Tačiau netrukus sutikta mergina pašaukė tamsiaplaukę vardu ir pradėjo kažką kalbėti apie cigaretes. Nieko nelaukusi mokinė pribėgo prie garso šaltinio ir ėmė švietalioti burtų lazdele. Deja, laimikis nebuvo geras: viso labo, kelios cigaretės. Net ne pakelyje, o tiesiog besimėtančios. Bet galbūt pavyktų parduoti ir po vienetą? Apie tai pagalvojusi paauglė susirinko jas.
- Aš pasakysiu Klastūnyno vadovui, - atsakė Dori.
Merline, kodėl Hogvartse pilna šventuolių?
- Jūsų vadovė visai nauja Hogvartse, tai nereikėtų jos apkrauti papildomais darbais. O mūsiškis dėsto jau antrus metus, tai aš jam atiduosiu. Galbūt vertėtų paieškoti dar daugiau? - pasiūlė. - Na, žinai, kad čia nesimėtytų.
Ir ką tu galvoji sakyti profesoriams, Delfe. Nemanau, kad jie apsidžiaugtų, jog vaikštome po tunelius. Tačiau turiu tylėti, nes visai įmanoma, kad pavyks rasti tikrų turtų. Pasirodo, gandai išties nebuvo iš piršto laužti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #110 Prieš 1 metus »
Dori pasiūlymas pasakyti Klastūnyno vadovui iš pradžių pasirodė malonus, bet šiek tiek vėliau pasirodė keistas. Tačiau klastuolė pasiūlė paieškoti daugiau cigarečių, o Delfė nenorėjo pasirodyti nemandagi, tad sutiko ir palinksėjo galva.
Šiaip šeštakursė neturėjo problemų bendrauti su žmonėmis ir labai greitai susirasdavo draugų, tačiau prisiminus kiek žmonių ji supykdė su savo perdėtu draugiškumu, ji stengėsi būti kuo tylesnė. Svarbiausia nepasakyti nieko kvailo, svarbiausia nepasakyti nieko kvailo...
- Atsiprašau, kad nuėjau ankščiau nieko nepasakiusi. Tiesiog daugelis žmonių galvoja, kad kalbu per daug, dėl to nenorėjau pasakyti kažko kvailo, bet tuo pačiu neturėjau ką pasakyti, dėl to nežinojau kaip tau tai pasakyti ir tiesiog...
Šaunuolė. Negaliu padaryti paprasto dalyko ir patylėti. Ar bent jau pasakyti kažką protingo. Dori dabar tikriausiai galvoja, kad aš keistuolė.
Netoliese Delfė pamatė mažą purviną dėžutę. Neįsižiūrėjus, nebūtų įmanoma jos pamatyti.
- Žiūrėk!
Švilpė pribėgo ir paėmė dėžutę. Merginos veide buvo galima pamatyti pasibjaurėjimą, nes dėžutė tikrai buvo labai dulkina. Atidarius rado keletą cigarečių.
- Imk, - šeštakursė padavė Dori dėžutę.
Galbūt nors vieną dalyką padariau teisingai?
- Kodėl nemėgsti varnanagių? - paklausė švilpė. Delfė labai norėjo kažkaip užmegzti pokalbį.
Merginos kojoms vis dar buvo šalta, tačiau Švilpynės koledžo mokinė šitai puikiai slėpė. Nes labiausiai pasaulyje nenorėjo dar kartą apsikvailinti šalia Dori.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Delfė Digori »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #111 Prieš 1 metus »
Netrukus merginos jau kartu pėdino tuneliais ieškodamos cigarečių. Delfė išbėrė kaip žirnius į sieną pasiteisinimą, kodėl ji nuėjo nieko nepasakiusi, ir Dori nusijuokė.
- Aš anksčiau buvau tikra čiauškalė, - prabilo. - Turėjau tokią draugę, kurią mano kalbos, tikrai žinau, labai užknisdavo. Dabar pliurpiu mažiau. Nors vis tiek mėgstu, - gužtelėjo pečiais vos vos šyptelėdama. - O ką tu mėgsti veikti be vaikščiojimo basomis naktį Hogvartse ir kalbėjimo? - pasidomėjo.
Tada švilpė rado ir padavė Dori visą cigarečių pakelį. Deja, jis buvo ne naujas, o viduje - vos kelios cigaretės. Ir kur gi tas kvailys paslėpė tikrajį lobį?
- Ačiū, - tarė ir įsidėjo tą pakutį į kuprinę.
Tada Mendel dairėsi toliau, švietaliojo lazdele, ir pamatė labai keistą vaizdą. Tai buvo cigarečių blokas, tačiau ne visas. Matėsi tik koks trečdalis.
Priėjusi prie laimikio šeštakursė pamojo burtų lazdele ir panaikino praskiedimo kerus. Pasirodė net šeši cigarečių blokai, kurie vos tilpo į Mendel kuprinę. Kol kas tikrai užteks. Pažiūrėsiu, kaip seksis pardavinėti.
- Oho, - neva nustebusiu balsu tarė. - Vis tik jau vėlu. Gal eikim?

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #112 Prieš 1 metus »
Dori radus pakankamai cigarečių, Delfė šiek tiek nuliūdo. Švilpynės koledžo mokinė dar nenorėjo grįžti į savo koledžo bendrąjį kambarį, nes visiškai nenorėjo miego, o ir su Dori buvo visai smagu. Nors bendravimo pradžia nebuvo pati geriausia, Delfė mintyse tikėjosi, kad Dori laikyti savo drauge gali.
- Jeigu nori, galim eiti, - pasakė šeštakursė. - Tačiau aš norėčiau dar pavaikščioti. Vis tiek negaliu užmigti, - nusijuokė Švilpynės koledžo mokinė.
Galbūt gerai eiti iš čia. Su pižama ir basomis kojomis gana šalta.
- Man patinka magiškųjų gyvūnų priežiūra. Ir šiaip, viskas kas susiję su gyvūnais, - pagalvojusi pasakė Delfė. - O tau?
Eidama švilpinukė šiek tiek užsigalvojo apie visą šį įvykį ir už kažko užkliuvusi nukrito. Nukritusi pradėjo juoktis, nes nenorėjo pasirodyti silpna bei norėjo pasistengti viską perteikti kaip juoką.
Delfė patikrino pėdą. Šiek tiek kraujo, bet viskas gerai.
- Man tikrai viskas gerai, - nusišypso švilpinukė. Neverkė, bet tvardėsi. Tikrai nepasirodysiu silpna. Be to, tikrai nėra taip blogai.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #113 Prieš 1 metus »
Delfė pasiūlė dar pavaikščioti. Na, kodėl gi ne, mintyse pamanė klastuolė.
- Gerai, - sutiko. - O tu žinai, kokią vietą iš čia galima pasiekti? Gerai, tarkim, eisim čia, - parodė į tolį. - Kur išlįsime?
Dori teko tuneliais eiti į Kiauliasodį. Tačiau tai nebuvo šitas tunelis.
Magiškų gyvūnų priežiūra ir gyvūnai. Merline, man ir Alano su savo zoologijos sodu pilnai užtenka, šnekėjosi su savimi mintyse.
- Kalbant apie pamokas, tai aš mėgstu kerėti, - su pasididžiavimu balse tarė. - O šiaip, dievinu skraidymą ir kvidičą, - tamsiaplaukės akys sublizgėjo. - O tu mėgsti skraidyti? - paklausė.
Ir tada švilpė nukrito. Pabandė viską nuleisti juokais ir pasakė, kad jai viskas gerai.
- Bet Delfe, tu kraujuoji, - pakankamai rimtai tarė Dori pamačiusi jos pėdą.
Ką tik prišnekėjau, jog mėgstu kerėti. Ir mėgstu. Bet jei nepasiseks?
- Galiu pabandyti padėti. Leisk. Ferula, - pasakė šeštakursė, nutaikiusi burtų lazdelę į Delfės žaizdą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #114 Prieš 1 metus »
Mėlynakė lyg užkerėta stebėjo kaip Dori su savo burtų lazdele išgydo švilpinukės žaizdą. Atrodė, kad klastuolė tai darė labai lengvai, lyg tas burtažodis būtų pirmo kurso. Delfei, kuriai kerėjimas nelabai sekėsi, tai atrodė iš tikro įspūdingai.
- Oho, matosi, kad mėgsti kerėti! - nusijuokė šešiolikmetė. Su Dori buvo bendrauti nebuvo sunku, ir nors Delfė su visais žmonėmis greitai sugebėdavo surasti bendrą kalbą, švilpinukė pasijuto lyg su klastuole buvo draugėmis nuo pat pirmo kurso.
- Kalbant apie tunelius, neįsivaizduoju kur išlysime, - tarė mergaitė, lyg kalbėtų apie smagiausią dalyką pasaulyje. - Tačiau gal taip ir geriau? Turiu galvoje... kai nežinai kur eini, tiesiog kai pasieki kažkokią vietą, kurios nesitikėjai, pasidaro... Atsiprašau, aš vėl per daug kalbu, - kaltai nusišypsojo švilpė ir nuleido savo mėlynas akis į žemę.
- Man taip pat patinka skraidyti! Tačiau ar esu labai gera kvidiče? Nelabai... Iš tikrųjų priklauso nuo pozicijos, aš tikrai gera gynėja, tačiau atmušėja esu siaubinga! - nusijuokė Delfė. Jeigu su nepažįstama Klastūnyno mokine buvo galima taip gerai praleisti laiką, tai buvo verta kankintis su nemiga ir vaikščioti po tunelius basomis kojomis.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #115 Prieš 1 metus »
- Stengiuosi, - menkai šyptelėjo, tačiau viduje nudžiugo, kad kerai pavyko. - Ne per daug, - tarė Dori. - Pritariu, kad kartais smagu pasiekti kokią nors nežinomą vietą. Aišku, jeigu ji nebūna per daug pavojinga ir paskui gali lengvai iš jos sugrįžti, - nusijuokė ir prisiminė kelis nuotykius, patirtus pirmame bei antrame kurse.
Laikui bėgant tų nuotykių pasitaikydavo vis mažiau, mat pirmuose kursuose Mendel mėgdavo šlaistytis po pilį, stengėsi ją pažinti. Dabar nemenka dalis pilies buvo pažinta ir mergina turėjo kitokios veiklos, tad ir nuotykių mažai bepatirdavo. Žinoma, ji puikiai suprato, kad vis dėlto Hogvartso pilies pilnai pažinti tiesiog neįmanoma. Jis turi milijonus paslapčių.
Taigi, šią akimirką abi merginos ėjo tuneliu ir kalbėjosi.
- Aš jau nuo antro kurso žaidžiu atmušėjos pozicijoje, - pasigyrė. - Mūsų komanda stipri, - pagalvojo tiek apie save, tiek apie teleskopininkę, bet tai, kad karvė Alrisa šiais metais užims kapitonės vietą, tamsiaplaukės nei kiek nedžiugino. - Jeigu šiais metais žaisi, pasiruošk, - lyg ir juokaudama, lyg ir rimtai perspėjo Dori.

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #116 Prieš 1 metus »
Faktas, kad Dori netrukdė nuolatinis Delfės šnekėjimas ir dažnas nukrypimas nuo temos, švilpinukę pradžiugino. Ji nebuvo sutikusi daug tokių žmonių.
Klastuolei pasigyrus žaidžiant atmušėja, šešiolikmetė nusijuokė.
- Teks ruoštis, - švilpinukė nesuprato ar tai buvo sarkazmas, ar Dori kalbėjo rimtai, tačiau bet kokiu atveju ji buvo teisi. Švilpynės koledžo kvidičo komandai tikrai reikėjo gerai pasiruošti, jeigu nenorėjo užimti paskutinės vietos.
Tuneliu einant gilyn, palengva pradėjo tamsėti. Iš pradžių švilpinukė stengėsi nekreipti dėmesio, kad nepasirodytų kaip pirmakursė bijanti tamsos, tačiau palengva pasidarė tamsiau, tad Delfė išsitraukė lazdelę, kurią buvo paslėpusi plaukuose. Mergina sušnibždėjo burtažodį ir lazdelė įsijungė.
- Tamsu, ne? - švilpinukė pažvelgė į Dori, laukdama ką šioji pasakys.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #117 Prieš 1 metus »
Kuo toliau merginos ėjo, tuo labiau ėmė tamsėti, o patys tuneliai - siaurėti. Galiausiai jau beveik nebeliko išsišakojimų, tad tuo pačiu - ir pasirinkimo laisvės, kur eiti, o Mendel suprato, kad jeigu šiuo tuneliu keliautų itin aukštas žmogus, jam tikriausiai reikėtų gerokai pasilenkti.
Pasidarė nelabai jauku ir jeigu tamsiaplaukė būtų buvusi viena, tikrai apsigręžtų ir keliautų atgal. Tačiau juk ji negalėjo parodyti Delfei, kad bijo, ar ne? Be to, neatrodė, kad bendražygė norėtų nutraukti kelionę. Ji tik pasišvietė burtų lazdele ir tai tikriausiai reiškė, kad eiti tolyn jai nebuvo problema.
- Tamsoka, - kiek įmanoma nerūpestingiau tarė Dori. - Bet koks skirtumas, ar ne? - nusijuokė.
Dori taip pat pašvietė savo burtų lazdele. Kaip ir nudžiugo, nes pasirodė, kad tolyje matosi tiesiog siena. Tai reikštų, jog mokinėms neliks nieko kito, tik pėdinti atgal. Bet... bet ten nebuvo aklina siena. Ten buvo nedidelė anga į nežinomą tamsą.
- Matai? - paklausė Delfės. - Šis tunelis mus kažkur nuvedė! Einam žiūrėti, kas tenais? - balsas skambėjo entuziastingai, bet iš tikrųjų Dori bijojo.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 717
  • Taškai: 42
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #118 Prieš 6 mėnesius »
Buvo vėlus vakaras. Netgi beveik naktis. Eion stengėsi išmokti sunkius transfigūracinius kerus, dėl to kiek užtruko bibliotekoje. Išėjęs iš jos norėjo kiek pravėdinti galvą, todėl pradėjo slankioti koridoriais. Mielai būtų išėjęs į lauką, bet bijojo pakliūti. Profesorius Senkleris gal ir neskirtų arešto iki gyvos galvos, bet Levinsas dar ir nužudytų. Geriau nerzikuoti.
Klastuolis slankiojo tyliai, bet vis tiek suerzino keletą paveikslų. Norėjo piktai atkirsti, kad jis niekam netrukdo, bet taip to ir nepadarė. Juk jis visiems trukdo. Negalėjo kaltinti portretų. Kliūna visiems ir visada.
Galiausiai įlindo į vieną iš tunelių, kurie lyg ir turėjo vesti iš mokyklos. Nė karto nebuvo čia lankęsis, bet norėjo šiek tiek pabūti vienas ir tik tada keliauti į miegamąjį. Deja, ir tai nepasisekė - čia kažkas pradėjo daužytis, taip gerokai išgąsdindamas. Eion puolė prie įėjimo į tunelį, tačiau tamsoje jo nerado.
- Išleiskit mane! - suklykė jis. Neįsivaizdavo, ar jį taip išgąsdino vaiduokliai, ar kokie blogesni padarai, bet dabar norėjo atsidurti šviesoje. Atrodė, kad čia jam gresia milžiniškas pavojus. Kas nors jį tuoj eilinį kartą sumuš, o gal pasielgs dar blogiau.
- Išleiskit! - dar kartą suklykė berniukas.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Kaede Siobhán OConnor

  • IV kursas
  • *
  • 143
  • Taškai:
  • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: Tuneliai
« Atsakymas #119 Prieš 6 mėnesius »
     Kiek laiko jau praėjo nuo mokslo metų pradžios? Savaitė? Mažiau? Kaedė neskaičiavo. Ji stengėsi prasiblaškyti nuo slogių minčių. Tiesą sakant, pamokos buvo puiki priemonė tą padaryti. Išskyrus dėdės, nes jo veidas neretai primindavo Bretą. Žinoma, Brendanas dėl to nekaltas ir Kaedė jo nekaltino. Bet kaip tik šiandien, kai jo pamoka buvo paskutinė, O'Connor nebeištvėrė. Prisiminimai užspaudė per stipriai ir ji tik pasibaigus pamokai išlėkė nežinia kur. Kitiems traukiant vakarieniauti, ji bastėsi pati nesuprasdama kur. Norėjo atsitraukti nuo svetimų akių ir ausų. Kai atsitokėjo, jau buvo kažkokiam keistam tunely, kurį matė pirmą kartą. Kas čia per vieta? Kur ji veda? Kaip Kaedė čia pateko? Kiek dabar valandų? Kur jai eiti, jei nori iš čia ištrūkti?.. Ir staiga prieky ji išgirdo kažkokį išgąsdintą klyksmą. Mergaitė sutriko ir pati išsigando. Ar čia tyko ir pavojai?.. Akimirką Kaedė dvejojo į kurią pusę bėgti - nuo tų garsų ar link jų ir padėti užpultajam? Gal geriau nešti sveiką kailį? Ji gi vis vien neatsakinga už tai, kas čia ką tik įvyko. Nors protas ir liepė jai gręžtis atgal, kojos kažkodėl pačios nunešė į priešingą pusę. Tai, ką pamatė, trumpaplaukę nustebino. Tamsoje ji nieko gerai neįžiūrėjo, bet matė du juodus siluetus prisispaudusius prie sienos. Vienas daužė kitą. Šiaip O'Connor žmogus, kursi gelbsti tik save, bet dabar, pametusi sveiką protą ir veikdama vien tik instinktų, puolė prie užpuoliko ir vožė šiam iš visų jėgų. Tas sušnypštė lyg kokia katė ir prapuolė tunelio tamsoje. Kaedė pašiurpusi žiūrėjo į tą vietą, kur dar ką tik buvo keistasis padaras.
„Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“