0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #30 Prieš 7 metus »
Lisette, pasekusi grifės pavyzdžiu, užsikėlė kojas ant ką tik atstumtos kartoninės dėžės. Rausvaplaukė dar kartą pažiūrėjo į Klarės plaukus. Jie klastuolei atrodė itin įspūdingi.
-Na, taip... Aš tikrai ilgiuosi savo gimtinės, tačiau per atostogas kartais nuvykstame ten,- šyptelėjo Lisette, tačiau jos veido mina greitai pasikeitė,- man labai gaila dėl tavo tėčio,- nusiminė rausvaplaukė,- jis tikriausiai paliko jus iš pavydo,- stengėsi nuraminti ar bent jau manė, kad taip reikėtų tai daryti. Lisette trumpam žvilgtelėjo į tą patį kvidičo nuotraukų albumą ir vėl pakėlusi akis paklausė,- tas Birmingeimas - tai burtininkų ar paprasta mokykla?- domėjosi rausvaplaukė. Po keletos akimirkų mergaitė atsistojo ir apžiūrėjo nuotraukas ant sienų. Jose taip pat buvo pavaizduoti laimingi kvidičo žaidėjai.
-Na, labai mėgstu arklius, Prancūzijoje gyvenome didžiulėje fermoje, tad turėjome tokių nemažai,- šyptelėjo, kai prisiminė vaikystę,- na, o dabar atrodo, kad vieninteliai mano hobiai vaikštinėti naktimis ir lįsti į tokias vietas, kur mokiniams negalima, pavyzdžiui šis sandėlys,- nusijuokė,- kartais mėgstu skaityti knygas, ypač pasakas arba istorines. O tu? Turi kokių nors hobių?- paklausė atsisukusi į žaliaakę. Rausvaplaukė perbraukė pirštu per dulkėtą rėmelio paviršių ir kiek pasuko galvą - jos žvilgsnis sustojo ties senų dėžių krūva kampe.
-Kaip manai, kas tose dėžėse?- paklausė Klarės, pritūpusi prie dėžių.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #31 Prieš 7 metus »
- Ne iš pavydo, - atsakė Klarė. - jis buvo mokslo žmogus ir tiesiog negalėjo apsiprasti su faktu, kad toks dalykas kaip magija, egzistuoja. Tuo labiau, kad jo žmona - ragana. - Žaliaakė aiškino. - Tarp kitko žiobarai turi serialą, tokiu pavadinimu. Jį rodo per televiziją. - Mergina nežinojo ar jos pašnekovė žinojo, kas yra televizorius ir serialai.
- Birmingeimas, tai miestas. O žiobarų mokyklų ten daugybė. Jie lanko mokyklas atskirai pagal amžių. Pradeda mokytis penkerių. Aš septynerius metus jau praleidau žiobarų mokykloje. - Klarė nusiviepė pamasčiusi apie žiobarišką mokyklą. Ten ji niekada nepritapo.
- Kaip įdomu, aš irgi myliu gyvūnus, ypač kates. Esu dėl jų pamišusi... - nusijuokė grifė. - Na landžiojimas kur nereikia ir skaitymas tinka ir man. Čia atsidūriau, nes profesorė man liepė atnešt, sutvarkius kambarį. Mėgstu piešti ir muzikuoti, taip pat labai patinka šokti. Žiobarų pasaulyje baigiau dailės mokyklą, taip pat lankiau gimnastiką. Tai toks sportas, kuriame daug šokinėjama, verčiamasi kūlio, ir ore. Reikalaujantis daug lankstumo ir jėgos. Gaila, kad čia, Hogvartse man nebepavyksta tinkamai treniruotis. - Klarė šiek tiek nuliūdo, ir ištiesė pėdas, kaip pripratusi gimnastikos salėje.
- Matyt krūva šlamšto. Lygiai taip pat, kaip dežėje, kurią atnešiau. Ten seni kvidičo plakatai, nulupti iš miegamųjų. Gal kažkokie sporto reikmenys. Šluotų detalės.... - garsiai svarstė žaliaakė atsistodama nuo sofos ir besiražydama kaip katinas.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #32 Prieš 7 metus »
Lisette kiek nustebo, kai išgirdo apie televiziją. Tėvai jai sakydavo, kad visos televizijos laidos išplauna smegenis, tad la Claire namuose tokio daikto kaip televizoriaus nebuvo. Žinoma, rausvaplaukė bijojo pasirodyt it kažkokia keistuolė (na, juk rožiniai plaukai dar ne taip keista šiomis dienomis), tad daugiau nieko ir nesakė Klarei apie tai.
-Aš taip pat labai mėgstu kates,- šyptelėjo klastuolė, pirštais braukydama dulkes nuo dėžių,- išvykimo proga tėvai man nupirko kačiuką, tačiau bijojau jį pasiimti čia, kad šis nepasiklystų ar visur skubantys mokiniai bei profesoriai jo nesumindytų,- nusijuokė rausvaplaukė. Lisette nustebo išgirdusi keistą sporto šakos pavadinimą "gimnastika". Mergaitė niekada nebuvo apie tokį girdėjusi.
-Ar parodysi, kas per sporto šaka ta gimnastika?- atsisuko į žaliaakę,- labai norėčiau sužinoti ir gal net pati pabandyti,- šyptelėjo. Klastuolė atidarė vieną iš dėžių. Ant jos viršaus, kaip ir sakė Klarė, mirgėjo kažkokie tai plakatai, greičiausiai susiję su kvidiču. Lisette buvo nuotykių mylėtoja, tad jos neapleido mintis, kad dėžėse mergaitės ras kažką įdomesnio, nei krūvą plakatų ar dar kokių nuotraukų.
-Gal padėtum man pasirausti po šias dėžes?- su viltimi pažiūrėjo į grifų gūžtos atstovę,- manau, kad čia turėtų būti kažkas įdomaus, jei jau mokiniams čia draudžiama.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #33 Prieš 7 metus »
- O aš čia turiu katę, dar kelios gyvena kaime su mano mama. Gal kada pastebėjai? Juoda smulki katytė trumpu kailiuku ir žaliomis akimis? Ji vardu Marsė, jei pamatysi, pašauk, ji labai draugiška, dėmesio neatsisakys. - Nusišypsojo Klarė.
- Kad parodyčiau, tai turbūt teks eiti į lauką, nes čia vietos sunkiai beatrasčiau, nenoriu dar vienos mėlynės. - Mergina nužvelgė savo juodais džinsais apmautas kojas, per jas mėlynų žymių nesimatė. - Na, paprasčiausius pratimus atlikti lengva. Iš pradžių vaikus moko verstis kūlio. Kad jei kristų, ar kas nepasisektų, nesusižeistų. - Grifė pritūpė šalia Lis.
- Na jei kažką pasižiūrėsim, gal niekas mūsų nenubaus? - Kreivai šypsodamasi užuosdama šiokį tokį nuotykį Klarė, tik per daug neprisidirbkim, nenoriu vėl už nuobaudą tvarkytis. - Klarė pasukiojo galvą į šonus tarsi pabrėdždama, kad nenori daugiau bausmių.


Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #34 Prieš 7 metus »
-Labai gražus katės vardas,- šyptelėjo Lisette,- nežinau, gal ir esu ją mačius, Hogvartso koridoriais ne retai laksto katės,- nusijuokė rausvaplaukė. Klastuolė rausėsi priešais esančioje dėžėje, visus daiktus kraudama į šalį.
-Tiek to, galėsi parodyti vėliau,- kiek susikrimtusi atsakė Lisette, mat vienoje nuotraukoje ji pamatė pažįstamą veidą,- vieną kartą verčiausi per arklį ir man nieko neatsitiko, ar tai reiškia, kad aš gimnastė?- nusijuokė rausvaplaukė, vis dar neatitraukdama savo mėlynų akių žvilgsnio nuo nuotraukos. Kuo toliau, tuo mergaitė buvo labiau įsitikinusi, kad nuotraukoje ant šluotos puikuojasi jos mylimas senelis. Tačiau Lisette vis negalėjo suprasti, kodėl jos senelis čia yra, juk šis, kaip ir mergaitės tėvai mokėsi Biabetonse. Rausvaplaukė apvertė nuotrauką. Kitoje pusėje, jau kiek nublukusiomis raidėmis, buvo užrašyta Rungtynės prieš Biabetonsą. 1942m. Pamačiusi šį užrašą klastuolė nustojo abejoti. Dabar ji buvo tikra, kad nuotraukoje puikuojasi jos taip mylimas senučiokas.
-Nemanau, kad mus kas nors išvis ras,- šyptelėjo grifei, pagaliau atitraukusi žvilgsnį nuo nuotraukos,- žiūrėk, šioje nuotraukoje mano senelis,- dar plačiau nusišypsojo ir pirštu bakstelėjo į nuotraukoje esantį vyrą. Leidusi į nuotrauką pažiūrėti Klarei, Lisette priglaudė ją prie savo krūtinės lyg apkabindama senelį, kurio jau nė nebėra gyvųjų tarpe. Mažai trūko, kad iš rausvaplaukės akių imtų byrėti ašaros, tačiau sukandusi lūpą mergaitė jas sulaikė.
-Tiesa, minėjai nuobaudą,- tarstėlėjo, švelniai pėdama nuotrauką ant grindų,- už ką tau ji buvo skirta?
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #35 Prieš 7 metus »
- Na taip, - nusijuokė grifė... - kačių prasme čia tikras rojus. Tokia pat įvairovė, kaip ir tarp mūsų, burtininkų. ... įdomu, kur Marsė dabar... Pagalvojusi apie kačiukę Klarė grįžo į realybę.
- Būtinai parodysiu vėliau, - pamačiusi Lis miną ištarė Klarė, - manau dar bus daug laiko. - išgirdusi istoriją apie arklį, žaliaakė nesusilaikė nesusijuokusi, nors situacija galėjo būti ir labai pavojinga. - Na, jei tau nieko nenutiko, tai matyt esi apsigimusi gimnastė. - draugiškai paplekšnojo per petį klastuolei.
Pamačiusi jog ši įdėmiai žiūrėjo į nuotrauką, Klarė nusprendė palaukti, gal Lis pasisakys pati. Taip ir buvo.
- Paimk tą nuotrauką su savimi. Tie albumai čia dulka per amžius, manau tos nuotraukos senas palikimas, lygiai taip kaip plakatai, kuriuos atitempiau... - ilgaplaukė matė, jog rausvaplaukei buvo graudu. - Nuobaudą gavau už tai, kad siaučiu koridoriuose. - Klarė stengėsi pralinksminti naująją draugę. Ji nemėgo kai žmonės buvo liūdni. - Be sporto čia baigiu nuo stogo nušokti....
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #36 Prieš 7 metus »
-Taip, juk turime visus mokslo metus, privalo būti daug laiko,- nusijuokė Lisette, tiesą sakant, pati nesupratusi, ką čia ką tik suvėlė. Rausvaplaukė vis dar rausėsi toje pačioje dėžėje, tikėdamasi surasti daugiau senelio nuotraukų.
-Nuo arklio kritau ne kartą, o blogiausia, kas buvo nutikę - tai mėlynė ant kojos,- šyptelėjo klastuolė, tačiau vis dar neatitraukdama savo akių nuo dėžės turinio,- žinai, dabar pabarbenčiau į kokį medinį paviršių, kaip tai daro žiobarai, tačiau jokio medinio paviršiaus čia nėra,- nusijuokė rausvaplaukė, pagaliau pakeldama savo mėlynas akis ir dar kartą apžvelgė sandėlį. Lisette visiškai sutiko su žaliaakės pasiūlymu pasiimti nuotrauką su savimi, juk vistiek niekas tikriausiai nė nepastebės. Laimei, nuotrauka nebuvo labai didelė ir puikiai tiko į vidinę mokyklos uniformos kišenę.
-Gal tu geriau nešok nuo stogo,- kiek per rimtai priėmė Klarės pasakymą,- dar užsimuši,- kiek sunerimo Lisette, tačiau supratusi, ką grifė turėjo omenyje, nusijuokė,- laisvu metu galėsime eiti į kokią pievą ar panašiai, kur būtų daug laisvos vietos,- žvilgtelėjo į draugę, na, bent jau manė, kad gali ją taip vadinti,- galėsime ten pasportuoti ir tu man parodysi, kas per sportas yra ta gimnastika,- šyptelėjo rausvaplaukė,- sutinki? Ir tiesa, gal radai kažką įdomaus?
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #37 Prieš 7 metus »
- Ilgi metai nusimato, - galva linksėjo grifė - o po to dar vieni ir dar ir dar... - Jausdama, kad šneka nesamones Klarė nerūpestingai kikeno aplink pirštus sukdama ilgą ir ploną sruogą ištemptą iš uodegos galo.
- Mėlynė nuo pačio kritimo ar įspyrė arklys? - Grifė buvo labai smalsi, todėl domėjosi... - Esu girdėjusi, kad jie siaubingai skaudžiai spardosi, spėju dėl pasagų... - daugiau sau negu draugei burbėjo ilgaplaukė.
- Nesijaudink, pranešiu tau, galėsim šokti kartu. - Klarė laikė dirbtinai rimtą miną norėdama išgasdinti Lisettę. - Juokauju.. - Po kelių momentų žaliaakės akys suspindo ir skruostuose nuo juoko pasirodė duobutės.
- Ne, - ilgakasė paspyrė šalia esančią dėžę, kurioje buvo tik senų mokyklos turnyro kvidičo rungtynių kronikos. Radusi iš dežės išspirtą traumų registravimo žurnalą iškėlė jį viršun. - Šitam peržvelgti reikia drąsos. Nežinia kokį nuspirtą nuo stogo rasi - Klarė visdar juokėsi iš kvailo savo pokšto.
- Pieva būtų išties gera vieta, žolė suminkština, jeigu kartais nusileistum ant galvos. - Klarė nutarė dar šiek tiek paerzinti šalią esančią Lis. - Gerai, baigsiu gasdinti, niekas nepradeda nuo to, kad gali baigtis kritimu ant galvos - Klarė jau kvatojosi taip, kad ašaros krito iš nuo juoko smarkiai prisimerkusių akių.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #38 Prieš 7 metus »
Mėlynė nuo pačio kritimo,- šyptelėjo,- arkliai mane per daug myli, kad spardytų,- sukikeno Lisette. Šiuo metu Klarė kiek gąsdino rausvaplaukę. Klastuolei ne visai pavyko suprasti, ar grifė viską sako rimtai, ar meluoja. Laimei, ši tik juokavo, o Klarei nusišypsojus, Lisette atsakė tuo pačiu. Rausvaplaukė pakišo kojas po savimi ir įkišo rankas į kitą dėžę. Vien nuotraukos ir plakatai. Huh...- jau kiek nervinosi klastūnyno atstovė. Laimei, šalia sėdinti grifė greitai nutraukė šį nervų antplūdį.
-Pažiūrėkim!- Lisette akys suspindo iš smalsumo, kai Klarė parodė traumų žurnalą. Rausvaplaukė nebuvo kažkokia tai drąsuolė, o tokiais dalykais dažniausiai šlykštėjosi, tačiau, kad ir kaip bebūtu, Lis jau pasakė, kad nori pažiūrėti ir sprendimo nekeis.
-Tu lyg kokia stogų maniakė,- stengėsi sulaikyti šypseną Lis, žiūrėdama tiesiai į Klarės, tačiau galiausiai vistiek išspaudė šypsenėlę ir net balsu nusijuokė,- vadinsiu tave stoge,- dar kartą nusijuokė rausvaplaukė.
-Nebesityčiok, Klare,- suraukė antakius Lisette, tačiau greit sukikeno,- žinau vieną, gan atokią pievą, kur ir galėsim nueiti,- šyptelėjo klastuolė ir vėl įbedė žvilgsnį bei rankas į dėžę. Kiek pamakalavusi tarp dežėje esančių daiktų, Lisettės rankos užkliuvo kažkokį daiktą, pagal lytėjimą panašų į knygą storu viršeliu. Rausvaplaukė ganėtinai sunkiai prasibrovė pro nuotraukų ir plakatų sluoksnį, tačiau šiaip ne taip ištraukė tą knygą. Ji buvo tamsiu ir storu viršeliu, o pavadinimas visai nusitrynęs.
-Žiūrėk, kas čia,- pasakė Klarei, praversdama knygos lapus. Pastarieji kiek trupėjo, o tai tik įrodė, kad knyga gan sena.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #39 Prieš 7 metus »
- Mane išvis visi gyvūnai myli. - Pasigyrė Klarė. - Vieną kartą net glosčiau vienaragį. - Klarei ta diena ilgam įsiminė į atmintį.
- Tikiuosi ten tik aprašymai.. - Pamačius nuotraukas antrakursei greičiausiai baigtųsi blogai. Tektų skubiai bėgt lauk. Ilgaplaukė padavė žurnalą draugei. - Tu ir versk jeigu taip nori.
Išgirdusi dar vieną prilipdytą pravardę grifė susiraukė.
- Nepradėk, aš galvoju pačias geriausias pravardes, o tada tau bus šakės. - nusijuokė žaliaakė. - Arba nenustosiu tyčiotis visą gyvenimą. - Apie tai pagalvojus Klarės veide atsirado kreiva šypsenėlė.
- Gerai, tik reikia drabužių su kuriais galėtum laisvai judėti. - nuželgusi šalia esančios meginos aprangą Karter padarė išvadas.
- O čia kas? Kokia sena.... -  Klarė ištiesė rankas į knygą, kad galėtų paimt ir pati pasklaidyti.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #40 Prieš 7 metus »
-Vienaragį?- iš nuostabos išsižiojo Lisette. Rausvaplaukė pasikasė pakaušį ir nuleidusi akis nuo grifės, įbedė žvilgsnį į ką tik atrastą knygą. Joje buvo daug prirašyta, tačiau klastuolė beveik nieko nesuprato... Tačiau greitai jos susirūpinimą keista rašliava nutraukė grifės atrastas žurnalas.
-Nejaugi kažkas išsigando?- sukikeno Lisette, nors, ko gero, pati bijojo ne ką mažiau,- tiek to, pažiūrėsim kiek vėliau, dabar man labai įdomu, kas čia per raštai,- padėjo traumų žurnalą į šoną, tikėdamasi, kad Klarė jį pamirš. Rausvaplaukė, rodos, kažką išgrido. Jos mėlynų akių žvilgsnis greitai buvo nukreiptas į duris, kurios dabar buvo visiškai uždaros. Tikriausiai vėjas,- bandė nuraminti save Lis.
-Sugalvok man pravardę,- sukikeno rausvaplaukė,- jei jau tokia gudri,- pakėlė antakį ir šyptelėjo. Išgirdusi apie rūbus, kurie leistų laisvai judėti, Lisette žvilgtelėjo į savo uniformą.
-Taip, tikrai... su šia net bėgti normaliai neįmanoma,- nusijuokė Lisette. Tiesą sakant, paprastus rūbus mergaitė dėvėdavo itin retai. Tik per atostogas, arba savaitgaliais. Klastuolė buvo įsitikinusi, kad uniforma net padeda labiau susikaupti pamokoje.
-Taip, tikrai sena...- žvilgtelėjo į knygą, kuri dabar buvo Klarės rankose,- čia kažkas rašoma, tačiau aš nesuprantu šios kalbos..
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #41 Prieš 7 metus »
- Aš? Neišsigandau, tiesiog nuo kraujo ir žaizdų mane pykina. - Klarė paaiškino draugei.
- Pastelinė bulvė. - Antrakursė pati kvatojosi iš to, ką katik pasakė. - Bulvę paminėjai pati, manęs nekaltink - Žaliaakė draugiškai stumtelėjo šalia esančią mergaitę.
- Aš jų išvis nemėgstu, - rusvaplaukė parodė pirštus į uniformą. - Man patinka kažkas, kas labiau tamposi. O čia vienintelis besitampantis daiktas - tai liemenė. - Klarės šypseną pakeitė šiek tiek dirbtinai paniuręs veidas. - O šis, - grifė stodamasi išskleidė apsiaustą kaip sparnus. - Na na na na, betmenas! - Antrakursė kvatojosi kol suvokė, kad Lisettė ko gero nežino žiobariško super herojaus. - Tai toks žiobarų filmų herojus. - Aiškino Klarė. - Jis buvo pusiau žmogus, pusiau šikšnosparnis ir dėjo į kaulus blogiukams. Visur lakstė su savo juodu apsiaustu. Visai kaip mes. - sklaidydama uniforminį apsiaustą dar labiau kvatojosi.
Per kelias sekundes Klarė vis dėl to nurimo ir perėmė knygą iš rausvaplaukės.
- Manau čia lotynų. Aš mokiausi ispanų žiobarų mokykloje. O čia gimininga kalba. Kai kurie žodžiai skamba labai panašiai. - pasakojo ilgaplaukė. - Ji turėtų būti išties labai sena, lotynų kalba jau senai naudojama tik burtažodžiams ir žiobarų medicinoje.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #42 Prieš 7 metus »
-Pastelinė bulvė?!- nusikvatojo Lisette,- tikrai laimėjai šį pravardžių karą,- šluostė juoko ašaras rausvaplaukė.  Rodos, Klarei taip pat buvo juokinga.
-Na, man taip pat uniformos nėra itin patogu, tad laisvu metu dėviu kažką paprastesnio,- žvilgtelėjo į uniformą rausvaplaukė,- nors vienintelis laisvais laikas - tai atsotgos ir savaitgaliai,- nusijuokė,- tačiau į pamokas eiti be uniformos nedrįsčiau,-šyptelėjo ir kiek surimtėjusi žvilgtelėjo į knygą. Klastuolei buvo itin įdomu sužinoti, kas čia per knyga. Gal čia kokie nors seni burtažodžiai?- mislijo mergaitė. Tačiau nežinia, galbūt ten buvo legendos ar taip mėgstamos Lisettės pasakos... Na nesvarbu, mat visą šį rausvaplaukės mąstymą nutraukė po sandėlį skrajojanti grifė. Šis Klarės pasirodymas buvo itin juokingas, tad Lisette net raitėsi iš juoko.
-Taip, aš žinau, kas yra Betmenas,- vis dar juokėsi rausvaplaukė,- filmų nemačiau, tačiau skaičiau komiksą,- jau ruošėsi prisijungti prie grifės skraidymo, tačiau pastaroji, rodos, kiek surimtėjusi, paėmė iš klastuolės knygą.
-Taip, tikriausiai lotynų,- pamąstė Lisette,- supratau keletą žodžių, mat kiek panašūs į prancūzų, tačiau maniau, kad tiesiog tarptautiniai,- šyptelėjo,- deja, nemanau, kad šios knygos vertimas mūsų jėgoms,- kiek nusiminė Lis ir žvilgtelėjo į priešais esančias dėžes.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #43 Prieš 7 metus »
- Išaiškinti šią knygą būtų gal ir visai įmanoma, bet tik turint begalę lotynų žodynų, ir tai užtruktumėm kokius du metus. - Šiek tiek nusivildama Klarė padėjo knygą į šoną. Čia buvo daug niekam nereikalingų daiktų. Patikrinti juos visus buvo neįmanoma.
Grifė užmetė žvilgsnį į antrą aukštą:
- Gal einam pažiūrėt kas ten viršuj? - Nenusukdama akių nuo į antrą aukštą vedančių aptrupėjusių laiptų tarė Klarė.
Priėjusi prie laiptų ji patikrino turėklą. Šis atrodė stabilus. Uždėjus koją ant pirmos pakopos, ši gailiai sugergždė. Žaliaakė atsisuko į klastuolę:
- Aš lipsiu pirma, būk atsargi, nes laiptai girgžda taip, kad net ausis pjauna.
Belaukdama Lis, rusvaplaukė lipo aukštyn vilkdama kojas aukštyn sklandydama apsiaustu:
- Na na na na... Betmenaaas! - Ties kiekvienu laiptu Klarė vis labiau kvatojo, net užmiršdama laiptų traškėjimą.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Sandėlys
« Atsakymas #44 Prieš 7 metus »
-Tikriausiai taip...- su šiokiu tokiu nusivylimu tarstelėjo Lisette ir stebėjo, kaip Klarė padeda knygą į šoną. Rausvaplaukė dar kartą žvilgtelėjo į dėžes ir atsiduso.
-Laiptai?- žvilgtelėjo Lisette ten, kur, rodos, buvo ir grifės žvilgsnis. Klastuolė prieš tai nė nepastebėjo šių laiptų, tad itin nustebo,- taip, eime,- atsistojo Lisette ir nusekė paskui Klarę. Klastuolė laukė, kol rudaplaukė užlips, mat nežinia, kokia šių laiptų kokybė... Pastarieji itin girgždėjo, o tas garsas labai erzino rausvaplaukės ausis. Laimei, Klarės juokelis apie Betmeną bei Lisettės juokas užgožė šį baisų garsą. Palaukusi, kol grifė pasiekė antrą aukštą, rausvaplaukė taip pat ėmė lipti. Stengdamasi užgožti šį garsą, Lisette pasiėmė už uniformos apsiausto kraštų ir bandė atkartoti Klarės juokelį. Deja, klastuolės kojos susipynė ir ši krito ant laiptų. Rodos, neskaudėjo, tačiau, akivaizdu, kad mergaitės žandai buvo raudoni it kokie burokai iš gėdos. Gal nematė,- ramino save Lis ir greit atsistojusi vėl ėmė lipti. Pagaliau pasiekusi paskutinį laiptą (nors jų nebuvo taip ir daug), rausvaplaukė rankomis patrynė kelius, kad nusivalytų purvo žymės.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot